Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/12/2005 :  13:37:56  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax


žeby nahazovali ten rollbak? _:)
[/quote]tezko to by bylo na vsech serverech tohle je normalni extended maintance

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 06/12/2005 :  13:54:28  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Nevite nekdo z ktereho questu muzu ziskat Old Republic hilt ?


Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/12/2005 :  14:02:16  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

Nevite nekdo z ktereho questu muzu ziskat Old Republic hilt ?

pada z HK

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 06/12/2005 :  14:32:53  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by WanargiMort

Nevite nekdo z ktereho questu muzu ziskat Old Republic hilt ?

pada z HK



Aha a pres jake questy se dostanu k HK?


Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 06/12/2005 :  15:10:25  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by WanargiMort

Nevite nekdo z ktereho questu muzu ziskat Old Republic hilt ?

pada z HK



Aha a pres jake questy se dostanu k HK?


nechci vás zklamat, ale při náhodném brouzdání fórem jedi sem narazil na zmínku o tom, že to je nějak buglé, dokonce když se použije to schéma (jestli sem to dobře pochopil) tak se dá experimentovat vše jako preNGE a výsledný meč stojí za houby
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 06/12/2005 :  15:16:44  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie
nechci vás zklamat, ale při náhodném brouzdání fórem jedi sem narazil na zmínku o tom, že to je nějak buglé, dokonce když se použije to schéma (jestli sem to dobře pochopil) tak se dá experimentovat vše jako preNGE a výsledný meč stojí za houby



Jop jop to vim ze je to bugle pac to pry potrebuje crystal packy ktere uz nejdou vyrobit. A nevim jestli nekomu zustal nejaky crystal pack na vyrobu po NGE.

Banes Heart je ted taky bugly, pry se jevi jen jako krystal bez moznosti tune crystal

Blixtev a TH pry maji opravit toto v pristim - 26 Publish.
Datum vydani Publish 26 je polovina prosince bez zaruky

http://img206.imageshack.us/my.php?image=screenshot00394jc.jpg



Edited by - WanargiMort on 06/12/2005 15:22:53
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 06/12/2005 :  15:25:08  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
vzpomente si jak se devove dusovali, ze tim ze snizi povolani jen na 9, tak bude mnohem vice prostoru na opravovani chyb a vse bude rychleji slapat jak ma. Docela by me zajimalo kolik hracu je jeste natolik loajalnich ze posilaj devum popisy bugu a chyb aby o nich vedeli... ja to naposled delal jeste kratce před toresovym dopisem, ted uz bych pro ne nehnul prsem.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 06/12/2005 :  15:27:04  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

vzpomente si jak se devove dusovali, ze tim ze snizi povolani jen na 9, tak bude mnohem vice prostoru na opravovani chyb a vse bude rychleji slapat jak ma. Docela by me zajimalo kolik hracu je jeste natolik loajalnich ze posilaj devum popisy bugu a chyb aby o nich vedeli... ja to naposled delal jeste kratce před toresovym dopisem, ted uz bych pro ne nehnul prsem.



Uprimne, armor pro jediho byla venku docela rychle ne?


Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 06/12/2005 :  15:42:56  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Kravka

vzpomente si jak se devove dusovali, ze tim ze snizi povolani jen na 9, tak bude mnohem vice prostoru na opravovani chyb a vse bude rychleji slapat jak ma. Docela by me zajimalo kolik hracu je jeste natolik loajalnich ze posilaj devum popisy bugu a chyb aby o nich vedeli... ja to naposled delal jeste kratce před toresovym dopisem, ted uz bych pro ne nehnul prsem.



Uprimne, armor pro jediho byla venku docela rychle ne?


promin, ja od NGE nehral, mozna placnu blbost ale co jsem slysel, tak jedi byl po spusteni nepouzitelnej a prej nejslabsi prave diky absenci armoru pro jedi. Tzn. kazdej respecnul jediho - a pokud byl slabej - jedi armor byl imo to prvni z zlouhe plejady bugu co museli opravit, aby jim ta hrstka jedi co zustali neodesli taky...

jůůz d fóós
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 06/12/2005 :  15:48:09  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Kravka

vzpomente si jak se devove dusovali, ze tim ze snizi povolani jen na 9, tak bude mnohem vice prostoru na opravovani chyb a vse bude rychleji slapat jak ma. Docela by me zajimalo kolik hracu je jeste natolik loajalnich ze posilaj devum popisy bugu a chyb aby o nich vedeli... ja to naposled delal jeste kratce před toresovym dopisem, ted uz bych pro ne nehnul prsem.



Uprimne, armor pro jediho byla venku docela rychle ne?


promin, ja od NGE nehral, mozna placnu blbost ale co jsem slysel, tak jedi byl po spusteni nepouzitelnej a prej nejslabsi prave diky absenci armoru pro jedi. Tzn. kazdej respecnul jediho - a pokud byl slabej - jedi armor byl imo to prvni z zlouhe plejady bugu co museli opravit, aby jim ta hrstka jedi co zustali neodesli taky...



Ano byl nepouzitelny, potom pridali armor na roby
(nekdo by radsi asi inate armor)
ted kazdy nadava na elder robe pac maji staty 6500/6500 zatimco jedi knight robe snad jen 5500/5500. U jediu je podle toho jak silne je roba spojena s Force.

Radiant je Elder Robe (druha nejvyssi hodnota)
One with the Force Robe by mela byt to nej nej .... zatim se nevi kde se da lootnout



Edited by - WanargiMort on 06/12/2005 15:48:36
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 06/12/2005 :  17:01:37  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja doufam ze pri tom maintaince opravy ty mustafar spawny . Jinak uz to fakt chce nejakej hotfix.

Jinak to video jak se lucas inspirovla je mazec.

Edited by - Jorssk on 06/12/2005 17:01:59
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 06/12/2005 :  17:21:28  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Me se to nelibi ja chtit parit !!!!!!

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 06/12/2005 :  17:27:17  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Hmm, kde mam sehnat nejakej armor pro Jediho, i kdyz mam teprve 36lvl ?

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 06/12/2005 :  19:54:34  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
vcera jsem zkonvertoval z lvl 80 meleera na lvl 80 jedi ...nekolikamesicni grindeni vymenou ze par myšokliků .
Vyzkousel jsem si novy system a zrejme nekde zkusim vyhrabat joypad s funkcí autofire. Co mi ale dost chybí je klavesa na drepnuti a chuze v drepu a pak jeste moznost skakani a dejme tomu jeste poradneho skakani s pomoci force.
Nevite nekdo jestli neco podobneho neplanuji nebo uz nahodou nefunguje?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 06/12/2005 :  21:57:03  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Dnesni extended maintenance je pro me velmi uspesna:
- zmizel mi friend list
- zmizeli mi veskere maily
- nefunguje mi zadny chat (CZE, guildchat, group)
- nefunguji mi telly komukoliv

Super

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com

Edited by - Sagger on 06/12/2005 21:57:24
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/12/2005 :  22:05:55  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

Dnesni extended maintenance je pro me velmi uspesna:
- zmizel mi friend list
- zmizeli mi veskere maily
- nefunguje mi zadny chat (CZE, guildchat, group)
- nefunguji mi telly komukoliv

Super


SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 06/12/2005 :  22:06:25  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

Dnesni extended maintenance je pro me velmi uspesna:
- zmizel mi friend list
- zmizeli mi veskere maily
- nefunguje mi zadny chat (CZE, guildchat, group)
- nefunguji mi telly komukoliv

Super



http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=Announcements&message.id=2949

Na serveru jako je Eclipse je to docela velky problem


Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 06/12/2005 :  22:10:58  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Timto se SWG na Eclipse posunuje od sci-fi do temneho stredoveku, kde jedina komunikace byla ve "spatialu". Ze by dalsi mega game exciting enhancement ?

Trosku to s tou realnosti prehaneji

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 06/12/2005 :  22:39:38  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
AGR. To je strasny neda se s tim hrat nic nejde jestli to tak zustane koncim a to este tenhle mesic pak kupim WoW tam to aspon nemenijou kazdaj tyden k "lepsimu".

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 06/12/2005 :  22:44:12  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Meli by jsme zase vytahnout topic - Nadavame na SOE. Ten se ted perfektne hodi

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 06/12/2005 :  23:40:52  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

Dnesni extended maintenance je pro me velmi uspesna:
- zmizel mi friend list
- zmizeli mi veskere maily
- nefunguje mi zadny chat (CZE, guildchat, group)
- nefunguji mi telly komukoliv

Super

jestli je to tak ted na eclipse tak vim proc mam jeste jeden char na infinity

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Arkos Agnos
Starting Member

89 Posts

Posted - 07/12/2005 :  00:32:37  Show Profile Send Arkos Agnos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik

quote:
Originally posted by Sagger

Dnesni extended maintenance je pro me velmi uspesna:
- zmizel mi friend list
- zmizeli mi veskere maily
- nefunguje mi zadny chat (CZE, guildchat, group)
- nefunguji mi telly komukoliv

Super

jestli je to tak ted na eclipse tak vim proc mam jeste jeden char na infinity



Neni to jen na Eclipse:

quote:

• Bloodfin
• Chilastra
• Eclipse
• Gorath
• Kauri
• Lowca
• Radiant
• Shadowfire
• Starsider
• Tarquinas
• Wanderhome

These galaxies will only have spatial chat.

Tells (/tell), Group Chat, Guild Chat, In-Game Email and other custom chat abilities will be unavailable.


SWG Eclipse - Arkos Agnos
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 07/12/2005 :  08:10:00  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
S vypnutím chatů se SWG stalo zcela nepoužitelným (resp. nezábavným). A nejhorší na tom je, že to je jen další svědectví nepříjemného faktu, tj. neschopnosti SWG reálně být MMORPG a neschopnosti SOE takový systém vyrobit a udržovat ...

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 07/12/2005 :  09:11:42  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

S vypnutím chatů se SWG stalo zcela nepoužitelným (resp. nezábavným). A nejhorší na tom je, že to je jen další svědectví nepříjemného faktu, tj. neschopnosti SWG reálně být MMORPG a neschopnosti SOE takový systém vyrobit a udržovat ...



někdo spekuloval že propojují nějaké galaxie dohromady tak proto to asi povypínali aby se jim nerozhodila databáze majlů :-)
ale spíš se chystá něco velkého ... :-) NGE II :)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 07/12/2005 :  10:02:56  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by baron432

S vypnutím chatů se SWG stalo zcela nepoužitelným (resp. nezábavným). A nejhorší na tom je, že to je jen další svědectví nepříjemného faktu, tj. neschopnosti SWG reálně být MMORPG a neschopnosti SOE takový systém vyrobit a udržovat ...



někdo spekuloval že propojují nějaké galaxie dohromady tak proto to asi povypínali aby se jim nerozhodila databáze majlů :-)
ale spíš se chystá něco velkého ... :-) NGE II :)



Nemaluj čerta na zeď
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 07/12/2005 :  10:49:06  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Snad to brzy opravi, jinak je to nehratelne...
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 07/12/2005 :  10:53:39  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
se divim ze se SOE jeste opovazi neco takovyho udelat po tom kolik lidi jim s NGE odeslo a kolik lidi je nasranejch diky bugum co tam maji..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 07/12/2005 :  10:55:52  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
dali double expu hehe
chtel bych poprosit nekoho kdo ma rifle aby sem napsal na kolik se mu predelalo dmg, popr je li nejaky cap na dmg, ja mel par rifli co se mi predelaly v cosi tak at vim jestli jsou k necemu diky.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Richie
Starting Member

Trooper

49 Posts

Posted - 07/12/2005 :  11:02:36  Show Profile  Send Richie an ICQ Message Send Richie a Private Message  Reply with Quote
Nevim co chteji s tim double XP dokazat. Nula zustava nulou, i kdyz ji vynasobis dvema... Pravda, nejake expy dostavas, ale misto double by to chtelo tak 20x aby se to dalo povazovat za smysluplne...

SGT Kyarc Kirych
1st Lokian Platoon, IHC
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 07/12/2005 :  11:03:21  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
jak na postup mezi lvl 68 - 80? zatím bez mustafaru? (sehnat grupu dělá problém, včera nebyl v MOP nikdo asi hodinu... /cry

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 07/12/2005 :  11:04:19  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

dali double expu hehe
chtel bych poprosit nekoho kdo ma rifle aby sem napsal na kolik se mu predelalo dmg, popr je li nejaky cap na dmg, ja mel par rifli co se mi predelaly v cosi tak at vim jestli jsou k necemu diky.



no, vsechny zbrane delaj prakticky stejnou dmg, at mas max dmg 250, nebo 800
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 07/12/2005 :  11:05:39  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
chaty by meli nahodit co nejdriv, sakra lidi, kouknete se obcas na ofic fora do dev trackeru, je to nejlepsi zdroj informaci
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 07/12/2005 :  11:10:38  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Kravka

dali double expu hehe
chtel bych poprosit nekoho kdo ma rifle aby sem napsal na kolik se mu predelalo dmg, popr je li nejaky cap na dmg, ja mel par rifli co se mi predelaly v cosi tak at vim jestli jsou k necemu diky.



no, vsechny zbrane delaj prakticky stejnou dmg, at mas max dmg 250, nebo 800


jo tak :( dik za odpoved. mam dva uplne stejny katarn knucklery a najednou po nge ma jeden o 20 vetsi dmg.. pekna konverze, t21 se mi predelal skoro na 800 dmg, kdyz to srovnam s ls kde mam 552 :) sranda

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 07/12/2005 :  11:41:51  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Kravka

dali double expu hehe
chtel bych poprosit nekoho kdo ma rifle aby sem napsal na kolik se mu predelalo dmg, popr je li nejaky cap na dmg, ja mel par rifli co se mi predelaly v cosi tak at vim jestli jsou k necemu diky.



no, vsechny zbrane delaj prakticky stejnou dmg, at mas max dmg 250, nebo 800



jo tak :( dik za odpoved. mam dva uplne stejny katarn knucklery a najednou po nge ma jeden o 20 vetsi dmg.. pekna konverze, t21 se mi predelal skoro na 800 dmg, kdyz to srovnam s ls kde mam 552 :) sranda


No on je taky rozdil v rychlosti strelby pusky a LS.....

Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 07/12/2005 :  11:44:17  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
Jinak ono to dneska porad nejde? Logl sem se cca ve 2 rano a chaty fungovali....
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 07/12/2005 :  12:19:16  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka
jo tak :( dik za odpoved. mam dva uplne stejny katarn knucklery a najednou po nge ma jeden o 20 vetsi dmg.. pekna konverze, t21 se mi predelal skoro na 800 dmg, kdyz to srovnam s ls kde mam 552 :) sranda


vseobecne plati, ze rychlost strelby je v soucasnosti nejdulezitejsi

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 07/12/2005 :  12:33:35  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Kravka
jo tak :( dik za odpoved. mam dva uplne stejny katarn knucklery a najednou po nge ma jeden o 20 vetsi dmg.. pekna konverze, t21 se mi predelal skoro na 800 dmg, kdyz to srovnam s ls kde mam 552 :) sranda


vseobecne plati, ze rychlost strelby je v soucasnosti nejdulezitejsi


proto taky moje puska za 15 mega a je na ni to cenne ADK lezi ve skrini... a strilim s carabinou za 20k :)
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 07/12/2005 :  12:47:05  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Kravka
jo tak :( dik za odpoved. mam dva uplne stejny katarn knucklery a najednou po nge ma jeden o 20 vetsi dmg.. pekna konverze, t21 se mi predelal skoro na 800 dmg, kdyz to srovnam s ls kde mam 552 :) sranda


vseobecne plati, ze rychlost strelby je v soucasnosti nejdulezitejsi


to beru, ale mohli by tu speed aspon nejak definovat jako tomu bylo pre nge.. jak mam poznat ktera zbran je rychlejsi..

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 07/12/2005 :  12:49:23  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

jak na postup mezi lvl 68 - 80? zatím bez mustafaru? (sehnat grupu dělá problém, včera nebyl v MOP nikdo asi hodinu... /cry


?
má někdo návrhy a tipy?

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 07/12/2005 :  12:50:44  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Kravka
jo tak :( dik za odpoved. mam dva uplne stejny katarn knucklery a najednou po nge ma jeden o 20 vetsi dmg.. pekna konverze, t21 se mi predelal skoro na 800 dmg, kdyz to srovnam s ls kde mam 552 :) sranda


vseobecne plati, ze rychlost strelby je v soucasnosti nejdulezitejsi


to beru, ale mohli by tu speed aspon nejak definovat jako tomu bylo pre nge.. jak mam poznat ktera zbran je rychlejsi..


obecne puska je nejpomalejsi pistol nejrychlejsi, ale mas pravdu v tom ze tam sou vyjimky. Ale spis toho typu ze muzes koupit pomalou pistoli nebo pomalou carabinu. Rychlou pusku sem jeste nevidel. Obecne uvidis ze pistole ma nezvykle velkou dmg muzes pocitat s tim ze bude strilet pomalu... Snazej se totiz o balance (konecne)
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 07/12/2005 :  12:50:45  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Quartax

jak na postup mezi lvl 68 - 80? zatím bez mustafaru? (sehnat grupu dělá problém, včera nebyl v MOP nikdo asi hodinu... /cry


?
má někdo návrhy a tipy?

doufat ze soe co nejdriv udela questy

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 07/12/2005 :  13:49:05  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie


obecne puska je nejpomalejsi pistol nejrychlejsi, ale mas pravdu v tom ze tam sou vyjimky. Ale spis toho typu ze muzes koupit pomalou pistoli nebo pomalou carabinu. Rychlou pusku sem jeste nevidel. Obecne uvidis ze pistole ma nezvykle velkou dmg muzes pocitat s tim ze bude strilet pomalu... Snazej se totiz o balance (konecne)


V této chvíli s největší pravděpodobností platí, že

Rychlost * Damage = Konstanta (cap)

Tj. o čím větší má zbraň dmg, tím nižší má rychlost, tj. za stejný časový úsek všechny zbraně udělají stejné poškození.
Pokud však vezmeme v úvahu rychlý pohyb cílů a nepříliš přátelské zaměřování, pak rychlejší zbraně jsou ve výsledku efektivnější ...

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 07/12/2005 :  14:32:07  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by Arnie


obecne puska je nejpomalejsi pistol nejrychlejsi, ale mas pravdu v tom ze tam sou vyjimky. Ale spis toho typu ze muzes koupit pomalou pistoli nebo pomalou carabinu. Rychlou pusku sem jeste nevidel. Obecne uvidis ze pistole ma nezvykle velkou dmg muzes pocitat s tim ze bude strilet pomalu... Snazej se totiz o balance (konecne)


V této chvíli s největší pravděpodobností platí, že

Rychlost * Damage = Konstanta (cap)

Tj. o čím větší má zbraň dmg, tím nižší má rychlost, tj. za stejný časový úsek všechny zbraně udělají stejné poškození.
Pokud však vezmeme v úvahu rychlý pohyb cílů a nepříliš přátelské zaměřování, pak rychlejší zbraně jsou ve výsledku efektivnější ...


no myslim ze se o to SOE snazi, ale neni to podle me automaticky tak pokazdy. Oni jen nadefinovali ruzne rychlosti ruznejm typum zbrani a tem dali rozsah dmg na ktery se da vykraftit.
Tzn mas urcitej typ carabiny a jeden craft mu udela mensi dmg a druhej vetsi. ALe rychlost se tim nemeni...
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 07/12/2005 :  22:26:48  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jak je to teda s tema chatama? Funguji uz?
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 08/12/2005 :  00:08:45  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jak je to teda s tema chatama? Funguji uz?


jasný jedou jako z praku

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 08/12/2005 :  04:03:32  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jinak na strankach je dalsi dil deniku lovce lidi .
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 08/12/2005 :  14:27:44  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Sem si to pred chvili docet, ale ty screeny su nejaky stary ne?

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 08/12/2005 :  14:42:59  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
jojo screeny ze starych dobrych casu...

jůůz d fóós
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 08/12/2005 :  14:43:12  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kwebs

Sem si to pred chvili docet, ale ty screeny su nejaky stary ne?



Minimálně dva roky? :))) Deníček popisuje události z doby, kdy jsi ještě bublal v klonovacím bacta tanku.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/12/2005 :  03:50:27  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
To se deli nejzajimavejsi veci
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 3,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000