Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 02/09/2003 :  12:33:04  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eskymak

Ja nestrilel tisice mobu (humanoidu)
Ale jako spravny obchodnik behem 1 vecera nakoupil vse potrebne (za 20k 1 disk)
Tauron
Maruska


Pockej tys uz to prece jednou udelal ne? To se da delat i vicekrat?

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

Sutech
cokoliv jineho

83 Posts

Posted - 02/09/2003 :  12:58:20  Show Profile  Send Sutech an ICQ Message Send Sutech a Private Message  Reply with Quote
Jo,da

Gunglir - Lotro
Akhabet - AoC Crom
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/09/2003 :  13:16:37  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Ma nejakou cenu povysovani v ramci Imperia ci Rebelu za faction body?

K cemu mi bude Imperialni general? Resp. jsou z toho 'nejake' bonusy do 'neceho'?
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 02/09/2003 :  13:18:54  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
už jsem na to jednou odpovídal.
Bonusy to nedává, ale pokud nepovýšíš, nebudeš moct mít více bodů, protože každý rank má určité maximum a nebudeš si moci například koupit faction HQ, At-St, atp.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Sutech
cokoliv jineho

83 Posts

Posted - 02/09/2003 :  13:34:43  Show Profile  Send Sutech an ICQ Message Send Sutech a Private Message  Reply with Quote
Dava to bonusy,za hodnosti bys udajne mel mit moznost ziskavat faction perky,bohuzel to nemam overene,ale videl jsem jednoho impa neco takovyho prodavat

Gunglir - Lotro
Akhabet - AoC Crom
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 02/09/2003 :  14:09:08  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
Nevite nekdo jak vypnout uvodni loga SWG a Lucasartsu pripadne i tu animaci? (ta jde odklapnout, jde mi o to abych mustil swg a sel si pric nez se to nacte...)

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/09/2003 :  14:34:32  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sutech

Dava to bonusy,za hodnosti bys udajne mel mit moznost ziskavat faction perky,bohuzel to nemam overene,ale videl jsem jednoho impa neco takovyho prodavat



Jj tohle jsem myslel. O moznosti ziskat perky jsem jiz taky slysel, ale to je tak vsechno ..

edit: jenze perkem jsou pravdepodobne nazyvany itemy/droidi atd. co ziskas za faction pointy

Edited by - VT on 02/09/2003 15:49:38
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/09/2003 :  15:56:37  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sutech

Jo,da



Ale podruhy uz neziskas faction pointy, pouze penize. Podruhe se to nevyplati delat. Lepsi je disky prodat hracum.
Go to Top of Page

Eskymak
Starting Member

73 Posts

Posted - 03/09/2003 :  15:06:55  Show Profile  Send Eskymak an ICQ Message Send Eskymak a Private Message  Reply with Quote
Spravne 4 casti koupeny po 20k
slozeny disk prodan za 100k ))+
opsana zprava
Otazka pro dobre prekladatele todle jsem nasel na TC:
- Changed all "delay" moves to use a 30 second timer
Co pa to znamena?Jen doufam ze ne to co jsem si prelozil po svem
Maruska (Tauron)
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 03/09/2003 :  15:51:19  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eskymak

Spravne 4 casti koupeny po 20k
slozeny disk prodan za 100k ))+
opsana zprava
Otazka pro dobre prekladatele todle jsem nasel na TC:
- Changed all "delay" moves to use a 30 second timer
Co pa to znamena?Jen doufam ze ne to co jsem si prelozil po svem
Maruska (Tauron)



Ja uz ted SWG dlouho nehral, takze neznam souvislot toho textu, ale pokud moves jsou nejake specialky ktere zpusobuji delay (zpomaleni) tak jejich pouziti bude mozne jen jednou za 30 sekund.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 03/09/2003 :  21:01:57  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
FP FARMA: (exploit)
1. Najdi si nejakou opustenou imp zakladnu s imp mission terminalem
2. Vem si 2 mise, co nejblize mesta a co nejlehci
3. Zrus ty 2 mise
4. opakuj 2. a 3.
5. Az te omrzi 4, vyraz okolo mesta a bude tam napoopovanych spousta hnizd, zmasti jen rebely a postupne se prodirej tim cos tam vytvoril, pokud jich bude opravdu dost, nez zabijes posledniho respawnuje se prvni.
(mozna je potreba pred abortem relokovat misi, tim si nejsem jiste, nemam moznost to vyzkouset...)

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 03/09/2003 :  21:03:51  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riditko

quote:
Originally posted by Eskymak

Spravne 4 casti koupeny po 20k
slozeny disk prodan za 100k ))+
opsana zprava
Otazka pro dobre prekladatele todle jsem nasel na TC:
- Changed all "delay" moves to use a 30 second timer
Co pa to znamena?Jen doufam ze ne to co jsem si prelozil po svem
Maruska (Tauron)



Ja uz ted SWG dlouho nehral, takze neznam souvislot toho textu, ale pokud moves jsou nejake specialky ktere zpusobuji delay (zpomaleni) tak jejich pouziti bude mozne jen jednou za 30 sekund.



O tom uz se hodne dlouho mluvi, pripravovana zmena KD, Force to kneel a podobnych veci(asi i stunu), bude mozno pouzit jednou za 30s

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 03/09/2003 :  23:51:56  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Uz se to tu nejak probiralo, ale tak nejak nejasne.

Jsem napriklad Imperialista a chci dokoncit Act1. Potrebuji rebel disky nebo imperial disky ci je to jedno?

Nekde jsem cetl (swgforum), ze musim sehnat disky opacne faction.

Edited by - VT on 03/09/2003 23:52:10
Go to Top of Page

Sutech
cokoliv jineho

83 Posts

Posted - 04/09/2003 :  00:01:51  Show Profile  Send Sutech an ICQ Message Send Sutech a Private Message  Reply with Quote
No pevne verim,ze to Sony neposere (sem naivni v urcitych ohledech) a ze to udelaj jako ze cil je imunni vuci kd a ne ze ty nemuzes kd pouzit treba 30s,tim bych byl jako BH s karabinou odkecanej,bo tri z mejch vsech specek sou kdcka

Gunglir - Lotro
Akhabet - AoC Crom
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 04/09/2003 :  10:05:14  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sutech

No pevne verim,ze to Sony neposere (sem naivni v urcitych ohledech) a ze to udelaj jako ze cil je imunni vuci kd a ne ze ty nemuzes kd pouzit treba 30s,tim bych byl jako BH s karabinou odkecanej,bo tri z mejch vsech specek sou kdcka


Tak to podle me budes moct ty 3 specky pouzivat po sobe(a v tom bude tva vyhoda, ze za 30s das 3KD), pokud to nepodelaji....

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 04/09/2003 :  10:35:41  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Uz se to tu nejak probiralo, ale tak nejak nejasne.

Jsem napriklad Imperialista a chci dokoncit Act1. Potrebuji rebel disky nebo imperial disky ci je to jedno?

Nekde jsem cetl (swgforum), ze musim sehnat disky opacne faction.

Můžeš sehnat disky obou stran - imperiální dáš imperiálnímu recruiterovy, rebelský rebelskýmu - dostaneš 500 bodů fakce dané strany a asi 1000cr a získáš badge.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 04/09/2003 :  10:40:16  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Badge?

edit: mimochodem disky se uz prodavaji za 3k

Edited by - VT on 04/09/2003 10:40:58
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 04/09/2003 :  12:51:40  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Badge?

edit: mimochodem disky se uz prodavaji za 3k



Informace o tom ze jsi dokoncil nejaky quest - ctrl c, druha zalozka

2edit: kde? ja videl jen za 20k

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

Sutech
cokoliv jineho

83 Posts

Posted - 04/09/2003 :  13:12:10  Show Profile  Send Sutech an ICQ Message Send Sutech a Private Message  Reply with Quote
mam imp 1,3,4,vymenim za rebelsky 1,2,3

Gunglir - Lotro
Akhabet - AoC Crom
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 04/09/2003 :  13:44:31  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Don Gizmo

quote:
Originally posted by Van Tassel

Badge?

edit: mimochodem disky se uz prodavaji za 3k


2edit: kde? ja videl jen za 20k



Hraju swg asi 10 - 120 minut denne a denne mi padne minimalne jeden disk. Takze cena 3k odpovida.

Bazaar - Misc - Generic Items (nebo tak nejak) Vcera tam byli dva rebelsky za 3k.


Edited by - VT on 04/09/2003 13:46:13
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 04/09/2003 :  14:08:20  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
Tak tu mame velky patch:
http://patch.starwarsgalaxies.com:7070/patch/web/swg/motd/patch_message.html
KD byl ultimatne upraven, jsem zvedavej na to jesli bude pouzitelnej, s petama se taky dost hejbalo, takze snad se PvP bude hrat lip.
Chat system by mel taky fungovat, jakozto factory...
Jsem vazne zvedavej :)

EDIT: BACHA: V patchu to nebylo napsano, ale je to celkem suxors pokud mate expu nad soucasny skill ktery muzete povysit, tak driv ste mohly mit 2x tolik kolik je potreba na povyseni ale ted to zmenili a muzete mit jen o pulku vic!!! takze jakmile pouzijete dany skill tak se vam to zmeni na povolenou hodnotu tj MUZETE STRATIT HAFO SKILLU ja ted tak stratil -10k scout expy

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)


Edited by - Don Gizmo on 04/09/2003 15:53:51
Go to Top of Page

Sutech
cokoliv jineho

83 Posts

Posted - 05/09/2003 :  02:54:18  Show Profile  Send Sutech an ICQ Message Send Sutech a Private Message  Reply with Quote
Cena 3k proto,ze v bazaru vyssi cena nastavit nejde.Jinak imho ma disk cenu max 1k,cena 20k me prijde prehnana,vzhledem k tomu,ze ten disk vlastne zatim nic neznamena

Gunglir - Lotro
Akhabet - AoC Crom
Go to Top of Page

juf
Moderator

1304 Posts

Posted - 05/09/2003 :  08:32:56  Show Profile  Send juf an ICQ Message Send juf a Private Message  Reply with Quote
Jak funguje ten personal shield? Kdesi sem to videl za 30k a nda mi to spat .. je to dobre?

DarkFall - Mr Juf
Go to Top of Page

Sutech
cokoliv jineho

83 Posts

Posted - 05/09/2003 :  10:48:50  Show Profile  Send Sutech an ICQ Message Send Sutech a Private Message  Reply with Quote
absorbuje dmg,ale moc nevydrzi,do pvp vcelku ucelna zalezitost,proti mobum se nevyplati

Gunglir - Lotro
Akhabet - AoC Crom
Go to Top of Page

Eskymak
Starting Member

73 Posts

Posted - 09/09/2003 :  11:15:05  Show Profile  Send Eskymak an ICQ Message Send Eskymak a Private Message  Reply with Quote
Mam otazecku co vlastne delaji componenty od Bio.Engierra ?
Veci z Tissue Enginerring?
Ctu ze se pridavaj jako componenty do armoru a obleceni ale jakej to ma effekt nevim
Maruska
Go to Top of Page

Golgoleth
New Member

177 Posts

Posted - 09/09/2003 :  13:59:35  Show Profile Send Golgoleth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eskymak

Mam otazecku co vlastne delaji componenty od Bio.Engierra ?
Veci z Tissue Enginerring?
Ctu ze se pridavaj jako componenty do armoru a obleceni ale jakej to ma effekt nevim
Maruska



Mozna uz vim, dneska sem objevil shop kde se prodava zajimavy obleceni. Po obleknuti pridava ruzny skills, ja si treba koupil tricko ktery pridava +5medical use, +5heal wounds....
Pravdepodobne to bude fungovat tak ze master Tailor prida prislusnou Biocomponentu pri vyrobe a vysledny veci pak pridavaji nejaky skills.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 09/09/2003 :  18:03:09  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golgoleth
Mozna uz vim, dneska sem objevil shop kde se prodava zajimavy obleceni.

lokace ?

Black
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 10/09/2003 :  19:03:23  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golgoleth

quote:
Originally posted by Eskymak

Mam otazecku co vlastne delaji componenty od Bio.Engierra ?
Veci z Tissue Enginerring?
Ctu ze se pridavaj jako componenty do armoru a obleceni ale jakej to ma effekt nevim
Maruska



Mozna uz vim, dneska sem objevil shop kde se prodava zajimavy obleceni. Po obleknuti pridava ruzny skills, ja si treba koupil tricko ktery pridava +5medical use, +5heal wounds....
Pravdepodobne to bude fungovat tak ze master Tailor prida prislusnou Biocomponentu pri vyrobe a vysledny veci pak pridavaji nejaky skills.



dle meho to obleceni o kterem mluvis je uplne normalni s tim ze sou vnem skill enchy...

edit: ja osobne sem si od Enora nechal udelat obleceni a ted si do nej postupne vkladam skill enchy... Takze mam treba kalhoty +unarmed accur, +4 alertness, denenze vs dizzy, defenze vs stun...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive

Edited by - Dorlas on 10/09/2003 19:05:37
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 10/09/2003 :  19:09:09  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Mas dve moznosti jak v obleceni mit +veci. Prvni je koupit si veci se socketama a potom si tam sam pridavat +komponenty. Druha je ze Tailor pri delani komponentu muze zakomponovat Bio komponent od bio engineera. Druha moznost je dana a zalezi na tailorovi co tam vrazi.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 11/09/2003 :  21:20:29  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
to je zas nejaky dost dokurveny ta hra ja uz nevim na co si driv stezovat i kdyz je to stejne jedno CSR nereaguje na nic jsou to MAMRDI nejdriv koupim plamenomet po chvili mi zmizi tak koupim dalsi zmizi opet pak jdu delat teda otravenej mise no a jake to nemam stesti dva WP a ono tam nic neni ze me to neprekvapuje fakt po dvou mesicich po vyjiti uz me to sere dost a dost svine zkurveny SOE


sorry ze to sem tak nejak pisu ale proste jsem se musel nekam nasrat
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/09/2003 :  23:18:22  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

to je zas nejaky dost dokurveny ta hra ja uz nevim na co si driv stezovat i kdyz je to stejne jedno CSR nereaguje na nic jsou to MAMRDI nejdriv koupim plamenomet po chvili mi zmizi tak koupim dalsi zmizi opet pak jdu delat teda otravenej mise no a jake to nemam stesti dva WP a ono tam nic neni ze me to neprekvapuje fakt po dvou mesicich po vyjiti uz me to sere dost a dost svine zkurveny SOE



Jedno z nejdelsich souveti co jsem v zivote videl
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 12/09/2003 :  00:43:47  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Araya

to je zas nejaky dost dokurveny ta hra ja uz nevim na co si driv stezovat i kdyz je to stejne jedno CSR nereaguje na nic jsou to MAMRDI nejdriv koupim plamenomet po chvili mi zmizi tak koupim dalsi zmizi opet pak jdu delat teda otravenej mise no a jake to nemam stesti dva WP a ono tam nic neni ze me to neprekvapuje fakt po dvou mesicich po vyjiti uz me to sere dost a dost svine zkurveny SOE



Jedno z nejdelsich souveti co jsem v zivote videl



hehe napsal jsem to jednim dechem jak jsem to chtel rict
Go to Top of Page

Sutech
cokoliv jineho

83 Posts

Posted - 12/09/2003 :  08:24:48  Show Profile  Send Sutech an ICQ Message Send Sutech a Private Message  Reply with Quote
To s tim mizenim veci,to se me stavalo taky,zejmena v okoli Kaadary,ale kdyz sem se vratil k vendorovi,tak se zas objevily,aby v zapeti zase zmizely.Pomohlo,ze sem s tou veci dal /sit a /logout.Pokud i pak mizej,muzes si nechat dat db a po naklonovani by mely zustat.Stejne to sux.

Gunglir - Lotro
Akhabet - AoC Crom
Go to Top of Page

juf
Moderator

1304 Posts

Posted - 12/09/2003 :  10:27:51  Show Profile  Send juf an ICQ Message Send juf a Private Message  Reply with Quote
Mizeni veci a prazdne mise me taky hooodne moc serou ... fabriky uz nastesti funguji dobre ale bugu je stale dost a dost ...

DarkFall - Mr Juf
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 12/09/2003 :  23:04:59  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
Hehe no tak nevim jestli me chtej nasrat jeste vic, ale dari se jim.
Dneska jsem lognul po tom co napsali ze oprvili mizeni veci po zakoupeni u vendora. Tak lognu a co nevidim v baglu mam zpatky jeden plamenomet z tech dvou co jsem koupil to je opravdu pekne, ale co me nasralo ze misto nej zmizela z baglu Acid rifle kterou uz jsem mel asi tyden opravdu pekna hra
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 13/09/2003 :  19:47:58  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

Hehe no tak nevim jestli me chtej nasrat jeste vic, ale dari se jim.
Dneska jsem lognul po tom co napsali ze oprvili mizeni veci po zakoupeni u vendora. Tak lognu a co nevidim v baglu mam zpatky jeden plamenomet z tech dvou co jsem koupil to je opravdu pekne, ale co me nasralo ze misto nej zmizela z baglu Acid rifle kterou uz jsem mel asi tyden opravdu pekna hra

Acid rifli si zakoupil od bugleho vendora, za zcela urcite vyexploitovane prachy, takže v rámci zachovaní fairplay a povzbuzení herní ekonomiky, ti ji, ehm, znárodnili.
Go to Top of Page

Sutech
cokoliv jineho

83 Posts

Posted - 13/09/2003 :  20:22:38  Show Profile  Send Sutech an ICQ Message Send Sutech a Private Message  Reply with Quote
A vzhledem k tomu,ze i tva xp je zcela jiste nabrana exploitem nebo namakrovana,tak ti smazou postavu...preventivne

Gunglir - Lotro
Akhabet - AoC Crom
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 14/09/2003 :  00:54:20  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by juf

Mizeni veci a prazdne mise me taky hooodne moc serou ... fabriky uz nastesti funguji dobre ale bugu je stale dost a dost ...



Mne teda zmizela za celou hru jen jedna vec, cetl jsem o tom nekde na ofisl foru ze pomuze /sit /logout. Od ty doby po pouzivam pokazdy kdyz neco koupim a nemam s mizenim veci sebemensi problemy. (sice to je vopruz, ale lepsi vopruz nez danou vec druhej den nemit)

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 16/09/2003 :  14:53:45  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Smazal jsem pár posledních odpovědí s naprosto nechutným quotováním. Pokud chcete používat quote naučte se to prosím.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 17/09/2003 :  03:09:50  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
nenasel nekdo tenhle cooper?

Resource Type
Skieto
Resource Class
Polysteel Copper
Server Eclipse
Planet Corellia
Cold Resistance 699
Conductivity 985
Decay Resistance 630
Heat Resistance 641
Malleability 947
Shock Resistance 740
Unit Toughness 737
Overall Quality 817



Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 17/09/2003 :  08:30:45  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
proc to zhanis ?

Black
Go to Top of Page

Sutech
cokoliv jineho

83 Posts

Posted - 17/09/2003 :  12:16:15  Show Profile  Send Sutech an ICQ Message Send Sutech a Private Message  Reply with Quote
Nejspis na slice

Gunglir - Lotro
Akhabet - AoC Crom
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 17/09/2003 :  18:23:43  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
jj potrebuju copper s max conductivity co je a potrebuju toho tuny, pak tam dam 10vrtaku a budu vrtat a vrtat a vrtat!

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 17/09/2003 :  18:52:11  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
http://www.shacknews.com/extras/soe/soeinterview2.x

Hmm, tak to jsem zvedavej co z toho dodrzi...

pripravovane zmeny v combatu:
http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=Development&message.id=565036

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)


Edited by - Don Gizmo on 19/09/2003 13:15:04
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 18/09/2003 :  11:32:58  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
Carbivaic, Polysteel Copper (Entered By Ggraidi / Verified by Trokk)
Marked as available on Lok 1 days ago by imperio59
CR=751, CD=995, DR=628, HR=593, MA=992, OQ=501, SR=786, UT=778 **

Zkus tohle, zdroj swgcraft.com

quote:
Originally posted by Dorlas

nenasel nekdo tenhle cooper?

Resource Type
Skieto
Resource Class
Polysteel Copper
Server Eclipse
Planet Corellia
Cold Resistance 699
Conductivity 985
Decay Resistance 630
Heat Resistance 641
Malleability 947
Shock Resistance 740
Unit Toughness 737
Overall Quality 817





Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 19/09/2003 :  16:39:29  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
tahle med byla k dispozici zhruba pred tydnem, myslim ze lepsi zatim nebyla

Black
Go to Top of Page

Golgoleth
New Member

177 Posts

Posted - 19/09/2003 :  16:54:41  Show Profile Send Golgoleth a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem zas po delsi dobe prochazel oficialni forum nasel sem tam docela zajimavy topic.. http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=Development&message.id=565036#M565036 vypada to ze nekdo v SOE dostava rozum, otazka je co z toho nakonec vyleze...
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 19/09/2003 :  19:20:52  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
med sem uz nasel a dokonce doma conduct 975

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 20/09/2003 :  01:14:22  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golgoleth

Tak jsem zas po delsi dobe prochazel oficialni forum nasel sem tam docela zajimavy topic.. http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=Development&message.id=565036#M565036 vypada to ze nekdo v SOE dostava rozum, otazka je co z toho nakonec vyleze...


mrkni o 3 posty nahoru

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 20/09/2003 :  07:48:59  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

med sem uz nasel a dokonce doma conduct 975


vidis to se mas a jak jsi mi slicoval te knuckler tak jsem zase o nej prisel proste zmizel asi mam cernou diru v baglu uz me to vytaci
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 3,91 seconds. on eygor Snitz Forums 2000