Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 09/11/2005 :  07:08:32  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
jako za mesic hrani nemas sanci poznat co ti hra nabizi, ja to hraju jenom sem tam uz 1/4 roku a mam presne opacne dojmy

quote:
Originally posted by Rodier

grafika pekna, to jo.. ale atmosfera o nicem, neni pvp, sou tam totalni nesmysli..



s grafikou souhlasim, fakt bomba, atmosfera je skvela, pokud hrajes solo tak je o nicem, ale to plati vsude, PvP uz je s novym datadiskem, sice takove pokroucene, kdy se da rezat jenom v arene, ale je, totalni nesmysly - nechapu co tim chtel basnik rict

quote:


fura veci porad nejde, nevybalancovany povolani..dementni UI.. a v podstate je to singlovka. jak utocis na moba, mas ho zamceneho a NIKDO ti nemuze pomoct..ani te nemuze lecit pokud s tebou neni v parte.. proste totalni hovadina eliminujici zakladni prvky mmorpg.



nevim o vecech co by nesly, i v EQ2 byl nedavno CU, ktery se naopak povedl a hraci si ho pochvaluji, kdyz utocis na moba a nezvladas staci pouzit prikaz k volani o pomoc (ted presne nevim jaky) a mob se odemkne pro kohokoliv, ze te muze lecit jenom clen grupy mi prijde uplne normalni

takze ty chytraku, co vsemu rozumi a vsechno hral, vrat se zpet do doupete sveho ega a drz hubu, nez neco napises, tak si nejdrive over, zda to co znas jeste plati
a vubec, na tohle forum nelez, nikdo na tvoje slinty neni zvedavy

Edited by - Almych on 09/11/2005 07:10:47
Go to Top of Page

Jozef
Starting Member

3 Posts

Posted - 09/11/2005 :  10:16:51  Show Profile Send Jozef a Private Message  Reply with Quote
Beginning on the afternoon of November 9th 2005, as an added bonus for our veteran players who do not yet have the Jump to Lightspeed expansion (and thus, space content) we will be giving you this expansion at no additional charge. This bonus content will automatically download to you upon your next log in to the game after this goes live. After all, space is more fun with other people to enjoy it with! May the Force be with you!

SOE se zřejmě nechce opravovat bug, který postihl i mě v CU2.
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 09/11/2005 :  10:26:59  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
Hmmm, a jaky bonus maji pro veterany, kteri jim za JTL vysolili dolary????

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 09/11/2005 :  10:40:12  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

Hmmm, a jaky bonus maji pro veterany, kteri jim za JTL vysolili dolary????


0
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 09/11/2005 :  13:27:25  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

Hmmm, a jaky bonus maji pro veterany, kteri jim za JTL vysolili dolary????


za 180 dni Sorosuuub yachta.

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 09/11/2005 :  15:49:02  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by baron432

Hmmm, a jaky bonus maji pro veterany, kteri jim za JTL vysolili dolary????


0


kolecko ? aha ne, teda sisku ? takovou tu hnedou ?

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 09/11/2005 15:49:24
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 09/11/2005 :  15:55:14  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by baron432

Hmmm, a jaky bonus maji pro veterany, kteri jim za JTL vysolili dolary????


0


kolecko ? aha ne, teda sisku ? takovou tu hnedou ?


třeba ty vopice nedostanou jachtu :-)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 09/11/2005 :  15:57:14  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax


třeba ty vopice nedostanou jachtu :-)

tak at mi vrati tech 30 dolacu a odeberou jachtu

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 10/11/2005 :  04:18:07  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
lol kouknete na www.cswu.cz do sekce epizoda 3 - novinky a stahnete si tam rapujiciho yodu, je to fakt sranda . A kdyz jste v tom tak si muzete stahnout i vystrihane sceny s E3, ja osobne si asi pockam na DVD.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 10/11/2005 :  08:21:56  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
lidi, jsem se rano probudil a mam v posteli spyware made in Stara Boleslav a nevim co s ni, poradte please nejakou milosrdnou deratizaci
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 10/11/2005 :  08:37:04  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

lidi, jsem se rano probudil a mam v posteli spyware made in Stara Boleslav a nevim co s ni, poradte please nejakou milosrdnou deratizaci



Mo almychu obcas je potreba vymenit povleceni a vyklepat ten humus s perin.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 10/11/2005 :  08:52:06  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
uz jsem ji probudil, ma docela hazke kozy
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 10/11/2005 :  09:01:32  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

uz jsem ji probudil, ma docela hazke kozy



Rekni ji treba ze musis jit necekane do prace at se nezlobi ze ji to vnahradis hehe.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 10/11/2005 :  09:08:44  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

uz jsem ji probudil, ma docela hazke kozy


Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 10/11/2005 :  10:49:08  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
uz jsem na skoleni a je mi negud
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 10/11/2005 :  11:01:13  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

uz jsem na skoleni a je mi negud


Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 10/11/2005 :  14:55:18  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Tak Robe ted uz zacina prituhovat az doted sem dal vse sam ale ted me Watto poslal do Squill Cave a to uz asi nedam navic hledat nakou soucastku semi tam nechce.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 10/11/2005 :  16:46:30  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Tak Robe ted uz zacina prituhovat az doted sem dal vse sam ale ted me Watto poslal do Squill Cave a to uz asi nedam navic hledat nakou soucastku semi tam nechce.



zkus proběhnout až k hermitovi (je to ten co zadává Hero of Tatooine quest) - někde u něj na zemi leží hlava robota R2 tak z ní seber tu součástku, třeba to proběhneš, já měl štěstí bylo tam spousta lidí, takže ta jeskyně byla čistá :) jen sem pak squilly použil na clone-transport (imho od NGE hodně používaná "feature")
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 10/11/2005 :  16:58:02  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
Rofl Tiggsina halva padla. http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=communityrelations&message.id=15830#M15830

Nebo odesla sama asi bych se ani nedivil..

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny

Edited by - Werrevlk on 10/11/2005 17:13:29
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 10/11/2005 :  17:07:04  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

Rofl Tiggsina halva padla. http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=nge_discussion&message.id=24785

Nebo odesla sama asi bych se ani nedivil..


to už je zastaralá informace
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 10/11/2005 :  17:13:12  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
KONEC TIGGS!! (pokus 2)
http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=communityrelations&message.id=15830#M15830

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 10/11/2005 :  17:34:41  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

KONEC TIGGS!! (pokus 2)
http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=communityrelations&message.id=15830#M15830

presne tohle sem postoval o pul druhe nekam do NGE topicu

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 10/11/2005 :  19:06:18  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Werrevlk

KONEC TIGGS!! (pokus 2)
http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=communityrelations&message.id=15830#M15830

presne tohle sem postoval o pul druhe nekam do NGE topicu


A bude levnější chleba?

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 10/11/2005 :  19:07:36  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Werrevlk

KONEC TIGGS!! (pokus 2)
http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=communityrelations&message.id=15830#M15830

presne tohle sem postoval o pul druhe nekam do NGE topicu


A bude levnější chleba?

jen kdyz bude tvrdej

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 11/11/2005 :  15:19:54  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Quartax
A bude levnější chleba?

jen kdyz bude tvrdej


chleba u nas neni drahy.. to jen platy jsou u nas nizke..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 11/11/2005 :  16:17:35  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
dosahl jsem nemozneho SOE mi vrati penize za Mustafar


Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 11/11/2005 :  16:19:16  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

dosahl jsem nemozneho SOE mi vrati penize za Mustafar

jak???

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 11/11/2005 :  16:21:22  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by WanargiMort

dosahl jsem nemozneho SOE mi vrati penize za Mustafar

jak???


ano JAK ????
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 11/11/2005 :  16:34:28  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
http://help.station.sony.com/cgi-bin/soe.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=11432&p_created=1099092950&p_sid=F_v1WjUh&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPTEmcF9zb3J0X2J5PWRmbHQmcF9ncmlkc29ydD0mcF9yb3dfY250PTE2JnBfcHJvZHM9Miw2MzcmcF9jYXRzPTcyLDEzNCwxNDImcF9wdj0yLjYzNyZwX2N2PTEuNzI7Mi4xMzQ7My4xNDImcF9zZWFyY2hfdHlwZT1hbnN3ZXJzLnNlYXJjaF9ubCZwX3BhZ2U9MQ &p_li=&p_topview=1

pro info: RETURN POLICY:
Packaged Goods may be returned within 30 days of shipment for a full refund, less shipping and handling charges. No refunds will be made for items that are downloadable or opened or that are received by us more than 30 days after delivery. Download products or account keys purchased to activate or unlock downloaded software, such as the Men in Black II: CROSSFIRE game, The Legacy of Ykesha™ Digital Download, Lost Dungeons of Norrath™ Digital Download, Core Combat™ Digital Download, The Ruins of Kunark® Expansion Digital Download, The Scars of Velious® Expansion Digital Download, The Shadows of Luclin™ Expansion Digital Download, The Planes of Power™ Expansion Digital Download, Gates of Discord™ Expansion Digital Download, Dragons of Norrath™ Expansion Digital Download, Depths of Darkhollow™ Expansion Digital Download EverQuest II - The Bloodline Chronicles - Adventure Pack 1, EverQuest II - The Splitpaw Saga - Adventure Pack 2, EverQuest II - The Desert of Flames - Expansion and Star Wars Galaxies™: Episode III Rage of the Wookiees Expansion Digital Downloadare non-refundable at any time.

Upozornil jsem je na to, ze jim tam chybi TOOW, a tudiz ze pozaduji penize zpet. Uz mi odstranili expansion pack z account.


Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 11/11/2005 :  22:02:25  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

Upozornil jsem je na to, ze jim tam chybi TOOW, a tudiz ze pozaduji penize zpet. Uz mi odstranili expansion pack z account.


tak to je skutecne ROFL.. kvuli formalni chybe, jo ? to jsou fakt neskutecni nejvetsi bordelari pod sluncem..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 11/11/2005 :  23:16:37  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by WanargiMort

Upozornil jsem je na to, ze jim tam chybi TOOW, a tudiz ze pozaduji penize zpet. Uz mi odstranili expansion pack z account.


tak to je skutecne ROFL.. kvuli formalni chybe, jo ? to jsou fakt neskutecni nejvetsi bordelari pod sluncem..


no ten výpis podle mě nemusí být úplný - je tam "such as" což by se možná dalo přeložit "jako například", to že se prostě za digital download nerefundujou z toho vyplývá jasně ... ale když ti vrátí peníze jejich mínus
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 12/11/2005 :  00:40:21  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No ja si TooW rusit nebudu, takze mi je to u kladelka. Prisel bych o vsechno co sem si doposud pracne naquestoval plus chu-gon dar cube a veci .

Jinak Almych - lol, bud rad ze si se neprobudil s chlapem. Alkohol dokaze divy.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/11/2005 :  09:50:31  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

jako za mesic hrani nemas sanci poznat co ti hra nabizi, ja to hraju jenom sem tam uz 1/4 roku a mam presne opacne dojmy

quote:
Originally posted by Rodier

grafika pekna, to jo.. ale atmosfera o nicem, neni pvp, sou tam totalni nesmysli..



s grafikou souhlasim, fakt bomba, atmosfera je skvela, pokud hrajes solo tak je o nicem, ale to plati vsude, PvP uz je s novym datadiskem, sice takove pokroucene, kdy se da rezat jenom v arene, ale je, totalni nesmysly - nechapu co tim chtel basnik rict

quote:


fura veci porad nejde, nevybalancovany povolani..dementni UI.. a v podstate je to singlovka. jak utocis na moba, mas ho zamceneho a NIKDO ti nemuze pomoct..ani te nemuze lecit pokud s tebou neni v parte.. proste totalni hovadina eliminujici zakladni prvky mmorpg.



nevim o vecech co by nesly, i v EQ2 byl nedavno CU, ktery se naopak povedl a hraci si ho pochvaluji, kdyz utocis na moba a nezvladas staci pouzit prikaz k volani o pomoc (ted presne nevim jaky) a mob se odemkne pro kohokoliv, ze te muze lecit jenom clen grupy mi prijde uplne normalni

takze ty chytraku, co vsemu rozumi a vsechno hral, vrat se zpet do doupete sveho ega a drz hubu, nez neco napises, tak si nejdrive over, zda to co znas jeste plati
a vubec, na tohle forum nelez, nikdo na tvoje slinty neni zvedavy



to nemyslis vazne vid? EQ2 je bugama prolezle jeste vic nez SWG. PvP chystaji server , to je fakt. Co se tyce odemknuti moba - jakmile ho odemknes, prijdes o vsechny expy.
A to stim lecenim normalni neni. Nevim jak je to v SWG, ale ve vsech onlinovkach co jsem zatim hral slo lecit kohokoliv kdykoliv.. o tom totiz mmorpg je. Ad nesmysli - tim sem mel namysli hlavne ty questy.. to uz ten text co je v SWG questech ma vetsi prinos do hry.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 12/11/2005 :  09:55:30  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
nebudu se hadat, na to nemam naladu, myslim si o tobe svoje a tim to hasne
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/11/2005 :  15:29:59  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

nebudu se hadat, na to nemam naladu, myslim si o tobe svoje a tim to hasne


taky si o rodierovi myslim sve.. vsichni si o rodierovi mysli sve..
nicmene v tomhle konkretnim pripade by mi vyhovovalo, kdyby mel pravdu s tim, ze EQ2 je shit, protoze ja tu hru proste zcela iracionalne bez jakekoliv vedome priciny nemam rad.. (castecne urcite protoze SOE)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 12/11/2005 :  18:08:20  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

dosahl jsem nemozneho SOE mi vrati penize za Mustafar


a pak budes brecet, ze nemas Mustarfar

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 12/11/2005 :  18:26:46  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by WanargiMort

dosahl jsem nemozneho SOE mi vrati penize za Mustafar


a pak budes brecet, ze nemas Mustarfar

a ty ho snad mas?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 12/11/2005 :  18:32:32  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
Interview s Johnem smedleym
http://www.next-gen.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=1557&Itemid=2

Reakce na interview
http://www.next-gen.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=1582&Itemid=2

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny

Edited by - Werrevlk on 12/11/2005 18:32:57
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 12/11/2005 :  18:49:47  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by WanargiMort

dosahl jsem nemozneho SOE mi vrati penize za Mustafar


a pak budes brecet, ze nemas Mustarfar

a ty ho snad mas?


ne, ale muzu si ho na 100% koupit, coz vy nevite .. odstranite a muzete byt v haji

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 12/11/2005 :  20:49:58  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by WanargiMort

dosahl jsem nemozneho SOE mi vrati penize za Mustafar


a pak budes brecet, ze nemas Mustarfar



Proc bych brecel? Pokud ho budu jooo chtit tak si ho poridim, ale davat 40 babek za skiffa, bunker, a blechu, se mi zda jako zu viel, .
Pockam si na NGE a kdyz se mi to nebude libit tak prestanu hrat, kdyz se mi to bude libit budu pokracovat v hrani a prehodnotim to jestli TOOW ano nebo ne.


Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/11/2005 :  16:53:24  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
V SOE jsou gentlemani - v 16.55 je server ještě loading, asi si říkají, aby se Koudy v neděli odpoledne zbytečně nerozčiloval ve hře, kde nikdo není a kde nikdo nemá zájem o questy na mustafaru předtím, než zmrší celý systém.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 13/11/2005 :  17:05:49  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

V SOE jsou gentlemani - v 16.55 je server ještě loading, asi si říkají, aby se Koudy v neděli odpoledne zbytečně nerozčiloval ve hře, kde nikdo není a kde nikdo nemá zájem o questy na mustafaru předtím, než zmrší celý systém.

rofl

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/11/2005 :  17:38:29  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Pro vás, co si nechcete zvykat na sračky, které SOE vyplodilo:

http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=game_guides&message.id=312135
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/11/2005 :  18:23:25  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

V SOE jsou gentlemani - v 16.55 je server ještě loading, asi si říkají, aby se Koudy v neděli odpoledne zbytečně nerozčiloval ve hře, kde nikdo není a kde nikdo nemá zájem o questy na mustafaru předtím, než zmrší celý systém.

rofl



Mě fakt musejí mít rádi, ještě v 18.25 loading .....
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 13/11/2005 :  18:27:23  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
No tesne predtim se bugly transporty (opet odletela ma lod beze mne), TC servery padaj jeden po druhem, parada ...

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/11/2005 :  18:40:25  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

No tesne predtim se bugly transporty (opet odletela ma lod beze mne), TC servery padaj jeden po druhem, parada ...



Hele, když teď nemáš co dělat, pošli mi pls ještě jednou to číslo účtu, nejsem si jistej jestli jsem si napsal správně to cos mi posílal. Mail je lordvader@email.cz
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 14/11/2005 :  00:17:21  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
tak to co tu postnul koudy s tim predelanim ovladani do normal system je to cool sice to nebude porad uplne stejne ale urcite to bude lepsi. Asi ten clanek postnu i na stranky .
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 15/11/2005 :  15:06:08  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Robe tys vposlednim tejdnu ani do hry nelognul vid okupoval si TC ze jo.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/11/2005 :  15:14:18  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Robe tys vposlednim tejdnu ani do hry nelognul vid okupoval si TC ze jo.


párkrát sem logl ... ani TC už nic moc mám náhradní grafickou - ta rychlejší je v reklamaci
tak je to tu - smazali veškerá stará profesní ofic fóra

Edited by - SNowie on 15/11/2005 15:20:36
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 15/11/2005 :  15:34:48  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Hele jak dostanu nalevo nakou ikonku obrazku me to nejak nejde.
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,91 seconds. on eygor Snitz Forums 2000