Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 30/10/2005 :  10:46:28  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Uz to tady zase zamrza musi se to rozhejbat
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 30/10/2005 :  13:00:19  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
Ticho...

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 30/10/2005 :  19:54:09  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
ehm - wtf - server loading ...
jo taky me dneska dostalo jedno npc - nejdriv snare pak root pribehl ke me dal mi armorbreak pak vytahl plamenomet a zapalil me pak kd a vytahl proton rifli a prazil me tim - chci videt hrace co tohle dokaze

Edited by - SNowie on 30/10/2005 19:59:30
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 31/10/2005 :  11:33:00  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
...... you SOE jedu si vklidu na misi koukam poiko burning plains a zadny zvirata rikam si kua co je celej mustafar nakej nestabilni tak odlognu po nalogovani svete div se lezim mrtvej v lave du clone proberu se na naky skale nemuzu se hnout a menxsis nikde parada fuck.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 31/10/2005 :  12:19:03  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

...... you SOE jedu si vklidu na misi koukam poiko burning plains a zadny zvirata rikam si kua co je celej mustafar nakej nestabilni tak odlognu po nalogovani svete div se lezim mrtvej v lave du clone..

tohle je normalni priklad connection lost, v mise, kde stratis pripojeni zstanes a po obnove pripojeni se tam zase objevis.. pokud jedes na vozitku tak z nej automaticky zesednes

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 31/10/2005 :  16:41:04  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
vsimli ste si na ofik forech tech duchu a podobnejch halloweenskejch ikonek u kazdeho jmena ?
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 31/10/2005 :  16:57:17  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

vsimli ste si na ofik forech tech duchu a podobnejch halloweenskejch ikonek u kazdeho jmena ?


ac bych nerad spoustel zase nejakou hadku, tak jen podotknu, ze pred asi tydnem me v jedne nejmenovane hre docela dostalo, kdyz jsem si vsiml, ze vsecky hostince a mesta jsou pekne vyzdobena sviticimi dynemi a obesenyma pandulacama a od innkeepra dostanes za "trick or treat" treba kostym netopyra, nebo lizatko atd..
fakt moc pekne udelane..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 31/10/2005 :  16:59:37  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by SNowie

vsimli ste si na ofik forech tech duchu a podobnejch halloweenskejch ikonek u kazdeho jmena ?


ac bych nerad spoustel zase nejakou hadku, tak jen podotknu, ze pred asi tydnem me v jedne nejmenovane hre docela dostalo, kdyz jsem si vsiml, ze vsecky hostince a mesta jsou pekne vyzdobena sviticimi dynemi a obesenyma pandulacama a od innkeepra dostanes za "trick or treat" treba kostym netopyra, nebo lizatko atd..
fakt moc pekne udelane..


WoW
do swg by se to imho ani moc nehodilo udělat všeobecný halloween theme
jenom malej edit k jerzeegovi nevim jak ostatní, ale mě tyhle nenápadný (někdy okatější ) narážky ten WoW už celkem slušně znechutily

Edited by - SNowie on 31/10/2005 17:01:33
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 31/10/2005 :  17:45:51  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Jerzee:v anarchy online mame neco podobneho:) je to parada muzeme se menit za prisery a mame mise na special itemy:) fakt paradicka doda to na atmosfere
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 31/10/2005 :  20:49:43  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
a ma dotaz na jerzeeho ..... hrajes jeste nekdy SWG? potrebuju o5 armor a dokonce i zase zaplatim

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 31/10/2005 :  22:19:38  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

a ma dotaz na jerzeeho ..... hrajes jeste nekdy SWG? potrebuju o5 armor a dokonce i zase zaplatim



jerzee ma problemy s penezma, takze ted nemuze do hry... snad se to zlepsi....

WoW: Axgri
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 31/10/2005 :  22:41:56  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

a ma dotaz na jerzeeho ..... hrajes jeste nekdy SWG? potrebuju o5 armor a dokonce i zase zaplatim



Tamonia bude master AS :) Zatial je len novice, ale len co Tamon dorobi viac questov na mustafare, budem pokracovat :))

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 31/10/2005 :  22:46:27  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by Pavel1269

a ma dotaz na jerzeeho ..... hrajes jeste nekdy SWG? potrebuju o5 armor a dokonce i zase zaplatim



Tamonia bude master AS :) Zatial je len novice, ale len co Tamon dorobi viac questov na mustafare, budem pokracovat :))


budes vyrabet capnuty armory ?
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 01/11/2005 :  06:21:11  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by Pavel1269

a ma dotaz na jerzeeho ..... hrajes jeste nekdy SWG? potrebuju o5 armor a dokonce i zase zaplatim



Tamonia bude master AS :) Zatial je len novice, ale len co Tamon dorobi viac questov na mustafare, budem pokracovat :))


tak to bych ji mel oddelat z ignore listu , spamuje CZE jako diva se sestrou a akhermanem

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 01/11/2005 :  13:33:35  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by Pavel1269

a ma dotaz na jerzeeho ..... hrajes jeste nekdy SWG? potrebuju o5 armor a dokonce i zase zaplatim



Tamonia bude master AS :) Zatial je len novice, ale len co Tamon dorobi viac questov na mustafare, budem pokracovat :))


tak to bych ji mel oddelat z ignore listu , spamuje CZE jako diva se sestrou a akhermanem



???

to si zapamatam... /notepad nerobit armor pre: paja...

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 01/11/2005 13:35:52
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 01/11/2005 :  13:40:43  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
Dává láva dmg i když člověk letí s jetpackem
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 01/11/2005 :  14:12:15  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
ne, na lavu muzes se skiffem, lava skiffem, blechou a jetpackem
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 01/11/2005 :  14:37:22  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

ne, na lavu muzes se skiffem, lava skiffem, blechou a jetpackem


dik to sem chtel vedet
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/11/2005 :  01:02:14  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
A taky z holou prdeli, ale uhoris . Jinak v swg jsou taky obcas na svatky ruzne vychytavky. Pamatuju velikoncni blbustky, april blbustky atd. Ale pochybuji ze by si ted nejaci lide vsimnuli neceho na starportu kdyz je jich vetsina zalezlich na mustafaru.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 02/11/2005 :  09:19:25  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

A taky z holou prdeli, ale uhoris . Jinak v swg jsou taky obcas na svatky ruzne vychytavky. Pamatuju velikoncni blbustky, april blbustky atd. Ale pochybuji ze by si ted nejaci lide vsimnuli neceho na starportu kdyz je jich vetsina zalezlich na mustafaru.



Stačí zabugovat spaceship terminály a všimnou, neboj.
Go to Top of Page

l0bos
New Member

133 Posts

Posted - 02/11/2005 :  11:52:28  Show Profile  Send l0bos an ICQ Message Send l0bos a Private Message  Reply with Quote
Nechci zakladat nove tema, tak to napisu sem..


Ma cenu vubec s swg zacinat? Kdyz si procitam tohle forum tak narazim jen na rozcarovani z bugu a nedodelku,vzbuzuje to ve me dojem, ze to hrajete jen kvuli tomu, ze jste "blazni" do StarWars.

Jak je to s pvp? (hraje se hodne,malo,vubec)

Musim nutne stravit milion hodin hrani na Jedi, abych si pak vubec skrtnul?

Co equip? Zalezi na nem hodne? Bude mi trvat mesice nez sezenu nejakou rozumnou vybavu, abych se mohl nekomu postavit?

Kolik hraje po tech letech jeste lidi? Jsou servery stale plne, nebo uz to neni tak horky?

to bude zatim vse, dekuji za odpovedi..

Drak'Thul <Cursed Corpses>
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 02/11/2005 :  12:19:25  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by l0bos

Nechci zakladat nove tema, tak to napisu sem..


Ma cenu vubec s swg zacinat? Kdyz si procitam tohle forum tak narazim jen na rozcarovani z bugu a nedodelku,vzbuzuje to ve me dojem, ze to hrajete jen kvuli tomu, ze jste "blazni" do StarWars.

Jak je to s pvp? (hraje se hodne,malo,vubec)

Musim nutne stravit milion hodin hrani na Jedi, abych si pak vubec skrtnul?

Co equip? Zalezi na nem hodne? Bude mi trvat mesice nez sezenu nejakou rozumnou vybavu, abych se mohl nekomu postavit?

Kolik hraje po tech letech jeste lidi? Jsou servery stale plne, nebo uz to neni tak horky?

to bude zatim vse, dekuji za odpovedi..


Cenu zacit urcite ma, sice sem hodne lidi pise, jak je hra zabugovana, ale presto ji mame radi PvP se hraje, musis jen chtit. Jedi uz davno neni takova uber postava jak byla. Na equipu zalezi hodne, stejne jako u vsech ostatnich RPG. Videl jsi snad, ze by nekdo v Diablu II sundal Diabla s daggerem dmg 4-6? Na tu posledni otazku snad nema cenu odpovidat, protoze je vcelku irelevantni.

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 02/11/2005 :  12:19:43  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
l0bos: k tomu ti určitě něco řeknou veterání co nevidět
jinak lidi jukněte na tohle:
http://www.doupe.cz/h/Aktuality/AR.asp?ARI=112166
Go to Top of Page

l0bos
New Member

133 Posts

Posted - 02/11/2005 :  12:45:45  Show Profile  Send l0bos an ICQ Message Send l0bos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by l0bos

Nechci zakladat nove tema, tak to napisu sem..


Ma cenu vubec s swg zacinat? Kdyz si procitam tohle forum tak narazim jen na rozcarovani z bugu a nedodelku,vzbuzuje to ve me dojem, ze to hrajete jen kvuli tomu, ze jste "blazni" do StarWars.

Jak je to s pvp? (hraje se hodne,malo,vubec)

Musim nutne stravit milion hodin hrani na Jedi, abych si pak vubec skrtnul?

Co equip? Zalezi na nem hodne? Bude mi trvat mesice nez sezenu nejakou rozumnou vybavu, abych se mohl nekomu postavit?

Kolik hraje po tech letech jeste lidi? Jsou servery stale plne, nebo uz to neni tak horky?

to bude zatim vse, dekuji za odpovedi..


Cenu zacit urcite ma, sice sem hodne lidi pise, jak je hra zabugovana, ale presto ji mame radi PvP se hraje, musis jen chtit. Jedi uz davno neni takova uber postava jak byla. Na equipu zalezi hodne, stejne jako u vsech ostatnich RPG. Videl jsi snad, ze by nekdo v Diablu II sundal Diabla s daggerem dmg 4-6? Na tu posledni otazku snad nema cenu odpovidat, protoze je vcelku irelevantni.



No k tomu equipu, jsou hry kde proste existuji naprosto uber itemy se sanci na drop 0.005% a bez nich si clovek neskrtne. :)
Dobre ze se hraje hodne pvp, to je asi tak jediny co me u hry udrzi :)
jinak diky za odpovedi.
Ohledne populace na serverech, to me zajimalo kvuli tomu, ze vic lidi = vic zabavy, ze :)

Drak'Thul <Cursed Corpses>
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 02/11/2005 :  12:55:59  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by l0bos

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by l0bos

Nechci zakladat nove tema, tak to napisu sem..


Ma cenu vubec s swg zacinat? Kdyz si procitam tohle forum tak narazim jen na rozcarovani z bugu a nedodelku,vzbuzuje to ve me dojem, ze to hrajete jen kvuli tomu, ze jste "blazni" do StarWars.

Jak je to s pvp? (hraje se hodne,malo,vubec)

Musim nutne stravit milion hodin hrani na Jedi, abych si pak vubec skrtnul?

Co equip? Zalezi na nem hodne? Bude mi trvat mesice nez sezenu nejakou rozumnou vybavu, abych se mohl nekomu postavit?

Kolik hraje po tech letech jeste lidi? Jsou servery stale plne, nebo uz to neni tak horky?

to bude zatim vse, dekuji za odpovedi..


Cenu zacit urcite ma, sice sem hodne lidi pise, jak je hra zabugovana, ale presto ji mame radi PvP se hraje, musis jen chtit. Jedi uz davno neni takova uber postava jak byla. Na equipu zalezi hodne, stejne jako u vsech ostatnich RPG. Videl jsi snad, ze by nekdo v Diablu II sundal Diabla s daggerem dmg 4-6? Na tu posledni otazku snad nema cenu odpovidat, protoze je vcelku irelevantni.



No k tomu equipu, jsou hry kde proste existuji naprosto uber itemy se sanci na drop 0.005% a bez nich si clovek neskrtne. :)
Dobre ze se hraje hodne pvp, to je asi tak jediny co me u hry udrzi :)
jinak diky za odpovedi.
Ohledne populace na serverech, to me zajimalo kvuli tomu, ze vic lidi = vic zabavy, ze :)


v SWG je to trochu jinak, až na výjimky ti uber vybava nemůže dropnout - musíš si ji nechat vyrobit nebo ji koupit už hotovou u craftů
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 02/11/2005 :  13:12:56  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
vzdávám snahy na trade fóru - tohle nemá obdoby (v červeném rámečku)
http://img145.imageshack.us/img145/8408/omg1ds.jpg
už ani trade fóra nejsou svobodná od lidí typu Rarez (Theed/MOP křiklouni - reselleři)

Edited by - SNowie on 02/11/2005 13:16:15
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 02/11/2005 :  13:33:12  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by l0bos

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by l0bos

Nechci zakladat nove tema, tak to napisu sem..


Ma cenu vubec s swg zacinat? Kdyz si procitam tohle forum tak narazim jen na rozcarovani z bugu a nedodelku,vzbuzuje to ve me dojem, ze to hrajete jen kvuli tomu, ze jste "blazni" do StarWars.

Jak je to s pvp? (hraje se hodne,malo,vubec)

Musim nutne stravit milion hodin hrani na Jedi, abych si pak vubec skrtnul?

Co equip? Zalezi na nem hodne? Bude mi trvat mesice nez sezenu nejakou rozumnou vybavu, abych se mohl nekomu postavit?

Kolik hraje po tech letech jeste lidi? Jsou servery stale plne, nebo uz to neni tak horky?

to bude zatim vse, dekuji za odpovedi..


Cenu zacit urcite ma, sice sem hodne lidi pise, jak je hra zabugovana, ale presto ji mame radi PvP se hraje, musis jen chtit. Jedi uz davno neni takova uber postava jak byla. Na equipu zalezi hodne, stejne jako u vsech ostatnich RPG. Videl jsi snad, ze by nekdo v Diablu II sundal Diabla s daggerem dmg 4-6? Na tu posledni otazku snad nema cenu odpovidat, protoze je vcelku irelevantni.



No k tomu equipu, jsou hry kde proste existuji naprosto uber itemy se sanci na drop 0.005% a bez nich si clovek neskrtne. :)
Dobre ze se hraje hodne pvp, to je asi tak jediny co me u hry udrzi :)
jinak diky za odpovedi.
Ohledne populace na serverech, to me zajimalo kvuli tomu, ze vic lidi = vic zabavy, ze :)

aha, ja spis reagoval na ty veterany - na Eclipse je vetsinou populace medium, parkrat jsem dokonce zahledl high, takze neboj, lide tam jsou

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 02/11/2005 :  14:18:21  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
pokud ti jde o ceskou komunitu, tak si troufam tvrdit, ze na eclipse je cechu nejvic, i kdyz buhvi proc, hraje vetsina za imperium
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 02/11/2005 :  15:38:02  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Pre tych, co sa tesia na Empire at war je tu novy tralier :))
http://www.lucasarts.com/games/swempireatwar/trailer.html
juju, je tam aj boba fett :P

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 02/11/2005 15:40:17
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:38:46  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
lobos: co se tyce PvP, tak se to ma takto:
nemuzes utocit na jine hrace.. leda ze si oni sami zajdou dobrovolne k rekruterovi zapnout "PvP flag"
takze ti zbyva jedina moznost, zapnout ho sam na sobe a pak se na kazdem druhem starportu pri loadingu nechat ogankovat.. (pokud mas 1,5GB RAM, tak se aspon na to, jak te zabiji, muzes koukat)

nicmene neni to tak zle, brzy bude (nebo uz je??) FRS (force rank system) pro jedi - jakmile bude jedi mit rank knight, tak ma PvP flag zapnuty immerwährend..

edit: pardon, zapomnel jsem, ze si muzes udelat BH (bounty hunter) a chodit jedi lovit porad.. (a pokud si udelas urcity uber template a sezenes uber zbrane, tak ty jedi i zabijes.. obcas - kdyz jsou afk, nebo maji na sobe nekolik mobu, nebo proste kdyz se zapomenou a nesleduji okoli)

ale jinak SWG rozhodne doporucuju, skoncit muzes dycky a kdyz das za krabici s novou hrou 800 nebo kolik to dela a mas v tom mesic zdarma, tak to za to rozhodne stoji

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 02/11/2005 16:46:15
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 02/11/2005 :  17:01:00  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
takze ti zbyva jedina moznost, zapnout ho sam na sobe a pak se na kazdem druhem starportu pri loadingu nechat ogankovat..

Tohle zda se neni zas az tolik pravda pane Trolzee
Podle mych zkusenosti (chodim SF neboli "Pvp flag on" 80 procent casu) a stane se to 1 z 20 pristani.

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 02/11/2005 :  17:04:25  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by l0bos

Nechci zakladat nove tema, tak to napisu sem..


Ma cenu vubec s swg zacinat? Kdyz si procitam tohle forum tak narazim jen na rozcarovani z bugu a nedodelku,vzbuzuje to ve me dojem, ze to hrajete jen kvuli tomu, ze jste "blazni" do StarWars.

Jak je to s pvp? (hraje se hodne,malo,vubec)

Musim nutne stravit milion hodin hrani na Jedi, abych si pak vubec skrtnul?

Co equip? Zalezi na nem hodne? Bude mi trvat mesice nez sezenu nejakou rozumnou vybavu, abych se mohl nekomu postavit?

Kolik hraje po tech letech jeste lidi? Jsou servery stale plne, nebo uz to neni tak horky?

to bude zatim vse, dekuji za odpovedi..



lobos stoji to za to, jen pro příklad, hraju s jedním povoláním už 4 měsíce a pořád je se u něj co učit a vylepsovat. Těch povolání je 32

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

l0bos
New Member

133 Posts

Posted - 02/11/2005 :  17:28:16  Show Profile  Send l0bos an ICQ Message Send l0bos a Private Message  Reply with Quote
No nepredpokladam, ze by pubertalni amici behali vsichni overt, nebo jak se to ted jmenuje. Ale snad je o co stat. Za 14 dni mi dorazi nove zelezo tak se k vam nejspis podivam.

JerzeeG: Tebe si pamatuju, kdyz si zacinal tak jsem zrovna v tu dobu taky chvili hral, vybavuje se mi, ze jsi byl temer vzdy online, a porad ti behala kocka po klavesnici

Drak'Thul <Cursed Corpses>

Edited by - l0bos on 02/11/2005 17:30:28
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/11/2005 :  17:53:46  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by l0bos

No nepredpokladam, ze by pubertalni amici behali vsichni overt, nebo jak se to ted jmenuje. Ale snad je o co stat. Za 14 dni mi dorazi nove zelezo tak se k vam nejspis podivam.

JerzeeG: Tebe si pamatuju, kdyz si zacinal tak jsem zrovna v tu dobu taky chvili hral, vybavuje se mi, ze jsi byl temer vzdy online, a porad ti behala kocka po klavesnici


VIDIS olusi ?? tady to mas cerne na bledemodre.. to jsou stovky a stovky, co stovky, tisice a tisice hodin, co jsem venoval SWG, czsk komunite, guilde a mestu..
tak uz nechcu slyset nic o tom, ze neco, nebo nekoho ojebavam..

jo a btw, jaky byl tvuj nick ? pokud si vzpominam, tak moje kocka mi behala (prsty) po klavesnici, kdyz si jednou chatovala s majzlikem nebo koudakem, ale koudy nejsi urcite..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

l0bos
New Member

133 Posts

Posted - 02/11/2005 :  19:14:54  Show Profile  Send l0bos an ICQ Message Send l0bos a Private Message  Reply with Quote
No nejspis Lobos, ale je to davno a pamet uz neslouzi

Drak'Thul <Cursed Corpses>
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/11/2005 :  19:27:25  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by l0bos

No nejspis Lobos, ale je to davno a pamet uz neslouzi


ja uz vim.... lol ty jsi mel trial a mel jsi nick lobotek, ze ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

l0bos
New Member

133 Posts

Posted - 02/11/2005 :  19:37:41  Show Profile  Send l0bos an ICQ Message Send l0bos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by l0bos

No nejspis Lobos, ale je to davno a pamet uz neslouzi


ja uz vim.... lol ty jsi mel trial a mel jsi nick lobotek, ze ?



To bude ono, mas dobrou pamet

Drak'Thul <Cursed Corpses>
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 02/11/2005 :  22:04:27  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by l0bos

No nepredpokladam, ze by pubertalni amici behali vsichni overt, nebo jak se to ted jmenuje. Ale snad je o co stat. Za 14 dni mi dorazi nove zelezo tak se k vam nejspis podivam.


navrat stareho hrace .. hura
a me asi mozna skoro urcite doufam ze mi v pondeli dojdou prachy na ucet

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 02/11/2005 :  22:47:54  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by l0bos

No nepredpokladam, ze by pubertalni amici behali vsichni overt, nebo jak se to ted jmenuje. Ale snad je o co stat. Za 14 dni mi dorazi nove zelezo tak se k vam nejspis podivam.


navrat stareho hrace .. hura
a me asi mozna skoro urcite doufam ze mi v pondeli dojdou prachy na ucet

to by mohly, at uz konecne prestanes spamovat forum ptakovinama

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 03/11/2005 :  07:19:43  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by l0bos

No nepredpokladam, ze by pubertalni amici behali vsichni overt, nebo jak se to ted jmenuje. Ale snad je o co stat. Za 14 dni mi dorazi nove zelezo tak se k vam nejspis podivam.


navrat stareho hrace .. hura
a me asi mozna skoro urcite doufam ze mi v pondeli dojdou prachy na ucet

to by mohly, at uz konecne prestanes spamovat forum ptakovinama


ale me ted nejak zacalo bavit postovat na foru blbosti

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 03/11/2005 :  08:12:47  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269
ale me ted nejak zacalo bavit postovat na foru blbosti


jj, tak to je
potvrzujes toti hracskou studii o vyvoji hrace, ktera tu byla kdysi davno postnuta jednim tusim bud mistralem nebo nekym podobnym

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 03/11/2005 :  09:52:49  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Ted se vyroji tolik jedaju ze oni to zas vse brzo zmenej ja to nechci videt to je na prasknuti kokota.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 03/11/2005 :  11:17:03  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Ted se vyroji tolik jedaju ze oni to zas vse brzo zmenej ja to nechci videt to je na prasknuti kokota.

jo, je to na picu.. Tohle uz nebode SWG, tohle bude KotE (knights of the empire) Jediju je sice uz ted hodne, ale tohle tu hru posere imho uplne.. no, zitra to prozkoumam na TC..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 03/11/2005 11:17:56
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 03/11/2005 :  14:52:51  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
http://www.lego.com/starwars/products/classic1.asp?productid=10144

http://www.lego.com/starwars/products/classic1.asp?productid=10143

http://www.lego.com/starwars/products/classic1.asp?productid=7264
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 03/11/2005 :  15:05:37  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

http://www.lego.com/starwars/products/classic1.asp?productid=10144

http://www.lego.com/starwars/products/classic1.asp?productid=10143

http://www.lego.com/starwars/products/classic1.asp?productid=7264

Ta DS je hruba, sem si to chtel objednat z lego.com a ono mi to napise, ze do CR nevozi

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 03/11/2005 :  16:04:48  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Vsechny tyhle modely se v normálním prodeji nevyskytují, dají se objednat jenom ze SaH nebo Lego.com, ktere k nám nedovážejí. Navíc, carmaxi, ty máš tolik peněz? Ten Sandcrawler stojí kolem 6k, DS2 asi 10-12k a Imperial Inspection kolem 2k, ale jak říkám, k nám se nedováží
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 03/11/2005 :  16:09:22  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Vsechny tyhle modely se v normálním prodeji nevyskytují, dají se objednat jenom ze SaH nebo Lego.com, ktere k nám nedovážejí. Navíc, carmaxi, ty máš tolik peněz? Ten Sandcrawler stojí kolem 6k, DS2 asi 10-12k a Imperial Inspection kolem 2k, ale jak říkám, k nám se nedováží

jo, tehdy jsem na DS mel

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 03/11/2005 :  19:03:03  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
hmm, tak prodlouzena udrzba na 4 hodiny, ale u Eclipse to bude jako vzdy aspon na 6 jak to tak vypada...

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 04/11/2005 :  16:49:16  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Hele kdyz du na TS mel bych mit vsecky rewardy ne nebo aspon barca ja nemam vubec nic.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 04/11/2005 :  16:51:53  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Hele kdyz du na TS mel bych mit vsecky rewardy ne nebo aspon barca ja nemam vubec nic.

nemel a navic to tam stejne jeste neni

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,41 seconds. on eygor Snitz Forums 2000