Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 03/06/2005 :  09:05:38  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Ty bys neměl mít žádný, protože nejsi Jedi

Btw. co děláš doma?
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 03/06/2005 :  09:07:33  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Pac mi dnes budou sundavat sadru
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 03/06/2005 :  09:19:46  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
Z kladelka?

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/06/2005 :  10:23:48  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

Z kladelka?



ne.. z kloaky

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 03/06/2005 :  11:04:55  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
http://www.storewars.org/flash/index.html

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 03/06/2005 :  11:39:29  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
speh - lol to je uchylny, a co ma byt za zeleninu ten obi-wan? Vypada jako kladelko v pokrocilejsim stavu rozkladu.

Baron - Skoro, z palce.
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 03/06/2005 :  13:08:33  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Sped to neni mesic to je meloun.Temny meloun!! :)) fakt nice
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 03/06/2005 :  18:09:39  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ne death neni temny ale neco jako meloun smrti.
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 03/06/2005 :  18:29:06  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
aha ja rozumel dark:)
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 04/06/2005 :  00:07:12  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
OMG, uz sem si myslel, ze se k SWG nikdy nedostanu.
1600kc se mi davat nechtelo a ta objednavka s ciziny nakonec padla a ted, kdyz sem brouzdal na xzone a z nostalgie si dal vyhledat Star Wars Galaxies vsiml sem si SWG + 2 datadisky za 900kc a to je i na sporila jako ja prils dobra nabidka, takze jak to pujde hru objednam a v okamziku kdy se rodice uklidni po vysvedceni zacinam hrat.
Jen skoda, ze Azeroth uz je nepochybne smazanej.

(Je pro me tezke to priznat, ale dost silne sem uvazoval o WoW. Diky bohu mi E III pripomela k cemu ma me srdce nejbliz.)

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 04/06/2005 :  01:04:45  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
WOW JE PRO LAMKY CO NEVEDEJ ZE MMORPG NENI STRATEGIE:)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 04/06/2005 :  01:39:20  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azeroth

OMG, uz sem si myslel, ze se k SWG nikdy nedostanu.
1600kc se mi davat nechtelo a ta objednavka s ciziny nakonec padla a ted, kdyz sem brouzdal na xzone a z nostalgie si dal vyhledat Star Wars Galaxies vsiml sem si SWG + 2 datadisky za 900kc a to je i na sporila jako ja prils dobra nabidka, takze jak to pujde hru objednam a v okamziku kdy se rodice uklidni po vysvedceni zacinam hrat.
Jen skoda, ze Azeroth uz je nepochybne smazanej.

(Je pro me tezke to priznat, ale dost silne sem uvazoval o WoW. Diky bohu mi E III pripomela k cemu ma me srdce nejbliz.)



quote:
Originally posted by Drakchen

WOW JE PRO LAMKY CO NEVEDEJ ZE MMORPG NENI STRATEGIE:)



kdovi, mozna smazany nebude, ale i kdyby, tak ted to je stejne nova hra, takze budes zacinat od zacatku

co se tyce wow, mne se zda velmi dobre a urcite do nej pujdu taky.. (at mam co delat o restartech v SWG )

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 04/06/2005 :  01:42:50  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
Heh, ja mám Wow na stole. Nerozbalená krabica je dôkazom toho, že SWG má stále čo ponúknuť. Aj keď minule keď padol server počas Necrosisa a potom dali rollback, skoro som neodolal Zachránil to ale KOTOR2.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 04/06/2005 :  08:57:10  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by erdisk
KOTOR2


JJ, dobrá volba. Akorát těch bugů tam mohli mít míň.

Já si snad ten WoW koupim taky.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 04/06/2005 :  09:43:59  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Jo ja hram stale WoW... aj ked mi SWG strasne chyba a stale mam chut si ho zahrat :) sice to neni probl., hocikedy si mozem SWG pustit. Ale neviem preco vzdy zapnem WoW aj po E III som chcel hned ten vecer co som prisiel hrat SWG... ale nesiel som :)

Jo a ak pridete do WoW, tak chodte na server Ragnaros :)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 04/06/2005 09:49:01
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 04/06/2005 :  09:53:17  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by erdisk

Heh, ja mám Wow na stole. Nerozbalená krabica je dôkazom toho, že SWG má stále čo ponúknuť. Aj keď minule keď padol server počas Necrosisa a potom dali rollback, skoro som neodolal Zachránil to ale KOTOR2.



Jo ty hras SWG, preto nerozbalujes WoW. Ale keby si si to zahral(asi by sa ti to pacilo), tak by ti uz SWG nemalo co ponuknut. Pozri na mna, SWG bola jedina hra ktoru som rok a pol hral(aj ked som mal pno dalsich), nevedel som si predstavit, ze by nieco mohlo byt lepsie. Potom ale prisla beta WoW... a chytilo ma to(a nehral som ani Warcraft3)


Jo a prid uz na Ragnaros :)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 04/06/2005 10:08:27
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 04/06/2005 :  10:18:05  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Klon, nelakej tu hrace do WoW nebo ti narezu.
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 04/06/2005 :  11:17:18  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by erdisk

Heh, ja mám Wow na stole. Nerozbalená krabica je dôkazom toho, že SWG má stále čo ponúknuť. Aj keď minule keď padol server počas Necrosisa a potom dali rollback, skoro som neodolal Zachránil to ale KOTOR2.



Jo ty hras SWG, preto nerozbalujes WoW. Ale keby si si to zahral(asi by sa ti to pacilo), tak by ti uz SWG nemalo co ponuknut. Pozri na mna, SWG bola jedina hra ktoru som rok a pol hral(aj ked som mal pno dalsich), nevedel som si predstavit, ze by nieco mohlo byt lepsie. Potom ale prisla beta WoW... a chytilo ma to(a nehral som ani Warcraft3)


Jo a prid uz na Ragnaros :)


Proc na Ragnaros, kdyz je vetsiny lidi na Shadowmoon a thunderhorn?

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 04/06/2005 :  11:19:08  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
Btw. nezamysli nekdo udelat novej seznam hracu SWG? Ty co sem nasel jsou dost neaktualni.

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 04/06/2005 :  12:04:59  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azeroth

Btw. nezamysli nekdo udelat novej seznam hracu SWG? Ty co sem nasel jsou dost neaktualni.


Přemejšlim o tom už dlouho, to se ti klidně přiznám.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 04/06/2005 :  12:10:16  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
ja jsem wow hral a fakt me to nebavilo tolik co swg:) jinak ten novej seznam hracu by se hodil
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 04/06/2005 :  13:45:37  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
Omg. Tohle by se melo dat Jedium do prijmacich testu.
http://www2.abc.net.au/fly/flysui/flysui.html

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 04/06/2005 :  14:30:48  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azeroth

Omg. Tohle by se melo dat Jedium do prijmacich testu.
http://www2.abc.net.au/fly/flysui/flysui.html


tak co azerothe kdy planujes prijit konecne do SWG? :))

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 04/06/2005 :  15:05:34  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azeroth

Proc na Ragnaros, kdyz je vetsiny lidi na Shadowmoon a thunderhorn?



Chce sa ti snad stat vo fronte, kym sa mozes lognut ? chces mat lagy ?
Jo a neboj sa, na ragnarose je nas dost. V mojej CZ/SK guilde je 55ludi. A je tam este druha, v ktorej je algul. Asi maju tiez tolko ludi ako my. A population je Medium(preto som si vybral-ani vela ani malo)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 04/06/2005 15:07:28
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 04/06/2005 :  15:13:14  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by Azeroth

Omg. Tohle by se melo dat Jedium do prijmacich testu.
http://www2.abc.net.au/fly/flysui/flysui.html


tak co azerothe kdy planujes prijit konecne do SWG? :))



Az z otce vymlatim mych 3700kc a a v pripade, ze otec nevymlati me za blizici se vysvedceni:)
Hmm uz my slabne pamet. To jsi ty ten byvalej game master v ragnaroku?:)

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 04/06/2005 :  15:17:32  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azeroth

Omg. Tohle by se melo dat Jedium do prijmacich testu.
http://www2.abc.net.au/fly/flysui/flysui.html


Proč preboha?

BTW - Kolik jste jich plácli nejvíc? Já 10.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 04/06/2005 :  15:31:54  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Azeroth

Omg. Tohle by se melo dat Jedium do prijmacich testu.
http://www2.abc.net.au/fly/flysui/flysui.html


Proč preboha?

BTW - Kolik jste jich plácli nejvíc? Já 10.



Aby se proverila jejich schopnost predvidat.
A ja po usilovnem treninku 50.

A aby jste vedeli ze to jde tak kouknete na tohle:
http://funus.ic.cz/stuff/flies.jpg
http://sweb.cz/Chan.K/81.jpg
http://anythingood.unas.cz/mouch.jpg

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 04/06/2005 :  15:44:12  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
muj rekord je 47 napoctvrty
http://img59.echo.cx/img59/6795/477sd.jpg
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 04/06/2005 :  20:09:12  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
lol to je uchylarna , to je o nervy.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 05/06/2005 :  00:53:02  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hmm muj 2 ;-)) ma to desne spozdeni ;] ale kdysi sem to hral a fakt se na tom da vytrenovat.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Lucky_Lee
New Member

oko2

126 Posts

Posted - 05/06/2005 :  09:56:40  Show Profile  Send Lucky_Lee an ICQ Message Send Lucky_Lee a Private Message  Reply with Quote
Asi na podvacáté 80.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 05/06/2005 :  10:00:13  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
ja napoprve nula.. vice to zkouset nebudu..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 05/06/2005 :  11:53:19  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
tak ja 6

<EDIT> Tak uz mam 17

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 05/06/2005 12:01:26
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 05/06/2005 :  12:11:50  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Kdyby si misto much hral swg...
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 05/06/2005 :  12:38:23  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Muj rekord je 1 ssry nemam screen tak chapu ze ze zavisti mi verit nebudete :)
Go to Top of Page

Krog
Starting Member

1 Posts

Posted - 06/06/2005 :  13:03:57  Show Profile Send Krog a Private Message  Reply with Quote
Chceme s bratrem platit SWG napůl, tak by mě zajímalo, jestli se na jeden účet můžu vytvořit aspoň dvě postavy. Díky za odpověď.
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 06/06/2005 :  13:07:18  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Ano muzes ale:

1) Nemuzou hrat na stejnem serveru, tudiz ty budez hrat treba na chimere a bratr jinde.

2) Je to mozne pokud si naskillujes postavu a udelas zni jedi padawana. Potom ti hra dovoli vytvorit druhou postavu na jednom serveru.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 06/06/2005 :  13:10:59  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krog

Chceme s bratrem platit SWG napůl, tak by mě zajímalo, jestli se na jeden účet můžu vytvořit aspoň dvě postavy. Díky za odpověď.



lze.. lze mit snad 8 nebo 10 postav, ale kazdou na jinem serveru, takze byste se nikdy nepotkali ve hre..
pokud by vam tahle skutecnost nevadila, tak doporucuju jeden na eclipse (tam jsme my vsici) a druhy snad na chimere (tam byvala druha nejvetsi skupina CZ a SK hracu - nevim jak to je ted)

ano, jak rika drakchen, udelat si jedi (otazka asi jednoho roku, pokud budes hrat 24 hodin denne, tak pul roku), budete mit pak kazdy jednu postavu na stejnem serveru, ale opet, nikdy nebudete moct hrat soucasne, bud se logne jeden, nebo druhy..

to ostatne plati i pro reseni na dvou serverech.. pokud se na jeden ucet lognou dva lidi, tak to jednoho po par minutach vykopne ze hry..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 06/06/2005 13:13:41
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/06/2005 :  14:18:06  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Je to tak jak říká Jerzee (Lerzee, Derzee, Perverzee) - jeden účet je možné provozovat v podstatě jenom z jednoho počítače v jednu dobu - pokud byste chtěli hrát současně, každý na jednom počítači, potřebujete každý vlastní account. Není to zas tak hrozné, 400 za měsíc se dají spolknout, koukněte na Jerzeeho, ten platí měsíčně accountů alespoň 5.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 06/06/2005 :  16:09:42  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
co kecas koudaku

jenom 3, z toho jeden uspany, druhy uz v podstate taky a to budu rad, kdyz se jeste ted lognu do tretiho.. nemam na uctu ani korunu a musim z nekoho vymlatit nejake prachy na zaplaceni aspon jerzee..

tak to dopada se zavislakama

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 06/06/2005 :  17:24:50  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

co kecas koudaku

jenom 3, z toho jeden uspany, druhy uz v podstate taky a to budu rad, kdyz se jeste ted lognu do tretiho.. nemam na uctu ani korunu a musim z nekoho vymlatit nejake prachy na zaplaceni aspon jerzee..

tak to dopada se zavislakama


3 ucty to uz je schizofrenie a taky fanatismus mit tolik účtu ne ?
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 06/06/2005 :  17:48:13  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
Nie, to nie je fanatizmus. To je nechuť byť na niekom závislý. ja mám jeden char na boj, druhý na ťaženie a craft a tretí je smuggler/merchant, aby mal aj kto predávať a kupovať fp. No a ďalšie sloty na ťaženie sa tiež zídu. Hmmm, ešte by to chcelo jeden char na zhadzovanie základní. Kdeže to mali ten experience? .....

Samozrejme, keby to trošku upravili, aby boli skill pointy pre craft úplne nezávislé od skill pointov pre bojové profesie, bol by som radšej. Podobne míňanie skill pointov, aby som mohol niečo predávať vo veľkom, sa mi zdá prehnané, ale EQ2 z toho dúfam nebude, takže nech je to ako je. Predám obličku a nejaký čas tie accounty utiahnem...
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 06/06/2005 :  18:40:54  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
tak sem videl E3 a musim rict ... ze to dost otraslo mojim rozhodnutim pridat se k impum
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 06/06/2005 :  20:41:19  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

tak sem videl E3 a musim rict ... ze to dost otraslo mojim rozhodnutim pridat se k impum



hehe.. jo to je realita, hochu..

ale pro me to je zcela jasne - ja budu vzdy verny memu nejvetsimu hrdinovi, Lordu Vaderovi..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/06/2005 :  20:49:53  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Vader by byl uskuhraný Jedi, kdyby ho Císař nedovedl ke správné straně Síly.

Takže jen a pouze Císař je ten, kdo má být uctíván.

Long Live the Emperor !!!!!!

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 06/06/2005 :  21:34:33  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
No, musim rict ze mnou taky Ep3 dost otrasla. Nechapu to zabijeni tech Jedi deti a tak celkove.. az moc velka brutalita v tomhle sladaku ;]

Ja osobne jsem zastance Republiky. Bohuzel ta v SWG neni ;-( takze Imperium :)) Rebelove mne prijdou jako neandrtalci.

A doufam ze Lucas pretoci 4-5-6 episodu, protoze tam vypadaj jako neandrtalci vsichni. Desne mala nevyspela mesta, zadna poradna technika a vubec..


edit : meli byste vice postovat. v eq2 topicu maji uz 110 stranek a tady jen 104 za mnohem delsi dobu

ted vazne. Jak je to s lecenim. Vim ze stimpacky nesli pouzivat za boje ani na bojujiciho, existuje nejaka moznost jak lecit sam sebe za boje? Umi to nejaka profese?
Premyslim zda si udelat BH+CH nebo BH+neco cim bych se lecil, nebo jen klasicky Master Rifleman+ prave neco takoveho jako leceni nebo CH (abych mel neco co udrzi potvoru daleko) pripadne MRM+TKa kvuli boji na blizko...


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 06/06/2005 21:58:28
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/06/2005 :  22:22:16  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

No, musim rict ze mnou taky Ep3 dost otrasla. Nechapu to zabijeni tech Jedi deti a tak celkove.. az moc velka brutalita v tomhle sladaku ;]

Ja osobne jsem zastance Republiky. Bohuzel ta v SWG neni ;-( takze Imperium :)) Rebelove mne prijdou jako neandrtalci.

A doufam ze Lucas pretoci 4-5-6 episodu, protoze tam vypadaj jako neandrtalci vsichni. Desne mala nevyspela mesta, zadna poradna technika a vubec..


edit : meli byste vice postovat. v eq2 topicu maji uz 110 stranek a tady jen 104 za mnohem delsi dobu

ted vazne. Jak je to s lecenim. Vim ze stimpacky nesli pouzivat za boje ani na bojujiciho, existuje nejaka moznost jak lecit sam sebe za boje? Umi to nejaka profese?
Premyslim zda si udelat BH+CH nebo BH+neco cim bych se lecil, nebo jen klasicky Master Rifleman+ prave neco takoveho jako leceni nebo CH (abych mel neco co udrzi potvoru daleko) pripadne MRM+TKa kvuli boji na blizko...

zabijeni malejch jedi scumu bylo protoze by z nich mohli vyrust velci jedi scumove a ohrozit imperium.. jiank SW neni sladak.. sladak byla akorat EII protoze ta byla o tom jak se zamiloval anakin do padme.. jinak nevim proc ti ve starejch epizodach pripadaj vsichni jako neandrtalci (rebely chapu, ti budou neandrtalci vzdycky ;-) ) a s tema malejma mestama... hmmm byla tam espa nebo eisley ted nevim (4 moc nemusim) a ta byla presne takova, jak tatooinska mesta vypadaji, pak tam byl bespin, ten taky vypadal tak jak mel a nakonec tam byla vesnicka ewoku tu nevim jak bys chtel zvetsovat.. jinak tam pokud vim zadna mesta nebyla.. tak nevim co by sis pral zvetsit..
a stimpacky uz pouzivat muzes od CR

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 06/06/2005 22:24:05
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 06/06/2005 :  22:41:55  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jo, myslel jsem na ty rebely ;] jak tam chodej v tech hadrech a tak.. proste soap opera ne pravy scifi ;]

ad mesta - asi mas pravdu uz si moc nepamatuju jake tam byli..ale proste mam takovej pocit ze ep1-3 se mi libili vic provedenim. Byli vic scifi, vic technicke. Sice v ep4-6 ma hyperpohon i takovej srot jako je milenium falcon, ale jinak nic moc. Prave mne se strasne libil Coruscant, jak jim tam za voknem proudili ty stovky vznasedel :)) myslim ze takovou atmosferu by mohli udelat i do swg. Neco podobnyho kdysi pridali do AO i do Neocronu - takovej ten poulicni srum a hodne to zlepsilo atmosferu.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 06/06/2005 :  22:45:06  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

jo, myslel jsem na ty rebely ;] jak tam chodej v tech hadrech a tak.. proste soap opera ne pravy scifi ;]

ad mesta - asi mas pravdu uz si moc nepamatuju jake tam byli..ale proste mam takovej pocit ze ep1-3 se mi libili vic provedenim. Byli vic scifi, vic technicke. Sice v ep4-6 ma hyperpohon i takovej srot jako je milenium falcon, ale jinak nic moc. Prave mne se strasne libil Coruscant, jak jim tam za voknem proudili ty stovky vznasedel :)) myslim ze takovou atmosferu by mohli udelat i do swg. Neco podobnyho kdysi pridali do AO i do Neocronu - takovej ten poulicni srum a hodne to zlepsilo atmosferu.



chapu.. a takovych je vetsina konzumentu, nejen v usa, ale radu let uz i v zapadni evrope, pricemz vychodni evropa rychle srovnava krok..

ja ale v SW, a nejen SW, hledam trochu vice, nez jen "libive provedeni"..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 06/06/2005 :  23:21:07  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

jo, myslel jsem na ty rebely ;] jak tam chodej v tech hadrech a tak.. proste soap opera ne pravy scifi ;]

ad mesta - asi mas pravdu uz si moc nepamatuju jake tam byli..ale proste mam takovej pocit ze ep1-3 se mi libili vic provedenim. Byli vic scifi, vic technicke. Sice v ep4-6 ma hyperpohon i takovej srot jako je milenium falcon, ale jinak nic moc. Prave mne se strasne libil Coruscant, jak jim tam za voknem proudili ty stovky vznasedel :)) myslim ze takovou atmosferu by mohli udelat i do swg. Neco podobnyho kdysi pridali do AO i do Neocronu - takovej ten poulicni srum a hodne to zlepsilo atmosferu.

no to snad ne!!! uz ted mam ve vetsich mestech slideshow :D
jinak si uvedom, kdy byla natocena E4-6 a E1-3.. samozrejme ze v novych epizodach jsou lepsi efekty, kdyz jsou skoro o 20 let novejsi..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 06/06/2005 23:24:11
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 2,91 seconds. on eygor Snitz Forums 2000