Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 25/07/2003 :  14:53:55  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Tomcon: no to je pěkné, ovšem dotaz zněl "kdo je ze Zlína" a "kdo je ochoten", to jsou dva poddotazy, které eventuelně odchytí i ty lidi, jenž ze Zlína nejsou, ale jsou ochotní, což samozřejmě zafungovalo, bo placky už mám od guru Dorlase. (:
* Vivat Dorlas *

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/07/2003 :  15:02:25  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

kdyz je server dole nebo ma loading (jako treba ted u me) staci bejt nalogovanej do vyberu postav nebo to mam dycky shodit a zkouset? jde mi o to esli se to aktualizuje uvnitr (v tom vyberu postav)



Vevnitř se to aktualizuje.
Go to Top of Page

Dragonaud
Starting Member

31 Posts

Posted - 25/07/2003 :  19:01:54  Show Profile  Send Dragonaud an ICQ Message Send Dragonaud a Private Message  Reply with Quote
Mam takovej dotaz..

Jaka je nejlepsi rasa na master riflemana/combat healera nebo master riflemana/commanda????

Hunt or be hunted
Go to Top of Page

Dragonaud
Starting Member

31 Posts

Posted - 25/07/2003 :  19:02:38  Show Profile  Send Dragonaud an ICQ Message Send Dragonaud a Private Message  Reply with Quote
Sem totiz trochu zmatenej z tech vsech statistik

Hunt or be hunted
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/07/2003 :  19:20:02  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Imho není nejlepší rasa na cokoliv. Prostě každá má v jakékoliv kombinaci své výhody a nevýhody
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 25/07/2003 :  20:01:58  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dragonaud

Mam takovej dotaz..

Jaka je nejlepsi rasa na master riflemana/combat healera nebo master riflemana/commanda????


no na riflemana asi ta zelena vec ... rodian
na healera treba ta vec s velkou hlavou ... mon calmari
a na comando neco s velkou silou ... trandoshan nebo wooki ...

ale nevim .. zkus to skommbinovat :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Dragonaud
Starting Member

31 Posts

Posted - 25/07/2003 :  21:04:51  Show Profile  Send Dragonaud an ICQ Message Send Dragonaud a Private Message  Reply with Quote
Jasne diky uz bezim do klonovaciho centra

Hunt or be hunted
Go to Top of Page

Dragonaud
Starting Member

31 Posts

Posted - 25/07/2003 :  21:25:01  Show Profile  Send Dragonaud an ICQ Message Send Dragonaud a Private Message  Reply with Quote
Hele na co je ten Imperial Prejudice

Hunt or be hunted
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 25/07/2003 :  21:33:13  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Dragonaud

Mam takovej dotaz..

Jaka je nejlepsi rasa na master riflemana/combat healera nebo master riflemana/commanda????


no na riflemana asi ta zelena vec ... rodian
na healera treba ta vec s velkou hlavou ... mon calmari
a na comando neco s velkou silou ... trandoshan nebo wooki ...

ale nevim .. zkus to skommbinovat :)



na riflemana a healera rozhodne nejvhodnější Zabrak a potom Human


Noe

Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 25/07/2003 :  22:14:56  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

na riflemana a healera rozhodne nejvhodnější Zabrak a potom Human



proc? jasne zabrak ma velkej willpower ale na riflemana je potreba spis stamina ne?

teda ja nevim jak jsem rek hru nemam tak se ptam ale prislo mi to logictejsi ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 25/07/2003 :  22:16:14  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
tim tedy vznika otazka - jake vlastnosti ketere povolani primarne potrebuje ... spis ktera cinnost co spotrebovava ... muzete to nekdo sepsat? dik

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 26/07/2003 :  07:44:37  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

proc? jasne zabrak ma velkej willpower ale na riflemana je potreba spis stamina ne?

teda ja nevim jak jsem rek hru nemam tak se ptam ale prislo mi to logictejsi ...



Taky jsem si to myslel doku jsem nevyzkousel ale specky rifle berou z mindu takze tady mas odpoved
Go to Top of Page

Dragonaud
Starting Member

31 Posts

Posted - 26/07/2003 :  11:08:04  Show Profile  Send Dragonaud an ICQ Message Send Dragonaud a Private Message  Reply with Quote
Hele jak udelam abych me dole v profilu neco napsany mensim pismem nebo barevne?

Hunt or be hunted
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 26/07/2003 :  11:27:19  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Imho není nejlepší rasa na cokoliv. Prostě každá má v jakékoliv kombinaci své výhody a nevýhody



tomu neverim, vzdycky je na urcitou prof lepsi naka race, nekdy to neni zcela zjevny odzacatku, ale je to tak.

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 26/07/2003 :  12:14:52  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
hele specky z rifle berou mind ? vsechny specky z rifle? cfo berou specky z pistole a z carabiny? taky mind?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 26/07/2003 :  12:27:24  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

hele specky z rifle berou mind ? vsechny specky z rifle? cfo berou specky z pistole a z carabiny? taky mind?


action


Noe

Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 26/07/2003 :  13:11:40  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

hele specky z rifle berou mind ? vsechny specky z rifle? cfo berou specky z pistole a z carabiny? taky mind?



Zbrane berou z toho do ceho strilej takze rifle mind , pistol Health a carabinaAction aspon z me zkusenosti to tak je a zalezi pak na zbrani kolik ti veme kazda zbran bere jine mnozstvi.Kazda zbran bere ze vsech tri poolu ale nejvice pak z toho jak jsem psal mylim -li se opravte me
Go to Top of Page

Golgoleth
New Member

177 Posts

Posted - 26/07/2003 :  13:35:02  Show Profile Send Golgoleth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Eagle

hele specky z rifle berou mind ? vsechny specky z rifle? cfo berou specky z pistole a z carabiny? taky mind?



Zbrane berou z toho do ceho strilej takze rifle mind , pistol Health a carabinaAction aspon z me zkusenosti to tak je a zalezi pak na zbrani kolik ti veme kazda zbran bere jine mnozstvi.Kazda zbran bere ze vsech tri poolu ale nejvice pak z toho jak jsem psal mylim -li se opravte me



Treba ja pouzivam Scout blaster a ten bere nejvic z action polu takze to asi tak univerzalne platit nebude, zalezi na zbrani.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 26/07/2003 :  14:55:18  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
zalezi na specka ja strilim prevazne do health....

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 26/07/2003 :  15:32:02  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
takze to se muzu zabit i sam jenom tim ze strilim ? jako kdyz mi moje vlastni streba ubira health tak kdyz se dostanu na 0 tak umru co ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 26/07/2003 :  16:11:43  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
no neumres ja to teda nedovedl tak daleko ale proste dle meho kdyz uz ses hodne dole a chces pouzit tu specku co ti zere action tak proste nevystrelis

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 26/07/2003 :  17:09:52  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

no neumres ja to teda nedovedl tak daleko ale proste dle meho kdyz uz ses hodne dole a chces pouzit tu specku co ti zere action tak proste nevystrelis



já to tak daleko dovádím každou chvíly
neumřeš prostě ti to jen neumožní specku použít a musíš počkat než se zregeneruje pol ... ale skýtá to nebezpečí, že tě každý mládě jedním hrizíkem pošle k zemi což se mi taky občas stane
Vyloženě nepříjemné je to dovádět takto daleko u potvor co střílí či humanů ... tam poté co dosáhnu poloviny polu přestávám používat specky.
Tohle se ale stává snad jen u carabin, ostatní střelné zbraně zdaleka nežerou tolik a pokud máš dobře vyvážený staty jsi dá se říci naprosto v pohodě (např. Zabrak s riflí může střílet specky skoro imrvere... )


Noe

Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 27/07/2003 :  00:14:34  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Dorlas

no neumres ja to teda nedovedl tak daleko ale proste dle meho kdyz uz ses hodne dole a chces pouzit tu specku co ti zere action tak proste nevystrelis



já to tak daleko dovádím každou chvíly
neumřeš prostě ti to jen neumožní specku použít a musíš počkat než se zregeneruje pol ... ale skýtá to nebezpečí, že tě každý mládě jedním hrizíkem pošle k zemi což se mi taky občas stane
Vyloženě nepříjemné je to dovádět takto daleko u potvor co střílí či humanů ... tam poté co dosáhnu poloviny polu přestávám používat specky.
Tohle se ale stává snad jen u carabin, ostatní střelné zbraně zdaleka nežerou tolik a pokud máš dobře vyvážený staty jsi dá se říci naprosto v pohodě (např. Zabrak s riflí může střílet specky skoro imrvere... )


na riflemana je teda dobry mit hodne mind - Mon Calmari/Zabrak
na pistolera hodne healthu - Trandoshan/Twilek/Wookiee
a na carabiniera hodne action - Rodian/Bothan/Teilek
a co commando???

chapu to sparavne?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Dragonaud
Starting Member

31 Posts

Posted - 27/07/2003 :  00:57:52  Show Profile  Send Dragonaud an ICQ Message Send Dragonaud a Private Message  Reply with Quote
Na co je na http://swg.iglu.cz/ ve statistikach ras ten Imperial Prejudice

Hunt or be hunted
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 27/07/2003 :  07:06:44  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dragonaud

Na co je na http://swg.iglu.cz/ ve statistikach ras ten Imperial Prejudice



Rasy s Imperial Prejudice (vsechny mimo cloveka) maj drazsi odmeny, ktery se kupujou za Imperialni Faction body.
Jako napriklad: zbrane, uniformy, stormtrooper armor, vybaveni baraku ....

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

Dragonaud
Starting Member

31 Posts

Posted - 27/07/2003 :  10:06:35  Show Profile  Send Dragonaud an ICQ Message Send Dragonaud a Private Message  Reply with Quote
Aha diky


Hunt or be hunted
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 27/07/2003 :  14:59:20  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Dorlas

no neumres ja to teda nedovedl tak daleko ale proste dle meho kdyz uz ses hodne dole a chces pouzit tu specku co ti zere action tak proste nevystrelis



já to tak daleko dovádím každou chvíly
neumřeš prostě ti to jen neumožní specku použít a musíš počkat než se zregeneruje pol ... ale skýtá to nebezpečí, že tě každý mládě jedním hrizíkem pošle k zemi což se mi taky občas stane
Vyloženě nepříjemné je to dovádět takto daleko u potvor co střílí či humanů ... tam poté co dosáhnu poloviny polu přestávám používat specky.
Tohle se ale stává snad jen u carabin, ostatní střelné zbraně zdaleka nežerou tolik a pokud máš dobře vyvážený staty jsi dá se říci naprosto v pohodě (např. Zabrak s riflí může střílet specky skoro imrvere... )


na riflemana je teda dobry mit hodne mind - Mon Calmari/Zabrak
na pistolera hodne healthu - Trandoshan/Twilek/Wookiee
a na carabiniera hodne action - Rodian/Bothan/Teilek
a co commando???

chapu to sparavne?


mno skoro se da rict ze jsi to pochopil dobre , ale ne zas tolik pac kdyz budes mit malo v HP poolu jako ma treba calmari tak lezis kazdou chvili na zemi :o) a kdyz budes mit malo v mid poolu muzes lezet taky hned a to same v action .

mimo to je to jedno kdyz jsem byli u Tuskenu tak me tusken sejmul na jednu ranu rifli do mindu coz je 800 mno nevyberes si zapomnel jsem se nafetovat
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 28/07/2003 :  03:08:51  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
tak sem se dnes zucastnil pvp tahu ale mam v tom silenej gulas teda Potrebuju radne vysvetlit overt-covert kdy muzu zautocit, kdy a kdo muze na me. kdo za co dostane body atd... Pac to bylo sileny Byli sme grp 7lidi vsici covert. sme v archonhead nic se nedeje vsude kolem rebelove pak najednou rebej na jednoho z nas zautocil. tak sme naseho healnuli a sejmuli jejich pak se to strhlo. husty jatka Ale to rozdelovani bodu teda sejmul sem dva do bezvedomi sam a nas tkm je sel dorazit ja dostal hovno a on vse... ja udelam 99%dmg mam prd on za dorazeni vse Dalsi vec jak mohl ten rebel na jednoho z nas zautocil kdyz sme vsici byli covert? To ze ten co sme ho zabili v grp sem pochopil tim ze se kolem me objevili cerveny rebelove. Ale opravdu v tom mam gulas Dostal sem za tu akci 14bodu kdyz me sejmuli prisel sem o 16 lol
Zitra si to po sobe prectu ted sem to jen chtel napsat hehe. Snad to neni moc chaoticky .) Jo este jedna vec to pvp sem hral v usa primetime ve mestecku kde bylo 30lidi minimalne tak si to asi dokazete predstavit

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive

Edited by - Dorlas on 28/07/2003 03:11:09
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 28/07/2003 :  08:35:53  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Myslím že je to v PvP tak jak píšeš. Body bere ten kdo zabije...
Bohužel...Ale řekl bych že to budou předělávat
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 28/07/2003 :  09:01:32  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Myslím že je to v PvP tak jak píšeš. Body bere ten kdo zabije...
Bohužel...Ale řekl bych že to budou předělávat


To by meli, jelikoz pak ja budu ten pro koho to nebude mit zadnej vyznam, akorat mozna zabava za 100vky kcr v podobe stimpu ve vetru a zadnej faction bod na konte.

Black
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 28/07/2003 :  09:13:05  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Jo měli. Dle mého by to mělo být stejně jako u expy. Po určitém minimálním damage dostane každý procentuelní část protivníkových faction bodů a ten kdo dal deathblow dostane jen nějaký malý bonus navíc.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 28/07/2003 :  10:10:17  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Jo měli. Dle mého by to mělo být stejně jako u expy. Po určitém minimálním damage dostane každý procentuelní část protivníkových faction bodů a ten kdo dal deathblow dostane jen nějaký malý bonus navíc.


já myslím že tomu tak je .. včera jsem byl svědkem bitvy u rebelské základny bylo tam asi 20 hráčů plno NPC a masilo se to hlava nehlava, upřímně jsem neměl čas ani rozeznávat kdo je NPC protivník a kdo hráč prostě dost chaotický, používal jsem hlavně AE action shot2 a střílel hlava nehlava ... body jsem dostával velmi různě od 1 bodu do 15 bodů ale rozhodně jsem v tom chaosu neměl šanci sledovat za koho a kolik mám ... nakonec jsem zkončil v clone ... bilanci mám plusovou ale celkový dojem z poloPvP (polo protože se do toho pletlo spousty NPC) mám rozpačitý ... byl to prostě chaos hlava nehlava.

Btw někdo mě dal jednou ránou jestli NPC nebo hráč nevím log jsem nepytval a stav bodů nevím...


Noe

Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 28/07/2003 :  10:17:17  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe



Btw někdo mě dal jednou ránou jestli NPC nebo hráč nevím log jsem nepytval a stav bodů nevím...



Mno dobre mirenej headshot dobrou flintou a lezis jak prd :o))
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 28/07/2003 :  10:34:41  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
No pruser je jedinej jako healer nebudu nikdy nic mit z toho pokud to bude na principu aspon jednou si bouchni. Tzn. dost silne prehodnotim co dal, jelikoz vydelavat pul dne, dalsiho pul dne craftit a pak to vsechno hodit behem 2hod do kanalu a nic z toho nemit (jen dobrej pocit) me nebavi.

Black
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 28/07/2003 :  10:35:08  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
rád bych se optal na jednu věc ... pokud si zapnu overta ... budu vidět rebely červeně nebo normálně modře?


Noe

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 28/07/2003 :  10:40:45  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

No pruser je jedinej jako healer nebudu nikdy nic mit z toho pokud to bude na principu aspon jednou si bouchni. Tzn. dost silne prehodnotim co dal, jelikoz vydelavat pul dne, dalsiho pul dne craftit a pak to vsechno hodit behem 2hod do kanalu a nic z toho nemit (jen dobrej pocit) me nebavi.


obávám se že na tohle principu to bude 100% ... kdyby to bylo na jiným nechají klasický Power leveling v teamu i u klasickýho boje. Dost bych se divil kdyby dělaly jiný systém na to a jiný na to ...
spíš se zamysli jak to budeš healovat když hráč je defakto na jednu ránu. Potom heal ztrácí smysl a vše je prostě o štěstí.


Noe

Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 28/07/2003 :  12:46:13  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Mohl by mi nekdo poradit jak se zbavit woundu ? Diky.

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 28/07/2003 :  13:08:19  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Black

No pruser je jedinej jako healer nebudu nikdy nic mit z toho pokud to bude na principu aspon jednou si bouchni. Tzn. dost silne prehodnotim co dal, jelikoz vydelavat pul dne, dalsiho pul dne craftit a pak to vsechno hodit behem 2hod do kanalu a nic z toho nemit (jen dobrej pocit) me nebavi.


obávám se že na tohle principu to bude 100% ... kdyby to bylo na jiným nechají klasický Power leveling v teamu i u klasickýho boje. Dost bych se divil kdyby dělaly jiný systém na to a jiný na to ...
spíš se zamysli jak to budeš healovat když hráč je defakto na jednu ránu. Potom heal ztrácí smysl a vše je prostě o štěstí.



LOL tak pokud by to takhle melo byt tak je to nejubozejsi hra kterou jsem kdy videl (pevne doufam ze to je a bude jinak) to stejny chaos ten je jen na hracich kdyz se nedokazi organizovat.

V AO to bylo na zacatku podobne pak zavedli ranaPvP=rana/2 pokud je vetsi jak 1/3hp cile = 1/3 pokud to neupravi tady podobne bude to o nicem (jeste je tu moznost bufnout staty, ale to je porad rana a pul)

Jasne helovat asi nebudu, radci budu dorazet mrsiny ...

Black
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 28/07/2003 :  13:24:56  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Tím svým postem jsem to spíš myslel tak, aby to bylo podobně jako u boje s potvorou. Když přece healuješ při normálním boji s potvorou, dostáváš expu za každý heal. Tady bys navíc dostal nějakou část z jeho faction bodů.

To s tím zraněním by měli změnit - vím, že to v AO původně bylo a bylo to naprd. Když jde někdo na jednu ránu běžnou speckou, je to o ničem. chce to delší boj.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 28/07/2003 :  13:25:00  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

V AO to bylo na zacatku podobne pak zavedli ranaPvP=rana/2 pokud je vetsi jak 1/3hp cile = 1/3 pokud to neupravi tady podobne bude to o nicem (jeste je tu moznost bufnout staty, ale to je porad rana a pul)



Tohle je nejklasičtější úprava ve hrách, kde Mobové mají násobný počet životů oproti hráčům a hráči to dohánějí pomocí damage. 100 % že to potká i SWG.
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 28/07/2003 :  13:26:37  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Taky si myslím, že se bude něco takového zavádět.
Go to Top of Page

Arra
<Mor do Kuli>

248 Posts

Posted - 28/07/2003 :  13:40:14  Show Profile  Send Arra an ICQ Message Send Arra a Private Message  Reply with Quote
Do PvP docela doporucuju se sfetovat . Ten rozdil je opravdu videt, kdyz pobiham sfetovanej s 1950 HP a 1500 Action plus vsechny cerveny a zeleny sekundarni statsy zvetseny o 300, tak dokazu sejmou celkem v pohode i docela slusnou presilu protivniku a jeste se stacim hylovat.
Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 28/07/2003 :  13:51:33  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

Mohl by mi nekdo poradit jak se zbavit woundu ? Diky.



Woundou v cervene a zelene lajne se zbavis v nemocnici nebo v campu kde ti je vyleci doktor, woundu v modre se zbavis but v cantine nebo v campu kde ti je vyleci hudebnik nebo tanecnik, battle fatigue se zbavis v cantine sledovanim tanecnika nebo poslouchanim hudebnika


Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 28/07/2003 :  13:58:51  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

Mohl by mi nekdo poradit jak se zbavit woundu ? Diky.



Posledni dva staty (myslim ze je to focus a willpower no proste ty modre) vylecis poslouchanim muzikanta nebo sledovanimn tanecnika, ktere vetsinou naleznes v kantyne.
Woundy do ostatnich statu ti vyleci nekdo v nemocnici (hrac) vetsinou so celkem ochotni bo z toho maji expu ale je dobrym zvykem dat jim pak nejake prachy preci jen ty meduciny neco stoji. Doporucuji ale koupit si medika a pak si woundy muzes v campu lecit sam. pripadne kdyz mas oragnic chemistry 1 ci 2 i vyrabet.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 28/07/2003 :  14:00:51  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arra

Do PvP docela doporucuju se sfetovat . Ten rozdil je opravdu videt, kdyz pobiham sfetovanej s 1950 HP a 1500 Action plus vsechny cerveny a zeleny sekundarni statsy zvetseny o 300, tak dokazu sejmou celkem v pohode i docela slusnou presilu protivniku a jeste se stacim hylovat.




nekdo me volal?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Vogon Jelc
Starting Member

6 Posts

Posted - 29/07/2003 :  07:16:14  Show Profile Send Vogon Jelc a Private Message  Reply with Quote
Mam par dotazu:
1) Zabrak ma taky imperial prejudice? Myslel jsem ze on a human ne.
2) Ktery jsou support povolani uzitecny v boji? Chtel bych udelat neco na support, ale ne abych jen nekde sedel v kantyne nebo v zakladne.
3) Jsou k necemu melee povolani?

Edited by - Vogon Jelc on 29/07/2003 07:23:28
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 29/07/2003 :  08:27:42  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vogon Jelc
3) Jsou k necemu melee povolani?



Jsou.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 29/07/2003 :  08:53:54  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vogon Jelc

Mam par dotazu:
2) Ktery jsou support povolani uzitecny v boji? Chtel bych udelat neco na support, ale ne abych jen nekde sedel v kantyne nebo v zakladne.


Udelej DOCe

Black
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 29/07/2003 :  17:22:24  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
Skilly
chtel bych se zeptat jestli jdou odtrenovat vsechny skilly ... i tech 6 zakladnich za 15 bodu?

nekde ste tady psali ze ne pak zase ze jo tak nevim jak to je a docela by me to zajimalo ... a taky jak odtrenovavani vypada ... to jenom odkliknu ze to nechci umet a uz to neumim?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 29/07/2003 :  18:28:47  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

Skilly
chtel bych se zeptat jestli jdou odtrenovat vsechny skilly ... i tech 6 zakladnich za 15 bodu?

nekde ste tady psali ze ne pak zase ze jo tak nevim jak to je a docela by me to zajimalo ... a taky jak odtrenovavani vypada ... to jenom odkliknu ze to nechci umet a uz to neumim?



jdou všechny a ano jen odklikneš a neumíš :)


Noe

Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 3,56 seconds. on eygor Snitz Forums 2000