Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 02/02/2005 :  17:45:01  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
Mno i ja se musim zastat jorsska bo system zlepsovani postavy je mnohem lepsi nez u ostatnich her. Ono taky vypada realne zlepsovat se v boji zbrani, kterou pouzvas nez rozdelovat nejake status pointy.

A ja nevim co se pise v lvl, ale ve score mi taky recenze prijde prehnana, protoze WoW podle ni ma vsechno co ma MMORPG mit, ale nic nema dotazeny do nejake unikatnosti, proste nicim nevicniva, ale zaroven souhlasim s tim, ze WoW bude ta hra co pritahne hrace k MMORPG, protoze pro n00bika v teto oblasti je urcite atraktivnejsi.

A jestli te nekoho nebavi rad prevezmu jeho acc, abych taky mohl ozkouset:)

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 02/02/2005 :  18:02:46  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

ja jsem vcera cetl tu nadsenou nekritickou oslavnou odu v levelu nevim od koho, radeji se nepodepsali (tusim ze od P.Bulire a R.Fridricha)
btw janku - co na tuhle "recenzi" rikas ? ty jsi takovy ten zarputily kritik s nadhledem :-P

a zaver ? nejak se mi ten WoW zacina zamlouvat :-D satr tatr jak ja to jen udelam ? jo a to nemluvim taky o nadchazejici midlrfonlajn
uz vim, stanu se bohatym (edit: nejen duchem ale i svetskymi statky) a budu hrat obetri :-D



Ano, jsem, zakládám si na tom. A z vlastních zkušeností vím, že bych to nejspíš psal podobným stylem, protože ta hra je opravdu úchvatná.

Na druhou stranu, LEVEL jsem odhodil někam do kouta 2 dny potom co mi přišel (jediné 2 články co jsem četl byly WoW a téma) a opět jsem vytáhl SCORE... možná si to budu muset přečíst znova - teda jen co to najdu.

quote:
Originally posted by Jorssk
Ta recenze v levelu se mi zda taky prehnana, to urcite psal nekdo kdo nehral SWG a nebo hraj jen betu a ne nynejsi podobu.


Ty mi snad chceš tvrdit že SWG je "dobré" MMORPG? Nevim jak ty, ale já vim že hraju špatnou a nedodělanou hru.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 02/02/2005 18:08:08
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 02/02/2005 :  18:26:29  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Tak na tohle prostě musím reagovat. Takže zapínám Rhapsody a jdu psát.

quote:
Originally posted by Algul
...


quote:
Originally posted by Algul
Ne jako u naproste vetsiny ostatnich MMORPG kde je IMHO jedinou naplni hry Levelovat postavu a shanet porad lepsi vybavu(AO,Lineage,...).

Pokud si WoW zkoušel a přišlo ti, že jedinou náplní je levelování, beru. Pokud si ho ale nezkoušel, věz, že tomu tak není.

Resp. v porovnání s SWG je na tom mnohem lépe, neboť má alespoň nějaký content... SWG má fakt s prominutím ho*no. Jsem sice Master za tejden, ale k čemu mi to je? Naopak ve WoW jsou questy, instance či PvP zóny pro každé rozpětí levelů.

A lepší výbavu musíš shánět i v SWG.

quote:
Originally posted by Algul
Me se todle na SWG starsne libi.Clovek nemusi od rana do vecera zabijet naky potvory kvuli XP.Nemusi skudlit kazdou korunu aby si koupil lepsi vybavu.


Questy ti ve WoW dávaj mnohem více expů než bezduché zabíjení. A pokud chceš škudlit, prosím, ale i v OB byla ekonomika WoW na lepší úrovni než je v SWG teď.

quote:
Originally posted by Algul
A taky to prospiva PVP.Kazdej je master a nemusi se nikdo vymlouvat na LeV.NB hraci sou behem tydne schopni zabijet hrace ktery hrajou rok.To ze sou nevyvazeny postavy ale vsichni vime.


Souhlas.

quote:
Originally posted by Algul
Navic v SWG neni problem zmenit povolani.Coz u ostatnich her nejde.



No nejde... jde se například Respecnout v rámci povolání na jinou specializaci. A navíc - v SWG ty povolání (alespoň zatím) nemají ani zdaleka takový vliv jako ve WoW.

~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~

quote:
Originally posted by Azeroth
...


quote:
Originally posted by Azeroth
Ono taky vypada realne zlepsovat se v boji zbrani, kterou pouzvas nez rozdelovat nejake status pointy.


To je tak trochu plácání do větru. Ukaž mi hru, kde si Weapon Skill nezvyšuješ používáním zbraní a Cooking vařením (tedy s vyjímkou systému získání pár bodů na rozdělení při dingnutí levelu). V tomhle aspektu je WoW úplně stejné jako SWG a jako naprostá většina ostatních her.

quote:
Originally posted by Azeroth
A ja nevim co se pise v lvl, ale ve score mi taky recenze prijde prehnana...


A nebude to třeba tím, že si to ta hra fakt zaslouží?

quote:
Originally posted by Azeroth
...protoze WoW podle ni ma vsechno co ma MMORPG mit, ale nic nema dotazeny do nejake unikatnosti, proste nicim nevicniva, ale zaroven souhlasim s tim, ze WoW bude ta hra co pritahne hrace k MMORPG, protoze pro n00bika v teto oblasti je urcite atraktivnejsi.


Nesouhlasíš s tím? Souhlasíš? Nebo jak?

To ale přesně podstata WoW - Blizzard nevytvořil (a ani se o to NIKDY nesnažil) unikátní MMO systém, což je slovní spojení, které dnes slyšíme prakticky u každé nové MMO. Blizzard vytvořil systém, ve kterém zkombinoval to nejlepší co v MMORPG několika posledních letech vzniklo. Ozkoušené koncepty, které ničím sice nepřekvapí, ale budou bavit a hlavně - nezklamou.

V dnešní době se prostě na originalitu už nehraje - a kdo tomu odmítá věřit je tak trochu "mimo". Alespoň já budu radši mít funkční hru se starými známými herními aspekty ne nepodobné těm z pradávné UO než hru, která mě bude bavit chvilku a pak zjistím, že je tam toho tolik "unikátního", že z toho půlka nefunguje.

A důvod proč to přivede do světa MMORPG takové množství nových hráčů je jinde - nikoliv kvůli své jednoduchosti, ale kvůli jménu. Blizzard je stejně jako Bioware, Black Isle, Westwood, Looking Glass, EA (to že některá z těchto studií už neexistují prosím pomiňte ) či jiné záruka toho, že hry, jež vypustí na trh budou alespoň na 85%. A tak se těm lidem fakt není co divit že chtějí zkusit kvalitní, skvěle propracovanou onlinovku s jednoduchým ovládáním, fungujícím systémem questů a s jménem Blizzard vytetovaným na čele.

~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~

A víte vy co?
=>
In a long bloody battle that prophecies told
the light will prevail hence wisdom is gold

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 02/02/2005 19:18:09
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 02/02/2005 :  19:09:50  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight
A víte vy co?


Jo vime bez uz hrat WoW ...

Black
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 02/02/2005 :  19:17:30  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

quote:
Originally posted by Jedi_Knight
A víte vy co?


Jo vime bez uz hrat WoW ...


Na mě platí : "Káže víno a pije vodu..."

Nemám čas na 2 onlinovky a tak zůstanu u SWG.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 02/02/2005 :  20:05:59  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Pokud si WoW zkoušel a přišlo ti, že jedinou náplní je levelování, beru. Pokud si ho ale nezkoušel, věz, že tomu tak není.

Resp. v porovnání s SWG je na tom mnohem lépe, neboť má alespoň nějaký content... SWG má fakt s prominutím ho*no. Jsem sice Master za tejden, ale k čemu mi to je? Naopak ve WoW jsou questy, instance či PvP zóny pro každé rozpětí levelů.

A lepší výbavu musíš shánět i v SWG.



WoW sem nezkousel a ani zkouset nebudu(hnusi se mi grafika) proto sem do zavorky napsal AO a Lineage.S tim se SWG ma ho*no souhlasim. Ja jen rikal ze v SWG neni hlavni levelovat.

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Questy ti ve WoW dávaj mnohem více expů než bezduché zabíjení. A pokud chceš škudlit, prosím, ale i v OB byla ekonomika WoW na lepší úrovni než je v SWG teď.



WoW sem nehral = nemuzu posoudit.Ale co me prekvapuje ze vsichni mluvi o questech jako by to byla nejdulezitejsi soucast hry.

Holt se musim smirit stim ze zadna hra nesplnuje to co od ni chci ja.


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/02/2005 :  20:30:48  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ok tak uz s tim WoW dejte pokoj a pojde mluvit o swg
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/02/2005 :  22:23:27  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
jorssk: ".. Je to sice oproti placenym shit ale tech par questu si tam clovek uzije..."

tak questy jsou asi to posledni.. na prvnim miste je WORLD of warcraft (kdo nepochopil, tak vysvetlim - rad bych zabrousil do meho oblibeneho sveta - to je asi hlavni duvod proc moje prvni MMORPG je SW..) a potom taky potkavani znamych ze SWG :-D

".. Jinak jak by si chtel jeste stihat WoW, takhle uz mas (mame) velke plany v SWG..."

no minimalne nez se vyhrabu z fin. krize, tak o wow nemuze byt rec.. no a pak si ho urcite poridim, i kdybych tam mel jen nakouknout a hrat jednou tydne..

stejne tak to vidim pozdeji i se stredozemi..

Shemiramoth - nojono nestiham.. protoze taky musim nekdy spat.. :-D

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/02/2005 :  22:44:31  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Stredozem bude kokotina na hrani budou snad jen tri nebo ctyri rasy ani pry nebudou skreti a hlavne to neni ani delane podle filmove licence takze ty veci nebudou vypadat tak jak je zname s filmu ale budou kokotske jako ve hre Lotr: Fotr. Myslim ze to dela snad i stejna firma

Edited by - Jorssk on 02/02/2005 22:44:46
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/02/2005 :  22:53:23  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
v kazdem pripade tohle resit je hooodne predcasne.. aspon pro me.. :-D

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 03/02/2005 :  08:15:22  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Stredozem bude kokotina na hrani budou snad jen tri nebo ctyri rasy ani pry nebudou skreti a hlavne to neni ani delane podle filmove licence takze ty veci nebudou vypadat tak jak je zname s filmu ale budou kokotske jako ve hre Lotr: Fotr. Myslim ze to dela snad i stejna firma



souhlasim


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 03/02/2005 :  11:41:37  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

v kazdem pripade tohle resit je hooodne predcasne.. aspon pro me.. :-D



souhlasim

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 03/02/2005 :  15:55:52  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Stredozem bude kokotina na hrani budou snad jen tri nebo ctyri rasy ani pry nebudou skreti a hlavne to neni ani delane podle filmove licence takze ty veci nebudou vypadat tak jak je zname s filmu ale budou kokotske jako ve hre Lotr: Fotr. Myslim ze to dela snad i stejna firma



Jj, kokotina. 4 rasy, fuj. Grafika vyzera ale ok. A robi to myslim Turbine Enterteinment - Asherons Call 1 a 2, Dragons and Dungeons Online :)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 03/02/2005 :  17:27:02  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Stredozem bude kokotina na hrani budou snad jen tri nebo ctyri rasy ani pry nebudou skreti a hlavne to neni ani delane podle filmove licence takze ty veci nebudou vypadat tak jak je zname s filmu ale budou kokotske jako ve hre Lotr: Fotr. Myslim ze to dela snad i stejna firma


Promluvil odborník.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 04/02/2005 :  15:25:30  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
episode 3 lost hope?
už ste to viděli, dobre dobré :-) (compfused.com)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 04/02/2005 :  15:30:31  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

episode 3 lost hope?
už ste to viděli, dobre dobré :-) (compfused.com)



http://www.sequentialpictures.com/moviestarwarsepisode3.html

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 05/02/2005 :  15:50:42  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Zkoušeli jste už Republic Commando? Pokud ano, co na to říkáte?

Já musím říct že jsem zklamán. Stejně jako u KotORu je tam vidět konzolová konverze.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 05/02/2005 15:51:32
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 05/02/2005 :  18:03:05  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
SW Republic Commando, je pro me naopak skvele.

1. Hrac velmi lehce a snadno ovlada svuj team
2. Jsou predscriptovane pozice, kam je mozne poslat vojaka. Zkratka jenom kliknu a jde tam. Napriklad pozice snipera. Je to jednoduche a hlavne rychle.
3. Smrt je resena naprosto genialne. Pokud je nekdo z teamu zivy, muze te zase "dat dohromady". Mohou si dovolit mnohem vetsi obtiznost.
4. Atmosfera je taky fajn.

Z her s obtiznym ovladanim tymu anebo se spatne spracovanymi povely je mi spatne. Radeji volim presne tuto variantu.

Nevim co u tebe znamena "je tam videt konzolova konverze". Mohla by to byt napriklad grafika, snadne ovladani ...co ja vim.

KOTOR je takovy jaky ma byt a osobne ho povazuju za nejlepsi RPG na PC hned po BG 1.


- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 05/02/2005 :  19:13:43  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

SW Republic Commando, je pro me naopak skvele.

1. Hrac velmi lehce a snadno ovlada svuj team
2. Jsou predscriptovane pozice, kam je mozne poslat vojaka. Zkratka jenom kliknu a jde tam. Napriklad pozice snipera. Je to jednoduche a hlavne rychle.
3. Smrt je resena naprosto genialne. Pokud je nekdo z teamu zivy, muze te zase "dat dohromady". Mohou si dovolit mnohem vetsi obtiznost.
4. Atmosfera je taky fajn.

Z her s obtiznym ovladanim tymu anebo se spatne spracovanymi povely je mi spatne. Radeji volim presne tuto variantu.

Nevim co u tebe znamena "je tam videt konzolova konverze". Mohla by to byt napriklad grafika, snadne ovladani ...co ja vim.

KOTOR je takovy jaky ma byt a osobne ho povazuju za nejlepsi RPG na PC hned po BG 1.





1. Fajn.

2. Spatně. Predskriptovane pozice jsou arkáda. Což je přesně to kde je vidět ta konzolová konverze.

3. Fajn.

4.

Čekal jsem SWAT 3 ve SW a dostal jsem něco úplně jiného. Chtěl jsem hru s taktikou, nelineárním postupem a podle dema tam taktika sice je, ale v dosti omezené míře (Rainbow Six anyone?) a ta jediná mise je absolutně lineární.

A konzolová konverze? Konzolová oknverze znamená, že některé součásti hry, které by na PC šly bez problému byli zkrouhnuty kvůli uvedení na konzole. U KotORu to byl zčásti User Interface a hlavně inventář, tady jsou to chybějící možnosti alá SWAT 3.

Zase platí to samé jako u KotORu - pokud bych nehrál hry, ze kterých čerpá (KotOR - BG, NWN, SW : Republic Commando - SWAT 3, Rainbow Six), byly by to výborné hry. Takhle jsou to jen zjednodušené verze v mnohem známějším prostředí.

Ale tohle jsou jen předběžné dojmy z dema, finální názor si udělám až se mi dostane do rukou plná.

BTW - Doporučuju články na Tiscali Games a Bonuswebu, na GameCenter to zatím nevyšlo, protože, abych se přiznal, jsem línej to napsat a nikomu se do toho moc nechce.

A ač nerad, musím tentokrát souhlasit s tím co vyšlo na Bonuswebu.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 06/02/2005 :  09:47:38  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight



2. Spatně. Predskriptovane pozice jsou arkáda. Což je přesně to kde je vidět ta konzolová konverze.

Čekal jsem SWAT 3 ve SW a dostal jsem něco úplně jiného. Chtěl jsem hru s taktikou, nelineárním postupem a podle dema tam taktika sice je, ale v dosti omezené míře (Rainbow Six anyone?) a ta jediná mise je absolutně lineární.






Ano vetsina lidi chce nelinearni pribeh (ja koneckoncu taky). Na druhou stranu si zahraju radeji promyslenou "tunelovku", nez zplacanou nelinearni hru. Ac to nerad rikam, vsechny "predscriptovane hry" se stavaji standartem a ver ci never nelinearni akcni hra asi jen tak nebude. S tim se budes muset smirit .

Hrozne me zajima, jak bude resena hra Brother in Arms. Uvidime jak tam vyresi system ovladani jednotky.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 06/02/2005 :  13:27:59  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
Ano vetsina lidi chce nelinearni pribeh (ja koneckoncu taky). Na druhou stranu si zahraju radeji promyslenou "tunelovku", nez zplacanou nelinearni hru. Ac to nerad rikam, vsechny "predscriptovane hry" se stavaji standartem a ver ci never nelinearni akcni hra asi jen tak nebude. S tim se budes muset smirit .


Souhlasim, vim, ale smířenej s tim ještě nejsem.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 06/02/2005 :  14:16:05  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Zkoušeli jste už Republic Commando? Pokud ano, co na to říkáte?

Já musím říct že jsem zklamán. Stejně jako u KotORu je tam vidět konzolová konverze.



No abych rek pravdu tak u Kotoru me zrovna konzolova knverze nijak nevadila. Aspon tam nebyli debilni zaseky typy. Nekde pred pul vesmirem jsi mel zmacknout packu... sorry.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

FukiCZ
Starting Member

10 Posts

Posted - 06/02/2005 :  16:35:38  Show Profile Send FukiCZ a Private Message  Reply with Quote
Kde se da stahnout TRIAL?Teda jestli jeste de by sem si to chtel vyskouset nez to koupim abych zas necumel na krabici prijmy nejsou moc velky

Cirkus dneska nebude
Go to Top of Page

FukiCZ
Starting Member

10 Posts

Posted - 06/02/2005 :  16:37:49  Show Profile Send FukiCZ a Private Message  Reply with Quote
Da se jeste stahnout TRIAL?Abych pak necumel na krabici dik

Cirkus dneska nebude
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 06/02/2005 :  17:48:13  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Ceho? SWG? www.starwarsgalaxies.com

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 07/02/2005 :  05:47:52  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja sem hral Republic Commando jen chvili protoze na to nemam dost silnou grafickou kartu, ale prave diky lehkemu ovladani teamu se mi to libi, krom toho team nejsou jen stupidni panaci a dokazi i takticky myslet, napr. nepujdou na povel tam kam jim reknete kdyz vedi ze nez by tam dosli byli by mrtvi atd. Hru maji celkem dost propracovanou presne jak sinafey rikal, smrt je tam pekne vymyslena a je to pohled na SW jinyma ocima, takovej temnejsi. Vojaci se tam z nikym neserou, krev lita vsude.. (to je prvni SW hra kde je fakt krev!! ) a nasili tam taky neni cenzurovane.

Edited by - Jorssk on 07/02/2005 05:48:24
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 07/02/2005 :  05:59:17  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
AT-RT co bude v E3: http://img208.exs.cx/img208/4328/atrt4ls.jpg
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 07/02/2005 :  07:26:35  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk
Hru maji celkem dost propracovanou presne jak sinafey rikal, smrt je tam pekne vymyslena a je to pohled na SW jinyma ocima, takovej temnejsi.


Smrt je jednoznačně skvělá inovace dosud neviděná, už jen díky tomu to bude stát za to.

Ale že by to bylo propracované... jak říkám, z dema to tak nevypadá, finální rozhodnutí si nechám až to vyjde (dej bůh ať to dostanu na recenzi ).

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 07/02/2005 :  11:03:47  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Jorssk
Hru maji celkem dost propracovanou presne jak sinafey rikal, smrt je tam pekne vymyslena a je to pohled na SW jinyma ocima, takovej temnejsi.


Smrt je jednoznačně skvělá inovace dosud neviděná, už jen díky tomu to bude stát za to.

Ale že by to bylo propracované... jak říkám, z dema to tak nevypadá, finální rozhodnutí si nechám až to vyjde (dej bůh ať to dostanu na recenzi ).

Dej bůh ať to na recenzi dostane někdo jiný

Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 07/02/2005 :  16:30:11  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Jorssk
Hru maji celkem dost propracovanou presne jak sinafey rikal, smrt je tam pekne vymyslena a je to pohled na SW jinyma ocima, takovej temnejsi.


Smrt je jednoznačně skvělá inovace dosud neviděná, už jen díky tomu to bude stát za to.

Ale že by to bylo propracované... jak říkám, z dema to tak nevypadá, finální rozhodnutí si nechám až to vyjde (dej bůh ať to dostanu na recenzi ).


Dej bůh ať to na recenzi dostane někdo jiný



A zase mi tu chybí ten fuckovací smajlík.

[edit][/edit]

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 07/02/2005 16:31:39
Go to Top of Page

Hanzik
Starting Member

8 Posts

Posted - 08/02/2005 :  13:36:02  Show Profile Send Hanzik a Private Message  Reply with Quote
Funguje Trial verze Jump to Light Speed na koupenou verzi SWG?
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 08/02/2005 :  13:51:35  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ne je to samostatne.
Go to Top of Page

Hanzik
Starting Member

8 Posts

Posted - 08/02/2005 :  14:18:09  Show Profile Send Hanzik a Private Message  Reply with Quote
Jak funguje platba přes kartu musim platit předem?
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 08/02/2005 :  15:07:23  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hanzik

Jak funguje platba přes kartu musim platit předem?




Když koupíš novou hru, tak máš měsíc hraní zadara, ale už při registraci to po tobe chce platnou kartu, tam si to ověří, že máš jak platit a po měsíci (když ti skončí 30 dní zdarma) si to z té karty strhne příslušnou částku (defacto na další měsíc, takže se platí dopředu).
Go to Top of Page

Hanzik
Starting Member

8 Posts

Posted - 08/02/2005 :  16:21:03  Show Profile Send Hanzik a Private Message  Reply with Quote
Aha ale jak to potom funguje když si chceš hru předplatit na 3 měsíce?
Myslel jsem že bych mohl hrát 3 měsíce potom bych si dal pauzu 3 měsíce a zas bych hrál 3 měsíce atd..
Dalo by se to takhle udělat?
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 08/02/2005 :  16:49:16  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Jasne, pri vkladani cisla kreditky si zvolis, jestli platit mesicne, ctvrtletne nebo na rok. Ale je skoda prerusit placeni, protoze potom prijdes o ingame rewardy za nepretrzite placeni. Mimochodem si muzes asi za 25$ zaplatit station acces a mas v tom SWG, EQ, EQ2 a jeste nejakou onlinovku.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 08/02/2005 :  16:51:37  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Jasne, pri vkladani cisla kreditky si zvolis, jestli platit mesicne, ctvrtletne nebo na rok. Ale je skoda prerusit placeni, protoze potom prijdes o ingame rewardy za nepretrzite placeni. Mimochodem si muzes asi za 25$ zaplatit station acces a mas v tom SWG, EQ, EQ2 a jeste nejakou onlinovku.



je to urcite za nepretrzite placeni?
ktery reward ted mas na mysli konkretne ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 08/02/2005 :  17:10:54  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
nemusi to byt nepretrzite placeni ale ty mesice co neplatis se nepocitaj

Black
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 08/02/2005 :  17:27:20  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Žádám... ne, prosím, pište takovéto otázky do FAQ topicu.

Rád bych tu myšlenku dovedl do konce...

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/02/2005 :  05:34:14  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No pockat devs ale psali ze vetera rewards se pocitaj jen pro ty co nemeli prerusenej acc. Jerzee - mysli se tim jachta a ted ty nove rewards co jsou na TC.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 09/02/2005 :  14:50:46  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
hehehe, u sveho dvorniho dodavatele warezu jsem si prave objednal KOTOR II, takze to vypada na offline vikend
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 09/02/2005 :  15:17:28  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

hehehe, u sveho dvorniho dodavatele warezu jsem si prave objednal KOTOR II, takze to vypada na offline vikend



Me too

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 09/02/2005 15:19:30
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 09/02/2005 :  16:43:36  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Heh, taky bych to měl začít sosat na DC++, snad bude i DVD verze, aspoň ušetřim místo.

Jedničku jsem si koupil a ač toho nelituju, dvojku si přece jen před koupí vyzkouším.

BTW - Gamespot a GameSpy už vydali recenze. A strhali hlavně jednu věc: grafiku.

Jsem fakt zvědavej jak to dopadne.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 09/02/2005 :  19:31:41  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
KOTOR II = 4CD

ad grafika: KOTOR II nema horsi grafiku nez KOTOR I, takze pro me naprosto dostacujici.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 09/02/2005 19:32:41
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 09/02/2005 :  19:54:40  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

KOTOR II = 4CD

ad grafika: KOTOR II nema horsi grafiku nez KOTOR I, takze pro me naprosto dostacujici.


No právě že to jsou 4 CD... zatim to vypadá že počkám než nějaká grupa udělá DVD verzi. To zas bude čekání.

Pro tebe dostačující, pro mě rozhodně ne.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 09/02/2005 :  23:59:48  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

No pockat devs ale psali ze vetera rewards se pocitaj jen pro ty co nemeli prerusenej acc. Jerzee - mysli se tim jachta a ted ty nove rewards co jsou na TC.



Nesmyl mel jsem prerusenej acc dvakrat (pravda ne moji vinou a nikdy ne dyl nez 5 dni) Ale Jachtu sem dostal.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 10/02/2005 :  04:16:45  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
Ja mel preruseno par mesicu a taky jsem ji dostal.

Edited by - Arnie on 10/02/2005 04:17:07
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 10/02/2005 :  05:20:48  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Hehe tak treba to plati jen u rebelu, dalsi nevihoda . Impove si acc prerusit muzou a jachtu dostanou a rebelo ve nesmeji jinak maj prd .
Hmm ja bych sel do oregose, jenze ten vyjde az nekdy 24 a to jeste ne u nas takze to mozna taky stahnu. Tu recenzi museli delat nejaci kokoti, od kdy je u hry dulezita grafika omg??
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 10/02/2005 :  06:49:38  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
V dnesni dobe nabusenych PCcek mi prijde jako zvrhlost prodavat hru s konzoloidni grafikou. To bych si radsi jeste pul roku pocakl.

Jorssku, jestli chces origos, tak si objednej na cdromshopu ne?
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 10/02/2005 :  07:28:23  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk
Hmm ja bych sel do oregose, jenze ten vyjde az nekdy 24 a to jeste ne u nas takze to mozna taky stahnu. Tu recenzi museli delat nejaci kokoti, od kdy je u hry dulezita grafika omg??


Vod tý doby co spatřil světlo světa první 3D akcelerátor.

A tu recenzi rozhodně nedělali "kokoti", právě naopak, odborníci na slovo vzatí. Pokud si prohlédneš screeny, je vidět, že grafika se dočkala z prvního dílu minimálního vylepšení. Imho byla strhána.

A origoš - 28. února.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 10/02/2005 07:28:59
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,88 seconds. on eygor Snitz Forums 2000