Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 22/09/2004 :  16:53:34  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Hehe to je lol hraci delali dalsi massive protest ve hre tak se dev cinily: http://www.swgcenter.com/info/article.asp?ID=2984



tak dame protest aj my ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 22/09/2004 :  18:31:48  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by smajlik02
Ja bych to realizoval uplne normalne. nerfnout jedi uz jsem to tu psal

po zkusenosti ze vcerejska to plati dvojnasob
Bohemku napadl Jedi kningt a 6 lidi jsme ho honili po celym loku pres pul hodiny, kdyby aspon nemel burstrun, nebo heal. Nakonec jsme se utrapili sami ale byla to hezka bitva. Par sanci jsme meli.

Jedna zajimava vecicka: Ja kdyz mam dizzy, tak se ze zeme proste nezvednu
Jedi mel dizzy a zvedal se jako by nic. to proste nechapu. kdyby to aspon nesignalizovalo ze dizzy ma, tak mlcim, ale takhle


Skill na zvednutí se z dizzy (resp. Posture Change) je Combat Equilibrum a má ho TKA.

Jinak fakt nevím co chceš nerfovat... Heal máte i vy (mind heal v podobě CM) a burst run také. Pokud se vám podaří Jedie mlátit tak dlouho než vyčerpá svůj Force Pool je souboj u konce. A na to stačí 1 Defense Stacker.

Takže jestli bys byl tak hodnej a ukázal mi pravou cestu - co chceš nerfnout?

[EDIT]W00T!!! 300th POST!!! [/EDIT]

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 22/09/2004 18:38:32
Go to Top of Page

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 22/09/2004 :  19:56:08  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight
Skill na zvednutí se z dizzy (resp. Posture Change) je Combat Equilibrum a má ho TKA.


tjn, ale ja lezim 10s ==> smrt
on lezel max 2s
quote:

Jinak fakt nevím co chceš nerfovat... Heal máte i vy (mind heal v podobě CM) a burst run také. Pokud se vám podaří Jedie mlátit tak dlouho než vyčerpá svůj Force Pool je souboj u konce. A na to stačí 1 Defense Stacker.

Takže jestli bys byl tak hodnej a ukázal mi pravou cestu - co chceš nerfnout?

[EDIT]W00T!!! 300th POST!!! [/EDIT]


Nerf damage LS, nebo pridat do armoru LS rezist ze zakladu
napr, tam bych zacal.
to, ze jsem bufly za 2,6k a on me LS usmazi na par ran mi prijde prehnany.
To ze prohraju 1vs1 nebo vs2 to je v poradku. ale vic uz neberu.

Nerikam ze ten jedi nebyl neprekonatelny, ale tohle je docela husty. Jsem zvedav co prinese CR, jen doufam, ze to nemaj pristup jako kdysi blizzardi k D2, kde patch vychazel 2 roky

BTW: uz nekdo vite kdy prijde faze2?
Jorsskovi uz pomalu dochazeji protivnici

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 22/09/2004 :  20:04:49  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jj uz jsem skoro vsechny lame jedi vymlatil
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 22/09/2004 :  20:44:53  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by smajlik02
Nerikam ze ten jedi nebyl neprekonatelny, ale tohle je docela husty. Jsem zvedav co prinese CR, jen doufam, ze to nemaj pristup jako kdysi blizzardi k D2, kde patch vychazel 2 roky


OK, tvůj názor ti vyvracet nebudu.

Ale! Diablo 2 je poněkud nešťastné přirovnání.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 22/09/2004 :  20:54:30  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight


OK, tvůj názor ti vyvracet nebudu.

Ale! Diablo 2 je poněkud nešťastné přirovnání.
[/quote]
Ja bych ani nerekl, ale docela mi to pripomina jejich pristup. BTW kolikrat uz CR oddalovali
njn maj proste moc prace s EQ2 a na nas kaslou
Ja jsem sice v SWG newbie, ale nektery vim ze 1+1=3

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired
Go to Top of Page

Iani
New Member

206 Posts

Posted - 22/09/2004 :  21:18:18  Show Profile  Send Iani an ICQ Message Send Iani a Private Message  Reply with Quote
IMHO by mel Novice Bounty Hunter mit skill /KillJediSingle2 a Master Bounty Hunter zase /KillJediArea2.

Aspon mi pripada, ze to k tomu velmi rychle speje.

-= Major Rivers Durant =- Commando Combat Medic - Red Eclipse EU
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 22/09/2004 :  21:28:52  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
ak uz mate SW: BF tak napiste, si mozme zahrat na rovnakom serveri, u nas sa to uz predava, tak si to pojdem kupit :)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

cihi
Starting Member

35 Posts

Posted - 22/09/2004 :  23:42:22  Show Profile Send cihi a Private Message  Reply with Quote
Koupim SWG empire divided.

Nabídky na CIHIs@sxg.cz !

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 23/09/2004 :  18:12:03  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
What a fuck!!!!! Prijdu domu ze si zahraju SWG a ony jsou zase vsechny servery down co ty cu**** s tim porad delaj, to snad neni mozny?!! Ze by alespon napsali nejakou omluvu nebo co maj za problemy!
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 23/09/2004 :  19:56:02  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

What a fuck!!!!! Prijdu domu ze si zahraju SWG a ony jsou zase vsechny servery down co ty cu**** s tim porad delaj, to snad neni mozny?!! Ze by alespon napsali nejakou omluvu nebo co maj za problemy!



jj. Cim dalej, tym castejsie(a dlhsie)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 23/09/2004 19:56:17
Go to Top of Page

cihi
Starting Member

35 Posts

Posted - 24/09/2004 :  12:26:18  Show Profile Send cihi a Private Message  Reply with Quote
Vazne nikdo neprodava SWG? Ja bych ho vazne koupil.
Tak piste vazne nabidky/offers CIHIs@c-box.cz
Go to Top of Page

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 24/09/2004 :  13:01:08  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cihi

Vazne nikdo neprodava SWG? Ja bych ho vazne koupil.
Tak piste vazne nabidky/offers CIHIs@c-box.cz


Ja bych o jednom mozna vedel
Edit: Mas to v mejlu

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired

Edited by - smajlik02 on 24/09/2004 13:03:23
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 24/09/2004 :  14:20:54  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by smajlik02

quote:
Originally posted by cihi

Vazne nikdo neprodava SWG? Ja bych ho vazne koupil.
Tak piste vazne nabidky/offers CIHIs@c-box.cz


Ja bych o jednom mozna vedel
Edit: Mas to v mejlu



Asi by udělal nejlíp kdyby si koupil nový, pokud utáhne měsíční poplatky tak musí zvládnout i hru.

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 24/09/2004 :  16:49:08  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Dva suprove obrazky s Epizody III !!

1.) Vesmirna bitva - http://www.starwars.pl/pic.php?path=e3/news/2004/spacebattle.jpg

2.) Ki-Adi-Mundi souboj s Grievousem v Clone Wars neprezil, ale v E3 se stejne objevi. Hadejte jak - http://www.starwars.pl/pic.php?path=e3/news/2004/meeting.jpg


3.) Cestina na Kotor kdo chce at si stahne: http://games.tiscali.cz/clanek/dl.asp?id=7847

Edited by - Jorssk on 24/09/2004 16:58:03
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 24/09/2004 :  17:06:50  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
2 Jorssk: tak tie screeny su cool, ale ten Ki-Adi-Mundi je lol

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 24/09/2004 :  18:31:30  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk
3.) Cestina na Kotor kdo chce at si stahne: http://games.tiscali.cz/clanek/dl.asp?id=7847


LOL

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 24/09/2004 :  19:18:19  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
a co tohle?
http://www2.masterreplicas.com/StarWars/SWCatalog.aspx

http://www.masterreplicas.com/StarWars/images/sw_prod_aotc_dookumn_lg.jpg

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 24/09/2004 :  21:08:18  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

a co tohle?
http://www2.masterreplicas.com/StarWars/SWCatalog.aspx

http://www.masterreplicas.com/StarWars/images/sw_prod_aotc_dookumn_lg.jpg



Tak to je coooooooool to musi aj dobre vyzerat, ako original :) Hmmm... Westar je uz vypredany :( :)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 24/09/2004 :  21:50:15  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

a co tohle?
http://www2.masterreplicas.com/StarWars/SWCatalog.aspx

http://www.masterreplicas.com/StarWars/images/sw_prod_aotc_dookumn_lg.jpg



Tak ten Vaderův meč bych bral

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 25/09/2004 :  13:49:09  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Bolo by dobre spravit nove forum pre SW: BF. To moze iba moderator ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 25/09/2004 13:49:45
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 25/09/2004 :  13:51:23  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Sakra, Jorssk, ty uz si Junior member :( :) tak gratulujem

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 25/09/2004 :  13:58:38  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
taky grtz...

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 25/09/2004 :  14:02:41  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
Na ofic SWG foru to meli hodnoceny lip, novacci byli force sensitive a starsi treba jedi master atd.

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 25/09/2004 :  14:10:39  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azeroth

Na ofic SWG foru to meli hodnoceny lip, novacci byli force sensitive a starsi treba jedi master atd.



ja viem, aj inde su lepsie

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 25/09/2004 :  14:12:11  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
ale toto je forum na vsetko, si predstav, ze niekto kto hra DAoC tak bude mat "jedi knight - 500 posts" to by bola hovadina, takto je to dobre

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 27/09/2004 :  22:34:52  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Chcete niekto navod ako byt obdivovany Popbobom ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 27/09/2004 22:35:04
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 28/09/2004 :  01:07:32  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

Chcete niekto navod ako byt obdivovany Popbobom ?


Čoveče, tobě přísloví "Mlčeti zlato, mluviti stříbro..." asi moc neříká, co?

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 28/09/2004 :  10:22:47  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Hosty proc taky nemas svoji ikonu?
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 28/09/2004 :  10:41:09  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Obrazky Wookiu s epizody 3:

1.)Chewbacca a jeho otec?: http://www.cswu.cz/epizoda-iii/images/fotos/postavy/pos49.jpg

2.)Wookiove utoci:http://www.cswu.cz/epizoda-iii/images/fotos/postavy/pos67.jpg
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 28/09/2004 :  16:22:52  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Hosty

Chcete niekto navod ako byt obdivovany Popbobom ?


Čoveče, tobě přísloví "Mlčeti zlato, mluviti stříbro..." asi moc neříká, co?



Tak to prislovie nepoznam co to je ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 28/09/2004 :  16:24:04  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Hosty proc taky nemas svoji ikonu?



Rad by som. Uz som aj skusal, ale neviem ako to tam dat

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 29/09/2004 :  18:19:17  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by Jorssk

Hosty proc taky nemas svoji ikonu?



Rad by som. Uz som aj skusal, ale neviem ako to tam dat


Vpravo nahoře máš položku Profile (http://www.imperium.cz/forum/pop_profile.asp?mode=Edit). Na tu klikneš, zadáš heslo a otevře se ti možnost editovat profil.
Obrázek vložíš buďto zadáním adresy do položky Picture (vlevo, přibližně uprostřed), popř. kliknutím na položku Submit Avatar a nahráním obrázku z hadru.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 29/09/2004 :  18:23:42  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

Vpravo nahoře máš položku Profile (http://www.imperium.cz/forum/pop_profile.asp?mode=Edit). Na tu klikneš, zadáš heslo a otevře se ti možnost editovat profil.
Obrázek vložíš buďto zadáním adresy do položky Picture (vlevo, přibližně uprostřed), popř. kliknutím na položku Submit Avatar a nahráním obrázku z hadru.



no to som vedel spravit. ja som nevedel ako si tam dam obrazok, co mam ulozeny niekde u mna.

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 29/09/2004 :  18:58:57  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
mozna kdybys trochu ubral psani prispevku, tak za usporeny cas na to lehce prijdes sam..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 29/09/2004 :  19:23:14  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

mozna kdybys trochu ubral psani prispevku, tak za usporeny cas na to lehce prijdes sam..



ja som nad tym uvazoal kedysi skoro kazdy den
a nic som neurobil, pisem normalne

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 29/09/2004 19:23:29
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 29/09/2004 :  20:45:37  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by JerzeeG

mozna kdybys trochu ubral psani prispevku, tak za usporeny cas na to lehce prijdes sam..



ja som nad tym uvazoal kedysi skoro kazdy den
a nic som neurobil, pisem normalne


Vždyť jsem ti to napsal. Obrázek uložený na hadru nahraješ pomocí Submit Avatar. Tím se nahraje do DB. Nejspíš si ho pak asi... budeš muset zvolit.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 30/09/2004 :  05:37:56  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Me primo s harddisku nahrat nesel, musel jsem ho nejdrive dat na svoji stranku a z ni pak zkopirovat adresu tam kde se voli ikona.
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 30/09/2004 :  16:04:23  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Me primo s harddisku nahrat nesel, musel jsem ho nejdrive dat na svoji stranku a z ni pak zkopirovat adresu tam kde se voli ikona.



presne, to ide iba cez stranku. to je ten problem :(

P.S. mas uz BF ? chcem si s tebou zahrat

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 30/09/2004 16:05:07
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 30/09/2004 :  18:11:05  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
BF nemam to vyjde az nekdy pristi mesic predpokladam ze 5.10 a nebo to jeste spozdi a pockaji az vyjde trilogie DVD s demem a pak teprve vydaji full BF.

Edited by - Jorssk on 30/09/2004 18:11:25
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 30/09/2004 :  18:20:19  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

BF nemam to vyjde az nekdy pristi mesic predpokladam ze 5.10 a nebo to jeste spozdi a pockaji az vyjde trilogie DVD s demem a pak teprve vydaji full BF.



tak to je velmi zle...

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 01/10/2004 :  23:55:40  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

BF nemam to vyjde az nekdy pristi mesic predpokladam ze 5.10 a nebo to jeste spozdi a pockaji az vyjde trilogie DVD s demem a pak teprve vydaji full BF.



Na internetu se to dalo sehnat už před týdnem
pokud teda mluvíte o battlefront

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 02/10/2004 :  11:24:22  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
no jo, Jorssk caka kym to vydjde u vas, si to uz mohol davno parit

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 02/10/2004 :  11:40:55  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
On si jako chce koupit originálku?

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/10/2004 :  16:20:47  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Noo jako jo, s vypalenejma hrama jsem skoncil. Krom toho bude vypalena BF na prd. Za chvili vam na netu hrat nepujde.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 02/10/2004 :  18:05:55  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Noo jako jo, s vypalenejma hrama jsem skoncil. Krom toho bude vypalena BF na prd. Za chvili vam na netu hrat nepujde.


1. tvrzení - Jako student seš fakt frajer jestli končíš s vypálenejma hrama.
2. tvrzení - Blbost. To tvrdí VŠICHNI výrobci her a vždycky se najde cesta jak to obejít.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 02/10/2004 :  18:20:59  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Jorssk

Noo jako jo, s vypalenejma hrama jsem skoncil. Krom toho bude vypalena BF na prd. Za chvili vam na netu hrat nepujde.


1. tvrzení - Jako student seš fakt frajer jestli končíš s vypálenejma hrama.
2. tvrzení - Blbost. To tvrdí VŠICHNI výrobci her a vždycky se najde cesta jak to obejít.


jen odhaduju, kdyz už byl u výslechu podání vysvětlení tak raději pálené cd nemá? :)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 02/10/2004 :  19:00:16  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Jorssk

Noo jako jo, s vypalenejma hrama jsem skoncil. Krom toho bude vypalena BF na prd. Za chvili vam na netu hrat nepujde.


1. tvrzení - Jako student seš fakt frajer jestli končíš s vypálenejma hrama.
2. tvrzení - Blbost. To tvrdí VŠICHNI výrobci her a vždycky se najde cesta jak to obejít.


jen odhaduju, kdyz už byl u výslechu podání vysvětlení tak raději pálené cd nemá? :)


Dle zákona jsi povolen mít 1 vlastní kopii legálně koupeného softwaru. Záleží potom čistě na tobě, jak se z toho před policií vyvlékneš. Nebudu tady obhajovat vypalování her, to je samozřejmě protizákonné.

To each his own.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 02/10/2004 :  19:56:38  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
No ja kupujem skoro len original. A podla ma Jorssk pravdu, BF by asi neslo napalene. Ale aj ked ano, nebude to ono

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 02/10/2004 19:57:07
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 02/10/2004 :  22:14:54  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
Já taky nechci obhajovat pálení her, ale čech si za průměrnej plat koupí asi 15 origošek a amík si za průměrnej plat koupí origošek 100.
Takže až tady budou stát origošky 150kč budu si je taky kupovat.

The siths shall rule again.
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,62 seconds. on eygor Snitz Forums 2000