Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 06/02/2004 :  14:01:30  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot
Zatim ne. Bude to asi az v publish 7 Droid invasion. Precti si text okolo toho, kdes sebral obrazky tech droitek nebo fora, tak k tomu maji porad nejake pripominky apod. Ale pokud to nepujde nejak, jedno jak, vylecit po souboji, je to na nic. Leda by to melo HP jako atst a jeho armor.
na roboty neni repair tool? nebo tak neco?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 06/02/2004 :  17:50:05  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle
na roboty neni repair tool? nebo tak neco?



Neni, nejlepsi je kdyz ti nekdo polechta AT-ST plamenometem, to pak muzes jit rovnou znova na IMP mise vydelavat bodiky na novy a ani nemusis cekat nez dohori.

Edited by - PRIBOO on 06/02/2004 17:51:55
Go to Top of Page

Thrakath
Starting Member

Thrakath

96 Posts

Posted - 06/02/2004 :  20:34:43  Show Profile  Send Thrakath an ICQ Message Send Thrakath a Private Message  Reply with Quote
Neznate nekdo nejaky dobry kseft se zbranema ? hlavne myslim jednorucaky, treba Ryyk blade s parametry aspon speed 2.5, 85-202dmg wound 40% nebo neco podobneho, co jsem zatim nasel byly jen zbrane nevalne kvality
Nejaky Rantok sword nebo stun baton by se taky hodili
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 06/02/2004 :  20:46:42  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thrakath

Neznate nekdo nejaky dobry kseft se zbranema ? hlavne myslim jednorucaky, treba Ryyk blade s parametry aspon speed 2.5, 85-202dmg wound 40% nebo neco podobneho, co jsem zatim nasel byly jen zbrane nevalne kvality
Nejaky Rantok sword nebo stun baton by se taky hodili


Isle of Misfits, Dantooine. Zajdi do MegaCorp Mall a prohlidni si vendory se zbozim Sredny... dle meho nazoru jednoznacne nejlepsi melee na serveru. Prodává 90% použitelných zbraní a jelikož má 12 EXPM pointů, tak mají všechny zbraně značně snížené HAM nároky (třeba Power Hammer má na health "pouze" 104, což je prakticky o 11 méně než normálně).

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 06/02/2004 :  21:01:12  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Ne ze bych chtel nejak obzvalste radit impum :-) Ale kdyz hrac dostane dot plamenometem tak staci vlezt do vody je po ptakach. Nefunguje nahodou totez i s atst?

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 06/02/2004 :  21:18:25  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

Ne ze bych chtel nejak obzvalste radit impum :-) Ale kdyz hrac dostane dot plamenometem tak staci vlezt do vody je po ptakach. Nefunguje nahodou totez i s atst?



Funguje. Ale on Priboo trochu prehani, soucasne ATST tech DOTu snese nekolik, nez umre. Ovsem po patchi bude vice nachylne vuci fire DoT (coz nechapu, ale to je fuk), takze se uvidi potom, co bude/nebude.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 07/02/2004 :  06:10:13  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thrakath

Neznate nekdo nejaky dobry kseft se zbranema ? hlavne myslim jednorucaky, treba Ryyk blade s parametry aspon speed 2.5, 85-202dmg wound 40% nebo neco podobneho, co jsem zatim nasel byly jen zbrane nevalne kvality
Nejaky Rantok sword nebo stun baton by se taky hodili



Nebo me taky muzes kontaktovat ve hre, obcas mivam podarene kousky vseho moznyho, prenerf, enchanced, 35 slicy na kvalitnich zbranich na zakazku a podobne, ale byvaji to vetsinou ponekud drazsi zbrane A nebo doporucuju nechat si vyrobit bednu zbrani co shanis na zakazku, nadiktovat si co by to melo mit jestli lepsi damage, hamcost, atd. a pak to dat slicnout. Z bedny ze dvou se obcas podari fakt hezkej kousek. (ovsem do penez to leze taky dost, ona takove bedna dve peknych T21 je pul melounu jen to hvizdne ovsem nedavno sem ziskal T21 7.5 speed, 560 damage, mind cost 60, coz s powerupem vytahnes na 750 damage, 50 mind a to uz je opravdu kanon jako prase, s tim uz ustrelim rebelovi hlavu na 3 rany i v composite a s fishakem k tomu )
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 07/02/2004 :  06:12:53  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

Ne ze bych chtel nejak obzvalste radit impum :-) Ale kdyz hrac dostane dot plamenometem tak staci vlezt do vody je po ptakach. Nefunguje nahodou totez i s atst?



Mno ono nez treba na Loku dobehnes k rece ... a taky na jinych planetach nemas vetsinou veletok hned u chlapa s plamenometem .
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 07/02/2004 :  06:14:07  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot
Funguje. Ale on Priboo trochu prehani, soucasne ATST tech DOTu snese nekolik, nez umre. Ovsem po patchi bude vice nachylne vuci fire DoT (coz nechapu, ale to je fuk), takze se uvidi potom, co bude/nebude.



Jo ono snese i 3 - 4, akorad ty woundy uz mu nic nesunda .
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 07/02/2004 :  15:22:23  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
Priboo ty seš děsnej kšeftař. Nemohli byste říct devům, že dobrý místo na řeku je kopec nad anchorem?
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 07/02/2004 :  20:18:58  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
dest taky hasi ohen?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 07/02/2004 :  21:51:53  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
No jelikoz se blizim k Master Brawlerovi tak se rozhoduju jestli dal TKA nebo Swordman.Uvital bych nazory starsich a zkusenejsich hracu koho mi doporucujou.


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 08/02/2004 :  08:16:50  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Algul

No jelikoz se blizim k Master Brawlerovi tak se rozhoduju jestli dal TKA nebo Swordman.Uvital bych nazory starsich a zkusenejsich hracu koho mi doporucujou.



Zalezi co chces, jestli utok, nebo obranu. Swordsman je asi jeden z nejlepsich dmg dealeru, ale ma slabe defenze, TKA ma slusne defenze, ale "nizsi" utok (dojde k oslabeni). Kazdopadne z TKA se pro melee hodi meditace, protoze chodit kazdou chvili do mesta lecit woundy nebo "umrit" na otravu neni zrovna zabavne. Nicmene pokud pujdes na swordsmana, nech si master brawlera kvuli jeho bonusum a KD.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 08/02/2004 :  15:15:46  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Mno Eclipse opet posledni k nahozeni, tipuju ze je to nejhorsi shard co sme si mohli vybrat. Furd se jim tam neco sere . Nechapu co tam ladi zrovna v nedeli, kdyby v pracovni dny tak nereknu, ale v nedeli ...
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 08/02/2004 :  21:55:41  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Eclipse je v nedeli vetsinou posledni ale u nekterych dnu je zase nahozena mezi prvnimi takze se to vyrovnava...

Jinak konecne jsem se dokopal prihlasit a kouknout na nase SWG forum. To vite ono se odtrhnout od hrani Galaxies je tezke. Uz jen to ze na ostatni hry jsem se vyprd a hraji jen tudletu online gamesu.
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 08/02/2004 :  22:22:38  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
Jenže to bohužel nechutně zasahuje do života a času a pokud je nutno něco udělat, musí někteří z nás s hraním onlinovek seknout aby to mohli udělat.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/02/2004 :  14:57:09  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
To mas pravdu....kdyz te online hrani chyti tak se jen tezko od toho odtrhava jit neco delat. A hlavne jsou to pekny zrouti casu zacnes rano a nez se nadejes uz je zase rano nebyt restartu serveru tak asi hraju v jednom kuse
Go to Top of Page

Thrakath
Starting Member

Thrakath

96 Posts

Posted - 10/02/2004 :  16:24:52  Show Profile  Send Thrakath an ICQ Message Send Thrakath a Private Message  Reply with Quote
Kdyz se pridam k imperiu, tak na me automaticky muzou utocit rebelove ?

A dalsi otazka, pokud me nekdo zabije,muze mi vzit moje veci?

Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 10/02/2004 :  17:01:28  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thrakath

Kdyz se pridam k imperiu, tak na me automaticky muzou utocit rebelove ?

pokud budes covert tak nemuzou
quote:

A dalsi otazka, pokud me nekdo zabije,muze mi vzit moje veci?


nemuzou nikdy

Black

Edited by - Black on 10/02/2004 17:03:23
Go to Top of Page

J@N
Starting Member

20 Posts

Posted - 10/02/2004 :  20:37:13  Show Profile Send J@N a Private Message  Reply with Quote
Kdyz chci zacit z jinou postavou tak my zmizi barak veci atd.to je jasny ale da se to nak odsefovat abych trebas neco zachranil.Ps:zabrak mi nak nesed pls help. Nehraju tak dlouho abych brecel nad rozlitym mlikem.Diky za jakoukoli pouze pozitivni odpoved:)
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 10/02/2004 :  23:01:51  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by J@N

Kdyz chci zacit z jinou postavou tak my zmizi barak veci atd.to je jasny ale da se to nak odsefovat abych trebas neco zachranil.Ps:zabrak mi nak nesed pls help. Nehraju tak dlouho abych brecel nad rozlitym mlikem.Diky za jakoukoli pouze pozitivni odpoved:)



Mno muzes nekoho poprosit, veci si pozbirat, barak zabalit, prachy a td. a vsechno to predat nekomu jinymu kdo ti to da zpet az si lognes new char. Tim padem o nic neprijdes a barak zase postavis a je to, jednoduchy jako facka .

Edited by - PRIBOO on 11/02/2004 02:15:27
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 12/02/2004 :  12:31:20  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
Jakej ucel ma ta zvysena pritomnost imperialu?Nic zajimavyho sem nespozoroval.Vlastne jediny co mi prijde jiny je pohled na oblohu.


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 12/02/2004 :  15:08:30  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Imperial Crackdowns jsou pry vysmech. Co jsem cetl na forech, tak je to FP harvest pro rebely. Vzdyt sami vite, jaci jsou Stormtrooperi lewseri.

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 12/02/2004 :  15:14:09  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

Imperial Crackdowns jsou pry vysmech. Co jsem cetl na forech, tak je to FP harvest pro rebely. Vzdyt sami vite, jaci jsou Stormtrooperi lewseri.



Zato pry na jedie to funguje skvele. Kdyz jsi na nule s force poolem, mas nejaky poison (zkratka jsi tak akorat zraly na odstrel), tak se kolem vyroji 10 Stormtrooperu :D. Nebo kdyz clovek "relaxuje".
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/02/2004 :  14:05:10  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
podle ceho jste vybrali eclipse? doufam ze ne podle toho ze je jako jedinej dycky offline :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/02/2004 :  14:08:07  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
no tohle mi vzdycky zlepsi naladu

http://www.c4rlos.borec.cz/blbosti/krecci/krecci.htm

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Thrakath
Starting Member

Thrakath

96 Posts

Posted - 15/02/2004 :  19:41:25  Show Profile  Send Thrakath an ICQ Message Send Thrakath a Private Message  Reply with Quote
Dokonale uchylne :-))))


Pokud nekdo vykupujete avian meat, tak mam asi 8k na skladě.
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 16/02/2004 :  10:59:03  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thrakath

Dokonale uchylne :-))))


Pokud nekdo vykupujete avian meat, tak mam asi 8k na skladě.




Kolko za to chces?
Go to Top of Page

Thrakath
Starting Member

Thrakath

96 Posts

Posted - 16/02/2004 :  11:30:43  Show Profile  Send Thrakath an ICQ Message Send Thrakath a Private Message  Reply with Quote
100cpu je momentalne nejnizsi cena na trhu

Edited by - Thrakath on 16/02/2004 11:35:38
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 16/02/2004 :  12:32:40  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thrakath

100cpu je momentalne nejnizsi cena na trhu




Otazka znela kolko chces za to Ty. Aby som to nepreplatil, ak si nahodou ludomil, ktory sa chce toho zbavit za 3cpu....

Za 100 cpu by som zobral asi polovicu. Na viac zatial nemam. A lognem asi az v sobotu. Ale pokial Ta netlaci cas a mas co jest, tak mi to podrz, casom zoberiem vsetko. Aj keby som mal predat oblicku.
Go to Top of Page

Thrakath
Starting Member

Thrakath

96 Posts

Posted - 16/02/2004 :  12:37:29  Show Profile  Send Thrakath an ICQ Message Send Thrakath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by erdisk

quote:
Originally posted by Thrakath

100cpu je momentalne nejnizsi cena na trhu




Otazka znela kolko chces za to Ty. Aby som to nepreplatil, ak si nahodou ludomil, ktory sa chce toho zbavit za 3cpu....

Za 100 cpu by som zobral asi polovicu. Na viac zatial nemam. A lognem asi az v sobotu. Ale pokial Ta netlaci cas a mas co jest, tak mi to podrz, casom zoberiem vsetko. Aj keby som mal predat oblicku.




OK, pokusim se to drzet, ale pokud mi nekdo nabidne 125 a vic tak nevim, jestli odolam
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 16/02/2004 :  16:08:21  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
100 cpu je dost hustý. Kolik je potřeba na nejlepší enhance pack a kolik má tak cca použití?
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 16/02/2004 :  19:22:58  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lahvan

100 cpu je dost hustý. Kolik je potřeba na nejlepší enhance pack a kolik má tak cca použití?



No, je to docela "levny", kdyz vemes, ze jsou to mise za 4K a musis se s nima otravovat (a to doslova, sfine litaji do haje apod). Jinak je ho potreba 28 na jeden z peti buffu (na action se da pouzit cokoli) a pocet pouziti je tak mezi 25-33. Zalezi na dalsich srandickach.
Go to Top of Page

Thrakath
Starting Member

Thrakath

96 Posts

Posted - 17/02/2004 :  07:08:50  Show Profile  Send Thrakath an ICQ Message Send Thrakath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

quote:
Originally posted by Lahvan

100 cpu je dost hustý. Kolik je potřeba na nejlepší enhance pack a kolik má tak cca použití?



No, je to docela "levny", kdyz vemes, ze jsou to mise za 4K a musis se s nima otravovat (a to doslova, sfine litaji do haje apod). Jinak je ho potreba 28 na jeden z peti buffu (na action se da pouzit cokoli) a pocet pouziti je tak mezi 25-33. Zalezi na dalsich srandickach.




Khaot ma pravdu, i pri cene 125cpu vychazi naklady na jeden buff (5statu) (aspon co se tyce masa, nevim, co jeste je k tomu potreba) na 700cr, coz je smesna castka, kdyz si clovek veme, ze si doktori uctuji minimalne 5k (spis 7).


Jinac mam nabidku, jelikoz se zatim nehodlam zabyvat tezbou a mam tudiz volne sloty, jsem ochoten je pronajmout.

Edited by - Thrakath on 17/02/2004 07:09:52
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 17/02/2004 :  07:30:53  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
Doktori buffujici pod 10K, respektive pod 20K jsou silenci, co to delaji pro radost, jinak si to vysvetlit nedovedu. Osobne jsem nikdy nikoho ciziho za min jak 20K nebufnul. A nikdy nebufnu, nejsem dobrocinna organizace pro neguildovni.
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 17/02/2004 :  08:29:24  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Naprosto s tebou Khaote souhlasim. Je to neskutecny opruz harvestit avian meat, uz se mi dokonce zdalo o tech reptilianech jak za nima porad utikam a ty svine nemuzu dohonit, protoze jakmile se k nim priblizim tam zase uleti . A to nemluvim a schaneni ostatnich surovin a vyrobe a pak slysis hlasku typu: Doktori jsou zlodeji a zebraci, protoze si dovolili chtit za buff 8K!!! Pri delce trvani buffu 2-3 hodky naharvestis hromadu creditu, takze ten poplatek za buff je smesna castka. Pockejte az se na to buffovani doci vyprdnou, to tak budete ochotni zaplatit i 20k za buff.

Edit: pravopis...

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%

Edited by - Pedro on 17/02/2004 10:03:29
Go to Top of Page

juf
Moderator

1304 Posts

Posted - 17/02/2004 :  09:48:58  Show Profile  Send juf an ICQ Message Send juf a Private Message  Reply with Quote
Hele ti replianti sou fakt desny ... nevim o nicem co je vetsi opruz ale kdyz na ne jde vetsi parta nikam neutikaji .... proste jen pokorne zgebnou a kdyz mas jeste kliku a vykuchas ho ve vzduchu je to naprosta pohoda. Muzeme udelat jeste jednu vetsi partu a zajit jeste na ne. A pro spestreni bychom mohli vzit kazdej vzdy jednu misi na replianty a jednu na rancorny. Pak by nas to mohlo snad i bavit ...

DarkFall - Mr Juf
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 17/02/2004 :  10:13:24  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
Hmm, mohl by mi někdo do gildovního fora napsat jak se harvestí prachy? Jaký mise a kde? Od tý doby co už nejedou ubah mise na Endoru a ATST nejde použít na neutral cíle.A padá něco užitečnýho z rancornů, že jste z nich tak odvázaný?
Go to Top of Page

juf
Moderator

1304 Posts

Posted - 17/02/2004 :  10:23:43  Show Profile  Send juf an ICQ Message Send juf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lahvan

Hmm, mohl by mi někdo do gildovního fora napsat jak se harvestí prachy? Jaký mise a kde? Od tý doby co už nejedou ubah mise na Endoru a ATST nejde použít na neutral cíle.A padá něco užitečnýho z rancornů, že jste z nich tak odvázaný?


Nikdo z nich neni odvazany ale je to mise za 18k namisto 4k za ty po****y fogli. A kdyz padaj hezky tresou vobrazovkou. Prachy se nejlepe harvesti na Dantoin mise za 28k (v hideway) woritori, nedavaji zadne jedy nebo podobne sracky a pokud mas dobre brneni ustojis je. Z rancornu padaji nejake advancery do brneni ale to nevim jestli se da prodat ci nejak jinak zurocit :-) mam dva se stejnym seriovym cislem ale jeste sem k tomu nic nezjistoval.

DarkFall - Mr Juf

Edited by - juf on 17/02/2004 10:24:25
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 17/02/2004 :  10:27:30  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lahvan

Hmm, mohl by mi někdo do gildovního fora napsat jak se harvestí prachy? Jaký mise a kde? Od tý doby co už nejedou ubah mise na Endoru a ATST nejde použít na neutral cíle.A padá něco užitečnýho z rancornů, že jste z nich tak odvázaný?



No, nebudem delat tajnosti a trochu poskadlime rebely

Vemes postavu zabit neco rychle (mozna i rofleman), ja mam fencera. Vemes buff, hodis se overt a jdes do mesta s job marketem. Na danto vemes mise na Mokky za 30K+, shovas atst a vyrazis. Za 10 minut jsi zpet, teda aspon ja.
Mokky zabijim jednoduse, dobehnu k totemu, prastim do nej a pak hazim area spin na hnizdo (tim ho nicim a zabijim ty okolo). Brnkacka.

Lze to provadet i na endoru (mise za 25K atd, bo tam neni mesto) s maraudery. Ti jsou mozna vhodnejsi pro ranged povolani, pro me jako fencera ee.

Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 17/02/2004 :  10:34:39  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Pro Riflmana to taky neni problem, staci si dobre stoupnout a menit pozici dle potreby pres hnizdo strafeshotem strilet okolni moby nez k tobe dobehnou jsou mrtvi.

Black

Edited by - Black on 17/02/2004 10:36:32
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 17/02/2004 :  10:50:42  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Add. BUFY

Klidne vysolim za kvalitni bufy 20k ani nemrknu, kdyz drzej 3 hodiny a sou 2000+. Jenze vetsina tech docu v Coronetu to micha z takovych sracek, ze je lidi nazyvaji zlodeji opravene. Nic nepotesi vic nez kdyz razis na Reby a nakej dokturek ti za 8K vysoli bufy za 1K do vsech statu. To mam chut se vykaslat na ty Reby a svihnout si toho doce ...

Add. Rifleman

Na 5-6 ran da cely hnizdo tech nejdrsnejsich mobiku takze nedobehnou (i kdyz se kolikrat snazi ) nehlede na to ze ti mobove se to hnizdo vetsinou snazi opravovat takze to uz nedobihaji tuplem

Edited by - PRIBOO on 17/02/2004 10:56:28
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 17/02/2004 :  11:06:02  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by erdisk

[quote]Originally posted by Thrakath

100cpu je momentalne nejnizsi cena na trhu

Za 100 cpu by som zobral asi polovicu. Na viac zatial nemam. A lognem asi az v sobotu. Ale pokial Ta netlaci cas a mas co jest, tak mi to podrz, casom zoberiem vsetko. Aj keby som mal predat oblicku.



Mno a ja teda koupim tu druhou polovicku a rozdelim to rovnym dilem mezi Edryska a Jufku. Nejak sem ten avian zanedbaval (bo sem posledni dobou linej jako prase ) tak at vam na ty bufy taky necim prispeju .
Go to Top of Page

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 19/02/2004 :  11:24:04  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
Když už se bavíme o tom jak vydělávat peníze, tak bych tu měl jeden newbie dotázek :)
Jak jsou finančně výhodné mise, které má BH? Vyplatí se je dělat pro peníze nebo normální mise jsou vyhodnější?
Pořád přemýšlím jestli toho BH dělat nebo ne
Jinak Avian mám taky nějaký a našim doktorům ho rád věnuji. A ještě nějaký zkusím nalovit.
Go to Top of Page

Rasta
New Member

350 Posts

Posted - 19/02/2004 :  12:42:55  Show Profile Send Rasta a Private Message  Reply with Quote
Prachy se na BH misích vydělat dají Adame.Nepamatuju se kolik byli BH mise při Investigaci I a II,které děláš jen na jedné planetě,tuším asi okolo 8k za misi.Když si ty mise chytře vylosuješ,padají do dvou kilometrů,tak je to pohoda.Kdyz tak mě kontaktuj poradím ti.
Při Investigaci III jsou mise tuším za 18k,ale už létáš po planetách,což zdržuje hlavně doprava.
Mise za Investigaci IV jsou už za 22k a objevují se i mise za 150k,které jsou bohužel ještě zabugované.
Já sem během Investigace vydělal něco přes 1M,bohužel sem to nepočítal,neřeknu ti přesně.
Někdy ti cíl utíká z planety na planetu,čímž se krátí zisk,ale jen o málo,musíš bejt prostě rychlej

Rasta,main char EaB,SWG,WoW,EVE,LOTRO

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 22/02/2004 :  11:21:22  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
To sou hlavicky ti kluci od SOE, makaj na Eclipse serveru v nedeli od rana . Asi predpokladaj ze vsichni budou na chalupe a nebudou mit v nedeli cas zahrat si SWG .
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 22/02/2004 :  11:35:54  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
spatne si se vyjadril: oni na tom nemakaj ale nejakej jouda makl nejspis na spatne tlacitko o par hodin driv

Black
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 22/02/2004 :  13:39:31  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

To sou hlavicky ti kluci od SOE, makaj na Eclipse serveru v nedeli od rana . Asi predpokladaj ze vsichni budou na chalupe a nebudou mit v nedeli cas zahrat si SWG .



Pocitej s tim, ze v Americe byla pulnoc - oni proste s Evropany nepocitaj, pry mame hrat na evropskych serverech.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 22/02/2004 :  13:46:56  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden
Pocitej s tim, ze v Americe byla pulnoc - oni proste s Evropany nepocitaj, pry mame hrat na evropskych serverech.



Jenze byt v ameru tak nadavam taky vzhledem k tomu ze to parim vetsinou do 4 do rana

A navic kdyby na zacatku pustili i nejaky evropsky server, tak ted rozhodne nehrajem na Eclipse s pingem 250 a 25 fps a to jeste kdyz se zadari ale na evropskym s pingem 90 a fps 8, tomu ver. Oni totiz asi nepredpokladali ze by nekdo z evropy mohl mit doma pripojeni na net nebo pocitac. Az pak kdyz jim nekdo napsal na forum tak leteli ke globusu a hledali co a kde vlastne ta Evropa je .

Edited by - PRIBOO on 22/02/2004 13:54:48
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 22/02/2004 :  13:56:27  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Sou to proste arogantni svine a taky na to Amici drive ci pozdeji dojedou tak jako vsechny velmoci ktery kdy kde byli.
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,67 seconds. on eygor Snitz Forums 2000