Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 03/09/2006 :  00:01:50  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Jorssk

Takova zajimavost, Plo-Koon bez masky: http://starwars.wikia.com/images/thumb/8/83/KoonUnmasked.jpg/180px-KoonUnmasked.jpg

bez masky teda Kel Dori moc dobre nevypadaji

proto ji asi nosí ... lepší než papírovej pytlík

lol

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 03/09/2006 :  03:00:55  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Nevim jestli to nekdo vubec zaregistroval ale mrknete na tohle...


http://starwarsgalaxies.station.sony.com/players/content.vm?id=66913&resource=features

Takze uz konecne ma dalsi z atributu nejaky vyznam tentokrat opravili Luck a snad by uz mel fungovat tak jak ma.


Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 03/09/2006 :  04:28:21  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No luck prece ale do ted fungoval, mohl si pri boji dat vetsi dmg. kdyz se ti podaril luck. Tedko akorat bude mit vice faktoru, uz vidim hrace jak vse cpou do luck .

Edited by - Jorssk on 03/09/2006 04:29:11
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 03/09/2006 :  22:48:32  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Nad těmihle obrázky se mi už teď sbíhají sliny - škoda že to u nás asi nevyjde

http://threads.rebelscum.com/showflat.php?Cat=&Number=2124903&page=0&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1&vc=1
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 03/09/2006 :  23:12:04  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Nad těmihle obrázky se mi už teď sbíhají sliny - škoda že to u nás asi nevyjde

http://threads.rebelscum.com/showflat.php?Cat=&Number=2124903&page=0&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1&vc=1

to musim mit!

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 04/09/2006 :  11:02:48  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No me stacej ty co mam
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 06/09/2006 :  08:46:40  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Star Wars Galaxies – Sony Online Entertainment chystá další rozšíření herních možností ve svých online projektech, po akvizici vývojářského studia Worlds Apartment, se v EQ2 a SWG nejspíše dočkáme online herních karet založených na principu Magic: The Gathering. Hráči by tak mohli zajít do hospody a zahrát si se svými spoluhráči partičku strategického mariáše. SOE zatím neoznámilo žádné konkrétní informace o implementaci této technologie, ale právě možnost implementovat technologie Worlds Apartment do svých stávajících projektů uvedli v komentáři k převzetí.

zdroj Bonusweb
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 06/09/2006 :  09:36:57  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Star Wars Galaxies – Sony Online Entertainment chystá další rozšíření herních možností ve svých online projektech, po akvizici vývojářského studia Worlds Apartment, se v EQ2 a SWG nejspíše dočkáme online herních karet založených na principu Magic: The Gathering. Hráči by tak mohli zajít do hospody a zahrát si se svými spoluhráči partičku strategického mariáše. SOE zatím neoznámilo žádné konkrétní informace o implementaci této technologie, ale právě možnost implementovat technologie Worlds Apartment do svých stávajících projektů uvedli v komentáři k převzetí.

zdroj Bonusweb

tak to je mazec ... něco jako ty karty v M&M, ty jsem hrál snad víc než samotnou hru
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 06/09/2006 :  11:56:30  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Almych

Star Wars Galaxies – Sony Online Entertainment chystá další rozšíření herních možností ve svých online projektech, po akvizici vývojářského studia Worlds Apartment, se v EQ2 a SWG nejspíše dočkáme online herních karet založených na principu Magic: The Gathering. Hráči by tak mohli zajít do hospody a zahrát si se svými spoluhráči partičku strategického mariáše. SOE zatím neoznámilo žádné konkrétní informace o implementaci této technologie, ale právě možnost implementovat technologie Worlds Apartment do svých stávajících projektů uvedli v komentáři k převzetí.

zdroj Bonusweb

tak to je mazec ... něco jako ty karty v M&M, ty jsem hrál snad víc než samotnou hru

si nekdy zajdem na jedno ne ?

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 06/09/2006 :  13:48:15  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Hele nemate niekto mobil. cislo na Carmaxa ?? on tu uz neni, siel do BA na futbal :) ja idem tiez...
napiste pls na icq ak niekto mate...

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 06/09/2006 13:49:46
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 06/09/2006 :  14:32:10  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
jedete se podivat na vas pohreb?
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 06/09/2006 :  14:39:18  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

jedete se podivat na Nas pohreb?



jj...ale ja chcem to cislo nech ho potom mozem po pripade zbit :)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 06/09/2006 :  15:05:11  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Ten magic nezni spatne, kazda takovahle drobnost je male plus ale spise bych ocenil opravdovy content

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 06/09/2006 :  16:02:01  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

Ten magic nezni spatne, kazda takovahle drobnost je male plus ale spise bych ocenil opravdovy content

myslíš, aby to nedopadlo tak, že u HK nikdo, na musta nikdo, kashyyyk prázdnej ... všichni v kantýně v mos eisley hrajou karty?
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 06/09/2006 :  16:53:38  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
jo a podle uspesnosti v pazaacu se bude odvijet GCW
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/09/2006 :  17:05:21  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jo a kdyz prohrajes, ztratis nejvzacnejsi predmet ve svem vlastnictvi (domku, bance, u sebe, v batohu) a zaroven prijdes o 10 levelu (pri blbosti SOE se to muze stat)...
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 06/09/2006 :  17:19:55  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

jo a podle uspesnosti v pazaacu se bude odvijet GCW

ale notak pazaac nee ... jestli maj licenci na MTG, tak to bude snad něco lepšího ... a karty v dropu ve stylu ragnaroku, co příšerka to special karta
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 06/09/2006 :  20:49:55  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Prdlajs pazaak ten davno neni. To bude Sabacc uz vidim jak se hraje o milenium falcon jako v knize hana sola .
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 07/09/2006 :  09:05:48  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Prdlajs pazaak ten davno neni. To bude Sabacc uz vidim jak se hraje o milenium falcon jako v knize hana sola .



Takže hurá, vybrat milióny z banky a hurá nakupovat boostr paky... třeba tam bude nějaký ráro :)))

Jsem to hlupák... to se vlastně bude platit reálnejma $$, že? 5$ za boostr :)

Edited by - WereHamster on 07/09/2006 09:07:20
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 07/09/2006 :  12:34:00  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
sabacc me moc nebav iale zvyknu si ... kdezto pazaak to je neco jinyho

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 07/09/2006 :  18:15:26  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jo, to je ten high lvl content, ktery ke hrani mit nemusis, ale muzes si ho prikoupit (ovsem nejak zapomeli ten zbytek hry dat zadara)...
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 09/09/2006 :  09:04:35  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Tak ja vyrazim smer Rumunsko, mel bych se vratit za 14 dni. Veci kolem CzA bude vyrizovat Akoh s Akhemarem. Drzte mi palce at to vr zdravi preziju.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 09/09/2006 :  09:42:13  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Tak ja vyrazim smer Rumunsko, mel bych se vratit za 14 dni. Veci kolem CzA bude vyrizovat Akoh s Akhemarem. Drzte mi palce at to vr zdravi preziju.

užij si to Almychu (zkus tam posbírat pár novejch rebelů )

Edited by - SNowie on 09/09/2006 09:42:27
Go to Top of Page

appfis
New Member

101 Posts

Posted - 09/09/2006 :  12:32:12  Show Profile  Send appfis an ICQ Message Send appfis a Private Message  Reply with Quote
tam posbira akorat tak pak novejch černejch spoluobčanu, slušně se jim řika prej romove

Appfis - Smuggler, Ace neutral Pilot - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Slunicko sedmitecne - Trader - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 09/09/2006 :  12:39:14  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by appfis

tam posbira akorat tak pak novejch černejch spoluobčanu, slušně se jim řika prej romove

trochu RP, ne? slušně se jim říká dark lord of the sith nebo také zkráceně imp
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 09/09/2006 :  15:57:32  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Radši nic, někdo by mohl říct, že urážím naše pracovité přičmoudlé spoluobčany...

Edited by - Drizzt DoUrden on 09/09/2006 21:49:53
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 10/09/2006 :  13:42:27  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Takovy maly dotaz : Jak to vypada v tuto chvili s vyrobou veci a naslednym prodejem nebo nakupem ? Ma to smyl se ted v tomto odvetvi angazovat nebo je ekonomika jinde :)

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 10/09/2006 :  17:52:30  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Zalezi na tom co vyrabis, domky a nabytek jdou na odbyt, stejne tak armory. Engineer zase vydelava na mando, jetpacku a av.
Go to Top of Page

Richie
Starting Member

Trooper

49 Posts

Posted - 15/09/2006 :  22:48:29  Show Profile  Send Richie an ICQ Message Send Richie a Private Message  Reply with Quote
Tak se nam dnes dostaly do public betatestu nove vidle (RC1), tak jak si na tom stoji Vista vs. SWG?

Neni to az tak nejhorsi. Samozrejme jsem zaznamenal mensi zpomaleni, ale to snad ceka kazdy.

- Drivery VGA, ktere si WIN sosnuly z MS update
Ponekud haprujici grafika v menu s volbou postavy, jinak OK az na xichty

- Drivery VGA ze stranek NVidia
Grafika v menu v poradku, problem s xichty pretrvava

Co myslim problemem s xichty?
Vsechny textury ve hre jsou OK (od itemu, az po barvu kuze panaka), ale uzasne, skvele, nezapomenutelne, nove vylepsene obliceje jsou v hajzlu. Misto nove texstury jsou videt blikajici zlute fleky. Pokud mate rasu, ktera vylepsenim neprosla, jste v pohode :-). Jen se neptejte vsech okolo, jestli nemaji zloutenku

Ale jak jsem psal na zacatku, oproti ocekavani to dopadlo OK

SGT Kyarc Kirych
1st Lokian Platoon, IHC
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/09/2006 :  04:19:34  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Nove win jsou bez updatu vzdycky na hovno .
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 16/09/2006 :  11:29:51  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
jezisi jorssku tohle uz fakt neni moc normalni

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion

Edited by - Dreik on 16/09/2006 11:30:14
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/09/2006 :  20:13:01  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Mno win 2000 - uplnej shit. Win XP - bez updatu je to sracka nejvetsi, budes rad kdyz na tom rozchodis karty.
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 16/09/2006 :  22:29:16  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Mno win 2000 - uplnej shit. Win XP - bez updatu je to sracka nejvetsi, budes rad kdyz na tom rozchodis karty.

mluvim o tom case kdys to psal

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 16/09/2006 :  22:35:01  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Mno win 2000 - uplnej shit. Win XP - bez updatu je to sracka nejvetsi, budes rad kdyz na tom rozchodis karty.

kecas zase sracky, ja na win XP nemam jedinej update a jede mi vsechno dobre

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 16/09/2006 :  22:54:10  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tak co, kdo pojedete?

http://www.rebelscum.com/story/front/Collectormania_10_100147.asp
Go to Top of Page

Arlach
Starting Member

94 Posts

Posted - 16/09/2006 :  23:28:06  Show Profile  Send Arlach an ICQ Message Send Arlach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Jorssk

Mno win 2000 - uplnej shit. Win XP - bez updatu je to sracka nejvetsi, budes rad kdyz na tom rozchodis karty.

kecas zase sracky, ja na win XP nemam jedinej update a jede mi vsechno dobre



To si asi jedinej koho znam, co ma xpcka bez servis packu. Verim tomu, ze uplne prvni stali vazne za ho....
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 17/09/2006 :  00:04:11  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arlach

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Jorssk

Mno win 2000 - uplnej shit. Win XP - bez updatu je to sracka nejvetsi, budes rad kdyz na tom rozchodis karty.

kecas zase sracky, ja na win XP nemam jedinej update a jede mi vsechno dobre



To si asi jedinej koho znam, co ma xpcka bez servis packu. Verim tomu, ze uplne prvni stali vazne za ho....

verit tomu muzes, ale pravda to neni zasadne windowsy neupdatuju, protoze je to vetsinou jeste horsi.. A znam hodne lidi, co sp1 nemaji

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 17/09/2006 00:06:23
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/09/2006 :  04:13:12  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Imho hodne riskujes, bez servise packu nemaji zadnou ochranu proti internetovim hackerum a virum. Kazdej se ti tam muze dostat. A kamos co to nemel updatovany na tom rozchodil temer hovno a porad mu to padalo. Asi to mas nejaky zazracny.

A jediny kdo tu vzdycky keca sracky jsi ty .

Akhemar - Ver ze to normalni je, nekdo holt musi vstavat do prace, ty si to pozdeji taky uzijes neboj.

Edited by - Jorssk on 17/09/2006 04:14:10
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 17/09/2006 :  10:14:14  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Arlach

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Jorssk

Mno win 2000 - uplnej shit. Win XP - bez updatu je to sracka nejvetsi, budes rad kdyz na tom rozchodis karty.

kecas zase sracky, ja na win XP nemam jedinej update a jede mi vsechno dobre



To si asi jedinej koho znam, co ma xpcka bez servis packu. Verim tomu, ze uplne prvni stali vazne za ho....

verit tomu muzes, ale pravda to neni zasadne windowsy neupdatuju, protoze je to vetsinou jeste horsi.. A znam hodne lidi, co sp1 nemaji

bez sp2 znám pár lidí, ale bez sp1?
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 17/09/2006 :  10:28:31  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Imho hodne riskujes, bez servise packu nemaji zadnou ochranu proti internetovim hackerum a virum. Kazdej se ti tam muze dostat. A kamos co to nemel updatovany na tom rozchodil temer hovno a porad mu to padalo. Asi to mas nejaky zazracny.

A jediny kdo tu vzdycky keca sracky jsi ty .

Akhemar - Ver ze to normalni je, nekdo holt musi vstavat do prace, ty si to pozdeji taky uzijes neboj.

jo tak kdyz do prace tak to jo.

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/09/2006 :  12:27:31  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jorssk pece kolacky, aby mela Lusankya co papat na snidani...
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 17/09/2006 :  17:03:35  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Muzete mi napsat jake FPS mate? myslim ze mam dobrou HW konfiguraci ale FPS mi nad 30 nejde - jestli je to normalni nebo mam po tom pidit

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/09/2006 :  17:29:11  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Mě to skáče mezi 22 a 30 FPS a to mám Athlona 64 x2 3800+, 2GB RAM, Radeon X1600Pro 256 DDR3. Takže to bude asi normální...
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 17/09/2006 :  18:38:26  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Mě to skáče mezi 22 a 30 FPS a to mám Athlona 64 x2 3800+, 2GB RAM, Radeon X1600Pro 256 DDR3. Takže to bude asi normální...



Tak to bude normalni (ATHLON 3700+, 1GB RAM, Geforce 7600Gt)

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 17/09/2006 :  18:49:32  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Mě to skáče mezi 22 a 30 FPS a to mám Athlona 64 x2 3800+, 2GB RAM, Radeon X1600Pro 256 DDR3. Takže to bude asi normální...

vynechej jednu várku figurek a vyměň už tu grafickou hyzdí tu pěknou sestavu
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 17/09/2006 :  19:11:55  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Jorssk pece kolacky, aby mela Lusankya co papat na snidani...

a jak ji chutnaj

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 17/09/2006 :  19:57:31  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Neznate nejakou stranku se zbranema z SWG - abych vedel co mam shanet.

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 17/09/2006 :  20:15:33  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlada

Neznate nejakou stranku se zbranema z SWG - abych vedel co mam shanet.

moje karabinka 400dps unpuped
jinak jak to teď vlastně je ... co je best? loot nebo craft?

Edited by - SNowie on 17/09/2006 20:21:53
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/09/2006 :  20:37:10  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
1. dps 400 je na prd, dají se sehnat zbraně s DPS 800 i víc.
2. když zajdeš do Muzea II v Bohemce, vzadu na stěnách máme zbrojnici s většinou zbraní z Mustafaru / Kashyyyku - podívej se co tam je, určitě si vybereš, a pak se zeptej mě nebo jorsska kde to padá- většinou quest reward, Necrosis, HK, nebo nějaká potvora co k nim vede. Případně prolez bazar, většina zbraní se tam dá sehnat za celkem slušné ceny.
3. najdi si na fórech seznam zbraní z Restussu, mají asi nejlepší staty, ale strašně žerou action.
4. zkus prohledat fóra soe, někde tam seznam byl
( http://soe.lithium.com/board/message?board.id=weaponsmith&message.id=80679&page=1 ) - je to dost staré, ale snad ještě platné.

5. záleží na profesi - já se spy používám v podstatě dvě zbraně - takovou tu trandoshanskou elektrickou pistoli z kashyyyku a nebo Taskmaster Rifle.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/09/2006 :  20:42:17  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Pro mouchu: já bych řekl, že ani jedno - nejlepší staty mají quest items, hned po nich items složené na mustafaru z glowing items (Lava cannon) a pak následuje loot z high level potvor (pozor, konkretni zbran ma jenom konkretni potvora, takže ne že ti padne něco náhodně, když půl hodiny bojuješ s lvl 110 Jedi masterem - tem ma obvykle jenom 600 kreditů.
Pak veeelice dlouho nic a až pak následují craft věci (uvidíme, co s tím udělá craft expertise system - ale crafti, snad kromě architektu a shipwrigthu, jsou dnes uplne na....
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 2,61 seconds. on eygor Snitz Forums 2000