Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 16/05/2006 :  17:55:38  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Njn neni cas ja sem za posledni dva tejdny hral tak 15 minut.
A ani me to nechybi asi se nakej casek neukazu vyjma vybrani tezaku a probrani vendoru k zivotu.
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 17/05/2006 :  15:10:25  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Nejak to tu chciplo, ve hre skoro nikdo, tady zadne posty

Probudte se, lidi

to vis konecne sem ziskal Heroes or might and magic V a od kamose ziskal bfme II CE tak me tam chvili neuvidis ( muzete slavit ..)

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 17/05/2006 :  15:54:12  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
jojo, HOMM V jsou good, od nedele jsem toho moc nenaspal, to je furt jeste tamhle zabehnu, jeste tyhle porazim, juu tamhle jsem jeste nebyl a najednou jsou 3 rano a clovek musi za chvili do rachoty
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 18/05/2006 :  08:58:33  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
http://www.allakhazam.com/e3/news/sdetail7354.html?story=7354

video jak bude vypadat novy launchpad, je to dost povedene
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 19/05/2006 :  11:35:36  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Me se to nechce nejak nacist, btw. proc by delali novel launchpad?
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/05/2006 :  12:07:31  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Me se to nechce nejak nacist, btw. proc by delali novel launchpad?



zkus se tam nejak proklickovat a uvidis, fakt se jim to docela povedlo a vypada to vic nez pouzitelne
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 19/05/2006 :  12:13:15  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Jorssk

Me se to nechce nejak nacist, btw. proc by delali novel launchpad?



zkus se tam nejak proklickovat a uvidis, fakt se jim to docela povedlo a vypada to vic nez pouzitelne


me pripada ze to udelali spise pro sebe nez pro hrace.. nevzpominam si ze by si nekdo nekdy stezoval na design nebo funkci launchpadu. Spise chteli at ma hrac kdykoliv se loguje pred ocima jejich dalsi produkty...

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 19/05/2006 12:48:42
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/05/2006 :  12:57:33  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
ve chvili, kdy budes hrat i ostatni hry se mi to jevi jako hodne dobre
pokud hrajes jenom SWG, tak ti to asi nic noveho neprinese
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 19/05/2006 :  14:03:52  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

ve chvili, kdy budes hrat i ostatni hry se mi to jevi jako hodne dobre
pokud hrajes jenom SWG, tak ti to asi nic noveho neprinese


presne tak, a pokud zanevru na SWG coz se stalo, tak mam rovnou pred nosem nove alternativy. Ja na jejich miste bych to udelal uz davno :)

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 19/05/2006 :  14:15:55  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ten allakhazam mi nejde za ziveho boha zpustit. Ani uvodni stranka bez niceho ani SWG allakhazam nevim co s tim maj nebo co s tim mam ja.

Dalsi cast Deniku Trandoshanskeho Lovce lidi je na strankach. 16 cast prinese krom utoku na Fort Tusken taky prni jorsskovo setkani se jedi. Precist si ji muzete na www.starwarsgalaxies.cz

Kdo nevi o co jde doporucuji navstivit nasi sekci download a stahnout si trailer na denik lovce lidi: http://www.starwarsgalaxies.cz/download.php

Edited by - Jorssk on 19/05/2006 14:30:17
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 19/05/2006 :  14:48:33  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Hehe, jesteroreklama
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/05/2006 :  15:57:15  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
me allakhazam facha normalne
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 19/05/2006 :  19:04:11  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Koudy kde ty porad si uz sem te dlouho nevidel.
Go to Top of Page

MaKu
Starting Member

15 Posts

Posted - 19/05/2006 :  19:54:12  Show Profile  Send MaKu an ICQ Message Send MaKu a Private Message  Reply with Quote
Přicházim, s žádostí o radu... nebo bych potřeboval aspoń nasměrovat tim správnim směrem... Mam problem s padánim hry, když mi hra spadne tak to hodi hlášku... Proces Ddhelp způsobyl chybu v souboru NVDD32.DLL ... a pak client crasch a že mam dát full scan... znamená to, že mam přeistlovat ovladače grafický karty? to sem zkusil měl sem tam asi ty nejnovější 81.98 co sou pro wME.Ještě jedna věc je nestandartní po kliknutí na play se oběví hláška, s minimálníma požadavkama ty bohatě splńuju, ale objevuje se mi jenom pro to, že ten clientsetup nebo co... neni schopnej identifikovat CPU... tak Vás prosim jestli ste někdo někdy řešil něco podobnýho sem s tim. dík

Swarog
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/05/2006 :  02:51:22  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
No, chtelo by to postnout blizsi info o tvem compu, takhle ti tezko nekdo poradi.
Ale co jsem pochopil, tak tam mas WinME. Hned se zbav te sracky, je to to nejhorsi co MS vyplodil. Rekl bych, ze tvuj problem by vyresili WinXP a nejnovejsi drivery.

Edited by - Almych on 20/05/2006 08:01:01
Go to Top of Page

MaKu
Starting Member

15 Posts

Posted - 20/05/2006 :  09:41:35  Show Profile  Send MaKu an ICQ Message Send MaKu a Private Message  Reply with Quote
no sračky to sou to je pravda, dobře zaměřim se na tohle, já mam Athlon 1800, 1280mb ram, vga gf6600 hdd 40gb 7200ot., tak sem si řikal, že by to mělo jakš takš stačit a stačí než to spadne :c)

Swarog
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/05/2006 :  11:25:47  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MaKu

no sračky to sou to je pravda, dobře zaměřim se na tohle, já mam Athlon 1800, 1280mb ram, vga gf6600 hdd 40gb 7200ot., tak sem si řikal, že by to mělo jakš takš stačit a stačí než to spadne :c)



Koukal jsem po netu a typuju to na OS a drivery na VGA. Neco si nehce s SWG rozumet. Ja treba tu knihovnu v WinXP vubec nemam.
Jinak ta sestava by mela stacit, neni sice nic moc, online hry jsou kupodivu daleko narocnejsi na system nez offline, ale melo by to bezet. Snad jedine procik by to chtelo novej.
Go to Top of Page

MaKu
Starting Member

15 Posts

Posted - 20/05/2006 :  11:49:52  Show Profile  Send MaKu an ICQ Message Send MaKu a Private Message  Reply with Quote
dík moc za pomoc, proč mě nepřekvapuje, že zase musim mít něco extra, to je radost...

Swarog
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 20/05/2006 :  20:38:34  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Koudy kde ty porad si uz sem te dlouho nevidel.



No ja vzdycky prijdu do SWG, pisnu do CZE "Ahoj, je tu nekdo" po peti minutach pisnu "Asi neni, tak ahoj" a jdu cumet na Star Trek.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/05/2006 :  23:12:53  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Jorssk

Koudy kde ty porad si uz sem te dlouho nevidel.



No ja vzdycky prijdu do SWG, pisnu do CZE "Ahoj, je tu nekdo" po peti minutach pisnu "Asi neni, tak ahoj" a jdu cumet na Star Trek.

kdybys prisel do everquestu, tak jsem tam ja

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 20/05/2006 :  23:17:32  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
golden boy carmax :)
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 21/05/2006 :  04:12:25  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Jedna vec co me pobavila:

ted zkousim trial matrixu, pokud to sledujete tak ted v breznu byl v matrixu CU a jednim z hlavnich bodu zmeny GUI bylo co? rozsireni hot baru na dva radky, kdyz jsem to cetl tak jsem neveril vlasnim ocim, SOE koupi matrix - vykrade SWG, matrix zmeni k lepsimu a SWG zkurvy

prava a leva ruka dabla nevi co dela
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 21/05/2006 :  22:42:44  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja tedy nevim jak jsi prisel na to ze swg skurvili...pokud sis v navalu prace nevsiml tak je vyvazenejsi a po dvou letech konecne odbugovanejsi.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 22/05/2006 :  08:15:49  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja tedy nevim jak jsi prisel na to ze swg skurvili...pokud sis v navalu prace nevsiml tak je vyvazenejsi a po dvou letech konecne odbugovanejsi.



Je pravda, ze hodne veci opravili. Ale cele NGE melo probihat na test serverech a az by to bylo v pouzitelnem stavu, tak to pustit live. Urcite by nenasrali tolik lidi. Co se tyce GUI, tak soucasne je proste des, takze lidi zacali pouzivat "ilegalni" mod, kterej to vracel temer do preNGE stavu. Hadejte co udelalo SOE? V pub 29 jsou nejake zmeny, ktere zpusoby pad hry, pokud mate tento mod. Misto aby se zamysleli, proc ty lidi chteji puvodni GUI, tak je proste donuti pouzivat neco, co vetsina lidi nechce. Typicky SOE pristup.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 22/05/2006 :  09:15:46  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Almych - mluv za sebe, jak jsi prisel na to ze vetsina lidi pouziva ilegalni mod? Dyt je to nejvetsi ptakovina kterou jsem videl. Kazdopadne NGE prislo s novim teamem a v tech dobach to bylo cele nejake pojebane. Zdalo se mi ze reditelove SOE jsou velmi nasrani a chteli co nejrychleji zmenit team a hru. A ja se jim nedivim.
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 22/05/2006 :  09:29:15  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Jorssk

Ja tedy nevim jak jsi prisel na to ze swg skurvili...pokud sis v navalu prace nevsiml tak je vyvazenejsi a po dvou letech konecne odbugovanejsi.



Hadejte co udelalo SOE? V pub 29 jsou nejake zmeny, ktere zpusoby pad hry, pokud mate tento mod. Misto aby se zamysleli, proc ty lidi chteji puvodni GUI, tak je proste donuti pouzivat neco, co vetsina lidi nechce. Typicky SOE pristup.


to si delas prdel, to fakt chteji udelat ? , to mi uz vazne hlava nebere. tak aspon mam dalsi duvod proc uz nehrat. Co se tyka odbugovanosti tak ano, mozna ma hra mene bugu a ano, mozna jsou ted souboje vyrovnanejsi, ale co se tyce slozitosti a narocnosti na premysleni, tak je hra nekde na 30% oproti puvodnimu vymakanymu systemu... dyt tyhle souboje co probihaji v pvp jedou furt podle stejny sablony, to nejde hrat vecne. nemas zadnej prostor pro zkouseni novych veci, proste vypatlas vsechny specky, jednou se healnes.. dyt to vsichni znaji.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 22/05/2006 :  10:04:03  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Nejhorší je že se dočteš že to lidem vyhovuje a to znamená že se s tím nic dělat nebude,až do teď jsem si myslel že se to lidem nelíbí a že zůstávají ve hře jen kvůli SW prostředí.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 22/05/2006 :  10:45:32  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

Nejhorší je že se dočteš že to lidem vyhovuje a to znamená že se s tím nic dělat nebude,až do teď jsem si myslel že se to lidem nelíbí a že zůstávají ve hře jen kvůli SW prostředí.


je pravda ze uz nejakou dobu cca mesic ofic fora nectu, ale kdyz jsem je jeste cetl tak si nevzpominam ze by nekdo soucasnej system chvalil, prave naopak. a kdyz se obcas lognu tak taky zadna slava... a to ze se to lidem libi pisi casto sami devove, ze maj pozitivni feedback, a ze vsechny zmeny delaji jen na prani hracu, hrac rozhoduje o tom jak bude hra vypadat bla bla bla....

jůůz d fóós
Go to Top of Page

MaKu
Starting Member

15 Posts

Posted - 23/05/2006 :  07:57:52  Show Profile  Send MaKu an ICQ Message Send MaKu a Private Message  Reply with Quote
Pro Almycha... tak to vypadá, že to klaplo, na wXP s nejnovějšíma ovladačema, mě to zatim nespadlo a ta hláška co se mi objevovala na wME, že nemoh detekovat cpu je taky pryč. Tak dík

Swarog
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 23/05/2006 :  08:18:13  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MaKu

Pro Almycha... tak to vypadá, že to klaplo, na wXP s nejnovějšíma ovladačema, mě to zatim nespadlo a ta hláška co se mi objevovala na wME, že nemoh detekovat cpu je taky pryč. Tak dík



Zatimco WinMe jsou opravdu nejhorsi OS co MS vytvoril, tak WinXP jsou hned po Win3.11 ten nejlepsi. Pomijim bezpecnostni chyby, me jde hlavne o stabilitu a funkcnost, zabezpeceni se da dohnat softwarem 3. strany.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/05/2006 :  09:31:10  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
http://world2.monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=31003926

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 23/05/2006 :  13:20:21  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Eagle - To sem trochu nepatri ne?
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/05/2006 :  13:27:43  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Eagle - To sem trochu nepatri ne?

ono sem toho nepatri vic ale ja potreboval krev :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 23/05/2006 :  15:32:33  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

http://world2.monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=31003926



Dik ze si ma stvoril, Koron :) Ale nedal som si tam ze to mam od teba, takze vlastne nejsi moj stvoritel ;)

neberte si to osobne... treba krv :) http://world2.monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=31005099

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 26/05/2006 :  07:44:36  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
pred casem probehla na ofic forech anketa, jestli do SWG zabudovat podporu klavesnice Logitech G15, tady mate realne zkusenosti s jejim pouzitim, treba vam pomohou se rozhodout, jestli koupit ci ne
http://swg.stratics.com/content/news/GeneralNews.php#newsitem1148481367,12829,
Go to Top of Page

Arkos Agnos
Starting Member

89 Posts

Posted - 27/05/2006 :  09:01:16  Show Profile Send Arkos Agnos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

pred casem probehla na ofic forech anketa, jestli do SWG zabudovat podporu klavesnice Logitech G15, tady mate realne zkusenosti s jejim pouzitim, treba vam pomohou se rozhodout, jestli koupit ci ne
http://swg.stratics.com/content/news/GeneralNews.php#newsitem1148481367,12829,



Bohuzel, pokud vim, tak G15 se nedodava v ceske verzi, coz je pro mne, ktery na klavesnici prevazne pracuji, zatim docela zavazny nedostatek.

SWG Eclipse - Arkos Agnos
Go to Top of Page

MaKu
Starting Member

15 Posts

Posted - 30/05/2006 :  08:29:02  Show Profile  Send MaKu an ICQ Message Send MaKu a Private Message  Reply with Quote
Musim se tu s váma podělit o svou malou radost, včera sem měl čest vidět Lorda Vadera se svou lodí. Na Naboo to neni zase takovej problem, to je mi jasný a pro zkušený hráče, co sou ve hře dlouho je to asi nuda, ale já sem tam krátce a mělo to pro mě symboliku v rámci hry, asi minutu po tom, co sem sestrojil svůj první meč sem potkal pro mě toho největšího. Uklonil sem se mu a šel si dál po svém...

Swarog
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 30/05/2006 :  09:28:38  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MaKu

Musim se tu s váma podělit o svou malou radost, včera sem měl čest vidět Lorda Vadera se svou lodí. Na Naboo to neni zase takovej problem, to je mi jasný a pro zkušený hráče, co sou ve hře dlouho je to asi nuda, ale já sem tam krátce a mělo to pro mě symboliku v rámci hry, asi minutu po tom, co sem sestrojil svůj první meč sem potkal pro mě toho největšího. Uklonil sem se mu a šel si dál po svém...


Příště se zkus osmělit a promluvit si s ním.
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 30/05/2006 :  12:49:23  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by MaKu

Musim se tu s váma podělit o svou malou radost, včera sem měl čest vidět Lorda Vadera se svou lodí. Na Naboo to neni zase takovej problem, to je mi jasný a pro zkušený hráče, co sou ve hře dlouho je to asi nuda, ale já sem tam krátce a mělo to pro mě symboliku v rámci hry, asi minutu po tom, co sem sestrojil svůj první meč sem potkal pro mě toho největšího. Uklonil sem se mu a šel si dál po svém...


Příště se zkus osmělit a promluvit si s ním.


a nebo mu dat pusu

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 30/05/2006 :  13:34:41  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by MaKu

Musim se tu s váma podělit o svou malou radost, včera sem měl čest vidět Lorda Vadera se svou lodí. Na Naboo to neni zase takovej problem, to je mi jasný a pro zkušený hráče, co sou ve hře dlouho je to asi nuda, ale já sem tam krátce a mělo to pro mě symboliku v rámci hry, asi minutu po tom, co sem sestrojil svůj první meč sem potkal pro mě toho největšího. Uklonil sem se mu a šel si dál po svém...


Příště se zkus osmělit a promluvit si s ním.


a nebo mu dat pusu


a nebo /duel vader

jůůz d fóós
Go to Top of Page

MaKu
Starting Member

15 Posts

Posted - 30/05/2006 :  14:02:10  Show Profile  Send MaKu an ICQ Message Send MaKu a Private Message  Reply with Quote
Nebylo třeba slov, je tu přece síla no a mistrovat mi taky evidentně nechtěl, což je škoda. Duel by byl fajn, ale trval by asi vteřinu. Jak to je... kdybych byl ve službě, tak dostnau nějakej úkol třeba zabíjet rebely?

Swarog
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 30/05/2006 :  14:10:04  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MaKu

Nebylo třeba slov, je tu přece síla no a mistrovat mi taky evidentně nechtěl, což je škoda. Duel by byl fajn, ale trval by asi vteřinu. Jak to je... kdybych byl ve službě, tak dostnau nějakej úkol třeba zabíjet rebely?


presne tak.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 30/05/2006 :  22:11:04  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Nevim jestli si tohle dotycna osoba precte ale stejne. Jen tak pro zajimavost

Pro hrace Pave'l - Shanel te ve hre nejaky Kazeda, pry si mu pomahal hrat.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 01/06/2006 :  19:45:44  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
chat log s devama ns startics
http://swg.stratics.com/

par body co nas ceka
- Restuss battlefiead bude nejen PvP, budou tam i PvE questy
- planuji zavest PvP zebricky, rank a reward system
- novy LS hilt
- novy armor set, crafteri budou mit quest na item na obarveni armoru
- novy armor bude asi factional mando
- budou upraveny imp/rebel theme park
- pocitaji, ze casem obnovi druhy toolbar
- Restuss event a nasledujici questy budou 75+ lvl

video z E3, pozor ma to 122MB
http://swg.stratics.com/content/movies/SWG_Restuss.mov

Edited by - Almych on 01/06/2006 19:48:33
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 02/06/2006 :  09:13:27  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
No jsem děsně zvědavej, jak se 29tka povede.
p.s. Doufám, že ten hilt bude dělat kinetic damage :)

Edited by - WereHamster on 02/06/2006 09:14:46
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 02/06/2006 :  09:46:52  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

No jsem děsně zvědavej, jak se 29tka povede.
p.s. Doufám, že ten hilt bude dělat kinetic damage :)


kua jak může energetickej paprsek dělat kinetickej damage? si vezmi klacek a máš to ...
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 02/06/2006 :  10:37:13  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by WereHamster

No jsem děsně zvědavej, jak se 29tka povede.
p.s. Doufám, že ten hilt bude dělat kinetic damage :)


kua jak může energetickej paprsek dělat kinetickej damage? si vezmi klacek a máš to ...


tak že bude uvnitř vysouvací železná tyč, a jen bude svítit ledkama.

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/06/2006 :  10:38:18  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Hele me to video nefacha .
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 02/06/2006 :  10:43:41  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Hele me to video nefacha .


Je to mov :) potřebuješ quicktime :)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/06/2006 :  10:47:16  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Quicktime mam ale na tech strankach mi to proste hazi error
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,93 seconds. on eygor Snitz Forums 2000