Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 30/03/2006 :  07:29:19  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Almych

Dokud budu leaderem ja, tak v CzA budou jen rebelove a neutralove. Vyjimka je povolena pouze pro ziskani JSF a pro Sherkara, protoze mi udela equip do lode.



Heh tak to je good duvod.
Zatím mám 275 FP pro Impy


udelej si q na JSF ..... budes mit nejak 5K FP

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 30/03/2006 :  09:05:53  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Almych

Dokud budu leaderem ja, tak v CzA budou jen rebelove a neutralove. Vyjimka je povolena pouze pro ziskani JSF a pro Sherkara, protoze mi udela equip do lode.



Heh tak to je good duvod.
Zatím mám 275 FP pro Impy


udelej si q na JSF ..... budes mit nejak 5K FP



cca 3.5k FP, ale to je v podstate jedno, bude z neho Imp jak vysity :D
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 30/03/2006 :  09:22:00  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hlubik

quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Almych

Dokud budu leaderem ja, tak v CzA budou jen rebelove a neutralove. Vyjimka je povolena pouze pro ziskani JSF a pro Sherkara, protoze mi udela equip do lode.



Heh tak to je good duvod.
Zatím mám 275 FP pro Impy


udelej si q na JSF ..... budes mit nejak 5K FP



cca 3.5k FP, ale to je v podstate jedno, bude z neho Imp jak vysity :D



Nebude nebude a nebude.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 30/03/2006 :  11:19:38  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Mno BoH berou jenom impy u neutralu delaji vyjimku jen v pripade ze jsi craft nebo entertainer
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 31/03/2006 :  20:59:25  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
supeeer...provider zasa caruje a mam bloknute porty cez ktore fici SWG..a admin je offline..pocitam ze si cez vikend asi nezahram..snad stihnem aspon ten vesmirny event
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 03/04/2006 :  08:55:52  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hlubik

supeeer...provider zasa caruje a mam bloknute porty cez ktore fici SWG..a admin je offline..pocitam ze si cez vikend asi nezahram..snad stihnem aspon ten vesmirny event


že by provider tohle blokoval slyším poprvé. Je asi čas změnit providera.
Ale aspoň si doma surfneš já sem po stěhování bez netu úplně a než dorazí technik net zapojit novej tak nevím co budu doma dělat. (Vím tvořím tratě do TMN)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 03/04/2006 :  11:50:53  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by hlubik

supeeer...provider zasa caruje a mam bloknute porty cez ktore fici SWG..a admin je offline..pocitam ze si cez vikend asi nezahram..snad stihnem aspon ten vesmirny event


že by provider tohle blokoval slyším poprvé. Je asi čas změnit providera.
Ale aspoň si doma surfneš já sem po stěhování bez netu úplně a než dorazí technik net zapojit novej tak nevím co budu doma dělat. (Vím tvořím tratě do TMN)



no..moj provider nema rad ked ludia moc stahuju cez p2p tak blokuje pre istotu co sa da (p2p fici len 24:00-08:00) a obcas sa stane ze port co bol otvoreny je zasa zatvoreny..a to je aj ten pripad co sa mi deje..normalne by mi to nevadilo..ale cely mesiac som expil pilota a na 3/3/3/3 ked som zistil ze sa chysta event som sa pripravoval na ten event aby som bol ace a ziskal vybavu..lenze akurat teraz sa to poserie
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 03/04/2006 :  19:46:42  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
jasne blokovani P2P siti neni nic noveho....
ale existujou ruzne filtry ktere by se dali pouzit tak aby jsi to nezjistil

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/04/2006 :  01:54:32  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Zajimalo by mne, jak je na tom ted povolani co pouziva rifleman/marksman skilly. Jake ma ability a kolik z nich skutecne k necemu je.
Jedinej duvod proc jsem SWG nikdy poradne nerozjel bylo to, ze jsem vzdycky udelal na max rifle/marks no a najednou vidim ze mam proste 10 ikonek specialni ability strelby, ale z toho je 7 na hovno.

Priklad: byli tam ruzne "hodi mne to do polohy lezim a vystreli na cil" - pricemz podle popisu by to melo dat vetsi dmg, ale nedavalo, vubec zadna vyhoda v dmg pri lezeni a strileni nebyla..takze bylo lepsi proste nezacinat takovouhle hovadinou ale proste normalni zakladni strelou ktera dala vetsi dmg..

Navic taky ze tech predmetu (myslim pusek) bylo dost malo druhu /aspon podle licenci/ a tudiz by clovek nucen i do jinych zbrani..

Jak je to ted? u jinych her se mi libi ze vsecky specky co mam skutecne porad pouzivam, ze k necemu jsou a hodi se. u Swg tomu tak nebylo...aspon u toho co jsem hral ja ne.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 04/04/2006 :  11:08:58  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Zajimalo by mne, jak je na tom ted povolani co pouziva rifleman/marksman skilly. Jake ma ability a kolik z nich skutecne k necemu je.
Jedinej duvod proc jsem SWG nikdy poradne nerozjel bylo to, ze jsem vzdycky udelal na max rifle/marks no a najednou vidim ze mam proste 10 ikonek specialni ability strelby, ale z toho je 7 na hovno.

Priklad: byli tam ruzne "hodi mne to do polohy lezim a vystreli na cil" - pricemz podle popisu by to melo dat vetsi dmg, ale nedavalo, vubec zadna vyhoda v dmg pri lezeni a strileni nebyla..takze bylo lepsi proste nezacinat takovouhle hovadinou ale proste normalni zakladni strelou ktera dala vetsi dmg..

Navic taky ze tech predmetu (myslim pusek) bylo dost malo druhu /aspon podle licenci/ a tudiz by clovek nucen i do jinych zbrani..

Jak je to ted? u jinych her se mi libi ze vsecky specky co mam skutecne porad pouzivam, ze k necemu jsou a hodi se. u Swg tomu tak nebylo...aspon u toho co jsem hral ja ne.


Situace je taková, že na houby. Asi nejblíž "střelci" je teď Officer, přičemž na nějaké "marksman/rifleman" skilly okamžitě zapomeň a "Snipingshot", tj. oblíbená speciálka odstřelovačů, funguje jak u blbejch na dvorku:
- zalehneš, abys logicky zvýšil přesnost/účinek střely
- zvolíš Snipingshot
- engine tě nejdřív ZVEDNE a pak VESTOJE vystřelíš s trochu větším damage

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 04/04/2006 :  12:31:38  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
jj,jestli ti systém před NGE přišel divnej,tak si to vyzkoušej nyní,protože až ted poznáš co slovo divný vůbec obnáší
Kdyby tenhle systém byl ze světa např.fantasy,kde je obrovská konkurence tak to kromě Jorsska nikdo nehraje

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 04/04/2006 :  14:48:55  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Do píči už mě s těma updatama PUBu serou to neuměj udělat pořádně nebo co. Sem zvědavej kolik updatu bude mít PUB 28 když tedle jich ma mít 10:)
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 04/04/2006 :  15:30:41  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
GF7900GT extreme jakykoliv vyrobce, nejlepe Leadtek

Kdo mi tohle sezene, ma u me 500,-Kc. Staci link na cesky shop, kde to maj na sklade.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 04/04/2006 :  16:01:40  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

GF7900GT extreme jakykoliv vyrobce, nejlepe Leadtek

Kdo mi tohle sezene, ma u me 500,-Kc. Staci link na cesky shop, kde to maj na sklade.



Nejseš zrovna troškař:)
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 04/04/2006 :  23:50:51  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Almych

GF7900GT extreme jakykoliv vyrobce, nejlepe Leadtek

Kdo mi tohle sezene, ma u me 500,-Kc. Staci link na cesky shop, kde to maj na sklade.



Nejseš zrovna troškař:)


za deset táců dobra karta. Ale šel bych spíše do 7600GT, ta vypada že sfoukne všechny radeony v mainstreamu a bude na dohled 7900GT o čtyri tácy levněji.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 05/04/2006 :  08:07:38  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

GF7900GT extreme jakykoliv vyrobce, nejlepe Leadtek

Kdo mi tohle sezene, ma u me 500,-Kc. Staci link na cesky shop, kde to maj na sklade.



Problém je v tom že to nikde zatím na skladě nemaj:)
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 05/04/2006 :  08:15:16  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Tak co kdo zvás jede do Chotěboře?Mrkněte sem.www.cswu.cz

Edited by - Akoh Adi on 05/04/2006 08:15:52
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 05/04/2006 :  08:59:24  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Almych

GF7900GT extreme jakykoliv vyrobce, nejlepe Leadtek

Kdo mi tohle sezene, ma u me 500,-Kc. Staci link na cesky shop, kde to maj na sklade.



Nejseš zrovna troškař:)



Puvodne jsem chtel GTX,, ale ma jenom vyssi frekvence a stoji o 6k vic.
Dokud nebudu mit kartu, nemuzu hrat SWG
Na te 6200 co tam ted mam je to utrpeni
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 05/04/2006 :  11:46:08  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Almych

GF7900GT extreme jakykoliv vyrobce, nejlepe Leadtek

Kdo mi tohle sezene, ma u me 500,-Kc. Staci link na cesky shop, kde to maj na sklade.



Nejseš zrovna troškař:)



Puvodne jsem chtel GTX,, ale ma jenom vyssi frekvence a stoji o 6k vic.
Dokud nebudu mit kartu, nemuzu hrat SWG
Na te 6200 co tam ted mam je to utrpeni



co mam hovorit ja s 5200?..uz aby boli prachy na 6600
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 05/04/2006 :  15:23:47  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Kazdopadne special utoky jsou ted pouzitelne a je jich o poznani mene tak 3-4. S toho jsou tak dve area a dve normal. Ano je to divne ze se ted pri strelbe neda klecen nebo lezet, je to velka skoda .
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 05/04/2006 :  15:41:20  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Kazdopadne special utoky jsou ted pouzitelne a je jich o poznani mene tak 3-4. S toho jsou tak dve area a dve normal. Ano je to divne ze se ted pri strelbe neda klecen nebo lezet, je to velka skoda .


ano, skoda.. pamatuju ze jeste pred CU bylo znat jestli lezim nebo klecim/stojim, ma to svoji logiku.
taky by mohli udelat ze hrac ktery si lehne, je mene viditelny na radaru..
k tem animacim, dnes kdyz jedi dava specku tak to vypada asi jako kdyz buffuje doc - natahne ruku.. hnus.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 05/04/2006 :  15:44:22  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Snad je to jen bug a opravi to...
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 05/04/2006 :  17:48:54  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Snad je to jen bug a opravi to...


Ignorovani "pozice pri strelbe" neni bug - je to feature toho orezaneho bojoveho jadra po NGE. Zatim bohuzel nikde ani zminka o tom, ze by strelbu o "pozice" nekdy v realnem case pridelali (jako rozsireni zakladni funkcionality).

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 05/04/2006 :  18:15:15  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by Jorssk

Snad je to jen bug a opravi to...


Ignorovani "pozice pri strelbe" neni bug - je to feature toho orezaneho bojoveho jadra po NGE. Zatim bohuzel nikde ani zminka o tom, ze by strelbu o "pozice" nekdy v realnem case pridelali (jako rozsireni zakladni funkcionality).


no bylo by to super ale zase moc slozity treba pro nejaky deti takze nepocitam ze nekdy bude bojovy system slozitejsi, prave naopak. Taky ze zrusili KD me pekne nasralo, tahle specka byla vyborna na emergency situace kdy bylo treba utyct nebo tak podobne.. a to uz nemluvim o posture down speckach z pre CU... to bylo maso, dalo se paradne kombinovat

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 05/04/2006 18:16:23
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 05/04/2006 :  19:01:54  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Už zrušili mind, ještě po nějakém patchi zruší action, zbude jenom health, aby to nebylo tak složité pro malé americké fakany. Ještě omezit ty příšerně překombinované specky, zrušit možnost chatu (přece jenom se chceme přiblížit konzolím), předělat ovládání na gamepad a máme dokonalou hru....
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 05/04/2006 :  19:08:11  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hlubik

quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Almych

GF7900GT extreme jakykoliv vyrobce, nejlepe Leadtek

Kdo mi tohle sezene, ma u me 500,-Kc. Staci link na cesky shop, kde to maj na sklade.



Nejseš zrovna troškař:)



Puvodne jsem chtel GTX,, ale ma jenom vyssi frekvence a stoji o 6k vic.
Dokud nebudu mit kartu, nemuzu hrat SWG
Na te 6200 co tam ted mam je to utrpeni



co mam hovorit ja s 5200?..uz aby boli prachy na 6600


a co já s R9000? a prachy na novou musí padnout na důležitější věci
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 05/04/2006 :  23:26:28  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
Prodám radeona 9600 PRO Fireblade od Saphire. Jestli ma nekdo zajem, bude to hodne levne. Omlouvám se, že to sem nepatří

Pro zajemce: Je to karta, na ktere jedou obstojne vsechny soucasne hry vcetne napriklad oblivionu a samozrejme SWG.

Detail:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=25196
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=24981

Je na ni tento chladic, takze je prakticky neslysitelna:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=31137

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 05/04/2006 23:34:31
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 06/04/2006 :  08:07:08  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
7900GT 256 koupite za 10k s DPH, coz je mooc pekna cena. Holt pro majitele non-PCI-E desky je nutnost poridit novou desku. Nevim jak vy, ale ja radsi pujdu do 20" LCD se sirokouhlym obrazem. Ale do podzimu to pocka.

To Olustriel: Obstojne ano to je to spravne slovo. Fakt se nevyplati kupovat nic jineho nez 6800, X850, 7900 nebo X18(9)00XT ..protoze pomer cena vykon se bere. Jinak budete upgradovat kazdej mesic.

Edit:

A co je jinak novyho v SWG. Porad me to laka, ze bych si to na mesic aktivovat a nechci se rozcilovat. Zvlast kdyz tady ctu ty prispevky na bugy.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 06/04/2006 08:15:09
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 06/04/2006 :  09:05:54  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

7900GT 256 koupite za 10k s DPH, coz je mooc pekna cena. Holt pro majitele non-PCI-E desky je nutnost poridit novou desku. Nevim jak vy, ale ja radsi pujdu do 20" LCD se sirokouhlym obrazem. Ale do podzimu to pocka.

To Olustriel: Obstojne ano to je to spravne slovo. Fakt se nevyplati kupovat nic jineho nez 6800, X850, 7900 nebo X18(9)00XT ..protoze pomer cena vykon se bere. Jinak budete upgradovat kazdej mesic.

Edit:

A co je jinak novyho v SWG. Porad me to laka, ze bych si to na mesic aktivovat a nechci se rozcilovat. Zvlast kdyz tady ctu ty prispevky na bugy.



Jestli muzu poradit, pockej do kvetna - cervna .... v cervnu bude Pub 30 kdy by mela byt zavedena specializace u povolani a dalsi veci. Ale pokud ti to neda a chces mermomoci zkusit zasejc SWG tak vydrz do Pub 28 - 18th April. O tom co nas ceka v Pub 28 najdes u Jorsska "Varanka" Kelas na http://www.starwarsgalaxies.cz


Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 06/04/2006 :  09:09:54  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

Pub 28 - 18th April.


kua tak to mam presne 5 dni na vyzkouseni , bojim se ze to bude vyborny a prodlouzim sub hehe

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 06/04/2006 09:10:43
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 06/04/2006 :  09:32:05  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

Prodám radeona 9600 PRO Fireblade od Saphire. Jestli ma nekdo zajem, bude to hodne levne. Omlouvám se, že to sem nepatří

Pro zajemce: Je to karta, na ktere jedou obstojne vsechny soucasne hry vcetne napriklad oblivionu a samozrejme SWG.

Detail:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=25196
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=24981

Je na ni tento chladic, takze je prakticky neslysitelna:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=31137



přesně tuhle kartu s chladičem jsem měl, o praktické neslyšitelnosti pochybuju, neslyšitelnost je v tomto případě pouze teoretická, a aplikovatelná pouze po startu počítače nebo při práci s graficky nenáročnejma aplikacema. Ale jinak to je dobrý swg na tom jde, co se týče oblivouše tak to nevím toho sem jel už jen na nový kartě X800

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 06/04/2006 :  11:37:02  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

Jestli muzu poradit, pockej do kvetna - cervna .... v cervnu bude Pub 30 kdy by mela byt zavedena specializace u povolani a dalsi veci. Ale pokud ti to neda a chces mermomoci zkusit zasejc SWG tak vydrz do Pub 28 - 18th April. O tom co nas ceka v Pub 28 najdes u Jorsska "Varanka" Kelas na http://www.starwarsgalaxies.cz


vidim, ze se nic nezmenilo a v SWG se porad jen ceka na lepsi zitrky..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 06/04/2006 :  12:00:45  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by WanargiMort

Jestli muzu poradit, pockej do kvetna - cervna .... v cervnu bude Pub 30 kdy by mela byt zavedena specializace u povolani a dalsi veci. Ale pokud ti to neda a chces mermomoci zkusit zasejc SWG tak vydrz do Pub 28 - 18th April. O tom co nas ceka v Pub 28 najdes u Jorsska "Varanka" Kelas na http://www.starwarsgalaxies.cz


vidim, ze se nic nezmenilo a v SWG se porad jen ceka na lepsi zitrky..



Jerzeegu neprud
Kdyz jsem mluvil o tom aby vydrzel do Pub 28 tak je to jenom 12 dnu.


Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 06/04/2006 :  13:57:35  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by WanargiMort

Jestli muzu poradit, pockej do kvetna - cervna .... v cervnu bude Pub 30 kdy by mela byt zavedena specializace u povolani a dalsi veci. Ale pokud ti to neda a chces mermomoci zkusit zasejc SWG tak vydrz do Pub 28 - 18th April. O tom co nas ceka v Pub 28 najdes u Jorsska "Varanka" Kelas na http://www.starwarsgalaxies.cz


vidim, ze se nic nezmenilo a v SWG se porad jen ceka na lepsi zitrky..



Jerzeegu neprud
Kdyz jsem mluvil o tom aby vydrzel do Pub 28 tak je to jenom 12 dnu.


já snad do tý doby budu mít zase internet doma .)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 06/04/2006 :  17:01:21  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax
já snad do tý doby budu mít zase internet doma .)



ook
muon pro tebe mam schovanej


Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 06/04/2006 :  18:20:08  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
chech..dnes som sa s mamkou dohodol ze sa vo stvrtok buduci kupuje aj ramka (bude 1.5gb dokopy :D)aj 6600gt..takze si snad konecne vychutnam swg v nejakej slusnej kvalite..sa tesim jak male dieta na cukrik
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 06/04/2006 :  21:03:33  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hlubik

chech..dnes som sa s mamkou dohodol ze sa vo stvrtok buduci kupuje aj ramka (bude 1.5gb dokopy :D)aj 6600gt..takze si snad konecne vychutnam swg v nejakej slusnej kvalite..sa tesim jak male dieta na cukrik



no nevim, kupovat ted 6600, kdyz 7600 je za skoro stejne penize
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 06/04/2006 :  23:18:38  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by hlubik

chech..dnes som sa s mamkou dohodol ze sa vo stvrtok buduci kupuje aj ramka (bude 1.5gb dokopy :D)aj 6600gt..takze si snad konecne vychutnam swg v nejakej slusnej kvalite..sa tesim jak male dieta na cukrik



no nevim, kupovat ted 6600, kdyz 7600 je za skoro stejne penize



na agp8 mi pobezi? nepobezi..a nexcem skoncit upgradom aj maticnej aj procaku..zas tolko si vyskakovat nemozem

Edited by - hlubik on 06/04/2006 23:20:00
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 06/04/2006 :  23:19:49  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by WanargiMort

Jestli muzu poradit, pockej do kvetna - cervna .... v cervnu bude Pub 30 kdy by mela byt zavedena specializace u povolani a dalsi veci. Ale pokud ti to neda a chces mermomoci zkusit zasejc SWG tak vydrz do Pub 28 - 18th April. O tom co nas ceka v Pub 28 najdes u Jorsska "Varanka" Kelas na http://www.starwarsgalaxies.cz


vidim, ze se nic nezmenilo a v SWG se porad jen ceka na lepsi zitrky..


swg je na tom jak ariel sharon

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 07/04/2006 :  08:18:27  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Almychu pokud si pamatuju měl si 6800 GT copak se ti sní stalo že bys ji zavařil?
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 07/04/2006 :  08:32:40  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Almychu pokud si pamatuju měl si 6800 GT copak se ti sní stalo že bys ji zavařil?



mel jsem 6800ultra, podarilo se mi na ni najit kupce za rozumny peniz, tak jsem se ji zbavil, ted jenom cekma az dorazi 7900 do cech a jdu si pro ni
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 07/04/2006 :  10:39:41  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
No, poté, co se mi odtavila deska a procesor, chca nechca jsem musel přejít na nové železo, přičemž s AMD64, 2GB RAM a 7800GTX jede i SWG trochu líp Ale - kupodivu - rozdíl zas není až TAK zřetelný ...

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 09/04/2006 :  18:25:34  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Mno ja si ted koupil 6800Ultra k AMD64 3200+ a maximalni spokojenost.
Oblivion na max 60FPS.. neexistuje nic, co by mi neslo plynule na max nastaveni (nepocitam AA/AF pokud neni standardem).

V kazdem pripade se snazim zbavit N6800 do AGP 4x/8x. Cena 4500KC+posta, nova se da sehnat za 8500Kc (cumite co? nj.. sou to vydridusi - pokud teda nekoukate na 6800XT coz je smejd, nebo na tu Asusackou mindu co ma sice 512MB DDR2, ale jen 500mhz takty.. pricemz normalni N6800 ma 700mhz na pametech..)
obrazky karty
http://moje.ratafak.net/karta1.gif - puvodni vizaz
http://moje.ratafak.net/karta1.jpg az 10.jpg - uprava, sundan puvodni aktivni chladic kterej vrcel a nasazen (je tam jen volne polozen = v pripade ze by majitel nebyl spokojen lze ho sundat.. ci pridelat na pevno) jiny chladic. Puvodni samozrejme dodam v baleni.

icq 10905813, majl rodier@gamepark.cz , Most, sev. cechy


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 09/04/2006 :  18:58:39  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Mno ja si ted koupil 6800Ultra k AMD64 3200+ a maximalni spokojenost.
Oblivion na max 60FPS..




http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=17697
muzes mi teda rict, kde si vzal tech 60fps?

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 09/04/2006 :  20:53:06  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Klid, to jenom mister Rodier je zase nejchytrejsi
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/04/2006 :  21:25:35  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Rodiere ty jsi mě fakt od srdce rozesmál :-) tolik hlodů najednou se nevidí.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 09/04/2006 :  22:38:04  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
vy jste ale hloupi, vy to totiz vubec nechapete..
on myslel tzv. "rodieruv max" - rozliseni 320 x 240 x 1bit (tedy cerna a bila)..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 09/04/2006 :  22:50:36  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

vy jste ale hloupi, vy to totiz vubec nechapete..
on myslel tzv. "rodieruv max" - rozliseni 320 x 240 x 1bit (tedy cerna a bila)..



Tak by pak mozna dal i tech 60 fps

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 10/04/2006 :  09:25:53  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
a nebo 800x600 s low detail a se vsim na 0 :D

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/04/2006 :  07:05:16  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Rofl a to ma rodier jeste ten svuj PC crap bez krytu, jak sem mu na tom musi pripect kazda moucha . Neni nejake demo oblivion btw?

Edited by - Jorssk on 11/04/2006 07:06:00
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 4,66 seconds. on eygor Snitz Forums 2000