Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Lord of the Rings Online
 LOTR Online - General
 LOTRO BUDE ZADARMO
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 20/11/2010 :  07:12:16  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Buď na ně nedostaneš nárok nebo je dostaneš až později. Já mám lifetime a blbosti neřeším :)
Go to Top of Page

Shigi
New Member

165 Posts

Posted - 28/11/2010 :  08:16:51  Show Profile Send Shigi a Private Message  Reply with Quote
Koupil jsem expanzi Mines of Moria. Po instalaci se aktualizuje, ale aktualizace se nedokončí. Dojede k balíčku, kde je cca 16000 soubourů, jakoby pokračuje v aktualizaci (přibývají stažené soubory), ale procentuélní ukazatel zůstává na nule. Po dokončení, žádá restart klienta a ten se po restartu znovu spustí bez instalované expanze.

Má někdo podobný problém?

WoW/Drak´thul/Shigolas,Srugrug -offline
WAR/Eltharion/Shigi -offline
AION/Gorgos/Shigi -offline
RIFT/Imperium/Shigi -OFFline
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 28/11/2010 :  11:20:48  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Jaffa: Tady se prej body dostávaj až po vypršení měsíce. A kdyby sis zaplatil třeba měsíce 2, tak dostaneš 2x500, pokaždý zvlášť.

Shigi: Nic neinstaluj! F2P klient obsahuje sám o sobě veškerý data, MoM sis koupil jen kvůli klíči, kterym si ten obsah odemkneš na svym účtu.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 08/12/2010 :  11:17:00  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Asi 2 měsíce před free verzí jsem si založil 10denní zkušební účet. Postavu jsem dotáhnul asi na 20lvl a nechal toho. Ted jsem se připojil do hry a měl jsem v lotru store 1000 bodíku.
Kromě koupě jednoho test Qestu za 10 bodu hned v úvodu, jsem utratil 50 bodíků za Quest Pack: Lone-lands.
Momentálně jsem na lvl 22 v quest booku mám více než 30questů A to jsemještě nebyl v Shrine av té oblasti napravo od Brise. Tam jsem viděl questy pro lvl 25+.
Uvidíme kdy ty Q dojdou. Ale zatím se mi to zdá hratelné i bez incestic. Snad kromě koně. Ale když je to zadara tak vlastně není kam spěchat. :-)
Go to Top of Page

brygadyr
Starting Member

1 Posts

Posted - 16/12/2011 :  20:38:16  Show Profile Send brygadyr a Private Message  Reply with Quote
Cau, velmi se omlouvam za OT, tady to snad nebude tak moc vadit..
Chtel bych se zbavit lotra - lifetime uctu s 8000 turbinaky (hra je i s krabici). Dejte vedet, kdo by jste meli zajem nebo o nekom vedeli. Jen Seriozne a radeji osobne. Dik.
brygadyr@gmail.com
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000