Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Free to play
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 2

Azkaban
Moderator

1989 Posts

Posted - 02/04/2012 :  10:26:42  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Dobrej tip je udělat si postavu na 40 (pokud máš něco na 85) a pak claimnout z ní ten svytek na mentora. Dá se vyměnit asi za 200 tisíc R šotů.

Jinak s tím pvp :D Včera se borci v clanu nudili při farmě 85+ a tak postavali a davali si pvp. Ten jeden že se flagne a tak bouchnul do borce vedle a krom toho že mu to critlo, si nevšiml že má málo hp a šup.. 15 minut ho tam ochranovali a zabijeli moby. Docela sranda je poslouchat. To se mi stalo několikrát.. takové dežavíí :))

Nevíš kde se v kupují ty crystaly na to aby mě ToI portla do jiného patra?
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 02/04/2012 :  11:29:15  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Summoning crystal predava kazdy grocer, stoji asi 10k, ikonka modreho sutriku. Oplati sa ich mat zopar v inventory.

MMO traveller
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1989 Posts

Posted - 02/04/2012 :  12:13:21  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
On chtěl nějaké i jiné barvičky. Po pravdě jsem byl línej hledat, protože jsem jen expil a expil.

Na jakém hraješ serveru? Koukal jsem po nějaké pure czsvk guildě co hraje o zámky a bohužel jsem na žádnou nenarazil. Nemáš typ?
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 03/04/2012 :  14:43:45  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Ja som na Chronose, kedze original Bartz kde som hral roky dozadu, migroval prave sem.

Neviem vobec, ci existuje pure cz/svk gilda, co by len bola v aliancii, co hraje o zamky. U nas sa to nechytilo, lebo bitky boli rano o druhej/tretej=nemozne pre pracujucich ludi.

Ja som vcera potreboval mentee certifikat pre dykara, tak som zalozil novu postavu, na 41 som ju dal za 1 hodinku :) z toho 34 --> 41 za 6 minut v Crume. vitality + nevits 200% + rune of XP 50% = 600%, s mentorom by to bolo 900% , testnem cez vikend solo ToI (mam na boxe Iss Enchantera)

MMO traveller
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1989 Posts

Posted - 03/04/2012 :  14:53:59  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
co je to nevits? O rune jsem přemýšlel.. ale není to škoda peněz do 85 lvl?
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 03/04/2012 :  15:26:27  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
nevits sa tiez predava v shope, tam to je troska matuce, lebo nevits sa predava vo forme +100% a +200% ...tieto dve sa nestackuju. ale v shope je rune of XP +50% a to sa stackuje s nevits ..cize vitalitu mas 200%, do toho pridas 200% nevits a mas 400 a nakoniec mrdnes rune +50% XP= 600% :) su to smejdi no, ale oplati sa to, za tu hodinku na elite moboch s poriadnymi buffmi das tolko XP ako za dva tyzdne. za necelych 200 NC points, cca 2 dolare.

no jasne ze sa to oplati, musis si uvedomit, ze ta hra uz nie je o lvloch do 85, do 85 je to nutne zlo, treba sa snazit ich co najskor preskocit. potom, co vysla GoD, je to o tych novych 8 classach.

MMO traveller
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1989 Posts

Posted - 03/04/2012 :  15:31:03  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
To hej, ale myslel jsem jestli není lepší do 85 to přetrpět a pak sypat. Btw 2 doláče za 200, kde to kupuješ? Na ofiko stránkách asi ne vid?
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 03/04/2012 :  15:43:08  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

To hej, ale myslel jsem jestli není lepší do 85 to přetrpět a pak sypat. Btw 2 doláče za 200, kde to kupuješ? Na ofiko stránkách asi ne vid?

Tak trp, ak chces :) po 85, ked zapnes vsetok henten XP bonus, spravis za hodinu necelych 10% ...kdezto do 85 spravis par lvlov, co myslis ?

no kde inde ako na ofiko by som to kupoval :) vsak to tam stoji 800 NC coins 10 dolarov, cize ako ratam tak ratam, 200 coins vychadza na 2.5$

MMO traveller
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1989 Posts

Posted - 03/04/2012 :  15:49:43  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jo už to chápu, kdysi se dali koupit gamecard.. a to ve finále vyšlo levněji. Ted koukám, že jsou out of stock.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1989 Posts

Posted - 20/04/2012 :  10:01:39  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No tak jsem dolevelil dvě postavy na 85 a po 85 je to zase nehorazna grindovačka. Pvp rozhoduje to kdo tam hraje déle.. takže dostávám na prdel od lidí 90+ Jdu zkusit Aion a pak snad počkám na Teru nebo Guild Wars :oD
Go to Top of Page
Page: of 2  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000