Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 SWG končí
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 2

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2755 Posts

Posted - 30/08/2011 :  17:22:08  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
kurna tyhle hry je skoda... Nemohli by radsi zavrit wowko?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 01/09/2011 :  20:46:29  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Resubnul jsem, abych mohl byt az do konce. Ta hra mi za to stoji.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 18/11/2011 :  10:08:03  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Star Wars Galaxies patch features air-to-ground combat

http://massively.joystiq.com/2011/11/17/star-wars-galaxies-patch-features-air-to-ground-combat/

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Dendrin Shonndar
Starting Member

65 Posts

Posted - 29/11/2011 :  16:11:58  Show Profile  Send Dendrin Shonndar an ICQ Message Send Dendrin Shonndar a Private Message  Reply with Quote
R.I.P.

Pro mě bezkonkurenční zážitek z MMO, zatím dlouhodobě ničím nepřekonaný.

(SWG) Dendrin Shonndar - Jedi Master, Light Jedi Order Councilor (CL90) - Eclipse - gilda EHC (cancelled)
(SWG) Glofi Acke - Master Droid Engineer - Eclipse - gilda EHC (cancelled)
(EQ2) Othof - Freeport - Guardian (22) - gilda Ceska legie - Runneye (cancelled)
(EQ2) Zadeag Shonndar - Queynos - Paladin (30) - gilda Epic Courage - Lucan DeLere (cancelled)
(EVE Online) Adrein Kolas - Miner - korporace UFOUNI s.r.o. (cancelled)
(WoW) Urongar - Tauren - Warrior (54) - bez gildy (cancelled)
(Neocron) Dendrin Shonndar - frakce City admin - Inquisitor - bez gildy (cancelled)
(TR) George - Sniper (24) - bez klanu (cancelled)
(AoC) Dendrin - Ranger (58) - Aqiulonian - bez gildy (cancelled)
(SW:TOR) - New hope?
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 30/11/2011 :  07:16:08  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dendrin Shonndar

R.I.P.

To mě moc nepřekvapuje, soudě podle toho seznamu co máš v podpisu. Nejsi Rodierův příbuznej?
Go to Top of Page

Dendrin Shonndar
Starting Member

65 Posts

Posted - 30/11/2011 :  10:24:48  Show Profile  Send Dendrin Shonndar an ICQ Message Send Dendrin Shonndar a Private Message  Reply with Quote
Hele nejsem, jen jsem měl velmi, velmi mnoho volného času :)

quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Dendrin Shonndar

R.I.P.

To mě moc nepřekvapuje, soudě podle toho seznamu co máš v podpisu. Nejsi Rodierův příbuznej?

(SWG) Dendrin Shonndar - Jedi Master, Light Jedi Order Councilor (CL90) - Eclipse - gilda EHC (cancelled)
(SWG) Glofi Acke - Master Droid Engineer - Eclipse - gilda EHC (cancelled)
(EQ2) Othof - Freeport - Guardian (22) - gilda Ceska legie - Runneye (cancelled)
(EQ2) Zadeag Shonndar - Queynos - Paladin (30) - gilda Epic Courage - Lucan DeLere (cancelled)
(EVE Online) Adrein Kolas - Miner - korporace UFOUNI s.r.o. (cancelled)
(WoW) Urongar - Tauren - Warrior (54) - bez gildy (cancelled)
(Neocron) Dendrin Shonndar - frakce City admin - Inquisitor - bez gildy (cancelled)
(TR) George - Sniper (24) - bez klanu (cancelled)
(AoC) Dendrin - Ranger (58) - Aqiulonian - bez gildy (cancelled)
(SW:TOR) - New hope?
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 13/03/2012 :  13:04:33  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
Chtěl bych se předem omluvit dámám, že v tomhle postu budu mírně vulgární.

SW: Galaxies, bylo na počátku, i přes ty chyby, místo, kde jsem se bavil jako kdysi u UO. Pak... SOE posrali SW: Galaxies. Potom podělali Vanguard (i když pravda je, že tam si člověk snad ani nekupoval hru, ale polotovar).Takže momentálně jsem hluboce přesvědčen, že SOE má nějaké oddělení, jehož posláním je domrdat jakýkoliv koncept, a pokud nějaký koncept už náhodou je realizován, tak tohle oddělení má vytvořit systém, jak ten koncept rozbít.

Na SW:G budu vzpomínat v dobrém. Kdyby to nebyla hra, ale člověk, tak ten člověk umírá znásilněný, pošpiněný a místo hrobu jej šupnou prasatům.

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR

Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

Warrior

4280 Posts

Posted - 28/11/2017 :  08:10:43  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Trosku nostalgie (stale tajne doufam v SWG 2 pre-nge, pre-holocron).

https://www.raphkoster.com/2015/04/16/a-jedi-saga/

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 40%, Explorer 53%, Killer 47%, Socializer 60%

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1593 Posts

Posted - 28/11/2017 :  17:22:14  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Tak to je hodne velky retro . Ale zamacknul jsem slzu v oku, nic co jsem kdy hral nemelo vetsi potencial a atmošku ...
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

Spok

544 Posts

Posted - 24/01/2018 :  02:09:37  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Tak to je hodne velky retro . Ale zamacknul jsem slzu v oku, nic co jsem kdy hral nemelo vetsi potencial a atmošku ...

Souhlas kamo...
Go to Top of Page
Page: of 2  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000