Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ - General forum
 Zeptejte se Placacky
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 07/01/2003 :  12:06:02  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Jelikoz nam lidi pisou do nevhodnych topicu a ptaji se na rozlicne veci, tak jsem se rozhodl, ze je zapotrebi to ponekud zkoncentrovat na jedno misto, tak aby se lidi neptali porad dokola na ruznych mistech an ty same veci. Jinymi slovy ptejte se a mi budeme odpovidat.

Jo a jestli budu mit naladu, tak sem budu psat nejake ty vychytavky pro zacatecniky.


Placacka
Grand Master of Chaos

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 07/01/2003 :  12:08:15  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Ano EQ je online hra za kterou se mesicne MUSI platit - je to asi 13 dolacu (jestli se pletu tak jen proto, ze je mi to uplne jedno, protoze bych zy EQ dal i vic)

Neexistuje funkcni EQ free shard kde byste nemuseli platit.

EQ je v soucasnosti nejlepsi non PvP online RPG hra.



Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 07/01/2003 :  12:12:46  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Ok teda:
Nemas nekde link na tu apliakcku pro spusteni EQ v Okne? Vhledem k tomu ze doma nemam internet a budu to poustet mozna v praci, tak aby se dalo rychle udelat ALT-TAB

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 07/01/2003 :  12:19:58  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Link nemam, ale budu to mit doma, zitra ti to poslu na mail.


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 07/01/2003 :  12:31:39  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
je mozne sem napsat neco malo o classech vyhody/nevyhody? Mohl bych se to docist na strankach o eq, ale rad bych to slysel od vas starejch pardalu

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Obelix
Starting Member

6 Posts

Posted - 07/01/2003 :  12:55:49  Show Profile Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Ok teda:
Nemas nekde link na tu apliakcku pro spusteni EQ v Okne? Vhledem k tomu ze doma nemam internet a budu to poustet mozna v praci, tak aby se dalo rychle udelat ALT-TAB


http://www.eqwindows.com/
stacilo do google natukat EQW - zabralo to asi 15 sekund




Edited by - Obelix on 07/01/2003 12:59:18
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 07/01/2003 :  12:59:41  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Dekuji za tvych 15 sekund

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Obelix
Starting Member

6 Posts

Posted - 07/01/2003 :  15:25:01  Show Profile Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

je mozne sem napsat neco malo o classech vyhody/nevyhody? Mohl bych se to docist na strankach o eq, ale rad bych to slysel od vas starejch pardalu


mnooooo , tak rozepisovat se o vsech 15 (nebo kolik jich je) classech v EQ to po nas nemuzes chtit ( teda aspon ja se nezucastnim )




Edited by - Obelix on 07/01/2003 15:26:52
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 07/01/2003 :  15:46:42  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
To fakt nejde to nejak rozume popsat.
Me osobne se libil druid. Je fakt, ze jsem na raidech az tak zadanej nebyl, ale jak pridali v novych expansionech nova kouzla, urcite to bude lepsi. Druid je takovej pohodar bych rekl a klidne bych ho hral znova - proste mi vyhovoval. Portnout se mohl po celem svete, usoloval v podstate cokoliv (akorat v dungeonech to bylo trosku o usta), mohl jsem se buffnout a i ostatni, mohl healovat, nukovat, hodit na sebe speed a na potvory snare, hodit na potvory dot atd. Ja vim, ze nebyl v nicem nejlepsi ale hrat s nim byla pohoda. mimoto pokud das druida hobita, tak taky ta expa neleze tak spatne.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

bat
Starting Member

16 Posts

Posted - 07/01/2003 :  20:11:31  Show Profile  Send bat an ICQ Message Send bat a Private Message  Reply with Quote
Zdravicko
kdyz je tu nabidka hned se ji chytim
rad bych zacal hrat EQ (uz je na ceste) asi za Clerika kamos by zacal Wara ale jaksi budme mit rozdilne rasy a jak sem pochopil kazda rasa zacina jinde je vubec nejaka nadeje ze budeme bojovat spolu ? jak se dostaneme na stejne misto ? proste prebehnout celou zemi ? na prvnim levelu ?
dik za odpoved
bat
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 07/01/2003 :  21:14:39  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
pozadate nektereho druida a on vas prenese
Go to Top of Page

frogger
New Member

122 Posts

Posted - 08/01/2003 :  01:23:10  Show Profile Send frogger a Private Message  Reply with Quote
Sam sis o to rekl Placacko ... takze mam dotaz. Delam ted quest na vyrobu sady Leafrunner brneni (Druidsky quest v Greater Faydarku). Uz jsem udelal prvni cast questu (mluvim ted o jedne casti brneni) tj. spojil jsem ctyri pozadovane casti dohromady a vylezla mi z toho takova divna kuze. Jenze ted me Aliafya posila to zkombinovat do loomu .. coz je nejspis nejake spradaci zarizeni ... ale nikde ten loom nemuzu najit. Kdyz jsem posilal OOC dotazy ve hre, nikdo mi neodpovedel.

Tak co ted ?

Dame si DELI ?
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 08/01/2003 :  06:53:51  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
On se doopravdy blbe hleda ja mel taky problemy musis doopravy probehat cely mestoje ale nekde v severnejsi casti
vypada to jako takova deska velka jako clovek
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 08/01/2003 :  07:18:56  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by frogger

Sam sis o to rekl Placacko ... takze mam dotaz. Delam ted quest na vyrobu sady Leafrunner brneni (Druidsky quest v Greater Faydarku). Uz jsem udelal prvni cast questu (mluvim ted o jedne casti brneni) tj. spojil jsem ctyri pozadovane casti dohromady a vylezla mi z toho takova divna kuze. Jenze ted me Aliafya posila to zkombinovat do loomu .. coz je nejspis nejake spradaci zarizeni ... ale nikde ten loom nemuzu najit. Kdyz jsem posilal OOC dotazy ve hre, nikdo mi neodpovedel.

Tak co ted ?

Dame si DELI ?




Kde je presne to co hledas v tvem mestcku, to opravdu nevim, ale neni to zas tak tezky sehnat. Tady mas link http://www.eqatlas.com/ kterej sem pouzival a vlastne dodnes hodne pouzivam, pokud delam nejakej trade skill a chci najit neco co potrebuju zkombinovat, popr. kde to zkombinovat. Apropo, tyto mapy, pokud jeste zadne nemate, by Vam meli na zacatku hodne pomoc, aby jste si udelali alespon hrubou predstavu jak je propojenej starej svet (este pred Kunarkem).

Jinak, questy v EQ se nedaji delat tak ze si povidas s NPC postavama, protoze (pokud to teda HODNE nezmenili) tak ti toho moc nereknou. Ale daji se najit hodne dobry popisy vsech questu treba na http://everquest.allakhazam.com/



Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 08/01/2003 :  07:21:59  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

je mozne sem napsat neco malo o classech vyhody/nevyhody? Mohl bych se to docist na strankach o eq, ale rad bych to slysel od vas starejch pardalu



Odpoved najdes na http://eq.crgaming.com/ kde je vlevo Class Area a tam je dost zajimavych informaci.

Jak tu jiz ale bylo receno, popisovat vsechny classy a jejich vyhody a nevyhody by bylo hodne na dlouho. Nicmene, pokud si vyberes dve nebo tri, ktere by si chtel porovnat a nevedel ktera by ti sedela nejlepe, tak s tim bych ti mohl pomoci a nejake strucne info o vyhodach a nevyhodach sem napsal.



Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 08/01/2003 :  07:24:38  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bat

Zdravicko
kdyz je tu nabidka hned se ji chytim
rad bych zacal hrat EQ (uz je na ceste) asi za Clerika kamos by zacal Wara ale jaksi budme mit rozdilne rasy a jak sem pochopil kazda rasa zacina jinde je vubec nejaka nadeje ze budeme bojovat spolu ? jak se dostaneme na stejne misto ? proste prebehnout celou zemi ? na prvnim levelu ?
dik za odpoved
bat




To je pravda, ale daji se vybrat rasy, ktere nabizeji jak povolani war tak i cler - v tom pripade zacinate ve stejnem meste (pokud jste uplni zacatecnici, tak to doporucuju). Nebo se daji najit rasy, jejich newbie zony nejsou daleko.

Me doporuceni je, aby jste zacali hrat halfingy nebo trpy.


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 08/01/2003 :  12:58:08  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Vcelku uzitecnej link je http://www.magelo.com kde si muzete vytvorit svuj equip s pripadnym moznym updatem, ktery byste chteli. Kdyz to udelate, tak mi co hrajeme dele, uvidime co mate za vybaveni a kdyz nam neco ve hre padne, co byste mohli pouzit, tak to pro Vas muzeme skovat.


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

frogger
New Member

122 Posts

Posted - 08/01/2003 :  13:26:19  Show Profile Send frogger a Private Message  Reply with Quote
Zahada zamceneho pokoje vyresena ... prosel jsem si diskusni fora a zjistil jsem, ze pod pojmem "loom" je myslen docela obycejny a bezny Sewing kit. Takze pro vsechny kdo budou delat tento quest, neberte slova slecny Aliafye uplne doslova. Pokud bude mit nekdo s timto questem problemy, tak se na mne obrattte, sice jsem jeste nedokoncil vsechny casti ale uz mam vetsinu komponent u sebe a par dilu tohoto brneni me jiz chrani pred neprizni osudu.
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 08/01/2003 :  13:44:04  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Ale on doopravdy existuje Loom a ja si to udelal na nem
s tim kitem to je asi nejake zjednoduseni
Go to Top of Page

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 08/01/2003 :  15:16:46  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
Ahoj all

tak jsme ve hre.
Celkem jedeme od nas 3 lidicky.

Huan - kocka/bard
Ledgorn - bracha hraje za woodelf/ranger
Tronik - hraje za darkelfa/wizarda

-Ihned po nalogovani jsme pocitili zasadni problem a tim je orientace. rad bych vedel jestli existuje nejakej programek ala uoautomap? nebo nejake figle pro lepsi orientaci.
-Dalsi otazka, ja a bracha mame gold ze statu, tedy i s PP datadiskem, Tron si koupil EQ z JRC u ktereho PP chybi. O co vyznamneho tim prisel/prichazi pls?

-dale bychom se chteli zeptat jak je to s kouzly. je to hodne hard a asi jenom tyden me osobne bude trvat nez se do toho aspon trosku dostanu. opravdu to neni hra ala DAoC, EaB kde jsem se do hry dostal opravdu rychle :), tedy jak a kde se daji kouzla 1/2/3 lvl sehnat levnej, protoze tron mi rikal ze kouzla 2 videl v obchode za 3-5p, coz je bohatstvi o kterem se nam zatim jen zda:)

- otazka : ti co zacali, jak se spojime, ppr jake mate jmena? (prave si hraji s EQIM je to zajimave, ale zatim to moc nechapu:)

- jakej je pls Bard v zakladnim srovnani?

- poprosil bych jeste o ten link EQ v okne, velmi by me to pomohlo.

dekuji za rady.

_________________________
Mummy returns...
Go to Top of Page

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 08/01/2003 :  15:22:18  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
Vyskytnul se mi hardwarovy problem

mam xp1900+/786ram/80gb/g4ti4400

pripojeni microwave

hra mi pada, sama od sebe. Naprosto nahodne a necekane bez chybove hlasky

OS pouzivam XPcka

Mel nebo ma nekdo podobny problem pls, nebo slysel, nebo vi jak spravit?

DIky.

_________________________
Mummy returns...
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 08/01/2003 :  15:31:54  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by imhotep

Ahoj all

tak jsme ve hre.
Celkem jedeme od nas 3 lidicky.

Huan - kocka/bard
Ledgorn - bracha hraje za woodelf/ranger
Tronik - hraje za darkelfa/wizarda

-Ihned po nalogovani jsme pocitili zasadni problem a tim je orientace. rad bych vedel jestli existuje nejakej programek ala uoautomap? nebo nejake figle pro lepsi orientaci.



Zadna automapa neexistuje. Jedina orientace je bud podle toho jak se orientujes sam, pak podle mapy a pak pomoci tzv. loc tacitka, ktere ti udava konkretni pozici na ktere se nachazis a vetsina dulezitych lokaci je vetsinou oznacena na mapach.

quote:

-Dalsi otazka, ja a bracha mame gold ze statu, tedy i s PP datadiskem, Tron si koupil EQ z JRC u ktereho PP chybi. O co vyznamneho tim prisel/prichazi pls?



Prichazi o hodne, ale na nizkych lvl je to jedno. Prirovnam to - je to jako Diablo II bez expansion.


quote:

-dale bychom se chteli zeptat jak je to s kouzly. je to hodne hard a asi jenom tyden me osobne bude trvat nez se do toho aspon trosku dostanu. opravdu to neni hra ala DAoC, EaB kde jsem se do hry dostal opravdu rychle :), tedy jak a kde se daji kouzla 1/2/3 lvl sehnat levnej, protoze tron mi rikal ze kouzla 2 videl v obchode za 3-5p, coz je bohatstvi o kterem se nam zatim jen zda:)



Kouzla na nizkych lvl se daji jen koupit (nektera se daji vyquestovat). Jinak do takoveho 20lvl nebutete mit penize na vsechny kouzla, pokud Vam je nekdo neda, a tak bych kupoval jen ty nejdulezitejsi.


quote:

- otazka : ti co zacali, jak se spojime, ppr jake mate jmena? (prave si hraji s EQIM je to zajimave, ale zatim to moc nechapu:)



No to je pokazdy problem. Pokud jste zacali hrat to co jste zacali, tak se nachazite vcelku kazdej na jinem kontinentu, coz je dost daleko od sebe. Existuje par ces:
- nekdo Vas portne
- pouzijete teleportu (musite mit Luclin)
- pouzijete teleportacnich knich (musite mit PoP)
- zacnete znova vsichni spolu - doporucuju


quote:

- jakej je pls Bard v zakladnim srovnani?



Bard je ohrome silnej a vyuzitelnej pro grupu, slabsi v mele. Ma super pisnicky - vlastne ma v pisnich vse co maji ostatni casteri v kouzlech.

Jo a budou te bolet prsty.

quote:

- poprosil bych jeste o ten link EQ v okne, velmi by me to pomohlo.



Nebud linej a podivej se o par postu nahoru




Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 08/01/2003 :  15:33:20  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by imhotep

Vyskytnul se mi hardwarovy problem

mam xp1900+/786ram/80gb/g4ti4400

pripojeni microwave

hra mi pada, sama od sebe. Naprosto nahodne a necekane bez chybove hlasky

OS pouzivam XPcka

Mel nebo ma nekdo podobny problem pls, nebo slysel, nebo vi jak spravit?

DIky.




Skusil bych reinstalaci EQ, popripade znovu napatchovani, pak kdyz to nepomuze tak reinstalaci windousu a EQ a pak bych se nastval.


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 08/01/2003 :  15:34:25  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Jinak co se tyka toho padani, tak poku to neni moc castej jev, tak se nic nedeje. Me to taky pada ze hry do windous asi tak 1x za vecer. Vetsinou kdzy me resujou zpet na raid kde je hodne lidi.


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Obelix
Starting Member

6 Posts

Posted - 08/01/2003 :  15:58:46  Show Profile Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by imhotep

Vyskytnul se mi hardwarovy problem

mam xp1900+/786ram/80gb/g4ti4400

pripojeni microwave

hra mi pada, sama od sebe. Naprosto nahodne a necekane bez chybove hlasky

OS pouzivam XPcka

Mel nebo ma nekdo podobny problem pls, nebo slysel, nebo vi jak spravit?

DIky.


pokud pouzivas vic modulu RAMky zkus jednu vyndat , me to kdysi davno zabralo ( BTW todle me poradil dusei , z vlastni hlavy to nemam )
edit : tehdy me to padalo do desktopu a dost casto




Edited by - Obelix on 08/01/2003 16:01:07
Go to Top of Page

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 08/01/2003 :  16:20:04  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
Sloty mam vsechny 3 obsazeny, diky zkusim.

_________________________
Mummy returns...
Go to Top of Page

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 09/01/2003 :  16:58:51  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
cuz all

rad bych se zeptal co presne znamenaji ty AA pointy, na co jsou a jak to funguje?
diky.

_________________________
Mummy returns...
Go to Top of Page

Obelix
Starting Member

6 Posts

Posted - 09/01/2003 :  20:09:58  Show Profile Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by imhotep

cuz all

rad bych se zeptal co presne znamenaji ty AA pointy, na co jsou a jak to funguje?
diky.


Od lvl 51 muzes davat urcite procento experience do AA pointu . AA point ma stejnou snurku jako experience akorad ze misto prechodu na dalsi level dostanes 1 AA point . Za ten si muzes "koupit" nake vylepseni sveho charu . Na vyber je mnoho napr. run speed (ktery je asi nejpouzivanejsi) zpusobi ze budes rychleji behat , dale napr. rychlejsi regenerace hp , muzes si zvysovat atributy (STR , DEX , WIS )atd . O jednotlivych vylepsenich se nejlip dozvis ,kdyz si onich prectes primo ve hre ( v inventari dole vlevo je ikona Alternate Adv. ).
Takze leveluj jak urvany z retezu a na lvl 51 si to muzes vyzkouset




Edited by - Obelix on 09/01/2003 20:10:50
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 10/01/2003 :  11:33:27  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Tady http://eq.crgaming.com/archetype/default.asp?Action=Cat&ClassId=12 se muzes docist vse o AA skilech pro rangera, tudiz pro tebe.


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 10/01/2003 :  11:38:02  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Jinak co se tyka AA skilu v obecne rovine. Ve sve podstate je to vylepseni tvych zakladnich schopnosti. Tj. ty jako ranger tam mas disciplynu, ktera ti umozni, ze ti staci jen jeden sip v armo slotu a muzes strilet do nekonecna (proste ti sipy nikdy nedojdou). Dalsi zajimavou disciplinou je disciplina, ktera ti zvysuje dmg na strelbu z luku. S dostatecnym lvl a lepsim lukem dava raner s touto discilinou kazdou ranu kolem 250 - 300 dmg. Atd.. atd.. atd.. proste muzes mit moc pekne promakanou postavu, jen to chce asi tak 3 roky mit 18 hodin denne cas na EQ nic vic



Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Helma
Starting Member

20 Posts

Posted - 11/01/2003 :  03:42:39  Show Profile Send Helma a Private Message  Reply with Quote
ty nove questy pro newbie armor jsou pro vsechny rasy? hledal jsem totiz samnsky pro iksara ale nic jsem nenasel
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 13/01/2003 :  08:05:06  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Nejsou pro vsechny classy. Pokud vim, tak tyto questy byly zaclenovany postupne a jeste se jim to nepodarilo dotahnout. Treba pro iksary urcite jeste nejsou, stejne jako pro troly (mozna ze uz se to zmenilo).

Jinak ale Iksari tam maji neco podobného, kdy si reknes o bagl, kterej naplnis kuzema a ten odevzdas a questovnik ti da nahodne nejakej armor - nejsou na zacatek spatny a urcite hodne snadno dostupny. Kdyz budes potrebovat optej se me ve hre, reknu ti kde toho NPC najdes a o jake kuze ma zajem.


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Alvien
Starting Member

9 Posts

Posted - 13/01/2003 :  09:51:44  Show Profile Send Alvien a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by imhotep

Ahoj all

tak jsme ve hre.
Celkem jedeme od nas 3 lidicky.

Huan - kocka/bard
Ledgorn - bracha hraje za woodelf/ranger
Tronik - hraje za darkelfa/wizarda

-Ihned po nalogovani jsme pocitili zasadni problem a tim je orientace. rad bych vedel jestli existuje nejakej programek ala uoautomap? nebo nejake figle pro lepsi orientaci.
-Dalsi otazka, ja a bracha mame gold ze statu, tedy i s PP datadiskem, Tron si koupil EQ z JRC u ktereho PP chybi. O co vyznamneho tim prisel/prichazi pls?

-dale bychom se chteli zeptat jak je to s kouzly. je to hodne hard a asi jenom tyden me osobne bude trvat nez se do toho aspon trosku dostanu. opravdu to neni hra ala DAoC, EaB kde jsem se do hry dostal opravdu rychle :), tedy jak a kde se daji kouzla 1/2/3 lvl sehnat levnej, protoze tron mi rikal ze kouzla 2 videl v obchode za 3-5p, coz je bohatstvi o kterem se nam zatim jen zda:)

- otazka : ti co zacali, jak se spojime, ppr jake mate jmena? (prave si hraji s EQIM je to zajimave, ale zatim to moc nechapu:)

- jakej je pls Bard v zakladnim srovnani?

- poprosil bych jeste o ten link EQ v okne, velmi by me to pomohlo.

dekuji za rady.


Cus, pokud nemas PP tak doporucuji koupit. Je tam totiz jedna zona Plain of Knowledge, kde jsou teleporty do všech možných i nemožných koutů. Tím se podstatně zjednodušší cestování obvzlášť pokud nejsi druid nebo wiz.

Kosta (Bruiser/Woodworker)
Go to Top of Page

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 13/01/2003 :  14:28:11  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
Zdarec

Chtel bych se zeptat jestli je moznost nastavit si automatickej consider moba na jedno kliknuti, nejak me jako jedno z mala nastaveni moc nevyhovuje. Chtel bych docilit automatickeho porovnani moba na zacilovani. zkousel sem to nastavit v options , ale nechtel se mi prijmout klik misi.

nebo jinak. jde nejak nastavit aby kazdy jmeno moba melo i barvu jeho obtiznosti?

diky.

_________________________
Mummy returns...
Go to Top of Page

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 13/01/2003 :  16:12:40  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
rad bych se jeste zeptal na dobrou zonu pro hunt na levelu kolem 11/14
hlavne kvuli penezum, protoze pocitujeme znacny nedostatek. Je nejaka zona lepsi/horsi? kam by sli stari harcovnici?


_________________________
Mummy returns...
Go to Top of Page

frogger
New Member

122 Posts

Posted - 13/01/2003 :  19:08:06  Show Profile Send frogger a Private Message  Reply with Quote
Dobre misto jsem nasel v Lesser Faydark, u banditich sester (nachazeji se kousek od vesnicky faerii). Padaji z nich Bronze zbrane a jine kousky, z nich kazda se da prodat radove tak za 3 a vice pepiku.
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 13/01/2003 :  19:33:20  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Nejsem si presne jistej ale co Crushbone uz si nepamatuju jakej level to tam je
ale nejak na vasem levelu sem tam chodil
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 14/01/2003 :  07:51:22  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by imhotep

Zdarec

Chtel bych se zeptat jestli je moznost nastavit si automatickej consider moba na jedno kliknuti, nejak me jako jedno z mala nastaveni moc nevyhovuje. Chtel bych docilit automatickeho porovnani moba na zacilovani. zkousel sem to nastavit v options , ale nechtel se mi prijmout klik misi.

nebo jinak. jde nejak nastavit aby kazdy jmeno moba melo i barvu jeho obtiznosti?

diky.



Více méně nejde ani to a ani to. Con moba dosahnes jen dvema zpusobama, bud defaultne nastavenym C nebo klikem praveho tlacitka na mysi (ale musis mit kurzor na mobovi - jako kdyby si ho chtel inspektnout)


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 14/01/2003 :  07:55:47  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by imhotep

rad bych se jeste zeptal na dobrou zonu pro hunt na levelu kolem 11/14
hlavne kvuli penezum, protoze pocitujeme znacny nedostatek. Je nejaka zona lepsi/horsi? kam by sli stari harcovnici?



)

Jednoznacne nejlepsi na penize jsou bludicky v Karane. Ale to musite mit magicky zbrane aby jste jim mohly vubec ublizit. Kam bych ale na Vasem lvl sel ja by byl urcite Paudal. Tutu zonu snad Verant udelal jen proto, aby se lidi mohli dostat z lvl 10 na lvl 24 za 2 dny. A kdyz pak prejdete na tezsi byndity, tak i loot je tam taky vcelku moc peknej - bronze zbrane a magic brneni.


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 14/01/2003 :  07:59:08  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Pokud ale chcete, tak vam treba 1000pp dam at se nemusite zabyvat takovyma vecma, jako na to kouzlo nemam a tuty boty si nemuzu koupit protoze setrim na kouzla atd.



Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Alvien
Starting Member

9 Posts

Posted - 14/01/2003 :  12:02:01  Show Profile Send Alvien a Private Message  Reply with Quote
Založil jsem si twinka SK, včera jsem byl s Helmou v Paludalu a expa tam leze velmi slušně. Já sem udělal 4 levly za večer . Pravda Xantipa nám trochu pomáhala . Na levlech 11/14 se tam ještě moc nechytnete, pokud tam nebudete s někým kdo Vás vezme do grupy, ale můžeme se večer domluvit a něco společně podniknout. Ten můj SK se jmenuje Aelenea, momentálně lvl 22.

Kosta (Bruiser/Woodworker)
Go to Top of Page

Alvien
Starting Member

9 Posts

Posted - 14/01/2003 :  12:11:00  Show Profile Send Alvien a Private Message  Reply with Quote
Mohli by jsme třeba campnout pojmenovanou houbu. Včera nám z ní padlo tohle:
Ancient Sensate Eye
Wis: +4 Int: +4 Disease Resist: +2
Weight: 1.0
Classes: All Classes
Races: All Races
Inventory Slot: Either Melee

Kosta (Bruiser/Woodworker)
Go to Top of Page

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 14/01/2003 :  18:58:59  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
timto dekuji xantipe/brumlovy za pujcku 100p velmi me to pomohlo a mohl jsem si koupit vsechny 8lvl kouzla co muzu mit. popravde nebyt toho je to hodne hardcore obzvlast pro noobu bez penez.

ja jsem 10 lvl dneska pocitam ze udelam 2 lvl takze zitra muzeme jit do te pundaly. jestli nekdo bude chtit jit snama, tak budem ready na chatu od 20.00

edit: otresnej preklep

_________________________
Mummy returns...

Edited by - imhotep on 14/01/2003 19:01:10
Go to Top of Page

frogger
New Member

122 Posts

Posted - 15/01/2003 :  18:46:55  Show Profile Send frogger a Private Message  Reply with Quote
Mne zase zalozil Helma ... takze uz taky nemam se zaplacenim kouzel problemy.

Mno, ale dotaz na Placacku ... kdyz po trech mesicich muj account zahnije, smazou se mi jen postavy na tomto accountu, anebo komplet cely account ?
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 16/01/2003 :  08:53:23  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by frogger

Mno, ale dotaz na Placacku ... kdyz po trech mesicich muj account zahnije, smazou se mi jen postavy na tomto accountu, anebo komplet cely account ?




No po trech mesicich co po sobe NEZAPLATIS mesicni poplatek by se dle oficialnich pravidel meli smazat postavy na tvem accountu. Myslim, ze to ale takhle neni. Treba Arnalixovi, ktery s nama hral na Luclinu nesmazali postavu ani po 5 mesicich.

Toho ze by ti schnil account se bat nemusis, ten je naporad tvuj. K jeho aktivaci staci jen zaplatit a mas ho zase funkcni.

Pokud hodlas treba na delsi dobu odjet a stejne nechce prijit o sve postavy, tak je na to takova finta, ze kazdej treti mesich zaplatis jeden mesic hrani a tim se ti porad udrzujou tve postavi.

Ale pokud pravidelne platis account, tak nemusis mit vubec zadnou obavu z toho ze by si prisel o tve pracne vypslechtene postavy.
Treba ja porad platim account me pritelkyne, ktera asi pres rok uz nehraje jen kvuli tomu ze se ji jeji postava moc libi (prvni epickej cleric v Chaos Justic - to se proste nemaze )


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 16/01/2003 :  09:22:16  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
Casy CJ mi ani nepripominej, fakt mi to chybi. Takhle neni EQ jako bejvalo.
Mno abych se drzel topicu: Nechces se presunout na VZ a pripojit se k nam? Uz se nas tam flaka 5
Mame caster grupu jako vysitou, petove nam tankujou a fear to resi

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 16/01/2003 :  09:35:21  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Uz jsem do Wanabiho investoval moc casu a namahy. Jinak to PvP fakt pro me moc neni. Ja uz to asi nejspis nejak doziju na Kane nez prijde EQ2, na to se tesim jak na spaseni.



Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 16/01/2003 :  09:39:25  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Jinak Chaos Justice porad funguje a vedou si vubec ne spatne. Vubec uz netusim duvod proc jsme tam odtud odesli. Asi nas palilo dobry bidlo.

Jinak pro novacky: Chaos Justic je guilda kterou jsme zalozili kdyz jsme zacali hrat na Luclinu a kterou jsme pak opustili a zanechali vlastnimu osudu

http://www.chaosjustice.org/




Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 16/01/2003 :  09:49:25  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
No moc lidí tam už nezůstalo. Z toho rosteru si pamatuju akorát:
Eloick, Lorelea, Xiat (to je ten Nor, co mel brachu vojaka z povolani, ze jo?), Vonotar, Kamul (hehe pamatujete na jeho anglictinu?), Llainn, Kaalk, Uggluk, Abisynthe, Gorik, Daeliah, Planeburner.

Vzhledem k puvodnimu poctu to uz moc lidi neni. Ale par lidi me prekvapuilo, ze se k EQ vratilo (Kamul, Uggluk)

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 16/01/2003 :  10:27:40  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Ten roaster podle me neodpovida skutecnosti. S tim ze jsou schopni zabijet draky v NToV a treba Tunare - pocitam ze je jich aktivnich tak 40 az 50 coz je uz vcelku pekna guilda.

Ale mas pravdu, starych kozaku tam uz moc nezustalo.


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

frogger
New Member

122 Posts

Posted - 16/01/2003 :  19:11:46  Show Profile Send frogger a Private Message  Reply with Quote
Problem je Placacko trochu jinde ... ja totiz hral EQ asi tak pred rokem a pak jsem toho z duvodu UO nechal. Ted chci tento ucet znovu obnovit, ale problem je v tom ze jsem zapomnel (nekam zalozil) jak heslo, tak nazev accountu. Takze ... prisel jsem tim o nej uplne, anebo jeste existuje nejaka moznost obnoveni ? Tedy abych to vyjadril presne ... mam ted timto zcela zablokovane vsechny kody svych CD ?

Edited by - frogger on 16/01/2003 19:13:30
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000