Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Nový TLE sever (vanilla)
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author  Topic Next Topic  

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 25/05/2022 :  01:12:27  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, kdyby tu náhodou někdo byl a četl to, tak dneska se spouští nový server Varsoon. Startuje to bez expanzí, tzn. max. lvl 50.

Jsem ve hře pod nickem Krys(a/ik/ina atd.)

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 27/06/2022 :  20:29:52  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

Ahoj, kdyby tu náhodou někdo byl a četl to, tak dneska se spouští nový server Varsoon. Startuje to bez expanzí, tzn. max. lvl 50.

Jsem ve hře pod nickem Krys(a/ik/ina atd.)



Musím tedy říct, že jsem tomu nedával ani 10%, ale chytlo mě to neskutečně. Server plný, max. lvl 50 super, je to jak na začátku, ale už v lepším stavu. Všude neskutečné mraky lidí...paráda. Jen ta platina není ještě nafarmená a vychází dost draho zatím.

V tom horku tedy osvěžující zážitek....



Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/07/2022 :  22:23:24  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Tak jsme to rozjeli naplno, kdyby měl někdo zájem se přidat a užít si EQ2 od začátku, jsme server Varsoon, pište mail ve hře na Drakor, je to alt na prodávání a nabereme vás.

Server je skoro pořád Heavy, je opravdu s kým hrát.

Hezký den


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 29/07/2022 :  21:34:54  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
Mezitím otevřeli expanzi RoK na PVP tak jsem utekl tam. Kde jste zakotvili, v Sacred, nebo jste si udělali svou gildu?
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 31/07/2022 :  00:35:19  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

Mezitím otevřeli expanzi RoK na PVP tak jsem utekl tam. Kde jste zakotvili, v Sacred, nebo jste si udělali svou gildu?



V Sacred, jsou aktivní, všude pořád hodně lidí. Pokud máš nějaké platiny na Varsoonu tak koupím, pokud už tam nechceš hrát:-)


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page
   Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000