Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 menší oživení EQ2
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 30/04/2019 :  11:26:47  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
Zdar,

jestli to tu ještě někdo sledujete...

cca v půlce března otevřeli "nový" Nagafen, kdy se po měsíci odemyká další datadisk. Po KoSu se server znovu resetne nanovo. není to za stak zlé a je to hratelný. Čecha jsem tam zatím žádného neviděl ale... V půlce června by tedy měl být start nanovo od nuly pro všechny... nechcete se někdo přidat?

P.S. je výrazně zvýšený xp z questů a s potionem je leveling rychlý, takže nestávíte půlku života grinděním...

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 30/04/2019 :  11:45:49  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
jen doplním nějaký poznatky co mohou někoho ovlivnit:

- žádný pitomosti jako iluze (jen ty víceméně základní co byly ok), lítající mounty, 500 AA, research spellů a podobně, prostě klasika

- jednoduchý betray, takže v Q i FP můžou být všechny classy

- venku z města je free PvP, tzn. vás můžou napadnout i hráči ze stejného města

- komunita celkem životaschopná, několik větších gild - Rusové, amíci, eu... Jsem v Eu gildě a deostaneme se i ke contested mobům o které je většinou pěkná bitka (těm lehčím teda, je to dost těžký...)

- jen jeden char/accout na tomto serveru (nejdřív mě to štvalo ale nakonec je to vlastně výhoda - je s kým hrát)

- ke slušným itemům se dostanou i ne hardcore raideři (i když některé itemy s "procy" padají z contested)

- rychlý leveling i craft
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000