Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Připravované online hry
 Shrouds of Avatar
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 29/04/2018 :  14:00:44  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Uplne jsem minul UO Time of Legends a dokonce Tu neni ani slovo o Shrouds of Avatar. Chapu par let ticha, za umuceneho krale Warcrafta a zmrzacenou kralovnu Ultimu, ale spis to vypada, ze Vam ty hromady softwarovych splasku uz nestoji ani za slovo ?! :(

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 30/04/2018 :  08:52:42  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Brutus mi pred par dnami poslal toto.

https://bonusweb.idnes.cz/shroud-of-the-avatar-forsaken-virtues-dxf-/Recenze.aspx?c=A180419_200230_bw-pc-recenze_srp

Ako som pisal aj jemu. Mam kolegu, ktory do toho dal peniaze pocas crowdfundingu. Obrovsky fanusik Ultimy Online. Kazdy jeden den som pocuval rozsiahle reporty, ze ako to bude ako UO a ake vselijake vychytavky tam Garriot planuje spravit. Potom som sa ho pred nejakym casom spytal, ze ako to vlastne pokracuje (lebo mala vyjst nejaka uz udajne skoro hotova verzia) a kolega sa priznal, ze sa na to vykaslal, pretoze za dva roky sa ta hra pocas bety vobec nikam neposunula a v hre skoro nic nie je. Kolega je nadsenec do craftu a housingu a povedal, ze napriklad tieto dve veci vobec nie su take, ake Garriot sluboval. Udajne dosli prachy a ked mi ukazal nejaky item pack v cash shope za 3800$ !!!!! tak som pochopil, kam to smeruje ...

MMO traveller
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/05/2018 :  08:58:48  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
No myslim, ze GD napsal vse. :-)

Jediny novy MMO, ktery mozna v nejblizsi dobe vyjde a ukazalo alespon neco solidniho je Ashes of Creation. Ale co z toho nakonec vyleze vi Buh.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 04/05/2018 :  07:21:39  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

No myslim, ze GD napsal vse. :-)

Jediny novy MMO, ktery mozna v nejblizsi dobe vyjde a ukazalo alespon neco solidniho je Ashes of Creation. Ale co z toho nakonec vyleze vi Buh.


No to dufam, ze z toho nieco vyleze, "dal" som im sto pade :)

MMO traveller
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000