Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Neverwinter
 Neverwinter - public
 Hot news
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 02/04/2015 :  19:45:10  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Až do launche modulu 6 (tj ještě něco přes 4 dny) jsou dvojnásobné expy - ideální příležitost něco vylevlit.

Kromě toho je zrovna v zen shopu 25% sleva na velké bágly, bez kterých se moc nedá fungovat.

Edited by - Rahman on 03/04/2015 12:19:14

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 02/04/2015 :  21:03:16  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
To píšeš sobě a Blackovi? Proč si to neřeknete na VT?
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 03/04/2015 :  01:20:48  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Ty vole Black preci uz po 2,5 mes tu hru nemuze hrat.

BTW module 6

Black
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 03/04/2015 :  12:19:39  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

BTW module 6



No jo, opraveno ;)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/04/2015 :  12:34:10  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
osobne si myslim, ze bez baglu se da fungovat :) staci mi ty co jsem dostal v first time buyer + za questy

za zeny se podle me vyplati
1. Mount
2. banka a shared banka
3. companioni a to ioun a pro classy co pouzivaji crit tak warlock booster pack kvuli erinee
4. pro pozdejsi hrani item na lepsi miner pick do icewindu
5. dragonborn

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 03/04/2015 :  13:13:50  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

osobne si myslim, ze bez baglu se da fungovat :) staci mi ty co jsem dostal v first time buyer



Jiste, kdyz mas bagly z kupovani neceho jineho, tak je samozrejme nemusis kupovat zvlast. Ja si na to ale vydelavam vyhradne ingame, takze se mi ta sleva hodi. Skoda jen, ze se mi nestihnou prodat ADcka, abych rovnou koupil i druhej :\
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/04/2015 :  13:38:27  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Pertha

osobne si myslim, ze bez baglu se da fungovat :) staci mi ty co jsem dostal v first time buyer



Jiste, kdyz mas bagly z kupovani neceho jineho, tak je samozrejme nemusis kupovat zvlast. Ja si na to ale vydelavam vyhradne ingame, takze se mi ta sleva hodi. Skoda jen, ze se mi nestihnou prodat ADcka, abych rovnou koupil i druhej :


idealni na to koupit to minimalni mnozstvi zenu za real, a mas za jednu cenu dva bagly :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/04/2015 :  07:10:15  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Anebo ti ma padnout coalescent ward za extra level. ;-) ani jsem se nedival, zda neni BOP.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/04/2015 :  13:50:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
Datadisk tu hru pro me zabil

jeste jsem nevidel nic tak hroznyho, jako kdyby to zacali delat korejci celej "datadisk" spociva v nekolika starych zonach osazenych mobama vyssiho levelu a opakovacima questama od zabij 10 po zabij 100, tedy nic nez grind jeste zneprijemnenej tim, ze mate splnit 16 techto tasku ale nabrat si muzete jen 4 takze litate jak debil sem a tam jeste navic jedno npc zadava questy napr do lokace 1 3 4 5 druhy taky ale zjistete si to sami, takze nejaka zabavnost 0

naopak pruda maximalni udelal jsem lvl 65 a nedokazu se prinutit lognout a pokracovat v tom grindu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 10/04/2015 :  16:30:48  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Pertha: Taky mě to nenadchlo. Na druhou stranu 60-70 je na 24 hodin čistýho času, to není až tak hrozný. 70tku dám, pak se uvidí...

edit: Aspoň ta poslední zóna je nová a docela pěkná.

Edited by - Rahman on 10/04/2015 16:31:18
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 11/04/2015 :  10:59:32  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
No, tak po dalším dnu grindu moje už tak vachrlaté odhodlání ještě víc zakolísalo, asi to vzdám taky...

Edited by - Rahman on 11/04/2015 12:45:06
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 11/04/2015 :  15:16:39  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
tak este ze tam zustane Black a Noe

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 11/04/2015 :  16:06:45  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Ja to hraju porad s rekl bych ze celkem intenzivně ;)

Btw 70 jsem byl druhy den, jen s malou přestávkou na spánek takze tak hrozné to neni jen to neni nic zábavného tak se to chce kousnout a co nejdriv se tím prokousat.

Black
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 14/04/2015 :  13:24:37  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

tak este ze tam zustane Black a Noe


obávám se že to je jen na Blackovi, já to hrál poprvý i naposled koncem ledna. Po zjištění, že musím defakto na každý krok postupu "povinně" opakovat 3x stejný daily a PvP je o tom chodit dokola BG s random partou jsem se tak nějak po dovolený nepřinutil ani lognout.


Noe

Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 14/04/2015 :  14:25:02  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Ja to zvladnu sam ale hrajeme intenzivne s Demou a Wardou.

Ostatní uz vymekli ale prave doleveluje parta Poresha, Loni, Dusei a Tojejedno. :D

Black
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 14/04/2015 :  22:58:19  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Muzete mi rict, zda lvl 60 artifact se vylevelovanim dostane na silu lvl 70 artifaktu anebo je to zbytecne levelovat. Nejak mi to cele unika. Navic me sere cely to scalovani a to, ze well of dragons je zase na nejakou dobu zapovezeny...:(

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 17/04/2015 :  16:37:46  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Muzete mi rict, zda lvl 60 artifact se vylevelovanim dostane na silu lvl 70 artifaktu anebo je to zbytecne levelovat.



Pokud je to skutečně artefakt, tj. to, co se dává do tinket slotů, tak by měl jít vylevlit až na sedmdesátku. Pokud je to artifact equipment, tj. třeba dračí zbraň, tak tam jsou různé šedesátkové a sedmdesátkové varianty.

Při refinování artefaktů ovšem můžeš jako matroš použít jiný artefakt, takže by v zásadě neměl být waste levelovat ani ten šedesátkový. V nějakém případě to ale takhle neplatí, zeptej se na to Blacka.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 17/04/2015 :  18:39:15  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
Pokud je to skutečně artefakt, tj. to, co se dává do tinket slotů, tak by měl jít vylevlit až na sedmdesátku.


az na 140

quote:
Originally posted by Rahman
Při refinování artefaktů ovšem můžeš jako matroš použít jiný artefakt, takže by v zásadě neměl být waste levelovat ani ten šedesátkový. V nějakém případě to ale takhle neplatí, zeptej se na to Blacka.


waste to není jen v pripade artefaktu do lvl 59, u nartefact weapon to vyjde nastejno jen při double refine weekend

Black
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 19/04/2015 :  10:23:20  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To jsem z toho jelen. :-) Mam lvl 60 dragon offhand v blue kvalite, pokud ho pouziju pro lvl 70 artefakt weapon, tak za nej dostanu 300exp, jako za placnu blue item, ktery pouziju na refining lvl 60 artefakt zbrane?

Anebo pro lvl 70 artefakt weapon potrebuju lvl 70 blue itemy a ten lvl 60 artefakt nepujde na refining pouzit?

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 20/04/2015 :  10:31:00  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
http://neverwinter.gamepedia.com/Artifact_weapon

napr tady nebo jinde na tech stejnych strankach, nebo se stav na TS, dost blbe se to popisuje

Black
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 21/04/2015 :  20:41:38  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Diky Blacku. Wiki jsem samozrejme cetl. Pokusim se to nastudovat pozdeji. Tedka hraju Pillars of Eternity, takze na NWO nemam cas. :-)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Obelix
Starting Member

6 Posts

Posted - 25/05/2015 :  17:09:08  Show Profile Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
A hraje to teda ještě někdo ? Po dlouhé době jsem se rozhodl, že zkusím nějakou MMORPG a samotnému je mi ve hře smutno :)



Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 25/05/2015 :  17:20:52  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Hraje nas to cca 8 aktivně.

Black
Go to Top of Page

Obelix
Starting Member

6 Posts

Posted - 25/05/2015 :  19:06:51  Show Profile Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
Hledal jsem ve hře MdK ale nic mi nevyběhlo, asi něco dělám blbě ... Ve hře se jmenuji Orm@orm78, kdyby se mi někdo ozval budu rád.



Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 26/05/2015 :  09:30:57  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Napis kdy budes dneska te naberu.

Black
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000