Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XIV
 Final Fantasy XIV - General
 FFXIV ARR beta
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 06/07/2013 :  22:44:10  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
hrate niekto betu teraz?
som na shive (eu) ako Cicka Killerkova :D keby ste niekto skusili.. hehe

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 08/07/2013 :  02:37:28  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
Tak tato vikendova beta uz skoncila.. dnes mi uz neslo sa prihlasit vecer. Co je celkom skoca bo ma to akurat zacalo chytat po celkom pomalom zaciatku :D ..dosiel som na level 10. Spravil asi 2 mission questy. Je to po GUI stranke na velmi dobrej urovni oproti tej prvej verzii... aj ked mne trochu chybalo ovladanie stylu ffxi "keyboard only" kedze tentokrat sa bez mysi daleko nedostanete :/ ale da sa.

Je to cele inac viac akcnejsie.. ziadne hladanie party a pod.. a hlavne som siel solo a ani netusim ako sa joine parta. Hranie s inymi hracmi bolo hlavne v tych FATE eventoch ktore sa joinuju automaticky ked sak nim priblizite. Take trochu az moc jednoduche mi to miestami pripadalo.. holt uz to asi nebude take hardcore ako ffxi.

Ako bavilo by ma to, je tam toho celkom dost ale asi nato aj tak nebudem mat cas to hrat. Mmorpg je velka casova zataz.. aj par rokov ked je dobre a to urcite nemam momentalne.

Uvidime... urcite zahram aj dalsiu fazu ktora by mala byt uz tusim public beta a malo by uz byt povolene aj streamovat to co chcem tiez.

Go to Top of Page

Luke.Blood
Starting Member

27 Posts

Posted - 08/07/2013 :  21:38:36  Show Profile  Send Luke.Blood an ICQ Message Send Luke.Blood a Private Message  Reply with Quote
Mno ja se na ffxiv chystam, před cca pul rokem sem si na mesic zaplatil ffxi po 3 letech a chtěl sem hrat akorát sem par věci zapomel + sem nemel na dost dlouho zaplaceno v mogu to jedno uloziste věci a i když sem si zaplatil na další 2 roky dopředu, tak sem se k tem vecem stejne nedostal + se mi zda ze sem prisel o airship pass pac mam za to ze dřív na to stacilo v domovsem meste mission 5 a ted je potřeba 7 nebo se pletu a staci 5 a ja mel 3 i když sem si na 100% jistej ze sem mel 5 a mel sem ho, takze sem to ani nehral, ale od ty doby se připravuju na ffxiv.

Edited by - Luke.Blood on 08/07/2013 21:42:45
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 09/07/2013 :  10:55:53  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
ja si pred tak 2 lety skusil z nostalgie FFXI a nedokazal jsem to uz ovladat :D jako primarne BM jsem mel miliony maker co jsem nechapal a nemel silu se ucit ....
Ale na ARR se vazne hodne tesim - je to pro letosek takove svetlo na konci tunelu (ted jen doufat ze neni od prijizdejici lokomotivy :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Luke.Blood
Starting Member

27 Posts

Posted - 09/07/2013 :  21:47:09  Show Profile  Send Luke.Blood an ICQ Message Send Luke.Blood a Private Message  Reply with Quote
JJ ja nejvic vzpominam na to 7mi hodinovy cekani na partu a pak slaba hodina expeni a cca 1/5 lvl:))) doufam ze ve 14ce tohle nebude:))))
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 12/07/2013 :  03:24:28  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
prave mi prisiel email od SE ze kedy bude dalsia faza... od 10. do 15. hlavne ze dnes je uz 12. a uz dva dni je server on -_- ...a ja cakam ze kedy to zas nahodia a ono to uz dva dni bezi.. a pobezi az do 15.

beta kluce by sa mali dat zohnat na nete.. alebo sa proste regnite na oficialnej stranke ked to chcete skusit

ffxi mala svoje caro aj napriek svojim nedostatkom, a keyboard only setup bol nahodou super.. ffxiv vyzera viac mainstremovejsie, asi sa snazili okopcit wow :)

tu je moja Cicka :o)
http://instagram.com/p/bpYd2YFDhk/#
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 12/07/2013 :  08:57:58  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
kdyz si clovek na ten keyboard only zvyknul tak to bylo ok - problem je v tom, ze vratit se k tomu nebylo easy a navic spousta lidi to vzdala driv nez zjistila jak skvela hra to je.... a dneska by to bylo jeste radove horsi - ovladani her je proste jinde
a navic se k tomu clovek snadno vrati a nemusi se ho znova ucit pokud si da rok pauzu


Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/07/2013 :  15:39:47  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Překopali to pěkně, ale stejně to hrát nebudu Nicméně přeju jim, ať není za rok Realm reborn again aneb FFIV 3.0
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 14/07/2013 :  12:06:47  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jeste jsem se k tomu nedostal, ale doufam, ze predelali ten combat a je trosku dynamicky. Predtim bylo tezkopadne i switchovat mezi targety behem boje.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 14/07/2013 :  21:51:21  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Jeste jsem se k tomu nedostal, ale doufam, ze predelali ten combat a je trosku dynamicky. Predtim bylo tezkopadne i switchovat mezi targety behem boje.



Tak ja si uz tu v1.0 moc nepametam, hral som len betu par hodin ale teraz je to velmi svizne, az moc by som povedal.. je to take hack and slash na par minut denne... aj skillchainy si robis sam a proste to tam vsetko naslahas jedno za druhym a potvora padne :)

Ja som teraz objavil v nastaveniach ze sa to da prepnut do legacy modu a som si to vytunil tak jak to bolo na FFXI.. cize hram uz na 90% keaboard only.. este tam je par detailov ktore neviem bez mysi alebo aj ked viem tak je to nejake neomalene, ale hadam aj nato pridem.
Go to Top of Page

shithc
Starting Member

44 Posts

Posted - 18/07/2013 :  22:18:32  Show Profile Send shithc a Private Message  Reply with Quote
ahoj, mi hrajem na Ragnaroku, ted skoncila 3. faze a nekdy v srpnu zacene 4. kde se uz bude ukladat postup ve hre a pozdeji se prenese do plne hry...na g+ mame komunitu...uz je tu dost lidi co bylo v bete...
https://plus.google.com/communities/108289025208530390551
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 27/08/2013 :  09:13:06  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Killerko budes to nakonec hrat?
Ja jsem skuisl betu a nadsenej jsem teda moc nebyl - uz to proste neni FFXI...
Ale ode dneska zacina 14 dni zadara pro lidi s 1.0 tak tomu skusim dat vic... stejne neni co jineho hrat.

Na Legacy server nepujdu - nemam naladu zacinat novy char na serveru plnym 50ek... takze to vidim z nostalgie na Shiva :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 27/08/2013 09:21:32
Go to Top of Page

justy
Starting Member

2 Posts

Posted - 03/09/2013 :  16:11:47  Show Profile Send justy a Private Message  Reply with Quote
no ja mam starnou V 1.0, cokonce CE, ale ani psani na supprt, ani cteni lodestone mi nevysvetlilo, jaxe mam dostat do hry..

A sprava uctu mi v srpnu hlasila, ze mam jen tu V 1.0, a ne ARR, a pri spusteni kienta ARR to po me xce 20 mistny kod ktery nemam, jen rpo v1 :(
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 03/09/2013 :  16:42:46  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by justy

no ja mam starnou V 1.0, cokonce CE, ale ani psani na supprt, ani cteni lodestone mi nevysvetlilo, jaxe mam dostat do hry..

A sprava uctu mi v srpnu hlasila, ze mam jen tu V 1.0, a ne ARR, a pri spusteni kienta ARR to po me xce 20 mistny kod ktery nemam, jen rpo v1 :(



Ja normalne lognul a hraju - vsichni 1.0 maji 14 dni zadara.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

justy
Starting Member

2 Posts

Posted - 04/09/2013 :  11:08:47  Show Profile Send justy a Private Message  Reply with Quote
taxem se dostal do "hry" az vcera, kdy se mi konecne spustil klient a zacal stahovat samotnou hru a nevyzadoval furt jen registration key.

Ale po vytvoreni postavy mi to stejne hlasilo, ze vsechny krome JP serveru jsou plne, takze jsem se nikam nedostal.. budu zkouset dal dnes ale budu se snazit dostat na strou klasiku Shivu :)
Prece jen si chci hru uzit od zacatku do konce.

Ale paradoxne si to zapamatovalo meho alta con 26, ktereho jsem mel na nejaky skill, a hodilo ho to na Hyperion (NA server), zatimco maina, kde byl mj fishing 50 mi to smazalo :(

P.S. po maintenance jsem si udelal postavu na shive, jsem jen 12. v queue :)

Edited by - justy on 04/09/2013 12:40:12
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000