Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Průzkum - příspěvek wow komunitě
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

nick-name
Starting Member

31 Posts

Posted - 22/05/2013 :  12:37:41  Show Profile Send nick-name a Private Message  Reply with Quote
Přijde mi, že je zde diskuze poněkud mrtvá, tak je na čase to trošku rozhejbat.
Doufám, že můj nápad nebude zničen hned ze začátku.

Celá myšlenka je v celku jednoduchá..

Každý kdo tento topic navštíví, ať napíše:

1. Jak dlouho wow hrál a jestli stále hraje a jak často a co se mu na hře v současné době líbí/nelíbí.
2. Uvažuje o hraní - ale všichni ho varujou ať do toho nejde. :P
3. Neuvažuje o hraní protože se rozhodl, že wow je ztráta času případně zlo etc. etc.
4. Nadávání na tento topic, případně urážení tvůrce, nebo nějaký obecný flame na cokoliv.
5. Rád by postnul hodnotnější příspěvek, ale zatim si neni jistý úspěchem a rád by o něm nejdřív podiskutoval (:


Děkuji

...a doufám, že tento hodnotný příspevěk zlepší herní komunitu v Čechách, na Moravě a na Slovensku též 8-o ...

Havran
New Member

304 Posts

Posted - 22/05/2013 :  14:46:03  Show Profile  Send Havran an ICQ Message Send Havran a Private Message  Reply with Quote
Nevím jak ostatní, ale já cítím zlepšení už teď...
Go to Top of Page

nick-name
Starting Member

31 Posts

Posted - 22/05/2013 :  14:49:48  Show Profile Send nick-name a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Havran

Nevím jak ostatní, ale já cítím zlepšení už teď...


Jo a v čem?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/05/2013 :  15:32:37  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
citim se tak nejak lip, volnejsi , svobodnejsi



a sakra jsem se byl vychcat a zapomel zapnout poklopec, tak nic pruzkumem to nebylo

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1331 Posts

Posted - 22/05/2013 :  18:32:37  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
1. Jak dlouho wow hrál a jestli stále hraje a jak často a co se mu na hře v současné době líbí/nelíbí.
- 3 roky, nehraju, prestal jsem hrat kvuli neustale se menicimu "balancu" povolani, kvuli ztrate motivace v pvp ..

2. Uvažuje o hraní - ale všichni ho varujou ať do toho nejde. :P
- ne. jedine ze by spustili server s max "The Burning Crusade"


5. Rád by postnul hodnotnější příspěvek, ale zatim si neni jistý úspěchem a rád by o něm nejdřív podiskutoval (:
- wow je v dnesni dobe stale ta "nej" .. ale mam averzi se tam vracet, tak holt .. :)

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/05/2013 :  10:00:45  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
stejne jako jen hlupak cte knihy, jelikoz staci slovnik, ve kterem jsou obsazene vsechny ostatni, tak stejne tak je to s minecraftem a ostatnimi hrami, proste nesmysl hrat neco jineho nezli minecraft.

lastfm
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/05/2013 :  10:47:02  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
jestli hrat minecraft .. tak to se na cely hrani radsi vyseru ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/05/2013 :  12:41:19  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja jsem tam zapomnel napsat ze to byla ironie, sorry

lastfm
Go to Top of Page

nick-name
Starting Member

31 Posts

Posted - 24/05/2013 :  11:17:46  Show Profile Send nick-name a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

1. Jak dlouho wow hrál a jestli stále hraje a jak často a co se mu na hře v současné době líbí/nelíbí.
- 3 roky, nehraju, prestal jsem hrat kvuli neustale se menicimu "balancu" povolani, kvuli ztrate motivace v pvp ..

2. Uvažuje o hraní - ale všichni ho varujou ať do toho nejde. :P
- ne. jedine ze by spustili server s max "The Burning Crusade"


5. Rád by postnul hodnotnější příspěvek, ale zatim si neni jistý úspěchem a rád by o něm nejdřív podiskutoval (:
- wow je v dnesni dobe stale ta "nej" .. ale mam averzi se tam vracet, tak holt .. :)




1. Takže patch 5.3 by tě mohl teoreticky vrátit protože zrušili resilence na equipu takže můžeš začít hrát pvp i nahej - a co se týče balancu - tak buď rád že to neni , protože se tvůj skill může hodně zvětšit protože soupeř má výhodu etc. etc. kterou ty dohoníš skillem

2. Nj TBC byl asi fakt nej - pamatuju si jak jsme se dostali do BT a všichni na TS řvali radostí - ovšem to byla jiná doba a jiná hra - to už se těžko vrátí

5. Tak si zkus aktivovat 10 trial a třeba tě to na těch 10 dní opět chytne :P
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 24/05/2013 :  22:56:32  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
10 trial asi nebude třeba, předpokládám, že zase budou zasílat invitovací maily z týdenním zkouškovým obdobím zdarma. To musím využít, snad mi tatka nenamlátí zase na holou.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000