Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo III
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 24

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 03/03/2014 :  16:04:34  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Zkoušel jsem včera ten novej patch a mě osobně se to líbí. Konečně tam nepadají mraky zbytečnýho crapu a místo neustálýho sbírání šmejdu ze země hraju.

Nicméně Reaper of Souls mi přijde neskutečně předraženej... 1 akt a 1 class za 40 euro? To jako sorry, ale to fakt ne...

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/03/2014 :  00:37:25  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Trochu nechápu, proč k tomu má být stále třeba být online.

Jinak jsem založil postavu a rozhodl se vyzkoušet hru z pozice nového hráče, tedy bez AH.
Zatím teda jen 25 lvl za WD, tak možná je to tím, že je to prvních 25lvl, ale to naprostá hrůza, tam v podstatě nejde o loot..vlastně nevím, o co tam jde .... k hraní te nejvyšší dostupné obtížnosti nemám důvod, nevyplatí se to, tak hraji tu střední a ta je příšerně neobtížná :/ o loot vůbec nejde, padají toho mraky a lepšího, než je třeba

Edited by - vool on 04/03/2014 00:51:25
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 04/03/2014 :  11:40:16  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Je fakt, že tím sebráním "procházení obtížností" odebrali jakoukoli motivaci to hrát vícekrát. Navíc jsem četl něco o tom, že mobové levelují podle postavy... tím ale nějak nechápu k čemu nějaký levelování vůbec je...

Ta hra je prostě divná a od Blizzardu bych fakt čekal trochu víc...

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 04/03/2014 :  13:14:28  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Patch je v super, je to krok spravnym smerem.
Uvidime jak to bude na lvl 70.

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 04/03/2014 :  13:53:27  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Je fakt, že tím sebráním "procházení obtížností" odebrali jakoukoli motivaci to hrát vícekrát.


Ne tak docela. Na levlu 60 stejně neděláš nic jiného, než že tu hru točíš pořád dokola. Teď je navíc změna v tom, že questy dávají fakt hromadu expů. Takže motivaci procházet hru vícekrát rozhodně neodebrali.

quote:
Originally posted by TragedyNavíc jsem četl něco o tom, že mobové levelují podle postavy...



To ale víceméně dělali i před tím. Na levlu 30 jsi byl někde ve třetím aktu a tam prostě byli mobové kolem levlu 30.

Pořád platí, že můžeš jít mlátit silnější nebo slabší moby - to je dané tím, jakou si nastavíš obtížnost.

quote:
Originally posted by Tragedytím ale nějak nechápu k čemu nějaký levelování vůbec je...




K čemu je levlování:

- odemykají se ti skilly.

- s rostoucím levlem elitky přibírají affixy, takže se hru postupně učíš (nejdřív se seznamuješ s každým affixem zvlášť, pak s kombinací dvou, atd.).

- otevírá se ti možnost nosit lepší equip. Takže nestagnuješ, pořád ti stejně často padají upgrady. Kdybys rovnou začal na šedesátce, tak se připravíš o část hry, kdy tvá postava nejrychleji posiluje.


Celkově z toho mám dojem, že u toho celkem dost přemýšleli. Ty změny dávají dobrý smysl, adresují skutečné problémy ve hře, mění ji k lepšímu.

Edited by - Rahman on 04/03/2014 13:54:26
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/03/2014 :  16:48:19  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ano ty změny zní zajímavě, ale zkuste tu novou postavu. Nulová obtížnost, lootu plno, hrál jsem tu střední obtížnost většinou a ani jednou mě to nenutilo ji snížit, někde chvíli farmit kvůli equipu atd. prostě jediný, co mě může zastavit bude ptoblém int. připojení. Samozřejmě možná to bude na těch vyšších levelech těžší a přibrzdí mne to.
Navíc když nebude AH hodně to snižuje možnost experimentovat s buildy, protože ty věci nemáš jak skladovat.
Taky mi přijde, že HC se hodně zjednodušší aspoň co se vylevelování postavy týče...

...
tak jsem si to pustil, odehrál asi dva levely...a....
"Battle net service is down for ..."
Bylo to na cestě k Maghdě a pár mobů kolem mě bylo ... znova tu klikací blizardí šaškárnu zkoušet nebudu v dohledné době, dopadne to totiý vždy stejně...je to prostě o jejich přístupu a kvalitě poskytované služby...a to je obojí děs běs ...

Edited by - vool on 04/03/2014 18:58:24
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 05/03/2014 :  17:17:00  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Je fakt, že po patchi to je nějaký hodně jednoduchý. Když jsem to hrál "tenkrát", tak jsem je Witch Doctora a občas se mi stalo že jsem i umřel. Po dohrání jsem měl lvl 33. Teď to jedu od nuly s wizardem, hp mi snad ani jednou neklesly pod půlku, jsem v druhym actu a mám level 30+ ... a to jsem to přepnul na "hard" - víc už m to bohužel přepnout nenechalo.

Nicméně počítám, že vyšší obtížnost bude stejně dělat jen to že mobové budou mít víc hp/str/int. Jako jo bavím se, ale vím že po "znovudohrání" to zase vypnu a nezapnu.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 14/03/2014 :  05:31:39  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ono se to zjednodušení či spíše odebrání jakékoliv obtížnosti dalo asi čekat, holt hamburgrovejm nerdíkům odebrali možnost boostnout si char na AH a je prostě třeba, aby to byl schopen "dohrát" i typický méně obdařený konzumní jedinec...
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 14/03/2014 :  13:06:59  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Ono se to zjednodušení či spíše odebrání jakékoliv obtížnosti dalo asi čekat, holt hamburgrovejm nerdíkům odebrali možnost boostnout si char na AH a je prostě třeba, aby to byl schopen "dohrát" i typický méně obdařený konzumní jedinec...


No rozhodne si nemyslim, ze by to bylo az tak nejak zjednoduseny, upravy se tykaji pradevsim smart lootu a padani dropu, ktere jsou smysluplnejsi. Hraje se to prijemne a kazdej si najde svou obtiznost..

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 14/03/2014 :  14:09:56  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by vool

Ono se to zjednodušení či spíše odebrání jakékoliv obtížnosti dalo asi čekat, holt hamburgrovejm nerdíkům odebrali možnost boostnout si char na AH a je prostě třeba, aby to byl schopen "dohrát" i typický méně obdařený konzumní jedinec...


No rozhodne si nemyslim, ze by to bylo az tak nejak zjednoduseny, upravy se tykaji pradevsim smart lootu a padani dropu, ktere jsou smysluplnejsi. Hraje se to prijemne a kazdej si najde svou obtiznost..


No, ale ten hráč ten loot těch prvních 60levelů vlastně nepotřebuje, padá ho dost a rare je podobně kvalitní jako legendary, ani na nynějším engame lootu legendary nijak výrazně nepřevyšuje rare, navíc bych řekl, že v rámci minulého loot systému jsi byl schopen získat více slušných legendary než nyní.
A stupně obtížnosti? No ty vyšší do lvl 60 či minimálně do zabití Diabla jsou z naprosé většiny jen o tom, že jsou zvýhodněne expy, mobové mají více HP a někteří občas dělají i trochu víc dmg.
Základní obtížnost je udělaná tak, že např. s mágem gearnutým do toho, co padlo po rychlý cestě jsi schopen 98% contentu odtankovat neboli nemusíš vlastně skoro nic. Jistě, můžeš si dát obtížnost vyšší, ale taky nemusíš a tak třeba minimálně to HC je zcela o ničem, ztratilo smysl, protože prostě na tý nejjednodušší obtížnosti to projde opravdu každý a opravdu hned. Ale jistě, je to věc názoru, někdo v tom ten smysl vidět může.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 17/03/2014 :  08:50:15  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
Neni nahodou lehka obtiznost od toho aby byla lehka ?

lastfm
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 22/03/2014 :  01:07:11  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:

k hraní te nejvyšší dostupné obtížnosti nemám důvod, nevyplatí se to, tak hraji tu střední a ta je příšerně neobtížná :/



To je zase logika. Hraje to na lehkou obtížnost a stěžuje si jak je lehká, ale na těžší obtížnost to hrát nechce.

Tak když ti ta lehká tak vadí, proč si to proboha nepřepneš na těžší? Tohle mi fakt hlava nebere.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 22/03/2014 :  08:16:19  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
A navic to ani neni pravda, protoze na Torment padaji legendarky s vyssim rollem.

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/03/2014 :  09:01:32  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

Neni nahodou lehka obtiznost od toho aby byla lehka ?


Tak možná by pak stačil butóónek "boost to 60lvl"?
Ta hra má i HC verzi víme? O čem to pak asi je?
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/03/2014 :  09:04:50  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:

k hraní te nejvyšší dostupné obtížnosti nemám důvod, nevyplatí se to, tak hraji tu střední a ta je příšerně neobtížná :/



To je zase logika. Hraje to na lehkou obtížnost a stěžuje si jak je lehká, ale na těžší obtížnost to hrát nechce.

Tak když ti ta lehká tak vadí, proč si to proboha nepřepneš na těžší? Tohle mi fakt hlava nebere.


Máš pravdu, nebere.
Možná je to tím, že nečteš pořádně, moc přesně nevíš, o čem je zde "řeč" či třeba obojí dohromady.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/03/2014 :  09:18:58  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

A navic to ani neni pravda, protoze na Torment padaji legendarky s vyssim rollem.


Je to pravda, ale mohl jsem to původně více upřesnit než jen napsat, že hraji tu střední a že hru zkouším z pohledu nového hráče.
Měl jsem k dispozici tedy jen NORMAL, HARD A EXPERT. HARD dává +75% exp a EXPERT+ 100% exp, takže to(těch 25% rozdíl mezi HARD a EXPERT) motivace opravdu není. Expert je těžší v tom, že mobové mají mnohem více hp, možná i něco dalšího mají navíc, ovšem to jsem nepostřehl, jediný, co jsem postřehl bylo, že každýho zombíka zabíjíš půl dne ovšem zcela nezáživným způsobem, nic se tam neděje, jen čekáš, až zhyne.

Edited by - vool on 22/03/2014 09:20:24
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 24/03/2014 :  13:04:54  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
To, že žádná obtížnost (tedy žádný stupeň Tormentu) není jednoznačně výhodnější než jiné, mí i jeden pozitivní dopad: Dá se to střídat.

Takže já teď podle chuti chodím na T1 až T6 a hru tak mám výrazně pestřejší, než kdybych pořád dokola točil jednu "obtížnost".
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 24/03/2014 :  13:32:47  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Jsem jediný koho uživatel vool vysloveně odrazuje od diskuze na tomhle foru? Nestálo by za to s tím něco udělat? Už takhle je to tady výrazně méně živé, než před lety...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 24/03/2014 :  15:15:19  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Jsem jediný koho uživatel vool vysloveně odrazuje od diskuze na tomhle foru? Nestálo by za to s tím něco udělat? Už takhle je to tady výrazně méně živé, než před lety...


Uživatele Voola jsem kdysi, a právem, označil za vola a pravdou je a zůstává, že bavit se s volem o sobotě, když jde v pátek na porážku je zbytečné a proto ho neřeším. Udělej to taky, a hned budeš mít hezčí den

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 31/03/2014 :  22:38:40  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Kar-Chee

Jsem jediný koho uživatel vool vysloveně odrazuje od diskuze na tomhle foru? Nestálo by za to s tím něco udělat? Už takhle je to tady výrazně méně živé, než před lety...


Uživatele Voola jsem kdysi, a právem, označil za vola a pravdou je a zůstává, že bavit se s volem o sobotě, když jde v pátek na porážku je zbytečné a proto ho neřeším. Udělej to taky, a hned budeš mít hezčí den


Možná kdybys poprosil mámu, ať ti pomůže, nemusel by jsi pak wankovat na netu.
Něco k věci by tam tvá geniální hlavinka neměla?
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 31/03/2014 :  22:43:08  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Jsem jediný koho uživatel vool vysloveně odrazuje od diskuze na tomhle foru? Nestálo by za to s tím něco udělat? Už takhle je to tady výrazně méně živé, než před lety...


Udělejte si to tu soukromý, pak vám tu nikdo nepoleze, to je snadný Adame! Nebo si zkus povídat sám se sebou před zrcadlem a rázem uvidíš, že máš ve všem pravdu, nikdo se ti ani nepokusí oponovat.

---
Takže co soudruzi? Máte něco k věci nebo jen ty vaše obvyklý senilní nářky?

Edited by - vool on 31/03/2014 23:22:44
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 25/06/2014 :  21:40:07  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem dnes kounul na diablofans.cz a hnedle jsem pochopil, ze Blizzard zustal u tradice, tedy ze vypustil opet domrveninu hratelnou snad leda pro lidi, co opravdu uz jen cekaji na smrt ....
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 26/06/2014 :  11:13:43  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Tak jsem dnes kounul na diablofans.cz a hnedle jsem pochopil, ze Blizzard zustal u tradice, tedy ze vypustil opet domrveninu hratelnou snad leda pro lidi, co opravdu uz jen cekaji na smrt ....


To chodíš na fóra všech her,který tě nebaví a stojí za hovno a ve čtvrtletních intervalech tam sázíš ty svoje výlevy ?
To musí být docela fuška,páč blbejch her jsou tři prdele.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 26/06/2014 :  13:02:59  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

quote:
Originally posted by vool

Tak jsem dnes kounul na diablofans.cz a hnedle jsem pochopil, ze Blizzard zustal u tradice, tedy ze vypustil opet domrveninu hratelnou snad leda pro lidi, co opravdu uz jen cekaji na smrt ....


To chodíš na fóra všech her,který tě nebaví a stojí za hovno a ve čtvrtletních intervalech tam sázíš ty svoje výlevy ?
To musí být docela fuška,páč blbejch her jsou tři prdele.


Mě hlavní baví produkce z řad vybraných, kteří nejsou schopni psát k tématu, tak se aspoň snaží analyzovat ostatní.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 27/06/2014 :  09:40:57  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Yurekk

quote:
Originally posted by vool

Tak jsem dnes kounul na diablofans.cz a hnedle jsem pochopil, ze Blizzard zustal u tradice, tedy ze vypustil opet domrveninu hratelnou snad leda pro lidi, co opravdu uz jen cekaji na smrt ....


To chodíš na fóra všech her,který tě nebaví a stojí za hovno a ve čtvrtletních intervalech tam sázíš ty svoje výlevy ?
To musí být docela fuška,páč blbejch her jsou tři prdele.


Mě hlavní baví produkce z řad vybraných, kteří nejsou schopni psát k tématu, tak se aspoň snaží analyzovat ostatní.


Koukám, že už tě pustili. Na jak dlouho?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/06/2014 :  10:12:45  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Yurekk

quote:
Originally posted by vool

Tak jsem dnes kounul na diablofans.cz a hnedle jsem pochopil, ze Blizzard zustal u tradice, tedy ze vypustil opet domrveninu hratelnou snad leda pro lidi, co opravdu uz jen cekaji na smrt ....


To chodíš na fóra všech her,který tě nebaví a stojí za hovno a ve čtvrtletních intervalech tam sázíš ty svoje výlevy ?
To musí být docela fuška,páč blbejch her jsou tři prdele.


Mě hlavní baví produkce z řad vybraných, kteří nejsou schopni psát k tématu, tak se aspoň snaží analyzovat ostatní.


Koukám, že už tě pustili. Na jak dlouho?


Doma se ti nedaří vyhonit, tak to zkoušíš na netu? Tak to GL & HF . Jinak zkus napsat třeba něco k tomu zdejšímu tématu, to je DIABLO, pokud jsi to nepochopil. A pokud Ti to nejde, tak se aspoň třeba svěř, jak je možný, že ti ve Tvým věku nezbejvá nic než hrát hry ... třeba to bude zajímavý a nějakej studentík z toho vyjde, až bude dělat diplomku...

Edited by - vool on 28/06/2014 10:18:11
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 30/06/2014 :  09:13:59  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
Doma se ti nedaří vyhonit, tak to zkoušíš na netu? Tak to GL & HF . Jinak zkus napsat třeba něco k tomu zdejšímu tématu, to je DIABLO, pokud jsi to nepochopil. A pokud Ti to nejde, tak se aspoň třeba svěř, jak je možný, že ti ve Tvým věku nezbejvá nic než hrát hry ... třeba to bude zajímavý a nějakej studentík z toho vyjde, až bude dělat diplomku...


Tak to nebude na dlouho. A jinak D3 je tenhle tejden fajn.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/06/2014 :  10:35:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by vool
Doma se ti nedaří vyhonit, tak to zkoušíš na netu? Tak to GL & HF . Jinak zkus napsat třeba něco k tomu zdejšímu tématu, to je DIABLO, pokud jsi to nepochopil. A pokud Ti to nejde, tak se aspoň třeba svěř, jak je možný, že ti ve Tvým věku nezbejvá nic než hrát hry ... třeba to bude zajímavý a nějakej studentík z toho vyjde, až bude dělat diplomku...


Tak to nebude na dlouho. A jinak D3 je tenhle tejden fajn.



zmen si podpis, teso uz nehrajes :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/07/2014 :  18:27:05  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by vool
Doma se ti nedaří vyhonit, tak to zkoušíš na netu? Tak to GL & HF . Jinak zkus napsat třeba něco k tomu zdejšímu tématu, to je DIABLO, pokud jsi to nepochopil. A pokud Ti to nejde, tak se aspoň třeba svěř, jak je možný, že ti ve Tvým věku nezbejvá nic než hrát hry ... třeba to bude zajímavý a nějakej studentík z toho vyjde, až bude dělat diplomku...


Tak to nebude na dlouho. A jinak D3 je tenhle tejden fajn.


Dle Tve reakce je patrno, ze moc kreativni nejsi. To bude nejspis i duvod, proc ti nezbejva vic nez herni konzum. Nu co naplat ...
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 02/07/2014 :  10:54:06  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Nechcete už voola vážně zabanovat? Vždy když čtu jakýkoli jeho post, tak mě to donutí sem zas měsíc ani nekouknout. A nevěřím, že jsem sám...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 02/07/2014 :  14:50:39  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Nechcete už voola vážně zabanovat? Vždy když čtu jakýkoli jeho post, tak mě to donutí sem zas měsíc ani nekouknout. A nevěřím, že jsem sám...


Takovejhle Vool, si stejne udela dalsi ucet a bude opruzovat dal a dal. Holt ho proste ignoruj a je to.
Prejme mu vsichni, aby se mu i nadale darilo jednou za cvrt roku opustit brany ustavu pro choromyslne, precist si cosi nekde na "fanstrankach" a nechat ho to okomentovat..... vsak si uvedomte, ze z nasich dani se plati lide, kteri ho tam drzi pod zamkem a budme radi, ze se jim to dari alespon castecne

Jinak D3 dobre... kdo nema co pres leto hrat a ma rad "Diablovky" urcite neprohloupi kdyz datac prikoupi a ochutna tuhle instantni zabavu..

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 13/07/2014 :  15:50:58  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Kar-Chee

Nechcete už voola vážně zabanovat? Vždy když čtu jakýkoli jeho post, tak mě to donutí sem zas měsíc ani nekouknout. A nevěřím, že jsem sám...


Takovejhle Vool, si stejne udela dalsi ucet a bude opruzovat dal a dal. Holt ho proste ignoruj a je to.
Prejme mu vsichni, aby se mu i nadale darilo jednou za cvrt roku opustit brany ustavu pro choromyslne, precist si cosi nekde na "fanstrankach" a nechat ho to okomentovat..... vsak si uvedomte, ze z nasich dani se plati lide, kteri ho tam drzi pod zamkem a budme radi, ze se jim to dari alespon castecne

Jinak D3 dobre... kdo nema co pres leto hrat a ma rad "Diablovky" urcite neprohloupi kdyz datac prikoupi a ochutna tuhle instantni zabavu..


Kdyz se nekdo chova jak mrdkozrout, nemel by se pak divit, ze mu nekdo sdeli, co je.
Jste na foru, kde se ma psat o hrach, tak piste o hrach a pokud si chcete postesknout nad delkou svych ocasu, jdete to vyblit treba na facebook.


quote:
Jinak D3 dobre... kdo nema co pres leto hrat a ma rad "Diablovky" urcite neprohloupi kdyz datac prikoupi a ochutna tuhle instantni zabavu..

Rozhodne, jste online, takze se citite dobre, protoze vite, ze spolu s vami hraji desetitisice dalsich nestastniku. Lagy , disconnecty a vsemozne dalsi problemy s konektiviou vam dokonaly zazitek jiste nepokazi.
Novy loot system je asi desetkrat horsi nez ten stary a truhla vam tedy vystaci tak maximalne na dva chary, pokud si zajimave kousky chcete nekde uskladnit. Jinak az prijdete na nejaky novy build, muzete vsechno farmit znova.
Je to online hra, coz je opravdu super, protoze chat je opet vybornou platformou pro prezentaci goldseleru. Hra se ovsem vyvinula, normalni lidi pochopili, vo co go a tak na tom chatu komunikuji tak akorat ti goldseleri, no hlavni je byt online.
HC mod tedy stale nehratelny pro bytosti, kterym by treba vadilo, kdyby opakovane umirali ne vlastni zasluhou....ono preci jen nyni si uz gear na novu postavu nenakoupite na AH.

Obtiznost hry je nula, chce to jen nekonecne klikat, jinak nemusite nic. Obsah datace - story line jde udajne projit za dve hodky a za zhruba stejnou dobu dolevelit na 70lvl. Tož HEVFAN.

Edited by - vool on 13/07/2014 16:04:12
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 13/07/2014 :  15:53:56  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Nechcete už voola vážně zabanovat? Vždy když čtu jakýkoli jeho post, tak mě to donutí sem zas měsíc ani nekouknout. A nevěřím, že jsem sám...


Neblazni nebo se rozplacu, takova skoda pro skvelou online komunitu pratel online hrani.

Prosim zabanujte me, aby tento skvely hošan nebyval tak dlouhodobe frustrovan.

Edited by - vool on 13/07/2014 16:16:27
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 23/07/2014 :  12:25:14  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Zkuste to, prosím, bez vulgarismů.

Ad obtížnost hry: D3 holt přešlo na designovou filosofii, že obtížnost si hráč nastavuje sám. Není to žádná novinka, měl to třeba už stařičký Doom.

Doom na easy byl easy a D3 na easy (či jak se to jmenuje) je, překvapivě, taky easy. Zapni si Torment VI a pak sem napiš, jak ti to šlo.

Osobně mám sice taky raději přístup, kdy hra prostě má nějakou obtížnost a já se s tím musím poprat, mám pak větší pocit, že jsem něčeho dosáhnul. Na druhou stranu třeba v ESU mě docela štvalo, že prakticky každý pull ve veteran zónách byl challenge vyžadující maximální pozornost (hrál jsem templáře) a nebylo kde chvíli dělat něco relaxačního. Všeho prostě moc škodí, i obtížnosti. V D3 mi právě naopak vyhovuje, že když mám chuť, můžu si obtížnost nastavit vysoko a poprat se s tím, a když chci relaxovat, dám si obtížnost nízko a můžu kosit moby po stovkách a čučet u toho na seriál. Jen by bylo fajn, aby za tu vyšší obtížnost bylo něco navíc oproti té nízké.
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 23/07/2014 :  16:53:18  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
http://us.battle.net/d3/en/game/guide/gameplay/game-difficulty
Nicméně pravda je, že se často vyplatí jít nižší obtížnost a čistit to rychleji.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 23/07/2014 :  17:45:40  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Jen by bylo fajn, aby za tu vyšší obtížnost bylo něco navíc oproti té nízké.

Vyssi drop legendarek, vic blood shardu z rift bosse, vic goldu, vic XP

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 24/07/2014 :  11:30:44  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

quote:
Originally posted by Rahman

Jen by bylo fajn, aby za tu vyšší obtížnost bylo něco navíc oproti té nízké.

Vyssi drop legendarek, vic blood shardu z rift bosse, vic goldu, vic XP



To není "něco navíc". To je jen víc něčeho, co máš na té nízké obtížnosti taky. A navíc to neplatí vždycky, když půjdeš na hodně velkou obtížnost, na kterou absolutně nemáš gear, tak zaručeně budeš všechno grindit mnohem pomalejš než na nějaké přiměřené.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 24/07/2014 :  13:07:44  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
na torment obtiznost padaji veci co na normal az master nepadaji

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 24/07/2014 :  13:16:13  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

na torment obtiznost padaji veci co na normal az master nepadaji



Jo, něco takového jsem měl namysli. Tohle je ale bohužel dost naprd, protože Torment I je na max levelu základní obtížnost.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 12/08/2014 :  12:18:33  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
http://diablo3story.blogspot.cz/2014/07/a-diablo-3-story.html

Part 3 a Part 4. Velmi zajímavé čtení. Hlavně pro ty, kteří si stále myslí, že RMAH zničila hru...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 15/08/2014 :  09:49:12  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
dik za blaboly o nicem-) nastesti je to zruseny a tim veskery keci kolem padaj.me by spis zajimalo kdy konecne bude ten zasranej patch 2.1


Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 19/08/2014 :  10:59:26  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

http://diablo3story.blogspot.cz/2014/07/a-diablo-3-story.html



Hodně zajímavé čtení, díky.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 28/08/2014 :  10:56:51  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Tak co rikate na 2.1 patch... jak to vidite, ze se to klukum od Blizzu povedlo/nepovedlo?

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/08/2014 :  11:04:40  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Tak co rikate na 2.1 patch... jak to vidite, ze se to klukum od Blizzu povedlo/nepovedlo?



:) stoji to za hovno

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 16/09/2014 :  07:28:50  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Topazes are usually the most sought after gems, because quite a few Jewelry pieces use those for rerolls. Some players, specially those with INT-based classes, end up stockpiling the other types and feel like there's never enough Topazes in their stash. The devs are aware of that issue and are working on solutions. Check it out!

Nemohu si pomoci, jsou to parchanti, furt jen vsechno okecavaji, cekaji na feedback, z nejmensi drobnosti udelaji zasadni problem, kterej jakoze resi rok a o tom, ze ho vyresili reknou nejdrive tem, co si koupi vstupenku na virtualni konferenci na tema: "Jak jsme rok vyvijeli metodu, jak pridat do hry zelenou barvu na brneni"
Na druhou stranu neviditelni pristavajici mobi pry nejsou fixnuti dodnes, bug znamej takrka od zacatku.
Vubec bych se nedivil, kdyby D3 bylo uz hotovy uz v rozsahu dalsich 3 datacu a ty zmeny, co probihaji obsluhovala vzdy jen nejaka sekretarka pomoci administracniho rozhrani.

Ale musim uznat, ze D3 a vubec hry od Blizzu mi nyni, kdyz je vubec nehraji prinasi konecne radost. Neb sledovat komunitu, ktera je hraje (neni mysleno tady na vas) mi vetsinou usmev na ksichtu vykouzli.

quote:
Tak co rikate na 2.1 patch... jak to vidite, ze se to klukum od Blizzu povedlo/nepovedlo?

videl jsem to dostkrat u znamyho, dokonce jsem si i na jeho acc zahral, popravde, kdyz mi to popisoval, z velky casti to vypadalo zajimave, hodnekrat jsem to malem i koupil...je tam urcite dost povedenych zmen, vypada to zabavne, na stranu druhou ten jejich pristup je proste hroznej.
De facto zrusili goldy tim, ze kazdej, kdo trochu hraje jich muze mit biliony...chapu, ze tim asi chteji potrit rozdily mezi novymi hraci a temi, kteri si goldy treba za real penize nakoupili na RMAH .. otazka jak je to od nich slusny ...dobry beru..povazujou RMAH za chybu, chteji napravit, co napachala....na druhy strane uspechane zavedou seasons a situace je to samy v blede modrym s expama....neboli v puvodnim D3 bylo hodne lidi, kteri meli vyexploitovane a vybugovane goldy, ted je nejmin stejne tech, kteri maji vybugovane a vyexploitovane expy.
Taky se mi nelibi, ze na hrani na te "nejvyssi" urovni myslim vysoke lvl GR je treba silne specificka vybava a build i styl hrani..pokud to nedodrzis, k te "spicce" si necichnes a je tam dost propastny rozdil treba i kdyz ti chybi jediny item...pro wizzarda treba, pokud jsem dobre pochopil krrom nejakyho firesetu musis mit zbran Furnace, kdyz ji nemas, tak ostrouhas..teda az na vyjimky, znamej mi ukazoval ty zebricky GR a nasli jsme na spici jedinyho wizzarda, co mel nejakej jinej velice povedenej fire-ostep a jeste jednoho co mel nejakou velmi povedenou wandku na dve hydry zaroven a k tomu nejakej silnej offhand, co mu posilal tri magic missile misto jedny.
Taky se mi strasne nelibi, ze vlastne vetsina legendarek jsou zase šrot ... jakože i s nejlepšími možnými staty jsou šrot.
Pak jsou legendárky, které jsou o třídu výše...tak si myslím, že teda pokud takový itemy jsou, měli pro ně zavést další kategorii, aby prostě když hráči padne ta nejvyšší uroven itemu, tak vedel, ze jde o dobrej item.
Na druhou stranu v ramci stylu "podelme vsechny rovnym dilem" nektery staty ani nemuseli nechat rolovat, mohly byt fixni, protoze jestli ti na treba cheste padne 555 nebo 575 armoru ti muze mit takrka jedno.
AH meli nechat, mohli ji zrusit jen v tech "seasons", o to by to bylo imo zabavnejsi a lakavejsi. Takhle spousta hracu bude nadavt neb s nejakym patchem se objevi moznost hrat nove buildy a oni nebudou mit vybavu a celou ji znova nekde nafarmit nebudou mit mnozi cas.

Edited by - vool on 16/09/2014 07:54:48
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 17/09/2014 :  13:40:59  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si zase dnes početl čím vypatlané hamburgrové mozky píšící modrou barvou krmí ještě tupější hráče místo aby udělali nějakou reálnou práci.

quote:
It's true that Tasker and Theo gloves can drop in any difficulty, and there are some items that only drop in Torment and above. Obviously, looking for these gloves in Torment difficulty will increase the number of competing items per drop,.but higher difficulties also increase the drop frequency .

Demagogie demagogie demagogie.
Vyšší obtížnost přeci zvyšuje frequenci dropu jen pro ty, kteří tu vyšší obtížnost zvládnou zhruba ve stejném čase jako tu nižší.
Já nevím, ale nemohu se ubránit pocitu, že ty hamburgrové mozky jsou fakt nejprolhanější národ světa ...no národ ..hm..
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 19/09/2014 :  13:11:25  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
vool: Místy si fakt nejsem jistý, jestli chceš prudit nebo diskutovat, ve tvých postech je obojí.

Každopádně máš pravdu, že nevyváženost set bonusů je velký problém a dost to shazuje spoustu investovaného úsilí. Ve hře je spousta zajímavých itemů, které jsou ale prakticky nepoužitelné, protože nemůžou konkurovat několika málo "fotm" set bonusům.

Jinak ale fakt nemám pocit, že by Blizzardi se hrou nic nedělali. Nebáli se udělat fakt drastické změny (zrušení AH a související změny totálně zněmilo to, o čem hra je), reagují na skutečné problémy ve hře a mnohem víc jich adresují, než přidávají. Je fakt, že místy bych čekal rychlejší reakci (třeba u těch setbonusů typu maraudera), ale celkově mám pocit, že z toho dělají dobrou hru. Datadisk sice kupodivu hraju výrazně míň než samotné D3 před ním (respektive divné to není, hra před tím měla pro mě přes všechny neduhy lepší motivační faktor), ale i tak mě celkem bavil a za investované peníze to určitě stálo.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 19/09/2014 :  14:34:01  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Kazdy patch je lepsi a lepsi. S kazdy patchem mam vetsi clan list. To vypovida, ze tu hru posouvaji dobrym smerem.

Holt jsou proste lidi, kterym se Blizz nezavdeci nikdy. RoS 2.1 je zatim nejlepsi patch co vydali. Skoda te bugnute XP v sezonach (stale se resi), ale jinak nemam s nicim problem. D2 trvalo X let nez se dostalo do nejakeho vyvazeneho stavu. RoS to ma za 1/2 roku.

Edit: samozrejme by zmeny mohli delat casteji a lepe, ale kazdy kdo dela v nejake vetsi firme to musi pochopit, ze nic nejde ze dne na den.
Jsem hodne rad, ze D3 nejde cestou PoE, kde nez clovek nabere slusny equip tak uz je 3 patche pozde

Seth
Forgotten

bo=protoze!


Edited by - Seth on 19/09/2014 14:36:11
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/09/2014 :  14:16:13  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

vool: Místy si fakt nejsem jistý, jestli chceš prudit nebo diskutovat, ve tvých postech je obojí.

Každopádně máš pravdu, že nevyváženost set bonusů je velký problém a dost to shazuje spoustu investovaného úsilí. Ve hře je spousta zajímavých itemů, které jsou ale prakticky nepoužitelné, protože nemůžou konkurovat několika málo "fotm" set bonusům.

Jinak ale fakt nemám pocit, že by Blizzardi se hrou nic nedělali. Nebáli se udělat fakt drastické změny (zrušení AH a související změny totálně zněmilo to, o čem hra je), reagují na skutečné problémy ve hře a mnohem víc jich adresují, než přidávají. Je fakt, že místy bych čekal rychlejší reakci (třeba u těch setbonusů typu maraudera), ale celkově mám pocit, že z toho dělají dobrou hru. Datadisk sice kupodivu hraju výrazně míň než samotné D3 před ním (respektive divné to není, hra před tím měla pro mě přes všechny neduhy lepší motivační faktor), ale i tak mě celkem bavil a za investované peníze to určitě stálo.


Jestli chci nebo nechci i prudit je relativní. Vím, že většinu lidí mé myšlenkové pochody prudí, ale nemyslím, že to je důvod je zásádně neventilovat či snad dokonce měnit, pokud jsem o "svém" přesvědčen.
Že Blizzard mnohé vylepšil nejspíš pravda je, ale na stranu druhou se také na spoustu věcí zcela vykašlal.
Na můj vkus moc žvaní a "sociálněsiťují" a skutek pak většinou utek.
A jinak už jsem si to taky koupil, takže "pruzení" nejspíš přibyde :)
Zatím moc nevím, dost věcí v itemizaci mi tamn přijde "šílený", tak dost bloudím po netu a snažím se najít odpovědi na otázky typu: "jak je tohle možný vůbec?"
Mimochodem zrovna koukám, že za celou tu dobu ještě nedali dokupy logování do hry ... to je dost smutný ne?

Seth:Asi to posouvají dobrým směrem když i já jsem se rozhodl od nich zase něco koupit ... nicméně já tam i u nich celkově vidím stále spoustu špatného ... prostě asi jsme každý jinak náročný ...na druhou stranu samozřejmě uznávám, že jsou prostě lepší než konkurence ... o to je to podle mě větší tragédie :)

Edited by - vool on 23/09/2014 14:18:43
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 24/09/2014 :  13:01:43  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Dalsi patch 2.1.1 -
uprava WD petu, no jsem na to docela zvedavy, protoze s WD byl dost problem se s petama dostat nad GRR 25 - fetishi zdechali na 3 rany (jade na tom byl podstatne lip)

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page
Page: of 24  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,36 seconds. on eygor Snitz Forums 2000