Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo III
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 24

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 12/08/2012 :  03:40:36  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
HC inferno act 2 here, nejakej slovak to snad i dal cely. Ale hra je tak tupa, linearni a zjednodusena oproti vsem ostatnim ARPG, ze vazne nema smysl v tom pokracovat.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 15/08/2012 :  09:38:32  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Legendary update

http://us.battle.net/d3/en/blog/6923457/

bohuzel nikde ani slovo zvyseni dropu legendarek :(

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 15/08/2012 :  11:33:34  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
vsak jo ... to bude jeste dobra rubacka ... casem :D
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 16/08/2012 :  23:51:03  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ty class preview jsou docela fun cist. Bliz je celej posranej z tech 15 letych deti na forech, takze tam snad neni jedinej nerf. Vetsinou u vseho akorat zdvojnasobujou dmg a pisou 10 odstavcu, aby to vypadalo, ze nad tim fakt premysleli. Jako to si fakt pomuzou, kdyz u vseho jen zvednou cisla. No cas na /uninstall.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 16/08/2012 23:55:26
Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 17/08/2012 :  00:16:18  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
JACE .. hral jsi nekdy diablo 2? nejak vic, ne jenom prvni act :)

vis od kdy ta hra stala poradne za to? poradim ti, muze za to datadisk :)

za sebe rikam je to v klidu, hraju to furt, kazdy den a 15 mi urcite neni ... jo, jsou tam nejake vecicky, ktere me taky serou, ale nic lepsiho neni a kdyz to bavi tak proc ne ... to poe me teda lepsi neprijde, dal jsem ty dva acty a nic moc ...

kdyz vas nic nebavi, no ... ted koukam, ze je na rade GW2, to tady po dvou tydnech taky budete psat, ze to stoji za hovno :D
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 17/08/2012 :  08:12:54  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja nemam problem napsat hned z fleku ze gw2 stoji za hovno pac to dela ncsoft, nicmene to mi nezabrani abych si to koupil

lastfm
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 17/08/2012 :  14:18:49  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Detoxa: Takze jako zakaznik nemam ocekavat kvalitni produkt a nechat se rejzovat nebo cos mi tim chtel naznacit?

MMOs failed.
Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 17/08/2012 :  14:37:52  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Detoxa: Takze jako zakaznik nemam ocekavat kvalitni produkt a nechat se rejzovat nebo cos mi tim chtel naznacit?



Aha, a jsme u penezich :D

Kolik mas odehranych hodin? Srovnej to s nejakou single ppl hrou, vsadim boty, ze u Diabla hodne, tak nerikej, ze to za to nestalo.

Pro srovnani semnou ... celkove mam odehrano 420h , na RMHA jsem vydelal zatim nejakych 20 euro ... hra me stala 60 eur - 20 = 40 eur

40:420= 0,09 eur za hodinu ...

Toz za me dobry a to jsem jeste neskoncil, marne patram v pameti, ktera hra mi tohle nabidla :D

Ale chapu, ze tisic lidi tisich chuti, jenom pisu jak to mam ja.

Ono litat po act2 s monkem a s 200 MF v zakladu, nabrat valory a jit vymlatit valut of assasin ci jak se to jmenuje, ono to pak pada ty itemy, jedna radost :)

Chapu, ze chcete mit TOP gear hned, ale to pak nemuzute parit hry typu diablo, ze ... ono uz to vyvojarske studio POE nema ten nazev jenom tak (Grinding Gear Games) :D

Peace ...
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 17/08/2012 :  16:18:29  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Na SC mam nahrano 0 hodin, na HC jsem v actu 2 s tim, ze mi asi 10 charu chciplo na DC. RPGcka hraju vetsinou tak, ze kdyz mi to prijde moc jednoduchy, naschval si vezmu horsi gear, protoze mam rad tezky hry, takze nejaka honba za top gearem se u me fakt nekona. Co jsem ale chtel, byl trochu slozitejsi system nez stackuj vit + main stat + all resist a vyber si jeden ze 2 buildu, co na HC infernu funguji.

Patch jen zveda dmg, takze tu tupost hry neresi. Legendary takhle mely byt uz od zacatku.

O penize mi jde v tom slova smyslu, ze kdyz ta hra bude fakt dobra, tak do toho klidne prihodim naky extra eura, ale vylozene me vysira ten trend vsechno zjednodusovat a snizovat obtiznost, protoze nejakej dementni 15 letej american nedokaze dostatecne rychle klikat (viz. GW2 vs GW1, kdy dvojka je ohlodana na kost). Pres act2 se ani nechystam, protoze je to neskutecna nuda.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 17/08/2012 16:23:29
Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 17/08/2012 :  16:23:26  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Na SC mam nahrano 0 hodin, na HC jsem v actu 2 s tim, ze mi asi 10 charu chciplo na DC. RPGcka hraju vetsinou tak, ze kdyz mi to prijde moc jednoduchy, naschval si vezmu horsi gear, protoze mam rad tezky hry, takze nejaka honba za top gearem se u me fakt nekona. Co jsem ale chtel, byl trochu slozitejsi system nez stackuj vit + main stat + all resist a vyber si jeden ze 2 buildu, co na HC infernu funguji.

Patch jen zveda dmg, takze tu tupost hry neresi. Legendary takhle mely byt uz od zacatku.



Tobe to prijde jednoduchy a slackujes na hc ve druhem actu :D

V poho, hele, me taky umreli vsechny chary ... Beliala jsem zabil v coopu s WD, pak mi umrel ve trojce ... dalsi dva chary dostali DC, takze na HC seru z vysoka a bavim se u sc ...

Takze at to ukoncime, je to prumerna hra :D
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 17/08/2012 :  19:19:07  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Detoxa

quote:
Originally posted by Jace

Na SC mam nahrano 0 hodin, na HC jsem v actu 2 s tim, ze mi asi 10 charu chciplo na DC. RPGcka hraju vetsinou tak, ze kdyz mi to prijde moc jednoduchy, naschval si vezmu horsi gear, protoze mam rad tezky hry, takze nejaka honba za top gearem se u me fakt nekona. Co jsem ale chtel, byl trochu slozitejsi system nez stackuj vit + main stat + all resist a vyber si jeden ze 2 buildu, co na HC infernu funguji.

Patch jen zveda dmg, takze tu tupost hry neresi. Legendary takhle mely byt uz od zacatku.



Tobe to prijde jednoduchy a slackujes na hc ve druhem actu :D

V poho, hele, me taky umreli vsechny chary ... Beliala jsem zabil v coopu s WD, pak mi umrel ve trojce ... dalsi dva chary dostali DC, takze na HC seru z vysoka a bavim se u sc ...

Takze at to ukoncime, je to prumerna hra :D



coz je u hry z dilny blizzard dost na povazenou... ovsem mam pocit, ze uz i SC 2 neni povazovano za takovou legendu jako SC...

tak uvidime co vymnouknou s Titanem...

no mmo
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 17/08/2012 :  21:39:10  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric
tak uvidime co vymnouknou s Titanemicem...



fixed for ya

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 18/08/2012 :  08:08:07  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
hlavne by to chtelo aby blizzard prestal predstirat nejakou cinost a misto prazdninoveho delani hovna ten patch jako dodelal, nevim co na tom trva 2 mesice
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/08/2012 :  13:28:38  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Nevim, jestli to pred GW bude nekoho zajimat, ale patch notes http://eu.battle.net/d3/en/blog/5691275/Diablo_III_Patch_104_Notes-21_08_2012

MMOs failed.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 21/08/2012 :  13:29:41  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
hura Paragon system

MMO traveller
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 21/08/2012 :  13:58:16  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Si pis, ze zajima.
Jen je skoda, ze patch neni dneska ale az zitra :o)


A navic mam dilema jakej char levelovat. Barba, maga a nebo DH?

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 21/08/2012 :  14:50:40  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
Osobne me to zajima vic nez nejaka GW2 :D

U tehle hry si konecne poradne odpocinu, zadne premysleni, nic .. jenom bezduche zabijeni monster .. snad ten lvl 100 do konce roku dam :)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/08/2012 :  14:58:55  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja mam z toho smiseny pocity. Na classy prakticky nesahli, jen zvysili vsem skillum dmg a napsali k tomu buhvi proc 5 samostatnych clanku. Ted kdyz kazdej dava ranu jak Stallone a mobs maji nizsi HP, tak by to asi mohla bejt i o neco vetsi zabava nez to pul hodinovy kitovani champ packu, ale mozna jsem ocekaval spis trochu zajimavejsi skilly.
Itemizace zustala nedotcena krome legendary, to je hodne spatna zprava.
Paragon system je ok, neco takovyho navrhoval ten nolife nerd Kripparian.
Zkusil jsem TL2 a prijde mi to teda o hodne lepsi, jen kdyby to nemelo ten kindergarden nadech.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 21/08/2012 14:59:16
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 22/08/2012 :  10:00:33  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
patch je venku v americe
zatim ctu jen pozitivni feedback a co jsem koukal, tak jsou nove legendarky uz i na webu

http://us.battle.net/d3/en/item/

takze nez to nahodi v evrope tak se muzete kochat

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 22/08/2012 :  10:10:06  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Upřímně já jsem z paragon systému, legendárek a konečně neprůměrovaného magic find v partě nadšenej. Už jsem nevěřil, že by mě něco donutilo se vrátit k Diablu, ale teď mám vážně chuť to rozjet a farmit v partě jak v Diablu 2 :)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/08/2012 :  10:16:20  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
V partě? To ti závidím. Z mých 21 kámošů už to nikdo nehraje.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 22/08/2012 :  10:18:00  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

V partě? To ti závidím. Z mých 21 kámošů už to nikdo nehraje.


Z nás to už nehraje nikdo, ale chcem to zas zkusit.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/08/2012 :  12:10:18  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Uvidíme jak dopadne GW. Pak to možná zase pustím :o)
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 22/08/2012 :  13:48:43  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
U me je to presne obracene. Uvidim jak dopadne GW a pak si to mozna koupim.

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/08/2012 :  13:50:59  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
GW to prece ani nikdo uz nehraje, je to strasnej shit od ncsoftu, tady nekdo psal :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 23/08/2012 :  07:00:22  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

GW to prece ani nikdo uz nehraje, je to strasnej shit od ncsoftu, tady nekdo psal :)


myslis GW2 uz nikto nehraje vsak ? hej hej uz tu boli recenzie, ze to je shit

MMO traveller
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 23/08/2012 :  09:47:52  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
LOL http://bonusweb.idnes.cz/navrhar-diabla-kritizoval-treti-dil-dbu-/Magazin.aspx?c=A120821_115749_bw-magazin_anb

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/08/2012 :  10:16:19  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
I kdyby D3 byla ve finále sr*ka. Tak ve srovnání H:London :D
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/08/2012 :  10:47:26  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jsem asi divnej ale me hellgate london bavil nekde na stupnici asi takto
d2 . . . . . HG-L. . . . . . . . . . . . . . . . . .D3
Nejvic ---------------------------------------------Nejmin

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 23/08/2012 10:47:49
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 23/08/2012 :  13:24:07  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

LOL http://bonusweb.idnes.cz/navrhar-diabla-kritizoval-treti-dil-dbu-/Magazin.aspx?c=A120821_115749_bw-magazin_anb

ten facebook screenshot rules

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 24/08/2012 :  06:29:39  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

jsem asi divnej ale me hellgate london bavil nekde na stupnici asi takto
d2 . . . . . HG-L. . . . . . . . . . . . . . . . . .D3
Nejvic ---------------------------------------------Nejmin


hele v klidu my to davno vime
Go to Top of Page

Carl
Starting Member

55 Posts

Posted - 24/08/2012 :  12:02:18  Show Profile Send Carl a Private Message  Reply with Quote
prijdu darem zlato eventualne jsem ochoten neco malo zaplatit :-) (pm)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 24/08/2012 :  13:46:15  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carl

prijdu darem zlato eventualne jsem ochoten neco malo zaplatit :-) (pm)

to vis ze jo .. este si dej jednu :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 24/08/2012 :  14:42:50  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
Musim rict ze 40lv k pasivni abilite to jako natolik nezvedlo aby se to dalo hrat navic nemoznost vypnout si ty idiotsky efekty stoho stale dela single playerovou hru
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 25/08/2012 :  00:33:09  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
No upřímně já jsem po dvou propařených dnech pořád nadšený. Pokud by si chtěl někdo zahrát tak KarChee#2379

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 28/08/2012 :  10:30:25  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Neumi tu nahodou nekdo Radiant Star ruby na EU SC?

Z meho friendlistu to bohuzel nikdo neumi.
Kdyztak mi pisnete ve hre Seth#2529. Dik

EDIT: hotovo

Seth
Forgotten

bo=protoze!


Edited by - Seth on 09/09/2012 20:21:39
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 08/09/2012 :  15:25:22  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Pokud si někdo chce udělat script na přehazování itemů (magic find), tak asi nejjednoduššeji to jde tímhle:
http://www.murgee.com/auto-mouse-click/

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 11/09/2012 :  03:20:42  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
tak som tu nejaku dobu nebol.. ospravedlnujem sa ale bol som busy:
Go to Top of Page

hoghar
New Member

215 Posts

Posted - 12/09/2012 :  22:44:31  Show Profile  Send hoghar an ICQ Message Send hoghar a Private Message  Reply with Quote
Zdravim, mate nekdo informace o PvP pro D3? Kdy bude a v jakem podani? Zatim se mimo cekani na PvP ve hre nicim moc nezabavim.

Hoghar - Diablo 3, Ultima Online [DP]
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 13/09/2012 :  10:49:25  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Moderátoři s právy na toto fórum tu zjevně žádní nejsou, ale i tak byste se mohli trochu zamyslet nad formou a obsahem svých příspěvků. Tohle fórum, ostatně jako každé, bude nutně jen tak kvalitní, jak kvalitní si ho uděláme.

Myslím, že většina autorů posledních několika postů má na to, aby dokázala rozlišit, kdy je lepší zmačknout "Delete" než "Post New Reply" a docela nerad bych se v tohle pletl.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 13/09/2012 :  12:04:29  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Killerko

tak som tu nejaku dobu nebol.. ospravedlnujem sa ale bol som busy:


pekne, dej link na profil postavy

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 13/09/2012 :  13:12:52  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Killerko

tak som tu nejaku dobu nebol.. ospravedlnujem sa ale bol som busy:


pekne, dej link na profil postavy


Ten profil by mě taky docela zajímal :)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 14/09/2012 :  13:27:36  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Killerko

tak som tu nejaku dobu nebol.. ospravedlnujem sa ale bol som busy:


pekne, dej link na profil postavy


Ten profil by mě taky docela zajímal :)



Killerko#1508
Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 18/09/2012 :  10:54:39  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=OGwx1K0KuHo

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 25/09/2012 :  14:51:45  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

LOL http://bonusweb.idnes.cz/navrhar-diabla-kritizoval-treti-dil-dbu-/Magazin.aspx?c=A120821_115749_bw-magazin_anb


Njn Blizz už neví kudy kam. Pořádnou hru udělat už neumí, tak aspoň dělaj "senzace". Tak ale lidí, co jim za to platěj mají dost, takže je to OK.

Edited by - vool on 25/09/2012 14:56:55
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 25/09/2012 :  15:51:18  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
D3 uz nehraju...diky bohu ze bysel Torchlight II !!

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/09/2012 :  18:12:52  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Taky hraju TL2 a ten rozdil je enormni. Za prvnich 5 levelu mi vypadly predmety zabavnejsi nez end game itemy v D3 za 200 hodin. Na grafiku jsem si celkem zvyknul, gore je udelany taky dobre, ale zvuk je hodne slabej. A P2P multiplayer s moznosti grief console commandu radsi no comment (i kdyz patch to ma odstranit). Dal ovladani v TL2 je podstatne horsi, protoze nejde prerusovat animace a je tam nejaka 2 prikazova fronta, co se obcas chova divne.

MMOs failed.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 26/09/2012 :  00:06:47  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
tak urcite

muj soukromy tip na situaci za par let:
D3 se bude stale hrat a bude ho hrat celkem dost lidi a blizz ho bude podporovat..
po TL2 ani pes nestekne..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 26/09/2012 :  15:05:27  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Presne to je i duvod proc jsem do TL2 nesel. D3 se bude hrat jeste za 3-5 let, protoze Blizz se bude snazit patchovat.

U TL2 cekam 2-5 patchu maximalne a konec

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/09/2012 :  15:21:31  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Jenomze TL2 bude mit editor, tzn. budou do nej dlouho vznikat ruzne mody, nove textury, dokonce i UI pujde zmenit. U DIII toho zmenis velke hovno a muzes jenom sedet na prdeli a doufat,
ze Blizzard neco co se ti ve hre libi, nezkurvi novym patchem a nebude pak cesty zpet.

Edited by - spajdr on 26/09/2012 15:22:49
Go to Top of Page
Page: of 24  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,39 seconds. on eygor Snitz Forums 2000