Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo III
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 24

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 19/06/2012 :  11:26:00  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Detoxa

Dneska Kripparian dal na HC INFERNO DIABLO ... viz. http://www.twitch.tv/nl_kripp

:) takze tak ...



Je to prostě čistě o equipu. Přesně jak to říkal, lidi kteří naříkají na forech, jak je to těžký, prostě předběhli svůj equip a nechce se jim farmit. Co si pamatuju tak Kripp snad tři dny nonstop farmil goblina v actu 1, aby mohl jít act 2.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 19/06/2012 :  14:01:44  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Detoxa

Dneska Kripparian dal na HC INFERNO DIABLO ... viz. http://www.twitch.tv/nl_kripp

:) takze tak ...



Je to prostě čistě o equipu. Přesně jak to říkal, lidi kteří naříkají na forech, jak je to těžký, prostě předběhli svůj equip a nechce se jim farmit. Co si pamatuju tak Kripp snad tři dny nonstop farmil goblina v actu 1, aby mohl jít act 2.


jo tomu říkám vrchol zábavy :)


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/06/2012 :  18:44:49  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Koukat na rezentace lidí jako je tenhle šikula je fakt zábavné...myslím, že dokonce více než hraní lord of error
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 19/06/2012 :  19:01:26  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Docela trapny, ze inferno na HC padlo uz takhle brzo (neoficialne mozna jeste driv). On byl hodne brutalne pregearovanej, co jsem se dival na jeho beliala a asmodea. Mu to hp prakticky nepadalo.

MMOs failed.
Go to Top of Page

LordHoven
Starting Member

12

70 Posts

Posted - 19/06/2012 :  19:32:33  Show Profile Send LordHoven a Private Message  Reply with Quote
poradil by mi nekdo kde najit peknej popis buildu a eqipu pro demon huntra? jsem na nightmare lvl 43 vsechno co jsem nasel nic moc ...

nebreč ty buzerante
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/06/2012 :  22:26:24  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Docela trapny, ze inferno na HC padlo uz takhle brzo (neoficialne mozna jeste driv). On byl hodne brutalne pregearovanej, co jsem se dival na jeho beliala a asmodea. Mu to hp prakticky nepadalo.


no ja myslim, ze to jinak ani nejde, prijde mi u vsech barbu co jsem mel, ze je jednoznacne treba, aby ta HPcka drzela nahore .... jakmile to pada, je vzdy velky riziko, ze to spadne hodne kdyz prijde nejakej mob, co je designovanej vypnutym blizzardim mozkem ... no a u bossu to asi plati taky, pokud nechces levelovat furt dokola :)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/06/2012 :  22:31:05  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by LordHoven

poradil by mi nekdo kde najit peknej popis buildu a eqipu pro demon huntra? jsem na nightmare lvl 43 vsechno co jsem nasel nic moc ...


no hele s buildem zazraky neudelas, s equipem jo ... kdyz treba na tvym levelu pouzijes dve jednorucky s sutrama na +300life on hit (nejsem si jistej, ze to jde, ale nejspis ano) tak budes myslim v poho skoro s kazdym buildem.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 20/06/2012 :  08:35:59  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
řekl bych, že v Blizzardu již mají opravdu "dost". Patch hry jako d3 a oni nejsou schopni ani zajistit plynulé automatické opatchování.
Raději odkáží zákazníka, aby si to opatchoval z internetu, fakt kvalitní práce tohle.

Jistě jistě, já vím, vidím to moc černobíle, protože: u tak velkého projektu je to děsně složitý až nemožný + milión dalších výmluv :)
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 20/06/2012 :  08:57:48  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Mozna by ses mohl zamyslet nad sebou a zacit venovat svuj cas z tveho pohledu necemu lepsimu nez jsou blizzardi hry. V kazdem postu na ne nadavas jak jsou neschopni, tak to nehraj. Usetris sobe i nam docela slusne casu.

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/06/2012 :  09:05:39  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

Mozna by ses mohl zamyslet nad sebou a zacit venovat svuj cas z tveho pohledu necemu lepsimu nez jsou blizzardi hry. V kazdem postu na ne nadavas jak jsou neschopni, tak to nehraj. Usetris sobe i nam docela slusne casu.




Plus by se mohl naučit quotovat v jednom postu a nedělat pořád triple posty :D

Jsem zvědavej na ten patch dnes a hlavně ceny oprav :)
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 20/06/2012 :  09:49:08  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by LordHoven

poradil by mi nekdo kde najit peknej popis buildu a eqipu pro demon huntra? jsem na nightmare lvl 43 vsechno co jsem nasel nic moc ...


no hele s buildem zazraky neudelas, s equipem jo ... kdyz treba na tvym levelu pouzijes dve jednorucky s sutrama na +300life on hit (nejsem si jistej, ze to jde, ale nejspis ano) tak budes myslim v poho skoro s kazdym buildem.


No neviem ci prave life on hit je ten spravny atribut pre deamon huntera.. bo ti vecsinou kapu na jednu ranu tak ci tak.. cize life on hit ich moc nezachrani :-) ale na nightmare nepotrebujes ziadnu techniku este ..proste experimentuj a uzivaj si to pokial sa da :)

inac moja rada ked zacnes moc kapat je proste obkukat ako hraju dalsi DH v parte ktorych stretnes.. ked nieco funguje a clovek nescipa tak ako ty tak si "obkukaj" co pouziva a proste si to skus tiez.. alebo sa ho rovno opytaj (ja som takto odchytil dobry build pre inferno ked som tam prisiel jak noob z hell z mojim 30k dps barbarianom a vsetko ma setlo na 1-2 rany)

dalsia moznost pokial mas problem s nejakym bossom tak proste na youtube si najdi ten konkretny fight a pozri aku techniku/build/gear dany clovek ma a mozes skusit nieco podobne
a handry si nejake lacne nakup v AH... aj tak ich budes po 60ke postupne menit
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 20/06/2012 :  11:37:29  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
LoH pre DH je uplny waste.

Attack speed, chilling effect na zbrani (cold damage), dex a crit.
Build je v podstate uplne na tebe.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 20/06/2012 :  15:31:27  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
no takze po dnesnom patchi uz attack speed asi DH nebudu zbierat a skor sa preorientuju na criticaly :)

inac celkovo dojem z patchu je asi taky ze totalne nerfli DH a od barbariana sa teraz ocakava ze bude robit trochu dmg tiez haha..

sme nedali ani siegebrekera na prvy run.. proste chytil rage po 3-4minutach a ostalo mu 5% zdravia ked nas zabil... ma reflect dmg teraz
na dalsi run si DH prehodili nejake skilly na som si prepol wrath of berserkera s -30s passiv nan a po 5 stackoch NV sme ho uz dali..

inac mozem uplne vpohode tankovat teraz elitaky a nescipam v parte :o)
siegebrekera utankujem asi tak ze sa postavim do rohu a ani sa nehnem.. nema ma sancu dat dole (sice ani ja jeho nestihnem momentalne)

DH maju ovela tahsi zivot.. mortar nanich teraz uz dosiahne :)

a opravy su katastrovalne predrazene to uplne posrali, normalne hranie hry sa teraz rovna ze ides do straty.. chvilu to potrva sa preorientovat z tolkeho spipania ale inferno sa da uplne vpohode uhrat teraz.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 20/06/2012 :  17:56:39  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

Mozna by ses mohl zamyslet nad sebou a zacit venovat svuj cas z tveho pohledu necemu lepsimu nez jsou blizzardi hry. V kazdem postu na ne nadavas jak jsou neschopni, tak to nehraj. Usetris sobe i nam docela slusne casu.


Porid si dite a muzes ho mentorovat, nad cim se ma zamyslet, co ma hrat, s cim si hrat naopak nema atd. Pokud ho uz mas, zkus se spise venovat jemu, me uz asi nevychovas, ba dokonce to po tobe ani spolecnost nechce.

quote:
Originally posted by DarkFace

LoH pre DH je uplny waste.
Attack speed, chilling effect na zbrani (cold damage), dex a crit.
Build je v podstate uplne na tebe.

Jistě, že to v jeho případě waste vůbec není, ale naopak.


A ano, DH je nerfnuty hodne moc, skeleton kinga jsem zabijel se starym buildem cca dvojnasobnou dobu, ale to je proste typicka neschopnost vyvojaru Blizzardu nejen v Diablu ale i treba i v tom wowku, 50% vykonu sem nebo tam.... proste balancovani ala Blizzard.

Jinak po jejich patchi stale nevidim pro farmera duvod farmit a3 ci a4 kdyz pokud se nemylim stejny veci mu mohou s trochu mensi pravdepodobnsti padnout v A1, kterej ovsem probehne s prstem v nosem takrka bez rizika scipnuti.

vychazim z sance na drop z ofi patchnotes:

Inferno - Act I
iLvl 61: 17.7%
iLvl 62: 7.9%
iLvl 63: 2.0%

Inferno - Act II
iLvl 61: 18.6%
iLvl 62: 12.4%
iLvl 63: 4.1%

Inferno - Act III and Act IV
iLvl 61: 24.1%
iLvl 62: 16.1%
iLvl 63: 8.0%

Dalsi vec je, ze se uzasni pani vyvojari z Blizzardu vykakali na nejake upravovani nehratelnych kombinaci u elit, pripadne na dalsi omezeni random spawnu, procez zustava HC od hellu pro 99%+ hracu tabu i kdyby meli ten nelepsi mozny equip.
Napriklad letajici ohnivy kulicky v kombinaci se zidkama a vetsima mobama, kteri te v zidkach zablokuji at chces nebo ne jsou imo asi jen fakt pro par vyvolenych ...kdovi mozna z toho bude test pro kosmonauty ...

dalsi poznatek: na zacatku hell dostava muj WD hit za 20k od elitek, ktery jsou rychlejsi a hazej krom toho jeste my oblibeny ohnivy kulicky, ani se nedivim, ze treba navstevnici diablofans jsou spokojeni s patchem takto:

Are you Happy with Patch 1.0.3
Yes. 26.29% (9,339 votes)
Hit and miss. 31.71% (11,266 votes)
No. 42% (14,923 votes)
Total Votes: 35,528

dalsi HELL novinka, mob do vas chargne z pozice mimo obrazovku a prvni ranou zabije...asi bude treba aspon tak 35k HP a neco resistu na hell

oproti tomu napriklad Izual na hell je v podstate jen videjko, prastil me asi milionkrat, ale je to tak nerfly, ze jsem to skoro nepoznal .... neskutecne odflaknuta prace zase ... kdyby to nekdo aspon testoval misto toho ze si amateri hraji na komunity managery a trolujou po forech, muselo by to zjistit snad i mongoloidni dite

Edited by - vool on 21/06/2012 01:08:43
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 20/06/2012 :  18:05:13  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Killerko

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by LordHoven

poradil by mi nekdo kde najit peknej popis buildu a eqipu pro demon huntra? jsem na nightmare lvl 43 vsechno co jsem nasel nic moc ...


no hele s buildem zazraky neudelas, s equipem jo ... kdyz treba na tvym levelu pouzijes dve jednorucky s sutrama na +300life on hit (nejsem si jistej, ze to jde, ale nejspis ano) tak budes myslim v poho skoro s kazdym buildem.


No neviem ci prave life on hit je ten spravny atribut pre deamon huntera.. bo ti vecsinou kapu na jednu ranu tak ci tak.. cize life on hit ich moc nezachrani :-) ale na nightmare nepotrebujes ziadnu techniku este ..proste experimentuj a uzivaj si to pokial sa da :)


No nevim, ale pokud ma DH v Nightmare i nejakej gear krom zbrane, vetsinou na jednu ranu neumira.
A 1-2x300 life on hit pri jednoruckach v nightmare opravdu udela hodne.
Stejne tak nejmene pro prvni puli normalu je naprosto skvely nejen pro DH narvat silnej gem na +dmg do zbrane.

Edited by - vool on 20/06/2012 18:17:05
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/06/2012 :  10:56:14  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Ono také dost záleží na tom jestli hraješ solo nebo v partě. Hraju s monkem a chodí se mnou kámoš barbar. On má asi 900 resistu a já 1200. S náma v zádu DH co hrál čistě na dmg. Jeden hit od čehokoliv a smažil se. Jenže my jsme k němu nikoho nepustili. Takže pohodička.

Navíc hrát Diablo solo mi přijde neefektivní díky tomu, že loot je jako Lotinka. Takže čím více lidí v partě tím víc epaxů a tím větší možnost že se někomu bude hodit.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 21/06/2012 :  11:26:04  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
jak ma v dnesni dobe tank zabit beliala na inferno? nebo blizzard jednoduse nepodporuje tanky?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 21/06/2012 11:26:44
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 21/06/2012 :  11:55:19  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

jak ma v dnesni dobe tank zabit beliala na inferno? nebo blizzard jednoduse nepodporuje tanky?


No oupa nolmálka, kukej, aji ženská tankčice to zvládla
http://www.youtube.com/watch?v=itZ945AR9lk
prostě do něj dloubat, dloubat a ustavičně dloubat až ho udloubeš k smrti.


quote:
Originally posted by Azkaban

Ono také dost záleží na tom jestli hraješ solo nebo v partě. Hraju s monkem a chodí se mnou kámoš barbar. On má asi 900 resistu a já 1200. S náma v zádu DH co hrál čistě na dmg. Jeden hit od čehokoliv a smažil se. Jenže my jsme k němu nikoho nepustili. Takže pohodička.
Navíc hrát Diablo solo mi přijde neefektivní díky tomu, že loot je jako Lotinka. Takže čím více lidí v partě tím víc epaxů a tím větší možnost že se někomu bude hodit.

To máš pravdu, ale já a zdaleka nejen já to chceme hrát i solo.
Když nehraješ se svou partou je to zcela o ničem, z většiny tam potkáš(na softcore) flakáče, kteří nic neumí, chtějí se nechat protáhnout atd. Prostě lidi, kterým stojí za to stále se relogovat nejspíš třeba celej večer než je nějaká grupa protáhne jedním questem.
Navíc mnohdy je to o tom, jak skipnout skupinu, nechat se zabít na bezpečném místě, pak se tam zbytek grupy portne a pokračuje se dál...taková hra mě taky nebaví. Rovněž to nehaji nijak na efektivitu, ale pro zábavu.

Edited by - vool on 21/06/2012 12:04:12
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 21/06/2012 :  12:28:46  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Eagle

jak ma v dnesni dobe tank zabit beliala na inferno? nebo blizzard jednoduse nepodporuje tanky?


No oupa nolmálka, kukej, aji ženská tankčice to zvládla
http://www.youtube.com/watch?v=itZ945AR9lk
prostě do něj dloubat, dloubat a ustavičně dloubat až ho udloubeš k smrti.


no ale tohle je pred patchem ... po patchi mas na tu treti fazi jen 3 minuty

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 21/06/2012 :  13:04:02  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Eagle

jak ma v dnesni dobe tank zabit beliala na inferno? nebo blizzard jednoduse nepodporuje tanky?


No oupa nolmálka, kukej, aji ženská tankčice to zvládla
http://www.youtube.com/watch?v=itZ945AR9lk
prostě do něj dloubat, dloubat a ustavičně dloubat až ho udloubeš k smrti.


no ale tohle je pred patchem ... po patchi mas na tu treti fazi jen 3 minuty


Tak to chce lepší gear asi ... třeba
http://img716.imageshack.us/img716/8194/kongoritemz.jpg
nevím, kolik mu z toho ubral patch, ale myslim, ze to ma porad slusny.
na Butcherovi mu to docela slo, pokud to teda není nějakej podvrh :)
http://www.youtube.com/watch?v=WujXlU8BffA&feature=plcp
Má i video z Beliala, ale tam mi není jasný, podle čeho usoudit, že jde fakt o inferno.
http://www.youtube.com/watch?v=3j-_u-luWOA&feature=plcp
A teda nevím, co všechno nerfnul patch.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 21/06/2012 :  13:21:56  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
prijde ti ze je to tank? neco jako stit .. vitalita .. rezisty? nebo vidis ciste dmg jako ja?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 21/06/2012 13:43:17
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 21/06/2012 :  15:57:22  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

prijde ti ze je to tank? neco jako stit .. vitalita .. rezisty? nebo vidis ciste dmg jako ja?


no tak se holt zmenis z tanka na dps, to je preci v d3 znama vec a tzv. blizzardi developeri upozornovali uz dopredu na fakt, ze se bude hodne chcipat, ze bude treba stale menit buildy a mozna i specy

pokud chces tedy znat odpoved presne na svou puvodni otazku, je velmi snadna: "sezen si grupu a dejte to v grupe" to te nenapadlo?

Bohuzel Blizzard nebyl ochoten vytvorit realnou obtiznost a tak ji nahradil ve stylu: "tady mate basketovy mic, to tricet metru pred vami je basketovy kos, ucelem hry je trefit desetkrat po sobe, kdyz netrefis, delas dvacet kliku, pokud to bude pro vas moc snadne, neni problem dat basketovy kos o 10m dal a tak zvysit obtiznost nasi skvele hry" .. samozrejme, najdou se lide, kteri budou s timto ukolem schopni regulerne bojovat, ale bude jich naprosty zlomek ... vitejte v D3

Edited by - vool on 21/06/2012 15:58:40
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 21/06/2012 :  16:34:14  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Eagle

prijde ti ze je to tank? neco jako stit .. vitalita .. rezisty? nebo vidis ciste dmg jako ja?


no tak se holt zmenis z tanka na dps, to je preci v d3 znama vec a tzv. blizzardi developeri upozornovali uz dopredu na fakt, ze se bude hodne chcipat, ze bude treba stale menit buildy a mozna i specy

pokud chces tedy znat odpoved presne na svou puvodni otazku, je velmi snadna: "sezen si grupu a dejte to v grupe" to te nenapadlo?

Bohuzel Blizzard nebyl ochoten vytvorit realnou obtiznost a tak ji nahradil ve stylu: "tady mate basketovy mic, to tricet metru pred vami je basketovy kos, ucelem hry je trefit desetkrat po sobe, kdyz netrefis, delas dvacet kliku, pokud to bude pro vas moc snadne, neni problem dat basketovy kos o 10m dal a tak zvysit obtiznost nasi skvele hry" .. samozrejme, najdou se lide, kteri budou s timto ukolem schopni regulerne bojovat, ale bude jich naprosty zlomek ... vitejte v D3

ja to v grupe dam .. dam to i v dps setupu .. ale kdyz chci hrat jako tank a chci jit solo tak ale nedam .. sice mi boss nic nedela moby tam utankuju ale protoze to nedam za 3 minuty ale za delme tomu 3 a pul tak je to nedokoncitelny ..

a cil blizzardu neni abys mel hru tezsi .. ale abys sel na rmah a nakoupil si veci co ti pomzou tu obtiznost zdolat ..

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/06/2012 :  16:45:45  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

prijde ti ze je to tank? neco jako stit .. vitalita .. rezisty? nebo vidis ciste dmg jako ja?



Kámoš co hraje tanka tak zabil diabla asi s 12000 dps, 800 resistama a cca 50k hp. Jestli chceš tak mi whispni a večer ti dám na něj ID nebo můžeš k nám na TSko pokecat s ním. Pak druhej hrajé spíše dmg bez bufu přes 30k.. resisty asi 400-600. Ten je v Aktu 3, ale jen proto že se přesouvá přes bose jen pokud má 5 stacků na něm :o)

Podle jejich reakcí se spíše přiklonuji k té dmg, ale upřímně.. je strašně důležité, aby jsi hrál co tě baví. Zkus obětovat trošku Vitky na úkor DMG.. popřípadě co máš statově za jednoručku?
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 21/06/2012 :  20:05:07  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle
]ja to v grupe dam .. dam to i v dps setupu .. ale kdyz chci hrat jako tank a chci jit solo tak ale nedam .. sice mi boss nic nedela moby tam utankuju ale protoze to nedam za 3 minuty ale za delme tomu 3 a pul tak je to nedokoncitelny ..

a cil blizzardu neni abys mel hru tezsi .. ale abys sel na rmah a nakoupil si veci co ti pomzou tu obtiznost zdolat ..


Tak možná to proste s klasickym tankem solo nejde ... vzdyt preci vime, jak oni tzv balancuji ...
ad RMAH ... no to se ale nevylucuje navzajem to me a tve...kdyz to budou nesmyslne zobtiznovat a budes to mit tezsi pujdes na AH nebo RMAH ... me jen stve ze to delaj takovou imo nasilnou nevybalancovanou stupidni formou a tu hru myslim hodne lidem zneprijemnuji timto. Jinak jasne, ze jim jde o penize :)

Edited by - vool on 21/06/2012 20:05:59
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 21/06/2012 :  22:58:24  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
No ja hlavně netuším, co tam všichni hrajete . Běhat furd dokola stejny mapy který jsou postupně obtížnější, to je jak když vraziš křečka do běhátka a pak mu utahuješ šrouby na čepu ...

Grafika -10 let, nezajímavý mapy, itemizace = 0, balance = 0, nesmyslná obtížnost, dropy = 0. Dropne třeba 62lvl 2h kladivo a tam je 10,1% chance na bleed za 100hp v průběhu 5 vteřin, přičemž průměrná rána je tak za 20000. To snad ani není možný kdo tohle mohl vyplodit .

Ta hra je arkáda, který se dnes hrají ve webovým prohlížeči mobilu a fungují 3x lépe. Nevím co se jim tam stalo že vypustili tohle po 8 letech práce. Po netu občas proběhnou videa úplně jinýho diabla 3, který vypadá 10x lépe než tohle, sem tam probleskne zpráva, že to méla být online hra a pod. Mě to přijde jako chabý pokus po nějakým totálním průseru, se kterým to prostě skusili a ono jim to vyšlo .

Edited by - PRIBOO on 21/06/2012 23:00:00
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 21/06/2012 :  23:13:57  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

No ja hlavně netuším, co tam všichni hrajete . Běhat furd dokola stejny mapy který jsou postupně obtížnější, to je jak když vraziš křečka do běhátka a pak mu utahuješ šrouby na čepu ...

Grafika -10 let, nezajímavý mapy, itemizace = 0, balance = 0, nesmyslná obtížnost, dropy = 0. Dropne třeba 62lvl 2h kladivo a tam je 10,1% chance na bleed za 100hp v průběhu 5 vteřin, přičemž průměrná rána je tak za 20000. To snad ani není možný kdo tohle mohl vyplodit .

Ta hra je arkáda, který se dnes hrají ve webovým prohlížeči mobilu a fungují 3x lépe. Nevím co se jim tam stalo že vypustili tohle po 8 letech práce. Po netu občas proběhnou videa úplně jinýho diabla 3, který vypadá 10x lépe než tohle, sem tam probleskne zpráva, že to méla být online hra a pod. Mě to přijde jako chabý pokus po nějakým totálním průseru, se kterým to prostě skusili a ono jim to vyšlo .

zaplatili jsme ... ted uz to proste musime hrat :)
jinak ano ... nic novyho ani zajimavyho tam neni ... a to co tam je je spatne .. bohuzel

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/06/2012 :  07:14:19  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

No ja hlavně netuším, co tam všichni hrajete . Běhat furd dokola stejny mapy který jsou postupně obtížnější, to je jak když vraziš křečka do běhátka a pak mu utahuješ šrouby na čepu ...

Grafika -10 let, nezajímavý mapy, itemizace = 0, balance = 0, nesmyslná obtížnost, dropy = 0. Dropne třeba 62lvl 2h kladivo a tam je 10,1% chance na bleed za 100hp v průběhu 5 vteřin, přičemž průměrná rána je tak za 20000. To snad ani není možný kdo tohle mohl vyplodit .

Ta hra je arkáda, který se dnes hrají ve webovým prohlížeči mobilu a fungují 3x lépe. Nevím co se jim tam stalo že vypustili tohle po 8 letech práce. Po netu občas proběhnou videa úplně jinýho diabla 3, který vypadá 10x lépe než tohle, sem tam probleskne zpráva, že to méla být online hra a pod. Mě to přijde jako chabý pokus po nějakým totálním průseru, se kterým to prostě skusili a ono jim to vyšlo .



a co tam delas furt ty ? te porad vidim online :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 22/06/2012 :  08:05:58  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
tak hlavne myslim, ze nejvetsi pruser je, ze ty mapy nejsou prakticky vubec nahodny :-( v D2 ty mapy byli generovany krome par vyjimek, ale v D3 je pruser

no mmo
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 22/06/2012 :  08:35:23  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Poslouchat po ránu nádobí zavěšené v průvanu, aneb DIABLO 3 soundtracks, fakt není dobrý nápad

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/06/2012 :  11:54:02  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Poslouchat po ránu nádobí zavěšené v průvanu, aneb DIABLO 3 soundtracks, fakt není dobrý nápad


není, voni to vědí a proto maj raději výpadek, ale mazaný, píše mi to chybu a že prej mám checknout jejich site se server status, když to udělám, vidím, že vše jede OK a vše je online, tak jsem checknul accc jestli uz mi ho konecne nezabannovali celej a ne, D3 stale active ..
prej jsem ml ještě checknout jestli jsem connectlej k netu, tipuji, že ano, když tady postuju své rozumy ....

tak jsem koukal na forum a lidi jim tam uz snad jen nadavaji ... tak nevim, jestli je tohle dobra obchodni strategie...nicmne oni byli uspesni vzdy...tak asi vedi, co si mohou dovolit no


btw velmi zajimave:
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4796489706
uvodni post (nyni udajne smazany jeho pisatelem) byl sice dost rozhorceny, ale slusny a vecny a kriticky .... copak se stalo, ze se po par minutach rozhodl post smazat :)

Edited by - vool on 22/06/2012 12:10:18
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 22/06/2012 :  12:52:29  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

a co tam delas furt ty ? te porad vidim online :D

Hraju si na aukci .
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 22/06/2012 :  13:35:31  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Diablo mělo s Unrealem a Falloutem snad nejlepší soundtracky, jaké jsem kdy ve hrách slyšel, takže jsem byl zvědavý na třetí díl. No už nejsem.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 22/06/2012 :  22:44:21  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
HIDDEN TRUTH BEHIND 1.0.3 - FROM US FORUMS
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4784169050

Za sebe říkám +1. Mám odehráno nějakých 250hodin za wizarda a myslím, že hra mi už nic víc nenabídne.


Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/06/2012 :  23:16:10  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Trefné.
Já myslím, že tyhle blizzardí produkty a samozřejmě nejenjejich už ani nelze nazývat hrami. Protože pro hráče jsou ty jejich produkty stále a stále více bored.
Dnes jsem zkoušel farmit a je to přesně, jak píše onen dotyčný, napadaly my tuny zmetků, ani jeden použitelný item, dokonce bych se i vsadil, že padají úmyslně degradované itemy, že se prostě generují jinak. Kupříkladu nepadl mi žádný item, kde by bylo nějak pořádně něčeho, čehokoliv, padají itemy typu 30 toho 50 onoho 65 tamtoho.
Na netu jsem si všiml už nejméně třech streamu, kde streamovali d3 hc a nyní tam jede HoN či Dota s tím, že jim postavy zabil Blizzard ...

2Luka: prosimte, poradis, jak ma spravnej mag bojovat s elitnima nagama, ktery proste kdyz vlezou do blizzardu tak zvanishuji a zviditelni se opet az pri prilezitosti udeleni mi rany za 15k HP? Ja treba tuhle situaci v a2 hellu zahrat neumim aniz bych nechcip.

Edited by - vool on 22/06/2012 23:41:04
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 22/06/2012 :  23:57:01  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Vool:

Jo Nagy jsou (byly) mé oblíbené. Hraju kombo venom hydra + arcane orb (tap source) + diamond skin (+20k) a teleport (fracture).

Kdyz zmizi tak vidis jen ten obrys, vis ze pujdou na tebe tak tam hodis hydru, ranu prezijes (force armor) a bud odportujes nebo pouzij Dskin.

Ja do sebe vetsinou nechal trisknout, nebo bezel smerem od nich (ten vanish maji cca 5s), nechal jsem si mezeru a nahazel jim tam par orbu, oni se do toho objevi, orb jim da AOE dmg a kitujes :)

Ted jsem si vsiml ze pises ELITE. Proste je kitujes, kdyz ti zmizi tak vis ze jdou na tebe, tak holt zdrhas. Objevi se, hodis hydru a behas v nejakem rozumnem kruhu tak aby hydra mohla delat dmg a ty si ji nemusel porad recastit . Kombo s blizz+hydra me moc nebavilo. S orbem mi to prijde lepsi. V uzavrenem prostoru portuju skrze ne (opet hydra uprostred trasy).

Nevim jestli jsem ti pomohl, neumim to moc popsat.

Edited by - Luka on 23/06/2012 00:02:07
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/06/2012 :  00:28:28  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
jak s magem na nagy? normalne ... nahazej na sebe rezist armor a vitalitu ... nahod stit co ti zveda rezisty a armor ... zapni archona a usmaz je :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/06/2012 :  00:32:16  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ale jo, diky, asi jsi proste sikovnejsi, ja teleport nesnasim, nepotne ani ke kraji obrazovky, max tak do pul a pej je to 35 yaedu, z toho mi vyplyva, ze monitor ma na sirku nejakych 140 yardu, tak to postavy maji podle blizzu nejmin 10 yardu na vysku.
Ted tam mam hejna hmyzu, jednohejno je champion a ty jeho minioni jsou imunni, zpomalit se realne nedaji a mych 25k davaji vzdy za dve vteriny, tak to taky nevim :)) prijde mi to jak vycvik pro kosmonauty.
Jsem sice nemehlo nezrucny, ale co si treba pamatuji lidi z nasi uber wow guildy, tak vetsina na tom byla jeste hure, takze je vidno, kam tu hru smeruji.
Navic se mi zda, ze ten hell trochu zobtiznili.
Vcera v A5 jsem mel s wd fakt velky problemy, pak jsem dingnul 60 a ke skeleton kingovi se dostal vcelku bez problemu bez jakekoliv zmeny gearu, proste ten zacatek inferna byl proti konci hellu oddych.
Maga bych si mohl vybavit lepe, ale tak kouskama za 200k+ / 1kus ...tak mi prijde, ze to doprasili zcela.

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/06/2012 :  00:34:12  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

jak s magem na nagy? normalne ... nahazej na sebe rezist armor a vitalitu ... nahod stit co ti zveda rezisty a armor ... zapni archona a usmaz je :)


JJ presne jak pises by to slo, takze je perfektne videt, co jsi vcera psal, kam to blizz tlaci...k nakupovani.....nicmene nechapu, jak tohle delaj ti, co to prosli na HC, protoze nemyslim, ze vzdy se da utect a respecnout.

*****
Da se pri hre zobrazit lvl nepratel nejak? Nejaky rozsireny popisky ci tak neco? Dik.

Edited by - vool on 23/06/2012 09:34:20
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 23/06/2012 :  11:22:15  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
neda
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 23/06/2012 :  12:20:08  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5911501949?page=1

Jestli sem to dobre pochopil, tak podelali dropy v actu3/4. Bashiok to tam vicemene potvrdil.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/06/2012 :  13:07:09  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Berserk

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5911501949?page=1

Jestli sem to dobre pochopil, tak podelali dropy v actu3/4. Bashiok to tam vicemene potvrdil.


Jak už jsem zde dávněji postoval:
Inferno - Act I
iLvl 61: 17.7%
iLvl 62: 7.9%
iLvl 63: 2.0%

Inferno - Act II
iLvl 61: 18.6%
iLvl 62: 12.4%
iLvl 63: 4.1%

Inferno - Act III and Act IV
iLvl 61: 24.1%
iLvl 62: 16.1%
iLvl 63: 8.0%

Prostě pro hráče, který není overgearnut je efektivnější farmit A1/2.
Pokud to považuješ za podělání, tak pak je celé D3 i wowko podělaný, protože ty jejich tzv. balance tam lítají stále o strašně velký čísla.
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 23/06/2012 :  13:15:11  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
Podle mých zkušeností právě tahle tabulka pro act3/4 nesouhlasí realitou (ale to může bejt prostě moje smůla). Co je ale horší, že i když padne ilvl 62-63 tak narolovaný staty sou slabý.

Někde je chyba a když už i dev napíše "I unfortunately don't have any specifics to share just yet, but we agree they are low and are looking at adjusting them. We should have more details early next week." tak na tom asi něco bude.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/06/2012 :  14:30:40  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Berserk

Podle mých zkušeností právě tahle tabulka pro act3/4 nesouhlasí realitou (ale to může bejt prostě moje smůla). Co je ale horší, že i když padne ilvl 62-63 tak narolovaný staty sou slabý.

Někde je chyba a když už i dev napíše "I unfortunately don't have any specifics to share just yet, but we agree they are low and are looking at adjusting them. We should have more details early next week." tak na tom asi něco bude.


No napsal, že oni souhlasí, že je to málo, ale v jejich hrách je stále něco málo a něco jinýho zase moc, proto s tím či oným hýbou klidně o 40 nebo i více procent a to dosti často. Nic zvláštního v tom jeho vyjádření nevidím. Že padají itemy horší je fakt, to je daň za to, že jich padá na oko více, nějak to srovnat musí, aby AH nebyla přeplněna kvalitními levnými itemy, pak by se jim tam penízky dobře netočily.

****
Nicméně nějak té hře nebo možná jim přestávám zcela rozumět.
Oni Beliala na Hell nějak výrazně nerfnuli? Nebo spíš zabbugovali?
Totiž dnes jsem tam byl s mágem. Jak jsem měl s Belialem problem s mým DH na hell a naexpil tam 3,5 levelu, tak s mágem jsem ho dal napoprvé bez větších problémů. Sice mám na mágovi o pár HP více než měl DH, ale vypadalo to, že i kdybych měl stejně jak tenkrát s tím DH nic by se nestalo.
Ale co mě zarazilo opravdu bylo, že i když jsem dostal imo několikrát ránu pěstí, aspoň mi tedy v tu chvíli, kdy ty rány rozdával, několikrát ubyla HPčka, dostal jsem achievment za to, že jsem pěstí nedostal ... tak to jsem z toho PAFFF.

Edited by - vool on 23/06/2012 14:56:37
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 23/06/2012 :  15:05:22  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Kdyz neco prodam v AH, da se zpetne zjistit, co jsem to vubec prodal? Nazev itemu mi toho moc nerekne.

MMOs failed.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/06/2012 :  17:19:38  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Kdyz neco prodam v AH, da se zpetne zjistit, co jsem to vubec prodal? Nazev itemu mi toho moc nerekne.


No u některých itemů to možná půjde dohledat na netu, o co šlo.
Btw AH mi zobrazuje ty samé výsledky vyhledávání jako ráno...že by bugíček? Pro představu nechám vyhledat 2h kuše do 1 000 000 bez dalších kriterii a ukazuje mi to zcela stejný kousky jako ráno + na začátku mě to avizuje stále stejnou jako ráno, že byla právě SOLD ...:)
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 23/06/2012 :  17:22:51  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
No napsal, že oni souhlasí, že je to málo, ale v jejich hrách je stále něco málo a něco jinýho zase moc, proto s tím či oným hýbou klidně o 40 nebo i více procent a to dosti často. Nic zvláštního v tom jeho vyjádření nevidím. Že padají itemy horší je fakt, to je daň za to, že jich padá na oko více, nějak to srovnat musí, aby AH nebyla přeplněna kvalitními levnými itemy, pak by se jim tam penízky dobře netočily.



V te odpovedi je jasne napsany, ze to je proste blbe... nekde bude chyba a bude se to resit.
Nechapu proc porad plkas o nejakych penizkach, s kterejma to sice souvisi, ale ne tak jak ty tu porad meles. Aby Blizzard na RMAH vydelal co nejvic, naopak potrebuje, aby byla aukce zaplnena kvalitnima itemama za rozumnou cenu. Sracky za stovky EUR nikdo nekoupi a oni z toho moc nemaj.

Proste a jednoduse devove vi ze je nekde chyba, budou ji resit a snad ji i poresi.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/06/2012 :  20:13:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by vool
No napsal, že oni souhlasí, že je to málo, ale v jejich hrách je stále něco málo a něco jinýho zase moc, proto s tím či oným hýbou klidně o 40 nebo i více procent a to dosti často. Nic zvláštního v tom jeho vyjádření nevidím. Že padají itemy horší je fakt, to je daň za to, že jich padá na oko více, nějak to srovnat musí, aby AH nebyla přeplněna kvalitními levnými itemy, pak by se jim tam penízky dobře netočily.



V te odpovedi je jasne napsany, ze to je proste blbe... nekde bude chyba a bude se to resit.
Nechapu proc porad plkas o nejakych penizkach, s kterejma to sice souvisi, ale ne tak jak ty tu porad meles. Aby Blizzard na RMAH vydelal co nejvic, naopak potrebuje, aby byla aukce zaplnena kvalitnima itemama za rozumnou cenu. Sracky za stovky EUR nikdo nekoupi a oni z toho moc nemaj.

Proste a jednoduse devove vi ze je nekde chyba, budou ji resit a snad ji i poresi.


Prosim te, kde to jasne napsany, ze je to blbe? Dik.

A ten zbytek, co jsi napsal, je dobrej vtip, mozna bys to tam mel dopsat, aby to nahodou nekoho nezmatlo.

Edited by - vool on 23/06/2012 20:15:39
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 23/06/2012 :  20:31:14  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
Prosim te, kde to jasne napsany, ze je to blbe? Dik.

A ten zbytek, co jsi napsal, je dobrej vtip, mozna bys to tam mel dopsat, aby to nahodou nekoho nezmatlo.


Milej Vole... tve posty tu sleduju a myslim ze kazdej clovek s troskou mozku v tom zarizeni co ty nosis na krku, aby ti do nej pri desti nechcalo, vi narozdil od tebe jak minimalne fungujou platby kolem D3.
Bud si to zjisti, a nebo tu dal plkej sve uplakane posty, ktere normalni lidi jen rozesmivaj. Aspon se budeme mit cemu zasmat mezi hranim "debilnich a spatne udelanych her"

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 24/06/2012 :  00:29:59  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
a hlavne taky, mily vole, neser kuzmu, protoze ten neodpousti tak snadno jako ja..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page
Page: of 24  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,38 seconds. on eygor Snitz Forums 2000