Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo III
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 24

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 02/06/2012 :  12:43:15  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
Shanim lidi co farmi gobliny na HC INFERNO ACT1 ... poslete PM s ID ... WD 60LVL ...
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 02/06/2012 :  12:54:07  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Tak je to pojaty po jejich, hogo fogo marketing a absolutne nedotazeny provedeni. Zacina to u malickosti jako jsou treba droprate tech pages a tomes na craft(ktery je mmch uplne na nic), proste kdyby za tech x let se nekdo tomu aspon chvili povenoval, tak by preci jednoduchym vypoctem musel zjistit, ze je to uplne na nic, aby to takhle padalo.
Btw koukali jste, kolik lidi si u ty hry valelo sunky? To jsou stovky lidi, co se na tom podileli, ja myslel, ze pave nemeli lidi tak to delali v peti a proto tyhle vysledky.
Ja ale myslim, ze tohle je proste ve svete bezny, flakaci, flakaci, dementi. I podle toho co si pamatuji na mnohe z tech, co treba zastupovali na trhu velke producenty nekterych potravin, tak to mnohdy byla tak vylizana paka, ze zustaval rozum stat.



Battle.net fora jsou plná nespokojeného chrochtání. Čím víc Vás bude, tím lépe půjdete slyšet

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 02/06/2012 :  13:02:42  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by PRIBOO

Tak když počítám poměr cena/výkon v ACT IV na inferno, nevyplatí se zabíjet elite packy, ale voblíct na sebe magic find 200+ a v Gardens of Hope 1 tier rozbíjet vázy a truhhly, relognout a znova .

Mám 45k dps, 35K HP, 300 resisty a jakýkoli hit = smrt. Jak jsou ti mobi nastavení je hezky vidět, když sorca charmne moba a ten dá instantem druhýho moba vedle .



tohle je právě to proč jsem přestal hrát, ta herní mechanika... ona tam vlastně není žádná ale naoko se to tváří že to funguje.

On ten 1 hit by treba nevadil, pokud by tam nebyly moby typu stealth, u tebe se odhidne a prásk! Nebo na tebe portne a prásk! Nebo ze 30 metru na tebe vysype 10 bomb a tak podobně . O těch nezabitelných elitách v invul bublinách či "extra fast", kdy tě se speedem na + 20 předbéhne, 3 oběhne a pak se tě dotkne ani nemluvě. To je strašná zábava a chalenge, asi podle Blizu .

Jinak treba v ACT4 s 45 000 dps nezabiju toho goblina s pokladem, dávam je tak na 1/2 než zmizí v portálu.

Edited by - PRIBOO on 02/06/2012 13:09:45
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 02/06/2012 :  13:41:14  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Problem je, ze inferno je FUBAR - "obtiznost" inferna byla totiz navrzena dementnim lojzikem z horni chaloupky, ktery se rozhodl, ze obtiznost = moby delaji 4x vic dmg nez na hell.

Vysledkem je, ze veskery classy s defenzivou zalozenou na mitigaci jsou v prdeli - k cemu ti je ze mitigujes 85% dmg kdyz i tak jses na 2 rany - naopak avoidance based chary jsou na tom v podstate stejne jako na hell.

Kdyz se k tomu prida linearni narust vesech dmg modifieru (primarni stat, %dmg, %attack speedu, %crit) a naopak masivnim logaritmickym diminishing returnem postizene def staty (armor, rezist, dodge) tak je vysledek jednoduchy - jedine co ma smysl je jet 100% ofenzivu - ale to si opet muze dovolit jedine ranged char.

Vysledkem je FUBAR endgame ktery IMHO nejde bez masivnich zmen vyresit.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 02/06/2012 13:41:53
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 02/06/2012 :  14:10:40  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
A on to tam u nich nikdo nedohral do inferna a nezjistili, že melle chary jsou okamžitě dole? Tomu nerozumím .

Itemizace naprosto nulová. 99,99% všech itemů je k ničemu. AH nefunkční, za prachy to nikdy nemůžou spustit, craft itemy mají už týden vypnutý. Miliarda errorů kdykoliv cokoli uděláš.

Nejbohatší herní společnost světa vydá legendární hru v tomto stavu? Tzn. potřebovali vydržet týden, než se prodá adekvátní počet kopií a mají splněno? KOZY!!!
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 02/06/2012 :  15:14:48  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ale nechte toho, oni přeci usilovně odstraňují všechny ty drobné chybky a ty hrubé jsou zásadně na straně zákazníků.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 02/06/2012 :  16:00:33  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Inferno rikali, ze budou cely rebalancovat, takze to vidim na kratkodoby problem. Co je ale fakt spatny, je itemizace. A to nevyresej bez prekopani zakladu.

MMOs failed.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 02/06/2012 :  17:26:24  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Mno ja to zatim vyresil tim, ze si zakladam HC barbary ... vzhledem k me sikovnosti je to velmi narocne uz od startu a vlastne ani jak itemizace tak ani vyssi obtiznosti me absolutne nemusi trapit. Vim, ze tam nikdy nedojdu. ALe je to fakt prima, uplne me to pohlcuje, kdyz bojuji o holy zivot :)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 02/06/2012 :  18:27:43  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Prave jsem potrestal cloveka zodpovedneho za nepovedeny launch Diabla.
http://2i.cz/2i/i/4fca4ceb/21dd6226d4b2c98996a9953a55e6b0ef/48256b4192.f.jpg

MMOs failed.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 02/06/2012 :  21:52:29  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
To je bug nebo velkolepa myslenka blizzu, ze po zmene abilit se mi vyresetuji stacky nephalem bufu?

Edited by - vool on 02/06/2012 21:53:58
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 02/06/2012 :  22:27:39  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
To je feature, aby skilleri s jednim buildem dostali vetsi reward.

MMOs failed.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/06/2012 :  01:34:17  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
nekdo tu psal, ze to velky cislo, co je na zbrani by melo udavat celkovou dps, imo to tak neni, podle me je k tomu treba ty staty co tam jsou pripocitat zvlast, ovsem zrejme jen nektere ... no kdovi, jak to chytry pan Wilson myslel.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 03/06/2012 :  10:16:30  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

nekdo tu psal, ze to velky cislo, co je na zbrani by melo udavat celkovou dps, imo to tak neni, podle me je k tomu treba ty staty co tam jsou pripocitat zvlast, ovsem zrejme jen nektere ... no kdovi, jak to chytry pan Wilson myslel.



Attack speed, + damage a + % damage jsou zapocitany. Main stat, + % na crit a velikost critu není.

Jinak zajimavé je, že v aukci v DPS není započítán socketovaný rubín, ale když si to seřadíte podle dps, tak to seřazuje, jakoby byl.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/06/2012 :  12:16:50  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by vool

nekdo tu psal, ze to velky cislo, co je na zbrani by melo udavat celkovou dps, imo to tak neni, podle me je k tomu treba ty staty co tam jsou pripocitat zvlast, ovsem zrejme jen nektere ... no kdovi, jak to chytry pan Wilson myslel.



Attack speed, + damage a + % damage jsou zapocitany. Main stat, + % na crit a velikost critu není.

Jinak zajimavé je, že v aukci v DPS není započítán socketovaný rubín, ale když si to seřadíte podle dps, tak to seřazuje, jakoby byl.


AHa! tak to sedí řekl bych přesně..

Edited by - vool on 03/06/2012 12:17:09
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 03/06/2012 :  20:28:54  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jsem zkusil PoE, a kdyby se tyhle 2 hry spojily, tak od toho nikdo nevstane. Co dela D3 blbe, ma PoE zmaknuty a naopak.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 04/06/2012 :  12:27:37  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
...

Edited by - Detoxa on 04/06/2012 12:48:17
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/06/2012 :  15:37:59  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Jsem zkusil dnes skryty level, utratil skoro vsechny goldy za upgrady staffy, stejne se do inferno verze nedostanu a hlavne mam z toho pocit, ze pokud je pravda, ze odtamtud pochazi spousta tech dobrejch itemu, co jich je plna ah :) tak blizz fakt zkousi, jak moc dementni jeho zakaznici jsou ... pro me je to nehratelný, leda by tam dropovaly přímo Eura, pak bych se překecal. byli jste tam? Jak to působí na vás?
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 04/06/2012 :  16:27:50  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
a za chvilku uslysime, jak je to inferno ted moc lehky a jak se to tim pokazilo atd atd ... :-)

Kazdopadne pozoruju u sebe nevidanou vec. Nepamatuji si uz tak pet let kdy bych u hry travil takovy mnozstvi casu a hral do 3 az 4 do rana a pak chodil do prace apodobne.

Opravdu to nechapu, neco na tom bejt prece musi. Byl jsem vyslovene odpurce tehle hry a tim min to chapu :-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 04/06/2012 :  17:24:03  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

A on to tam u nich nikdo nedohral do inferna a nezjistili, že melle chary jsou okamžitě dole? Tomu nerozumím .

Itemizace naprosto nulová. 99,99% všech itemů je k ničemu. AH nefunkční, za prachy to nikdy nemůžou spustit, craft itemy mají už týden vypnutý. Miliarda errorů kdykoliv cokoli uděláš.

Nejbohatší herní společnost světa vydá legendární hru v tomto stavu? Tzn. potřebovali vydržet týden, než se prodá adekvátní počet kopií a mají splněno? KOZY!!!


Preco to vlastne hrame ?

MMO traveller
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 04/06/2012 :  17:34:25  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
RIP muj wizard lv 44. Umrel na nightmare jako nejvetsi noob, kdyz si vepredu hral na barba v actu 3.

Ja vubec nejaky inferno neresim. Jedu se svym monkem act I na hell a to je takovej adrenalin, protoze dobrej gear se koupit neda, tak jsem odkazanej jen na to, co najdu. Snad se dozije actu II, kde pobihaj bugnuty lacuni, co ignoruji defense staty.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 04/06/2012 17:37:54
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 04/06/2012 :  18:44:29  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
Zdravim, nehelpol by mi niekto s belialom na inferne?
som nanom zaseknuty uz par dni a nie a nie sa cez neho dostat...
mam barbara a battletag je Killerko#1508 si ma kludne pridatje...
plazim sa cez inferno ale je to bieda xD
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 04/06/2012 :  19:03:50  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by PRIBOO

A on to tam u nich nikdo nedohral do inferna a nezjistili, že melle chary jsou okamžitě dole? Tomu nerozumím .

Itemizace naprosto nulová. 99,99% všech itemů je k ničemu. AH nefunkční, za prachy to nikdy nemůžou spustit, craft itemy mají už týden vypnutý. Miliarda errorů kdykoliv cokoli uděláš.

Nejbohatší herní společnost světa vydá legendární hru v tomto stavu? Tzn. potřebovali vydržet týden, než se prodá adekvátní počet kopií a mají splněno? KOZY!!!


Preco to vlastne hrame ?


Protože gameplay tý hry je prostě dobrej. Všechno kolem posrali jak mohli, ale mlátit zombíky na tisíc a jeden způsobů je tu prostě zábavný.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/06/2012 :  21:02:31  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ano, navic myslim, hra ma spoustu dobrej napadu, jen ten tym, co to realizoval dobrej neni no.
A jak tu kdosi psal..ono to inferno neni tezky..je lehky..misty a jinde na stejny urovni je nehratelny...to je myslim chyba...ale to bylo a je i na hell misty.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 05/06/2012 :  11:17:41  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Ano, navic myslim, hra ma spoustu dobrej napadu, jen ten tym, co to realizoval dobrej neni no.
A jak tu kdosi psal..ono to inferno neni tezky..je lehky..misty a jinde na stejny urovni je nehratelny...to je myslim chyba...ale to bylo a je i na hell misty.




Me se fakt libi ten tvuj krasne cernobily pohled na svet :-)

Prijde mi facinujici, ze se s tim da fungovat a jeste sis nekde poradne nenatloukl :-)
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 05/06/2012 :  13:03:07  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by vool

Ano, navic myslim, hra ma spoustu dobrej napadu, jen ten tym, co to realizoval dobrej neni no.
A jak tu kdosi psal..ono to inferno neni tezky..je lehky..misty a jinde na stejny urovni je nehratelny...to je myslim chyba...ale to bylo a je i na hell misty.




Me se fakt libi ten tvuj krasne cernobily pohled na svet :-)

Prijde mi facinujici, ze se s tim da fungovat a jeste sis nekde poradne nenatloukl :-)



Mně přijde fascinující, že je mu dle profilu 30 let... :)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 05/06/2012 :  13:10:11  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Mne prijde fascinujici co vsechno vas dokaze fascinovat :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 05/06/2012 :  13:27:22  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
A mne prijde zajimave, co vsechno dovede fascinovat nekoho, koho fascinuje to, ze nekoho fascinuje neco jineho :)

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 05/06/2012 13:28:30
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 05/06/2012 :  14:50:02  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by vool

Ano, navic myslim, hra ma spoustu dobrej napadu, jen ten tym, co to realizoval dobrej neni no.
A jak tu kdosi psal..ono to inferno neni tezky..je lehky..misty a jinde na stejny urovni je nehratelny...to je myslim chyba...ale to bylo a je i na hell misty.




Me se fakt libi ten tvuj krasne cernobily pohled na svet :-)

Prijde mi facinujici, ze se s tim da fungovat a jeste sis nekde poradne nenatloukl :-)



Mě se zas líbí partičky online wankerů, kteří místo sdělení čehokoliv konkrétního v rámci svých pravidelných cyklů kropí komunitní fórečka svými produkty.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 05/06/2012 :  14:51:57  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by vool

Ano, navic myslim, hra ma spoustu dobrej napadu, jen ten tym, co to realizoval dobrej neni no.
A jak tu kdosi psal..ono to inferno neni tezky..je lehky..misty a jinde na stejny urovni je nehratelny...to je myslim chyba...ale to bylo a je i na hell misty.


Me se fakt libi ten tvuj krasne cernobily pohled na svet :-)
Prijde mi facinujici, ze se s tim da fungovat a jeste sis nekde poradne nenatloukl :-)


Mně přijde fascinující, že je mu dle profilu 30 let... :)


Mě přijde fascinující, že jsou ldé, kteří se na foru o online hrách zabývají sháněním informací o ostatních registrovaných.
Chtěl by jsi taky vědět, jestli jsem gay?
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/06/2012 :  15:08:01  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Nám se osvědčilo to, že chodíme farmit ve více lidech. Nahodíme stacky a pak když toho padá 4x tolik (díky počtu lidí v grupě) tak ty itemy mezi sebou šmelíme (zadarmo). Takže po týdnu farmy jsou kluci progresu 2 fáze Diabla na Inferno.

Zkoušeli jsme i takové blbosti jako s magic gearem farmit vázy, gobliny atd atd. :) No, ale to je nezáživné.

Dále se skladáme na craft.. všechny itemy dáváme jednomu člověku a ten nám craftí. Vyjde to levněji než bychom ho měli všichni. Díky tomu máme gemy za výrobní cenu.

Jinak s bugama souhlasím.. ted nevím jaká to je fáze, ale i když máš 800 all resist a armoru přes 11000 tisíc tak dostaneš pomalu oneshot :o)
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 05/06/2012 :  15:31:07  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
haha tak zatial co vy ste sa tu fascinovali ja som dal solo beliala na inferne s mojim average barbom :D
...uff, dalo zabrat a mam aj video, sa akurat encoduje.... huraa farmit act 3 =)

video je (re)uploadnute (v 720p tentokrat): http://youtu.be/tkMKG9ocwpU

Edited by - Killerko on 05/06/2012 22:40:38
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 05/06/2012 :  16:34:35  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Killerko

haha tak zatial co vy ste sa tu fascinovali ja som dal solo beliala na inferne s mojim average barbom :D
...uff, dalo zabrat a mam aj video, sa akurat encoduje.... huraa farmit act 3 =)

video je uploadnute: http://www.youtube.com/watch?v=ok-vk26Jo4E


masaker, to ti gratulujem, za barbara by som to povazoval za close to impossible. ja som to vzdal po par hodinach, par krat som sa dostal do fazy 3, kde ma 1 hitol ten poison breath. tak som si zavolal na pomoc typka DH s 200k DPS ... otazka 30 sekund

MMO traveller
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 05/06/2012 :  18:06:25  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Vcera to dostal muj lv 54 monk prave v actu II na hell. Waller, molten, horde wasp, fakt lahudka. Sice jsem mohl nekolikrat utyct, ale byl jsem odvaznej a nakonec se to nevyplatilo. Jinak ty lacuni asi jsou uz opraveny, protoze se mi nezdalo, ze by ignorovali defens staty.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 06/06/2012 :  15:08:53  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Killerko

haha tak zatial co vy ste sa tu fascinovali ja som dal solo beliala na inferne s mojim average barbom :D
...uff, dalo zabrat a mam aj video, sa akurat encoduje.... huraa farmit act 3 =)

video je (re)uploadnute (v 720p tentokrat): http://youtu.be/tkMKG9ocwpU


btw co mas za gear ?

MMO traveller
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 06/06/2012 :  15:56:48  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Killerko

haha tak zatial co vy ste sa tu fascinovali ja som dal solo beliala na inferne s mojim average barbom :D
...uff, dalo zabrat a mam aj video, sa akurat encoduje.... huraa farmit act 3 =)

video je (re)uploadnute (v 720p tentokrat): http://youtu.be/tkMKG9ocwpU


btw co mas za gear ?



No praveze celkom nic extra az na the helm of command ktoru som si kupil predtym kedze na justice lantern som nemal. Dokopy 28% block chance aj s 20% co mam zo stitu, inac vsetko take priemerne veci a 1h sekeru 764dps.
Inac na konci videa som ukazal vsetko gear aj build..
mal som okolo 9900 dps a 8600 armor a 5-600 resisty (uz so vsetkymi buffmi)

Build som mal taky ze vsetko do obrany Leap z 300% armorom po dopade na 4 sekundy a Ignore pain zo 7 sekundovou runou a k tomu klasiku revenge, furious charge a warcry.
Tie leap a ignore pain som striedal.. skocil som a po 4 sekundach som aktivoval ignore pain ked ignore pain vyprsal zase som skocil.. takto som bol asi 15 sekund takmer neporazitelny :) akurat potom treba chvilu vydrzat kym je ignore pain zase ready.. tu pomohol furious charge.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 07/06/2012 :  10:09:18  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
Patch 1.0.3

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/06/2012 :  10:34:04  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
zkouseli nekolik novych mechanismu a nakonec jim jako nejlepsi reseni prislo zvednout ceny oprav 4 -6 krat oproti soucasnymu stavu :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 07/06/2012 :  14:41:31  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
on ten grindfest este nekdo hraje?


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 07/06/2012 :  16:07:55  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
A co ine hrat? :)

PoE po 4roch mesiacoch omrzelo. Snad open beta casom?
Mam znovu moznost pokecat si s chalanmi, ktorych uz dlho poznam (zacinali sme vo WoW v 2004) a trosku sa zahrat pred tym, ako odidem do prace.
No rush, no commitment.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 07/06/2012 :  16:45:16  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

Patch 1.0.3


zaujimave

Inferno balance right now has a difficulty gap in which Act I feels about right, but Act II feels like trying to bust through a brick wall. In patch 1.0.3 we’re going to be lowering that wall by adjusting the damage and health of monsters in Inferno Act II, III and IV.

Repair costs on level 60 items are going to go up a lot.


we’re lowering the number of guaranteed Rare items on bosses when you have your full five stacks of Nephalem Valor from two guaranteed Rares to one guaranteed Rare (you still have a very good chance at multiple rares, it's just no longer guaranteed). In exchange, all champion and rare packs will now drop a bonus guaranteed Rare item when you have your full five stacks of Nephalem Valor.

iLvl 63 itemy nakoniec budu padat aj v A2, len s trocha mensou sancou.

uvidime ...ak to budeme este hrat, ked ten patch dorazi

MMO traveller
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 07/06/2012 :  17:07:57  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Podla toho, kedy dorazi.

Ako oddychovka, minimalne na vylevelovanie postav je to fajn.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 08/06/2012 :  16:28:42  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=8NUQTATy5dc&feature=player_embedded

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4551469831?page=1

lol - aneb utracejte goldy dokud za ne jde vubec neco koupit :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 08/06/2012 :  17:15:08  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

http://www.youtube.com/watch?v=8NUQTATy5dc&feature=player_embedded

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4551469831?page=1

lol - aneb utracejte goldy dokud za ne jde vubec neco koupit :)



tak to myslím nikoho nepřekvapuje, ve hře kde peníze nikam nemizí a makro co 5 někam klikne dokáže generovat 100k za hodinu ...

Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 10/06/2012 :  23:47:16  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem doexpil Demon Huntera a jsem momentálně v Actu 2 inferno. A je to opravdu hratelné. Pořád to není úplně zábavné, protože se prostě umírá, ale dokážu si představit, že se to dá takhle dohrát.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 11/06/2012 :  03:39:05  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
Ja som krvopotne nasetril na Justice lantern.. bol to ale fakt horor bo ked som zacal nanu setrit stala 2.5-2.8 mil najlacnejsia a dnes maju najlacnejsiu za 3.5-4.1 mil.. najlacnejsiu podotykam!

a este naku sunku zbran ale s 850 life on hit a musim povedat ze sa celkom da prezit v act 3.. dokonca aj tankovat elitaky sa uz s tym da (aj ked ako ktore, a zase moc dps nemam a taky laser ma sunda na dotyk tunak xD)
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 11/06/2012 :  06:46:05  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

http://www.youtube.com/watch?v=8NUQTATy5dc&feature=player_embedded

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4551469831?page=1

lol - aneb utracejte goldy dokud za ne jde vubec neco koupit :)


To video uz tam nie je, obviously, komenty zakazane, par userov vymazanych. O com to bolo, dostal som sa na forum az dnes ...

MMO traveller
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 11/06/2012 :  09:17:08  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Tak jsem doexpil Demon Huntera a jsem momentálně v Actu 2 inferno. A je to opravdu hratelné. Pořád to není úplně zábavné, protože se prostě umírá, ale dokážu si představit, že se to dá takhle dohrát.

S DH to jde. Každopádně zábavnost je někde v záporných číslech. Neměl bych nic proti tomu, že dotek moba = smrt. Jen by to neměli být stealtheři nebo portovací mobi. Mob se na tebe portne, instakillne tě a nenaděláš nic. A to mám na DH gear postavenej nejen na DPS (80000 DPS) ale mám i resisty někde okolo 450 a HP nad 40k. K ničemu. Stačí itemy s DEX, VIT a resist je na nic. Výsledek doteku moba je stejný :D.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 11/06/2012 :  09:54:11  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Kar-Chee

Tak jsem doexpil Demon Huntera a jsem momentálně v Actu 2 inferno. A je to opravdu hratelné. Pořád to není úplně zábavné, protože se prostě umírá, ale dokážu si představit, že se to dá takhle dohrát.

S DH to jde. Každopádně zábavnost je někde v záporných číslech. Neměl bych nic proti tomu, že dotek moba = smrt. Jen by to neměli být stealtheři nebo portovací mobi. Mob se na tebe portne, instakillne tě a nenaděláš nic. A to mám na DH gear postavenej nejen na DPS (80000 DPS) ale mám i resisty někde okolo 450 a HP nad 40k. K ničemu. Stačí itemy s DEX, VIT a resist je na nic. Výsledek doteku moba je stejný :D.


Co ti poviem, cely cas musis mat prst na binde skillu zvaneho SS :) Ja to tak v podstate hram, SS mackam automaticky pri kazdom kontakte s hocijakymi mobmi, ani nemusia byt stealth a teleporters. 45 Discipline a Preparation-backup plan to zatial bohate vykryvaju.

MMO traveller
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 11/06/2012 :  10:34:02  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by brutus

http://www.youtube.com/watch?v=8NUQTATy5dc&feature=player_embedded

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4551469831?page=1

lol - aneb utracejte goldy dokud za ne jde vubec neco koupit :)


To video uz tam nie je, obviously, komenty zakazane, par userov vymazanych. O com to bolo, dostal som sa na forum az dnes ...


mam dojem ze tam bylo tohle:
http://www.diablofans.com/topic/49402-diablo-iii-farmer-makes-60-million-gold-an-hour-and-tells-all/page__p__924143

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 11/06/2012 :  10:41:35  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by brutus

http://www.youtube.com/watch?v=8NUQTATy5dc&feature=player_embedded

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4551469831?page=1

lol - aneb utracejte goldy dokud za ne jde vubec neco koupit :)


To video uz tam nie je, obviously, komenty zakazane, par userov vymazanych. O com to bolo, dostal som sa na forum az dnes ...


mam dojem ze tam bylo tohle:
http://www.diablofans.com/topic/49402-diablo-iii-farmer-makes-60-million-gold-an-hour-and-tells-all/page__p__924143


jj to je ono, vdaka

MMO traveller
Go to Top of Page
Page: of 24  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,36 seconds. on eygor Snitz Forums 2000