Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo III
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 24

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 30/05/2012 :  15:47:39  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Btw. nesnížili obtížnost na inferno? Šlo mi to nějak easy a padly mi navíc 3 legendary itemy za hodinku. Sice k ničemu a neprodejný, ale ten POCIT, když to zvedáš ze země a čekáš tu PECKU která má přijít ... a nepřijde, je prima .

Má vůbec smysl běhat ten ACTI? Že by mi padly třeba boty all resist, se statama a s + run a magic find je šance tak 1/5 000 000. Myslíte, že to padne? A pokud nepadne takováhle pecka tak zbytek je skoro neprodejný. Navíc je to většinou pod 60 lvl.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/05/2012 :  15:47:54  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

ty dva posty jsou uplne mimo :) dnes je realita herniho trhu absolutne odlisna :D a problem D3 neni v balancovani ale v zabugovanosti na urovni daggerfallu


Hm je tam velka spousta nedodelku, opet a jako vzdy..jsou dobry hlavy, ktery prijdou se super napadama a pak jsu ti, kteri to uvadej do reality a udelaj z toho sragoru.
Treba ten randomizovany lokace/leveldesign nebo jak se tomu rika je vymysleny hezky az na to, ze tam chybi omezeni. To same ty elite packy, proste nekdo se nenamahal zadat kombinace schopnosti tech mobu, ktere se nesmi potkat a navic to jeste melo byt spravne propojeny s prostredim, aby treba nektery ability byly blokovany v urcitem typu prostredi.
Jinak ze to jsou zlodeji pisi uz dlouho :)
Ale sry..lidi..je to v nas .... jsme proste tupy stado .... vetsina lidi zvatla o svy bezpecnosti a bezpecnosti svych osobnich udaju. A co pritom udelaji? Plati Blizzardu ze svy kreditky, zaregistruji se tam pod svym jmenem a aby byli v bezpeci, poridi si authenticator.
Nebylo by logictejsi jim proste a jenoduse nedat svy udaje? Pak muzes prijit jen o moznost hrat na jednom blizzardim acc, par penez a nejakou tu postavu.
Jsme proste tupy stado a zobeme jim to z ruky, oni v podstate delaji to, co lidi chteji, at si to pripustime nebo ne. Proto jsou tak uspesni.
Jinak ač mám spoustu výhrad, mě to baví.

Edited by - vool on 30/05/2012 15:53:10
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/05/2012 :  15:50:07  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by antarian

to hodnoceni na tom metacritic je fakt drsny :-DDD

Kazdopadne jako hra na relax a zkraceni cekani na jine hry je to slusny. (svuj ucel jim to splnilo taky a hra vydelala blizzardu tunu penez)

To same real money aukce, nebo jak se to menuje, jim prinese urcite nemale prachy, kdyz jsem videl ty provize co maji na jednotlive transakce :-D

Jen se divim, ze ten uspech (pocet koupenych kopii) byl tak extremni :-D


Tak oni hlavne tu real money aukci dobre otestuji a v dalsich projektech uz budou vedet co a jak.
Jsem zvedav jestli tam daji taky omezeni na 10 prodeju na acc, to by byli myslim sami proti sobe.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/05/2012 :  15:51:50  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Btw. nesnížili obtížnost na inferno? Šlo mi to nějak easy a padly mi navíc 3 legendary itemy za hodinku. Sice k ničemu a neprodejný, ale ten POCIT, když to zvedáš ze země a čekáš tu PECKU která má přijít ... a nepřijde, je prima .

Má vůbec smysl běhat ten ACTI? Že by mi padly třeba boty all resist, se statama a s + run a magic find je šance tak 1/5 000 000. Myslíte, že to padne? A pokud nepadne takováhle pecka tak zbytek je skoro neprodejný. Navíc je to většinou pod 60 lvl.


Nemá to smysl, smysl má pracovat a být užitečný lidem přeci :)
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 30/05/2012 :  16:03:52  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Nemá to smysl, smysl má pracovat a být užitečný lidem přeci :)
To já jsem již z podstaty svého záměstnání . Mám dovču .
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 30/05/2012 :  16:16:38  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool


Tak oni hlavne tu real money aukci dobre otestuji a v dalsich projektech uz budou vedet co a jak.
Jsem zvedav jestli tam daji taky omezeni na 10 prodeju na acc, to by byli myslim sami proti sobe.



na to tutove zadnej limit nedaji :-) Docela by me prekvapilo kdyby tam nejakej limit byl :-) I kdyz na druhou stranu neberou prachy z postnuti ale az z prodani...


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 30/05/2012 :  16:39:12  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by antarian

quote:
Originally posted by vool


Tak oni hlavne tu real money aukci dobre otestuji a v dalsich projektech uz budou vedet co a jak.
Jsem zvedav jestli tam daji taky omezeni na 10 prodeju na acc, to by byli myslim sami proti sobe.



na to tutove zadnej limit nedaji :-) Docela by me prekvapilo kdyby tam nejakej limit byl :-) I kdyz na druhou stranu neberou prachy z postnuti ale az z prodani...

Limit by měl být na max částku 250 euro za item, co jsem četl někde. Takže si můžem koupit mečík maximálně za zhruba 6-7 litrů a pak to disovat .
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 30/05/2012 :  17:03:06  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus


spirit regen zalezi na tom jak rychle mlatite....


A jeho čerpání nejspíš taky ne?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 30/05/2012 :  17:18:14  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Jinak vážně nechápu najednou to srážení Diabla od všech. Vás nebavilo hrát normal až hell? Čistě ten gameplay? A kolik máte nahráno hodin na hlavní postavě? 20 hodin minimálně? A to je čistě první postava a neříkejte mi, že nevyzkoušíte ostatní.

Mně vážně přijde, že se prostě lidi dostali na Inferno, kde dostávaj na prdel a místo aby si uvědomili, jaká to zatím byla zábava a šli třeba hrát novou postavu, tak grindí jak idioti prachy nebo itemy. To je nebaví a akorát závistivě koukají na aukci. V podstatě si sami a záměrně zkurví hru a pak na ní nadávají...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 30/05/2012 :  17:28:01  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Jinak vážně nechápu najednou to srážení Diabla od všech. Vás nebavilo hrát normal až hell? Čistě ten gameplay? A kolik máte nahráno hodin na hlavní postavě? 20 hodin minimálně? A to je čistě první postava a neříkejte mi, že nevyzkoušíte ostatní.

Mně vážně přijde, že se prostě lidi dostali na Inferno, kde dostávaj na prdel a místo aby si uvědomili, jaká to zatím byla zábava a šli třeba hrát novou postavu, tak grindí jak idioti prachy nebo itemy. To je nebaví a akorát závistivě koukají na aukci. V podstatě si sami a záměrně zkurví hru a pak na ní nadávají...

Já mám 2 postavy na 60 a 2x okolo 40. Mimochodem hra zase nejde jako každý den několikrát, nejde lognout a háže to errory. Nehratelný to dělají oni a ne my .
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 30/05/2012 :  17:30:03  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by brutus


spirit regen zalezi na tom jak rychle mlatite....


A jeho čerpání nejspíš taky ne?


Ne.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 30/05/2012 :  18:14:37  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by brutus


spirit regen zalezi na tom jak rychle mlatite....


A jeho čerpání nejspíš taky ne?


Ne.


Hmmm, pokud vím taky i skill útoky jsou ovlivněny tvojí attack speed....

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/05/2012 :  18:44:22  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Jinak vážně nechápu najednou to srážení Diabla od všech. Vás nebavilo hrát normal až hell? Čistě ten gameplay? A kolik máte nahráno hodin na hlavní postavě? 20 hodin minimálně? A to je čistě první postava a neříkejte mi, že nevyzkoušíte ostatní.

Mně vážně přijde, že se prostě lidi dostali na Inferno, kde dostávaj na prdel a místo aby si uvědomili, jaká to zatím byla zábava a šli třeba hrát novou postavu, tak grindí jak idioti prachy nebo itemy. To je nebaví a akorát závistivě koukají na aukci. V podstatě si sami a záměrně zkurví hru a pak na ní nadávají...


Jak jsem psal, me to bavi, akorat vzdy mam cukani na uninstall, kdyz se dostanu do nejaky situace, kterou je treba resit resetama nebo opakovanyma smrtma.
Na prdel dosavam mene nez v predchozim urovnich,ale to bude hodne tim, ze jsem mel zatim vice nez drive stesti na elity atd, ktere byly hratelne.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/05/2012 :  18:50:02  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Kar-Chee

Jinak vážně nechápu najednou to srážení Diabla od všech. Vás nebavilo hrát normal až hell? Čistě ten gameplay? A kolik máte nahráno hodin na hlavní postavě? 20 hodin minimálně? A to je čistě první postava a neříkejte mi, že nevyzkoušíte ostatní.

Mně vážně přijde, že se prostě lidi dostali na Inferno, kde dostávaj na prdel a místo aby si uvědomili, jaká to zatím byla zábava a šli třeba hrát novou postavu, tak grindí jak idioti prachy nebo itemy. To je nebaví a akorát závistivě koukají na aukci. V podstatě si sami a záměrně zkurví hru a pak na ní nadávají...

Já mám 2 postavy na 60 a 2x okolo 40. Mimochodem hra zase nejde jako každý den několikrát, nejde lognout a háže to errory. Nehratelný to dělají oni a ne my .


Je to tak, ze singlovky udelali online navic bez nich si to nezahrajes a oni nebyli schopni ani pripravit zazemi. Jsem presvedcen ze to ma stejnou podsttu jako ty sra*ky co byly duvodem, ze jsem se vykaslal na betu pandarie. Proste maj pro Evropu nedoreseny hardware nebo neco jineho okolo poskytovani sluzby. Protoze nejsou ochotni investovat lepi to jak mohou.
Jinak nechapu, proc by ta aukce nemohla byt neomezena a frcet uplnet v pohode, snad nezijeme v roce 1950 ne? Na svete behaji mnohem obsahlejsi databaze a jsou funkcni, pristupne atd.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 30/05/2012 :  18:53:49  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Gurrshael
Ne.


Hmmm, pokud vím taky i skill útoky jsou ovlivněny tvojí attack speed....



Ono je to trochu slozitejsi, mozna jsem se mel vci rozepsat :-)

Vychazim z toho blogpostu co jsi sem tusim ty daval: http://www.clicktoloot.com/p/combat.html

Ma to dve casti:

Ta prvni je jednoducha (a uz sama o sobe staci):
Skilly s CD maji fixni cast time, tj. rychlost cerpani resource u nich na APS nezalezi.

Ta druha cast je komplikovanejsi a nemam na ni ted cas, muzu se pak rozepsat pokud byude zajem.

Edited by - Gurrshael on 30/05/2012 21:41:23
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/05/2012 :  19:13:30  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ti zloději už fakt neví, na čem ušetřit...
"You can submit a maximum of five replies to a ticket within a 24 hour period. Please try again later."
:))

Edited by - vool on 30/05/2012 19:13:57
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/05/2012 :  20:41:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
To to těm blizardům v rámci bety nikdo neřek, že některý ty packy jsou zcela nehratelný na jakoukoliv obtížnost? Já v betě nebyl tak nevím,...
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 30/05/2012 :  22:06:02  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si bufnul 5xmagic find ... dobíhám k Butcherovi ... There is a temporary outage of the Battle.net service. Pleas try again later. (Error 74). Neuvěřitelná hra.

Jinak dneska mi to konečně hodilo i ERROR 1, vzhledem k tomu, že jsem měl nejvyšší 30008 se máme na co těšit :D.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 30/05/2012 :  22:10:00  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
taky taky

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 30/05/2012 :  22:23:07  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

To to těm blizardům v rámci bety nikdo neřek, že některý ty packy jsou zcela nehratelný na jakoukoliv obtížnost? Já v betě nebyl tak nevím,...
Má torie je, že to tak mají nastavený schválně. V ACT1 equip na ACT2 nenafarmíš, protože pada 80% pod 60 a ty 60, co padnou jou low lvl 60 itemy se slabýma statama, i když jsou uniqe. Na ofiku foru se vyjadřoval Blizard neco ve smyslu, že modrý 63 nebudou mit po patchi větší dps a staty než uniq 60. Asi to znamená, že není 60ka jako 60.

Navíc tyhle low lvl 60 farmí už milion lidí, kteři stojí před nehratelným actem 2, takže hromadí herní měnu a devalvují cenu itemů, na které si už nejde bez hodně velkýho štestí na drop normálné vydělat :D.


Průměrný hráč, který se zasekne před ACT 2 a po týdnu farmení zjistí, že má max na nový boty to buď zabalí, nebo vytáhne creditku. Potřebujou, aby lidi utratili miliardu v AH za eura, ovšem asi nepočitali s tím, že se jim to rozszype hned na začátku a nemůžou ho pustit . O kolik tímhle přišli peněz si ani netroufám odhadnout. Zvlášt, když konči hype a hráči otvirají oči .
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 30/05/2012 :  22:25:36  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
ja teda nevim, co jste cekali, ze to bude...
ultimatni avantgardni zalezitost, ktera prebije vsecky onlinovky ?

za pouhy litr mlaticka na odreagovani, bez mesicnich poplatku, takze davkovana v rozumnem mnozstvi vydrzi navzdy, stejne jako SC2..
pro me fer pomer cena/vykon..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 30/05/2012 :  22:29:28  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Tak jsem si bufnul 5xmagic find ... dobíhám k Butcherovi ... There is a temporary outage of the Battle.net service. Pleas try again later. (Error 74). Neuvěřitelná hra.

Jinak dneska mi to konečně hodilo i ERROR 1, vzhledem k tomu, že jsem měl nejvyšší 30008 se máme na co těšit :D.



http://www.petitionbuzz.com/petitions/diablo3complaint

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 31/05/2012 :  03:10:53  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
Error 37 Rage, Error 3006 Rage, Diablo 3 Rage!
http://www.youtube.com/watch?v=GsqUZkmO-zk

Edited by - nses on 31/05/2012 03:11:29
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 31/05/2012 :  07:18:08  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by vool

To to těm blizardům v rámci bety nikdo neřek, že některý ty packy jsou zcela nehratelný na jakoukoliv obtížnost? Já v betě nebyl tak nevím,...
Má torie je, že to tak mají nastavený schválně. V ACT1 equip na ACT2 nenafarmíš, protože pada 80% pod 60 a ty 60, co padnou jou low lvl 60 itemy se slabýma statama, i když jsou uniqe. Na ofiku foru se vyjadřoval Blizard neco ve smyslu, že modrý 63 nebudou mit po patchi větší dps a staty než uniq 60. Asi to znamená, že není 60ka jako 60.

Navíc tyhle low lvl 60 farmí už milion lidí, kteři stojí před nehratelným actem 2, takže hromadí herní měnu a devalvují cenu itemů, na které si už nejde bez hodně velkýho štestí na drop normálné vydělat :D.


Průměrný hráč, který se zasekne před ACT 2 a po týdnu farmení zjistí, že má max na nový boty to buď zabalí, nebo vytáhne creditku. Potřebujou, aby lidi utratili miliardu v AH za eura, ovšem asi nepočitali s tím, že se jim to rozszype hned na začátku a nemůžou ho pustit . O kolik tímhle přišli peněz si ani netroufám odhadnout. Zvlášt, když konči hype a hráči otvirají oči .


hej presne toto som si uvedomil vcera, ked mi vyexpirovali aukcie fakt slusnych itemov (lvl 54+), co som dal na AH za 50k ... proste na AH boli take itemy za 10k

vcera zase robili nejake pitchoviny, posral sa mi friend list, elite packy v A1 som daval za 5 sekund bez toho, aby som sa pohol z miesta ...a padalo mi strasne vela penez a itemov. achjo

MMO traveller
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 31/05/2012 :  08:01:55  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
je to jednoduche - ja k pise Priboo - do stadia farmy ACT1 se dostalo milon lidi, takze o crapy co tam padaj neni naprosto zadnej zajem a cena sla do haje

naopak act2 + je schopno farmit relativne par lidi (primarne wiz/dh co se tam stihli dostat a ziskat uber zbran nez je bliz nerfnul)

vysledkem je mala skupina lidi s obrovskou vyhodou a diky samotne podstate hry zalozene na tom, ze ti v podstate nikdy (az do aktu 4 samozrejme) nepadne neco co bys chtel sam pouzivat a jses tim padem nucen pouzivat AH maji tihle lide stovky mega goldu a plne stashe cekajici na RMAH

predevcirem jsem sledoval stream wizze co farmil 1. bosse v actu 4 - bez nephalim jen zacal act zabil jestera s hromadou cmoudiku uplne na zacatku - pozbiral 8-10 modrejch a nahodne 1 zlata - celej run mu trval 1-2min s tim ze 80% casu zabralo portovani, trashvendoring (zbrane s dps pod 900 jsou pro nej trash)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 31/05/2012 :  09:26:56  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Nevim, jestli to jde, ale pokud ti muze ten akt4 nekdo otevrit, ta prvni jeserka by nemusela byt problem i s horsim equipem na farmeni.
Tedy pokud ji nezvysili rychlost nebo ryhlost tech shadow prcku nebo nepridali ability. Ale jestli tomu tak je, divili bych se, kdyby to mraky lidi nefarmily jeste.

Add act elite packy a to co pise Greydawn: ja jsem v inferno 2 dny a fakt jsem se divil, ze ty elite packy nejsou nijak extra horsi. Vidim tam stejnej rozdil jako byl mezi NM a HELL. Problem jsou jejich zabugovany neosetreny kombinace, ktery ale mnohdy nedas ani kdyby jsi mel 150k hp a 200k dps. Ale mnohdy jsou ty packy uplne o nicem. Obzvlaste v ramci imprisoned angel se radi mobi zasekavaj mezi templare-followera a zdi. Nebo po mne jde jen cast skupinky ...maji to desne zpraseny.
Mozna chteji jen prodat hodne goldu a itemu.

Jinak koukam na AH a stale vic vidim, jak maj ty itemy dopraseny, to je strasny.

Edited by - vool on 31/05/2012 09:31:09
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 31/05/2012 :  09:33:40  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

ja teda nevim, co jste cekali, ze to bude...
ultimatni avantgardni zalezitost, ktera prebije vsecky onlinovky ?

za pouhy litr mlaticka na odreagovani, bez mesicnich poplatku, takze davkovana v rozumnem mnozstvi vydrzi navzdy, stejne jako SC2..
pro me fer pomer cena/vykon..



Tak v ty hre je spousta veci vymyslenejch uplne super, podle me je skoda ji doprasit takhle a to imo i skoda ekonomicka pro samotny Blizz.
Jinak jiste, ve srovnani s konkurenci, porizovaci cenou atd .. proc ne...ale stale je to skoda.

Edited by - vool on 31/05/2012 09:34:20
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 31/05/2012 :  10:26:19  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4537414299
Diablolololol 3: Wrath of the log in

tohle me pobavilo :-DDD


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 31/05/2012 :  10:46:17  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
jsou ale i předměty jejichž cena naopak den ode dne značně stoupá a stoupá ... například jeden náhradelník co jsem vydražil na bid za 50K jen protože měl buyout 1mio a co jsem se pak pokoušel prodat za 500K mě poprvé expiroval. Dva dny jsem ho nechal ležet nepovšimnut v báglu a pak jsem koukal na cenu za kterou by se dal prodat a podobný kousky se najednou prodávali za 2-5 mio. Tak jsem ho dal do aukce za 2,5mio a prodal se do půl hodiny. Málem jsem spadnul ze židle když mě cinklo info žese prodal

měl cca takovýhle staty:
+108 int
+80 vit
+30 resist physical damage
+14% attack speed
+18% chance magic fing


Noe

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 31/05/2012 :  10:46:58  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
K ty doprasenosti systemu.
Kdyby mi v nejaky tuctovy onlinovce udelali (treba Riftu) instance Diablo stylem, kdy kazdej boss dostava random abilitu (vyssi obtiznost dve, dalsi tri). Nedej boze raidy:) S random Diablo dropem.
Asi by se to grindeni chvili neohralo:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 31/05/2012 :  11:36:31  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Jsem v ACT II před final bossem a itemy padají stejný shity, jako v ACT I. Spíše horší. 51lvl rare itemy z elit nejsou žádnou vyjímkou . Takže farmit ACT II se rozhodně nevyplatí.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 31/05/2012 :  11:58:45  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Jsem v ACT II před final bossem a itemy padají stejný shity, jako v ACT I. Spíše horší. 51lvl rare itemy z elit nejsou žádnou vyjímkou . Takže farmit ACT II se rozhodně nevyplatí.


Ty jo jak ses tam dostal?:) Ja se dnes dostal na zacatek pouste a je to az otravny aspon pro me, kdyz ta malinkata mouška, co je vypousti vetsi moucha jako projektily mi ubere cca 25k .. jsem furt jen behal a kladl pasti.
Nicmene koukal jsem, ze za par mega se da DHcku zvednout discipline na 70+, coz si myslim by mohlo zajistit uplne jinej gameplaystyle.
No ale ja tech cca 10mega co mi to tak zhruba dnes vychazelo nemam ani z desetiny, tak to nekdo zkuste a pak napiste zazitky :)

Edited by - vool on 31/05/2012 12:07:00
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 31/05/2012 :  12:08:06  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Jde otevrit WP do jakekoliv lokace na inferno. Staci zalozit normal hru s tim wp kam chcete jit na infernu, leave a pak dat join public game, leave, resume a mate vybrany wp na inferno jen pro sebe.

EvE
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 31/05/2012 :  12:12:50  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GORTHAUR

Jde otevrit WP do jakekoliv lokace na inferno. Staci zalozit normal hru s tim wp kam chcete jit na infernu, leave a pak dat join public game, leave, resume a mate vybrany wp na inferno jen pro sebe.

Tomu moc nerozumím. Join public v normalu? Kam resume?
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 31/05/2012 :  13:39:26  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Zalozis hru na normal obtiznost, kterou leavnes a kdyz pak kliknes na cudl public games a join (vsechno nechas tak jak je) hodi te to automaticky do public hry, ale s obtiznosti inferno.

EvE
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 31/05/2012 :  13:57:31  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
add "jak blizzard tvori itemy" :
zrovna jsem poridil amulet
2-4 damage
84 dex
105 intell
monsters grants +10 exp
socket

zajimavy mi na tom prijde, ze je to urceny uz na 23.level
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 31/05/2012 :  14:17:11  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
mentos the fresh-maker http://www.youtube.com/watch?v=OEF7zYN95A4

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 31/05/2012 :  14:32:11  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jesus, nemelo se na inferno pripravovat mesice/roky? Jestli to teda vubec mel nastaveny na inf, ale podle dmg asi jo.

MMOs failed.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 31/05/2012 :  14:50:24  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Jesus, nemelo se na inferno pripravovat mesice/roky? Jestli to teda vubec mel nastaveny na inf, ale podle dmg asi jo.

To ma DHčko? Asi něco dělám špatně :D

Edited by - PRIBOO on 31/05/2012 14:50:46
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 31/05/2012 :  15:10:15  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Vsak za DHcko si vezmes sharpshooter, archery, impale, fan of knives a pada to samo, to jsou neuveritelny bomby. Problem je, ze umres na 2 rany.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 31/05/2012 :  16:13:22  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tak plno lidí má equip nafarmenej "načítovanej" když to ještě v prvním týdnu šlo. Jak jinak si vysvětlit video s hunterem co má přes 120 tisíc dmg.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 31/05/2012 :  17:10:47  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Error 37 strikes again

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 31/05/2012 :  17:14:24  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Na diablofans to komentovali, ze je to dobrym gearem, ze je to takovej rozdil.

Nicmene o par dni drive zas zas "slo" video s WD
http://www.diablofans.com/news/1220-witch-doctor-video-and-build-diversity-arena-area-previews-account-security-blue-posts/
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 31/05/2012 :  19:17:09  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
to by me zajimalo jesti ma blizzard v planu nekdy nechat platici zakazniky taky hrat

no mmo
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 31/05/2012 :  19:27:35  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Vcera mi to jeste prislo jako priiiima sranda .... Ale kazdej den error 37 to je uz fakt moc silna kava i na me :-D

Prijde mi ze si z nas delaj prdel:-DDD A zkousej co vydrzime :-D Uz vidim jak nadsene bych si poridil jejich projekt "TITAN" nebo jak to nazvali :-D



soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 31/05/2012 :  19:30:20  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by antarian

Vcera mi to jeste prislo jako priiiima sranda .... Ale kazdej den error 37 to je uz fakt moc silna kava i na me :-D

Prijde mi ze si z nas delaj prdel:-DDD A zkousej co vydrzime :-D Uz vidim jak nadsene bych si poridil jejich projekt "TITAN" nebo jak to nazvali :-D





mozna tomu pridaj koncovku "IC" az to vydaj...

no mmo
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 31/05/2012 :  19:31:35  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
US servery pry ani zdaleka takove problemy nemaji. Zrejme to dali zas na starost nejakym zabozroutum, protoze to uz neni mozny.

MMOs failed.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 31/05/2012 :  19:34:54  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
no nic nahodil jsem tam makro :-D a treba se to logne :-D


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 31/05/2012 :  19:37:59  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Lepší název pro hru by byl Diablo 37....

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 31/05/2012 :  19:38:45  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
" Po tezkym dnu v praci prijdu domu pustim Diablo s tim ze zajizu nejakou legraci cumi na me ale jen tricetsedmicka jo jo hmm hmm jo "

Go to Top of Page
Page: of 24  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,36 seconds. on eygor Snitz Forums 2000