Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo III
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 24

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 29/05/2012 :  09:37:53  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
Zkušenosti pouze z aktu 1 - není to o moc lepší než na hell. Jediný rozdíl je v tom, že už ti může padnout nějaká věc, kterou dobře prodáš.



Butchera chodim uz par dni (klasickej run cela "Imprisoned Angel" kapitola) za run padnou tak 2+ inventorare modryho crapu a 6-10 zlatejch crapu. Pouzitelnyho mne nepadlo zatim nic 99% trash vendor a obcas nejaka zlata vec co jde prodat za 50-100k

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 29/05/2012 :  09:55:13  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
Mé zkušenosti z inferna s monkem:

Act I začíná bejt v pohodě (Butcher runy) kolem 40khp,400res all(One With Everything), 11k dps (1h/stit). Life/s a Life/hit taky důležitej. Valory na butchera se výborně nabíraj ve Festering woods - 1x event + 2x mala kobka + random packy. Zdálo se mi, že hodně pomohl štít - DPS loss malej, odolnost o dost vyšší.

Act II s výše uvedenejma statama celkem OK do Magdy (da se zase farmit, ale húř se získávaj valor stacky). Po ní sem to přestal dávat. Je asi nejspíš čas na farmu aukce ... upgrade equipu mi nepadl v infernu snad nikdy. Vždy je to na aukci a tam taky nakoupit.

Někde jsem četl, že ACT 2 se výborně hraje na runspeed. Takže boty s runspeedem + Fleet footed + Deadly reach, ale na to já asi nejsem.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)

Edited by - Berserk on 29/05/2012 09:58:38
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/05/2012 :  09:58:21  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Máte tipy na nějaký místo, kde jsou dobrý informace o o tom, jak výhodně equipnout kterou klasu, co třeba hledat na helmách apod? Mám v tom zatím total maglajs ...
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 29/05/2012 :  10:14:56  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
Butchera chodim uz par dni (klasickej run cela "Imprisoned Angel" kapitola) za run padnou tak 2+ inventorare modryho crapu a 6-10 zlatejch crapu.



Máš v equipu +magic fing (pokud ano kolik?) nebo tohle padá i s normálním eq. bez +magic díky tomu valoru z inferna?
Mám totiž problém, že i přestože zabíjím naprosto vše do mrtě tak za celé inferno nightmare + 2acty hellu mě z ACT bossů včetně meziakt bossů SK, Magda, Izuel padnul pouze jediný zlatý item dohromady což je přímo triskní bilance. Jinak zlatý itemy padaj celkem dost z modrých/rare packů ale ty jsou většinou o cca 5-10 lev níže než jsem já.

edit: změněno na nightmare


Noe


Edited by - Noe on 29/05/2012 10:29:55
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 29/05/2012 :  10:26:33  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by brutus
Butchera chodim uz par dni (klasickej run cela "Imprisoned Angel" kapitola) za run padnou tak 2+ inventorare modryho crapu a 6-10 zlatejch crapu.



Máš v equipu +magic fing (pokud ano kolik?) nebo tohle padá i s normálním eq. bez +magic díky tomu valoru z inferna?
Mám totiž problém, že i přestože zabíjím naprosto vše do mrtě tak za celé inferno + 2acty hellu mě z ACT bossů včetně meziakt bossů SK, Magda, Izuel padnul pouze jediný zlatý item dohromady což je přímo triskní bilance. Jinak zlatý itemy padaj celkem dost z modrých/rare packů ale ty jsou většinou o cca 5-10 lev níže než jsem já.




Asi jsi myslel za cele nightmare, ne? :-)

Jinak na 60ce s tim fakt trochu zamava Nephalem Valor. Neni problem to pred bossem nastackovat na max a to uz je znat.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 29/05/2012 :  10:37:45  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

[quote]
Jinak mám dotaz ... kolik máte peněz v Diablu? Kolik máte na infernu příjmy?


ja osobne nic moc, cely cas, co to hram, som v dlhoch nemam cas na AHcko ... Vcera som nastackoval ++magic find, farmim imprisoned angel inferno act1, s 5 stackmi valoru mam +121% a cuduj sa svete, padlo mi zo vsetkych tych zltych (cca 40 celkovo, 3x som to zbehol) 10 !!! pouzitelnych, nahadzal som to dnes rano do AH, som zvedavy ked pridem domov. dokonca mi padla jedna ultimatna chesta pre maga, len som si neni isty, ci to dat do AH za 1M+ alebo usetrit to na real money AH

MMO traveller
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 29/05/2012 :  11:00:41  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by brutus
Butchera chodim uz par dni (klasickej run cela "Imprisoned Angel" kapitola) za run padnou tak 2+ inventorare modryho crapu a 6-10 zlatejch crapu.



Máš v equipu +magic fing (pokud ano kolik?) nebo tohle padá i s normálním eq. bez +magic díky tomu valoru z inferna?
Mám totiž problém, že i přestože zabíjím naprosto vše do mrtě tak za celé inferno nightmare + 2acty hellu mě z ACT bossů včetně meziakt bossů SK, Magda, Izuel padnul pouze jediný zlatý item dohromady což je přímo triskní bilance. Jinak zlatý itemy padaj celkem dost z modrých/rare packů ale ty jsou většinou o cca 5-10 lev níže než jsem já.

edit: změněno na nightmare



Už ten podcast nemůžu najít, ale nejlepší šanci na drop by měli mít Treasure goblini a Resplendid chesty. Rozhodně ne final bossové.

A k tomu magic find. Čistej theorycraft. Pokud to tady funguje jako v diablu 2, tak je magic find klasický stat ovlivněný klesajícími výnosy. Aneb každé další procento vám dá méně než to předchozí (tohle snad i Bashiok na forech potvrzoval). A další theorycraft. Pokud jsou tu breakpointy podobné jako v Diablu 2, čemuž nasvědčují podobné hodnoty magic findu na itemech, tak s tím Nephalem Valor zamává tak, že už nemá cenu jít o moc výš. Konkrétně v Diablu 2 byl největší rozdíl poznat tak do 80 magic find. Optimum bylo cca 130 a kdo to hodně hrotil, měl třeba 180. Šlo to vytáhnout i výš, ale prostě drop itemů už to skoro neovlivnilo.
TL:DR verze: Pokud tu vše funguje jak v Diablu 2, tak bych na itemech dodělal max 40-50% magic find, výš bych nešel.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 29/05/2012 11:02:35
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 29/05/2012 :  11:32:25  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Pomaly sa prebijam Actom II na Inferne ale je to ciste peklo. V grupe to zatial nedavame, iba solo a aj to musim niektore packy zabijat na viac smrti pripadne preskocit (som DH s 650 DPS lukom).
Zatial mi padla jedine porovnatelna kusa, ale vraj v Acte 3 sa uz oplati farmit, tak uvidime :).

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 29/05/2012 :  12:08:00  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

V prvni rade to bylo rukama, protoze kdyz chci bezet a kliknu na ten jeho velkej hitbox tak nebezim a sem mrtvej:)


Nastav si klavesu na "move" (Ja to mam na mezerniku.) a nebudes se zasekavat, hodi se to i kdyz si uprostred mobu a potrebujes se kousek pohnout pro health globe.

EvE
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 29/05/2012 :  12:27:14  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Ona je jina klavesa pro utok a jina pro pohyb? OMFG diky!:)
Ja na keybind koukal, ale zrovna tohle sem bral jako Diablo default:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 29/05/2012 :  12:44:35  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Jsem s DH v ACT1 na inferno, před butcherem. Toho jsem zatím neskoušel, resp 1x a bylo to celkem rychly . Mam 25000+ dps, hp teď z hlavy nevím, každopádně 1 hit od čehokoli = HP na 1/10 v nejlepším případě. Pro mě nejsou ani tak hrozný rare packy (pokud teda nemají speed+), ale spíše jump potvory nebo třeba ultra rychlý pavoučci. V te jeskyni se speeder queen jsem rodil ježky, ze tmy tam každou chvíli vyběhne 10 malých pavoučků, malej prostor, speed jako prase a na 1 hit byl člověk dole. Že mě onehitne boss nebo nějaká elita bych bral, ale že mě onehitují pidi pavoučci je podle mě už vcelku přehnané

Equip nemám nějak špičkovej, ale asi ani ne uplně zlej, vše z AH, protočil jsem tam tak 10M minimálně. Faktem je že jsem zatím kašlal na resisty a mám místo toho magic find 101% v základu. Uniq itemů padá dost, ale vše naprostý crap. Málo co dám i do AH za nějakej drobnej, 99,999 co padne je vendor food.

Luk 780 dps - http://eu.battle.net/d3/en/item/windforce
Pásek s attack speed - http://eu.battle.net/d3/en/item/goldwrap
Wristy s + speed - http://eu.battle.net/d3/en/item/lacuni-prowlers
Všechny ostatní itemy rare 56- 60 s dex a vit, ringy a amulet s attack speed, boty +speed.

Podle mě to o moc lepší nebude už nikdy. Pokud mě nebudou v budoucnu dávat na 1 hit, tak na 2 určitě .

Edited by - PRIBOO on 29/05/2012 13:32:06
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/05/2012 :  13:06:01  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Dneska byla/je na AH kuše s 1500+ dps, to by bylo o dost lepší :) to dps dělá strašně moc myslím.

Edited by - vool on 29/05/2012 15:02:17
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 29/05/2012 :  13:08:31  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Dneska byla/je na AH kuše s 1500+ dps, o by bylo o dost lepší :) to dps dělá strašně moc myslím.

Kuše se mi zdá pomalejší. Resp se mi s ní tak nějak blbě sekaně hraje a ani nevím proč :D.

Co mě hodně štve, že na nightmare padají ty itemy 52 lvl atd. To padalo i na hell. Proč tam nejsou jen 60ky kua .

Edited by - PRIBOO on 29/05/2012 13:13:43
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 29/05/2012 :  13:11:51  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Iba FYI:

Goldwrap a Lacuni su bugnute a nedavaju IAS :(

Priboo asi pises o Inferne, nie Nightmare :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "

Edited by - DarkFace on 29/05/2012 13:13:32
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 29/05/2012 :  13:23:54  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Iba FYI:

Goldwrap a Lacuni su bugnute a nedavaju IAS :(

Priboo asi pises o Inferne, nie Nightmare :)

Jojo.

Si děláš kozy? Na sobě schválně tahám low level crap kůli IAS a ono to nefachčí, když teda jestě pominu, že to stojí meloun? Tak to je fakt dobrý Fakt by mě zajímalo, jak rozjedou to AHčko za eura a dolary. Si koupíš za litr nefunkční pásek nebo wristu . Když to AH teda nějak rozchodí ještě.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 29/05/2012 :  13:23:57  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by vool

Dneska byla/je na AH kuše s 1500+ dps, o by bylo o dost lepší :) to dps dělá strašně moc myslím.

Kuše se mi zdá pomalejší. Resp se mi s ní tak nějak blbě sekaně hraje a ani nevím proč :D.

Co mě hodně štve, že na nightmare padají ty itemy 52 lvl atd. To padalo i na hell. Proč tam nejsou jen 60ky kua .


sekane sa ti to zda preto, lebo kusa ma 1 attack per second a animacka ta "pusti" dalej az po tej sekunde, ale zase ten weapon dmg je strasny ... pri lukoch s 1.4 a viac a pri 1rucnych kusiach 1.6+ attack per second ta animacka trva menej a cloveku pri kitovani to dava pocit "plynulosti" vyber si

A asi myslis inferno a nie nightmare. 780 dps zbran na nightmare, to by som chcel vidiet, ako by tie moby cipali.

MMO traveller
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 29/05/2012 :  13:32:16  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by DarkFace

Iba FYI:

Goldwrap a Lacuni su bugnute a nedavaju IAS :(

Priboo asi pises o Inferne, nie Nightmare :)

Jojo.

Si děláš kozy? Na sobě schválně tahám low level crap kůli IAS a ono to nefachčí, když teda jestě pominu, že to stojí meloun? Tak to je fakt dobrý Fakt by mě zajímalo, jak rozjedou to AHčko za eura a dolary. Si koupíš za litr nefunkční pásek nebo wristu . Když to AH teda nějak rozchodí ještě.



Precitaj si tento thread
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4210102746
Je rozdiel medzi Increases Attack Speed a Attack Speed Increased.

FAIL.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 29/05/2012 :  13:32:40  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by vool

Dneska byla/je na AH kuše s 1500+ dps, o by bylo o dost lepší :) to dps dělá strašně moc myslím.

Kuše se mi zdá pomalejší. Resp se mi s ní tak nějak blbě sekaně hraje a ani nevím proč :D.

Co mě hodně štve, že na nightmare padají ty itemy 52 lvl atd. To padalo i na hell. Proč tam nejsou jen 60ky kua .


sekane sa ti to zda preto, lebo kusa ma 1 attack per second a animacka ta "pusti" dalej az po tej sekunde, ale zase ten weapon dmg je strasny ... pri lukoch s 1.4 a viac a pri 1rucnych kusiach 1.6+ attack per second ta animacka trva menej a cloveku pri kitovani to dava pocit "plynulosti" vyber si

A asi myslis inferno a nie nightmare. 780 dps zbran na nightmare, to by som chcel vidiet, ako by tie moby cipali.

Opraveno. Btw. není problém si tam skočit případně
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 29/05/2012 :  13:40:42  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Takže jestli to dobře chápu, tak podle toho fora by to mělo být takhle:
Attackspeed increase (ASI) - funkční
Increase attackspeed (IAS) - nefunkční

Edited by - PRIBOO on 29/05/2012 13:42:07
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 29/05/2012 :  14:22:50  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Priboo kolik máš DEX? A zvyšuje se poměr % damage za 1 DEX na Infernu oproti klasice N-Hell?
myslel jsem, že DEX dává za 1bod=1% damage navíc
tedy poku máš zbraň 900 DPS měl by jsi mít jestli dobře počítám cca 2400 DEX aby jsi měl damage DPS=25K.
900 + 2400% z 900 = 25000 DPS

stále řeším jestli koupit zbraň co dává více damage nebo má lepší staty
co je lepší?
zbraň 500 DPS + 200 DEX
nebo
zbraň 700 DPS + 0 DEX

v aukci totiž zbraně s max damagí mají velmi zřídka slušný staty a rozdíl je ve stovkách DPS kdy ty nejvyšší nemají nijak oslnivé jiné staty.

Dále je na konci Hellu a pak v Infernu lepší obouručka nebo dvě jednoručky? Doteď jsem jel dvě jednoručky kvůli více statům z dvou zbraní, ale jelikož to damage počítá nějak z % obou zbraní a zřejmě bude důleitější mít finálně vyšší damage a nekoukat na staty tak se začínám klonit k obouruční zbrani.



Noe

Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 29/05/2012 :  14:43:36  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Priboo kolik máš DEX? A zvyšuje se poměr % damage za 1 DEX na Infernu oproti klasice N-Hell?
myslel jsem, že DEX dává za 1bod=1% damage navíc
tedy poku máš zbraň 900 DPS měl by jsi mít jestli dobře počítám cca 2400 DEX aby jsi měl damage DPS=25K.
900 + 2400% z 900 = 25000 DPS

stále řeším jestli koupit zbraň co dává více damage nebo má lepší staty
co je lepší?
zbraň 500 DPS + 200 DEX
nebo
zbraň 700 DPS + 0 DEX

v aukci totiž zbraně s max damagí mají velmi zřídka slušný staty a rozdíl je ve stovkách DPS kdy ty nejvyšší nemají nijak oslnivé jiné staty.

Dále je na konci Hellu a pak v Infernu lepší obouručka nebo dvě jednoručky? Doteď jsem jel dvě jednoručky kvůli více statům z dvou zbraní, ale jelikož to damage počítá nějak z % obou zbraní a zřejmě bude důleitější mít finálně vyšší damage a nekoukat na staty tak se začínám klonit k obouruční zbrani.





Dex by mela fungovat porad stejne. Co se tyce toho kterou koupit, tak to zalezi na aktualni dex.

Zbran1 (co ma Dps1 a Dex1) je lepsi nez Zbran2 kdyz plati tohle (BaseDex je tvoje dex bez zbrane):


Dps1 * (1 + (BaseDex + Dex1) / 100) > Dps2 * (1 + (BaseDex + Dex2) / 100)
Dps1 * (100 + BaseDex + Dex1) > Dps2 * (100 + BaseDex + Dex2)
(Dps1 / Dps2) > (100 + BaseDex + Dex2) / (100 + BaseDex + Dex1)


Tj. pokud mas treba 2400 dex a porovnavas zbran s 500 dps a 200 dex vs. 700 dps a 0 dex tak vyjde lip ta prvni pokud plati:

500 / 700 > (100 + 2400 + 0) / (100 + 2400 + 200)
5/7 > 25/27
0.71428 > 0.925
... coz neplati, takze je lepsi ta druha s 700 dps a bez dex.

Pokud to hodne casto zkoumas, nacpi si ten vzorecek do excelu :-)

Obecne se da rict, ze cim vic mas BaseDex, tak tim min te zajima pripadna dex na zbrani, protoze dex na zbrani * jeji mensi dps malokdy dozene rodil v dps zbrani vynasobeny veskerou tou BaseDex co uz mas.


Edited by - Gurrshael on 29/05/2012 14:45:44
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 29/05/2012 :  14:57:58  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

Dps1 * (1 + (BaseDex + Dex1) / 100) > Dps2 * (1 + (BaseDex + Dex2) / 100)
Dps1 * (100 + BaseDex + Dex1) > Dps2 * (100 + BaseDex + Dex2)
(Dps1 / Dps2) > (100 + BaseDex + Dex2) / (100 + BaseDex + Dex1)


Tj. pokud mas treba 2400 dex a porovnavas zbran s 500 dps a 200 dex vs. 700 dps a 0 dex tak vyjde lip ta prvni pokud plati:

500 / 700 > (100 + 2400 + 0) / (100 + 2400 + 200)
5/7 > 25/27
0.71428 > 0.925
... coz neplati, takze je lepsi ta druha s 700 dps a bez dex.

Pokud to hodne casto zkoumas, nacpi si ten vzorecek do excelu :-)

Obecne se da rict, ze cim vic mas BaseDex, tak tim min te zajima pripadna dex na zbrani, protoze dex na zbrani * jeji mensi dps malokdy dozene rodil v dps zbrani vynasobeny veskerou tou BaseDex co uz mas.


Tohle už při úterku nedám, v pondělí bych to ještě pochopil ale v út odpoledne mě to hlava nechce brát :)

zjednodušeně počítám to dobře?
pokud mám bez zbraně DEX 1000 a zbraň má útok 1.00/sec a 500 DPS + 100 fire damage + kámen 30 damage

500dps+30damage ze šutru = zbraň pak má 530 damage + 100 fire dam.
530x1000%+530+100FireD. = 5930 damage ve výsledku?

a pokud mám dvě zbraně třeba bez šutrů 500 a 400 DPS obě 1,00/sex tak se počítá průměrem tedy 500+400/2 = 450 DAMAGE ???




Noe

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/05/2012 :  15:10:55  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Hlavne nezapomente, ze tohle jsou jen teorie a je otazka, co tam synove a dcery zamestnancu blizzardu nascriptovali.
To nechci videt, kolik v tom zase bude bugu. Asi pojedu pro jistotu na liferegen, tam je dokonale videt jestli funguje :)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 29/05/2012 :  15:37:47  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
ad dropy
nemam zadnej magic find v equipu
bez buffu mne bud vubec nikdy nebo skoro nikdy nepadne z bosse nic
s 5 stackama buffu jak warden tak butcher vzdy pustej 2-3 gold veci

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 29/05/2012 :  16:33:55  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Hrajte HC, nebudte pussies. Vsak to vas takhle ani nemuze bavit, kdyz po smrti platite jen ucet za cistirnu.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 29/05/2012 :  16:43:15  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
Tohle už při úterku nedám, v pondělí bych to ještě pochopil ale v út odpoledne mě to hlava nechce brát :)

zjednodušeně počítám to dobře?
pokud mám bez zbraně DEX 1000 a zbraň má útok 1.00/sec a 500 DPS + 100 fire damage + kámen 30 damage

500dps+30damage ze šutru = zbraň pak má 530 damage + 100 fire dam.
530x1000%+530+100FireD. = 5930 damage ve výsledku?

a pokud mám dvě zbraně třeba bez šutrů 500 a 400 DPS obě 1,00/sex tak se počítá průměrem tedy 500+400/2 = 450 DAMAGE ???



Doporucuju pocitat proste s tim, co ti ta zbran ukazuje v kolonce damage (nebo dps, nevim jak je to tam oznacene) - proste takove to velke cislo :-) Jsou v nem zahrnute uz vsechny modifikatory na zbrani (kameny, bonus damage, attack speed, ...)

pokud ma 500 zaklad, 1.0 attacks/s, +30 za sutr a +100 bonus fire, tak je to jedoduche - vsechno tohle se ti nasobi dexkou. Tj. (500+30+100)x(1+1000/100) = 630 x 11 = 6930.

U dualwieldu je to (pokud se dobre pamatuju) opravdu prumer, ale navic k tomu mas bonus 15% rychlejsi attack speed, tj. bylo by to (500 + 400) x 1.15 / 2 = 450 x 1.15 = 517.5
Je teda mozne ze to o trochu jine cislo, pokud se nestackuji attack speed bonusy multiplikativne, ale additivne a mas nejaky attack speed v talentech/na itemech.

Jinak docela dobre a do hloubky to bylo popsane na blogu co tu nekdo linkoval pred par dny.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 29/05/2012 :  16:54:20  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Hrajte HC, nebudte pussies. Vsak to vas takhle ani nemuze bavit, kdyz po smrti platite jen ucet za cistirnu.


ked si predstavim, ako som skapal 200x v nedelu, ked som odprogresoval cely A2 ... nie, vdaka

MMO traveller
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 29/05/2012 :  17:55:14  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Priboo kolik máš DEX? A zvyšuje se poměr % damage za 1 DEX na Infernu oproti klasice N-Hell?

Postuju sem ten odkaz podruhý. Vážně se na to kouněte:
http://www.clicktoloot.com/p/combat.html

Výtah:
Damage per second = weapon damage × attacks per second
weapon damage = base weapon damage × (1 + primary stat / 100) × (1 + first damage bonus) × (1 + second other damage bonus etc) × (1 + monster vulnerability bonuses)
attacks per second = weapon tooltip attacks per second × (1 + dual wield bonus + other gear and skill attack speed bonuses

Dual wield funguje tak, že vám to zprůměruje zbraně a přidá 15% attack speed.

TL:DR verze - stejně jako u mitigace se přírůstky dmg za DEX, za attack speed a za base dmg násobí, takže je obecně lepší jet všechny průměrně, než jednu maxovat.

EDIT: Theorycraft nutný ověření. Rychlejší zbraně (obecně jednoručky) mají velkou výhodu, že flat dmg přírůstek (šutry,prsteny,amulet,offhand) dají více dmg per sec. Pomalejší zbraně mají výhodu pokud kitujete a také stojí mnohem méně many/spiritu/rage/hatred.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 29/05/2012 18:03:37
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 29/05/2012 :  18:03:40  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Akorat jednorucni zbrane mivaji dost podstatny problem s dmg rozptylem. Proto bych u DH nevzal do ruky jednorucni kusi, aby mi pak padnul crit na ty nejnizsi hodnote.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 29/05/2012 :  18:46:05  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
a jak je to když na zbrani je efekt třeba + 20% damage ... projevuje se to rovnou na DPS u zbraně nebo se to projeví až na celkovým součtu?

mám dvě stejné zbraně 500 DPS a jedna má navíc +20% damage ... kde se těch +20% projeví?
1. je to už započítáno v celkové dps zbraně (bez toto +20% by bylo dps menší) tedy zbran má fakticky o 20% damage méně
2. přičte se to k jedné zbrani tedy 500+20%=600dps a druhá zbraň to průměrem sníží (600+500x1,15/2= 632,5 dps)
3. násobí se tím kompletní celková damage tedy nejprve se sečtou obě zbraně 500+500x1,15=1150+20%=1380/2=690dps
4. nějak jinak


Noe

Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 29/05/2012 :  21:13:43  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

a jak je to když na zbrani je efekt třeba + 20% damage ... projevuje se to rovnou na DPS u zbraně nebo se to projeví až na celkovým součtu?

mám dvě stejné zbraně 500 DPS a jedna má navíc +20% damage ... kde se těch +20% projeví?
1. je to už započítáno v celkové dps zbraně (bez toto +20% by bylo dps menší) tedy zbran má fakticky o 20% damage méně
2. přičte se to k jedné zbrani tedy 500+20%=600dps a druhá zbraň to průměrem sníží (600+500x1,15/2= 632,5 dps)
3. násobí se tím kompletní celková damage tedy nejprve se sečtou obě zbraně 500+500x1,15=1150+20%=1380/2=690dps
4. nějak jinak


Ten první příklad. Pokud máš na zbrani damage, procenta damage, nebo attack speed, tak uz je to v te DPS co vidis zapocitano.
Co zapocitano neni jsou staty DEX/STR/INT a crit chance/crit damage.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 30/05/2012 :  07:41:14  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Genialni post: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/557546888

Obzvlaste doporucuju ty videa a podivat se na datum ze kdy jsou...

FU Blizard FU FU :( pred 4 lety meli fakt dobre vypadajici hru, kterou nasledujici 4 roky kurvili a vyrobili DiaWOWlite PTW progress hru.

Well I have to applaud Blizzard in all reality. From a business stand point it would seem like you're on the perfect track to make the shareholders at Activision very, very pleased.

You've taken a game with so much hype built around it, a game with a rabid and wildly large fan base, a game vaulting off of the massive success of the previous generation - and you've turned it into your sacrificial lamb.

I understand that WoW is dying. The cash cow that you have been able to depend on to fill your coffers is finally drying up. It had a great run. MoP is not likely to defibrillate the failing heart of what was once the WoW empire, and you know this. Starcraft 2, while an amazing game, cannot replace this cash cow - then again it wasn't meant to. How could it? Your business foresight is very, very attuned. Because of this you carefully planned your next chess move: Diablo 3.

What better way to birth another golden goose than to bank an entire game off of the most addictive part of what Diablo 2 was: the item grind. Pure brilliance. And so, from the ground up, you formed this game to be solely about item exchange - this would be the titan built to replace WoW's subscription based bankroll in the form of micro transactions.

Except one thing: you're boring.

On May 15th 2012, after nearly a decade of anticipation, we were given Diablo 3! Except, it's not quite Diablo 3. It's a slimmed down, cut up version of the Diablo 3 everyone was taught to expect. Except, it wasn't given to us, we still had to pay you full price for it: $60

My how the mighty hath fallen. Why is it not Diablo 3, you say? Well let's see. Anyone remember all those teaser videos spoon fed to the community over the past 3 years? Videos slowly leaking to us glimpses of the content we could expect to experience? I do.

From nearly FOUR years ago:

@2:10 "These current weapons just won't do!":

http://www.youtube.com/watch?v=5K0YkUH6r6c&list=UUCGf0PicJgNp6yb7xsdZAwA&index=1&feature=plcp

I guess scrapping this idea all together was more developmentally cost effective.

@6:30 "Let's see what a real fight looks like."

http://www.youtube.com/watch?v=RT4K6e2q10g&list=UUCGf0PicJgNp6yb7xsdZAwA&index=10&feature=plcp

Indeed, lets. I'm still waiting, actually. Is it just me or does that environment look entirely more engaging than the atmosphere we've purchased at release?

@2:00 Did he say randomized, dungeons, quests and encounters?

http://www.youtube.com/watch?v=pMAyxY7mjzI&list=UUCGf0PicJgNp6yb7xsdZAwA&index=7&feature=plcp

If their idea of newly generated fights, quests and environments is a continuous cycle of the same things from a pre-conceived list, he's spot on!

So where's the beef? - some might say. The beef is that this is not Diablo 3, this is an imposter. A hologram. An artificial replacement. A lame duck substitute for what hype built it up to be. A cut up and slimmed down version of what should have been. In essence: a slaughtered, sacrificial lamb.

That leaves myself and thousands of others saying indeed, where is the beef? Blizzard's answer: there is no cow level. But hey, we got rainbows and unicorns!

Is anyone still in complete denial about how truly boring this game is or have people started to shake off the honey moon dust?

You eliminated enchanting, PvP, pet companions and other things from the release version so that you could market it as part of a later expansion for more money. (This is a trend in gaming that several developers have been following; withhold content you've been advertising for the past two years and charge a premium for it at a later date. I shouldn't have expected Activision-Blizzard to be any different, and that is my fault. I wrongly assumed this group was made of trend setters and leaders, not followers - so shame on me.)

You didn't include a single player mode because you can't make money off of people if they aren't using the AH in a multiplayer format. Less work for you in the development stages, and forces people to engage in the micro-economy that your bankroll is based on. Again, brilliance. Which leads me to my final point:

There is so LITTLE dynamic to this game I cannot believe it took this many years to create it. In fact, I don't. So why the long wait? I'll tell you: economic law.

More specifically, the legality and complications that stemmed from the idea of a multinational game built around a Real Money Auction House. This process, I imagine, took years to iron out - while the game itself probably took no more than a few actual working years to complete (and it truly shows).

It doesn't take an overly intelligent mind to figure WHY they would want to use a RMAH and get a cut of (a lot of) the transactions. That's fine. Here's the problem: you built the entire game around a pure gear grind, and then force that gear grind to revolve around the AH, specifically the RMAH. There is literally no other dynamic. When you build a game from a purely business stand point, you're not building a great game - and a great game this is not.

In conclusion, gamers, do you really want to spend your time on yet another slave-like gear grind? If so, eat your heart out. You'll find no better place to do it! If not, there are a plethora of other games out there much more deserving of your $60, I promise.

Diablo 3 was built around Activision's greed. Participate at your own will.

Gamers hold grudges and people aren't going to forget this disaster. If you obliterate your true fan base, the pillars of your success come falling soon after

I give this post less than a few hours before it is deleted by Blizzard moderators. Can't have that bad flavor out there, can we? Truth hurts.

Regards, a long time fan

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 30/05/2012 07:45:49
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 30/05/2012 :  08:23:06  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Genialni post: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/557546888
ERROR 404, page not found

To je vždycky tak, když někdo napíše geniální post na stránkách Blizzardu
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/05/2012 :  08:53:26  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by brutus

Genialni post: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/557546888
ERROR 404, page not found

To je vždycky tak, když někdo napíše geniální post na stránkách Blizzardu


EE...myslím, že to je kvůli té plánované údržbě pro všechny "online" hry. edit: tak zatím to vypadá, žes měl pravdu zcela a že se nezmohli navíc než na error..:)
Jinak ale máš pravdu, fora jsou velkým nástrojem marketingu, v případě Blizzardu bych to spše nazval propagandou, takže ano, na jejich forech se hodně maže, mění, postují tam fiktivní "normální nezaujatí" hráči atd atd atd...ale to už jsem zašel hluboko do svých paranoidních představ, velice se omlouvám :D.
Vždyť přeci jak tvrdí Blizzard ve svých podmínkách užívání fóra, to, že můžeš postovat na "jejich" forech je tvé privilegium! Takže ne že si tam každej bude psát, co se mu hodí, to by zasejc nešlo todlencto.
Ale dobře nám stádu ovcí tak, obecně jsme víceméně přijali myšlenku, že pokud si někdo spustí aplikaci třeba diskuzi na pronajaté části internetu, jde o jeho prostor o jeho vlastnictví a tudíž ostatní by se tam podle toho měli chovat takže se nedivme. Bohužel, máme co chceme, dobře nám tak.

Edited by - vool on 30/05/2012 10:32:02
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 30/05/2012 :  08:59:54  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO
ERROR 404, page not found

To je vždycky tak, když někdo napíše geniální post na stránkách Blizzardu



Prave proto jsem to copy/paste sem - bylo mne jasne ze to tam moc dlouho nevydrzi...

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 30/05/2012 :  09:18:47  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Akorat jednorucni zbrane mivaji dost podstatny problem s dmg rozptylem. Proto bych u DH nevzal do ruky jednorucni kusi, aby mi pak padnul crit na ty nejnizsi hodnote.



Eh? Stejne tak ti ale muze padnout crit na te nejvyssi hodnote. Pokud ma jejich RNG normalni rozlozeni, tak pri dostatecne poctu pokusu ti prumerna damage bude vychazet stejne.

Jen to u vetsiho rozptylu bude mene predikovatelne (ale jak v spatnem tak v dobrem smyslu).
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 30/05/2012 :  10:33:38  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si procetl par postu, projel stranky o D3 a bohuzel musim suše konstatovat, ze asi staci narvat vsem postavam 2h s MAX dps a je to. Modra, zluta, epik je jedno. Vzhledem k tomu, ze se všechny skilly odviji od max dps. Brnko s max resisty to all a je to. Monkovi jsem nasadil 2H sekyrku s 1200 dps, sice to nestiha ani animace ale vysledek je jednoznacny. Nad timhle systemem museli dumat 8 let?
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 30/05/2012 :  10:48:04  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Tak jsem si procetl par postu, projel stranky o D3 a bohuzel musim suše konstatovat, ze asi staci narvat vsem postavam 2h s MAX dps a je to. Modra, zluta, epik je jedno. Vzhledem k tomu, ze se všechny skilly odviji od max dps. Brnko s max resisty to all a je to. Monkovi jsem nasadil 2H sekyrku s 1200 dps, sice to nestiha ani animace ale vysledek je jednoznacny. Nad timhle systemem museli dumat 8 let?



Já včera taky koupil zkušebně Daibo s 500DPS oproti 2x300 1h. co teď mám ale přišel mě stím ten boj takový neohrabaný, pomalý ... tak jsem se vrátil k 2x 1h.
Kupodivu rychlejší mě dokonce přišlo bojovat i s 1h+shield než 2h zbraní. Ale je možné, že za to může ta animace a ve zklutečnosti to pomalý není.


Noe

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/05/2012 :  10:57:40  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Tak jsem si procetl par postu, projel stranky o D3 a bohuzel musim suše konstatovat, ze asi staci narvat vsem postavam 2h s MAX dps a je to. Modra, zluta, epik je jedno. Vzhledem k tomu, ze se všechny skilly odviji od max dps. Brnko s max resisty to all a je to. Monkovi jsem nasadil 2H sekyrku s 1200 dps, sice to nestiha ani animace ale vysledek je jednoznacny. Nad timhle systemem museli dumat 8 let?


JJ sekyrky jsou kůůl jak pro monky tak pro WD třeba .... btw s těma statama to taky nechápu, fakt mi přijde, že s itemy pro vyšší level se mění leda tak dps na zbraních a na brnění jen armor, jinakklidně itemy na 30.level mají velmi často podobný staty jak itemy na level 58 třeba.
Taky by mě docela zajímalo, jakou může mít ta hra životnost, protože imo když za půl roku dingneš 60 tak doslova za pár šupů nakoupíš gear, pomocí kterýho proletíš aspoň půlku inferna zcela bez problémů...samozřejmě tedy pokud se nepotkáš s blizzardími bugy, nehratelnými elitními grupami apod.
Jaksi bohužel majoritě tzv. hráčů nejde o hru, ale o pocit, že "jsem dobrej" a tak si blizz může tenhle přístup dovolit.

Edited by - vool on 30/05/2012 11:01:05
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 30/05/2012 :  11:40:22  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
tohle je pomerne vtipne video na tema diablo iii inferno (i kdyz tam moc z diabla neuvidite) http://www.youtube.com/watch?v=PEyk63UaBI4

no mmo
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 30/05/2012 :  11:41:37  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
2H zbrane jsou pro monka IMHO vyslovene spatny

nejrychlejsi z nich je daibo s 1.2 speedem
fisty maji 1.4 a pokud mate dual wield tak dostavate bonus 15% attack speed

spirit regen zalezi na tom jak rychle mlatite....

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/05/2012 :  11:42:53  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Genialni post: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/557546888



Vývoj diabla jsem nesledoval, ale přiklonil bych se k těm komentům na Youtube:"Proč sakra z toho udělalu tu sra.ku co ted hrajeme".
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 30/05/2012 :  11:43:46  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Nezkoušel jste někdo tohle> http://diablo.4vendeta.com

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 30/05/2012 :  11:44:57  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Já včera taky koupil zkušebně Daibo s 500DPS oproti 2x300 1h. co teď mám ale přišel mě stím ten boj takový neohrabaný, pomalý ... tak jsem se vrátil k 2x 1h.
Kupodivu rychlejší mě dokonce přišlo bojovat i s 1h+shield než 2h zbraní. Ale je možné, že za to může ta animace a ve zklutečnosti to pomalý není.

500 je málo. Kup si 1000+, je to velkej rozdíl oproti 300 dps jednoručkam. Pomalý to není, máš základní attacky jsko sérii X útoků, akorád jim to ve 2H nestíhá to animaci. Sekyru mám furd na zádech a mlátím je pěstičkama. Ale je to vcelku trapny. Companion sorcka mě tam běhá s dvouhand swordem přez celý záda a já to kosím sekyrou. To hodně posrali. Modrý crapy s proclou UP DPS stojí na AH 10M a legendární top itemy s poloviční DPS jsou k ničemu. Diablo, hra postavená na itemech a takhle to zkurvit, to nechápu.

Když se nad tím člověk zamyslí, tak je to arkáda hodná tak roku 1998. To by dnes snad šla udělat lepší hra i v prohlížeči na mobilu :D. Na AH dáš all 2H a clicneš na max DPS. Není třeba miliarda itemů, kdyby tam dali jednu tyčku od smetáku s random statama tak je to stejný. Tuny mobu furd dokola, jeden mlátí z prava, druhej zleva a třetí střílí. Talent tree žádnej, jeden look postavy, bágl, truhla. Nic víc, nic míň. A AHčko se jim rozsypalo úplně, u craft itemů či receptů mají poznámku, že to nejede a pojede někdy v budoucnu. Fakt by mě zajímalo, jak chtějí rozjet AH za reál prachy. No ale asi jsme jim odklickli v EULE, že i když si stáhnou z karty neoprávněně milion, nebo koupíš nefunkčí item, tak nemáš nárok na vrácení peněz .

Edited by - PRIBOO on 30/05/2012 12:06:16
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 30/05/2012 :  12:21:54  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by brutus

Genialni post: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/557546888



Vývoj diabla jsem nesledoval, ale přiklonil bych se k těm komentům na Youtube:"Proč sakra z toho udělalu tu sra.ku co ted hrajeme".



I sračkou uděláš radost a dokonce na ni vyděláš. Kupujících s mentální kapacitou brambory je všude dost

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 30/05/2012 :  12:56:36  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
2Priboo: měl by to být stejný rodíl jako u 1H 800+ vz 2H 1200+ ... na lev 57 nejsou ještě 2H s 1000+ Takže jsem vybíral pro porovnání jen řádově silnější zbraň.
Jinak stím co jsi napsal souhlas mám stejný názor, ale upřímně přiznávám, že prostě to inferno chci dodělat :)

Problém ale je spíš v recenzích, těžko se někdo chytne za nos když Diablo 3 dostává 9/10 recenze a když ho někdo chce trochu očernit tak mu dá 8/10.

A zkus třeba na www.diablo3.cz napsat, že je to sračka a polovina lidí tě tam ukamenuje hehe


Noe

Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 30/05/2012 :  13:05:07  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe


Problém ale je spíš v recenzích, těžko se někdo chytne za nos když Diablo 3 dostává 9/10 recenze a když ho někdo chce trochu očernit tak mu dá 8/10.
A zkus třeba na www.diablo3.cz napsat, že je to sračka a polovina lidí tě tam ukamenuje hehe



...na metacriticu tomu dali lidi celkem na prdel, zaplacený recenze komerčních portálů (kde to recenzovali 9/10, 99/100 a podobně už 10 hodin po spuštění, kdy se většina lidí ani nemohla dostat do hry) mě moc neberou :)

http://www.metacritic.com/game/pc/diablo-iii

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 30/05/2012 :  13:59:46  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Je 14 dni po releasu, prijde mi to OK.
V D1 a hlavne v D2 bylo fajn objevovat a zkouset nove buildy, equip atd..
U D3 je to v soucasne chvili nemozne, protoze je to nova hra a jeste nikde nic neni. Kazdej se pere jak muze, aby vubec inferno prezil.
Co me mrzi jsou nedodelane/nedomyslene itemy.

Sety/Legendary/craft - to vse je nedodelane a docela me mrzi, ze to Blizz neotestoval/nezjistil driv.

EDIT: zajimave 2 posty
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5271781152?page=2#25



Nekde hluboko vevnitr porad citim, ze Blizz D3 jeste nejak vic posere (at uz formou placeneho contentu/ nebo datadisku misto patche atd...) Coz by v mem pripade byla posledni kapka. V poslednich letech me totiz Blizz stale utvrzuje, ze hry uz davno neumi. A to co umel, tak byla z velke casti nahoda.

Seth
Forgotten

bo=protoze!


Edited by - Seth on 30/05/2012 14:57:27
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/05/2012 :  15:08:58  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ty dva posty jsou uplne mimo :) dnes je realita herniho trhu absolutne odlisna :D a problem D3 neni v balancovani ale v zabugovanosti na urovni daggerfallu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 30/05/2012 :  15:41:40  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
to hodnoceni na tom metacritic je fakt drsny :-DDD

Kazdopadne jako hra na relax a zkraceni cekani na jine hry je to slusny. (svuj ucel jim to splnilo taky a hra vydelala blizzardu tunu penez)

To same real money aukce, nebo jak se to menuje, jim prinese urcite nemale prachy, kdyz jsem videl ty provize co maji na jednotlive transakce :-D

Jen se divim, ze ten uspech (pocet koupenych kopii) byl tak extremni :-D


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page
Page: of 24  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,41 seconds. on eygor Snitz Forums 2000