Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo III
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 24

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 28/05/2012 :  09:04:16  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
2all: mám pár dotazů
1. jak funguje all resist +30 (je to v % nebo to jen vykryje 30damage což by mě ale přišlo sociálně naprosto o ničem)
2. co preferujete +live za hit nebo +live za kill? Přiznávám, že do Hellu jsem tyhle magický schopnosti opomíjel na úkor blbostí typu +goldy ale nová hell doba mě nutí k životním změnám :)
3. Jaký magický vlastnosti na hell považujete za nejdůležitější já se teď snažím koupit celý equip s kombinací:
- DEX
- VIT
- % Live
- recovery XX live/sec
- +healt z globes
- pickup radius

zapoměl jsem něco co výrazně pomáhá a za co by jste to vyměnili?


Noe

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 28/05/2012 :  09:10:21  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
.... na nightmare vpodstate bezim vpred tak abych to co nejdriv uzavrel a jen obcas vlezu na aukci a nakoupim novy zbrane



No pokud to defakto probíháš tak je jasný, že to je velmi lehký, já i když pořád vím, že nic obnovnýho nenajdu pořád lezu do každýho zákoutí :).
Takhle musíš vynechat plno magic/rare pack mobů, který jediný zatápěj. Kupodivu fialový bosoové jsou mnohem více easy, ještě jsem neumřel na žádným fialovým ani final act bossíkovi. Ale mnoho smrtí mám z modrých nebo zlatých.
Samozřejmě normál trasch moby jsem kosil na desítky najednou ... nejvíc mě bavilo je na sebe natáhnout a pak dělat rekordy v masakre bonusu za počet kill mobů (mám rekord kolem 140 mobů) v jednom zátahu.


Noe


Edited by - Noe on 28/05/2012 09:12:31
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/05/2012 :  09:13:49  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jsem noob ale v druhe variante ja osobne beru
+ live za hit , life steal , idealne oboje v kombinaci , za kill ignoruju protoze "po boji" se lecit nepotrebuju
a itemy stackuju s monkem
1 Dex / vit cca v pomeru 5:3 se to snazim drzet
2 Life steal + live on hit + life regen + heal on spirit used
3 critical a +critical dmg
4 vsechno ostatni


build zatim jedu tento http://us.battle.net/d3/en/calculator/monk#aegijh!ZYW!aZbZaZ

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 28/05/2012 09:34:35
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 28/05/2012 :  09:56:14  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
jedu teď tohle http://us.battle.net/d3/en/calculator/monk#aZXijQ!XUW!aZZZcc
ale ještě to ladím a zkouším.
Například primar s teleportem je boží věc v actu II kde teď jsem na ty vosy který je jinak hroznej opruz honit, ale vůbec se už v hellu nehodí na rare moby co hážou ty sračky pod sebe. Takže po aktu II až bude po vosách ho zase hned změním.
Jinak ale Thunderclap miluju a jel jsem sním celý Normál i Nightmare.


Noe

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 28/05/2012 :  10:33:23  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Ted mám za monka cca 30 hp a 4200 demadže a 2 akt na Hell je krutě napohodu. Občas zalamím na modrácích když se zapomenu nebo pulnu 2 skupinky, ale konečně už to má od toho druhého aktu nějakou obtižnost. Podle toho co jsem slyšel tak inferno je teprve něco. První akt je klídeček a dvojka téměř nehratelná.

Zase ale myslím, že je to krutě o skillu. Kámoš mýho partaka dal včera Beliaha na Nightmare HC. A pozor za Barbara! O kterem plno lidí tvrdí, že je nehratelný. Já se občas na TS divím.. každej mluví o tom jak je ta hra na Inferno nehratelná. Naopak těším se na progres. Navíc kdy chci já a ne jako ve WoW nebo jinde čekat na partu lidí.. :o
)
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 28/05/2012 :  10:47:43  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
To je dobre, jak to kazdy jeden uplne jinak - ja jsem ted s monkem v poslednim aktu na hell s timhle buildem:
http://us.battle.net/d3/en/calculator/monk#UdXeTQ!ZXc!bbbZaa

Mam cca 32K HP, kolem 4.5-6K dps (podle zbrane a jestli mam stit nebo 2h) a resisty kolem 80. I tak je to obcas peklo :-) - nektere kombinace (desecrator, molten, plagued), kde si clovek musi davat pozor na to kde stoji, jsou celkem tezke.

Ale zatim to vsechno slo akorat vcera me trochu trapil Izual.

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 28/05/2012 :  11:23:15  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

To je dobre, jak to kazdy jeden uplne jinak - ja jsem ted s monkem v poslednim aktu na hell s timhle buildem:
http://us.battle.net/d3/en/calculator/monk#UdXeTQ!ZXc!bbbZaa


Defakto identickej build jen s vyjímkou pár run a jiného secondary skillu, kdy jsem používal LTK+Sw.armada jsem defakto jel celou dobu a max. mě vyhovoval. V II. actu hell jsem přešel na ten novej build ale spíš teď hledám co mě bude nej vyhovovat.

Jsem rád, že tento build je hratelný v dalších aktech, rád se k němu či jeho obdobě vrátím :)

Používáš nějakýho followera k tomu buildu? Já SSS změnil na ally protože je pro mě trochu pohodlněnjší než tahat followera .)


Noe

Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 28/05/2012 :  11:30:35  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Nemate nekdo tip na nejake navody, jak byt skilerem a bojovat s temi elitami? System deseti smrti kdy jen delam dps na pokracovani mi zabavny neprijde a resetovani lokaci jak by smet.
Opravdu mam pocit, ze blizzard to "misty" udelal sice tezke, ale nezamyslel se, jestli to bude hratelne.
Nebo mi zkuste poradit nekdo z vas. Hral jsem ted DH, coz je asi se shodneme dosti mobilni postava s dobrou moznosti uniku. Druhy akt ve stokach (pisu posledni prihodu, ale je jich cim dal vice) na me vyskocili tri elitni muzici.
Bez kitovani je nezabiju aspon nevim jak, oni jsou ovsem tak rychli, ze past ani zpomalovaci strela nema smysl ani kdyz dpsuji jen pomoci tohoto, okamzite me dobehnou kdyz utikam jsou samozrejme znatelne rychlejsi, takze me dobehnou taky. Kdyz jsem se zneviditelnil, stejne bezeli za mnou, kdyz jsem dal templari reskil na taunt, tak podle ocekavani na nic, muze tauntnout jednou za minutu na par vterin, to elitkam neuberu mnoho, rozhodne je nezabiju, ani jednu.
To zatim hraji jen Hell a uz takoveto srandy... mam hodne gearu z AH, urcite jsem na tom mnohem lepe nez kdybych jen sbiral gear cestou. Myslim vsak, ze i kdybych koupil ty nejlepsi kousky, stejne bych treba v tomto pripade nic nenadelal. A myslim, ze asi nikdo. Nebo mozna neznam moznosti ty klasy...klidne uznam, ze jsem spise nemehlo, to se ve hre samozrejme projevuje, ale o tom bych tu nepsal, uvedomuji si co nestiham, protoze jsme pomalej a nesikovnej.
Jak to vidite vy? Potkavate skupinky, ktery jsou podle vas nehratelny nebo ne?

Nebo mě ještě napadá, je to tak dělaný naschvál a mám z toho pochopit, že ta ulička není ta správná už tam nemám umírat a mám jít jinou uličkou? --- aha špatný nápad, po dalším resetu hra pochopila, že jsem ztracený případ, lokace byla krátká a bez elit.



nieco robis zle, tipujem, ze mas uplne zly build. alebo si neschopny, no offence
na hell som nezomrel ani raz ... belial so vsetkymi achiev a diablo tiez 1 shot, s kamosom WD. chce to precitat fora ...

skus tento build, uplne blbuvzdorny, 100% sanca na istotu, nikto nema sancu (hovorim o elite packoch, na bossov treba troska viac DPS build, kedze na nich nefunguje CC tak ako na elity)

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#bRXVZT!ceY!aZZcaZ

impale s 65% sancou na knockback a stun, bude 100% nerfnuty ... primary attack a elemental arrov=perma slow na moby=+15% dmg

este ti poradim zohnat si nejaky item (chesta alebo quiver, ktore ti daju +10 discipline=s preparation mozes byt 12 sekund v kuse invisible, ked procne preparation, 18 sekund ...)

no a general advice=zozen si weapon (bow, z pasivky +15% dmg) s co najvacsim weapon dmg ...normal hity s elemental arrow na hell 30k-40k, vymalovane za par sekund

ked ti toto nepomoze, prestan to hrat, problem je v tebe na inferno DH musi ist max DPS build na ukor resistov a HP, pretoze normal moby davaju 1hit

ja som na inferno na belialovi a act2 je pure madness, musis ist tak, aby ta nikto netrafil, lebo vsetko dava 1hit, nezalezi na tom, kolko mas HP alebo resist.

hell bola pre mna uplna pohodicka, stazoval som sa, ze preco je to tak lahke a na inferne som ostruhal, tam sa meni taktika pre DH o 100%

MMO traveller
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 28/05/2012 :  11:55:09  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
este jedna vec ... boty s 12% runspeed su MUST have, kup si k nim Lacuni Prowlers legendarne bracers, ktore ako jediny dalsi item davaju v zaklade runspeed (asi budu teraz poriadne drahe, ja som ich kupil za 400k, vdaka brutusovi ) a mam overal runspeed 20% .. co dodat

kamos mi vravel, ze boty s runspeed su teraz strasne drahe, modre boty s 12% runspeed stoja 400k+ .. mam na predaj 12% rare spolu s dexterity a vitality a dalsimy statmi, ohlas sa ak ich chces

MMO traveller
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 28/05/2012 :  12:08:12  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
U monka mam na 55 lvl resity 360+ na všechno tedy i na melle hit a chodim si tam na hell jako na výletě. Moderej, zaltej, jakýkoli. Mužu stát v čemkoli, ty beamy co hazí elity mi vemou tak 1/10 HP ... A je úplně jedno, jakej mám build .

U DH, když mě hitne cokoli, tak mám 1/2 HP dole, v lepším případě .

Edited by - PRIBOO on 28/05/2012 12:09:35
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 28/05/2012 :  12:12:57  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

U monka mam na 55 lvl resity 360+ na všechno tedy i na melle hit a chodim si tam na hell jako na výletě. Moderej, zaltej, jakýkoli. Mužu stát v čemkoli, ty beamy co hazí elity mi vemou tak 1/10 HP ... A je úplně jedno, jakej mám build .

U DH, když mě hitne cokoli, tak mám 1/2 HP dole, v lepším případě .



nj kamos barbar uz par dni nevie ist na act2 na inferno, full defenzivny skillset a 600+ resist ... a stale nehratelne

je zaujimave, ako sa ta hra zmeni na inferno

MMO traveller
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 28/05/2012 :  12:22:33  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gurrshael

To je dobre, jak to kazdy jeden uplne jinak - ja jsem ted s monkem v poslednim aktu na hell s timhle buildem:
http://us.battle.net/d3/en/calculator/monk#UdXeTQ!ZXc!bbbZaa


Defakto identickej build jen s vyjímkou pár run a jiného secondary skillu, kdy jsem používal LTK+Sw.armada jsem defakto jel celou dobu a max. mě vyhovoval. V II. actu hell jsem přešel na ten novej build ale spíš teď hledám co mě bude nej vyhovovat.

Jsem rád, že tento build je hratelný v dalších aktech, rád se k němu či jeho obdobě vrátím :)

Používáš nějakýho followera k tomu buildu? Já SSS změnil na ally protože je pro mě trochu pohodlněnjší než tahat followera .)



Mam templare specleho do healu. Me se moc nelibi, ze zaplacnu jeden skillslot necim, co zmacknu jednou za X minut a pobiha tam nekontrolovane Ally, ktery je boucha. Jinak proti nemu vlastne nic nemam, jen mam radeji aktivni skilly :-)
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 28/05/2012 :  12:24:20  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn
je zaujimave, ako sa ta hra zmeni na inferno


No jak pro koho. :) http://www.twitch.tv/kungentv

EvE
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 28/05/2012 :  13:04:35  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GORTHAUR

quote:
Originally posted by Greydawn
je zaujimave, ako sa ta hra zmeni na inferno


No jak pro koho. :) http://www.twitch.tv/kungentv


to je cvok ... ale neda to podla mna.

MMO traveller
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/05/2012 :  13:43:14  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Velmi zajímavá stránka:
http://www.clicktoloot.com/p/combat.html

Jinak pokud máte problémy na hell, tak buď něco děláte opravdu špatně, nebo máte špatný equip. Já kupoval s barbarem z aukce vždy jen zbraň a začal jsem chcípat až ke konci actu 4 na hell. Takže jsem už i ze strachu z inferna změnil build na vrhače seker a harpun, z aukce dvakrát zvedl životy a dal si runy na life leech. A byla to pohoda.

Teď jsem momentálně Act 1 inferno a pokud se nespawne nějaká extra blbá kombinace modrejch hned u dveří, tak pořád všechno vcelku v pohodě dávám.

Takže obecně moje zkušenosti jsou, že nemá absolutně cenu věřit nějakým nářkům na forech. Blizzard udělal velmi dobrou práci a celé inferno jde nejspíš dát s kýmkoli.

EDIT: Jinak ten vrhací barbar je vážně nářez. Chce to sice hodně optimalizovat equip, ale plošné crity za 100k jsou super :)

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 28/05/2012 13:47:15
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 28/05/2012 :  13:44:45  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jak jiste poznam, ze ma mob na neco resist bez toho, aniz bych koukal na cisla? Ridi se to nejakou logikou, ze treba molten ma fire resist, frozen ice etc? A obyc mobove teda nemaji resisty zadny nebo treba inferno zombie ma fire?

MMOs failed.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/05/2012 :  14:43:30  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn
.....
hell bola pre mna uplna pohodicka, stazoval som sa, ze preco je to tak lahke a na inferne som ostruhal, tam sa meni taktika pre DH o 100%


Dik za obsahly elaborat a snahu poradit.
Build uplne spatny urcite nemam, to snad ani nejde :) a samozrejme jsem jich zkousel na Beliala vice.
Precetl jsem hodne, ale nic moc uzitecneho. Koukal jsme na hodne videi, ale taky nic uzitecneho v nich nenasel.
Videl jsem davat to nekoho na 55lvl a nekoho jineho s buildem, ktery jsem skoro nechapal, ale asi byl na nej zvykly a hralo se mu s nim dobre.
Problemy byly zasadni dva, aspon myslim. Jeden je, to vim, ze jsem nemehlo, ale proto urcite tu hru hrat neprestanu, o bezduche klikani bez vyzvy mi fakt nejde.
Me to chcipani tam bavilo, jen mi vadilo, ze jsem neprisel na to, co bylos spatne a trochu jsem si tim pomrvil zbytek hellu, protoze jsem ten obsah vlastne outgearnul a outlevelnul .. no i tak jsem schopen s elitami umrit zcela lehce :)
A druhy problem jsem neodhalil, ale je tam nejspis nejakej mechanismus, kterej nechapu. Protoze mel jsem spoustu smrti kdy jsem se mohl tak leda triskat do hlavy, ze jsme se vcas nepohnul, ze jsem se otocil misto abych bezel dal, ze jsem se zamotal v zelenych kaluzich atd. ALe pak tam byla spousta smrti, ktery jsem nepochopil.
Proste smrti, ktery nebyly zpusobeny mou neschopnosti zustat v klidu, koordnovat , co delam a reagovat dostatecne rychle.
Uprimne, ja nikdy hru s timhle typem ovladani nehral, moc mi to nesedi, ale ta hra je dobra, kdyz pominu problem s pripojenim obcas a imo blbou Aukci.

Co jsem koukal na ta videa, hodne lidi se vetsinu casu snazi hybat neboli jeden krok jeden vystrel atd atd a todle delaji i kdyz se relativne nic nedeje. Ja teda se snazil reagovat az kdyz se neco delo, treba ze nekam nahodil tu zelenou kaluz. Je to chyba?

Jo co se rychlosti tyce, ja se zrychlil nakonec pasivem a snazil se mit stale full hatred, dps uz bylo hodne postacujici. Porad nevim, jak zjistit, kde je ta chyba, protoze kill povazuji za cistou nahodu, proste nedoslo k zadne tech situaci, ktere jsem nechapal, proc me zabijeji :)
Smoke screen jsem pouzival, nekdy jsem umrel i behem nej.
Je mozny v tyhle hre mit lagy? Nevim, co se deje u mne v pc a co na serveru. Ja tedy neco podobnyho mel, ale nedokazu urcit samozrejme, co to bylo z hlediska technickeho, proste se to tvarilo jako lagy, vetsinou kdyz jsem mel zapnutej general chat.

Pak me jeste napadlo jestli tam nemuze bejt nejakej neco jako bug, kterej se treba projevi jen ve spojitost s necim v PC nebo tak. Jak jsem totiz cetl ta fora, nejakej clovek tam popisoval hodne podobne problemy, ktery v tom encounteru mel. Ze tam maj Blizzardi chyby, je jasny, ale kdovi kolik. Kuprikladu ten Belial se obcas stuckne do takovyho pohybu kdy jen nesmyslne preskakuje z jednoho mista do druhyho vzdalenyho "cca kousek" proste se skoro trepe na miste... kdo vi,co tam muze byt jeste.
Obdobny problemy, ale ne tak velky jsem mel v Hellu na Butcherovi, ale tam to slo rychleji, nejakejch 20 pokusu to spravilo, jinak ostatni bossove vcelku bez problemu, ale umru na kazdym, to zas jo :)..treba dnes jsem zapomnel na druhem v tretim actu, ze charguje, takze se mam hybat radeji vice, takze az na druhej pokus.
Jeste jednou diky moc za snahu poradit.

Edited by - vool on 28/05/2012 14:49:39
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 28/05/2012 :  14:48:38  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by GORTHAUR

quote:
Originally posted by Greydawn
je zaujimave, ako sa ta hra zmeni na inferno


No jak pro koho. :) http://www.twitch.tv/kungentv


to je cvok ... ale neda to podla mna.


Toho uz sejme jen dc nebo hodne blba nahoda a s tim majetkem co ma mu to muze byt vicemene jedno.

EvE
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/05/2012 :  14:54:18  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GORTHAUR

quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by GORTHAUR

quote:
Originally posted by Greydawn
je zaujimave, ako sa ta hra zmeni na inferno


No jak pro koho. :) http://www.twitch.tv/kungentv


to je cvok ... ale neda to podla mna.


Toho uz sejme jen dc nebo hodne blba nahoda a s tim majetkem co ma mu to muze byt vicemene jedno.


Vsak o majetek prijde, kdyz ho neco sejme ne?
Jinak ono imo nejvic dela lidskej faktor.
Nekdo muze byt kosmonaut, nekdo takta pilot a vtsina lidi neni schopna ani bezpecne ridit auto ... hraje v tom roli vice faktoru....D3 je myslim hodne o reakcich a schopnosti dobre se rychle zorientovat a rozhodnout. A hlaavne treba oproti raidum ve wowku chyby za tebe nikdo nenapavi pokud hrajes single.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/05/2012 :  14:56:50  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Jinak jeste k barbarovi ..zatim jsem se dostal jen k skeleton kingovi na nightmare, ale celou dobu jsem se snazil s tou postavou hrat takovy mobilni styl boje a docela se mi to osvedcilo, uvidime jak dal.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/05/2012 :  15:04:27  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

....


Podle mě bude chyba v životech. Nebo obecně v celkové mitigaci. Prostě není možné abys hned umřel po jedné dvou ranách. To musíš přežít. A pak nějaký mechanismus na vyléčení. Buď ze skillů, nebo na equipu.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 28/05/2012 :  15:19:06  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
Vsak o majetek prijde, kdyz ho neco sejme ne?



Pokud chcipne na HC tak prijde jen o veci co ma u sebe, prachy a veci v truhle zustanou. Takze pokud mas nahrabano neni problem vybavit dalsiho panaka a dostat se s nim na podobnou uroven bez vetsiho usili.

EvE
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/05/2012 :  15:30:08  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GORTHAUR

quote:
Originally posted by vool
Vsak o majetek prijde, kdyz ho neco sejme ne?



Pokud chcipne na HC tak prijde jen o veci co ma u sebe, prachy a veci v truhle zustanou. Takze pokud mas nahrabano neni problem vybavit dalsiho panaka a dostat se s nim na podobnou uroven bez vetsiho usili.


Aha dik, to jsem nevedel, ze truhla zustava. No ja se dostal se svym barbarem na level 13 zcela bez problemu, pak jsem s ebohuzel na "chvilicku" zamyslel...takze HC a ja to neni dobra kombinace.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/05/2012 :  15:33:35  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by vool

....


Podle mě bude chyba v životech. Nebo obecně v celkové mitigaci. Prostě není možné abys hned umřel po jedné dvou ranách. To musíš přežít. A pak nějaký mechanismus na vyléčení. Buď ze skillů, nebo na equipu.


Jsem tam mel jak DH cca 16k, to by problem byt nemel ne? Vyleceni problem nebyl mel jsem potky, mel jsem preparation s runou na 60%heal, padaj tam ty healing globy, mel jsem templare coby healera. Problem byl v tech oneshotech nebo skoro oneshotech, kdyz me plácl třeba z 90%HP. Mel jsem asi 350 life regen navic.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 28/05/2012 :  15:54:59  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee


Teď jsem momentálně Act 1 inferno a pokud se nespawne nějaká extra blbá kombinace modrejch hned u dveří, tak pořád všechno vcelku v pohodě dávám.

Takže obecně moje zkušenosti jsou, že nemá absolutně cenu věřit nějakým nářkům na forech. Blizzard udělal velmi dobrou práci a celé inferno jde nejspíš dát s kýmkoli.


nic v zlom, ale ja by som chcel vidiet tvoju reakciu, ked prides s barbarom do actu 2. Ci budes aj dalej tvrdit, ci to je hratelne pre kazdeho. Kamarat to hra za barbara, a je to jeden z najlepsich hracov, akeho poznam, overall. A toci sa v A1, pretoze, jeho slova:

mne moby v prvom akte nic nerobia, mozem ich tankovat mrte, stat v zelenych srackach a v ohnoch, proste neumriem, druhy akt, 2 lietajuce moby ma daju na 1/2 HP. elite grupu neviem dat, strasne vela damage dostavas

pytal som sa ho, ako to teda mieni riesit:

no jedina sanca je farmit 1. akt a nakupit cez AH gear z 3-4 aktu aby si vedel dat 2. akt.
To su top rezist itemy + legendary opasok + legendary stit+ legendary prsen + legendary helma, tie maju staty ktore na rare itemoch nenajdes, ako napr:blok sanca, melee damage redukcia.. atd.
Musis sa dostat na sialene hodnoty damage redukcie aby si bol shopny progresovat

Mna toto extremne zaujima, vsetci kamosi, co hraju meleecko, pisu, ze sa to neda. A ja im verim, ja act2 hram stylom "nikto sa ku mne nesmie dostat, lebo aj od bieleho moba dostanem 1 shot" a aj tak som vcera scipol cca 200x, kym som zabil toho Khula, ci ako sa vola. Si zhola neviem proste predstavit, ze tie moby niekto tankuje zoci voci.


MMO traveller
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/05/2012 :  16:06:31  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Kar-Chee

...


nic v zlom, ale ja by som chcel vidiet tvoju reakciu, ked prides s barbarom do actu 2...

Uvidíme. Je klidně možné, že to bude nehratelné. Nicméně já jsem ranged :)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/05/2012 :  16:21:56  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by vool

....


Podle mě bude chyba v životech. Nebo obecně v celkové mitigaci. Prostě není možné abys hned umřel po jedné dvou ranách. To musíš přežít. A pak nějaký mechanismus na vyléčení. Buď ze skillů, nebo na equipu.


Jsem tam mel jak DH cca 16k, to by problem byt nemel ne? Vyleceni problem nebyl mel jsem potky, mel jsem preparation s runou na 60%heal, padaj tam ty healing globy, mel jsem templare coby healera. Problem byl v tech oneshotech nebo skoro oneshotech, kdyz me plácl třeba z 90%HP. Mel jsem asi 350 life regen navic.


Oneshoty bys prostě dostávat neměl. A je jedno jestli zvedneš HP, Armor, Block, Dodge nebo resisty.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 28/05/2012 :  18:25:22  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Damn, jak to tady ctu, tak inferno na HC asi nedopadne.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 28/05/2012 :  18:53:09  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
no těch 7k dps na Hell act3 už začíná bejt málo pokud jde o něco jiného než trash

one shoty nedostavam ale jdu tak na 4 rány s WDčkem mám 25k a dostávám kolem 4-5 k hit

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 28/05/2012 19:19:11
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/05/2012 :  20:22:40  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ja se omlouvam :))) ja porad zamenuji inferno a nihgtmare, takze jsem na zacatku nightmare a tam to fakt hratelne je i pro bambusa jako jsem ja tak sry :D.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/05/2012 :  20:25:21  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by vool

....


Podle mě bude chyba v životech. Nebo obecně v celkové mitigaci. Prostě není možné abys hned umřel po jedné dvou ranách. To musíš přežít. A pak nějaký mechanismus na vyléčení. Buď ze skillů, nebo na equipu.


Jsem tam mel jak DH cca 16k, to by problem byt nemel ne? Vyleceni problem nebyl mel jsem potky, mel jsem preparation s runou na 60%heal, padaj tam ty healing globy, mel jsem templare coby healera. Problem byl v tech oneshotech nebo skoro oneshotech, kdyz me plácl třeba z 90%HP. Mel jsem asi 350 life regen navic.


Oneshoty bys prostě dostávat neměl. A je jedno jestli zvedneš HP, Armor, Block, Dodge nebo resisty.


Ani od toho Beliala, kdyz bychom to brali tak, ze jsem zustal stat na miste a on me prastil jednim z tech svych uderu?
Jsou nekde vypsany presne ability bossu a rozepsany jednotlive encountery prosimte?
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 28/05/2012 :  22:01:09  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Belial te na nightmare 1 shotnul? To tam behas nahej, ne? Vsak dneska jsem ho dal asi 3x, z toho jednou 4man boss a byli jsme 3, protoze jeden se bal, ale chtel progress, tak ze do toho jdeme. A jestli mi ubylo 30% hp za celej fight, tak je to hodne. A to jsem mel na sobe treba i itemy o 20lv niz.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 28/05/2012 22:02:49
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 28/05/2012 :  22:48:12  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Nemate problemy s AHčkem? Háže mi to errory kdyz neco koupim, trvá to 2 minuty a napiše to time out, kdyz neco prodavam tak to nenačte ten item, zustane v baglu a pak casem zmizi a je na AH, nebo nezmizi vubec a je na AH, kdyz ho chci pouzit vypadne error atd. Nez mi neco poslou do truhly, trva to par minut a nejaky prachy nemuzu vytahnout vubec. Celkem drsny, na to ze chteji obchodovat za eura :D.

Edited by - PRIBOO on 28/05/2012 22:48:22
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/05/2012 :  22:52:11  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Jinak tohle by měl snad být vzorec na průměrnou dmg (dodge je o náhodě), kterou ustojíte, než to zalomíte. Není v tom šance na blok, protože jsem nevymyslel jak to tam nacpat. Důležité je vědět, že se blokuje až po veškeré mitigaci, takže i když (šance na blok)*(blok amount) může vypadat jako malé číslo, tak to není špatné. Matematici můžou pomoci :)



EDIT: Já mám na svém barbarovi s obouručním kladivem 212 512. Co vy?

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 28/05/2012 23:52:03
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/05/2012 :  23:39:08  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Nemate problemy s AHčkem? Háže mi to errory kdyz neco koupim, trvá to 2 minuty a napiše to time out, kdyz neco prodavam tak to nenačte ten item, zustane v baglu a pak casem zmizi a je na AH, nebo nezmizi vubec a je na AH, kdyz ho chci pouzit vypadne error atd. Nez mi neco poslou do truhly, trva to par minut a nejaky prachy nemuzu vytahnout vubec. Celkem drsny, na to ze chteji obchodovat za eura :D.


AH je shýýýt! Zase to os*ali jak se jen dalo :) Blbne to hodne casto a to i presto, ze to silne reguluji. Ted je mimo provoz zcela.

Edited by - vool on 28/05/2012 23:41:33
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/05/2012 :  23:41:04  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Belial te na nightmare 1 shotnul? To tam behas nahej, ne? Vsak dneska jsem ho dal asi 3x, z toho jednou 4man boss a byli jsme 3, protoze jeden se bal, ale chtel progress, tak ze do toho jdeme. A jestli mi ubylo 30% hp za celej fight, tak je to hodne. A to jsem mel na sobe treba i itemy o 20lv niz.


Na NM ne, na Hell, meho DH konkretne a to opravdu hodne moc krat. Mozna ze ty rany byly dve nebo tri, ake vypadalo to jako jedna. On prej snad dava nejaky dvojity udery ci co.

Treba tam maji fakt nejakou chybu,ktera se projevuje treba jen s
nejakym typem hardwaru ci softwaru v PC nebo neco podobnyho, kdo vi.
Tady http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5271601285 někdo popisuje podobnej problem jako jsem mel ja.

Edited by - vool on 28/05/2012 23:54:42
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 29/05/2012 :  00:33:42  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
AH je totalni nepouzitelnej dneska. Ne ze by na tom zalezelo, protoze HC AH ma tu nabidku itemu docela tristni. Kdyz uz tam nekdo hodi neco dobryho, tak pomalu abych si na to bral hypoteku.

MMOs failed.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/05/2012 :  03:36:00  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Muzete mi prosim nekdo, komu prislo hell v pohode poradit, jak se treba zabijeji supinky SOUL LASHERU elitnich? To jsou takovy ty maly podobny jak opicky s vystrelovacima jazykama. Dik
Nemuzu si totiz pomoci, ale imo aspon pulka tech elit kitovat treba 30 vterin, aby se daly zabit, proste nejde ani teoreticky kvuli jejich rychlosti.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 29/05/2012 :  08:37:34  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

U monka mam na 55 lvl resity 360+ na všechno tedy i na melle hit a chodim si tam na hell jako na výletě. Moderej, zaltej, jakýkoli. Mužu stát v čemkoli, ty beamy co hazí elity mi vemou tak 1/10 HP ... A je úplně jedno, jakej mám build .


Tak jsem se chtěl inspirovat tvým Equipem a inspektnul jsem si tě a pěkně náš lakuješ ... máš ve všech itemech dohromady resist sice kolem 300, ale pouze jeden druh a to physical a zbytek equipu taky nic moc.

Má tedy někdo ztkušenost s all resist specem equipu a může odpovědně prohlásit jak to funguje?


Noe

Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 29/05/2012 :  08:47:59  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by PRIBOO

U monka mam na 55 lvl resity 360+ na všechno tedy i na melle hit a chodim si tam na hell jako na výletě. Moderej, zaltej, jakýkoli. Mužu stát v čemkoli, ty beamy co hazí elity mi vemou tak 1/10 HP ... A je úplně jedno, jakej mám build .


Tak jsem se chtěl inspirovat tvým Equipem a inspektnul jsem si tě a pěkně náš lakuješ ... máš ve všech itemech dohromady resist sice kolem 300, ale pouze jeden druh a to physical a zbytek equipu taky nic moc.

Má tedy někdo ztkušenost s all resist specem equipu a může odpovědně prohlásit jak to funguje?



Zapomínáš na monkovu pasivku, která vyrovnává veškeré resisty s tím nejvyšším. A jak to funguje, aneb co bys měl zvyšovat, není problém dopočítat v každé situaci z toho vzorce, co jsem postoval výše.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 29/05/2012 08:50:59
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 29/05/2012 :  08:48:48  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Nemate problemy s AHčkem? Háže mi to errory kdyz neco koupim, trvá to 2 minuty a napiše to time out, kdyz neco prodavam tak to nenačte ten item, zustane v baglu a pak casem zmizi a je na AH, nebo nezmizi vubec a je na AH, kdyz ho chci pouzit vypadne error atd. Nez mi neco poslou do truhly, trva to par minut a nejaky prachy nemuzu vytahnout vubec. Celkem drsny, na to ze chteji obchodovat za eura :D.



Mám celkem velký problémy a včera jsem přišel o 300k za itemy co jsem buyoutnul, ale vyhodili mě time error, ale prachy sežraly. :(


Noe

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 29/05/2012 :  08:50:35  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
No ja jsem Beliala na normal dal asi tak na 50. pull.
Mel sem problem v "vsude zeleno" fazi. Kdy tam proste do neceho slapnout musite a to mne dalo tak za 70% HP.

V prvni rade to bylo rukama, protoze kdyz chci bezet a kliknu na ten jeho velkej hitbox tak nebezim a sem mrtvej:)
No a pak sem teda nastackoval hp regen a vitality equip. Ale to si nemyslim ze by mela bejt cesta. Zvlast na normal se blbe stackuje:)
Kdyz sem poprvy prezil tu "vsude zeleno" fazi, tak hned umrel.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 29/05/2012 :  08:55:31  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
Zapomínáš na monkovu pasivku, která vyrovnává veškeré resisty s tím nejvyšším. A jak to funguje, aneb co bys měl zvyšovat, není problém dopočítat v každé situaci z toho vzorce, co jsem postoval výše.



HUH? fakt má monk takovouhle uber pasivku? Tak to jsem sice monk 57lev ale lama na/2 ... Priboo sorry přijmi mou omluvu. Jdu shánět novej equip :)

Jinak včera jsem zakončil hrací den killem Beliala na hell a nějak pořád nevím proč je brán jako nejtěšší boss. stačí přeci jen odbíhat z zelenejch sraček a jinak je celkem neškodnej.

EDIT: k Belialovi ... zabil jsme ho asi 11x celkem (5x na normal, 5x night., 1xhell) a vždy mě přišel naprosto v pohodě. Ale jednu věc to mělo společnou ... jako monk stojím přímo u zábradlí uplně nejblíže k němu a jen se posunuji doprava/doleva podle zelených srajd. Zkuste stát v tomhle místě - možná nemůže na tak blízko zaútočit na meele protože fakt si nepamatuji, že by mě něco dělal on sám.


Noe


Edited by - Noe on 29/05/2012 08:59:35
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 29/05/2012 :  09:08:44  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
belial neni tezkej - je to jen prvni boss co ma fazi "kdyz to neznas tak umres" ale jakmile vis, ze v okamziku kdy zacne hazet vsude zeleny sracky je potreba bezet na vnejsi okraj a uhejbat tak je to easy (plati normal - hell na infernu jsem u nej jeste nebyl)

jinak co se obtiznosti bossu tyce - bosove jsou nejtezsi boje jen na normal - od nightmare zacinaji byt elite packy horsi a v infernu je "spatne" randomizovanej elite pack nasobne horsi nez jakejkoliv boss (ACT 1 dal jeste nejsem a asi hned tak s UP meleeckem nebudu)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/05/2012 :  09:12:13  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by PRIBOO

Nemate problemy s AHčkem? Háže mi to errory kdyz neco koupim, trvá to 2 minuty a napiše to time out, kdyz neco prodavam tak to nenačte ten item, zustane v baglu a pak casem zmizi a je na AH, nebo nezmizi vubec a je na AH, kdyz ho chci pouzit vypadne error atd. Nez mi neco poslou do truhly, trva to par minut a nejaky prachy nemuzu vytahnout vubec. Celkem drsny, na to ze chteji obchodovat za eura :D.



Mám celkem velký problémy a včera jsem přišel o 300k za itemy co jsem buyoutnul, ale vyhodili mě time error, ale prachy sežraly. :(


Ještě to zkontroluj dnes. Já jsem je tam našel dodatečně, bohužel některé podobné sobě navzájem i vícekrát, protože jsem je kupoval znova poté, co mě to vyhodilo ...a prostě ono to "chviluuu" trvalo než to prošlo systémem, takže jsem se nestačil pak divit, co všechno mám v rubrice COMPLETED.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/05/2012 :  09:17:28  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

No ja jsem Beliala na normal dal asi tak na 50. pull.
Mel sem problem v "vsude zeleno" fazi. Kdy tam proste do neceho slapnout musite a to mne dalo tak za 70% HP.

V prvni rade to bylo rukama, protoze kdyz chci bezet a kliknu na ten jeho velkej hitbox tak nebezim a sem mrtvej:)
No a pak sem teda nastackoval hp regen a vitality equip. Ale to si nemyslim ze by mela bejt cesta. Zvlast na normal se blbe stackuje:)
Kdyz sem poprvy prezil tu "vsude zeleno" fazi, tak hned umrel.


V té všude zeleno fázi jsem se snažil běhat v oblasti těch pacek, jeho, co je zapichuje do platformy, protože často mezi těma packama a vnějším okrajem té platformy bývá volné nezelené místo k přežití.
Taky jsem na to párkrát umřel to ale pokud jsem se vůbec do téhle fáze dostal. Tohle je jasný, že bylo prostě mou nešikovností, mě ale hlavně trápily ty pro mě záhadný rány z nebe.
Jinak "vítej v klubu", jsem rád, že nejsem jedinej unikát, kdo tam měl problémy.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 29/05/2012 :  09:23:13  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Ještě to zkontroluj dnes. Já jsem je tam našel dodatečně, bohužel některé podobné sobě navzájem i vícekrát, protože jsem je kupoval znova poté, co mě to vyhodilo ...a prostě ono to "chviluuu" trvalo než to prošlo systémem, takže jsem se nestačil pak divit, co všechno mám v rubrice COMPLETED.



zajímavý ... hned po práci to zkontroluju ... ale jestli se zadaří a fakt ty věci budu mít, třebas i 2x tak se doopravdy nebudu zlobit protože to byly všechno velmi levný rychloobrátkový kousky:)


Jinak mám dotaz ... kolik máte peněz v Diablu? Koukal jsem na zbraně pro 59-60 level a nestačil jsem se divit že za každou i modrou zbraň s damage 800+ chtějí mega, za žlutou klidně 3-10M. Aukce je přervaná zbraněma v ceně nekolika milionů ... přijde mi že jich je tolik, že rozhodně cena není ani omylem adekvátní, tedy pokud v Infernu člověk nemá běžně desítky milionů.
Já jsem level 57, dokončen 2 act hellu, mám 1 postavu a na účtě 3,5 mega a to jen díky spekulacím na aukci. Nebýt aukce nemám asi ani 1M.
Kolik máte na infernu příjmy?


Noe

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/05/2012 :  09:27:16  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

belial neni tezkej - je to jen prvni boss co ma fazi "kdyz to neznas tak umres" ale jakmile vis, ze v okamziku kdy zacne hazet vsude zeleny sracky je potreba bezet na vnejsi okraj a uhejbat tak je to easy (plati normal - hell na infernu jsem u nej jeste nebyl)

jinak co se obtiznosti bossu tyce - bosove jsou nejtezsi boje jen na normal - od nightmare zacinaji byt elite packy horsi a v infernu je "spatne" randomizovanej elite pack nasobne horsi nez jakejkoliv boss (ACT 1 dal jeste nejsem a asi hned tak s UP meleeckem nebudu)


Jako mi právě ty blbě randomizované packy dělají problém na všechny obtížnosti, pokud hraji s ranged klasou, protože prostě je nejsem schopen kitovat, snad leda s WD mi to jde docela dobře krom těch nejrychlejších, ale i těm s wd aspoň zdrhnu mnohdy, ale s wizardem a DH bez šance, nechápu, jak to technicky provést, prostě to nevychází, když jsou opravdu rychlí. To samozřejmě neberu v úvahu situaci, kdy elita jde po tobě i když použiješ třeba smoke screen.
Mohli si na tom dát více záležet a omezit některé věci, třeba "vyhazovači", co čekají u dveří, jsou zcela kůůůl!
Zrovna včera jsem se portnul do lokace někde v rámci cesty k Azmodanovi, v tu chvíli jsem byl mezi "zdma", u mě byly nějaký tři čertíci a nekecám nejdýl během dvou vteřin jsem byl tuhej, možná to bylo už v první vteřině.
Mě tohle docela prudí, když vidím, že ta hra má nehratelný části, myslím, že tohle by nezáhral ani stroj, prostě to nejde podle mě...jsem zvědav, jaký tyhle situace budou na hell s melíkama, tam by to tak vadit nemuselo.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 29/05/2012 :  09:29:53  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by vool

Ještě to zkontroluj dnes. Já jsem je tam našel dodatečně, bohužel některé podobné sobě navzájem i vícekrát, protože jsem je kupoval znova poté, co mě to vyhodilo ...a prostě ono to "chviluuu" trvalo než to prošlo systémem, takže jsem se nestačil pak divit, co všechno mám v rubrice COMPLETED.



zajímavý ... hned po práci to zkontroluju ... ale jestli se zadaří a fakt ty věci budu mít, třebas i 2x tak se doopravdy nebudu zlobit protože to byly všechno velmi levný rychloobrátkový kousky:)


Jinak mám dotaz ... kolik máte peněz v Diablu? Koukal jsem na zbraně pro 59-60 level a nestačil jsem se divit že za každou i modrou zbraň s damage 800+ chtějí mega, za žlutou klidně 3-10M. Aukce je přervaná zbraněma v ceně nekolika milionů ... přijde mi že jich je tolik, že rozhodně cena není ani omylem adekvátní, tedy pokud v Infernu člověk nemá běžně desítky milionů.
Já jsem level 57, dokončen 2 act hellu, mám 1 postavu a na účtě 3,5 mega a to jen díky spekulacím na aukci. Nebýt aukce nemám asi ani 1M.
Kolik máte na infernu příjmy?


Zkušenosti pouze z aktu 1 - není to o moc lepší než na hell. Jediný rozdíl je v tom, že už ti může padnout nějaká věc, kterou dobře prodáš.

Jinak je ale extrémní rozdíl v ceně nejlepších věcí a velmi dobrých věcí. Moje kladivo 1090 DPS stálo 200 000. O 100 dps víc by už stálo třeba 3 mega.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/05/2012 :  09:35:30  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
Jinak mám dotaz ... kolik máte peněz v Diablu?

Proti mě jsi boháč, mám cca 600, stačil jsem koupit všechny sloty v truhle a vyskilit profese, Ale myslím, že goldy až takovej problém nebudou, už teď na hell act 3 mi padají slušn (ale nevím jestli je to tím, že je to třetí akt hell nebo mým vysokým levelem.

Jinak souhlas s Kaar-Chee s těma cenama, navíc určitě se dá koupit i špičková věc dobře, ne každej tu cenu odhadne, jen by to musel člověk pořádně sledovat a to se mi nechce, protože omezení 10 prodejních slotů mě demotivuje.Bude to stejný jak ve wowku nebo jak v reálu, prostě občas nakoupíš velmi dobře, když sleduješ "trh".

Teď to maj přímo v "breaking news", že zkoumajproblémy s latencí na AH a že pokud itemy nemáš, máš to zkontrolovat později, žeby neměly být ztraceny. Ovšem je otázka, jestli jsi je opravdu nakouil, když to timeoutuje, někdy je vůbec nenakoupíš a vrátěh se ti třeba goldy za tu transakci.

Edited by - vool on 29/05/2012 09:42:49
Go to Top of Page
Page: of 24  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,41 seconds. on eygor Snitz Forums 2000