Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo III
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 24

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/05/2012 :  13:24:38  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Hezký večer, vážení zákazníci,

je nám to velice líto, ale bohužel pro Vás máme špatnou zprávu. Někteří z vás již jistě zaznamenali, že Blizzard přichystal pro obchodníky a velkoodběratele velice nepříjemné překvapení. Samozřejmě se týká obrovsky očekávané hry Diablo 3. Diablo 3 patří za nejočekávanější a nejvzácnější hru, a prakticky každý dodavatel na světě řeší úplně stejný problém jako my nyní.

Co se stalo? Enormní zájem o hru způsobil, že na celém světě je nyní obrovský nedostatek klíčů ke hře. Očekávali jsme velký zájem a pro jistotu jsme pro Vás klíče objednávali od 3 dodavatelů z různých zemí. Přesto jsme obdrželi pouze 20% z objednaných klíčů. Například hlavní dodavatel Diabla 3 vyprodal své sklady 5 dní před vydáním (tedy 10.5.2012), což se ještě nikdy nestalo!

Je nám to líto, ale skutečně nejsme schopni říci, kdy můžeme očekávat další dodávku klíčů. Rádi Vám ale tyto nepříjemnosti vynahradíme. Přijde nám férové nabídnout Vám buď okamžité vrácení peněz a nějaký dar (například hru zdarma nebo TRIAL kód pro Diablo 3), nebo doživotní slevu 5% na veškerý sortiment plaaay.cz, pokud s námi na dodávku klíčů vyčkáte.

Napište nám, prosím, zda si přejete peníze poslat nazpět, nebo vyčkáte a budete mít exkluzivní doživotní slevu na celý náš sortiment. Stačí odpovědět na tento email s číslem objednávky (případně s emailem, přes který máte objednáno): „Přeji si vrátit peníze“ nebo „Budu čekat na klíč“.

Za situaci přebíráme 100% zodpovědnost. Vina je i na naší straně, jelikož Vám nejsme schopni Diablo 3 včas dodat. A máte plné právo vyjádřit svůj názor na Facebooku, Heuréce i na našem fóru. Žádná cenzura. Na druhou stranu věříme, že plně chápete závažnost celé situace, která ovlivnila nejen nás, ale i dodavatele po celém světě.

Upřímně se Vám za tuto situaci omlouváme, také nás to štve. :-(

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/05/2012 :  13:25:13  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Azkaban

Já mám anual pass, který už měsíc neplatím. Prostě jsem zablokoval, aby ty platby neodcházeli na ten učet. WoW mám frozen a diablo furt aktivní. Jak dlouho asi :D



neboj se za 10 let pribehnou exekutori tak pro pul mega , pac mezinarodni soudy jsou drahy


Pul mega? To by byl tak ceskej soud max a ani by to moc nehnilo.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/05/2012 :  13:33:34  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Azkaban

Já mám anual pass, který už měsíc neplatím. Prostě jsem zablokoval, aby ty platby neodcházeli na ten učet. WoW mám frozen a diablo furt aktivní. Jak dlouho asi :D



neboj se za 10 let pribehnou exekutori tak pro pul mega , pac mezinarodni soudy jsou drahy


Pul mega? To by byl tak ceskej soud max a ani by to moc nehnilo.


mluvime doufam oba v EURech

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/05/2012 :  13:36:54  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Ja ne, jeste stale jedu v korunach

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 15/05/2012 :  14:03:40  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
to nejsou digitální klíče?

tak kupujte přes Bnet tam žádný klíč nepotřebujete, hra se vám okamžitě sváže s accountem, stačí stahnout a hrát.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 15/05/2012 :  14:04:14  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
tak co se týká možnosti hrá i bez klíče = můžete, je to jako beta, tzn. po zabití Skeleton Kinga chce hra klíč.

Asi je to i reakce na nedostatek klíčů v distribuci.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/05/2012 :  14:18:47  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Já mám anual pass, který už měsíc neplatím. Prostě jsem zablokoval, aby ty platby neodcházeli na ten učet. WoW mám frozen a diablo furt aktivní. Jak dlouho asi :D


To se divím, že ti tu ještě nenadávají, jaký jsi typický čecháček a podvodník :D
Já to pořád platím, protože tm figuruje ta kámošova kreditka a kámoš je bordelář a nechce jít do banky ...
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/05/2012 :  14:20:01  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

........
vool: ty voole, tebe kdyz ctu, tak mam pocit, ze si sem nasel cestu angry mob z novinky.cz


To nejak souvisi s timhle topicem nebo jen tak troluješ?

Edited by - vool on 15/05/2012 14:24:03
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 15/05/2012 :  14:33:30  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
azkabane, jsi typicky cechacek a podvodnik !

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/05/2012 :  14:43:07  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

azkabane, jsi typicky cechacek a podvodnik !



nene jenom typickej podvodnik

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/05/2012 :  14:53:27  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já to snad povolím ty platby jak Vás tak čtu:)

Btw jak nedostatek Diablo 3? http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/411139_4023003017710_1360518831_3673162_1104459733_o.jpg
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 15/05/2012 :  15:59:32  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Tak jem měl stáhlou enUS verzi a hází mi to při instalaci nějakou chybovou hlášku. Může mi někdo vysvětlit, proč si neustále hrajou na tyhle kraviny? Jako je nutné stáhnout celou enEU verzi znovu? Si fakt dělají kozy z těch lidí? Být to pekař od vedle a skoušel by na mě nejaký verze rohlíků, tak mu ho narvu do prdele a už si u něj nekoupím ani sušenku.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/05/2012 :  16:28:37  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Tak mne teda ten "trial" DIabla nejede. Proste ze prej nemam licenci a smitec

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/05/2012 :  17:36:09  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Tak jem měl stáhlou enUS verzi a hází mi to při instalaci nějakou chybovou hlášku. Může mi někdo vysvětlit, proč si neustále hrajou na tyhle kraviny? Jako je nutné stáhnout celou enEU verzi znovu? Si fakt dělají kozy z těch lidí? Být to pekař od vedle a skoušel by na mě nejaký verze rohlíků, tak mu ho narvu do prdele a už si u něj nekoupím ani sušenku.


Protože v tom musej mít pořádek, chtěj vědět, kdo je odkud a mít možnost pořádně každýho sledovat, kdo ví, co za tím vlastně je :) aha pardon, to je zas ta má poaranoia :D
Jinak moc se jm nediv, prostě do hry je problém se lognout a kdyby uvolnili ještě více klíčů, byl by problém o to větší ... vysvětlení ve stylu spekulace se dá najít mraky...pro mě je důležitý, že vím , že to jsou zlodějští hajzli ti Blizzardi :p

Edited by - vool on 15/05/2012 17:37:00
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 15/05/2012 :  18:21:40  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Pozor mám volnejch pár klíčů, kdyby měl nekdo zájem a to:

Klíč od sklepa-150 Kč.
Klíč od půdy za 500 Kč.
Klíč od popelnic 250 Kč.

Pozor v případě velkého zájmu můžu ještě nechat přidělat. Takže pište a emajlujte


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/05/2012 :  18:31:49  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
mam jeden volny klic k diablu 3 ... jsem ochoten ho prodat ... vyvolavaci cena je 16000 Kč (šestnáct tisíc korun českých)

kdo máte zájem pište

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 15/05/2012 :  18:38:48  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

mam jeden volny klic k diablu 3 ... jsem ochoten ho prodat ... vyvolavaci cena je 16000 Kč (šestnáct tisíc korun českých)

kdo máte zájem pište

Dám milión + Perthův barák ve SWTOR!
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 15/05/2012 :  19:17:32  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Pozor mám volnejch pár klíčů, kdyby měl nekdo zájem a to:

Klíč od sklepa-150 Kč.
Klíč od půdy za 500 Kč.
Klíč od popelnic 250 Kč.

Pozor v případě velkého zájmu můžu ještě nechat přidělat. Takže pište a emajlujte



Já mám doma sběratelský klíč který by mohl být od jaderné elektrárny v mochovcích .... takže 5K....


Samozřejmě by vás tam napřed musela pustit ochranka aby ste si ho zkusili.

quote:
mam jeden volny klic k diablu 3 ... jsem ochoten ho prodat ... vyvolavaci cena je 16000 Kč (šestnáct tisíc korun českých)

kdo máte zájem pište



Tohle není Darkfall.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 15/05/2012 19:18:35
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 15/05/2012 :  20:19:26  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Taže stáhl jsem si nejdříve EnUS verzi. Stahoval jsem znovu EnEU verzi. Pŕi instalaci mi to hodilo error 108, stahoval jsem znovu EnEU verzi. Nainstaloval jsem, a při logování pak serie errorů 75, následně 37 a pak 315300.

Co ještě dodat?
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 15/05/2012 :  20:35:36  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Taže stáhl jsem si nejdříve EnUS verzi. Stahoval jsem znovu EnEU verzi. Pŕi instalaci mi to hodilo error 108, stahoval jsem znovu EnEU verzi. Nainstaloval jsem, a při logování pak serie errorů 75, následně 37 a pak 315300.

Co ještě dodat?


Mně se to napočtvrté povedlo nainstalovat :) Pustil jsem znova downloader, ten zkontroloval stažené soubory a pustila se instalace, nakonec to prošlo.

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 15/05/2012 :  20:45:33  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Taže stáhl jsem si nejdříve EnUS verzi. Stahoval jsem znovu EnEU verzi. Pŕi instalaci mi to hodilo error 108, stahoval jsem znovu EnEU verzi. Nainstaloval jsem, a při logování pak serie errorů 75, následně 37 a pak 315300.

Co ještě dodat?



Pěkná sada errorů, jestli to nejsou zběratelské errory


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/05/2012 :  21:00:42  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak já si už stejně jako v případě bety pandarie wow nemohu stěžovat, ani jedno mě už neotravuje. Myslím, že se mi snad povede najít lepší zábavu než se zoufale snažit nalogovat .... třeba mou oblíbenou zábavu šíření objektivních informací o tom, jací jsou blizzardi zloději :)
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 15/05/2012 :  21:21:51  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Tak já si už stejně jako v případě bety pandarie wow nemohu stěžovat, ani jedno mě už neotravuje. Myslím, že se mi snad povede najít lepší zábavu než se zoufale snažit nalogovat .... třeba mou oblíbenou zábavu šíření objektivních informací o tom, jací jsou blizzardi zloději :)



Můžeš se v sobotu nalogovat na mojí zahradu, já tě zaměstnám, že budeš lítat jako Diablo IV A zážitků si odneseš nepočítaně o to už se postarám !


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 15/05/2012 :  21:25:57  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
TDK porada nabor na ponygirls? Ty voole, zase se nejde nalogovat. Po tezkym dnu ve skole nejaky to diablo by se hodilo.

MMOs failed.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/05/2012 :  21:34:08  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by vool

Tak já si už stejně jako v případě bety pandarie wow nemohu stěžovat, ani jedno mě už neotravuje. Myslím, že se mi snad povede najít lepší zábavu než se zoufale snažit nalogovat .... třeba mou oblíbenou zábavu šíření objektivních informací o tom, jací jsou blizzardi zloději :)



Můžeš se v sobotu nalogovat na mojí zahradu, já tě zaměstnám, že budeš lítat jako Diablo IV A zážitků si odneseš nepočítaně o to už se postarám !


Žese nestydíš vlastnit zahradu! Kapitalismus je přežitek, však my tě znárodníme!
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/05/2012 :  21:35:16  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

TDK porada nabor na ponygirls? Ty voole, zase se nejde nalogovat. Po tezkym dnu ve skole nejaky to diablo by se hodilo.


Tak nechod do skoly, nebudes mit tezky dny, je to snadne.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 15/05/2012 :  21:38:15  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by vool

Tak já si už stejně jako v případě bety pandarie wow nemohu stěžovat, ani jedno mě už neotravuje. Myslím, že se mi snad povede najít lepší zábavu než se zoufale snažit nalogovat .... třeba mou oblíbenou zábavu šíření objektivních informací o tom, jací jsou blizzardi zloději :)



Můžeš se v sobotu nalogovat na mojí zahradu, já tě zaměstnám, že budeš lítat jako Diablo IV A zážitků si odneseš nepočítaně o to už se postarám !


Žese nestydíš vlastnit zahradu! Kapitalismus je přežitek, však my tě znárodníme!



No nejdřív až Vám pustí Rátha z krymu Takže zatím su v klidu


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/05/2012 :  21:45:17  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ja zadnyho ráta v krymu nemam, mam tam jen Anderse Behringa.

Edited by - vool on 15/05/2012 21:55:05
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 15/05/2012 :  22:39:16  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Ziadne problemy pri instalacii. Jediny problem bol v tom, ze mi neskoro dosiel kluc kvoli tomu, ze neboli.
Ziadne problemy s logovanim.

Hmm...

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 15/05/2012 :  23:45:51  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Ziadne problemy pri instalacii. Jediny problem bol v tom, ze mi neskoro dosiel kluc kvoli tomu, ze neboli.
Ziadne problemy s logovanim.

Hmm...



Pořád ještě mám tři klíče !


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 16/05/2012 :  01:30:28  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Tip:
U loginu funguje ctrl+v takze:
ctrl+V
enter
ctrl+V
enter
ctrl+V
enter
atd...

Do 5ti minut max jste tam,

Jinak první act za sebou a zatím stále nadšení :) Final boss byl vcelku překvápko :)

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 16/05/2012 01:31:36
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 16/05/2012 :  03:58:02  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Tip:
U loginu funguje ctrl+v takze:
ctrl+V
enter
ctrl+V
enter
ctrl+V
enter
atd...

Do 5ti minut max jste tam,

Jinak první act za sebou a zatím stále nadšení :) Final boss byl vcelku překvápko :)


Hra byla fajn, to jo, znechutila me ta nefunkcnost logovani, vyhazovy ze hry apod ... preci jen u hry,ktera by mohla byt klidne pro offline hrani ... mohli tam dat aspon tuhle moznost ... real money AH je stejne tak orezana pravidlama a srazkama, ze to imo moc zajimavy neni.
Znamy dokonce rikal, ze ze uz ty problemy pry priznali a shodili to komplet, aby "adress issue" :)))
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 16/05/2012 :  07:24:12  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
RMAH este nie je, bude az 23.5.

Navyse bol to prvy den ocakavanej hry.

Imo to bolo OK.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 16/05/2012 :  08:10:28  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
nevim jak kdo, ale ja jeste pamatuju dobu, kdy se single player hra dala koupit v krame, donest domu a dala se dokonce po instalaci z CD hned hrat!

no mmo
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/05/2012 :  08:23:10  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

nevim jak kdo, ale ja jeste pamatuju dobu, kdy se single player hra dala koupit v krame, donest domu a dala se dokonce po instalaci z CD hned hrat!



:D no a ja si dokonce pamatuju dobu kdy se single player hra dala koupit v krame, donest domu a po instalaci z CD se nedala dohrat a muselo se cekat na prvni patch :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 16/05/2012 :  08:32:28  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Také ještě mám krabicový Daggerfall...

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 16/05/2012 :  09:13:34  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
To byla Arena
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 16/05/2012 :  09:45:51  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Nene. Arena byla na disketách, daggerfal na CD.
Arena měla také spoustu bugů, ale tu jsem nekupoval. v té době existovala chvilku v Praze půjčovna her a tam jsem to měl půjčené. Daggerfall jsem kupoval v krabici. A tam bylo jednoduší napsat které věci fungují, než které ne. Pravidelně jsem propadával v dungeonech podlahou, celá hra padala a podobně.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 16/05/2012 :  10:01:47  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 16/05/2012 :  10:35:46  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Akurat som to chcel postnut :).

Arena bola na disketach. Som to hral na 386, sice priserne trhane, ale co ine v takej kvalite bolo vtedy na vyber?

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 16/05/2012 :  11:27:59  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

...


tak to si musim vypujcit

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 16/05/2012 11:28:25
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 16/05/2012 :  12:10:08  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

nevim jak kdo, ale ja jeste pamatuju dobu, kdy se single player hra dala koupit v krame, donest domu a dala se dokonce po instalaci z CD hned hrat!
Ja tedy pamatuju dobu, kdy se kopírovali hry na kazetách .

Jinak až na ten instalační horor se těch pár errorů v počátku, které se dají v celku přežít se ta hra dá dá spustit i hrát celkem v pohodě.

Edited by - PRIBOO on 16/05/2012 12:12:22
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 16/05/2012 :  12:26:40  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Zbyla mi jedna krabice Diabla 3 za 1 249,00 v Ústí, kdyby jste někdo nemohl sehnat klíč. Stačí mi napsat PM. Je to i s fakturou, kdyby byla potřeba.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 16/05/2012 :  12:29:51  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Zbyla mi jedna krabice Diabla 3 za 1 249,00 v Ústí, kdyby jste někdo nemohl sehnat klíč. Stačí mi napsat PM. Je to i s fakturou, kdyby byla potřeba.


LOL to se plati za singlovku ? Omg ten blizzard nevi jak ty lidi okradat

Edited by - Araya on 16/05/2012 12:30:08
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 16/05/2012 :  12:33:21  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Zbyla mi jedna krabice Diabla 3 za 1 249,00 v Ústí, kdyby jste někdo nemohl sehnat klíč. Stačí mi napsat PM. Je to i s fakturou, kdyby byla potřeba.



Vzdyt jsem ti psal v 11:17 PM, jestli tam nahodou nemas nejakou krabici ;)
Precti si PM a napis mi na ICQ ;)


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 16/05/2012 :  12:35:56  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Sooory, ja ty PM neviděl :(((( Schovám ji pro tebe. PM to číslo na tebe callnu ti :o) A domluvíme se.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 16/05/2012 :  16:41:48  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

RMAH este nie je, bude az 23.5.

Navyse bol to prvy den ocakavanej hry.

Imo to bolo OK.


Vim, ze neni, ale je to asi hlavni duvod, proc musis byt pri hrani d3 pripojeny, proto jsem to zminil, ze bych si to rmah odpustil a hral si vklidu v offline rezimu.

Edited by - vool on 16/05/2012 16:45:24
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 16/05/2012 :  18:09:15  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
- edit -


Noe


Edited by - Noe on 17/05/2012 11:24:24
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 17/05/2012 :  02:08:41  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Prvni tri akty moc pekny, ve ctvrtym se mi vubec nelibilo to prostredi, modely atd....jakoby klon Aionu.
Jinak celkove je to zas delany pro vydovadeni se asijskych farmeru, kdyz se hodis do party, tak mas loootu za stejny cas mnohem vice a goldu taky.
Diablo jsem solo s mym wizzardem nezabil, asi bych musel mit mnohem lepsi quip, aby byla sance, protoze takhle mi kteroukoliv abilitou sundal nejmin 2/3 hp.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 17/05/2012 :  09:04:08  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tak já jedu v klídečku pomaličku (pařím k tomu Teru i když velice malo) a musím říct, že mě docela zklamal aspon do 10 lvl WD. Chtěl jsem se vyhnout barbarovi, protože ho pojede hodně mých kamarádů, ale nakonec jsem u barbara skončil. Přijde mi to za něho jako jiná hra.

Jak Vám se hraje za své postavy?
Go to Top of Page
Page: of 24  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000