Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo III
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 24

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 23/04/2012 :  14:02:25  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
Je to jako v klasickem diablu - proste s kazdym charem jdes od 0. Tzn napred celou hru projdes na Normal, pak na Nightmare, potom Hell a nakonec Inferno (tahle obtiznost v d2 nebyla). Nekdo z blizzardu psal, ze uz konec normalu je pro nektere lidi dost tezky, tak bych se toho nebal.

A obtiznosit nejdou preskocit, protoze bez odpovidajiciho vybaveni a na 1. levelu bys na Nightmare+ samorejme nic nezabil.

Nicmene jak si tak pamatuju z d2, tak to nebyl problem a tu prvni cast clovek, co to znal a mel nejaky equip od maina, vetsinou probehnul hodne rychle. Uvidime, jak to bude tady.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/04/2012 :  14:18:59  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Aha, dík, já d1 ani d2 nehrál, takže nevím. Nicméně z toho, co píšeš mi tedy vyplývá, že obsah nic moc, že t bude spíše prostě to samý stále dokola.
Neboli kolik takových úseků jako teď je obsah té bety je zhuba pokořit, aby člověk ten příběh dohrál/prošel? Má někdo představu?
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 23/04/2012 :  15:42:03  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Aha, dík, já d1 ani d2 nehrál, takže nevím. Nicméně z toho, co píšeš mi tedy vyplývá, že obsah nic moc, že t bude spíše prostě to samý stále dokola.
Neboli kolik takových úseků jako teď je obsah té bety je zhuba pokořit, aby člověk ten příběh dohrál/prošel? Má někdo představu?



V nějakým interview říkali, že je to cca jako k blood raven v Diablu 2. To znamená cca polovina prvního aktu ze čtyř. Přičemž první byl o něco kratší než druhej a třetí a čtvrtej zas dost krátkej, protože nestíjali.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 23/04/2012 :  15:45:30  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Trasher

TOtal EPIC login fail

Taky jsem to skoušel, dostal jsem se na logovaci obrazovku a tím to pro mě skončilo. V rámci testu jsem si tedy vyplnil login a heslo ... pak naskočil eror 3003. Doufám že jsem Blizzardu pomohl k vylepšení hry .



tenhle error ještě šel překonat, ačkoliv jsem den čekal než nahodí servery, nakonec mi to došlo :) ale pak přišel error 313500 "error incorrect password or login", který byl logicky způsben diakritikou v cache adresáři battle.net, to už byla moje víra v programátory Blizzardu opravdu silně otřesena ;-)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/04/2012 :  16:10:30  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timotej

quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Trasher

TOtal EPIC login fail

Taky jsem to skoušel, dostal jsem se na logovaci obrazovku a tím to pro mě skončilo. V rámci testu jsem si tedy vyplnil login a heslo ... pak naskočil eror 3003. Doufám že jsem Blizzardu pomohl k vylepšení hry .



tenhle error ještě šel překonat, ačkoliv jsem den čekal než nahodí servery, nakonec mi to došlo :) ale pak přišel error 313500 "error incorrect password or login", který byl logicky způsben diakritikou v cache adresáři battle.net, to už byla moje víra v programátory Blizzardu opravdu silně otřesena ;-)


Pleteš se, v Blizzardu jsou dál a proto žádné progamátory nepotřebují. Mají tam jen návrháře a pak jejich děti, které myšlenky svých rodičů realizují.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 23/04/2012 :  16:17:07  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tady se nam koukam sesel cely programatorsky krouzek. Vy mate chlapci za sebou minimalne magistra na MIT, ne?

MMOs failed.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/04/2012 :  18:03:30  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Tady se nam koukam sesel cely programatorsky krouzek. Vy mate chlapci za sebou minimalne magistra na MIT, ne?


To jakože, kdo má za sebou magistra na MIT, ten je dobrý programátor či co? Mimochodem co je to to MIT? Dost mě to uráží...Beztak jsi myslel Magisters Terrace?

Edited by - vool on 23/04/2012 18:55:19
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 23/04/2012 :  19:07:55  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
tak sem si tu cycle itemo maniji tedy 30x dohral
az se mi zamotala hlava a omackal 1 prst na mouse :[

beta konci v 19h

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 23/04/2012 19:11:38
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 23/04/2012 :  19:17:03  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trasher

tak sem si tu cycle itemo maniji tedy 30x dohral
az se mi zamotala hlava a omackal 1 prst na mouse :[

beta konci v 19h



Máš Overachievera? :)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/04/2012 :  20:50:06  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Pokud někoho zajímá kolik z toho prvního aktu je v betě k skeleton kingošovi, tak cca 30 procent.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 23/04/2012 :  20:53:00  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Tady se nam koukam sesel cely programatorsky krouzek. Vy mate chlapci za sebou minimalne magistra na MIT, ne?

Tak bez doktoratu z MIT nemá vůbec smysl logovat poslední datadisk WoW ani Diablo. Ty hry kladou na hráče tak vysoké nároky a mají nastavenou laťku tak vysoko, že magistr z MIT je v minimal requirements.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 24/04/2012 :  03:23:56  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Pokud někoho zajímá kolik z toho prvního aktu je v betě k skeleton kingošovi, tak cca 30 procent.


Chápu dobře, že tedy v reálu ten první akt je zhruba 3,333333333x delší nebo jsem to nepochopil? :)
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 24/04/2012 :  08:26:32  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trasher

tak sem si tu cycle itemo maniji tedy 30x dohral
az se mi zamotala hlava a omackal 1 prst na mouse :[

beta konci v 19h



To byla ironie nebo to myslis vazne?:-) Jestli jsi 30x dohral betu tak musis byt "blazen" a nebo it faaaaakt hodne casu a nic na praci:-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 24/04/2012 :  10:46:39  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Zeptam se tu lidi, kteri evidentne vypadaji znalejsi problemu nez ja.

1) Vite nekdo v kolika lidech "online" se bude dat hrat spolecne?

2) Spolecna hra bude podobna jako v predchozich dilech? Jestli se nepletu, jeden vytvoril jakousi instanci dle sveho progressu a slo se harvestit bosiky atp.

3) Je v planu i neco special pro online hrani? Mysleno nejaky special instance,

4) U hry ve vice lidech se bude obtiznost linearne zvysovat podle poctu hracu?

Nechce se mi to nekde hledat, nemam na to cas, tak jestli nekdo vite, tohle by me zajimalo, jestli ta hra alespon castecne dokaze uspokojit 3-4 lidi kteri by si chteli zahrat spolu. Diky

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 24/04/2012 :  11:29:58  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Zeptam se tu lidi, kteri evidentne vypadaji znalejsi problemu nez ja.

1) Vite nekdo v kolika lidech "online" se bude dat hrat spolecne?

2) Spolecna hra bude podobna jako v predchozich dilech? Jestli se nepletu, jeden vytvoril jakousi instanci dle sveho progressu a slo se harvestit bosiky atp.

3) Je v planu i neco special pro online hrani? Mysleno nejaky special instance,

4) U hry ve vice lidech se bude obtiznost linearne zvysovat podle poctu hracu?

Nechce se mi to nekde hledat, nemam na to cas, tak jestli nekdo vite, tohle by me zajimalo, jestli ta hra alespon castecne dokaze uspokojit 3-4 lidi kteri by si chteli zahrat spolu. Diky




1. počet lidi v coopu je 4

2. společné hraní bude více podobné MMO takže tedy... půjde udělat "víceméně" zaměřené buildy dmg, support, heal etc. Tak trošku holy trinity system ale nebude to úplně jako v MMO že si bez healu a tanka nezahraješ. Aspoň tohle jsem zatím o coopu slyšel. Jaká bude praxe na Infernu až budeš mít všechny skilly to se uvidí. Autoři říkají že hrát Inferno by se mělo v partě.

3. zatím asi ne nevím o ničem až na ty Areny DM, TDM ? co mají po pár měsících přidat.

4. nevím ale podle bety to bylo ve 4 stejně lehký jako když jsi šel sám

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 24/04/2012 :  11:33:03  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Zeptam se tu lidi, kteri evidentne vypadaji znalejsi problemu nez ja.
1) Vite nekdo v kolika lidech "online" se bude dat hrat spolecne?
2) Spolecna hra bude podobna jako v predchozich dilech? Jestli se nepletu, jeden vytvoril jakousi instanci dle sveho progressu a slo se harvestit bosiky atp.
3) Je v planu i neco special pro online hrani? Mysleno nejaky special instance,
4) U hry ve vice lidech se bude obtiznost linearne zvysovat podle poctu hracu?

Nechce se mi to nekde hledat, nemam na to cas, tak jestli nekdo vite, tohle by me zajimalo, jestli ta hra alespon castecne dokaze uspokojit 3-4 lidi kteri by si chteli zahrat spolu. Diky


1- 2-4
2-presne tak,finalovou cast na bossee skeleton kam ses mohl pridat hralo treba >20 000 lidi,a bylo to uz jen o utikani k bossovi
3-nevim
4-ano ,linearne se upravuje-cim vice lidi tim to muze jit mnohem rychleji,ale monstra jsou tezsi

prakticky receno, chvilema je to z meho pohledu uz jen o utikani k bossovy pro item a co nejrychlejsimu hledani spravnech dveri

hra ma stesti ze mapy nejsou stejne, jinak by to mohl snadno hrat na [normal] autoclick autobot

snad na >harcore skill bude potreba uz i naky skill

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 24/04/2012 11:34:49
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 24/04/2012 :  11:44:16  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Tak ja predpokladam, ze na "normal" uroven, bude dostupnej rare loot s urcitym 0,000001% sance dropu.... oproti tomu na "inferno" se ta sance zvysi na 0,001% ne?
Rozhodne teda ocekavam lepsi loot (dost mozna i vice lootu pro vice hracu, kdyz autori rikaji hrat inferno v parte) nez v normal urovni....
nebo se pletu?

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 24/04/2012 :  11:44:21  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Zeptam se tu lidi, kteri evidentne vypadaji znalejsi problemu nez ja.

1) Vite nekdo v kolika lidech "online" se bude dat hrat spolecne?

2) Spolecna hra bude podobna jako v predchozich dilech? Jestli se nepletu, jeden vytvoril jakousi instanci dle sveho progressu a slo se harvestit bosiky atp.

3) Je v planu i neco special pro online hrani? Mysleno nejaky special instance,

4) U hry ve vice lidech se bude obtiznost linearne zvysovat podle poctu hracu?

Nechce se mi to nekde hledat, nemam na to cas, tak jestli nekdo vite, tohle by me zajimalo, jestli ta hra alespon castecne dokaze uspokojit 3-4 lidi kteri by si chteli zahrat spolu. Diky




1. Max. velikost party je 4. (Tj. ty +3 dalsi). Je to uz pak celkem maso, kdyz jsi nekde sam (uz tady na zacatku, ktery ma byt nejlehci) a potkas pack elit.

2. Jo. Obecne to funguje tak, ze se:
a) pripojis k nekomu a v tu chvili ti hra nastavi quest na ten samy co ma ten ke komu ses pripojil (tzn. v tehle konkretni hre pak nevidis waypointy, ktere jsou az za tim questem, dokud ho nesplnis a nenajdes je znova)
b) zvolis si quest ktery chces (treba ten na finalniho bosse) a hra ti najde partu, ktera je zrovna na tom questu a pripoji te do ni, opet se tvari jako kdybys ten quest plnil poprve

V moznosti b) muzes zvolit jakykoliv quest, ktery jsi uz dostal zadany a nemas na nej moc velky level. V moznosti a) se podle me muzes pripojit kamkoliv, mozna te to serve ze nemas dostatecny level na neco. Ale urcite slo na levelu jedna chodit do her s poslednim questem bety.

3. Ne.

4. Jo. Urcite maji moby vic HP, mozna davaji i vetsi rany. Kazdopadne narust obtiznosti je celkem dost citit.

Edited by - Gurrshael on 24/04/2012 11:44:58
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 24/04/2012 :  11:51:17  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Tak ja predpokladam, ze na "normal" uroven, bude dostupnej rare loot s urcitym 0,000001% sance dropu.... oproti tomu na "inferno" se ta sance zvysi na 0,001% ne?
Rozhodne teda ocekavam lepsi loot (dost mozna i vice lootu pro vice hracu, kdyz autori rikaji hrat inferno v parte) nez v normal urovni....
nebo se pletu?


nevim jak na inferno, ale na normal za hodku ses modrej i s nekolika Rare kdyz to probehnes tak 10x

nejlepsi vec je automaticke sbirani zlata,bez toho ihned uinstall

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 24/04/2012 11:52:17
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 24/04/2012 :  11:56:35  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Tak ja predpokladam, ze na "normal" uroven, bude dostupnej rare loot s urcitym 0,000001% sance dropu.... oproti tomu na "inferno" se ta sance zvysi na 0,001% ne?
Rozhodne teda ocekavam lepsi loot (dost mozna i vice lootu pro vice hracu, kdyz autori rikaji hrat inferno v parte) nez v normal urovni....
nebo se pletu?



Je to klasicke diablo, tj. vyssi obtiznost = vyssi tier itemu (lepsi staty, ...). S tim, ze by meli byt specialni itemy, co padaji pouze Infernu.

V "endgame" to ma byt tak, ze nejlepsi itemy padaji z packu elit (ne z bossu!). Zaroven kazdy zabity pack da cele parte stackujici se buff, co pridava +MagicFind. Kdyz s timhle buffem zabijes bosse, mas za kazdy jeho stack garantovany 1 item stejne urovne jako pada z elitnich packu.

Tzn. zabijes 5 packu elit, mas 5 stacku, zabijes bosse a krome crapu co z nej normalne padaji mas jeste +5 itemu jako z elit. Tohle by te melo nutit delat neco jineho nez chodit opakovane boss runy. Musis u toho normalne zkoumat svet a hledat ty elitni packy.

Je tam jeste hacek v tom, ze jakakoliv zmena tveho buildu (abilit, run) zpusobi zmizeni toho buffu. Takze po celou dobu zabijeni tech packu s nahodnyma abilitama + bosse musis mit porad stejny build, ktery si poradi se vsim. Nemuzes si je prehazovat tak, aby to bylo efektivni na nasledujici boj.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 24/04/2012 :  12:09:46  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by Kuzmik

Tak ja predpokladam, ze na "normal" uroven, bude dostupnej rare loot s urcitym 0,000001% sance dropu.... oproti tomu na "inferno" se ta sance zvysi na 0,001% ne?
Rozhodne teda ocekavam lepsi loot (dost mozna i vice lootu pro vice hracu, kdyz autori rikaji hrat inferno v parte) nez v normal urovni....
nebo se pletu?



Je to klasicke diablo, tj. vyssi obtiznost = vyssi tier itemu (lepsi staty, ...). S tim, ze by meli byt specialni itemy, co padaji pouze Infernu.

V "endgame" to ma byt tak, ze nejlepsi itemy padaji z packu elit (ne z bossu!). Zaroven kazdy zabity pack da cele parte stackujici se buff, co pridava +MagicFind. Kdyz s timhle buffem zabijes bosse, mas za kazdy jeho stack garantovany 1 item stejne urovne jako pada z elitnich packu.

Tzn. zabijes 5 packu elit, mas 5 stacku, zabijes bosse a krome crapu co z nej normalne padaji mas jeste +5 itemu jako z elit. Tohle by te melo nutit delat neco jineho nez chodit opakovane boss runy. Musis u toho normalne zkoumat svet a hledat ty elitni packy.

Je tam jeste hacek v tom, ze jakakoliv zmena tveho buildu (abilit, run) zpusobi zmizeni toho buffu. Takze po celou dobu zabijeni tech packu s nahodnyma abilitama + bosse musis mit porad stejny build, ktery si poradi se vsim. Nemuzes si je prehazovat tak, aby to bylo efektivni na nasledujici boj.



Jo jo tohle je špicovej nápad od Blizzu přinese to nějakou výzvu než jen tupě běhat na jednoho bosse. Jinak ten buff se jmenuje Nephalem Valor a modří vědí co to jsou Nephalem :-) Dobře vybrané jméno pro buff.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 24/04/2012 12:11:49
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 24/04/2012 :  13:16:22  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

2. společné hraní bude více podobné MMO takže tedy... půjde udělat "víceméně" zaměřené buildy dmg, support, heal etc. Tak trošku holy trinity system ale nebude to úplně jako v MMO že si bez healu a tanka nezahraješ. Aspoň tohle jsem zatím o coopu slyšel. Jaká bude praxe na Infernu až budeš mít všechny skilly to se uvidí. Autoři říkají že hrát Inferno by se mělo v partě.



Tady to bude trochu jinak. Rozhodně nepočítejte s tím, že někdo bude vzadu jen healovat a někdo bude vepředu plechovka. Všichni budou 95% hracího času dělat dmg. V těch pěti procentech tam vždy fouknou nějakej buff/heal/slow/debuff, ale to má do holy trinity pořád ještě šíleně daleko.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 24/04/2012 13:16:38
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 24/04/2012 :  13:29:33  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Jinak takové menší přirovnání a úvaha k zamyšlení.

D3 normal obtížnost je to samé co LFR ve WoW
D3 nightmare a hell dejme tomu to samé co je ve WoW normal
D3 Inferno ...WoW HC raidy

Proč většina hráčů chce hrát nebo se dostat v D3 na Inferno? zatímco ve WoW ta motivace hrát HC raidy není. Docela zajímavé.

Přitom je to úplně to samé, ať už v D3 nebo WoW jde jen o lepší výbavu a ajchy.

Důvody jsou asi v tom že to je víc singlplayer a nepotřebuješ dalších 20 opic?

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 24/04/2012 13:30:26
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 24/04/2012 :  15:36:17  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Jinak takové menší přirovnání a úvaha k zamyšlení.

D3 normal obtížnost je to samé co LFR ve WoW
D3 nightmare a hell dejme tomu to samé co je ve WoW normal
D3 Inferno ...WoW HC raidy

Proč většina hráčů chce hrát nebo se dostat v D3 na Inferno? zatímco ve WoW ta motivace hrát HC raidy není. Docela zajímavé.

Přitom je to úplně to samé, ať už v D3 nebo WoW jde jen o lepší výbavu a ajchy.

Důvody jsou asi v tom že to je víc singlplayer a nepotřebuješ dalších 20 opic?

A tohle si vycetl kde?
Ti co hrali D2 na hell rozhodne vi, ze to nic moc lehkyho nebylo. Sejmout last bosse, popripade ho farmit, byl dost opruz.

Tim, ze moby meli random ability (na normal 1, na nightmare 2 tusim, hell 3 a vic) tak bylo nekdy opravdu peklo sejmout nejaky pack mobu. Nehlede na to, ze parta byly random, moby byli random...

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 24/04/2012 :  16:10:12  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Jinak takové menší přirovnání a úvaha k zamyšlení.

D3 normal obtížnost je to samé co LFR ve WoW
D3 nightmare a hell dejme tomu to samé co je ve WoW normal
D3 Inferno ...WoW HC raidy

Proč většina hráčů chce hrát nebo se dostat v D3 na Inferno? zatímco ve WoW ta motivace hrát HC raidy není. Docela zajímavé.

Přitom je to úplně to samé, ať už v D3 nebo WoW jde jen o lepší výbavu a ajchy.

Důvody jsou asi v tom že to je víc singlplayer a nepotřebuješ dalších 20 opic?



Srovnavas hrusky s bagrama. Oboji je zlute, ale to je asi tak vse.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 24/04/2012 :  16:49:26  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Hele a bude v Diablu vyšší obtížnost znamnat i něco jinýho, než že musíš prostě jen déle klikat s prstem v nose?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 24/04/2012 :  18:10:42  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Hele a bude v Diablu vyšší obtížnost znamnat i něco jinýho, než že musíš prostě jen déle klikat s prstem v nose?



budes u toho muset behat dokola (v pripade ze mas ranged classu)
nebo pouzivat pravy tlacitko a sem tam odbihat v pripade meleeka

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 24/04/2012 :  18:27:22  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jak by jste si to představovali?
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 24/04/2012 :  18:44:35  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by vool

Hele a bude v Diablu vyšší obtížnost znamnat i něco jinýho, než že musíš prostě jen déle klikat s prstem v nose?



budes u toho muset behat dokola (v pripade ze mas ranged classu)
nebo pouzivat pravy tlacitko a sem tam odbihat v pripade meleeka


No nevim, jako klikacka to je, o tom zadna... (ostatne kdo cekal neco jinyho, asi necekal na Diablo), ale nejsem si jistej ze postaci odbihat a klikat jednim cudlikem.
Jeste tam bude nejakej dalsi cudlik na potaky a pak minimalne ty 4 klavesy hotbaru na specialni utoky

Myslim ze pro muze veku 35+, kdy uz multitasking moc nefunguje maximalka co se da zmaknout.... myslim ze si chvilku rad zaklikam a az me to omrzi, proste to vypnu a nazdar.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 24/04/2012 :  18:49:22  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by vool

Hele a bude v Diablu vyšší obtížnost znamnat i něco jinýho, než že musíš prostě jen déle klikat s prstem v nose?



budes u toho muset behat dokola (v pripade ze mas ranged classu)
nebo pouzivat pravy tlacitko a sem tam odbihat v pripade meleeka


No nevim, jako klikacka to je, o tom zadna... (ostatne kdo cekal neco jinyho, asi necekal na Diablo), ale nejsem si jistej ze postaci odbihat a klikat jednim cudlikem.
Jeste tam bude nejakej dalsi cudlik na potaky a pak minimalne ty 4 klavesy hotbaru na specialni utoky

Myslim ze pro muze veku 35+, kdy uz multitasking moc nefunguje maximalka co se da zmaknout.... myslim ze si chvilku rad zaklikam a az me to omrzi, proste to vypnu a nazdar.



nemusis ani clikat staci jen jezdit mouse po cervenejch stinech na monitoru

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 24/04/2012 :  20:31:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
ja si to nepredstavuji nijak, Diabla jsem nikdy nehrál, takže jsem nic konkrétního neočekával, ale přišla mi ta beta strašně rozbalancovaná, takže nechápu, jak to má fungovat.-.....
Prostě má monka měla snad nejhorší gear ze všech mých postav, přesto byla největší rambo a když se ještě healnula, tak byla hotovej terminátor .... oproti tomu witch doktor byl aspon pro me zabavnejsi, ale vse trvalo dojnasobek casu .... dost pochybuji, ze jsem prehledl nejaky zasadni veci v ovladani, skilech, bildu ci gearu :)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/04/2012 :  20:49:48  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Bych to nevidel tak cerne. Urcite treba ty defenzivni nebo pohybovy ability z toho delaj neco vic nez jen drzeni levyho tlacitka, dokud nezacnou krece.
A znova doporucuju pro ty, co chtej oldschool & hardcore experience, kde ten brain fakt musite pouzit, tohle http://www.grimrock.net/. Rated N for nonretarded.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 25/04/2012 :  12:08:59  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

ja si to nepredstavuji nijak, Diabla jsem nikdy nehrál, takže jsem nic konkrétního neočekával, ale přišla mi ta beta strašně rozbalancovaná, takže nechápu, jak to má fungovat.-.....
Prostě má monka měla snad nejhorší gear ze všech mých postav, přesto byla největší rambo a když se ještě healnula, tak byla hotovej terminátor .... oproti tomu witch doktor byl aspon pro me zabavnejsi, ale vse trvalo dojnasobek casu .... dost pochybuji, ze jsem prehledl nejaky zasadni veci v ovladani, skilech, bildu ci gearu :)


Pravděpodobně jsi skutečně něco dost podstatného přehlédl. Nejspíše jsi používal špatné skilly. Witch doctor je v betě jedna z nejsilnějších postav. Na moby asi nejsilnější.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 25/04/2012 12:24:01
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 25/04/2012 :  12:14:18  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Jinak k těm obtížnostem. V původním Diablu 2 jste museli na Nighmare a hlavně na hell hodně strategizovat s equipem a buildem. pokud jste zvolili špatné skilly, statistiky a měly jste nevhodný equip, tak jste hell prostě nedali.
Stejně se nakonec používaly asi tři ability a v nouzi dvě navíc. Ale v equipu šlo dost věcí vymyslet. Bylo potřeba dosáhnout na FCR, FAS, FBR a FHR break pointy. Mít možnost sundat mobům imunitu atd.

Tady pro ilustraci část z návodu zaměřená na FBR, který jsem kdysi psal. Diablo 2 bylo pod povrchem mnohem komplexnější než se zdálo a věřím, že to samé bude Diablo 3.
quote:
Originally posted by Kar-Chee


Faster block rate
Myslite si, ze kdyz mate 75% block tak vas tri ctvrtiny vsech ran nezasahnou? To by na vas byl Blizzard moc hodny a demoni by nemeli co zrat:) Blokovat totiz muzete jen jednou za urcity cas, coz znamena, ze kdyz vam da najednou ranu 100 potvor, tak mate 75% sanci na blok jen jedne rany z toho sta!Nzní kolik %FBR je tedy potreba na různé typy štítů.(Čísla pod A,B,C a D udávají počet frames(čím míň, tím líp)):

FBR A B C D
-10% 4 5 6 7
-5% 4 5 6 7
00% 3 4 5 6
05% 3 4 5 6
10% 3 4 5 6
15% 3 4 5 6
20% 3 4 5 5
25% 3 3 4 5
30% 3 3 4 5
35% 2 3 4 5
40% 2 3 4 4
45% 2 3 4 4
50% 2 3 3 4
55% 2 3 3 4
60% 2 3 3 4
65% 2 3 3 4
70% 2 2 3 4
75% 2 2 3 3

A - Pal/Asn/Am
B - Barb
C - Sorc/WW/WB
D - Nec/Dru-Human

FBR:= Zakladni faster block stitu(viz nize)+ vsechny FBR veci (runy,brneni...)

Zakladni faster block stitu:

0 speed:
Buckler / Defender / Heater
Small / Round / Luna
Kite / Dragon / Monarch
Spiked / Barbed / Blade barrier
Bone / Grim / Troll Nest

5 speed: (-5 in speed formula)
Large / Scutum / Hyperion
Gothic / Ancient / Ward

10 speed: (-10 in speed formula)
Tower / Pavise / Aegis

Veci s nadstandartnim FBR:
Stormchaser (unique Scutum): 10%
Steelclash (unique Kite Shield): 20%
Radamant\'s Sphere (unique Ancient Shield): 20%
Stormshield (unique Monarch): 35%
Pelta Lunata (unique Buckler): 40%
Rhyme rune word shield: 40%
Whitstan\'s Guard (set Round Shield): 40%
Blackoak Shield (unique Luna): 50%
Griswold\'s Honor (set Vortex Shield): 65%

Jedine non-shield veci s FBR:
30% faster block rate: Guardian Angel unique Templar Coat
25% faster block rate: Twitchroe unique Studded Leather Armor


Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 25/04/2012 12:21:49
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 25/04/2012 :  14:28:50  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
...
hehe dobrej post
presne v tohle doufam i ja

neco podobneho melo i D1 - za lvl 30 se hralo uplne jinak nez za lvl 40 a za lvl 40 se hralo jinak nez za lvl 50 - pritom "staty" a equip mohl mit clovek stejne


A taky si vypujcim quote od Jace:
A znova doporucuju pro ty, co chtej oldschool & hardcore experience, kde ten brain fakt musite pouzit, tohle http://www.grimrock.net/. Rated N for nonretarded.

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 25/04/2012 :  14:38:07  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by vool

ja si to nepredstavuji nijak, Diabla jsem nikdy nehrál, takže jsem nic konkrétního neočekával, ale přišla mi ta beta strašně rozbalancovaná, takže nechápu, jak to má fungovat.-.....
Prostě má monka měla snad nejhorší gear ze všech mých postav, přesto byla největší rambo a když se ještě healnula, tak byla hotovej terminátor .... oproti tomu witch doktor byl aspon pro me zabavnejsi, ale vse trvalo dojnasobek casu .... dost pochybuji, ze jsem prehledl nejaky zasadni veci v ovladani, skilech, bildu ci gearu :)


Pravděpodobně jsi skutečně něco dost podstatného přehlédl. Nejspíše jsi používal špatné skilly. Witch doctor je v betě jedna z nejsilnějších postav. Na moby asi nejsilnější.


I na těch prvních 9ti lvlech je silný? To by mne tedy zajímalo, co jsem mohl přehlédnout. Nějaký tip?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 25/04/2012 :  14:50:43  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
napriklad, ze je to ranged postava a tak dat ji do ruky palici neni nejlepsi napad

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 25/04/2012 :  15:37:12  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

napriklad, ze je to ranged postava a tak dat ji do ruky palici neni nejlepsi napad



A to jako proc? :-) Damage vsech abilit se stejne bere z base damage zbrane, kterou mas, takze klidne i z te palice.

WD me nijak neuchvatil, ale co si pamatuju, tak nejvetsi boost bylo takove to kouzlo co vysalo az 5 mobu a dalo ti +int buff na 20-30s. Potom se mi zvedla damage cca na dvojnasobek a stacilo se kolem sebe otocit tema horicima netopyrama a vsechno lezelo.

Edited by - Gurrshael on 25/04/2012 15:37:36
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 25/04/2012 :  15:40:46  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ale nemuzes pouzivat vetsinu abilit ktery jsou vazany na ranged zbran

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 25/04/2012 :  21:24:41  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by vool

ja si to nepredstavuji nijak, Diabla jsem nikdy nehrál, takže jsem nic konkrétního neočekával, ale přišla mi ta beta strašně rozbalancovaná, takže nechápu, jak to má fungovat.-.....
Prostě má monka měla snad nejhorší gear ze všech mých postav, přesto byla největší rambo a když se ještě healnula, tak byla hotovej terminátor .... oproti tomu witch doktor byl aspon pro me zabavnejsi, ale vse trvalo dojnasobek casu .... dost pochybuji, ze jsem prehledl nejaky zasadni veci v ovladani, skilech, bildu ci gearu :)


Pravděpodobně jsi skutečně něco dost podstatného přehlédl. Nejspíše jsi používal špatné skilly. Witch doctor je v betě jedna z nejsilnějších postav. Na moby asi nejsilnější.


I na těch prvních 9ti lvlech je silný? To by mne tedy zajímalo, co jsem mohl přehlédnout. Nějaký tip?


Zapni si rozšířený popis skillů. Jinak:
Ta flusačka s runou na tři za sebou + netopýři bez run + psi + kradení intu

Obecně zdaleka největšího DPS jsem v betě dosáhl s WD

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 25/04/2012 21:25:12
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 25/04/2012 :  21:28:36  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

ale nemuzes pouzivat vetsinu abilit ktery jsou vazany na ranged zbran


Záleží jak u čeho. Kouzlit většinou můžeš ze všeho. Omezená je v tomhle hlavně Demon Hunter.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 26/04/2012 :  11:07:14  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik
....
Myslim ze pro muze veku 35+, kdy uz multitasking moc nefunguje maximalka co se da zmaknout.... myslim ze si chvilku rad zaklikam a az me to omrzi, proste to vypnu a nazdar.


presne a to je na tom prave to skvele, ze koupis krabici a pak uz hrajes jen kdyz mas cas a/nebo chut.. a nesere te, ze jsi vyhodil 3-4 kila mesicne za neco, do ceho pak lognes jednou tydne na hodinu..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 26/04/2012 11:08:03
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 26/04/2012 :  14:49:49  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
jerzeeg: To si muzu koupit guildwars 2 a budu na tom lip :-)))
I kdyz uznavam ze je to otazka pohledu:-) A GW2 zatim jeste zdaleka nevyslo:-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 26/04/2012 :  15:50:41  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
http://www.reddit.com/r/gaming/comments/slj87/married_man_attempts_to_play_diablo_iii_achieves/


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 26/04/2012 :  16:00:36  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 27/04/2012 :  12:23:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
retail klient
http://eu.media.battle.net.edgesuite.net/downloads/d3-installers/589acdb4-c660-318a-b993-01528fad7da6/Diablo-III-8370-enGB-Installer-downloader.exe
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 27/04/2012 :  15:32:33  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

retail klient
http://eu.media.battle.net.edgesuite.net/downloads/d3-installers/589acdb4-c660-318a-b993-01528fad7da6/Diablo-III-8370-enGB-Installer-downloader.exe




To je ta zakodovana verze pro ty co si to koupili online?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 27/04/2012 :  17:47:09  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No je to takhle... půjde to instalovat až o půlnoci ze 14 na 15.května.
Takže je to hlavně pro ty, co si to chtějí stáhnout předem a pak dostanou klíč mailem a pustí instalaci po půlnoci z 14.května na 15.května

Edited by - spajdr on 27/04/2012 17:48:01
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 27/04/2012 :  21:34:30  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Ty s tim nadelaj jak 14ti leta panna na prvnich carodejicich bez rodicu...

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/04/2012 :  14:23:01  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Ty s tim nadelaj jak 14ti leta panna na prvnich carodejicich bez rodicu...



Copak, máš s někým těžkou domluvu? :)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page
Page: of 24  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000