Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo III
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 24

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 20/04/2012 :  12:15:26  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
Nevím jestli novinky okolo diabla sledujete, ale v současnosti probíhá beta (release hry je 15.5.) a tenhle víkend bude otevřená pro všechny:

http://www.diablofans.com/news/1165-open-beta-weekend/

To kdyby si někdo chtěl nové diablo vyzkoušet :)

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 20/04/2012 :  12:33:16  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
covece videl sem naky videa a vypada tak priserne, ze si snad radsi zahraju "golden axe" kery vypada graficky i herne lepe

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/04/2012 :  13:42:12  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Taky me to z videi moc neokouzlilo, ale betu vyzkousim, kdyz uz nam ji chlapci zprovoznili.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 20/04/2012 :  14:44:31  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
Ja v bete uz nejaky patek jsem a dost se mi libi. D2 jsem se sveho casu nahral celkem dost (i kdyz teda jen offline) a podle me je D3 celkem dobrym nastupcem. V nekterych ohledech je to trochu jine, ale v jadru je to porad diablo...

Jinymi slovy, graficky i herne mi to prijde povedene.

Coz samozrejme neznamena, ze se to vsem bude libit :-)


Edited by - Gurrshael on 20/04/2012 14:45:54
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/04/2012 :  15:31:38  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
imo zasadni otazka je jestli jsou tam pandy ?

lastfm
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 20/04/2012 :  20:03:27  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Až v druhém placeném patchi. V prvním bude mistr Sifu

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 21/04/2012 :  08:08:29  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
tak ja si taky dneska vyzkousim betu ale jen proto ze nemam co delat:-))))

Na diablu 2 jsem stravil spoustu doby a hra me fakt bavila, ale je to uz mooooooooc davno)

Ted mi prijde jak kdyby vzali diablo 2 a dali tomu jen novou grafiku:-) (coz asi vetsina hracu i chtela)

Takze jinak me diablo 3 fakt moc nelaka :-) a pri tom mnozstvi her co ma ted vyjit na to ani neni cas:-)



soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 21/04/2012 :  08:37:58  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Stahul jsem to - skusil jsem to - nejmenovat se to Diablo3 tak jsem to smazal po 15min - takhle to asi smazu az zitra.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 21/04/2012 :  11:54:13  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Stahul jsem to - skusil jsem to - nejmenovat se to Diablo3 tak jsem to smazal po 15min - takhle to asi smazu az zitra.



Nechápu ... stáhnul jsem, čekal jsem hodinu než se mo podaří nalogovat ... nalogoval jsem se a jsem uchvácenej ... prostě na mě okamžitě dýchlo STARÝ DOBRÝ DIABLO v nový příjemný grafice. Udělal jsem 30 minut herního času, takže posuzovat mohu první dojem a ten je prostě absolutně pozitivní.
Od hry jsem čekal že to bude starý Diablo a nic moc novýho ... což se zatím potvrzuje. Samoozřejmě může to nějaká věc totálně shodit, třeba skilly, přílišná jednoduchost nebo cokoliv jinýho ale u mě zatím hra boduje právě tou navozenou nostalgií ... fakt si připadám jak kdyby mě někdo navrátil o patnáct let zpět.


Noe

Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 21/04/2012 :  12:35:43  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by antarian

tak ja si taky dneska vyzkousim betu ale jen proto ze nemam co delat:-))))

Na diablu 2 jsem stravil spoustu doby a hra me fakt bavila, ale je to uz mooooooooc davno)

Ted mi prijde jak kdyby vzali diablo 2 a dali tomu jen novou grafiku:-) (coz asi vetsina hracu i chtela)

Takze jinak me diablo 3 fakt moc nelaka :-) a pri tom mnozstvi her co ma ted vyjit na to ani neni cas:-)


Nejlepší je že při tom množství her co vychází vlastně hraješ betu D3 jen proto,že nemáš co dělat

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/04/2012 :  12:44:58  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no je to snad v jeste horsim stavu nez kdyz jsem zkousel betu naposled cca pred mesicem :D
krom toho, ze porad nechapu system prvne to odehrej s jednou rukou v prdeli a druhou se starej v nose a pak ti teprve dovolime to hrat na obtiznost, kde k alespon male zabave neni treba byl retardovanej

co se diablovek tyce tak o tridu lepsi je path of exile

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 21/04/2012 12:45:26
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/04/2012 :  13:22:01  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Taky už jsem v betě nějaký ten pátek. Diablo 2 jsem hrál na battle.netu asi 3-4 roky a moje dojmy jsou následující:

Je to prostě vylepšené Diablo 2. Z toho plynou vcelku zásadní věci. Pokud se vám nelíbilo Diablo 2, tak nemá absolutně žádnou cenu zkoušet Diablo 3.

Pokud se vám ale líbilo Diablo 2, tak trojka přináší několik zásadních změn a vylepšení:

- Už od LvLu 1 používáte aktivně a často skilly a ne jen auto attack jako v Diablu 2. Nejsou potřeba mana leech ringy/mana recovery itemy na to, abyste si to užili.
- Všechny dmg skilly jsou odvozeny od dmg vašich zbraní. Včetně kouzel sorcky a witch doctora. To s sebou nese lepší balanc a asi i popírání logiky :)
- Snaha, aby veškeré skilly byly použitelné i na vysokých lvlech. Navíc mi přijde, že díky těm runovým kombinacím je v Diablu 3 mnohem více zajímavých skillů než ve dvojce.
- Lepší pocit z boje než v Diablu 2. Kombinace o trochu lepší grafiky, výrazně lepší fyziky, stejně perfektního ozvučení jako ve dvojce a klasicky žádných cooldownů (fuj Sacred) přináší vážně pěkné momenty. Leap attack do chumlu zombií a plošnými útoky si prosekávat cestu ven a jen koukat na spršky krve a odlétající části těl, které ve svém letu ještě boří veškerý nábytek, urny, a kamenné zábradlí. To vše vás prostě dostane do doby Diabla 2 s tím, že si řeknete, že král ARPG je možná pokořen.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 21/04/2012 13:32:37
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/04/2012 :  13:32:03  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

no je to snad v jeste horsim stavu nez kdyz jsem zkousel betu naposled cca pred mesicem :D
krom toho, ze porad nechapu system prvne to odehrej s jednou rukou v prdeli a druhou se starej v nose a pak ti teprve dovolime to hrat na obtiznost, kde k alespon male zabave neni treba byl retardovanej

co se diablovek tyce tak o tridu lepsi je path of exile



Co konkrétně máš na mysli tím horším stavem?

A koukám Path of Exile je free to play. K tomu mám absolutní nedůvěru. Je to vážně tak dobrý?

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 21/04/2012 13:32:14
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/04/2012 :  13:33:02  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
co se diablovek tyce tak o tridu lepsi je path of exile



QFT.

PS: A zvědavej jsem jak bude vypadat L3.

Edited by - Azkaban on 21/04/2012 13:33:30
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/04/2012 :  16:39:00  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem byl teda hodne prijemne prekvapenej. Ty videa tomu nedelaj justice.
Vzal jsem si wizarda, dal mu do ruky mec a pul hodiny hledal, jak s nim zautocit. Podarilo se mi to, az kdyz mi dosla mana, tak misto kouzla s nim machnul. Neni to sice potreba, kdyz ty signature spells jsou gratis, ale dost me to zaskocilo.
System skillu zalozenej na buildech je podle me to nejlepsi, co muze bejt, takze jsem rad, ze to tam dali. Kouka se na to dobre, i kdyz zoom odhali hodne neostry textury.
A zvuk je neuveritelnej. Tak dobry ozvuceni jsem ve hre dlouho neslysel.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 21/04/2012 16:41:33
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 21/04/2012 :  17:06:37  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
tak prvni negativum který mě přijde zrovna neuvěřitelně hustý je že u defakto offline hry jsou fronty:

Diablo III server is Full. Estimate Wait time: 1 min

No potěš, to znamená že hra i v offline herním režimu pořád vyžaduje perma připojení k serveru. Tohle osobně tedy považuji za nesmysl.

edit: a navíc velmi časté pády hry (nebo restarty serveru), error při pokusu o logování ... obávám se, že to mají 3 týdny před spuštěním silně nedotažený (možná se nadějeme opět dalšího posunutí vydání)


Noe


Edited by - Noe on 21/04/2012 17:19:37
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/04/2012 :  17:51:32  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
To se řešilo mnohokráte, je to z toho důvodu, že tam bude aukce za real prachy a nechtějí aby někdo cheatoval, proto to perma online.

Ty pady chápu.. neodhadli počty lidí po startu to bude lepší. Ted to snad resetují protože navyšují počty a po osmé to bude prej lepší.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 21/04/2012 :  18:18:44  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
nevim no ... nejak zvlast me to neuchvatilo:-) (mozna je to ale tim ze se za boha neslo dostat do hry a kdyz to dopadlo tak to za chvili spadlo:-) )

kdyz se mi povedlo do hry lognout tak me to nejak zvlast neuchvatilo :-) Prijde mi to mizerne optimalizovany, ale to bude s nejvetsi pravdepodobnosti zpusobene betou.

Ale urcite si to sve fanousky a milovnici diabla 2 musej plesat radosti


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/04/2012 :  20:13:31  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
antarian: zkus se dostat trochu dal. Na zacatku jsem si taky rikal, jestli si nahodou nedelaj srandu.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 21/04/2012 :  20:20:08  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

tak prvni negativum který mě přijde zrovna neuvěřitelně hustý je že u defakto offline hry jsou fronty:

Diablo III server is Full. Estimate Wait time: 1 min

No potěš, to znamená že hra i v offline herním režimu pořád vyžaduje perma připojení k serveru. Tohle osobně tedy považuji za nesmysl.




a to tam sou nake group dungeony ci raidy ?? ze musis bejt s ostatnima online ,zeby poprok k mmorpg ?

sem myslelo ze to jen dutee pokracovani stareho rpg

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/04/2012 :  21:30:33  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
No je to hlaf MMO :-)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 21/04/2012 :  22:07:12  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Pertha

no je to snad v jeste horsim stavu nez kdyz jsem zkousel betu naposled cca pred mesicem :D
krom toho, ze porad nechapu system prvne to odehrej s jednou rukou v prdeli a druhou se starej v nose a pak ti teprve dovolime to hrat na obtiznost, kde k alespon male zabave neni treba byl retardovanej

co se diablovek tyce tak o tridu lepsi je path of exile



Co konkrétně máš na mysli tím horším stavem?

A koukám Path of Exile je free to play. K tomu mám absolutní nedůvěru. Je to vážně tak dobrý?



Patch of Exile byla open beta tak pred tydnem

neni to spatne na free suepr

nejvice mne zaujalo cca snad 1000 skillu v tree, v podobe hvezd na obloze
http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAQEA


co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 21/04/2012 22:12:07
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 21/04/2012 :  23:57:07  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
se tam dostanete, jo ?
ja stahnul klienta odpoledne a od 17, co to prubezne zkousim, jsem si ani netuk..
asi to bude timhle:
"The open beta has begun and a few emerging issues have arisen. As such, we've capped the open beta concurrency until we can resolve some stability and service issues, and until it's resolved you may see an Error 37 when attempting to log in."

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 22/04/2012 :  00:38:24  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

se tam dostanete, jo ?
ja stahnul klienta odpoledne a od 17, co to prubezne zkousim, jsem si ani netuk..
asi to bude timhle:
"The open beta has begun and a few emerging issues have arisen. As such, we've capped the open beta concurrency until we can resolve some stability and service issues, and until it's resolved you may see an Error 37 when attempting to log in."




TOtal EPIC login fail

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 22/04/2012 :  10:59:35  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Jace: to je tezky, kdyz to furt pada :-))) A zase tak strasne moc po tom zkouseni neprahnu.

Kazdopadne na druhou stranu chapu ze stress test pada ... Od toho tenhle betatest maji, aby vedeli jake kapacity budou potrebovat na to aby mohli bez problemove hru provozovat


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/04/2012 :  11:18:13  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

tak prvni negativum který mě přijde zrovna neuvěřitelně hustý je že u defakto offline hry jsou fronty:

Diablo III server is Full. Estimate Wait time: 1 min

No potěš, to znamená že hra i v offline herním režimu pořád vyžaduje perma připojení k serveru. Tohle osobně tedy považuji za nesmysl.

edit: a navíc velmi časté pády hry (nebo restarty serveru), error při pokusu o logování ... obávám se, že to mají 3 týdny před spuštěním silně nedotažený (možná se nadějeme opět dalšího posunutí vydání)



Nejspíše to nemají vůbec nedotažený.
Nicméně tenhle free weekend je marketingový tah a ani jim nejde tak o to, aby si to lidé vyzkoušeli, jako aby se o tom psalo a mluvilo a to pro ně co s nejmenšími náklady. Prostě další blizzárdí vyje*ávka stejně jako beta-nebeta wowka.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/04/2012 :  11:28:21  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Přijde mi to opět nevybalancovaný.

Witch doctor vs Skeleton king boss byl opruz jak prase,
Běhal jsem tam snad 10 minut, šel dolů velmi pomaličku, oproti tomu nebyl problém přežít, když jsem to všechno kitoval a pomalu zabíjel, takže nudnej nezajímavej fight. Jestli se vyšší obtížnost bude lišit v tom, že tam bude třeba běhat dokolečka hodinku, tak potěš koště.

Nadchla mě samice Barbara, to je pokoukáníčko :)
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 22/04/2012 :  15:50:34  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trasher

TOtal EPIC login fail

Taky jsem to skoušel, dostal jsem se na logovaci obrazovku a tím to pro mě skončilo. V rámci testu jsem si tedy vyplnil login a heslo ... pak naskočil eror 3003. Doufám že jsem Blizzardu pomohl k vylepšení hry .

Edited by - PRIBOO on 22/04/2012 15:51:10
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 22/04/2012 :  15:57:37  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Komu to hazi 3003, musi si v options zmenit pripojeni na us servery.

Ty vole jubilejni tisici prispevek na tomhle bohem zapomenutym foru. Experienced troll is experienced.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 22/04/2012 15:59:26
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 22/04/2012 :  16:33:32  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem se dokopal a betu dohral.
Jde o simulator drzeni zmacknuteho leveho tlacitka mysi na screensaveru z mnoha tmavych odstinu.
Neexistuji buildy - dostavas skilly a vylepsujici runy v podstate kazdy level a kdykoliv je muzes prohazovat - dokonale vyloucili to, ze by si clovek rekl "tohle je muj char".
Obtiznost na skale od 1 do 10 je cca -3 - opravdu jsem za celou dobu nemusel delat nic jineho nez drzet zmackle leve tlacitko a mackat SHIFT.

Grafika celkove slaba s obcasnou peknou animaci.
Ozvuceni je pekne.

Naprosto nechapu co na tomhle delali 5 let nebo jak dlouho.
Jedinou dobrou vec co udelali je tahle vikendova open beta - usetrili mne litr kterej s chuti prochlastam :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 22/04/2012 16:34:07
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 22/04/2012 :  17:29:40  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
K te (ne)obtiznosti bety:
http://www.youtube.com/watch?v=wj1xMoFsdBU
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 22/04/2012 :  18:06:36  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Lidi vzpomeňte si na Diablo 2. A berte tuhle betu D3 jako cestu k Blood Raven v D2.

Je to stejné. Obtížnost se zvedne. Skillů bude víc. Budou strategie v item buildu atd...

A že stress test padá? No ještě aby ne...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 22/04/2012 :  18:14:15  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No s tou obtiznosti to fakt nevyhmatli. Da se to dohrat se zlomenyma rukama a zelenym zakalem na obou ocich. A hlavne totalne nesnasim, kdyz ty obtiznosti musim odemykat. To je vazne hovezi vyplod nejakyho obskurniho myslenkovyho pochodu. Jsem zvyklej si vzit hned tu nejtezsi obtiznost (= easy pred 15 lety) a takhle si zkazim celou hru predem.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/04/2012 :  18:18:08  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

K te (ne)obtiznosti bety:
http://www.youtube.com/watch?v=wj1xMoFsdBU



to je uplne jedno, kdyz tu hru musim prvne dohrat na retard mod
znovu ji hrat nebudu, neni v te hre nic co by me bavilo abych to hral vickrat a jenom proto abych si zkusil i vyssi obtiznost ? ne to spis budu otravenej z toho, ze jsem to poprvy prosel a koukal u toho na film abych aspon neco musel sledovat

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 22/04/2012 :  18:21:05  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Hardcore se vám odemkne na lvlu 10 (cca 45 minut hry). Ale chápu, že to není vyšší obtížnost, spíš jen nutnost dávat si trochu bacha.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 22/04/2012 :  18:21:46  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Gurrshael

K te (ne)obtiznosti bety:
http://www.youtube.com/watch?v=wj1xMoFsdBU



to je uplne jedno, kdyz tu hru musim prvne dohrat na retard mod
znovu ji hrat nebudu, neni v te hre nic co by me bavilo abych to hral vickrat a jenom proto abych si zkusil i vyssi obtiznost ? ne to spis budu otravenej z toho, ze jsem to poprvy prosel a koukal u toho na film abych aspon neco musel sledovat


Nevěřím, že tě bavilo D2. Musel jsi to ukončit po 10 minutách hry :)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/04/2012 :  18:45:58  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Souhlas, Diablo 3 je prostě jen další hra společnosti Blizzard dělaná hlavně pro ty, kteří u pití piva, sledování TV a podobných činností mají pocit nevyužitých rukou.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 22/04/2012 :  18:59:49  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Ono v nějaké jiné hře a klidně třebas i v MMORPG bylo udělat prvních 10 levelů (defakto tutorial) nějak více těžší, že podle toho umíte komplexně posoudit tuhle hru? Ve většině her ti pro prvních pár levelů dovolí máchat mečíkem a používat jednu, dvě specky.

Tohle je prostě Diablo ... Diablo prostě je o tom, chodit ho dokola X-krát se vrůstající obtížností. Diablo prostě je o hamounění equipu. Diablo prostě je klikačka. Tohle je Diablo, ano ta hra na který většina znás ujížděla před mnoha lety.
... chceš jinou hru, s jiným systémem - vyber si z tisíců jiných her.

Možnost změny skillů máš dnes defakto ve většině mmorpg her. U ostatních her máš možnost savu/loadu což u Diabla zase není. Mě ta možnost libovolného respecu skillů rozhodně nevadí ... lepší než na 60 levelu zjistit, že jsi totál gimp protoře ta vrchovolá specka nefunguje tak jak jsi si myslel, a ty aby jsi zjistil, jestli ta druhá větev není lepší musíš znovu udělat 60 levelů.

Přijde mi, že nesmyslně hledáte zástupné důvody ... Přijde mě úsměvné jak Perthovi a spol nevadí chodit X-krát za sebou uplně stejnou instanci se stejnou obtížností, ale jak čtu nerozdejchá projít si 3x hru na různé obtížnosti.
Navíc nikdo znás neví, jestli to bude vždy stejné ... možná se budeme hodně divit ... svět (jak krajina tak i dungy) se totiž částečně mění čehož jste si mohli možná všimnout jestli jste si zkusili projít tu betu víckrát.

Nicméně mě také pár věcí vadí, třebas absence rozdělování statů, nebo sdílený level krafta pro všechny postavy, nebo nevyváženost lootu kdy mě za všechny 3 postyv co jsem hrál spadlo asi 1000 mečů/dýk/seker/kyjů, ale ani jedna hůlka pro mága a ani jedna zbraň pro monka.
Vadí mě silně naprosto nesmyslná cena šedých a bílých itemů který nemá vůbec smysl ani prodávat protože z každýho impíka vypadle 5x víc zlata než za kolik se prodá obouruční meč. Takže nemá vůbec smysl sbírat jakýkoliv item pro prodej.
Magických věcí je na můj vkus přespříliž (zřejmě kvůli kraftu) ... plnej bágl modrejch magiců po půlhodině hraní je fakt moc.



Noe


Edited by - Noe on 22/04/2012 19:06:52
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 22/04/2012 :  20:41:40  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tak ale jakej je problem nechat hrace zvolit si, jakou chce obtiznost? Ja to klidne pujdu 10x za sebou, ale ne s tim, ze me prvnich 9 pruchodu nebude bavit. A argument, ze minule to tak bylo, proto je to spravny, teda fakt neni argument, zvlast kdyz tam predstavili tolik kontroverznich zmen.

MMOs failed.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/04/2012 :  21:15:59  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Noe, myslím, že lidem spíše vadí, že když třeba na levelu 1 dostaneš spell blabla, tak ho máš buď na levým tlačítku myši nebo nikde, pokud jsem to tedy dobře pochopil, prostě moc velký vodění za ručičku a diktování, co jak kdy kde bude ...

Jinak k tomu lootu, mě tedy spíše vadilo, že ke každá postavě mi dost padaly vhodný itemy, obzvláště tedy ze skeleton kinga mi ke 4 charům spalda 4x použitelný rare item, jednou dokonce dva rare použitelné.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 22/04/2012 :  21:56:08  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Noe, myslím, že lidem spíše vadí, že když třeba na levelu 1 dostaneš spell blabla, tak ho máš buď na levým tlačítku myši nebo nikde, pokud jsem to tedy dobře pochopil, prostě moc velký vodění za ručičku a diktování, co jak kdy kde bude ...

Jinak k tomu lootu, mě tedy spíše vadilo, že ke každá postavě mi dost padaly vhodný itemy, obzvláště tedy ze skeleton kinga mi ke 4 charům spalda 4x použitelný rare item, jednou dokonce dva rare použitelné.



Skill si muzes prehodit do kterehokoliv z tech 6ti slotu (teda odemykaji se postupne a asi to jde jen do tech odemknutych). Staci si v options zapnout "Elective mode".

Co se tyce lootu, tak to je proste vzdycky o nahode. Akorat vzdy na prvni zabiti bosse z nej ma padnout Rare item, ktery muze pouzivat tvoje classa. Na dalsi zabiti uz z nej padaji klasicky magicke, ale jako vzdy je tam nejaka nenulova (a asi dost mala) sance na rare...
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 22/04/2012 :  22:03:53  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool



Mam dojem, ze spelly muzes prebindovat a to ze je velka pravdepodobnost ze z quest act bossu padne magic item for class me rozhodne spis vyhovuje. Pokud se nepletu je tato vyssi pravdepodobnost dropu jen u act bossu a to pouze u prvniho killu ... aspon nekde na foru jsem to takto cetl.

Ad obtiznost a moznost libovolnyho respecu ... V offic videu jasne rikaji, ze obtiznost graduje postupne az do faze kdy projit hru bude na tydny/mesice a bude nutne hledat taktiku na kazdeho rare moba natoz bossika a ze projit hru v kazde dalsi obtiznosti bude vyzadovat vetsi a vetsi kombinacni nutnosti a hra pry mnohokrat ukaze ze se hluboce mylis kdyz uz si myslis ze zvladas svou postavu ... Tak nechme pany tvurce ukazat ze vedi co delaji. Tim nerikam, ze nemuzete mit nakonec pravdu.

Edit: tukal jsem to na ipadu tak dlouho, ze me Gurshael predbehl :)


Noe


Edited by - Noe on 22/04/2012 22:07:02
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/04/2012 :  00:19:35  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
dik za info, tak to se musim dovzdelat tedy
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 23/04/2012 :  09:25:33  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Ja si myslim ze to bude hratelne... presne to co jsem od Diabla ocekaval a dokazu si predstavit, ze zamakali i na solidni online podpore vice hracu a v klidu si budeme moct zahrat treba ve 4 lidech.... fakt je ze jsem to nezkoumal abyc hvedel jestli se da hrat ve dvou nebo deseti lidech. Beta splnila proste moje ocekavani a urcite budu ochotnej dat tvurcum svuj litr za celou tuhle povedenou serii jako moje oceneni jejich prace

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/04/2012 :  09:40:59  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Komu se zda grafiká moc přiteplená, tak doporučuji si stáhnout fxaa filtr speciálně upravený pro DIII
http://darkd3.com/
doporučuju STRONGER nastavení (stačí vybrat a kliknout pak na download)
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 23/04/2012 :  10:49:51  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Komu se zda grafiká moc přiteplená, tak doporučuji si stáhnout fxaa filtr speciálně upravený pro DIII
http://darkd3.com/
doporučuju STRONGER nastavení (stačí vybrat a kliknout pak na download)



to Stronger je fakt hodně dobrý ... spíš než snížení teploty barev mě přijde, že výrazně zvýší celou ostrost ... nebo se mi to jen zdá?
Ještě by mohl někdo vymyslet dioptrický filtr :)


Noe

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/04/2012 :  10:57:10  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ale stahujte to rychle, Blizzard to nejspíš rychle zatrhne právě kvůli své gay-supporting-policy. :D
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 23/04/2012 :  11:00:14  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
dioptrický filtr existuje! sou to takovy sklicka zasazeny v takovejch jako dratkach a nosi se to polozeny na nosu. Ze jako ty sklicka mas pred ocima. A voni sou tak sikovne udelany, ze prej jako pak lip videj ty co normalne videj blbe

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 23/04/2012 :  11:06:55  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
přístup do bety už mám nějakej ten pátek, ale popravdě mě to vůbec nechytlo, asi už sem na tenhle typ her moc starej
běhat s pajdulákem po mapě v deset let stary grafice a kosit miliony nepřatel držením jednoho čudlíku pro mě tak nějak nepředstavuje vrchol zábavy...


Kallath <Mor do Kuli>

Edited by - Aragorn on 23/04/2012 11:07:24
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 23/04/2012 :  12:18:52  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja to mam teda naopak. Me ty predchozi diabla vubec nebavili a tohle vim, ze budu hrat hodne dlouho. Na ty hre je znat strasne moc prace, zvlast co se tyce interface, zvuku a animaci.
Akorat teda fetish high heels female demon hunter, no dobre...

MMOs failed.

Edited by - Jace on 23/04/2012 12:19:40
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/04/2012 :  13:30:31  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ted jsem to zkusil s monkem jako posledni klasou a ten rozdil je obrovskej oproti treba tomu witch doctorovi je ten rozdil brutalni, rekl bych dost unbalanced aspon tedy v tom pocatku hry, kterej jsem vyzkousel.

Ještě dotaz. Tu základní obtížnost bude stačit projít s jedním charem na acc nebo s každým? (omg jen to ne :D)
Go to Top of Page
Page: of 24  Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,38 seconds. on eygor Snitz Forums 2000