Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars: The Old Republic
 Star Wars: The Old Republic - General
 Star Wars: The Old Republic Deluxe Edition 799Kč
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 20/12/2011 :  20:16:30  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Právě mi dorazil kod. Funguje.

12.20.2011 Star Wars™: The Old Republic™ Digital Deluxe Edition

Edit: opravdu se jednalo o digital deluxe. Dostal jsem i těch 5 itemu.



Tak ted sup do kostela! A doufam, ze si panovi popral stastny a vesely!


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

ceh430
Starting Member

20 Posts

Posted - 20/12/2011 :  20:18:36  Show Profile Send ceh430 a Private Message  Reply with Quote
doprdele uz, sice me dorazil kod uz vcera ale nefungujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


vyhodilo to error :"The product code entered has been disabled."


mazec no, jako nechapu.... celej nasranej sem volal do ameru tem lamkam na tu jejich support linku po pul hodine prepojovani me nakonec rekli ze musim kontaktovat prodejce a vyzadat si novej kod... proc je to blokle to me nerekli.... tomu typkovi z aukra sem to psal uz vcera o pulnoci 2 emaily a este neodpovedel >.<

Edited by - ceh430 on 20/12/2011 20:20:30
Go to Top of Page

Je-lito
Starting Member

4 Posts

Posted - 20/12/2011 :  20:58:25  Show Profile Send Je-lito a Private Message  Reply with Quote
Kod dorazil me a vsem kamaradum. Takze prodejce je velice solidni clovek, klobouk dolu!
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/12/2011 :  22:11:06  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Nevíte jak si aktivovat ve hře ty itemy?
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 20/12/2011 :  22:31:09  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Nevíte jak si aktivovat ve hře ty itemy?


mel bys je mit v ingame mailu


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/12/2011 :  00:16:28  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tak to trvalo asi 1 hodinku po zadani kodu a mam to opravdu v ingame mailu.
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 21/12/2011 :  20:04:40  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Je-lito

Kod dorazil me a vsem kamaradum. Takze prodejce je velice solidni clovek, klobouk dolu!



mno tak mne a vsem mejm kamaradum zatim dorazilo opet jen tohle

Dobrý den,
děkujeme za kontaktování, pokud Váš email bude vyžadovat odpověď, obdržíte jí v pracovní době PO-NE: v rozmezí od 17:00 do 22:00 hod

Doručení produktů nevyžaduje naší přítomnost u PC a bude provedeno v rámci doručení ihned 24/7 je-li podporováno.

Většinu odpovědí na své dotazy naleznete v popisu aukce, straně o mně popř. v automatickém emailu od Aukra.

V případě nečekaného vyprodání dojde k doručení v pracovní době.

Prosím nespamujte emailovou schránku s duplicitními dotazy apod.

Děkujeme za pochopení.

PROSTO Z USA



co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 21/12/2011 20:05:29
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 21/12/2011 :  20:07:49  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
> Od: <gola.mates@seznam.cz>
> > Předmět: Re: Zpráva od uživatele Aukra
> > Datum: 20.12.2011 15:26:39
> > ----------------------------------------
> > Dobrý den,obdržíte jej nejpozději v den vypršení early accessu, tak
> > aby byl zařízen plynulý přechod.

me doslo todle :)

edit prave mi poslal produktový kod.. na webu originu to jen napise ze byl zmrazen(disiable) a sw tor web ho vubec nevezme



Edited by - Scout on 21/12/2011 20:12:21
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 21/12/2011 :  20:10:23  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Před chvilkou mi dorazil kod na deluxe edici.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 21/12/2011 :  20:19:11  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

Před chvilkou mi dorazil kod na deluxe edici.



Mě taky, ale bohužel neprojde poslední třetí krok při zadávání.
Kod je ale jinak asi v pořádku, protože po zadání hlásí, že jde o digital deluxe. Pak ale hodí tuto hlášku.
"Enter Your Code Below Exactly As It Appears"

Možná jde jen o přetížené servery ... nicméně podařilo se někomu přepsat early acces standart touto deluxe verzí?


Noe

Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 21/12/2011 :  20:20:47  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
2Noe: ten kod zadej na originu a uvidis ze nejde o pretizene servery :)

edit : Noe nekonci ti ten klic nahodou 3PGJ ? :P



Edited by - Scout on 21/12/2011 20:29:07
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 21/12/2011 :  20:39:22  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

2Noe: ten kod zadej na originu a uvidis ze nejde o pretizene servery :)

edit : Noe nekonci ti ten klic nahodou 3PGJ ? :P



kod vypadá takto: 2XF7-CTPD-????-87XV-BXK2

Tak když v accountu originu dám uplatnit registrační kod tak mě to napíše toto:
Tento kód zde bohužel použít nelze. Zadejte ho prosím na následující stránce: http://www.swtor.com/redeem/game. Prohlédněte si FAQ.


Noe

Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 21/12/2011 :  20:49:52  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
tak me odepsal "Dobrý den,
přepošleme ho zpět EA a budeme Vás informovat," ... tzn zitra si urcite nezahraju... skvely


Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 21/12/2011 :  20:55:45  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
copak dopadl jsi stejně?

http://imgbank.cz/images/kod.jpg


Noe

Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 21/12/2011 :  21:01:21  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

copak dopadl jsi stejně?

http://imgbank.cz/images/kod.jpg


naprosto to same... zacinam mit podezreni ze nemaji dostatek klicu...


Go to Top of Page

solo
New Member

127 Posts

Posted - 21/12/2011 :  21:02:00  Show Profile Send solo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Tibor

Před chvilkou mi dorazil kod na deluxe edici.



Mě taky, ale bohužel neprojde poslední třetí krok při zadávání.
Kod je ale jinak asi v pořádku, protože po zadání hlásí, že jde o digital deluxe. Pak ale hodí tuto hlášku.
"Enter Your Code Below Exactly As It Appears"

Možná jde jen o přetížené servery ... nicméně podařilo se někomu přepsat early acces standart touto deluxe verzí?



me se to podarilo, nedelal jsem nic s originem, ostante swtor ucet a origin ucet jsou stejne. zalogoval jsem na strankach swtor, zadal kod a bylo hotovo

Edited by - solo on 21/12/2011 21:04:17
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 21/12/2011 :  21:47:29  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
2Noe : napsal jsem mu email a do 20 min zaslal novy klic s tim ze to resil s ea... vse funkcni :)


Go to Top of Page

Anomaly
New Member

132 Posts

Posted - 22/12/2011 :  01:29:31  Show Profile  Send Anomaly an ICQ Message Send Anomaly a Private Message  Reply with Quote
Taky vše funkční, jen mi už nezbývá čas na hru... všem ostatním GL
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 22/12/2011 :  08:57:27  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
No reaguje fakt rychle, koukám, že mám z noci v mailu omluvu a nový klíč který už je v poho :)

Congratulations! You have successfully ...


Noe

Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 23/12/2011 :  16:29:00  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

No reaguje fakt rychle, koukám, že mám z noci v mailu omluvu a nový klíč který už je v poho :)

Congratulations! You have successfully ...



tak to bud rad, bo u mne a dalsich par lidi zatim porad stejne


sice klic poslal ale "your key is disabled"

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 23/12/2011 16:29:21
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 24/12/2011 :  02:32:37  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
Kdyby někdo ještě chtěl kupovat SWTOR Deluxe Edition. Potom doporučuji http://www.gamehuntercdkey.com/ Mají i standard. Původně jsem to chtěl koupit na tom aukro.cz, ale to už skončilo a když jsem kontaktoval toho, kdo to provozuje, tak mi nebyl schopný říct, kdy pořádně aukci znovu vystaví.

Tady na té stránce to vyjde sice o trochu dráž (950 Kč když se použije 20% vánoční voucher), ale stále je to značně levnější než kdyby to člověk kupoval jinde. Klič mi dodali do 5 minut od zaplacení na PayPal plus mi asistovali suprově na chatu, kde jsem si ověřoval zda to není scam, protože jsem tomu moc nevěřil. Jen chtěli, abych jim dal Like na Facebooku k ověření, že jsem to já. :)

Klíč jsem samozřejmě aktivoval bez problému a jedná se skutečně o Deluxe.

To jsem googlil pár hodin než jsem našel někoho kdo to má levněji než za 55€.
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 27/12/2011 :  08:20:15  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
nemuzu si pomoct,ale posledni jmenovana stranka to prodava za 1250 standart a 1475 "deluxe"
euro je za 25,skoro 26

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/12/2011 :  08:40:11  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

nemuzu si pomoct,ale posledni jmenovana stranka to prodava za 1250 standart a 1475 "deluxe"
euro je za 25,skoro 26


60 dolaru * 20 =1200 za deluxe v zakladu aplikovatelny slevy 25 procent tj 1200*0.75 = 900

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 27/12/2011 :  09:31:43  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
asi jsem tupe hovado, ale nahodte mi, kde ziskam ten 20-25% voucher ;-)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/12/2011 :  09:35:04  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timotej

asi jsem tupe hovado, ale nahodte mi, kde ziskam ten 20-25% voucher ;-)


slevovej kod "christmas"a 5 procent za like na FB

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 27/12/2011 :  13:27:10  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Timotej

asi jsem tupe hovado, ale nahodte mi, kde ziskam ten 20-25% voucher ;-)


slevovej kod "christmas"a 5 procent za like na FB



aha diky moc, nakonec jsem z nich dostal, ze 20% sleva uz je pric, takze smula, pokud to nekoho zajima...
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 27/12/2011 :  16:14:21  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timotej

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Timotej

asi jsem tupe hovado, ale nahodte mi, kde ziskam ten 20-25% voucher ;-)


slevovej kod "christmas"a 5 procent za like na FB



aha diky moc, nakonec jsem z nich dostal, ze 20% sleva uz je pric, takze smula, pokud to nekoho zajima...


hehe,dik,ted uz ne :)

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/01/2012 :  02:33:38  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
taky sem taky kupoval tady

http://www.gamehuntercdkey.com/shop/product.php?id_product=118
http://www.gamehuntercdkey.com/shop/product.php?id_product=119

normalka za 1000, deluxe za 1200
(v originu za 1500 a za 1900)

jen vam poslou mejla ze chtej sken obcanky (se zamazanim rodneho atd..) ja ofotil iphonem hrozna kvalita a pohoda. Jeden mejl mi od nich prisel do spamu (zaroven mi prisel od nich mejl s upozornenim ze muze skoncit ve spamu :-)))


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 02/01/2012 02:45:26
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 07/01/2012 :  15:52:55  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Přemýšlím, že bych si to jen tak zkusil a zajel příběh. Ale co se teď dívám, tak nejlevnější buy je za litr. To mi ho teda vyndej, před vydáním se dalo sehant pod 800 a teď za litr? Je někde nějaký shop, kde se to dá slušně sehnat?

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 07/01/2012 :  20:01:24  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

Přemýšlím, že bych si to jen tak zkusil a zajel příběh. Ale co se teď dívám, tak nejlevnější buy je za litr. To mi ho teda vyndej, před vydáním se dalo sehant pod 800 a teď za litr? Je někde nějaký shop, kde se to dá slušně sehnat?


Uvazuju stejně. Ale zatím odolovám. A 17 mi spusti free Star Trek tak to odolávání pujde ještě lépe. Kazdopádně litr je moc. Můj strop bude tak 699-799. Vic ani floka.
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 07/01/2012 :  20:24:44  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Nevím, proč jim to tu nefunguje http://www.gamekeysbuy.com/star-wars-the-old-republic-c-85.html

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 08/01/2012 :  04:13:25  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by Stirius

Přemýšlím, že bych si to jen tak zkusil a zajel příběh. Ale co se teď dívám, tak nejlevnější buy je za litr. To mi ho teda vyndej, před vydáním se dalo sehant pod 800 a teď za litr? Je někde nějaký shop, kde se to dá slušně sehnat?


Uvazuju stejně. Ale zatím odolovám. A 17 mi spusti free Star Trek tak to odolávání pujde ještě lépe. Kazdopádně litr je moc. Můj strop bude tak 699-799. Vic ani floka.



To fakt uz hrajou online hry jen lidi na podpore? Ta pocatecni investice do porizeni hry je preci uplne zanedbatelna. Ty penize ztracis az pak kdyz to hrajes. Kdyz vezmu ze kazdy den si zahrajes 4 hodiny, a beres v praci stovku na hodinu, tak za dva dny si koupis hru ale kazdy den hrani prides o 4 stovky kdyz budes hrat a ne makat

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 08/01/2012 04:24:14
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 08/01/2012 :  11:35:37  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Tak přiznám se, že takovej budget na hry, jako tu par lidi předvádi, nemám.
Ale spiš jde o to, že pokud budem jak ovce pokaždé kupovat hry bez fantazie a bohapusté kopie toho co tu už dávno je. A to jen abychom zabili čas než vyjde neco převratného. Tak tu nikdo nic převratného vydávat nebude. A raději se zaměří na další klikací koridorovku. Vždyt oni to ti lidi stejnak koupí.
Kurna. Vždyt já to vlastně nekupuji kvůli VÁM!!! Jinak bych to už dávno hrál.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/01/2012 :  11:47:29  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by Stirius

Přemýšlím, že bych si to jen tak zkusil a zajel příběh. Ale co se teď dívám, tak nejlevnější buy je za litr. To mi ho teda vyndej, před vydáním se dalo sehant pod 800 a teď za litr? Je někde nějaký shop, kde se to dá slušně sehnat?


Uvazuju stejně. Ale zatím odolovám. A 17 mi spusti free Star Trek tak to odolávání pujde ještě lépe. Kazdopádně litr je moc. Můj strop bude tak 699-799. Vic ani floka.



To fakt uz hrajou online hry jen lidi na podpore? Ta pocatecni investice do porizeni hry je preci uplne zanedbatelna. Ty penize ztracis az pak kdyz to hrajes. Kdyz vezmu ze kazdy den si zahrajes 4 hodiny, a beres v praci stovku na hodinu, tak za dva dny si koupis hru ale kazdy den hrani prides o 4 stovky kdyz budes hrat a ne makat



jojo a to nemluvime o tom, ze samozrejme kazda tahle hra zdarma me zatim mesicne na poplatcich vysla mnohem draz nez ta s monthly fee

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 08/01/2012 :  13:06:27  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Já bych si to mohl koupit za ty prachy, ale proč bych to dělal? Není to věc, kterou potřebuji a dát třeba 600 nebo 1200 je kurva rozdíl. To máš dvě hospy po 10 pivech

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 08/01/2012 :  14:06:51  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by Stirius

Přemýšlím, že bych si to jen tak zkusil a zajel příběh. Ale co se teď dívám, tak nejlevnější buy je za litr. To mi ho teda vyndej, před vydáním se dalo sehant pod 800 a teď za litr? Je někde nějaký shop, kde se to dá slušně sehnat?


Uvazuju stejně. Ale zatím odolovám. A 17 mi spusti free Star Trek tak to odolávání pujde ještě lépe. Kazdopádně litr je moc. Můj strop bude tak 699-799. Vic ani floka.



To fakt uz hrajou online hry jen lidi na podpore? Ta pocatecni investice do porizeni hry je preci uplne zanedbatelna. Ty penize ztracis az pak kdyz to hrajes. Kdyz vezmu ze kazdy den si zahrajes 4 hodiny, a beres v praci stovku na hodinu, tak za dva dny si koupis hru ale kazdy den hrani prides o 4 stovky kdyz budes hrat a ne makat




já jsem na tom stejně, ta hra pravdepodobně není můj šálek čaje, ale rád bych to aspoň zkusil

třeba do Riftu jsem se nalogoval dvakrát a strávil tam tak dvě hodiny (pokud nepočítám fronty), stálo mě to myslím 20€, což mi za takovej pokus přišlo v pohodě a za tu cenu bych klidně zkusil i SWTOR

50€ dokážu vyhodit i jinde a líp :]
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 08/01/2012 :  15:05:01  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem byl taky on the fence, bohuzel jsem to koupil za 8 (nebo 9, ted nevim) kilek z Aukra a lituju toho. Je to single player WoW uplna carbon copy, az jsem se nekolikrat facepalmoval.
Klidne vam ten ucet prodam za nejakou troll friendly cenu, pokud to tak moc chcete vyzkouset, ale pak nerikejte, ze jsem vas nevaroval.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 08/01/2012 15:05:19
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/01/2012 :  08:20:24  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
není to kopie WOW, je to kopie KOTOR I nebo II. (případně z části Mass Effect I,II).
Při hraní SWTOR jsem si na WOWko nevzpomněl ani jednou.

Edited by - spajdr on 09/01/2012 08:30:47
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 09/01/2012 :  08:41:49  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

není to kopie WOW, je to kopie KOTOR I nebo II. (případně z části Mass Effect I,II).
Při hraní SWTOR jsem si na WOWko nevzpomněl ani jednou.



taky bych rek, ze pokud by neziskali licenci Lucas Arts misto lightsaberu by zustaly jen vibro swordy , misto sily by se pouzivaly techy a byl by to mass effect online jak vysitej
wowko ? ani nahodou

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 09/01/2012 :  10:17:48  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Pro me je wow like jakakoli hra s generickym soubojovym systemem a generickyma abilitama, z nichz vetsina by ani nemela existovat (doted jsem nepochopil, jakej ma smysl mit skill s instant castem a 0 cooldownem, kterej zvysi 5% neceho a aplikuje se na celou partu. Po smrti postavy akorat klikam jak dement, abych si ty buffy nandal znova, nekdo prijde do party, opet musim klikat... to jsou po designovy strance tak spatny veci, ze se fakt divim, proc je tam v roce 2011/2 jeste davaj. Melo by to bejt reseny na bazi nejaky automaticky aury, kdyz uz to tam musej mit.). Kolizni system samozrejme nikde atd.

Talent tree jim snad poslal primo nekdo z blizzardu, vzdyt v tom neni ani trocha inovace.

Souboje ve vesmiru kvalitativne na urovni flashovy hry, to by snad taky mohlo jit jinak.

Svet desne statickej. V aukcni sini je ticho, ze je slyset spendlik o zem.

Necham jim ten crafting, i kdyz to sice neni zadna revoluce, tak aspon to neni otravny a da se s tim nejak pracovat.

MMOs failed.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,19 seconds. on eygor Snitz Forums 2000