Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Free to play
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author  Topic Next Topic  

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 12/10/2011 :  12:32:09  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
http://www.lineage2.com/gd/play-your-way.html

Neplánujete někdo z nostalgie nainstalovat? Je někde česká guilda?

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 17/10/2011 :  11:00:18  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Ja som sa cez vikend nudil, tak som si kupil za 12E novy ucet (stary som predal). Mal som vyse 5 rokov pauzu, takze sa kvazi zoznamujem s hrou nanovo, je tam vsetko nove :) za cca 6 hodin som dal lvl 29, lvling je ultrazrychleny (rested XP + Nevit's blessing=450% XP bonus cca na hodku kazdy den, potom to klesa) a na max lvl (85) sa da dostat ze vraj za 2-3 mesiace, uvidime. Ked si predstavim lvlovanie na 72 ked som leavol, davalo to cca 2% lvlu za 8 hodin, takze progress :)

Da sa o tom rozpravat vela ... za 5 rokov som hral vela MMORPG a zvykol si na finesy typu LFG tool, AH, WSAD ovladanie, instancie ... nic take tu nie je :) Pocul som, ze pridali instancovane dungeony pre 2-5 ludi pocas lvlingu, ale nemal som moznost vyskusat, ani som sa neunuval hladat ludi, solo ide ovela rychlejsie. Vsetci cakaju na novy content update , o ktorom pises, maju pridat vela "western" features a novy lvl cap s novymi classami.

Jedinu nevyhodu vidim v tom, ze som v gilde s kamosmi, co to hraju od closed bety 7+ rokov (ano), a kedze neexistuje ziadny server transfer, hraju na NA serveri Chronos, no .... a nie je to idealne, ping by som odhadoval na plus minus 400ms a v spicke to dost boli. Da sa ale na to zvyknut. Viac info na poziadanie.

EDIT: zabudol som, hra oficialne nepodporuje 64bit systemy, takze trvalo 2-3 hodky, kym som to vobec rozbehal, ale na fore je v podstate vsetko, len som musel asi na 5x hladat nanovo, lebo vzdy ked som odstranil jeden problem, nastal nejaky iny s inou critical error hlaskou

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 17/10/2011 11:06:46
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 18/10/2011 :  13:25:34  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
taky jsem to hraval,Sllver Rangera,tusimze lvl 64,vydrzelo mi o dost dele nez nastupce Aion,ale uz do toho nepudu,ani zadarmo :)

Ne ze bych byl moderni american co chce vse hned,do Lajny jsem prisel z Ragnaroku tak tenkrat mi to tak neprislo,ale ted uz neee :)
je to dřina :) jen ty přestupáky kdyz si vzpomenu,omfg

www.boiians.cz
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 18/10/2011 :  17:49:04  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

taky jsem to hraval,Sllver Rangera,tusimze lvl 64,vydrzelo mi o dost dele nez nastupce Aion,ale uz do toho nepudu,ani zadarmo :)

Ne ze bych byl moderni american co chce vse hned,do Lajny jsem prisel z Ragnaroku tak tenkrat mi to tak neprislo,ale ted uz neee :)
je to dřina :) jen ty přestupáky kdyz si vzpomenu,omfg



Dřina,ale krásná,něco to znamenalo, né jak teď, kdy na vše je 50 addonů, všechno je easy a hlavně rychlé a instatní, na obtížnosti Trottel-man, aby to mělo záběr na co největší populaci platících makro klikačů.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 19/10/2011 :  18:21:06  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jo byla to fuška. Nejradši vzpomínám na aukce nad hlavou, zaplý počítač přes noc a radost ráno, když jsem zjistil že věci byli prodány. Nebo enchanting. To byly nervy.. ne jako teď :o)
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 20/10/2011 :  07:56:48  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Jo byla to fuška. Nejradši vzpomínám na aukce nad hlavou, zaplý počítač přes noc a radost ráno, když jsem zjistil že věci byli prodány. Nebo enchanting. To byly nervy.. ne jako teď :o)


Alebo ked som craftil 60% Soul Separator (tusim A-grade to je) a typek chcel mega za craft. A vyslo to

MMO traveller
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 22/10/2011 :  16:15:10  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Se slzou v oku vzpomínám, jak nám na TS došel kámoš a prej hele jdem hrát L2 C-1. Nikdo nevěděl co to je. Po nainstalování klienta jsem skoro týden nespal Taky na dobu, jak se debatovalo v Giranu, prej vyjde nějakej WoW a nebo co, půjdem to hrát a nebo nějaký EQ2. Jo jo , k expení nám hrálo L2 rádio, dala se poslat písnička přímo lidem do hry atd. To bylo úplně něco jiného než dneska a každý vydřený úspěch opravdu něco znamenal. Po tom zkurveném WoWku šlo všechno doprdele, stačí platit a klikat.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 24/10/2011 :  11:05:50  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Po tom zkurveném WoWku šlo všechno doprdele, stačí platit a klikat.

To si zabil kamo, je to presne tak.
Ja som prisiel k nazoru, ze to budem hrat, kym nevyjde Archeage. Komunita je tam stale ta ista ako pred 7 rokmi, som znova v klane, ktory som opustil pred 5 rokmi. Vtedy bol max lvl 75 a bolo takmer nemozne to vyexpit, 2-3% pocas non-stop grindu cely den. V girane sa dal zohnat VSETOK matros na craft, pretoze "grade" neboli tak odstupnovane ako teraz. Max lvl je teraz 85 a medzi 72 a 85 su 4 "grade" lvly (A, S, S80 a S84) a obchoduje sa hlavne s S+. Nastastie pridali do hry moznost si v luxury shope kupit za normalne adena armory a zbrane az do S grade. KOPEC noveho kontentu a prima lidi su zaruka pohodoveho hrania na dost dlho. Lobby hru typu WoW a Rift uz nechcem ani vidiet

MMO traveller
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 24/10/2011 :  13:22:02  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Chvíli jsem to jel, ale to byl teda MEGA grind. I když v té době se to tak nějak čekalo. Ale jak Dynty, už bych do toho nevlezl. Ale an ArcheAge čekám taky hooodně. Nejen grafika nabouchaná a sandbox k tomu, víc takových.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/03/2012 :  10:29:43  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Nevíte o nějaké dobré guildě na Naia serveru? Která se účastní děnní na serveru a klade důraz na partu. Nic pro solisty.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 26/03/2012 :  17:02:32  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Nevíte o nějaké dobré guildě na Naia serveru? Která se účastní děnní na serveru a klade důraz na partu. Nic pro solisty.



LINK: http://lineage2.fansite.cz/

mrkni na fórum, tam jich je



Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/03/2012 :  22:25:25  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Azkaban

Nevíte o nějaké dobré guildě na Naia serveru? Která se účastní děnní na serveru a klade důraz na partu. Nic pro solisty.



LINK: http://lineage2.fansite.cz/

mrkni na fórum, tam jich je





Na tohle forum jsem chodil ještě zamlada :) Ještě před imperiem. To ale bylo převážně na non-offico. Ted koukám jsou podstatně dál. Jinak guildu už mám nějakou farmící, a až budu dobrej pudu někam vejš. Vybral jsem si maga, protože jsem línej a ten caster co si pamatuji stal na míste a zabil třeba 3-5 mobu a pak jen sebral zlato.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 27/03/2012 :  22:32:11  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Azkaban

Nevíte o nějaké dobré guildě na Naia serveru? Která se účastní děnní na serveru a klade důraz na partu. Nic pro solisty.



LINK: http://lineage2.fansite.cz/

mrkni na fórum, tam jich je





Na tohle forum jsem chodil ještě zamlada :) Ještě před imperiem. To ale bylo převážně na non-offico. Ted koukám jsou podstatně dál. Jinak guildu už mám nějakou farmící, a až budu dobrej pudu někam vejš. Vybral jsem si maga, protože jsem línej a ten caster co si pamatuji stal na míste a zabil třeba 3-5 mobu a pak jen sebral zlato.



Je to jedno co máš, dá se to pak změnit. L2 je dneska úplně jiná hra, ten GoD to posunul úplně někam jinam, dneska mít za pár dní 85+ je easy a hlavně žádné shánění vybavení, až na top, kdy to má smysl. Takhle si nějak představuji, že by to mělo fungovat jinde. Jinak ty koně, fakt paráda


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 28/03/2012 :  10:32:32  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No hlavně mě překvapilo, že 85 není max level :D

Jinak docela spokojenost. Jedu podle té doporučené cesty a třetí večer 43 lvl a to jsem dost zalamil včera, protože jsem procestoval půlku světa pěšky, protože jsem si spetl Crum Tower s Ivory :)

Mentora už mám a je to znát. Až dingnu 85 tak si založím druhej účet a dám si na něj mentora.

Docela mě překvapilo, že po 85 lvl je fuk jestli jsi necro nebo socka, že prostě seš nějaká vyšší forma maga. Píšu to lamsky. Musím si o tom něco přečíst.

Navíc si chci zjistit jak je to se spoilem. Včera mi někdo říkal, že spoilovat už můžou i dýkaři. Každopádně mě mílíčka moc nelákají, protože je to furt o tom k nějakému mobovi chodit. Zatímco ranged klasa si střílí jak se ji chce. No další char si chci rozject asi spoilinku na prachy.

Na PvP i do party se prej máge neztratí. Otázek mnoho :D
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 28/03/2012 :  14:49:27  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Mentora už mám a je to znát. Až dingnu 85 tak si založím druhej účet a dám si na něj mentora.

Docela mě překvapilo, že po 85 lvl je fuk jestli jsi necro nebo socka, že prostě seš nějaká vyšší forma maga. Píšu to lamsky. Musím si o tom něco přečíst.


Mentor mozes byt az od 86. A z 85 --->86 to trva celkom dost. S vitality, mentorom, a nevits (cca +600% exp) cca 2% za buffround (20 minut).

Na 85 je uplne jedno, s akou postavou si sa na lvl 85 dostal, po absolvovani class change questu (cca pol hodinka), dostanes token, a mozes si vybrat hocijaku class, co GoD ponuka. Cize z napriklad tanka mozes urobit kuzelnika, podla chuti.

Ja to uz nehram od decembra, vylevelil som Yss Enchantera a postavil si 3x R grade dualy a vsetky mi praskli pri pokuse o over-echant na +4. Stratil som vyse 600M (tolko to vtedy stalo cca, 200M kazde jedny), takze nemam motivaciu, bez penez

MMO traveller
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 28/03/2012 :  17:59:42  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Ten token funguje jen na stary account ne? to už ani nevím jaký mam mail a heslo.

Jo enchantovaní je na pikaču. Snad v žádné jiné hře jsem neměl tak rozporuplné pocity jako v L2.

Btw ještě ze mě může spadnout nějaka zbroj když mě zabije mob? Myslím, když mám čistý štít PK.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 28/03/2012 :  18:48:52  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Ten token funguje jen na stary account ne? to už ani nevím jaký mam mail a heslo.

Jo enchantovaní je na pikaču. Snad v žádné jiné hře jsem neměl tak rozporuplné pocity jako v L2.

Btw ještě ze mě může spadnout nějaka zbroj když mě zabije mob? Myslím, když mám čistý štít PK.


No to je dobra otazka ten token. Ano je to mozne, ze mas pravdu. Uvidis Prinajhorsom si spravis logicky z toho kuzelnika, co mas teraz, toho Feoh Wizarda, dobra volba kazdopadne.

Ked ta zabije mob, nedropnes nikdy nic, tam je to safe.

No to enchantovanie v L2, to je dlha etapa mojho zivota ... mam taky pocit, ze to je ovplyvnene latenciou, a kedze som vzdy hral na US serveri, tipujem, ze kvoli tomu som vzdy dopadol, tak ako som dopadol, nikdy viac ako +5

MMO traveller
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/03/2012 :  10:00:39  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já v C3 enchantoval D a C zbroj a prodaval. Hodně slušne se prodávala, protože v tu dobu expení trvalo dlouho. Zvhrlo se to až v to, že jsem jen prodaval a překupoval. V Giranu koupil +4 za 3 mega (už nevím jak byli ceny, tipuji) a Gludinu prodal za 5 mega. Když už byli adeny tak jsem šel do enchu.. na +5 +6 párkrát i víc, ale to pak jsem byl čistě jen obchodník :o)

Btw k tomu čaryfukovi. Ještě je tu varianta tank. Co si o tom myslíš? Nemáš někoho z okolí kdo ho jel? Dá se do 85 solovat? A pvp? zabije aspon něco?
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 29/03/2012 :  11:03:23  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Jasne, tank je svine. Mam kamosa co to stale hra, je lvl 90. Human tank. Panther pet zabil vsecko. V PvP nezabitelny, lebo vydrzal mraky a mal dve moznosti ako vyhrat. Bud oponent focusoval peta a tank ho umlatil shieldom, alebo focusoval tanka a umlatil ho panther

Dark elf tank to iste, len nema peta, ale cubiky, ktore healuju, poisonuju, drainuju ...

No a tanka do party, zapnes LFG a si v parte do 2 minut.

MMO traveller
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/03/2012 :  13:09:26  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Taktéž jedu Humana, spíš jsem si ho vybral pro vzhled. Neběhá v předklonu :o) Navíc má tuším reflection, což ostatní chary nemají.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/03/2012 :  14:16:13  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Všiml jsem si, že jdou enchantovat skilly, nevíte od kterého levelu?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/03/2012 :  08:20:51  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
kdyz jsem zkousel l2 pred par lety, dostal jsem na levelu 1 ukol zabit 40 vlku pomoci autoattacku, s ohledem na nezvykle ovladani jsem to tenkrat vzdal.

Vzhledem k tomu ze neni absolutne co hrat, a kdyz uz je to free tak jsem to teda zkusil, ovladani zustalo, nevm mozna se pletu ale je to jak diablo ve 3d, cili dle meho nazoru totalni vymyvaci nezabavna demence. Ale po dvou hodinach kde podle nejakejch review co jsem cetl jsem mel byt lvl 40 jsem se vyskrabal na lvl 4, takze grind je minimalne ze zacatku fakt mensi.

Hra vypada otresne, nadruhou stranu na svuj vek vlastne dobre, skube se jak svine na nejvyssi nastaveni, neco podbneho jako eq2, engine stracka jak svet. Ovladani uz jsem rozebiral.

Co jsem cet o pvp, tak muzete utocit na kohokoliv a lidi se prej mydlej docela casto, takovej drobnounkej problem je ze kdyz nekdo prohrava tak zacne utikat a v behu se prej neda bojovat, nebo rovnou pres nakej insta scrollportne do mesta, takze zabit jde jen kdyz se ten druhej necha, to jsem cet, k vlastnim zkusenostem nedoslo protoze ty prvni dve hodiny jsem se nedostal z mesta je tam linearni linie questu ktera me ma zabavit tim ze beham od npc k npc a proklikavam dementni dialogy.

Botu je prej vic nez driv coz nedokazu posoudit, ale taky to nezni uplne pozitivne. Zkratka super hra na prvni pohled, na druhej nemam naladu.

Jo a orc nemuze bejt tank ... shit na n-tou

lastfm

Edited by - Rashaverak on 30/03/2012 08:23:42
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/03/2012 :  08:34:02  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No oni předělali tu startovní lokaci. Talking Island. To pokecávání s těma NPC je takový tutoriál pro nové hráče. Vysvětlí ti co jsou to buffy, co jsou to shoty a jak utočit, lootovat a tak. Navíc ti to dá pěkný equip. Cca po dvaceti minutách tě to hodí už na dělaní questů. Je dobré se tohoto držet, protože za to dostáváš zaprvé hodně aden (herní měna) a hodně XP a SP (sp je měna za které kupuješ skilly).

Zkoušel jsem včera toho tanka a dostal jsem se za 3:56h na 35 level.

Jestli se nudíš a nemáš co hrát tak to za zkoušku stojí.

V té počáteční lokaci zůstáváš až do dovršení 20 lvl a první volby postavy. Pak je přestupák na 40 lvl. Což ranged clasam trvá cca 4 hodky. Od 40 lvl si můžeš najít mentora. Má to výhodu v tom, že v dobu co je zalogován máš 200 procent expa a super buffy. Navíc si ho můžeš přivolat k sobě (kouzlo) a dá ti na 2 hodiny buffy co nemizí ani po jeho odlogování.

Určitě od začátku to chce mít clan. Na Naia a Chronolusu je plno českých guild, ale jestli míříš v PvP víš tak doporučiji nějaké mezinárodní.

K tomu PvP: S tím scrolem máš pravdu, ale je drahej jako prase. Aspon zezačátku. Ty když přiběhneš k někomu a zabiješ ho tak se staneš PK. Schodíš to bud zabitím plno mobů a nebo že tě párkrát hráči kilnou. Má to tu nevýhodu, že při určitém počtu PK co nazbiráš můžeš dropnout něco z inventáře. Ruce, helmu, šperky:))

Jinak pvp je tu uděláno meziklanove. Jeden klan vyhlásí válku jinému klanu, on to přijme a pak když se vidíte tak se zabijíte a věř mi je to prdel :)

Pak máš PvP Teritory War (něco jako capture the flag, jen na větším prostoru) a Castle siege. Boje o hrady. Hradů je tam plno. Jsou za to i slušné rewardy.

Je toho moc.. stejně jste mnozí ani sem nedočetli :)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/03/2012 :  12:13:03  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
docetl, jestli muzu par otazek

orc fakt nemuze byt tank ?
ovladani tak jak je v zakladu je to co vetsina lidi opravdu pouziva pro hru a jsou schopni si na to zvyknout ?
jak moc se teda realne v pvp da zdrhnout kdyz dotycnej nechce bojovat ?

a je pravda ze jsem z tech 2 hodin 1h 45m resil jak zmenit ovladani

lastfm

Edited by - Rashaverak on 30/03/2012 12:13:56
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/03/2012 :  12:29:19  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No ork pokud vím tank být nemůže viz tuhle:
http://www.lineage2.com/en/game/races-and-classes/

Možná můžeš občas vydět tankovacího orka, ale to je tím, že staré accounty dostali šutrák a na myslím 85 lvl si mohli tu postavu změnit v to co chtěli. Například trpaslík mage :)

Oni zavedli ty Awake clasy.. takže teoreticky zredukovali počet cca 25 povolání po 85 lvl na 8. Pro představu spoiler je po 85 lvl dýkař. Trpoš craft je po 85 levelu to samé jako Okr fighter.

Tankovací klasy jsou Human, Elf, Dark Elf. Po dingnutí 85 to funguje tak, že si můžeš ponechat nějaké spely ze starých profesí, ale u tanka je to snad jen humanovský reflect.

Na to ovládání si zvykneš po 2-3 hodinkách. Je to trošku nezvyk naklikávat, ale na druhou stranu je to pěkné když kytuješ. Fakt s tím nemám problém, dlouho jsem se to snažil přenastavit a pak jsem se na to vyfláknul a asi bych neměnil. L2 není podle mě tak náročná pohyb jako třeba WoW. I když třeba proti rogunám si musíš dávat pozor aby tě ze zadu nedala.

Z pvp se dá zdrhnout instantním scrollem do města, do clan hally nebo ještě někam. Ty svytky jsou celkem drahé. Dá se i utéct :)) když jsi rychlejší než protivník a pak je to zvrhává ve hru na schovávanou.

To víš jak to funguje s tím flagnutím? Když do někoho bouchneš tak se flagneš, když bouchne i on tak je to regulerní pvp a vítez je jen chvliku flagnutý, oproti tomu když někoho sejmeš vid?

Je zajimavé se dostat do guildy co má s někým válku a pak se expení zvrhává v několikahodinové pvp.. kde se napíše do chatu.. dou po nás a za chvilku jsou tam obě guildy celé :)
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 02/04/2012 :  08:56:23  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Ja som tankoval celu Tower of Insolence komplet, s humanskym dykarom, back in the days. A napriklad, ork destroyer (ten s 2handerom), to robil este lepsie, ten ked zajebal crit s mecom, uz z neho moba neutrhol nikto Teraz to uz asi tak nie je.

Jo PvP je lahky ruleset, flagnes sa, si fialovy, ked supera zabijes bez toho aby sa branil, zcervenies. Pokial ti na PvP odpoveda, fialovy je aj on a potom, ako niekto z vas umrie, fialova zmizne, cca za minutu dve.

Jo to ovladanie je na pikachu. Resp. to prenastavenie na bindy, je to komplikovane, ale da sa to.

Ja som to tiez oprasil cez vikend, predal som 6000 R crystalov a nejaky crap a postavil Rkove dualy, ktore mi presli na +4 Ale uz bolo nacase, lebo ked som to klikal, tak som si povedal, ze ked to padne, zmazem account. Za 20M som kupil low Rkovy heavy set ... pohodicka, som bez penez, ale casom sa nieco nagrindi. Kamos mi dal tipy, co sa zmenilo odvtedy, co som to nehral, tak som si uzil troska.

MMO traveller
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 02/04/2012 :  10:26:42  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Dobrej tip je udělat si postavu na 40 (pokud máš něco na 85) a pak claimnout z ní ten svytek na mentora. Dá se vyměnit asi za 200 tisíc R šotů.

Jinak s tím pvp :D Včera se borci v clanu nudili při farmě 85+ a tak postavali a davali si pvp. Ten jeden že se flagne a tak bouchnul do borce vedle a krom toho že mu to critlo, si nevšiml že má málo hp a šup.. 15 minut ho tam ochranovali a zabijeli moby. Docela sranda je poslouchat. To se mi stalo několikrát.. takové dežavíí :))

Nevíš kde se v kupují ty crystaly na to aby mě ToI portla do jiného patra?
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 02/04/2012 :  11:29:15  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Summoning crystal predava kazdy grocer, stoji asi 10k, ikonka modreho sutriku. Oplati sa ich mat zopar v inventory.

MMO traveller
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 02/04/2012 :  12:13:21  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
On chtěl nějaké i jiné barvičky. Po pravdě jsem byl línej hledat, protože jsem jen expil a expil.

Na jakém hraješ serveru? Koukal jsem po nějaké pure czsvk guildě co hraje o zámky a bohužel jsem na žádnou nenarazil. Nemáš typ?
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 03/04/2012 :  14:43:45  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Ja som na Chronose, kedze original Bartz kde som hral roky dozadu, migroval prave sem.

Neviem vobec, ci existuje pure cz/svk gilda, co by len bola v aliancii, co hraje o zamky. U nas sa to nechytilo, lebo bitky boli rano o druhej/tretej=nemozne pre pracujucich ludi.

Ja som vcera potreboval mentee certifikat pre dykara, tak som zalozil novu postavu, na 41 som ju dal za 1 hodinku :) z toho 34 --> 41 za 6 minut v Crume. vitality + nevits 200% + rune of XP 50% = 600%, s mentorom by to bolo 900% , testnem cez vikend solo ToI (mam na boxe Iss Enchantera)

MMO traveller
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 03/04/2012 :  14:53:59  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
co je to nevits? O rune jsem přemýšlel.. ale není to škoda peněz do 85 lvl?
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 03/04/2012 :  15:26:27  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
nevits sa tiez predava v shope, tam to je troska matuce, lebo nevits sa predava vo forme +100% a +200% ...tieto dve sa nestackuju. ale v shope je rune of XP +50% a to sa stackuje s nevits ..cize vitalitu mas 200%, do toho pridas 200% nevits a mas 400 a nakoniec mrdnes rune +50% XP= 600% :) su to smejdi no, ale oplati sa to, za tu hodinku na elite moboch s poriadnymi buffmi das tolko XP ako za dva tyzdne. za necelych 200 NC points, cca 2 dolare.

no jasne ze sa to oplati, musis si uvedomit, ze ta hra uz nie je o lvloch do 85, do 85 je to nutne zlo, treba sa snazit ich co najskor preskocit. potom, co vysla GoD, je to o tych novych 8 classach.

MMO traveller
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 03/04/2012 :  15:31:03  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
To hej, ale myslel jsem jestli není lepší do 85 to přetrpět a pak sypat. Btw 2 doláče za 200, kde to kupuješ? Na ofiko stránkách asi ne vid?
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 03/04/2012 :  15:43:08  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

To hej, ale myslel jsem jestli není lepší do 85 to přetrpět a pak sypat. Btw 2 doláče za 200, kde to kupuješ? Na ofiko stránkách asi ne vid?


Tak trp, ak chces :) po 85, ked zapnes vsetok henten XP bonus, spravis za hodinu necelych 10% ...kdezto do 85 spravis par lvlov, co myslis ?

no kde inde ako na ofiko by som to kupoval :) vsak to tam stoji 800 NC coins 10 dolarov, cize ako ratam tak ratam, 200 coins vychadza na 2.5$

MMO traveller
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 03/04/2012 :  15:49:43  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jo už to chápu, kdysi se dali koupit gamecard.. a to ve finále vyšlo levněji. Ted koukám, že jsou out of stock.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/04/2012 :  10:01:39  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No tak jsem dolevelil dvě postavy na 85 a po 85 je to zase nehorazna grindovačka. Pvp rozhoduje to kdo tam hraje déle.. takže dostávám na prdel od lidí 90+ Jdu zkusit Aion a pak snad počkám na Teru nebo Guild Wars :oD
Go to Top of Page
   Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,83 seconds. on eygor Snitz Forums 2000