Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Nováček
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Kaellcz
Starting Member

3 Posts

Posted - 17/08/2011 :  11:11:25  Show Profile Send Kaellcz a Private Message  Reply with Quote
Ahoj. Chci se zeptat, jestli mi nekdo muze poradit s nejakou ceskou guildou, ke ktere bych se mohl pripojit a na kterem servru ji najdu. A mel bych jeste jeden dotaz ohledne zmeny servru.Mam zaplacenou gold verzi a zatim hraji na freeportu, ale nemuzu zmenit servr, protoze tam zadny jiny na vyber nemam. Takze otazka zni, co mam udelat, abych mohl menit servry?

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 18/08/2011 :  18:52:52  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaellcz

Ahoj. Chci se zeptat, jestli mi nekdo muze poradit s nejakou ceskou guildou, ke ktere bych se mohl pripojit a na kterem servru ji najdu. A mel bych jeste jeden dotaz ohledne zmeny servru.Mam zaplacenou gold verzi a zatim hraji na freeportu, ale nemuzu zmenit servr, protoze tam zadny jiny na vyber nemam. Takze otazka zni, co mam udelat, abych mohl menit servry?



Cítíš ten divnej smrad ? To je tím, že tahle hra už chcípla......těch pár posledních zoufalců už to nezachrání. Pokud chceš opravdu hrát MMORPG poohlédni se po nějakém současném plnokrevníku a neinvestuj čas do prázdného světa. Ale je to tvůj boj.....GL

Lidi dělaj hru a né hra lidi,ale to v SOE zřejmě úplně nechápou. Možná to je ode mě divná rada,ale je to nejlepší co můžeš zadarmo dostat. SOE mě stálo 5 let života, že já nešel radši na WoW mohl jsem být druhej Prandur a nebo jak se ten šulin jmenuje.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 18/08/2011 18:54:50
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 23/08/2011 :  10:36:01  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
naozaj je uz neskoro, zacinat s EQ2. Ak teda, nemas rad solo hry :-)

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 23/08/2011 :  14:41:28  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
eq2 se porad da v pohode hrat, akorat ne s cz komunitou (ta je rozpadla), lidi jsou, content taky...
na druhou stranu pro me je porad lepsi hrat eq, nez co pul rok-rok zkouset novou gamesu protoze bude desne imba :-D

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 24/08/2011 :  18:51:40  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

eq2 se porad da v pohode hrat, akorat ne s cz komunitou (ta je rozpadla), lidi jsou, content taky...
na druhou stranu pro me je porad lepsi hrat eq, nez co pul rok-rok zkouset novou gamesu protoze bude desne imba :-D



...napsal poslední žijí čech v EQ2


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 04/10/2011 :  13:40:06  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Tuhle jsem někde viděl nějaké poslední marketingové video na EQ2, které mělo lidi nalákat do hry. Maník tam byl ve starter zóně a úplně děsně a nesmyslně přehnaně tam vychvaloval úplně základní úkony.

Něco jako. Kliknul na quest-givera a začal. Je tu naprosto super že tu vlastně takhle jednoduše kliknu na NPC a to mě dá quest. To je fakt super ne ? Nebo: Teď se hodím do stealthu .. takhle ... no neni to naprosto cooool ? No a potom se připlížim ze zadu v mobovi a můžu ho zničit zezadu. No neni to fakt coool ? Všude můžu na zemi nacházet různé věci, které kdyz seberu, tak se můžu dozvědět něco o místní fauně. To je fakt naprosto super věc!

Dost mě to pobavilo. :-)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000