Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Hellgate Global
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author  Topic Next Topic  

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 09/08/2011 :  10:41:02  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
http://hellgate.t3fun.com/Home/Home.aspx

Tak se přiznejte kdo hraje?

Já se do toho zas pustil a zatím mě to vážně baví.

Ještě vybrané info z FAQ:

Will there be a character wipe?
- There will be no character wipe for this phase (the one that's gonna start this today - June 30, 2011).

What is this ticket system?
- This "ticket" would appear as an in-game item that is available in our premium item mall. By using this, it would allow you to have access to Act3 contents till Abyss.

What are the contents that's you can open when you activate one ticket?
- Acts 3-5
- Stonehenge
- 2nd Attack
- Abyss

Do we have to purchase tickets for every character?
- No, the ticket is good for all 6 characters that you would create in your account. To make things simpler, 1 ticket = 1 account access

How much would that ticket cost?
- 4000 Tcoins.

5000 TCoin = $5
10000 TCoin = $10
30000 TCoin = $30
50000 TCoin = $50

Jinak tickety se normálně dají koupit za ingame prachy na burze. Cena je cca 400 000 - 450 000 palladia. Můj blademaster má teď tak v 90% free contentu něco přes 200 000. Takže pokud chcete šetřit, tak si myslím, že za dvě postavy dolevlené až do konce free contentu si ten ticket koupíte. Ale počítejte s tím, že až dodělaj Tokyo, tak bude třeba ticket další.

EDIT: Tak jsem konečně narazil na konec free contentu. Mám 340 000 palladia.

EDIT2: Kámoš co nešetřil má nicméně 140 000.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 09/08/2011 14:29:34

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 09/08/2011 :  12:05:51  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
ja to mam,ale je to ultra scam proste a mam k tomu moralni zabranu
Z te nasi bojanske party + mych kamosu z realu ma asi 15lidi originalku,kterou jsem si koupili za krasnych 1600 kc hned jak to vyslo a hned po 4letech "cekani" a hypu kterym nas masirovali

Multiplayer kvuli kterymu sme to kupovali byl tak zabugovanej ze to nemelo cenu se snazit hrat spolecne,coz bych sice prekous,pac to byla fakt dobra hra,ale za par mesciu to vypnuli...a ted to za dva roky prodavaj znova pod trosku jinym jmenem a to ze jsem si to za 1600 koupil absolutne nema vliv..scam jak prase a tvarej se jako ze je vsechno uplne vporadku

Pak hrozne rad ctu moralisticky kydy o tom ze pirateni a freeshardy jsou spatny...hahaha

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 09/08/2011 :  14:18:39  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

ja to mam,ale je to ultra scam proste a mam k tomu moralni zabranu
Z te nasi bojanske party + mych kamosu z realu ma asi 15lidi originalku,kterou jsem si koupili za krasnych 1600 kc hned jak to vyslo a hned po 4letech "cekani" a hypu kterym nas masirovali

Multiplayer kvuli kterymu sme to kupovali byl tak zabugovanej ze to nemelo cenu se snazit hrat spolecne,coz bych sice prekous,pac to byla fakt dobra hra,ale za par mesciu to vypnuli...a ted to za dva roky prodavaj znova pod trosku jinym jmenem a to ze jsem si to za 1600 koupil absolutne nema vliv..scam jak prase a tvarej se jako ze je vsechno uplne vporadku

Pak hrozne rad ctu moralisticky kydy o tom ze pirateni a freeshardy jsou spatny...hahaha



Flagship studios uz neexistuji. Provozuje to nekdo uplne jinej. Ja si naopak myslim, že tenhle system, kdy se ticket da koupit za ingame prachy a neni to nejak extremni farma, je vcelku fajn. A to jinak mikrotransakce vazne nemusim.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 09/08/2011 :  14:28:24  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Jinak na čem chtěj asi vydělávat:

Respec skillů - 12 000 Tcoins
Rexpec statů - 10 000 Tcoins
Rozšíření inventáře na X dní
Auto rozbíjení itemů na součástky pod určitou kvalitou itemu na x dní
Auto identifikace na x dní
Klasickej maphack z D2 na x dní
Boost XP na x dní

Žádný meč s milion dmg v shopu není.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 09/08/2011 :  15:06:28  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Dynty

ja to mam,ale je to ultra scam proste a mam k tomu moralni zabranu
Z te nasi bojanske party + mych kamosu z realu ma asi 15lidi originalku,kterou jsem si koupili za krasnych 1600 kc hned jak to vyslo a hned po 4letech "cekani" a hypu kterym nas masirovali

Multiplayer kvuli kterymu sme to kupovali byl tak zabugovanej ze to nemelo cenu se snazit hrat spolecne,coz bych sice prekous,pac to byla fakt dobra hra,ale za par mesciu to vypnuli...a ted to za dva roky prodavaj znova pod trosku jinym jmenem a to ze jsem si to za 1600 koupil absolutne nema vliv..scam jak prase a tvarej se jako ze je vsechno uplne vporadku

Pak hrozne rad ctu moralisticky kydy o tom ze pirateni a freeshardy jsou spatny...hahaha



Flagship studios uz neexistuji. Provozuje to nekdo uplne jinej. Ja si naopak myslim, že tenhle system, kdy se ticket da koupit za ingame prachy a neni to nejak extremni farma, je vcelku fajn. A to jinak mikrotransakce vazne nemusim.



Ono existuje nexistuje to me je celkem putna..hru jsme si koupili,oni ji zanedlouho vypnuli,a ted pod jinou firmou s lehce pozmenenym nazvem "prodavaj" nemlich tu samou hru znova
ja kvuli tomu zadny druzstvo podvedenych zakazniku zakladat nebudu,ale je to prasarna a ikdyz jim to diky nejakem okdliknute EULA prochazi skrz pravni system bez poskozeni,divim se ze to prochazi u hracu samotnych..
Ja to hrat nebudu,a preju jim brzky krach,spoustu DDoS utoku,goldspameru a celkove totalni fail.

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/08/2011 :  15:49:51  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
haters gonna hate, někdy by si se měl Dynty vrátit na zem ...

nějak mi nedochází, co nechápeš na tom, že nějaká firma zkrachovala, tu hru potom někdo koupil a teď ji chce provozovat

to mi jako chceš říct, že půjdeš prudit novýho majitele hospody, že ti ten předchozí prodal hnusný pivo ?
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 10/08/2011 :  14:00:15  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

haters gonna hate, někdy by si se měl Dynty vrátit na zem ...

nějak mi nedochází, co nechápeš na tom, že nějaká firma zkrachovala, tu hru potom někdo koupil a teď ji chce provozovat

to mi jako chceš říct, že půjdeš prudit novýho majitele hospody, že ti ten předchozí prodal hnusný pivo ?


no ja to chapu,ale jestli se mi to libi nebo s tim souhlasim,to uz je vec jina :)
a nejak sem si nevsiml ze by blizzard prjmenoval Diablo II na Biablo II,potom co byl koupen jinou spolecnosti :)

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 10/08/2011 :  15:29:59  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
nevím o tom, že by Blizzard zkrachoval nebo že by za posledních 10 let změnil vlastníka, takže nechápu jak to souvisí
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/09/2011 :  19:02:13  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
cetl jsem, ze lidi strasne nadavaji, ze to zase desne laguje.
platit za verejnou betu byt by to byl jeden dolar mi prijde taky jako vysmech a ze to pry koupila jina spolecnost? a dostal nekdo nazpet z ty trzby za to teda? nekdo z tech ldi, co si tenkrat koupili dozivotni predplatne? :) minimalne ten, co to koupil musel vedet hru s jakou minulosti kupuje a ze by tam snad nebyly zadne kapitalove vazby se mi nechce ani trochu verit
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 07/09/2011 :  00:49:17  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

cetl jsem, ze lidi strasne nadavaji, ze to zase desne laguje.
platit za verejnou betu byt by to byl jeden dolar mi prijde taky jako vysmech a ze to pry koupila jina spolecnost? a dostal nekdo nazpet z ty trzby za to teda? nekdo z tech ldi, co si tenkrat koupili dozivotni predplatne? :) minimalne ten, co to koupil musel vedet hru s jakou minulosti kupuje a ze by tam snad nebyly zadne kapitalove vazby se mi nechce ani trochu verit



Já vážně nechápu, na co si stěžujete?
Lagy? Nikdy jsem neměl ani náznak.
Veřejná beta? Nic se mazat už nebude.
Neplatnej lifetime membership? Tady má každej! Ano i stonehange, ano i tower station, closed station i abyss.

Místo toho, aby se lidi radovali, že někdo obživil jejich oblíbenou hru a v podstatě za to nic nechce, tak si stěžujete?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 07/09/2011 :  12:30:26  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by vool

cetl jsem, ze lidi strasne nadavaji, ze to zase desne laguje.
platit za verejnou betu byt by to byl jeden dolar mi prijde taky jako vysmech a ze to pry koupila jina spolecnost? a dostal nekdo nazpet z ty trzby za to teda? nekdo z tech ldi, co si tenkrat koupili dozivotni predplatne? :) minimalne ten, co to koupil musel vedet hru s jakou minulosti kupuje a ze by tam snad nebyly zadne kapitalove vazby se mi nechce ani trochu verit



Já vážně nechápu, na co si stěžujete?
Lagy? Nikdy jsem neměl ani náznak.
Veřejná beta? Nic se mazat už nebude.
Neplatnej lifetime membership? Tady má každej! Ano i stonehange, ano i tower station, closed station i abyss.

Místo toho, aby se lidi radovali, že někdo obživil jejich oblíbenou hru a v podstatě za to nic nechce, tak si stěžujete?



Tak tys neměl nikdy ani náznak, já četl poměrně rozsáhlý a ubrečený diskuze o tom, jak to děsně laguje a jak se to prej nedá hrát.
Nestěžuji si, já za to tenkrát platit ochoten nebyl, hrál jsem jen základ. O moc jsem nepřišel, stejně mi to přijde jako podraz už třeba kvůli tomu, že ten časovej rozdíl mezi tím vybíráním peněz za lifetime a oznámením ukončení byl malej na to, abych uvěřil, že netušili, že to špatně skončí....
Přeji hodně zábavy.

Edited by - vool on 07/09/2011 12:31:29
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 16/09/2011 :  03:53:51  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
lidi co hraji se sdruzuji na hellgate.cz hraje to tak 100 cechu. nikdo nikdy nepsal ze by mel jedinej lag.

hra je zadarmo - ano, jen do urcite faze, kde je zapotrebi zaplatit 4$. Myslim si, ze 4$ za to, ze muzeme opet hrat (a ze je tam hafo veci navic, abrzo pribude ZDARMA celej novej svet - tokio), je myslim slusna suma.

Jinak ja hellgate kupoval v den kdy vysel za nakejch 500kc, takze nevim co tu dynty lze o 1600kc. To ho asi nekdo obral nebo ma neco s pameti :). 1600 stalo wowko kdyz vyslo. Nebo GW s datadiskama. Ale ne hra, ktera mela malej multak a hafo lidi ji kupovalo (a porad jeste kupuje) kvuli singlu.

Nechal bych dyntyho umlatit lidma ze vsech zrusenejch her kteri by si klidne tu hru znova koupili i za tech 1600 jen aby znova vznikla (tabula rasa.. a jine).

Jo, kdyby chteli onech xxx dolaru ale kdyz chtej jen 4? tak nechapu jak muze dynty takhle neco rikat. Ta korejska firma na te hre rok makala, jsou tam stovky novejch itemu, monster atd. Dynty - styd se.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 17/09/2011 :  12:50:46  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier


hra je zadarmo - ano, jen do urcite faze, kde je zapotrebi zaplatit 4$.



Je úplně zadarmo. Žádný dolary nejsou potřeba. Koukni na aukci, nebo na můj první post.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 27/10/2011 :  16:22:55  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

lidi co hraji se sdruzuji na hellgate.cz hraje to tak 100 cechu. nikdo nikdy nepsal ze by mel jedinej lag.


Prooostě si nemůžu pomoct no....
Já tedy na tom Hellgate.cz vidím stále nejen že si lidí stěžují, ale dokonce o tom běžně píše tvůrce stránek.
Viz třeba zde:
http://hellgate.cz/index.php?/archives/361-Kupony-opet-co-no-prodlouzeny-jak-prekvapive.html
nebo si prostě stačí projít novinky a komentáře ...
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 29/10/2011 :  00:39:59  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Rodier

lidi co hraji se sdruzuji na hellgate.cz hraje to tak 100 cechu. nikdo nikdy nepsal ze by mel jedinej lag.


Prooostě si nemůžu pomoct no....
Já tedy na tom Hellgate.cz vidím stále nejen že si lidí stěžují, ale dokonce o tom běžně píše tvůrce stránek.
Viz třeba zde:
http://hellgate.cz/index.php?/archives/361-Kupony-opet-co-no-prodlouzeny-jak-prekvapive.html
nebo si prostě stačí projít novinky a komentáře ...


Ano, procházej novinky a komentáře místo toho, aby sis to zkusil...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/10/2011 :  13:26:54  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Rodier

lidi co hraji se sdruzuji na hellgate.cz hraje to tak 100 cechu. nikdo nikdy nepsal ze by mel jedinej lag.


Prooostě si nemůžu pomoct no....
Já tedy na tom Hellgate.cz vidím stále nejen že si lidí stěžují, ale dokonce o tom běžně píše tvůrce stránek.
Viz třeba zde:
http://hellgate.cz/index.php?/archives/361-Kupony-opet-co-no-prodlouzeny-jak-prekvapive.html
nebo si prostě stačí projít novinky a komentáře ...


Ano, procházej novinky a komentáře místo toho, aby sis to zkusil...


Já jen reagoval na výmysly, který jsem tu našel :)
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 31/10/2011 :  00:04:51  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Rodier

lidi co hraji se sdruzuji na hellgate.cz hraje to tak 100 cechu. nikdo nikdy nepsal ze by mel jedinej lag.


Prooostě si nemůžu pomoct no....
Já tedy na tom Hellgate.cz vidím stále nejen že si lidí stěžují, ale dokonce o tom běžně píše tvůrce stránek.
Viz třeba zde:
http://hellgate.cz/index.php?/archives/361-Kupony-opet-co-no-prodlouzeny-jak-prekvapive.html
nebo si prostě stačí projít novinky a komentáře ...


Ano, procházej novinky a komentáře místo toho, aby sis to zkusil...


Já jen reagoval na výmysly, který jsem tu našel :)


Takže ty označuješ moje vlastní osobní zkušenosti ze hry za výmysly na základě toho, co sis někdy někde přečetl?

EDIT: Jinak jsem si přečetl ten tvůj link i ofic diskuze. To o čem mluvíš není lag, ale chyba hry, kdy FPS spadnou na nějakou dobu (klidně půl minuty = většinou smrt) téměř na nulu. Mě se to nestává, ale co jsem mluvil s lidma, tak se jim to stává cca jednou za 4-5 hodin.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 31/10/2011 00:10:06
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 31/10/2011 :  17:40:15  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Rodier

lidi co hraji se sdruzuji na hellgate.cz hraje to tak 100 cechu. nikdo nikdy nepsal ze by mel jedinej lag.


Prooostě si nemůžu pomoct no....
Já tedy na tom Hellgate.cz vidím stále nejen že si lidí stěžují, ale dokonce o tom běžně píše tvůrce stránek.
Viz třeba zde:
http://hellgate.cz/index.php?/archives/361-Kupony-opet-co-no-prodlouzeny-jak-prekvapive.html
nebo si prostě stačí projít novinky a komentáře ...


Ano, procházej novinky a komentáře místo toho, aby sis to zkusil...


Já jen reagoval na výmysly, který jsem tu našel :)


Takže ty označuješ moje vlastní osobní zkušenosti ze hry za výmysly na základě toho, co sis někdy někde přečetl?

EDIT: Jinak jsem si přečetl ten tvůj link i ofic diskuze. To o čem mluvíš není lag, ale chyba hry, kdy FPS spadnou na nějakou dobu (klidně půl minuty = většinou smrt) téměř na nulu. Mě se to nestává, ale co jsem mluvil s lidma, tak se jim to stává cca jednou za 4-5 hodin.


Já zde (jak vidno mmch z citací, které si zde stále kopírujeme) reagoval na Rodierovo konstatování:"lidi co hraji se sdruzuji na hellgate.cz hraje to tak 100 cechu. nikdo nikdy nepsal ze by mel jedinej lag"
Ja to komentoval tim, že na tom hellgate.cz vidím, že si tedy lidé stěžují a dokomce si stěžuje i tvůrce stránek.
Jestli si stěžují na lagy nebo na něco jiného imo nemá moc smysl hodnotit, protože nevíš, jestli to ti lidi umí poznat. Ale rozhodně si tam lidé stěžují i na ty lagy či "lagy".
Takže tvé osobní zkušenosti jsem nijak neoznačoval. Nicméně neznám tě a tudíž jistě chápeš, že pro mne mají tvé osobní zkušenosti podobnou hodnotu jako třeba osobností zkušenosti SuE nebo někoho jiného odtamtud (tedy neposouditelnou), to píši jen že je zbytečný se podivovat, že bych třeba neupřednostnil osobní zkušenosti tvé před osobními zkušenostmi lidí, co píší tam.
Za výmysl jsme tedy označil konstatování, že na hellgate.cz nikdo nikdy nepsal o lazích...ale myslím, zas takhle to pitvat nemusíme :)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 01/11/2011 :  08:08:05  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
bila je fakt videt nejhur, i kdyz ...

lastfm

Edited by - Rashaverak on 01/11/2011 08:08:29
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/12/2011 :  12:01:25  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak jak se říká, nejlépe nedat na řeči a vyzkoušet osobně.
Díky vánočnímu eventu, kde je možno získat ticket do aktu 3 zdarma jsem opravdu po pár dnech hraní měl (pokud se nepletu a ve hře jsou jen dva playcené tickety) celý obsah hry zdarma(ticket na Tokio jsem si koupil za ingame penize lehce nashromazdene na jedne postave za cca 25lvl). Samozřejmě jen v základním provedení bez všech těch udělátek, které se dají ve hře přikoupit za real penízky.
Někdo tu psal, že za real peníze si nejde pořídit "super meč" atd. To bych popřel, za real penízky sice není super meč, ale dají se přikoupit staty, skill pointy apod a spousta dalších udělátek, která vám ať už přímo či nepřímo pomohou postavu dostat na poněkud jinou úroveň.
Ve hře zůstala spousta prostorových bugů, které si pamatuji z originálu ve velmi podobném provedení.

Laguje to! Disconectuje to. Vzhledem k tomu, jak je hra instacovaná není problém ztratit třeba dvouhodinový postup ve hře.( jak se mi stalo dnes při pokusu o zabití Rashaveraka :p)

Výsledek pro mne je, že si to nechávám nainstalované a asi si to ještě někdy zkusím vzhledem k faktu, že to mám vlastně opravdu FREE. Taky jsem zvědav, jak moc to začne blbnout, až se dostanu do Stonehenge a Tokio ....

doplneni:
samozrejme mi to nedalo a tak jsme to pustil hned onen vecer, kdy jsem psal puvodni cast tohoto prispevku

Na toho Rashaveraka jsem se dotal napotreti, podruhe mi to opet spadlo mistnost pred nim

Prubezne to hraji dal a mohu znovu a zodpovedne informovat, ze lagy tam jsou, ne male a pomerne casto, disconnecty jsou take, ve vecernich hodinach tedy zrejme pri vetsim poctu hracu to evidentne nestiha

neprijemne zazitky z tohoto jsou vsak umocneny tim, jak je hra postavena....tedy oproti puvodnimu Hellgate hra zaznamenala jednu imo podstatnou zmenu v ozivovani a to tu, ze pokud postava zemre, muzu bud nazpet do stanice a tedy ztratit veskery progress a nebo pouit ressurection scroll, ktery je pokud se nemylim v zasade k dispoici jen z premium shopu, pripadne par kusu lze ziskat z eventu ci jinych bonusovych prileztosti

velmi spatny dojem na me udelal binec, ktery zjevne maji v necem, o by se snad vzdalene dalo nayvat vyvazenosti ci nejakym systemem hry.
Kuprikladu v oblasti Stonehenge jsem se svym 32lvl evokerem mel v nekterych castech problemy a i nektera jednotliva pekelna zjeveni nebylo plne snadne zabit i kdyz byla na mem levelu, oproti tomu v oblasti Second Attack jsem probihal oblasti s certiky na levelu 37 takrikajic s prstem v nose a pokud nektery z nich neracil uhnout byl vetsinou zabit jedinou ranou.
Kdyz jsem zkusil oblast s certiky na levelu 40 v te oblasti Second Attack tedy +8lvl vzhledem k me postave zabijeli se o trochu hue, rekl bych tak v prumeru na jednu a pul rany, ale hratelne uz to moc nebylo, to ovsm jen diky castym umrtim ve chvilich, kdy se do mne obulo vice mobu najednou.

Zkouším to zatím dál, ale zatím opravdu musím souhlasit s temi lidmi z hellgate.cz , kteri na to nadavaji

Edited by - vool on 21/12/2011 18:45:13
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/01/2012 :  20:55:49  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
co se poslednich novinek v deni na serverech HGG tyce je asi nelepsi nakouknout na ofi fora, pokud to nesmazou, jde si tam udelat slusny obrazek o tom, jak to asi funguje

btw to co t3fun predvadi v "boji" proti "goldsellerum" je naprosto ohromujici ... proste nejsem schopen uverit tomu, ze to neprodavaj sami oni ....

pisu to jen, aby se vedelo, pro me proste cokoliv je spojeny s jmenem Bill Roper, pripadne spolecnostmi jako Hanbisoft ci t3fun zavani zlodejnou a myslim, ze nejen pro me

Edited by - vool on 04/01/2012 20:56:49
Go to Top of Page
   Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000