Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 MOBA Games
 League of Legends
 Dota 2
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 04/12/2011 :  14:15:11  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
když si to člověk veme, tak veškerý podklady pro hru už měli, engine z velký části taky, takže co zbývalo udělat nově a pořádně ?

lobby

když se tam člověk podívá, tak co tam dneska je ? prakticky nic

čekal bych všechno to co Dote chybělo a museli to nahrazovat hráči vlastníma silama, nějaký žebříčky, možnost pořádat ligy, turnaje atp.

nic z toho tam ale není a to rozhodně nebude věc co dodělají za 14 dní, pokud to chtějí udělat pořádně a líp než ostatní
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 04/12/2011 :  17:08:18  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Vsak oni nerikaji ze to budou vydavat pristi mesic. Co sem tak cetl tak to jeste trictvrte roku potrva. Takze casu maji dost.

LoL to nemelo jeste rok po startu tak nevim co tu resis :).

Ja sem rad ze mam moznost hrat v bete a musim rict ze je to perfektne hratelny. Moznost reconnectu je, shop je vylepsenej, ovladani taky takze zbejva dodelat jen ty statistiky. Replay je jinak taky hotovej se vsema statistikama takze pohoda.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 04/12/2011 :  17:16:42  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Vsak oni nerikaji ze to budou vydavat pristi mesic. Co sem tak cetl tak to jeste trictvrte roku potrva. Takze casu maji dost.

LoL to nemelo jeste rok po startu tak nevim co tu resis :).

Ja sem rad ze mam moznost hrat v bete a musim rict ze je to perfektne hratelny. Moznost reconnectu je, shop je vylepsenej, ovladani taky takze zbejva dodelat jen ty statistiky. Replay je jinak taky hotovej se vsema statistikama takze pohoda.



Možnost napojit se a koukat na probíhající hru nikde jinde není, to je super. Ale zrovna u toho shopu jsem skeptičtější než ty :)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 04/12/2011 :  17:18:01  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

když si to člověk veme, tak veškerý podklady pro hru už měli, engine z velký části taky, takže co zbývalo udělat nově a pořádně ?

lobby

když se tam člověk podívá, tak co tam dneska je ? prakticky nic

čekal bych všechno to co Dote chybělo a museli to nahrazovat hráči vlastníma silama, nějaký žebříčky, možnost pořádat ligy, turnaje atp.

nic z toho tam ale není a to rozhodně nebude věc co dodělají za 14 dní, pokud to chtějí udělat pořádně a líp než ostatní



Přidali funkční matchmaking. Dokonce bych si troufl tvrdit, že nejlepší na trhu.
Žebříček ratingu tam v podstatě je, jen není vidět.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 04/12/2011 :  17:27:51  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
já tu nic neřeším, jen hodnotím aktuální stav

prostě od Valve bych čekal mnohem víc, narozdíl od garážový firmy typu Riot Games mají prakticky neomezený zdroje, většinu infrastruktury už dávno přípravený a tu hru jenom překlápějí z jednoho enginu do druhýho, takže se až tolik nenadřou

co kdy měly jiný hry je mi upřímně ukradený, Ford T byl na začátku 20. století asi dobrý auto, ale dnes bych si takovej krám na ježdění do práce nekoupil

je to hra pro rok 2012 a dělá to Valve, očekávám odpovídající výsledek zatím je tam ta přidaná hodnota proti normální Dote dost malá ...

quote:
Originally posted by Kar-Chee


Přidali funkční matchmaking. Dokonce bych si troufl tvrdit, že nejlepší na trhu.
Žebříček ratingu tam v podstatě je, jen není vidět.



žebříček tam je, ale není vidět ? :] WTF

to je mi jasný, že to lidi k sobě nehází na základě náhodných čísel, ale solo queue matchmaking na základě nějakýho čísla mi dnes už příjde teda hodně old school

vem si třeba co umožňují klienti na poker, člověk si může vytvořit vlastní "klub" a v něm pořádat ligy, turnaje, nastavovat jim jednotlivý parametry a všechno je tam vidět včetně historie

ideální věc pro Dotu, herní servery a progamingový organizace by mohly vypisovat vlastní ligy a turnaje, člověk by měl možnost to sledovat online, případně se koukat do historie a sledovat replaye

možná jsem byl jenom naivní, když jsem čekal, že ta hra prostě bude bomba a Valve posune celej žánr o řád dál ...

Edited by - Isac on 04/12/2011 17:39:13
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 04/12/2011 :  17:50:14  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ja s tebou isacu v plno vecech souhlasim, ale ty to hodnotis uz jako vydanou hru, pricemz je to narychlo spichnuty do stavu aby mohli udelat ten turnaj.

Nevim jak maj naplanovanej marketing, ale myslim, ze to rushnuli kvuli turnaji a do roka to vydaji se vsim vsudy se vsi paradou a dalsim turnajem a treba i turnajem kde se budou moct kvalifikovat vsechny teamy a ne jen ty vybrany.

Hodnot to zatim jen jako betu. Kritiku toho co tam neni a melo by bych si nechal az po vydani.

A vubec, nastup na steam a dame si nejakou 5v5. Ty, ja, karchee, gorth + nejakej patej.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 04/12/2011 17:52:23
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 04/12/2011 :  18:04:46  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
já jen hodnotím aktuální stav, až tam ty věci dodělají, tak to ohodnotím znova

ono taky není moc o čem mluvit, herně je to Dota, takže tam žádný překvapení

GUI se mi moc nelíbí, speciálně obchod, ten mi příjde horší než v původní Dote, ale není to nic co by mi trhalo žíly

věc se má tak, že nevidím důvod, proč bych do tý hry v tomhle stavu šel (je to obrovská investice času), pokud dodělají to co jsem říkal, tak se to možná změní ...

Edited by - Isac on 04/12/2011 18:05:06
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 04/12/2011 :  19:24:26  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No ty vole, obchod v normalni dote mi dl tak tyden, nez sem se naucil kde co je a hlavne zabralo dost casu cokoli koupit. Obchod v dote 2 mi prijde nahodou fajn :). Nevim proc ale fakt nakupuju rychle. Je fakt ze znam temy z replayu turnaje, ktery sem sledoval asi 3x kazdej, ale i tak mi prijde prehlednej a fakt dobrej. Stejnej jako v hon treba.

A logni na steam a pojd se mnou dat aspon jednu hru.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 04/12/2011 19:29:58
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 04/12/2011 :  22:11:29  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

žebříček tam je, ale není vidět ? :] WTF



Tím jsem myslel, že nějaký data mají, ale nezobrazují je. A mně se to spíš líbí. V HoNu se každý bojí, aby si nepokazil K/D ratio nebo aby mu neklesl rating. Tady by to v tomhle směru mohlo být uvolněnější...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 05/12/2011 :  08:32:41  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Btw. v LoL teď taky přidali (přidávají?) možnost sledování her.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 05/12/2011 :  13:12:13  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Isac

žebříček tam je, ale není vidět ? :] WTF



Tím jsem myslel, že nějaký data mají, ale nezobrazují je. A mně se to spíš líbí. V HoNu se každý bojí, aby si nepokazil K/D ratio nebo aby mu neklesl rating. Tady by to v tomhle směru mohlo být uvolněnější...



o to bych se nebál, nějakej pekelnej žebříček tak určitě bude, je potřeba se podle něčeho přeměřovat
Go to Top of Page

Gaunero
Starting Member

44 Posts

Posted - 06/12/2011 :  18:04:52  Show Profile Send Gaunero a Private Message  Reply with Quote
.

Edited by - Gaunero on 06/12/2011 21:12:10
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 26/12/2011 :  22:31:27  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Dotka 2 super. Klidne uz by to mohli i vydat. Jen by mohli nejak poresit statistiky. Aspon bych chtel vedet jakej mam rating. tipuju to na PG uroven s 31/15 W/L.


DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 27/12/2011 :  17:45:36  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Hraje tu nekdo tu dotu? At nemusim davat porad jen s pugem.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/12/2011 :  00:15:46  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Hraje tu nekdo tu dotu? At nemusim davat porad jen s pugem.



Tipl bych, ze vsichni hrajou SWTOR :)

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 28/12/2011 00:15:56
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 28/12/2011 :  01:58:09  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
j, od nás hraje spousta lidí SWTOR, někteří se vrátili zpátky do League of Legends a v Dote zůstali asi jen ti co předtím hráli hodně HoN / Dotu

osobně jsem to taky odložil, čekám jestli to nějak znatelně vylepší ...
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 28/12/2011 :  17:33:16  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Hm, dnes mam pujcenej acc od kamose do swowtor tak uvidim ten zazrak. Pocitam ze sem to klasicky dyl stahoval nez to budu hrat.

Na dote me ted zacina stvat jen to ze to nehraje moc znamejch a tak 90% her hraju s pugama :(.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 28/12/2011 :  17:43:01  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
zázrak neuvidíš, ani to nestahuj, kopie WoW se světelnejma mečema :]
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 28/12/2011 :  18:32:05  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No to ja vim, jen se chci na vlastni oci presvedcit. Navic si chci potvrdit to co porad rikam, ze to fude fail a za tri mesice v sekci swowtor bude sotva jeden prispevek denne.

Jinak ted sem si dal uzasnou serii vytezstvi s omni knigtem. 11 v rade :D

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 28/12/2011 18:32:45
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 28/12/2011 :  18:56:22  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
@mandorallen
ale s tim tak nejak vsichni co tam jsme pocitame ;-)...

uvidime jesti si dam opacko i s jinym povcem na class quest linii

no mmo
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 28/12/2011 :  20:15:03  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Hm, tak skoda elektriky kterou sem venoval stahovani. Ta minihra v te lodi, kde strilis najaky cipoviny kolem kterejch litas, poradne ani tu lod neridis, jen ji naklanis a hybes kurzorem ma byt jako co? :D

Naka imitace arkad z amigy? :D

Fakt silenost tahle hra. Ta hra je opravdu fakt jen pro fandy SW kteri to hrajou kvuli pribehu. To ja bohuzel nejsem takze po necele hodince uninstal.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 28/12/2011 20:15:25
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 29/12/2011 :  08:58:44  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Hm, tak skoda elektriky kterou sem venoval stahovani. Ta minihra v te lodi, kde strilis najaky cipoviny kolem kterejch litas, poradne ani tu lod neridis, jen ji naklanis a hybes kurzorem ma byt jako co? :D

Naka imitace arkad z amigy? :D

Fakt silenost tahle hra. Ta hra je opravdu fakt jen pro fandy SW kteri to hrajou kvuli pribehu. To ja bohuzel nejsem takze po necele hodince uninstal.



Pro mě je ta hra komplet o příběhu. Prostě Kotor 3. Navíc občas s coopem :)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 29/12/2011 :  10:16:12  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Jenže na Kotor 2 se ta hra vůbec nemůže dostat. Příběh i rpg vývoj tam byl 10x lepší. Jen tak offtopic.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 29/12/2011 :  19:12:20  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak, sem rad, ze se vsichni zhodneme na tom, ze je to fail.

Ted mi ale reknete, kdo se mnou bude kurva hrat tu dot 2? :)

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/12/2011 :  23:44:41  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen
Ted mi ale reknete, kdo se mnou bude kurva hrat tu dot 2? :)



na tom jsme se shodli uz davno ze je to jeste horsi fail

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 30/12/2011 :  03:56:10  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Mandorallen
Ted mi ale reknete, kdo se mnou bude kurva hrat tu dot 2? :)



na tom jsme se shodli uz davno ze je to jeste horsi fail



no vlastně je to u obou her stejná situace

SWTOR je taky přesná kopie jiný hry, jen v novým enginu :]

Go to Top of Page

Gaunero
Starting Member

44 Posts

Posted - 08/01/2012 :  23:49:12  Show Profile Send Gaunero a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Tak, sem rad, ze se vsichni zhodneme na tom, ze je to fail.

Ted mi ale reknete, kdo se mnou bude kurva hrat tu dot 2? :)



pridam si ta na steam, snad sa nejako najdeme :)
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 22/06/2012 :  18:17:57  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak dota bude asi zdarma a budou mikro poplatky. Vypada to fakt dobre. Sice bych raci aby to nebylo zdarma, ale maj to vymysleny pekne. Customizace hrdinu pres armor sety a zbrane. Zatim je tam toho troska, ale fakt mazec.

Btw. zuije jeste Isac? Ho nejak nevidam nikde ted. Si nasel babu nebo co?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 22/06/2012 :  18:48:27  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Btw. zuije jeste Isac? Ho nejak nevidam nikde ted. Si nasel babu nebo co?
Borca .

Edited by - PRIBOO on 22/06/2012 18:48:46
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 23/06/2012 :  10:24:44  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak hlavne ze je spokojenej :).

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 06/07/2012 :  10:25:27  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
Zdravim, nema nekdo volny invite key na dotu 2?

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 04/08/2012 :  09:12:05  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak dota ma super vychytanej replay. Muzu si stahnout zapasy z turnaje a vybrat si dokonce i kameru a zvuk nekteryho z komentatoru. Takze je to jako to sledovat live na streamu, akorat v max kvalite a se spozdenim. Fakt super, hlavne ty vychytany grafy, tabulky a tak.

Takhle to ma vypadat u hry, ktera je pripravena na PG uroven.

Jo a stale hledam lidi, kteri hrajou dotu. Kdyztak si me na steamu pridejte. Nick: Gorf

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 04/08/2012 09:13:22
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 04/08/2012 :  13:20:12  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
tak teď už jen zbývá vymyslet jak do toho klienta narvat reklamy a sehnat někoho kdo si je bude kupovat ...

Edited by - Isac on 04/08/2012 13:44:45
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 04/08/2012 :  14:18:44  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Proc myslis? Ten shop jim sype uz ted v bete.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 04/08/2012 :  14:27:54  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
spousta lidí v progamingu žije hlavně z příjmu z reklam, když streamují svoje hry, takže dokuď něco takovýho nebude v klientovi, tak nebude velká vůle přesunout se z videa na own3d/twitch.tv přímo do hry, což je škoda
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 05/08/2012 :  17:40:46  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak ono to muzes ze hry sledovat i live... teda s 20 sec spozdenim, ale za to si musis odemcit platbou.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 05/08/2012 :  17:44:56  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
jasně, ale kolik takovejch lidí se najde, co něco zaplatí, speciálně ve hře co je zadarmo

no to se ostatně uvidí, až se ta hra trochu rozjede, třeba to bude fungovat
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 22/08/2012 :  13:16:17  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Nevím, jestli je chyba na mojí straně přijímače, ale DOTA2 klienta jsem si stáhnul a chtěl se podívat na zápasy. V naprosté většině případů mi klient funguje mírně řečeno podivně:
zvolím turnaj, navolím již ukončené zápasy a kliknutím na zápas se chci podívat. nic se nestane. A´t klikám kam klikám, tak nic.
u pár zápasů z nejnovějšího turnaje se kliknout dá, ale buď jsem měl "štěstí" nebo je celá hra tragédie. Z 20 zápasů, které jsem viděl, byly všechny 5 minut, jelikož se někdo odpojil. V seznamu se nedá podívat na délku videa a tedy ofiltrovat tyto nesmyslné položky.
Při minulém spuštění mi přes obrazovku naběhlo okno z dotazem, jak moc pokročilý hráč jsem. to by nebylo tak špatné, ale okno se nedalo potvrdit, nedalo se nic zvolit-. musel jsem ukončit klienta, ale i po druhém spuštění tam okno pořád straším.

Z mého pocitu zatím dost hrůza.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 22/08/2012 :  16:55:20  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

...



JJ kvůli neexistenci možnosti se vzdát a téměř neexistujícím postihům pro leavery hraju zatím HoN :)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 04/09/2012 :  22:17:37  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Nevím, jestli je chyba na mojí straně přijímače, ale DOTA2 klienta jsem si stáhnul a chtěl se podívat na zápasy. V naprosté většině případů mi klient funguje mírně řečeno podivně:
zvolím turnaj, navolím již ukončené zápasy a kliknutím na zápas se chci podívat. nic se nestane. A´t klikám kam klikám, tak nic.
u pár zápasů z nejnovějšího turnaje se kliknout dá, ale buď jsem měl "štěstí" nebo je celá hra tragédie. Z 20 zápasů, které jsem viděl, byly všechny 5 minut, jelikož se někdo odpojil. V seznamu se nedá podívat na délku videa a tedy ofiltrovat tyto nesmyslné položky.
Při minulém spuštění mi přes obrazovku naběhlo okno z dotazem, jak moc pokročilý hráč jsem. to by nebylo tak špatné, ale okno se nedalo potvrdit, nedalo se nic zvolit-. musel jsem ukončit klienta, ale i po druhém spuštění tam okno pořád straším.

Z mého pocitu zatím dost hrůza.

Hm tak s tim sem se fakt nesetkal. Je fakt, ze sem tam se to divne kousne treba kdyz skonci hra kterou nekdo leavne, ale ze bych s tim mel problemy ktery popisujest to fakt ne.

Co se sledovani replayu tyce tak tam problem nemam. Divam se pravidelne na zaznamy zapasu treba ted z International a uplne np.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 05/09/2012 :  19:24:31  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Khostri

...



JJ kvůli neexistenci možnosti se vzdát a téměř neexistujícím postihům pro leavery hraju zatím HoN :)

Pod do doty nube. Mohli by sme poskladat myslim i 5v5 vcelku casto. Tyhle hry uz pak hrajes proti lidem co sou v parte a tam uz nikdo neleavuje.

Jinak postih za leave v dote je. Sice neni uplne dramatickej ale je. Kdyz leavnes tak te to hodi do matchmakingu s low prio a hledas pak hru treba i pul hodiny. Feederi a jina verbez po reportu dostava ban do low prio poprve na 6 hodin, pak na den atd. Ver mi ze hrat v low prio to radsi do doty ani nelognes. Jednou sem tam spadnul po tom co u nas byla bourka a po prvni hre sem to vypnul a pockal az mi ten postih spadne.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Dc41f
Starting Member

9 Posts

Posted - 06/09/2012 :  17:12:22  Show Profile Send Dc41f a Private Message  Reply with Quote
Low prio muze byt i legrace, vetsi mnozstvi enrageru a looseru koncentrovanych na jednom miste jen tak nenajdete. Rad hraju s klidnejma lidma vic organizovane, tak pokud ma nekdo zajem na steamu jsem jako Dc / Dc41f a povazuju se za pokrocilejsiho hrace support / utility charakteru.

PS: TI2 bylo drsny.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 06/09/2012 :  20:59:56  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Poslal sem ti request. Povazuju se za pokrocilejsiho hrace random hrdinu :). Ne, ve skutecnosti se nejak nezameruju na jeden typ hrdinu. Hraju co je potreba od kazdyho mam par hrdinu, ktery zvladam. Nejoblibenejsi hero je ale rozhodne invoker nebo morphling, pak treba WR, lich nebo CM. Hrdiny ktery absolutne nezvladam jsou witch doc, SK a Chaos knight. S temahle hrdinama failuju na pokrocile urovni :D.

PS: TI2 sem videl jen finale, zbytek matchu sem nejak behem pracovniho procesu nemel cas sledovat, nechavam si to az na sluzebku do indie, kde se nebudu moct vzdalit od hotelu.

Finale a ten zapas pred tim mezi na'vi a tema druhejma cinanama se mi mo moc nelibil. Nemam rad ten cinskej styl a jejich picky. Osobne mam rad styl hry ala MYM ted nevim jak se menujou ten team okolo maelka a misery, Evil Geniuses?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Dc41f
Starting Member

9 Posts

Posted - 07/09/2012 :  13:20:49  Show Profile Send Dc41f a Private Message  Reply with Quote
Supr o vikendu budu urcite hrat par matchu jeste s kamosem, tak muzeme dat. Maelk je EG, Misery hraje za CLG ktery mam docela rad. Ona obecne soucasna nejoblibenejsi metagame, kdy farmim hard carryho na safe lajne s dvouma babysitterama a snazim se nepratelsky pushe zdrzovat dokud neni precpanej k prasknuti, je docela nuda. O to vic me ale iG i LGD prekvapili, protoze byli schopny hrat i hodne agresivne. Smutny je, ze jedinej kdo drzi s cinanama krok, jsou Navi. Ja mam hodne rad jak hrajou complexity - jsou schopny opakovane zabijet nepratelskyho hard carryho a vysoupnout ho ze hry, ale na druhou stranu na to dojeli ve ctvrtfinale kde se jim to vubec nepovedlo.

PS: Urcite mrkn ina Orange vs DK ( nebo tongfu? ted presne nevim ) v looser bracketu. Hra kde picknou DK Tinyho je epicka.

Edited by - Dc41f on 07/09/2012 13:47:15
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 08/09/2012 :  20:02:45  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dc41f
PS: Urcite mrkn ina Orange vs DK ( nebo tongfu? ted presne nevim ) v looser bracketu. Hra kde picknou DK Tinyho je epicka.

tzn co? podle meho nic podobneho neprobehlo ..

Edit : dik , osobne se prave hledam nejake hry ktere zhlednout , protoze se me velka cast picku zdala jednotvarna . Kazdej pudge nebo jinej nestandartni hrdina je velky plus ...

.....
http://volby.kategorie.cz/

Edited by - beldor5 on 10/09/2012 20:39:37
Go to Top of Page

Dc41f
Starting Member

9 Posts

Posted - 10/09/2012 :  15:07:16  Show Profile Send Dc41f a Private Message  Reply with Quote
j moje pamet je strasna, vedel jsem, ze je to orange vs cinani. Je to nakonec tenhle match http://dota2.com/international/game/30/ .
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 19/09/2012 :  15:30:35  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dc41f

j moje pamet je strasna, vedel jsem, ze je to orange vs cinani. Je to nakonec tenhle match http://dota2.com/international/game/30/ .

Mas rech to byla hra roku :D . Nadhernej carry tiny ...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 23/09/2012 :  11:30:13  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dc41f

j moje pamet je strasna, vedel jsem, ze je to orange vs cinani. Je to nakonec tenhle match http://dota2.com/international/game/30/ .

No ty vole.... sem to porad hledal podle tech puvodnich instrukci a nic nenasel... Ted sem se dodival na ten maqtch orange vs ehome a musim rict ze asi nejlepsi hra celyho turnace. Sice strasne opatrna a farmici, ale rozhodne sem necekal ze tiny to takhle utahne :D. Sem si uchcaval smichy kdyz sem videl jak to tam kraji :D. Chena zabil jen cleavem, brood na tri krity pres bkb no moooc :D.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000