Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Rift: Planes of Telara
 RIFT - General
 PROBLÉM - Aktivace digitální edice na triál účtě
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

lediori
Starting Member

4 Posts

Posted - 29/06/2011 :  18:01:45  Show Profile  Send lediori an ICQ Message Send lediori a Private Message  Reply with Quote
Ahoj,
Mám takový větší problém, mám založený účet s free triálem, tak jsem se rozhodl koupit přes steam digitální verzi(50euro) a nevím jak jí mám aktivovat na účtě, pro trial. Podařilo se mně tam akorát vecpat ascended gift pack, který sem dostal k této edici také jako kód, ale kód s produkt keyem už mně to nebere v záložce apply code, kde mě to odkazuje na předplatné. Takže v apply code mám zobrazeno pouze 7 days free trial a ten balíček itemu do hry, ale 30 dnů hraní zdarma nikde. Děkuji předem za rady.

Edited by - lediori on 29/06/2011 18:13:40

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 29/06/2011 :  20:15:38  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No musíš si vybrat předplatné, peníze by ti to ale strhlo až po měsíci, pokud by si mezitím během toho volného měsíce to předplatné nezrušil, ale vybrat ho prostě musíš.

Edited by - spajdr on 29/06/2011 20:17:21
Go to Top of Page

lediori
Starting Member

4 Posts

Posted - 29/06/2011 :  20:31:01  Show Profile  Send lediori an ICQ Message Send lediori a Private Message  Reply with Quote
díky za reakci a no to je super, když člověk nemá kreditku ani paypal, takže stačí zadat měsíční plnění přes paypal dejme tomu?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/06/2011 :  10:58:40  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lediori

díky za reakci a no to je super, když člověk nemá kreditku ani paypal, takže stačí zadat měsíční plnění přes paypal dejme tomu?



Ani, stačí paypal, ale musíš mít na paypal registrovanou ke svému účtu nějakou platební kartu, např. mastercard. Ty nemáš kreditku? Jak si teda kupoval tu hru přes steam? přes známého?
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 30/06/2011 :  11:07:06  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
to stahnul ne? proc by neco platil kdyz nema kreditku .. tys asi upad ne?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/06/2011 :  14:02:19  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

to stahnul ne? proc by neco platil kdyz nema kreditku .. tys asi upad ne?



Nevím, jestli se bavíme o tom samém, já říkám že na to aby si hru zahrál si musí vybrat předplatné a platbu si vybrat přes paypal nebo kreditní kartu, jinak ho to do hry nepustí.
Stáhnul si trial, ale nějak musel zaplatit ten kód přece, tak proto jsem se ptal, jestli přes známého nebo nějak jinak, tipuju na známého.

Btw. teď je CE za 30 Euro
https://eu.riftgame.com/en/products/
Go to Top of Page

Anomaly
New Member

132 Posts

Posted - 30/06/2011 :  14:42:26  Show Profile  Send Anomaly an ICQ Message Send Anomaly a Private Message  Reply with Quote
Já např. koupil CE (pouze klíč) přes Aukro za 399,- kč - platba obyčejným bankovním převodem, takže nemusel mít naprosto nic k tomu, aby získal ten klíč...
Go to Top of Page

lediori
Starting Member

4 Posts

Posted - 30/06/2011 :  15:13:35  Show Profile  Send lediori an ICQ Message Send lediori a Private Message  Reply with Quote
byl jsem dost netrpělivý, nechtělo se mně zakládat paypal a na steamu jsem platil přes paysafecard, díky za odpovědi, můžete to uzavřít
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,54 seconds. on eygor Snitz Forums 2000