Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 The SUN is going down ...
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 01/08/2011 :  16:31:04  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Eagle

ono to z toho videa opravdu vypada jako kdyz vypustits spelice z kurniku a zacnes strilet do vzduchu ... proste tam kazdej beha sem a tam bez zjevnyho radu ..


ale jak jsem říkal, tak je to s každou hrou, já když si pustím video z WoW z nějakýho raidu, tak absolutně nevím o co tam jde, všude tam lítaj nějaký čísla a barvy, ale smysl mi uniká

jo to je asi fakt :) me tam kolikrat unikal smysl i kdyz sem to hral a byl jsem tam

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 02/08/2011 :  14:34:32  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No ja se poseru :D. Na DF ofic forech je ted docela sranda. SUN vypada docela bezradne a hlavni leadri uz se raci ani nevyjadrujou, protoze argumenty nejspis dosly.

Ono obvinovat nekoho ze zergovani, selfisiegovani a multysiege a byt pritom v guide SUN to chce uz vazne pokrocily stadium demence jako ma treba EKS :D. No kazdopadne sranda. Foggen je sleduju posledni dobou top star na DF forech :D.

Skoda ze mam zabanovanej ucet na fora :(

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 02/08/2011 :  15:58:14  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
sranda by to byla, kdyby už to nebylo pár měsíců furt stejný, občas nakouknu, a zatím nevidím žádnej progress :]

jinak se podivuju, jak se může někdo chovat tak afektovaně, kvulí nemovitostem, který nemaj žádnou cenu, ve hře kterou nikdo nehraje a kde nejspíš dojde k totálnímu wipu

ty internety ...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000