Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 CZ ffxiv web
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

shithc
Starting Member

44 Posts

Posted - 11/08/2010 :  15:54:14  Show Profile Send shithc a Private Message  Reply with Quote
Hleda se nazev pro nove ceske straky venovane hre Final Fantasy XIV...kazdy napad vitan :) nejslepsi dostane darek ;)

http://xivpads.com/sig/i/1349938/xivpads.png[/img]

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 13/08/2010 :  11:05:24  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
asi nic moc originalne ale ta pises kazdy tak kazdy: www.ffxiv.cz xD
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 13/08/2010 :  11:41:44  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
me se to blbe pise ff14 by bylo lepsi

lastfm
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 13/08/2010 :  12:58:15  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
www.finalfantasy-online.cz
www.finalfantasy-mmorpg.cz
www.finalfantasyctrnact.cz
www.finalfantasy-web.cz
www.finalfantasy-czechweb.cz
www.ffweb.cz
www.ffczechkomunita.cz
www.finalfantasysvet.cz
www.ffcesky.cz
www.finalfantasy-cesky.cz


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 13/08/2010 :  14:29:53  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Neni nazev neco jineho nez url?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 13/08/2010 :  17:30:50  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Neni nazev neco jineho nez url?



Asi jo,ale nám jde o dárek, tak do toho nešťourej


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

shithc
Starting Member

44 Posts

Posted - 14/08/2010 :  12:26:22  Show Profile Send shithc a Private Message  Reply with Quote
tak to vyhralo FFXIV.CZ
odmena je hra na steamu pro Killerka...kdyztak pm a domluvime se na redani...

http://xivpads.com/sig/i/1349938/xivpads.png[/img]
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 16/08/2010 :  08:21:01  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
sakra to muselo byt tezke vymyslet

lastfm
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 16/08/2010 :  10:48:49  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

sakra to muselo byt tezke vymyslet



Jo je fakt. Jen nechápu, že když jsem já napsal ffčtrnáct a kilerko nahradil slovo číslicí 14 a následně z toho vyleze římské číslování na www.FFXIV.cz, což je zase úplně něco jiného, jak to hodnotili ?
No asi zřejmě lepší oddíl. Chtěl jsem výhru věnovat na postižené děti v Ugandě. Tak holt nic no, děti budou smutné ale


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 17/08/2010 :  13:52:34  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shithc

tak to vyhralo FFXIV.CZ
odmena je hra na steamu pro Killerka...kdyztak pm a domluvime se na redani...



Je ta doména vůbec volná ? Jsem na to koukal už když to sem Killerko postnul jako návrh, a už byla obsazená


Jinak určitě dobrej nápad, jak dalece se to využije a bude udržovat aktuální už je otázka, spousta lidí je zvyklá na ffpower forum a z FFXI na wikipedii, bez který to prostě moc hrát nešlo, já osobně jsem si s výše zmíněnejma webama bohatě vystačil, nicméně držim palce, jestli to aspoň trochu pomůže sjednotit CZ komunitu, tak to stálo za to

...jo, a měl bys to trochu "vyhypovat", do releasu už by mělo být jen něco málo přes měsíc

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 17/08/2010 13:53:59
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 17/08/2010 :  13:59:57  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Rashaverak

sakra to muselo byt tezke vymyslet



Jo je fakt. Jen nechápu, že když jsem já napsal ffčtrnáct a kilerko nahradil slovo číslicí 14 a následně z toho vyleze římské číslování na www.FFXIV.cz, což je zase úplně něco jiného, jak to hodnotili ?
No asi zřejmě lepší oddíl. Chtěl jsem výhru věnovat na postižené děti v Ugandě. Tak holt nic no, děti budou smutné ale



i ty kecko...a to si psal kde ? V tom tvým listu návrhů to nikde nevidím, máš tam jen www.finalfantasyctrnact.cz, takže jsi to měl napsat spíš ve smyslu: "nechápu, že když jsem já napsal ffčtrnáct a kilerko nahradil slovo číslicí 14 a finalfantasy zkratkou FF..."

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 17/08/2010 14:00:47
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 17/08/2010 :  14:51:54  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Rashaverak

sakra to muselo byt tezke vymyslet



Jo je fakt. Jen nechápu, že když jsem já napsal ffčtrnáct a kilerko nahradil slovo číslicí 14 a následně z toho vyleze římské číslování na www.FFXIV.cz, což je zase úplně něco jiného, jak to hodnotili ?
No asi zřejmě lepší oddíl. Chtěl jsem výhru věnovat na postižené děti v Ugandě. Tak holt nic no, děti budou smutné ale



i ty kecko...a to si psal kde ? V tom tvým listu návrhů to nikde nevidím, máš tam jen www.finalfantasyctrnact.cz, takže jsi to měl napsat spíš ve smyslu: "nechápu, že když jsem já napsal ffčtrnáct a kilerko nahradil slovo číslicí 14 a finalfantasy zkratkou FF..."



v konečném důsledku to znamenalo to samé, jako udělat z 14, IXV ne ?
A pokud je již obsazená, ještě se bude ta moje hodit tuším
Já to beru sportovně, pořád se dělím o druhé až třetí místo a to je taky pěkný úspěch ne ?


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 18/08/2010 07:20:08
Go to Top of Page

shithc
Starting Member

44 Posts

Posted - 18/08/2010 :  00:08:13  Show Profile Send shithc a Private Message  Reply with Quote
14 = XIV
9 = IX

a bosazena je protoze je uz asi koupena coz :)

http://xivpads.com/sig/i/1349938/xivpads.png[/img]
Go to Top of Page

shithc
Starting Member

44 Posts

Posted - 18/08/2010 :  23:03:52  Show Profile Send shithc a Private Message  Reply with Quote
IXV je co jako ?:D

http://xivpads.com/sig/i/1349938/xivpads.png[/img]
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 19/08/2010 :  11:09:51  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shithc

IXV je co jako ?:D



Upgrade-datáč k XIV


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 19/08/2010 :  12:23:44  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
9 + 5 nebo 10 + 4 vysledek je stejny

lastfm
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 24/08/2010 :  21:50:04  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
jeee ja to vyhral
to je mile... som bol na dovolenke akurat... tak mrknem na steam co tam je zaujimave
Go to Top of Page

shithc
Starting Member

44 Posts

Posted - 25/08/2010 :  15:20:40  Show Profile Send shithc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Killerko

jeee ja to vyhral
to je mile... som bol na dovolenke akurat... tak mrknem na steam co tam je zaujimave


no poravde ti muzu poslat 2 hry co mam koupene ale neodeslane :)
Psychonautus
Madbals in Bobo:Invasion

http://xivpads.com/sig/i/1349938/xivpads.png[/img]
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 26/08/2010 :  08:19:26  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
podobny podvod zavani skoro az kriminalem, ty jsi povinen mu zaplatit hru dle jeho vlastniho vyberu jinak pujdes sedet na pekne dlouho !

lastfm

Edited by - Rashaverak on 26/08/2010 08:19:55
Go to Top of Page

shithc
Starting Member

44 Posts

Posted - 26/08/2010 :  20:06:51  Show Profile Send shithc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

podobny podvod zavani skoro az kriminalem, ty jsi povinen mu zaplatit hru dle jeho vlastniho vyberu jinak pujdes sedet na pekne dlouho !



hh :D hru na steramu dostane, a muze si vybrat , ale jen ze 2 :D
zadny podvod :) a ani sem nikdy nenapsal ze hru dle vlastniho vyberu :D

http://xivpads.com/sig/i/1349938/xivpads.png[/img]
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 27/08/2010 :  12:05:17  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
ja som pisal na steam aku verziu tam predavaju toho ffxi ultimate collection.. bo som si chcel dokupit chybajuce datace (tie addon scenarios) ale vraj je to podla toho kde sa fyzicky nachadzas.. cize by som dostal EU verziu a ta mi je naprd kedze bezim na US...

ale psychonauts som si vzdy chcel zahrat takze good aj tak :)) a to druhe mi nic neovori...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000