Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - nábor
 Made in Vanilla - Cataclysm Guild
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Farrokh
Starting Member

12 Posts

Posted - 13/07/2010 :  21:34:13  Show Profile  Visit Farrokh's Homepage Send Farrokh a Private Message  Reply with Quote
Jde o projekt který se zrodil v hlavách několika hráčů, a ze značné části také real-life kamarádů, kteří byli již unaveni současným mainstreamovým modelem guild, kde hlavním motorem je raidování a progress.
Více se můžete dozvědět na našich stránkách http://fk.badl.org

Díky za váš čas... ;)
Farrokh

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/07/2010 :  22:59:54  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Casuals strikes back! :o)
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 15/07/2010 :  23:51:57  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Nahodou me se to libi, presne guilda pro me.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 16/07/2010 :  06:39:37  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Nahodou me se to libi, presne guilda pro me.


Ze by ?

Black
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 16/07/2010 :  10:22:56  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Nahodou me se to libi, presne guilda pro me.



Hus hus, zadna emigrace z Drak'Thulu se nepovoluje!

Nejaka ta pohodova gilda se pro tebe v Kataklysmu urcite najde, toho bych se nebal (tedy minimalne do te doby, nez se rozpadne pod naporem latentnich progress-crazy jedincu) ;-)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/07/2010 :  11:16:28  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ten Defias Brotherhood to zabil no, škoda

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 16/07/2010 :  14:11:58  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Casuals byla super guilda. Přesně v duchu jak Farrokh píše.

Lidé se tam chodili bavit a ne jako do práce. Náš cíl nebyl pobít nejrychlejc celý content, ale hru si užít a relaxovat. Lidé si navzájem pomáhali a byla sranda.

Bohužel se to zvrhlo díky Bliznám a 25 man raid. Lidé dostávali chutě na to zabít i něco víc a bohužel na to nebyli lidi. Zkoušeli se nějaké pugy, ale to nebylo ono. Pár lidí skončilo a pár lidí zmigrovalo zpět na své servery od kud prišli.

Nedávno jsem si říkal, že na online hru už nikdy nešáhnu, ale jetli datač vyjde na podzim tak o tom budu silně uvažovat. Nová postavička a hurá levelení... asík mám absťák.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 16/07/2010 :  14:13:26  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Nevím jak je na tom Defias Brotherhood, ale chtělo by to vybrat server s dobrou populací. Ten Sporagerar byla nuda a nikde nikdo :)
Go to Top of Page

Farrokh
Starting Member

12 Posts

Posted - 17/07/2010 :  09:57:40  Show Profile  Visit Farrokh's Homepage Send Farrokh a Private Message  Reply with Quote
Zdravím všechny hráče! :)

Tak, jsem tu abych vyvrátil obavy a zodpověděl nějaké ty otázky...

Defias Brotherhood (realm fora: http://forums.wow-europe.com/board.html?forumId=1096&sid=1) jsme vybrali z duvodu nekolika faktoru, ktere jsou z vetsi ci mensi casti i napsany na nasem MiV webu.

Realm funguje od roku 2005 a za to dobu si vybudoval svoje renome. V soucasnosti je pomerne tezke najit fungujici a aktivni server, kde komunita spolupracuje a vytvari ruzne akce. Ono dnes najit server, ktery je vyvazeny tzn. na obou stranach aktivne funguji guildy at uz v PvP/RP/PvE tak i server, kde takova aktivita je dlouhodoba a neni to chvilkova zalezitost (jako napr. na Sporeggaru, ktery v TBC byl pomerne aktivni v RP a po vydani WotLK je v podstate dead, battlegroupa je neaktivni atd.).

Co se tyce populace jako cisel tak se pohybujeme okolo 11 tisic lidi... coz v prime timu je medium/high coz je asi to nejlepsi co muze byt - neni to preplnene, ale zaroven tam neni prazdno. Populace nadale roste, protoze Defias Brotherhood si udrzuje uz nekolik let (podle WoWwiki, IRC atp.) nalepku nejlepsiho RP/PvP serveru ne-li nejlepsiho EU serveru. Co se tyce battlegroupy tak tu nema vubec cenu resit... do budoucna se pocita s Cross-Battlegroup PvP, mozna i Cross-Region, ale to je otazka casu budoucich...

Lide na realmu musi byt "mature", zdvorili a s chuti pomoct, pokecat a tak podobne (zadni fanboi, epeen aroganti, blbecci atd.). Z tohoto duvodu jsem nekolikrat jiz navstivil samotny server a snazil jsem se zapojit do chatu pripadne pres whispery ziskat nejake to dalsi info. Byl jsem pomerne prekvapeny mnozstvim lidi, kteri mi byli ochotni pomoci. Samozrejme kreteni jsou vsude... ale dulezity faktor neni zda, ale do jake miry.
Diky spolecnym aktivitam na serveru ci World PvP je komunita jako takova stmelena. Plati to i na guildy jako takove - proto chceme v nasi guilde pratelske lidi s chuti si zahrat a pokecat, delat neco spolecne... stejne faktory plati pro realm.

Dalsi duvod je ten, ze se chceme orientovat spise na PvP. Proto jsme museli zvolit server, kde jednak funguje dlouhodobe World PvP, turnaje a akce a je tam dostatek aktivnich guild na obou stranach. Cataclysm nasazuje mnohem zajimavejsi PvP moznosti a takovy server z toho bude pouze tezit. Burning Blade, Drak'thul ci i jine servery nam vybalancovanim, kvalitou komunit a aktivitou znacne nevyhovuje.
Defias ma jak u Aliance tak u Hordy minimalne 5 cistokrevnych PvP aktivnich guild... dalsi se pridavaj na ruzne akce a soustredi se spise na ty vetsi boje (city-raiding, turnaje...). Z duvodu toho, ze se chceme podilet a organizovat takove veci, je proste pro nas dulezite zvolit spravny server. Opakovani Sporeggaru a Casuals za zadnou cenu nechceme a nepripustime! Proto jsou podminky pro vstup do guildy takove, jake jsou... :)

To by bylo asi tak vse na obhajeni, proc zrovna Defias Brotherhood. Verte nebo ne, serveru jsem projizdel tucet... zalezelo mi jak na vybalancovani stran, tak poctu lidi, tak kvalite lidi... aktivite na realm foru (ktera je pro akce dulezita), pripadne podpurne stranky a projekty jako realm Wiki, IRC chat atd.

Co se tyce otazek smerovanych na guildu samotnou, prosim vyuzijte nase fora pripadne PMko.

Vsem dekuju za jejich cas :)
Farrokh

Edited by - Farrokh on 17/07/2010 09:59:27
Go to Top of Page

Farrokh
Starting Member

12 Posts

Posted - 17/07/2010 :  10:02:11  Show Profile  Visit Farrokh's Homepage Send Farrokh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Demawend

Nahodou me se to libi, presne guilda pro me.



Hus hus, zadna emigrace z Drak'Thulu se nepovoluje!

Nejaka ta pohodova gilda se pro tebe v Kataklysmu urcite najde, toho bych se nebal (tedy minimalne do te doby, nez se rozpadne pod naporem latentnich progress-crazy jedincu) ;-)



Rahmane, ty kravo... ty stale hrajes? To je haluz... :)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 20/07/2010 :  02:03:20  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Farrokh

Zdravím všechny hráče! :)

Tak, jsem tu abych vyvrátil obavy a zodpověděl nějaké ty otázky...

Defias Brotherhood (realm fora: http://forums.wow-europe.com/board.html?forumId=1096&sid=1) jsme vybrali z duvodu nekolika faktoru, ktere jsou z vetsi ci mensi casti i napsany na nasem MiV webu.

Realm funguje od roku 2005 a za to dobu si vybudoval svoje renome. V soucasnosti je pomerne tezke najit fungujici a aktivni server, kde komunita spolupracuje a vytvari ruzne akce. Ono dnes najit server, ktery je vyvazeny tzn. na obou stranach aktivne funguji guildy at uz v PvP/RP/PvE tak i server, kde takova aktivita je dlouhodoba a neni to chvilkova zalezitost (jako napr. na Sporeggaru, ktery v TBC byl pomerne aktivni v RP a po vydani WotLK je v podstate dead, battlegroupa je neaktivni atd.).

Co se tyce populace jako cisel tak se pohybujeme okolo 11 tisic lidi... coz v prime timu je medium/high coz je asi to nejlepsi co muze byt - neni to preplnene, ale zaroven tam neni prazdno. Populace nadale roste, protoze Defias Brotherhood si udrzuje uz nekolik let (podle WoWwiki, IRC atp.) nalepku nejlepsiho RP/PvP serveru ne-li nejlepsiho EU serveru. Co se tyce battlegroupy tak tu nema vubec cenu resit... do budoucna se pocita s Cross-Battlegroup PvP, mozna i Cross-Region, ale to je otazka casu budoucich...

Lide na realmu musi byt "mature", zdvorili a s chuti pomoct, pokecat a tak podobne (zadni fanboi, epeen aroganti, blbecci atd.). Z tohoto duvodu jsem nekolikrat jiz navstivil samotny server a snazil jsem se zapojit do chatu pripadne pres whispery ziskat nejake to dalsi info. Byl jsem pomerne prekvapeny mnozstvim lidi, kteri mi byli ochotni pomoci. Samozrejme kreteni jsou vsude... ale dulezity faktor neni zda, ale do jake miry.
Diky spolecnym aktivitam na serveru ci World PvP je komunita jako takova stmelena. Plati to i na guildy jako takove - proto chceme v nasi guilde pratelske lidi s chuti si zahrat a pokecat, delat neco spolecne... stejne faktory plati pro realm.

Dalsi duvod je ten, ze se chceme orientovat spise na PvP. Proto jsme museli zvolit server, kde jednak funguje dlouhodobe World PvP, turnaje a akce a je tam dostatek aktivnich guild na obou stranach. Cataclysm nasazuje mnohem zajimavejsi PvP moznosti a takovy server z toho bude pouze tezit. Burning Blade, Drak'thul ci i jine servery nam vybalancovanim, kvalitou komunit a aktivitou znacne nevyhovuje.
Defias ma jak u Aliance tak u Hordy minimalne 5 cistokrevnych PvP aktivnich guild... dalsi se pridavaj na ruzne akce a soustredi se spise na ty vetsi boje (city-raiding, turnaje...). Z duvodu toho, ze se chceme podilet a organizovat takove veci, je proste pro nas dulezite zvolit spravny server. Opakovani Sporeggaru a Casuals za zadnou cenu nechceme a nepripustime! Proto jsou podminky pro vstup do guildy takove, jake jsou... :)

To by bylo asi tak vse na obhajeni, proc zrovna Defias Brotherhood. Verte nebo ne, serveru jsem projizdel tucet... zalezelo mi jak na vybalancovani stran, tak poctu lidi, tak kvalite lidi... aktivite na realm foru (ktera je pro akce dulezita), pripadne podpurne stranky a projekty jako realm Wiki, IRC chat atd.

Co se tyce otazek smerovanych na guildu samotnou, prosim vyuzijte nase fora pripadne PMko.

Vsem dekuju za jejich cas :)
Farrokh



Skoro se mi chce az brecet, nadherne psani........ jen si zapomel na to, ze z 90% dneska uz lidi z vlastniho serveru nepotkas, protoze:
- pvp je cross realm
- dungy sou cross realm

ja hraju na DT a lidi z DT potkam na nejvejs v raidu.. coz se casem taky zmeni az pug raidy predelaj do finderu.

Jinak na DT hraju taky v pomerne male half casual guilde, ktera teda chodi ICC10 a rada by 25..ale nejsou lidi no :(


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Farrokh
Starting Member

12 Posts

Posted - 20/07/2010 :  14:54:54  Show Profile  Visit Farrokh's Homepage Send Farrokh a Private Message  Reply with Quote
Neber PvP pouze jako Areny ci Battlegroundy... volime Defias prave z toho duvodu, ze na tom realmu se neco deje. Proste tam je komunita jako na Shadowmoonu kdysi... kde proste se vsichni znali, vsichni se potkavali v BG a stale se neco delo... turnaje, najezdy na mesta (Uden Lo, Salvation Army atd.).

To, ze jsou Battlegroundy Cross-realm je jenom plus... :)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 21/07/2010 :  12:53:19  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Na Shadowmoonu, myslíš ten uberRussianSPAM ?

Je fakt, že mi na DT vadí ta populace, moc hordy a žádná alliance.. blbej Burning Blade

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Farrokh
Starting Member

12 Posts

Posted - 23/07/2010 :  09:14:25  Show Profile  Visit Farrokh's Homepage Send Farrokh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Na Shadowmoonu, myslíš ten uberRussianSPAM ?

Je fakt, že mi na DT vadí ta populace, moc hordy a žádná alliance.. blbej Burning Blade



Myslim ten Shadowmoon 5 let zpatky :)
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 23/07/2010 :  12:29:06  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
Rodiere di kazit iluze nekomu jinymu nekam jinam

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

Farrokh
Starting Member

12 Posts

Posted - 17/08/2010 :  14:14:08  Show Profile  Visit Farrokh's Homepage Send Farrokh a Private Message  Reply with Quote
99,9% Horda.

Keqin ... Moo!
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 17/08/2010 :  14:31:30  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
horda nehroda,neni to skoda hrat nekde jinde kdyz jsou vsichni cechoslovaci na jednom miste pohromade?:)

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 17/08/2010 :  18:15:18  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
No prave.....

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 18/08/2010 :  01:37:22  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

horda nehroda,neni to skoda hrat nekde jinde kdyz jsou vsichni cechoslovaci na jednom miste pohromade?:)



To me prave odrazuje :)

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 19/08/2010 :  08:29:10  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Tolerance nebyla nikdy výsadou českého národa, snad jen s vyjímkou české blbosti, kterou češi, co ryze český výrobek, zbožňují. V Americkém "Liberty songu" se zpívá: "United we stand, divided we fall", pokroková to myšlenka uprchlíků z celého světa a lidí kteří uměli, věděli a proto se rozhodli pro nový domov, raději než starý koncentrák. Češi tuto myšlenku zdokonalili tím, že ji převrátili naruby, uzákonili a oslavili pivem a tancem, jeden krok dopředu a dva zpět...

Bohudík nejsem president a mám své nejbližší čechy 'defaultně' už od malička rád, proto jsem taky rád, že nás všechny nemusím zrušit a vystěhovat na Ukrajinu

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 19/08/2010 08:48:03
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 19/08/2010 :  10:11:07  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
I kdybys byl prezident, tak neuděláš nic jakožto loutka.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 19/08/2010 :  10:17:08  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

V Americkém "Liberty songu"


ja jeste pamatuju kdyz u nas byl v kurzu pribeh opravdoveho cloveka ,kde Alexej Meresjev prisel o nohy ale doplazil se na svobodu a tezky prachy se jezdily vydelavat na stavbu ropovodu Družba..okupant se zmenil,ale nektery "Češi" ne,akorat vymenili azbuku za how-do-you-do,nehledi laskyplne do leva ale do prava a ti kteri se prihlasi ke svemu narodu znamenim "CZ" na konci jmena jsou pro ne nejvetsi lamy

www.boiians.cz
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 24/08/2010 :  20:31:42  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Jojo, taky si myslím, češi jsou hrozní a já jsem dobrej ....čech :D

Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 31/08/2010 :  18:50:56  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Ten Defias Brotherhood to zabil no, škoda


v podpalubi kromak priklada v casuals je skvela nalada...na defiasu jsem dva roky hral Zie je to docela prijemny server/byl/

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

Farrokh
Starting Member

12 Posts

Posted - 03/09/2010 :  09:10:10  Show Profile  Visit Farrokh's Homepage Send Farrokh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SAS1939

quote:
Originally posted by Shatteren

Ten Defias Brotherhood to zabil no, škoda


v podpalubi kromak priklada v casuals je skvela nalada...na defiasu jsem dva roky hral Zie je to docela prijemny server/byl/



Coze? Musel jsem to precist asi 3x... a doted mi to nedava smysl :)

Keqin ... Moo!
Go to Top of Page

Farrokh
Starting Member

12 Posts

Posted - 27/09/2010 :  12:56:19  Show Profile  Visit Farrokh's Homepage Send Farrokh a Private Message  Reply with Quote
Budoucí guilda Made in Vanilla hledá nové PvP i PvE hráče. Jako PvP guilda máme ambice organizovat různé PvP akce, hrát na velmi dobré úrovni a být součástí PvP komunity na Defias Brotherhoodu. To vše okořeněno boji ve všech možných variantách! Jedním z našich hlavních cílů je dosáhnout i co nejlepšího možného výsledku v rámci Rated BGs. Zároveň hledáme i takové hráče, kteří krom zapálení pro PvP jako svého hlavního obsahu hry občas rádi chodí v rámci guildy PvE. Takže...

Co Vám můžeme nabídnout?

    Pevné jádro guildy utvořené RL kamárády a lidmi kteří se znají již dlouhou dobu, a kteří mají dlouholeté zkušenosti co se týče hraní na vysoké úrovni jak v PvP tak v PvE
    PvP orientovanou guildu se snahou dosáhnout co nejvýše a tam kde to jen bude v jejích silách, a to na serveru který nabízí aktivní komunitu a díky tomu všechy formy PvP
    To vše okořeněno fajn sociální stránkou a casual-like PvE


A co bysme od Vás očekávali?

    Máte zájem a vůli věnovat se PvP v nejrůznějsích formách?
    Chcete se účastnit guildovních Rated BG, turnajů a World PvP?
    Je pro Vás právě PvP to, proč hrajete World of Warcraft?
    Chtěli by jste dosáhnout i vyššich příček v systému PvP hodnocení?
    Rádi byste si krom toho i občas rádi užili PvE aspekt hry?


Pokud se Vám líbí nabídka a splňujete naše očekávaní, neváhejte, protože hledáme právě Vás!

Keqin ... Moo!
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 28/09/2010 :  02:44:39  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
Voe Keqine tos zas neco sepsal a budes to spamovat vsude co?

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

Farrokh
Starting Member

12 Posts

Posted - 07/10/2010 :  21:14:38  Show Profile  Visit Farrokh's Homepage Send Farrokh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johny

Voe Keqine tos zas neco sepsal a budes to spamovat vsude co?



Proč ne... :)

Keqin ... Moo!
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/10/2010 :  22:04:52  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Sorry za offtopic, ale nemáte někdo to video kde je "raid 2" v MC ? Myslim že hudba je little less conversation a pak ke konci wipe na Ragnarosovi a tam hraje Rob Dougan.

Rád bych zavzpomínal

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 09/10/2010 :  09:43:43  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Sorry za offtopic, ale nemáte někdo to video kde je "raid 2" v MC ? Myslim že hudba je little less conversation a pak ke konci wipe na Ragnarosovi a tam hraje Rob Dougan.

Rád bych zavzpomínal


Jakysi Keqin me kdysi zkousel gankovat s warlockem v hellfire peninsula tak jsem na neho zavolal Pádlo,lolPádlo,Zielíčku jak ti jde kněz uz mas svych 100 000 mrtvych na konte:o)

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 11/10/2010 :  13:32:16  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Kravička tě gankovala? No nééé.. tomu nevěřím.
Go to Top of Page

Farrokh
Starting Member

12 Posts

Posted - 17/10/2010 :  13:10:56  Show Profile  Visit Farrokh's Homepage Send Farrokh a Private Message  Reply with Quote
Recruit uzavren.

Keqin ... Moo!
Go to Top of Page

Farrokh
Starting Member

12 Posts

Posted - 23/07/2011 :  13:12:04  Show Profile  Visit Farrokh's Homepage Send Farrokh a Private Message  Reply with Quote
Po dlouhé době se ozýváme! Made in Vanilla rekrutuje nové hráče - převážně Ranged / Heal jakéhokoliv druhu - na Firelands / HC BoT/BWD/ToTT a vášnivé PvPery na Rated BG!

Požadujeme:
- jakéhokoliv "mature" hráče ať již zkušeného či nikoliv, za předpokladu, že je schopen se učit a naslouchat
- základní znalost funkcí, class, světa a systémů World of WarCraft, schopnost sehnat si relevantní informace (Elitist Jerks/Arena Junkies, Manaflask, Tankspot...)
- iniciativní hráče všeho druhu, schopnost a možnost komunikovat na TS3 (verze 3.0.0)
- způsobilé chování

Nabízíme:

- skvělý kolektiv, který se osobně zná, v rámci celé guildy, dobrou atmosféru
- pravidelné raidy, dungeony / arény a pomalé začátky Rated BG
- L24 guildu s vybavenou guild bankou - flasky/žrádlo, opravy, tradeskill stuff

Made in Vanilla působí na RP-PVP realmu Defias Brotherhood - kvalitní mezinárodní komunita, World PvP, poměrně vyrovnané strany v Tol Baradu

V případě zájmu kontaktovat můžete na "Farrokh" / "Faar" in-game.



Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000