Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Welcome Back to Datadisk
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/07/2010 :  22:13:07  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Kdo nema zaplaceno, meli byste uz v mejlu mit welcome back na zkousku datadisku na 10 dni. Nabidka plati do 15.7.2010.

Ono to vypada ze je nutne reaktivovat, ale neni, proste si jako styl platby vyberte PAY BY CASH a nezaskrtavejte zadnou subscripci (1-3-6-12 mesicu).


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/07/2010 :  00:25:24  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Má to cenu?
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/07/2010 :  12:13:50  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Má to cenu?



lol, odpověď přeci znáš


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 05/07/2010 :  12:25:44  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Má to cenu?



Určitě, hlavně pro Funcom, zkusíš si 10 free dní a hned ti záhadně obnověj subscription na 3 měsíce jako mně

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 05/07/2010 :  13:09:23  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
lol

MMOs failed.
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 05/07/2010 :  14:42:10  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Já jsem hlavně něpochopil v čem spočívá progres hry, kterého dosáhli tou expanzí. Musíte udělat lvl 80, aby jste mohli do Khitay ( doufám že se to tak píše ) a dostávali tam questy, nečekají vás žádné nové levely, jen grind nějakých AA perků a tuny questů. Postrávám tady nějakej prvek, nebo myšlenku, která by lidi nadchla a do hry přilákala. Dejme tomu, uměl bych si představit, kdyby bylo nové území jedním velkým celkem, kde by byli vesnice a města jako v DF a o ně by se bojovalo, ale to tady tuším není a městské zóny josu nadále odděleny od normálního hraní. Od začátku nechámpu, proč to tak dělaj a zabíjej možnosti hry, která má jinak pěkný a dynamický styl boje a krásnou grafiku.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 05/07/2010 :  15:44:40  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Systém boje o území, nebo teda o držení pozic je updatnutej od předdatadiskového content update ve formě jako je to udělané v Lotro. CCA +-
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 05/07/2010 :  18:01:06  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dash

Systém boje o území, nebo teda o držení pozic je updatnutej od předdatadiskového content update ve formě jako je to udělané v Lotro. CCA +-



Můžeš mi to popsat prosím ?

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 05/07/2010 :  18:40:32  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Alespoň myslím že to tak je. Podle toho co jsem četl v dopise z posledního content update, tak byla přidána možnost obléhání a udržení určitých postů. V lotro je v pvp zóně 5 tvrzí, o které mezi sebou bojuje strana dobra a zla. Strana která tvrz drží může čerpat výhody od npc které obsahuje. Tady detaily pořádně nevím, ale zodpovím. Dnes jsem si aktivoval 10 denní trial a po roce se mrknu do hry ..... sakra to to letí ten čas :(
Nicméně budu psát článek na www.mmogames.cz, coby postřehy z 10 dní v Godlsayer datadisku.
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Dash

Systém boje o území, nebo teda o držení pozic je updatnutej od předdatadiskového content update ve formě jako je to udělané v Lotro. CCA +-



Můžeš mi to popsat prosím ?

Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 05/07/2010 :  18:44:07  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dash
Nicméně budu psát článek na www.mmogames.cz, coby postřehy z 10 dní v Godlsayer datadisku.



Tak to určitě pošli odkaz, jsem docela zvědavej. Mě se vážně líbí combat v AoC, konkrátně boj s mým barbarem je prostě krásnej balet s mečem, ale chybí mi tam k tomu nějaká omáčka.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 05/07/2010 :  18:45:25  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Nicméně, ... to jestli vyberete kreditní kartu, nebo pay by cash není rozhodující. Rozhodující je to, aby jste nezaškrtávali co chcete zapaltit. Dole se vám objeví kolonka s celkovou hodnotou k zaplacení = 0 EUR.

To ale není potřeba potvrzovat! Jestliže v mailu klepnete na odkaz na 10ti denní trial, doel se vám objeví nápis activate, na to když klepnete, zobrazí se Vám stránka s právě zde řešenými detaily modelu předplatného, či možbosti koupit datadisk. To ale už vyplňovat nemusíte, když se totiž podíváte na vrchní část stránky, máte zde obrázek s nápisem aktivováno, čili nic dál nemusíte nastavovat. V detailech accountu budete stále mít expired, ale za nějakou dobu se budete už moci normálně lognout....
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 05/07/2010 :  18:48:57  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
jojo určitě pošlu. Nicméně, vygooglit se dají nějaké informace. Například článek z předběžných info tady http://news.mmosite.com/content/2010-03-31/age_of_conan_update_107_brings_new_pvp_challenge.shtml
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Dash
Nicméně budu psát článek na www.mmogames.cz, coby postřehy z 10 dní v Godlsayer datadisku.



Tak to určitě pošli odkaz, jsem docela zvědavej. Mě se vážně líbí combat v AoC, konkrátně boj s mým barbarem je prostě krásnej balet s mečem, ale chybí mi tam k tomu nějaká omáčka.

Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 05/07/2010 :  19:08:44  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
skoda ze pridali dalsi pvp levely , uz je max lvl 10, bohuzel s tim souvisi i equip, takze si na to vysetrete priserny mnozstvi casu na farmeni equipu, equip je stejne dulezitej (neli dulezitejsi) jak skill v pvp v aoc, bohuzel
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000