Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Lord of the Rings Online
 LOTR Online - General
 LOTRO BUDE ZADARMO
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 11/06/2010 :  08:13:51  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

ja uz jsem dal cancel. Koupit si neco {co uz jsem si koupil) znovu jenom proto, ze je to zabalene v novem papiru a prevazane novou hezci snurkou, do toho nejdu. GL lotro.


Tím myslíš co?
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 11/06/2010 :  08:29:04  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Olusriel

ja uz jsem dal cancel. Koupit si neco {co uz jsem si koupil) znovu jenom proto, ze je to zabalene v novem papiru a prevazane novou hezci snurkou, do toho nejdu. GL lotro.


Tím myslíš co?


to ze mne chce nekdo oholit

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 11/06/2010 :  08:44:35  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Tak znova a pro ty pomalejší: Co po tobě kdo chce, abys koupil znova?
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 11/06/2010 :  09:18:51  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

ja uz jsem dal cancel. Koupit si neco {co uz jsem si koupil) znovu jenom proto, ze je to zabalene v novem papiru a prevazane novou hezci snurkou, do toho nejdu. GL lotro.



Nikdo nic znovu platit nebude smarjapanno, ten kdo plati bude platit dal, ten kdo ma lifetime neplati a ani nadale platit nebude, Octo to rekl uplne presne.

Jinak samozrejme ze ze vsech vythanou prachy na mikrotransakcich kvuli hezkym vecem do domu, mountum, outfitum a dalsim picovinkam, ale to uz je jina kapitola.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 11/06/2010 :  16:04:59  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
Já chci nějaký hezký věci do domu zadarmo!! Nejlépe od toho, co si to koupí dvakrát a bude mít tak něco navíc

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

hofal
Starting Member

25 Posts

Posted - 12/06/2010 :  06:45:17  Show Profile Send hofal a Private Message  Reply with Quote
Prostě to maš tak, že jako VIP hráč si hru budeš komplet pronajímat a jako premium si budeš části kupovat. Nese to sebou zajímavé efekty.

Např. v září si předplatíš hru na 3 měsíce. Tím se staneš VIP máš většinu adv. packů zadara a hraješ. V říjnu příjde turbine se slevovou akcí na 50% na všechny adv. packy. Ty si říkáš no vida vyprdnu se na VIP přejdu na premium koupím si skoro zadara obsah a budu hrát. Omyl, jako VIP si nemůžeš kupovat něco k čemu už máš přístup ač pouze formou pronájmu a změna VIP->premium se samozřejmě projeví až v prosinci. Takže zamáváš slevové akci a budeš pěkně dál platit :)
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 13/06/2010 :  01:49:31  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
Prosintě však počkej až budeš cálovat. Myslíš,že mění platební systém pro tyhle velky oci

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 13/06/2010 02:04:53
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 13/06/2010 :  11:48:39  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Meni ho proto, aby nalakali vic hracu, vydelali vic prachu a zaroven nenasrali hrace stavajici - viz. DDO kde se jim to podarilo beze zbytku splnit.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Duncan
New Member

175 Posts

Posted - 14/06/2010 :  15:05:16  Show Profile  Send Duncan an ICQ Message Send Duncan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

quote:
Originally posted by Azkaban

Free = Demoverze :o). Stejně pokud si tu hru budeš chtít užít tak bez VIP no way. Ve finále díky microplatbám ještě zaplatíš víc. Zaplatíš si měsíční vip account sem tam koupíš nějaké ty body, aby se rychle expilo nebo kobereček do domečku s nějakým imbavzorem elfky...



imbavzor elfky me nadchnul



mna by nadchol tiez, ale to by sa musel dat kupit dalsi, alebo vecsi dom, pretoze uz teraz nemam kde davat trofeje a mam ich plne bagle, nehovoriac ze vecsina je bound a nejde ani zistit ktora s trofeji ktorej mojej postave patri, takze prehadzovat zariadenie v baraku je v sucasnosti skoro nemozne (ak nechcem stale relogovat), mizerna sprava baraku

Duncan/ius : UO, AO, EQ, EQ2, WoW, AoC - off
LOTRO: Snowburn - Duncanius/champion (officer), Allia/minstrel, Trezorik/burglar, Volundori/runekeeper - kinship Rest in Peace
For the Masurito
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 14/06/2010 :  16:27:51  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
F2P je paráda asi na podzim mrknu ... DDO mě na F2P bavilo.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 14/06/2010 :  18:54:19  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Patas

F2P je paráda asi na podzim mrknu ... DDO mě na F2P bavilo.



Mně se to líbí pořád, znáš mě :) tady je mnohem větší krajina ke kochání než v UO,
kdo rád jenom žvaní přes ventrilo a "bojuje", tomu se to líbit nemůže. Zrovna tak každému, kdo "hraje" každou chvíli novou onlajnovku (první noc udělá max lvl, druhou ho to přestává bavit).

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 15/06/2010 :  09:39:47  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Mohl by mi někdo nějak jednoduše popsat co je to VIP a premium a mikrotransakce? Když jsem ještě hrál, znal jsem prostě klasickej model placení na měsíc až rok, případně se dal zaplatit lifetime. Tady to nevím co znamená :)
Skoro ale uvažuju, že bych se do lotra zase kouk... Bohužel teda na novým acc, ale co se dá dělat.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 15/06/2010 :  09:47:06  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Mohl by mi někdo nějak jednoduše popsat co je to VIP a premium a mikrotransakce? Když jsem ještě hrál, znal jsem prostě klasickej model placení na měsíc až rok, případně se dal zaplatit lifetime. Tady to nevím co znamená :)
Skoro ale uvažuju, že bych se do lotra zase kouk... Bohužel teda na novým acc, ale co se dá dělat.



Budou tri druhy rikejme tomu treba clenstvi:

Free - to ej celkem jasny, stahens klienta a muzes vcelku hovno :p

Premium - koupis si v Lotro store NECO (cokoliv) a sklouznes do kategorie Premium, kde muzes porad hovno, ale o neco vonavejsi

VIP = lifetimeri a ti co plati (budou platit) pravidelne poplatky at uz mesicni nebo jinak periodicke treba cvtrtletni

Microtransakce - klasika Lotro store a asi nejaky NPC ve hre, kde budes moci nakupovat content, questy apod. (tyka se hovna cislo jedna a vonaveho hovna cislo dve) plus dalsi veci navic, asi XP, a hromady kravin - co presne to bude se ukaze do budoucna, umim si predstavit outfity, kraviny do housingu, mounty, flasky atp. - udajne by tam nemelo byt nic co zvyhodni hrace primo v boji tj. napriklad equip.

Predbezne info + tabulka zde:
http://www.lotro.com/betasignup/vipchart.html

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 15/06/2010 09:53:26
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 15/06/2010 :  10:43:46  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Takže pro normální hráče se nic nemění.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 15/06/2010 :  11:07:01  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Takže pro normální hráče se nic nemění.



Můj názor je ten, že pro "normálního" hráče, který ma lifetime nebo pravidelne plati poplatky se nemeni vubec nic s vyjimkou toho, ze zacne dostavat mesicne 500 free pointu na utratu v Lotro store a par dalsich drobnych vyhod.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 15/06/2010 :  21:23:56  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
ty voe housing to nepamatuju od dob swg, paráda, tak to uz se tesim na to podzimni vonavy hovno. Me to F2P velmi vyhovuje, mam cas jen pres zimu a to jen jak kterou tak je to tak akorat.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 15/06/2010 :  21:37:22  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Patas

ty voe housing to nepamatuju od dob swg, paráda, tak to uz se tesim na to podzimni vonavy hovno. Me to F2P velmi vyhovuje, mam cas jen pres zimu a to jen jak kterou tak je to tak akorat.


Ten housing není zase takovej zázrak jako v UO :)
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 15/06/2010 :  22:43:31  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Zase na druhou stranu neni nejhorsi.. doufejme, ze se zase vzapamatujou a zacnou sypat content tak jak tomu bylo driv a dojde konecne i na dalsi upravy nejen housingu.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/06/2010 :  23:59:40  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Ten housing mě vyloženě nenadchnul. Ani guildovní hala není žádnej zázrak. Takové prtavé to je a vůbec tě to nenutí tam chodit. Snad jen sem tam do truhly. V EQ2 to bylo jiný kafčo. NPC a stroje pro kraft. Treninková hala.. protály..
Go to Top of Page

samopal241
Starting Member

21 Posts

Posted - 16/06/2010 :  09:58:25  Show Profile  Send samopal241 an ICQ Message Send samopal241 a Private Message  Reply with Quote
par screenu itemu ... http://www.pcgamer.com/2010/06/16/full-details-of-lotro-cash-shop-items-revealed/

LotRo Laurelin(EN-RP)Giladren GRD elf(female) Lvl 60 The 111 Guild http://www.lotro-craft.com/artisan-2204-giladren-historian-en.html /


Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/06/2010 :  09:13:58  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
mam dojem ze premium se clovek stane i kdyz si jen koupi krabku za 200kc ne? :) pokud bude premium o dost vonavejsi nez free, tak to za to stat bude. (koupit krabku ale mesicne neplatit.. pac tam rikali ze to bude i pro ty co prestanou platit).

Furt nerekli, kolik contentu clovek ziska koupenim Morie :-D snad ty srandisti tem chudakum daj aspon full Morii..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Leendrix
Starting Member

33 Posts

Posted - 19/06/2010 :  22:04:36  Show Profile Send Leendrix a Private Message  Reply with Quote
zdravim, ted jsem si aktivoval trial ucet ale nejak nemam na vyber server snowbourn a nebo jine ze zminovanych serveru, kde hraji cesi. Mam tam napr servery Meneldor, Firefoot, Nimrodel, Windfola, Vilya atd. Nejde nahodou o US servery? diky za info...

EU eng. server Karak Eight Peaks (EN Core) - Dwarf Engineer Leendrix, Empire Warrior Priest Weodo
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 20/06/2010 :  09:29:30  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Náhodou asi jo. Ale moc nechápu, jak člověk může omylem stáhnout US verzi :P
Go to Top of Page

Leendrix
Starting Member

33 Posts

Posted - 20/06/2010 :  19:44:53  Show Profile Send Leendrix a Private Message  Reply with Quote
to bude tim, ze jsem mel trial k graficke karte.. ach jo.. tak jdu stahovat znova 10 GB instalacku :) Zvazuju ze zacnu hrat, jaksi me ted prestal bavit Aion, s WHO si davam pauzu, wowko stale a opet neba atd. :) tak uvidim :)

EU eng. server Karak Eight Peaks (EN Core) - Dwarf Engineer Leendrix, Empire Warrior Priest Weodo
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 27/06/2010 :  01:01:00  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
lotro zlevneno.. par euro krabka par euro moria
http://www.g2play.net/store/Lord-of-The-Rings-Online/


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

ayak
Starting Member

2 Posts

Posted - 01/07/2010 :  08:55:22  Show Profile Send ayak a Private Message  Reply with Quote
Zdravim, koupil jsem si hru prez turbine "Complete DIGITAL DOWNLOAD",
ale automaticky stahlo US verzi. Nechce nekdo poradit jak stahnout GB?
Go to Top of Page

kurama
Starting Member

1 Posts

Posted - 01/07/2010 :  10:13:46  Show Profile Send kurama a Private Message  Reply with Quote
Turbine ma na starosti region Severnej Ameriky, ak chces hrat na EU serveroch tak treba kupit hru od Codemaster, stiahnutie nie je problem, mozno by stacilo aj stiahnut trialovu verziu (ma tak 13 GB), dolezite je mat kluc pre EU servery, teda od Codemaster, lebo ak by si kupil hru z Turbine stranky tak by ti slo hrat iba na americkych serveroch. Sam rozmyslam zacat hrat LOTRO, kedze ma trial docela zaujal, ale ma hneva ten cenovy rozdiel za aky predavaju hru Turbine a Codemaster, pre USA hracov ako uz klasika je vsetko lacnejsie... Inak nevie niekto, ci treba stahovat digitalnu verziu znova, ak uz mam nainstalovanu trial verziu? Myslim, ze by malo stacit v acc aktivovat cd-key, ale nie som si isty.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 01/07/2010 :  10:50:41  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Hra je kompletni, staci digitalni aktivace, tak jak rikas.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

ayak
Starting Member

2 Posts

Posted - 02/07/2010 :  21:03:35  Show Profile Send ayak a Private Message  Reply with Quote
haha, tak jsem si koupil US verzi, ted znova GB to me prijde drahoteda, :(
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 05/07/2010 :  20:56:46  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Hra se vsema datadiskama a lifetime acc ted vysla cca na 5 liber hra 20 liber vsechny datace (plus neco navic) a 75 liber za lifetime:-)

takze vseho vsudy za 100 liber takze tak 3250 coz neni myslim spatna cena.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

tonybal
Starting Member

26 Posts

Posted - 07/07/2010 :  15:21:01  Show Profile Send tonybal a Private Message  Reply with Quote
Dobrá cena. Sleva na lifetime už skončila. Já to kdysi kupoval za necelých 6-tisíc + hru a pak datadiscky. Jo to bylo peněz :)).

Edited by - tonybal on 07/07/2010 15:21:36
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 07/07/2010 :  20:32:16  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tonybal

Dobrá cena. Sleva na lifetime už skončila. Já to kdysi kupoval za necelých 6-tisíc + hru a pak datadiscky. Jo to bylo peněz :)).



jojo, a to se dají koupit ještě tuny dalších kravin souvisejících s tématem - různé figurky, filmy, hudební cd, obrazy, SPZ (ne u nás), oblečení (výstroj) a výzbroj (štíty meče palcáty), různé cetky, klenoty (napodobeniny prstenů), stolní hry, karty, já osobně mám pouze puzzle mapu Středozemě 60x90cm zarámovaný za sklem :)

btw. nemá někdo originál látkový šáteček s mapou původní UO a stříbrný odznak? na http://www.uostock.com/ nic není

http://pencil-shavings.net/pencil-shavings/ultima2.jpg

One village in Kenya is missing an idiot.

Edited by - Muzz on 07/07/2010 22:54:26
Go to Top of Page

Durrbar
Starting Member

Durr

83 Posts

Posted - 07/07/2010 :  22:52:22  Show Profile  Send Durrbar an ICQ Message Send Durrbar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Muzz


jojo, a to se dají koupit ještě tuny dalších kravin souvisejících s tématem - různé figurky, filmy, hudební cd, obrazy, SPZ (ne u nás), oblečení (výstroj) a výzbroj (štíty meče palcáty), různé cetky, klenoty (napodobeniny prstenů), stolní hry, karty, já osobně mám pouze puzzle mapu Středozemě 60x90cm zarámovaný za sklem :)

btw. nemá někdo originál látkový šáteček s mapou původní UO a stříbrný odznak?



a co treba tohle:
http://img690.imageshack.us/img690/6956/213219.jpg
stolni hra Pan Prstenu (Mlada fronta 93)"Noc utika" + dalsi dve rozsireni "Temnejsi nez temno" a "Pres horstvo jez se v mlze pne" (94) v prekladu Stanislavy Posustove
ta mapa ma 86x56 cm ... ;-)

- Durr ...
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 07/07/2010 :  23:01:03  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Durrbar

quote:
Originally posted by Muzz


jojo, a to se dají koupit ještě tuny dalších kravin souvisejících s tématem - různé figurky, filmy, hudební cd, obrazy, SPZ (ne u nás), oblečení (výstroj) a výzbroj (štíty meče palcáty), různé cetky, klenoty (napodobeniny prstenů), stolní hry, karty, já osobně mám pouze puzzle mapu Středozemě 60x90cm zarámovaný za sklem :)

btw. nemá někdo originál látkový šáteček s mapou původní UO a stříbrný odznak?



a co treba tohle:
http://img690.imageshack.us/img690/6956/213219.jpg
stolni hra Pan Prstenu (Mlada fronta 93)"Noc utika" + dalsi dve rozsireni "Temnejsi nez temno" a "Pres horstvo jez se v mlze pne" (94) v prekladu Stanislavy Posustove
ta mapa ma 86x56 cm ... ;-)

- Durr ...



tu mám, takové věci z knihovny ani nepočítám (jen knížky mám česky, anglicky a rusky) :)

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

tonybal
Starting Member

26 Posts

Posted - 11/07/2010 :  11:38:22  Show Profile Send tonybal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Durrbar

quote:
Originally posted by Muzz


jojo, a to se dají koupit ještě tuny dalších kravin souvisejících s tématem - různé figurky, filmy, hudební cd, obrazy, SPZ (ne u nás), oblečení (výstroj) a výzbroj (štíty meče palcáty), různé cetky, klenoty (napodobeniny prstenů), stolní hry, karty, já osobně mám pouze puzzle mapu Středozemě 60x90cm zarámovaný za sklem :)

btw. nemá někdo originál látkový šáteček s mapou původní UO a stříbrný odznak?



a co treba tohle:
http://img690.imageshack.us/img690/6956/213219.jpg
stolni hra Pan Prstenu (Mlada fronta 93)"Noc utika" + dalsi dve rozsireni "Temnejsi nez temno" a "Pres horstvo jez se v mlze pne" (94) v prekladu Stanislavy Posustove
ta mapa ma 86x56 cm ... ;-)

- Durr ...




A co toto. Tak tomu to říkám hra s velkým H. Vymazlená ze všech stran. Hra pro náročné hráče lotra.

http://www.spolecenske-hry.cz/view.php?Page=Detail&Zbozi=19856&Produkt=Cofix-Lord-of-the-rings-Pan-prstenu-de-luxe-dreveny-box-C_pan_prstenu-
Go to Top of Page

flambelle
Starting Member

9 Posts

Posted - 12/07/2010 :  08:01:10  Show Profile Send flambelle a Private Message  Reply with Quote
Tak ta deluxe edice je fakt luxusní...máme jen to základní vydání, ale jak si i s tím fanoušci umí občas pohrát je taky paráda :)

LOTRO (Snowbourn, http://taura-arnor.eu)
Flamberiel, Otrin, Bramborik, Bobrik, Polokocourek, Flamnenka, Cyklamen, Flampion, Flamendr
Go to Top of Page

Lapcis
Junior Member

728 Posts

Posted - 17/07/2010 :  17:10:56  Show Profile  Send Lapcis an ICQ Message Send Lapcis a Private Message  Reply with Quote
A jaké to je? Právě uvažuju že bych koupil tu základní edici.

Mlácení do popelnice, uvnitř které je zavřená opice se žaludečními problémy - to je grind? :)
Go to Top of Page

flambelle
Starting Member

9 Posts

Posted - 19/07/2010 :  13:14:26  Show Profile Send flambelle a Private Message  Reply with Quote
Má to poměrně složitá pravidla, studovali jsme je skoro cely víkend a i samotna hra trvá docela dlouho (na dlouhé zimní večery), takže to chce za spoluhráče někoho podobně naladěného, zvlášť ze začátku je potřeba trpělivost, pořád jsme se vraceli k pravidlům. Máme teprve odehráno tak 3-4 hry, hraju za freepy a přítel za creepy a mně se stále nedaří najít dobrou strategii, jak za ně vyhrát (samozřejmě to svádím hlavně na to, že mám smůlu na karty a smůlu na kostky a tak :))). Ale rozhodně se těším až si zase vyšetříme čas na nějakou partii. Variantu pro 3-4 hráče jsme nezkoušeli.

Jo a ještě ...v té základní edici se docela blbě rozlišují jednotlivé národy, ale to většinou řeší barvením podstavců. Osobně s tím až tak problém nemám.

LOTRO (Snowbourn, http://taura-arnor.eu)
Flamberiel, Otrin, Bramborik, Bobrik, Polokocourek, Flamnenka, Cyklamen, Flampion, Flamendr
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/08/2010 :  14:18:41  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Premejslel nekdo nad moznosti prepinani F2P/Premium/Vip dle casu?


je lepsi koupit si tu krabku, abyste meli tu moznost prepnout na mesicni poplatek (za 1. mesic zdarma v krabce udelate prvni char na 50, zastavite placeni abyste neplatili dalsi mesice, jen koupite morii, tam uz mate vsecko bez dalsiho dokupovani [udajne, dle usa fora od betatesteru], to same ten 2. datadisk mirkwood, ty datadisky stoji dohromady na g2play tak 600kc)

doparite 1. char no a muzete si rozjet druhej. udelate ho porad bez poplatku F2P(ne jako free ale jako premium, s mene omezenim, protoze kdo ma full ucet ale nechce platit tak se nazyva premium) na ten 26 level (rekneme) pote si zaplatite 1 mesic za 15$ (zpet na VIP + dostanete body) a dojedete ho na 50, zase zastavite poplatky a morii+mirkwood dojdete na F2P(premium).

proste koupit si ted za 240kc lotro na g2play.net je imho vyhodne. Jen si teda musite uvedomit, ze az budete brouzdat morii/mikrwoodem zpet na f2p(premium) budete mit omezenej pocet baglu a goldu u sebe.

Nejvetsi vyhoda je asi v tom, ze jako premium (neboli mate full ucet ale neplatite) ze mate 3 char sloty a ne jen 1.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 12/08/2010 14:25:17
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/08/2010 :  14:20:33  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
znamej tu mapu z UO ma, ale neda :-DD


edit:
http://www.g2play.net/store/Lord-of-The-Rings-Online/
lotro s mesic hrani - 250kc
lotro moria datadisk - 160kc
lotro 60 denni karta - 350kc (husty hrat za 180kc/mes) bohuzel ted out of stock.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 12/08/2010 14:22:39
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 12/08/2010 :  17:17:47  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Čistě náhodou, netušíte někdo jestli už je někde zveřejněný termín přechodu na p4pč (pay for pičoviny)?


PS: Docela by mě zajímalo, proč to ohlásili tak strašně dopředu. Podle mě to musí mít pro spoustu lidí silně odrazující efekt teď hru hrát a platit monthly fee (alespoň pro mě má) a čím dýl bude trvat než to přepnou, tím větší ztráty z toho imho budou mít.

Edited by - Rahman on 12/08/2010 17:18:03
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/08/2010 :  20:01:10  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no DDO melo start 1 mesic po zruseni nda beta.
pokud to bude i s lotro tak v zari :)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 12/08/2010 :  20:15:29  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Premejslel nekdo nad moznosti prepinani F2P/Premium/Vip dle casu?


je lepsi koupit si tu krabku, abyste meli tu moznost prepnout na mesicni poplatek (za 1. mesic zdarma v krabce udelate prvni char na 50, zastavite placeni abyste neplatili dalsi mesice, jen koupite morii, tam uz mate vsecko bez dalsiho dokupovani [udajne, dle usa fora od betatesteru], to same ten 2. datadisk mirkwood, ty datadisky stoji dohromady na g2play tak 600kc)

doparite 1. char no a muzete si rozjet druhej. udelate ho porad bez poplatku F2P(ne jako free ale jako premium, s mene omezenim, protoze kdo ma full ucet ale nechce platit tak se nazyva premium) na ten 26 level (rekneme) pote si zaplatite 1 mesic za 15$ (zpet na VIP + dostanete body) a dojedete ho na 50, zase zastavite poplatky a morii+mirkwood dojdete na F2P(premium).

proste koupit si ted za 240kc lotro na g2play.net je imho vyhodne. Jen si teda musite uvedomit, ze az budete brouzdat morii/mikrwoodem zpet na f2p(premium) budete mit omezenej pocet baglu a goldu u sebe.

Nejvetsi vyhoda je asi v tom, ze jako premium (neboli mate full ucet ale neplatite) ze mate 3 char sloty a ne jen 1.


Ty jsi asi úplně blbej?
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 12/08/2010 :  23:09:10  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Čistě náhodou, netušíte někdo jestli už je někde zveřejněný termín přechodu na p4pč (pay for pičoviny)?


PS: Docela by mě zajímalo, proč to ohlásili tak strašně dopředu. Podle mě to musí mít pro spoustu lidí silně odrazující efekt teď hru hrát a platit monthly fee (alespoň pro mě má) a čím dýl bude trvat než to přepnou, tím větší ztráty z toho imho budou mít.



Malo by to byt v mid/early Fall, predpoklada sa 1/2 Septembra alebo zaciatok Oktobra.

Vobec na tom netratia, a ti ludia co teraz platia imo budu platit aj potom. Ja som si prave kvoli prechodu na F2P zaplatil Lifetime.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/08/2010 :  08:18:52  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

... p4pč (pay for pičoviny)?






tohle se mi desne libi...doufam, ze se to ujme ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 13/08/2010 :  08:22:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Čistě náhodou, netušíte někdo jestli už je někde zveřejněný termín přechodu na p4pč (pay for pičoviny)?


PS: Docela by mě zajímalo, proč to ohlásili tak strašně dopředu. Podle mě to musí mít pro spoustu lidí silně odrazující efekt teď hru hrát a platit monthly fee (alespoň pro mě má) a čím dýl bude trvat než to přepnou, tím větší ztráty z toho imho budou mít.



naopak :) turbine pointy platicim zakaznikum uz naskakuji par mesicu, takze to ze ted plati je jeste bonus,ktery se jim pricte pri prechodu na F2P plus pripadny vyhodny akce jako welcome back lifetime za 150 dolaru a tak jsou porad hodne lakavy

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 13/08/2010 08:23:10
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 13/08/2010 :  09:40:13  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Pro kazdeho, kdo hraje pravidelne je vyhodnejsi si poridit lifetime / platit mesicne poplatky nez mit zadarmo totalne omezeny pristup a muset kupovat tuny questu, vyhod /vyhoda = to co ma kazdy kdo plati automaticky a bez omezeni napr. maximalni mnozstvi penez na acc/ atd. byly by toho opravdu mraky, doporucuji shlednout jiz notoricky zname tabulky s malo a vice vonavym hovnem. V souctu je mikrotransakcni hrani drazsi nez platba (o zvyhodnenem lifetime, ktery se vyplati behem 7(!) mesicu ani nemluve). Idealne muze vyhovovat prave velmi casual hracum potazmo prilakat do hry dalsi lidi co si to jen chteji vyzkouset. Jo a samozrejme stovky a tisice looseru z polska a ruska kteri nezaplati nikdy nic.. uz se na ne moc tesim.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 13/08/2010 :  11:22:21  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
No tak já předpokládám, že content, který mám k dispozici teď (když už jsem si hru koupil) budu mít k dispozici i po přechodu. Ovšem teď bych musel platit monthly fee a po přechodu ne.

Na nějaké intenzivnější hraní se mi nedaří přesvědčit dost spoluháčů a když se chci jen tak plácat kolem a prohlížet si docela pěkně udělaný svět, tak si docela rozmyslím, jestli za to budu ještě navíc něco platit, nebo ne. Nějaké výhledové bonusy někdy časem mi mohou být vcelku ukradené, současným tempem se k nim dostanu nejdřív za pár let, a to už bude situace na trhu MMO zcela jiná a lotro vzhledem k aktuálnímu tempu content updatů nejspíš beztak mrtvé.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 13/08/2010 :  11:30:07  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

No tak já předpokládám, že content, který mám k dispozici teď (když už jsem si hru koupil) budu mít k dispozici i po přechodu. Ovšem teď bych musel platit monthly fee a po přechodu ne.



noo tim bych si nebyl tak jistej, ze budes mit k dispozici vse :) naopak

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 13/08/2010 :  14:40:45  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Taky si myslím, že dostaneš totéž co ostatní neplatiči. Otázka jak to vyřeší prakticky, ale umím si představit zamčené peníze, zamčený char 50+ a nepřístupné oblasti, dokud pěkně nevytopíš vatu za micro, nebo pravidelnou platbu.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000