Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 DATADISK 11.5.2010
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 31/05/2010 :  19:04:05  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Co jsem slyšel, tak DT fakt nic moc... a Ranger bude asi dobrej.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Morte
Starting Member

20 Posts

Posted - 01/06/2010 :  10:26:15  Show Profile Send Morte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by neogen

Co DT a Lucisnik jak si vedou na 80 lvl?



DT je v PvE vyborny tank, momentalne mozna lepsi nez guard, hlavne proti magii. V PvP, kdyz to clovek za nej umi, tak dokaze byt taky solidni masina, at uz temer nesmrtelny flag carrier, nebo postrach casteru diky vysavani many. Problem DTcka je malo CCcek (2 stuny, snare, pripadne jeste fear) a to, ze jeho damage se ze znacne casti sklada z nahodnych procu.

Ranger je momentalne jedina klasa s ranged CC, taky jich ma vice nez je zdravo a celkove to je takova osina v prdeli, ktera kdyz jde do tuhyho, tak zacne zbabele zdrhat :) V PvE to je zase vic nez slusny DPSko.

forum.tasyfa.sk
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 01/06/2010 :  22:22:03  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Tak teď jede zrovna na HBO Spartacus a z tý cákající krve a dobovejch obleků hned přišla chuť :DD
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 06/06/2010 :  08:23:35  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Jestek bych rekl ze necro ma slusne CC na dalku. FRENZY :-)))

Sice je to jen zpomalovacka ale nikdo se k nemu diky tomu nedostane, jelikoz ten efekt nejde nicim zrusit a pokud umit kitovat tak je protivnik 20 vterin v teto zpomalovacce (mozna 25) a cooldown je 50 sec :-DDDDDD
a jeste ma na dalku nafeatovanou zpomalovacku gelid bones:-)

Ranger ma zpomalovacky 2x na dalku a jeden KB na dalku s lukem. Eventuelne jeste jednu s kusi. na zpomalovacce je super ze dava hodne kratkou imunitu, takze prakticky po nachainovani dalsich CC ktere ranger ma ... muze zase nahodit CC.

Dark templar ma hlavne a predevsim relativne vysoke damage ve frenzy. Pokud mate udelanej spec na critical tak void of madness (AA skill) vam jeden z procu muze pridat treba +75 procent base magic damage, coz je obrovsky boost :-) v duelech je pro nej problematicky napriklad conqueror a hure se bojuje s bear shamanem ale s tema novejma aa to je lepsi :-)

Jinak ty classy maji jeste dalsi arzenal cc na blizko :-) (ranger plus necro)

ps. nepocitam vyuzivani nejakejch exploitu jako je napriklad combo skipping u beara :-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.


Edited by - antarian on 06/06/2010 08:33:51
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 06/06/2010 :  19:56:32  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jsem si řikal, jaktože mám od necra pořád snare

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000