Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 výběr classu a další
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Furion
Starting Member

24 Posts

Posted - 08/04/2010 :  22:03:59  Show Profile Send Furion a Private Message  Reply with Quote
AoC sem hrál jenom asi 2 dny v trialu a teď po půl roce sem se rozhod, že si koupim plnou :) Nechci podcenit výběr classu a tak se obracim na vás. Všechno, o čem budu mluvit, se týká pouze pvp. Je mi jasný, že všechny kritéria asi nepudou splnit, de o to najít kompromis. Nejdůležitější sou pro mě tyhle věci: aby byl class zábavnej (třeba marauder ve warhammeru je zábavnej - hra za něj je hodně variabilní, v různejch situacích musí člověk používat odlišný kombinace skillů, musí přemejšlet, jakou abilitu zrovna dá a mívá pocit, že si nepřátele hrozně vodí), musí to bejt melee, nepřátele by měl likvidovat co nejrychlejc (klidně na úkor výdrže), měl by bejt užitečnej pro tým, aby měl dobrý uplatnění i ve větších střetech a nesmí to bejt healovací class. Taky nejsem moc velkej fanda stealthu, ale v nejhoršim to zkousnu. Vzhled je pro mě hrozně důležitej. Nevíte o stránkách, kde by se našly screeny co nejvíc high lvl armor setů? dneska sem to hledal celej den a výsledky mýho pátrání sou dost pochybný. Našel sem ale obrázky tier 3 a pvp 10 armor setů a některý vypadaly úžasně, tak mě zajmá, jestli už se daj získat a jestli ne, tak kdy asi by to mělo jít. Ještě co se týče výběru classu, vzhledově se mi víc zamlouvaj tanky než třeba barbar, takže by mě zajmalo srovnání jejich schopnosti rychle eliminovat nepřítele. Dost možná vám bude připadat, že by pro mě byl nejvhodnější assasin, ale toho už sem předem téměř vyřadil. Nebudu řikat proč, protože byste se mi smáli, i když to už děláte asi dávno.

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 08/04/2010 :  22:49:43  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Conqueror or HoX. První je spíše vojak a druhej je i mág. Jukni na youtube jak vypadaj v akci. Conqueror je, ale časem prej měně zábavnej, ale když jsem hrával já tak mi plno kámošů říkalo že je to za ně moc baví.
Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 09/04/2010 :  00:55:59  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
guard s polearmou hlavně v team pvp s nabitým vengeance je to killer... anebo jak píše azkaban HoX, ale to není pure melee

T3 armor a pvp T2 armor se už získat dá, ale rozhodně to není záležitost na pár týdnů

waiting for GW2

Edited by - Feagil on 09/04/2010 01:05:17
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 09/04/2010 :  01:21:04  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Na Hoxovi mi strašně vadil ten equip. Ten župan co měl a co se měnil jen v barvě než jsi dosáhl nějakého rozumného levelu. To jsem nezkousnul ani u ostatních magu..

Ostatní clasy docela ušli, ale mágove.. fuj.
Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 09/04/2010 :  14:42:41  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
podle tveho popisu, pure DPS klasa to je jedine HoX a Sin. Sina jsi vylocil, protoze se ti nelibi jeho homo PvP oblecky, priznej se.. ;-) Takze ti zbyva HoX, pokud chces mensi DPS ale vetsi vydrz, tak conqueror, ten je z vojclu momentalne urcite nejlepsi a ma skvelou variabilitu (oba feat stromy jsou funkcni, direct DPS, retributive DPS, tank) Takovej guard se momentalne da hrat jen s tyckou a to se pak placas jen mezi par combama...

EDIT:

pokud budes Fury Furion, tak ti dneska, zitra napisu, zkousim hrat sina, tak se muzeme placat spolu.

Edited by - Timotej on 09/04/2010 14:44:28
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 09/04/2010 :  20:04:09  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Proc ze jsi vyřadil barbara ??
Podle toho co od postavy vyžaduješ by to bylo to pravé.
Nevím jak je to tedka ale co si pamatuji není nic krásnějšího než cyklona a pěkně s criticalem :)
Go to Top of Page

Furion
Starting Member

24 Posts

Posted - 09/04/2010 :  23:58:29  Show Profile Send Furion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Proc ze jsi vyřadil barbara ??
Podle toho co od postavy vyžaduješ by to bylo to pravé.
Nevím jak je to tedka ale co si pamatuji není nic krásnějšího než cyklona a pěkně s criticalem :)

Toho sem právě vůbec nevyřadil, vyřadil sem assasina. Od barbara mě sere ten strašně vypadající armor set, co maj všichni top pvp hráči. Potřeboval bych zjistit, jestli ostatní vypadaj líp. T3 je ale taky hroznej
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 10/04/2010 :  07:48:50  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
furion: hehe uprimne je nejlepsi si tech postav zkusit vit a videt co ti bude sedet.

Ale jak te znam, tak by pro tebe mohl bejt dobrej ten conqueror nebo guardian, ja mam i DT a neni to tak sileny a neni to tak spatna class, ale vzhledem k tomu ze cekas hlavne PvP asi bych ti ho nedoporucil.

Kazdopadne co se tyce postav a class, tak vzhledem k tomu, ze prijde v brzke dobe datadisk, tak musis pocitat, ze hlavne s prichodem datadisku se ledacos zmeni a bude to o necem uplne uplne jinem :-)

takze jako vsude je nejlepsi hrat to co te bude po vyzkouseni nejvic bavit :-) (vyzkouseni aspon 50 lvl :-)))) )

Ale v tuhle chvili bych ti doporucil CONQUERORora


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.


Edited by - antarian on 10/04/2010 07:50:04
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 10/04/2010 :  08:12:48  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Když už jsme u toho, tak co byste doporučili mně? Jde mi o heal a crowd control. DMG mi taky nevadí :D
Zatím mám 22 Tempest of Set a není to zlý.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 10/04/2010 10:39:41
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 10/04/2010 :  10:41:09  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Feagil

...AoC-Crom - Proud member of WHITE CASTLE ...



Hraješ stále?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 10/04/2010 :  23:51:36  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Furion

quote:
Originally posted by Zarel

Proc ze jsi vyřadil barbara ??
Podle toho co od postavy vyžaduješ by to bylo to pravé.
Nevím jak je to tedka ale co si pamatuji není nic krásnějšího než cyklona a pěkně s criticalem :)

Toho sem právě vůbec nevyřadil, vyřadil sem assasina. Od barbara mě sere ten strašně vypadající armor set, co maj všichni top pvp hráči. Potřeboval bych zjistit, jestli ostatní vypadaj líp. T3 je ale taky hroznej

Na vzhled setů vůbec nekoukej, z 90% tě hra stejně omrzí, než se aspoň vzdáleně přiblížíš k nějaký top výbavě, navíc teď bude vycházet i datadisk, takže zase nový armory. Spíš mrkni na nějaký ty videa na netu a hraj co tě baví, jinak co se týče vyzkoušení-si pár postav třeba do 20 levelu a pak se rozhodnout moc nefunguje protože na začátku se třeba warrioři hrajou všichni stejně, ať si dáš barbariana nebo conqueora, až pak se to začne odlišovat.

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 11/04/2010 :  01:16:23  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Tohle ale plati o kazde hře skoro.Proto nemam rad podobne dotazy.
Nerozumim tomu,jak nekdo muze chtit po nekom radu co ho bude bavit.
Přeci to neni tva prvni hra a poradíš si

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 11/04/2010 :  22:07:24  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No další věc než si vybereš postavu a začneš platit by bylo dobré zjistit životnost guild. Jak na tom jsou a jak jsou aktivní. Kdysi se mě hodně líbil Vanguard a skončilo to na tom, že v guildě bylo 8 lidí.

Vůbec nemám představu o tom jak AoC monentálně vypadá a kolik to hraje lidí. Poslední zprávy co mám jsou, že se to furt smrštuje a smrštuje na pár serverů stejně jako třeba WAR.

Neměl by někdo chut se rozepsat?

Edited by - Azkaban on 12/04/2010 00:35:15
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 11/04/2010 :  23:19:27  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Se obavam, ze ten "nekdo" ve zdejsi komunite jiz neni

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 12/04/2010 :  00:31:32  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Feagil

...AoC-Crom - Proud member of WHITE CASTLE ...



Hraješ stále?



yep

to Azkaban: na Cromu je dost živo, hlavně teď, když tam přišli farmit tokeny lidi z PvP serverů ;-), mini jedou prakticky pořád, stejně tak většinu dne se dá sehnat nějakej ten pug na raid/dungeon. Co se týče české komunity, neexistuje tam velká česká guilda, Češi a Slováci jsou rozesetý po mezinárodních guildách, pak je tam cz/sk Royal Ultima (bohužel jejich guildovní vedení asi nesedne každému, nám určitě nesedlo, když jsme tam chvíli byli :P ) mno a pak naše maličkost

waiting for GW2

Edited by - Feagil on 12/04/2010 00:41:08
Go to Top of Page

Achat
Starting Member

14 Posts

Posted - 12/04/2010 :  01:21:08  Show Profile  Send Achat an ICQ Message Send Achat a Private Message  Reply with Quote
Založil jsem PoMa na Fury, tak dejte vědět, kdybyste někdo chtěl expit ve dvou.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 12/04/2010 :  09:09:11  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Na fury je původní tasyfa spojena s zahraniční guildou a je řekl bych hodně aktivní.
Pak se zde nechazi čisté cz/sk guilda cest a sila - jeji členy jsem videl ale na kolik jsou aktivní to říci nedokazu. A dále jsem zde videl i další cz hráče.

Na aquilonii je targuen což je guilda fajn lidi a mají tam i fajn přátelskou atmosféru. Každopádně jak to tam vypadá populacne v soucasné chvíli to netuším.

Na cromu jsem nikdy nehrál, takže nemám nejmenší potuchy.

Tak a to je asi tak všechno. Kdyžtak mr někdo doplňte. Každopádně je tu rozhodne živo a neřekl bych ze je zde mrtvo, i když bejvalo to myslím určitě lepší :-)

Uvidíme po datadisku


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Achat
Starting Member

14 Posts

Posted - 12/04/2010 :  10:06:26  Show Profile  Send Achat an ICQ Message Send Achat a Private Message  Reply with Quote
Díky za info, zrovna co jsem sem kouknul, tak mě invitnuli PSYCHONAUTI- takže už jsem v gildě.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 12/04/2010 :  11:58:05  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
psychonauti :-) ty na me dneskana white islandech furt utocili a ja je kuchal a kuchal a kuchal :-D

pak si kdyztak podej prihlasku na www.tasyfa.sk to je alespon castecne ceska guilda


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Morte
Starting Member

20 Posts

Posted - 14/04/2010 :  10:00:25  Show Profile Send Morte a Private Message  Reply with Quote
heh, "castecne ceska guilda" .. ano, je tam taky par Slovaku (i kdyz momentalne jsem aktivni asi jenom ja) :)

takze strucny prehled dle abecedy:

Aquilonia - ehm, zminovany Targuen uz temer rok a pul neexistuje, transformoval v Tasyfu (TArguen-SYnergy-FAtality), ktera (stejne jako dobra tretina servru) transfernula na Fury; momentalne zbyli na Aq. tusim jeste Veterans

Crom - zminovana puvodni cromacka Royal Ultima a White Castle, ktery transfernul z Aq.

Fury - puvodni fury guilda Sila a cest, co jsou (pokud mam spravny info) odpadlici z Cult of Pain (btw ti kdysi davno transfernuli z Aq.), ale CoP uz snad ani poradne neexistuji (YG mi nasel 3 aktivni cleny za poslednich 30 d.) a pak Tasyfa, ktera momentalne funguje coby guilda v guilde Tribunal (vlastni forum, raidy, oficiri, VT sekce)

Hyrkania - nemam ani tucha, ale je to snad nejmensi server, takze nejakou extra cz/svk aktivitu tam neocekavam, ale mohu se mylit

co se Psychonautu tyce, prijdou mi jako typicka low lvl gank guilda (dobra pulka aktivnich charu je v Tortage), ale kecat ti do toho nebudu :)

forum.tasyfa.sk
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 14/04/2010 :  10:44:43  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Náhodou gank párty v Tortáži byla asi nejlepší část hry :o) Pak už to šlo bohužel z kopce.
Go to Top of Page

Morte
Starting Member

20 Posts

Posted - 14/04/2010 :  10:54:35  Show Profile Send Morte a Private Message  Reply with Quote
osobne PvP na WS/TU ani nepovazuji za PvP, protoze to tam je furt nejaky lvl 19-25 twink v nejlepsich hadrech drtici na 2 komba mimo ostatnich twinku i novacky, kteri nemaji zadnou sanci a po tyhle zkusenosti s AoC casto nadobro seknou. nemluve o tom, ze na tomhle lvl jsou klasy brutalne nevyvazeny a to pak 1/2 populace tvori rangeri, kteri si v stealthu trackuji obet, aby ji pak jednim salvem poslali zpatky na ress.

buhvi, jestli se to tam casem trochu sklidni, kdyz se nedavno omezilo mnozstvi ziskavanych pvp xp na low lvl

forum.tasyfa.sk

Edited by - Morte on 14/04/2010 10:55:38
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 14/04/2010 :  20:52:28  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
k tomu targuenu :-) jsem chtel napsat veterani - jen clovek v te praci premejsli nad necim jinym a pak pisu uplny kraviny :-)

omlouvam se:-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/04/2010 :  22:47:59  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Morte

osobne PvP na WS/TU ani nepovazuji za PvP, protoze to tam je furt nejaky lvl 19-25 twink v nejlepsich hadrech drtici na 2 komba mimo ostatnich twinku i novacky, kteri nemaji zadnou sanci a po tyhle zkusenosti s AoC casto nadobro seknou. nemluve o tom, ze na tomhle lvl jsou klasy brutalne nevyvazeny a to pak 1/2 populace tvori rangeri, kteri si v stealthu trackuji obet, aby ji pak jednim salvem poslali zpatky na ress.

buhvi, jestli se to tam casem trochu sklidni, kdyz se nedavno omezilo mnozstvi ziskavanych pvp xp na low lvl



Ani jsi nemusel mít nejlepší hadry nebo být twink :o) S assasinem jsem tam běhal nahej, sem tam jsem logoval na rangera kterému stačil luk a barbar? Ten jak říkáš dal vše na 2 comba. Zezačátku ta hra byla tak špatná, že ani kvalitně nefungovali staty. Pokud se nepletu když jsem na 20 lvl tam potkal někoho z levelem vyšším tak jsem za něj měl 150 a to by jsi na 80tce nikdy nedosáhl. Tam byl maximum 100, protože jsi nemohl zabít už levelově vyšší postavu.

Od začátku v pvp a pve nasekali tolik chyb až to není hezké.
Go to Top of Page

Morte
Starting Member

20 Posts

Posted - 16/04/2010 :  09:32:44  Show Profile Send Morte a Private Message  Reply with Quote
tak to s tema 150 pvp xpama nebyla chyba statu, ale proste tak byl nastaven system, mozna aby motivoval hrace na nizsim lvl nezdrhat pred vyssim lvl a spis pokusit se jim postavit. to ze si to hraci vylozili po svem a zacali gankovat na low levlech misto pvpeni na end game, byla uz dalsi vec :) takze aby to omezili, tak ten prisun na low lvlech zase skrouhli, misto toho lze uz nejaky cas ziskavat pvp xp v minihrach (za vysledek), co driv nebyvalo

btw podobne to bylo s vrahounama, za jejich zabiti jsi dostaval 2-nasobek PvP expu, ale bylo to lehce exploitovatelny, tak to casem zrusili

forum.tasyfa.sk

Edited by - Morte on 16/04/2010 09:46:05
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 17/04/2010 :  03:53:26  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já myslel staty jako stamina, int atd.. (nebo dex.. uz si nepamatuji). Je dobře že to zkrouhli a reward za minigame je také plus, je si říkám proč k tomuhle museli dojít za takovou dobu.
Go to Top of Page

luluxiu
Starting Member

6 Posts

Posted - 23/06/2011 :  09:17:03  Show Profile  Visit luluxiu's Homepage Send luluxiu a Private Message  Reply with Quote
Sina vylocil you, because you do not like his PVP HOMO clothing, pleaded guilty .. I still Hox genes, if you want a smaller, but more of the panels and the Conqueror, this is absolutely the best vojclu moment, there are great variation type of defender, currently playing a large stick, and then the steam combama speak. ..

RS Gold,Tera Gold
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 24/06/2011 :  09:03:52  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by luluxiu

Sina vylocil you, because you do not like his PVP HOMO clothing, pleaded guilty .. I still Hox genes, if you want a smaller, but more of the panels and the Conqueror, this is absolutely the best vojclu moment, there are great variation type of defender, currently playing a large stick, and then the steam combama speak. ..




tenhle post mi přijde jako když vzbudíš dementního důchodce v 1:00 v noci a ptáš se ho na teorii relativity

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 24/06/2011 :  09:28:44  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by luluxiu

Sina vylocil you, because you do not like his PVP HOMO clothing, pleaded guilty .. I still Hox genes, if you want a smaller, but more of the panels and the Conqueror, this is absolutely the best vojclu moment, there are great variation type of defender, currently playing a large stick, and then the steam combama speak. ..




tenhle post mi přijde jako když vzbudíš dementního důchodce v 1:00 v noci a ptáš se ho na teorii relativity


co bys cekal od cinskyho bota....


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000