Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - nábor
 Přihláška do Mor Do kuLí
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

crew85
Starting Member

1 Posts

Posted - 01/04/2010 :  17:45:18  Show Profile  Send crew85 an ICQ Message Send crew85 a Private Message  Reply with Quote
Ahoj chtěl bych jít kvám do guildy slysel jsem ze nabíráte tanky tak jsem neváhal a dal jsem sem přihlášku,jsem paladin tank mam dual-talenty prot a retri. Chtěl bych vám tankovat icc 10 a icc 25. dal jsem už icc 10 6z12 a icc 25 4z12 dal jsem i togc 10 a toc 25 vsechny možné raidy na northredu.Mám 38k unbuff vytáhnu to i na 52 buff mám docela dobrý gear,gs 5413.Zapoměl jsem dodat je mi 15 let nechovám se jak malej.Raid time muzu každy den od 16:00 do 23:00 možno do 24:00.Mikrofon mám,zde odkaz na armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&cn=Crecentka Ve hře mam nick:Crecentka .. tak tot vše mužete napsat do hry nebo jsem hoj

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 02/04/2010 :  06:30:15  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
15 let je dost malo.
A paladiny zrovna nehledame.
Tak sorry

Edited by - Araya on 02/04/2010 06:30:58
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 02/04/2010 :  09:07:19  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Sorry ze vam do toho skáču, ale jakto že na armory vypadá jak mrož? To je nějakej event? Jsem nebyl 2 měsíce ve WoW.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 02/04/2010 :  10:15:02  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Sorry ze vam do toho skáču, ale jakto že na armory vypadá jak mrož? To je nějakej event? Jsem nebyl 2 měsíce ve WoW.



Jo, na severech ted probiha event ke Cataclysmu (planovany datadisk) a soucasti toho je rozsireni infekcni choroby, ktera meni lidi na mroze. Neco jako jak se pred WotLK menili lidi v zombiky.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 02/04/2010 :  11:03:10  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by crew85

Ahoj chtěl bych jít kvám do guildy slysel jsem ze nabíráte tanky tak jsem neváhal a dal jsem sem přihlášku,jsem paladin tank mam dual-talenty prot a retri. Chtěl bych vám tankovat icc 10 a icc 25. dal jsem už icc 10 6z12 a icc 25 4z12 dal jsem i togc 10 a toc 25 vsechny možné raidy na northredu.Mám 38k unbuff vytáhnu to i na 52 buff mám docela dobrý gear,gs 5413.Zapoměl jsem dodat je mi 15 let nechovám se jak malej.Raid time muzu každy den od 16:00 do 23:00 možno do 24:00.Mikrofon mám,zde odkaz na armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&cn=Crecentka Ve hře mam nick:Crecentka .. tak tot vše mužete napsat do hry nebo jsem hoj

si me uklidnil clovece :) ja mam buffed 67k hp ... myslel sem si ze je to malo ale tak ted uz pohoda

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 02/04/2010 :  12:28:06  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by crew85

Ahoj chtěl bych jít kvám do guildy slysel jsem ze nabíráte tanky tak jsem neváhal a dal jsem sem přihlášku,jsem paladin tank mam dual-talenty prot a retri. Chtěl bych vám tankovat icc 10 a icc 25. dal jsem už icc 10 6z12 a icc 25 4z12 dal jsem i togc 10 a toc 25 vsechny možné raidy na northredu.Mám 38k unbuff vytáhnu to i na 52 buff mám docela dobrý gear,gs 5413.Zapoměl jsem dodat je mi 15 let nechovám se jak malej.Raid time muzu každy den od 16:00 do 23:00 možno do 24:00.Mikrofon mám,zde odkaz na armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&cn=Crecentka Ve hře mam nick:Crecentka .. tak tot vše mužete napsat do hry nebo jsem hoj

si me uklidnil clovece :) ja mam buffed 67k hp ... myslel sem si ze je to malo ale tak ted uz pohoda


no zase se tolik nevytahuj mas to urcite jen v ICC kvuli 10% hellscream buff
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,04 seconds. on eygor Snitz Forums 2000