Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - nábor
 Prihlaska do Mor do Kuli
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rozjeb
Starting Member

1 Posts

Posted - 28/03/2010 :  11:19:52  Show Profile Send Rozjeb a Private Message  Reply with Quote
Ahoj Pratele,

Po svete jiz chodim 27 let a z toho jsem promrhal poslendi dva roky ve wow
Momentalne jsem dodelal 5tou 80ku protoze rad poznavam i jine klasy.
Muj main je paladin: Rozjeb - Protection / Retri (gear neni zadny TOP)
43.5 k HP
Ma za sebou Kara, Nax, Ulduar, TOC a momentalne progresujeme ICC.
Byval jsem jsem oficer v Guilde Dark Memory a skladal pravidelne 10man raidy takze vim co to obnasi a jak neprijemne je kdyz nekdo slackuje, chova se neslusne, nechodi v cas a pripraveny......to nastesti neni muj pripad.
Aktualne mam zabito 11/12 v ICC a asi 5 pokusu na LK - dostali jsme se do 3ti faze. Na 25 je to horsi nedokazal jsem se dostat nekde na dobrou 25. Dokazu na sobe makat a rad si necham poradit od zkusenejsich hracu.

Rad bych sel k vam, protoze mate super progres. Prej hledate tanka a pak ten nazev Guildy je vazne imba takovy Sapkowski style.Pro ty co se jim nelibi nick tak zvolil jsem neco tankoidniho. Mit na realmu tanka z nazvem kvetinka mi neprislo moc cool :D
Moji alti: Mag, Druid,DK a milaaasek Shaman.

Muzu raidovat prakticky kazdy den, ale nezastiram, ze obcas si rad zajdu na pivo a real life mi neni cizi Jsem clovek ktery kdyz nemuzu nekam dojit tak se vzdy omluvi. Telefonicky a nebo ve hre.

Tipuju, ze situace u vas okolo tanku asi nebude jednoducha, ale pokud se pripadne rozhodnete dat mi sanci ziskate cloveka ktery ma chut hrat, je pripraveny, dochvilny a snad i rozumny.....i kdyz zalamit umim :-)

Dejte vedet .....pokud jsem snad poskytnul malo detailu rad cokoliv zoodpovim.Hledam pohodovou partu a vicemene bych byl rad takovy najemny zoldak co dojde presne na urcitou hodinu odehraje to co ma, pobavi se a ma dost casu jit do prace, na pivo atd. :D

Rozjeb (Tom)

http://eu.wowarmory.com/character-sh...thul&cn=Rozjeb

Edited by - Rozjeb on 28/03/2010 11:29:29

pucek
Moderator

967 Posts

Posted - 29/03/2010 :  16:18:09  Show Profile  Send pucek an ICQ Message Send pucek a Private Message  Reply with Quote
muzem to zkusit na desitce a 25tce tank se hodi uvidime jestli je nejaky potencial a nebo ne...

WOW - Undead/Warlock [Drakthul]
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000