Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Připravované online hry
 World of Tanks
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 23/05/2011 :  11:12:49  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Presne jak rika Isac. Osobne si myslim, ze vetsina lidi to hraje jen kvuli tem tankum. Me treba kdysi davno desne bavili tanky ktery sem hraval jeste snad na 486 dx 2. Jezdil si v tanku a strilel si ostatni tanky nebo spis barevny obdelniky. To vse v 16ti barvach ay stravil sem u toho hodiny :D.

Ja to treba hraju taky hlavne kvuli tem tankum. Vubec to neberu jako fps nebo strategii. V clanu to pak muze byt zajmavy i kvuli taktikam apod.

A to ze sou lidi, kteri to hrajou jen kvuli tem tankum jak rika isac je uplne jasny. Tipuju, ze tu sou vsichni fandove a majitele historickejch muzei a lidi co maj doma na dvorku zaparkovany stary tanky a jezdi s nima na srazy.

Ostatne, kdyz nekdo da 7500ingame goldu coz je asi 750,-kc dat jen za jeden jedinej tezkej tank ten "Lowe" tak verim, ze jim tenhle model vcelku sype.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 23/05/2011 11:13:47
Go to Top of Page

clone9
Starting Member

Battleground-europe-cover-100px

83 Posts

Posted - 23/05/2011 :  22:05:40  Show Profile  Visit clone9's Homepage Send clone9 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by clone9

9 Éček není moc, připočtěte si k tomu kolik platíte za připojení, kolik za napajení svého počítače, vydělte taky cenu OS počtem měsíců, po které plánujete platit predplatné a tak nějak vám to dá cenu jako když půjdete dvakrát do kina na dvouhodinovou produkci.

Stejně počítá i provozovatel serverů a vývojář, započítá vývoj hry za x let dozadu, započítá cenu eletřiny za měsíc předplatného a cenu eletřiny spotřebovanou při vývoji hry, započítá cenu připojení serveru k Internetu, započítá taky úrok, protože mu hra přináší zisky až po několika letech, taky provozovat servery v Evropě bude dražší než v Rusku.


Jen málokdo si dnes může dovolit určovat cílovou cenu nákladovou metodou. Jde o trh a konkurenci.
A já vidím mnoho jiných porovnatelných a levnějších arénových fps.



Jde především o unikátnost, kopii WoTka stejně jako WoWka dnes udělá na jak bych to nazval copy and paste NF engine kdekdo, WWIIOL bude trvat neporovnatelně déle, proto je tu taky už 10 let i přes počáteční fiasko.
S tou nákladovou cenou máš pravdu, pokud ti ovšem jedna hra zaplatí tři pokažené. Tvoříš-li jednu jedinou hru přes 10 let, tak těžko, od vývojářů je to pak obrovská investice, když nemají rozdělané nic jiného. Jenomže v herním světě se nestane, že jistě úspěšnější WoT koupí WWIIOL aby ho dál rozvíjel jako druhou značku, jako Wolkswagen Bentley. To nepíšu jen tak nazdař bůh, kdyby ses zeptal lidí od wargamingu, jestli by místo WoT rádi dokonalý tankový simulátor, věř, že jo. Vznikne tu 10 podobných krachujících WoT a přesycený trh neuživí ani WWIIOL. Obdobné je to u letovejch bojovejch simulátorů, kde je teď TargetWare ? Nejsou lidi. Viděl někdo ty futuristický 3D údajně MMO tanky ve flash, a kolik tanků najdete jako webgames, to všechno je konkurence na vyhledavačích u her, který se snažej překonat samy sebe, čímž myslím jak WoT, tak WWIIOL, neboť oboje definuje vlastní žánr.

World War II Online: Battleground Europe CZ
(perzistentní virtuální bojiště ve světě PvP MMO FPS RTS RPG)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 24/05/2011 :  09:29:52  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem to skusil.
Je to pomerne zabavna srandicka - tanciky mne bavej.

Jako problem bych videl, ze nastavenej pomer ziskane kredit/naklady na provoz je pekne na pikatchu. T2->T3 je nastavenej tak, ze by bylo potreba absolvovat cca 70 bitev... a to je v "tanku" co mu upadne vez kdyz se na nej nekdo spatne podiva docela opruz (T1->2 bylo v pohode cca 15 bitev) pokud to takhle pokracuje tak potesprdel...

Na ofiko forech jsem narazil na dlouhej thread o tom, ze se v tomhle hrabali pri poslednim patchi a hodne to pojebali.

Nevim jestli si mysli ze timhle ziskaji platici lidi.... ale mne teda urcite ne. Imho rozumnejsi je udelat to tak do T4-5 bez problemu rychlejsi at to lidi stihne chytit, ale takhle....

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 24/05/2011 09:30:57
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 25/05/2011 :  17:08:11  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Tak jsem to skusil.
Je to pomerne zabavna srandicka - tanciky mne bavej.

Jako problem bych videl, ze nastavenej pomer ziskane kredit/naklady na provoz je pekne na pikatchu. T2->T3 je nastavenej tak, ze by bylo potreba absolvovat cca 70 bitev... a to je v "tanku" co mu upadne vez kdyz se na nej nekdo spatne podiva docela opruz (T1->2 bylo v pohode cca 15 bitev) pokud to takhle pokracuje tak potesprdel...

Na ofiko forech jsem narazil na dlouhej thread o tom, ze se v tomhle hrabali pri poslednim patchi a hodne to pojebali.

Nevim jestli si mysli ze timhle ziskaji platici lidi.... ale mne teda urcite ne. Imho rozumnejsi je udelat to tak do T4-5 bez problemu rychlejsi at to lidi stihne chytit, ale takhle....


To není tím, že by ten tank byl špatnej. To ti jen matchmaking hází zbytečně silný oponenty. Už to tu lidi zmiňovali.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 25/05/2011 :  23:35:23  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

To není tím, že by ten tank byl špatnej. To ti jen matchmaking hází zbytečně silný oponenty. Už to tu lidi zmiňovali.



Uz jsem to poresil - "vrazil" jsem do toho tech 6 euro za zakladni balicek goldu a uz mam T5 tank a pracuju na equipu - bez tech goldu to byl desnej grind a takhle je to zabavca - zajiamji mne jen xp.
A to mne jeste z tech goldu vic jak 2/3 zbejvaj - pohoda.
:)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 26/05/2011 :  15:20:49  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
na tierech 8,9,10 je kolikrat s premium uctem peklo zarobit prachy...
Za T-54 sem musel kurva makat abych si zaplatil alespon strelivo a co teprve kdyz mne rozsekali, to si pak clovek nekolikrat rozmysli jestli vystreli a nebo nekam vlitne..

Edited by - Mag1cWalker on 26/05/2011 15:21:27
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 26/05/2011 :  22:12:20  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

na tierech 8,9,10 je kolikrat s premium uctem peklo zarobit prachy...
Za T-54 sem musel kurva makat abych si zaplatil alespon strelivo a co teprve kdyz mne rozsekali, to si pak clovek nekolikrat rozmysli jestli vystreli a nebo nekam vlitne..


Tak ono zrovna medium tanky jsou na tohle nejhorsi (mensi dmg nez heavy a TD).

Brutus: Jestli zacinas, tak doporucuju jet TD nebo Heavy a jed jenom jeden narod (mnoho vylepseni je pro vice vetvi). Zatim ti prijde, ze se expi rychle, ale bude to i s premium hodne prituhovat, tak at zbytecne nefarmis vic nez musis.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 26/05/2011 22:13:36
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 26/05/2011 :  22:42:19  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
Brutus: Jestli zacinas, tak doporucuju jet TD nebo Heavy a jed jenom jeden narod (mnoho vylepseni je pro vice vetvi). Zatim ti prijde, ze se expi rychle, ale bude to i s premium hodne prituhovat, tak at zbytecne nefarmis vic nez musis.



JJ zacinam - nainstaloval jsem to nekdy v nedeli vecer :)

Osahal jsem si T1-T2 ruzny varianty od ruznejch narodnosti a nakonec jsem se zasekl dost nepochopitelne u prostredni vetve v USSR :)
Nevim jestli to byla vylozene dobra volba... lev T1-T4 to byly tanky s papirem misto pancire a na T5 je to najednou hromada oceli presovajici se tempem umirajiciho sneka co otaci vezi priblizne rychlosti rotace zemekoule :) A navic teda vypada spis jako neco ze Star Wars nez z WWII (ja vim ze je to pomerne realita - KV-2 znam ale i tak.... :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 26/05/2011 22:43:14
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 26/05/2011 :  22:55:13  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Kar-Chee
Brutus: Jestli zacinas, tak doporucuju jet TD nebo Heavy a jed jenom jeden narod (mnoho vylepseni je pro vice vetvi). Zatim ti prijde, ze se expi rychle, ale bude to i s premium hodne prituhovat, tak at zbytecne nefarmis vic nez musis.



JJ zacinam - nainstaloval jsem to nekdy v nedeli vecer :)

Osahal jsem si T1-T2 ruzny varianty od ruznejch narodnosti a nakonec jsem se zasekl dost nepochopitelne u prostredni vetve v USSR :)
Nevim jestli to byla vylozene dobra volba... lev T1-T4 to byly tanky s papirem misto pancire a na T5 je to najednou hromada oceli presovajici se tempem umirajiciho sneka co otaci vezi priblizne rychlosti rotace zemekoule :) A navic teda vypada spis jako neco ze Star Wars nez z WWII (ja vim ze je to pomerne realita - KV-2 znam ale i tak.... :)


Ja jsem skoncil kdyz skoncila closed beta, takze poskytuju informace pouze na zaklade toho:

Rusko bylo v bete presvedcive nejlepsi volba. Ve stromu na heavy byli skoro na vsech urovnich nejlepsi. Jen snad T29 byla na svem tieru lepsi nez ruskej heavy.

Vylepsenej tier 9 ruskej medium byl taky nejlepsi, ale dostat se k nemu pres T43 a T44 byl porod.

Jinak TDcka sou podle me lepsi nemecky. I kdyz ISU bylo na svuj tier genialni.

Arty mi prijdou po tech nerfech nudny vsechny a cim vyssi tier jsi tim je to horsi.


Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 27/05/2011 :  10:33:56  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
Rusko bylo v bete presvedcive nejlepsi volba. Ve stromu na heavy byli skoro na vsech urovnich nejlepsi. Jen snad T29 byla na svem tieru lepsi nez ruskej heavy.

Vylepsenej tier 9 ruskej medium byl taky nejlepsi, ale dostat se k nemu pres T43 a T44 byl porod.

Jinak TDcka sou podle me lepsi nemecky. I kdyz ISU bylo na svuj tier genialni.

Arty mi prijdou po tech nerfech nudny vsechny a cim vyssi tier jsi tim je to horsi.





Co se porovnani stromu tyce tak do toho jeste nevidim :)
Prijde mne ze hratelny je snad vsechno - kazdej ma v tom stromu nejakej tier co je o neco lepsi a naopak jinej dost tragickej.

Ja si byl puvodne jistej ze budu hrat za Germany :) a nedoslo k tomu protoze PzKpfw II mel vsecny dela ty pitomy autocannony na 3 rany - coz mne nebetycne sralo - takze jsem skusil USSR a uz jsem u toho zustal.

Co se TD tyce tak jsem se uz potkal s Ferdinandem a bylo to hodne rychle.... :)

Arty mne prijde jako uplne jina hra - mozna to budu obcas hrat pro zpestreni, ale cumet 95% bitvy na 2D pohled zezhora mne zase az tak nebavi.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 27/05/2011 :  12:03:36  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
Arty mne prijde jako uplne jina hra - mozna to budu obcas hrat pro zpestreni, ale cumet 95% bitvy na 2D pohled zezhora mne zase az tak nebavi.


To by ani tak nevadilo. Pruser je, ze cim lepsi mas arty, tim mensi presnost a rychlost strelby. Dmg je pak sice uplne neuveritelna, ale zkouset si trefy do rychlejch scoutu, nebo na slepo do "klasickejch" pozic pak uz skoro nejde. A to me vzdy bavilo nejvic.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 27/05/2011 :  15:57:52  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
S tím popisem KV mě Brutus pobavil. Docela se trefil a knde jsem ten tak poznal. Aa to možná ještě nemá nainstalovaný ten papíňák. To je potom vzhled.
U mne bylo KV porod. Rozhodl jsem se přez něj dostat co nejrychleji, bez modifikací, a i tak to vypadalo. Jen cca 40% výher. Na KV-3 je to již mnohem lepší, hratelnější.
U TD jsem zatím skončil na STUGIII. Hra za ně, se mi zdá zábavnější. Musí se více taktizovat. Krýt se a nejezdit moc dopředu.
S názorem na arty souhlasím. Je to spíš na občasné odreagování, než na plnohodnotné hraní. Spíše doporučuji ject german větev. Já jedu tu ruskou a přes T4 se fakt nedostnu. Děsně nepřesný shit, stále se rozhazuje zacílení, nikam to nedostřelý, slabá dmg. Podle infa od známého je T4(tuším Grill) u němců mnohem lepší.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 28/05/2011 :  18:26:50  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
:)
Nastesti jsem prave KV (KV-2) opustil a presdlal jsem do KV-3.
Dlouho jsem uvazoval, zda nejit radsi cestou KV-1S ale nakonec jsem si to rozmyslel - mne nevadi az tak strasne to, ze je tank pomalej, ale ta strasliva rychlost otaceni KV-2 veze. (A KV-1S mne prijde spis jako medium tank parametrama).
Takze jsem dal prednost loudovi KV-3 kterej je klasickej upgrade - vic armoru, rychlejsi vez a hlavne super 107mm delo :)


Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 06/06/2011 :  09:16:45  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Tak opet hraju za rusaky uz sem T7 - T-43 a samozrejmne mam premium ale jak tak koukam v ty hre je to samej wallet warrior pac Love je snad v kazdy hre kterou hraju a to ne jen jeden...
Znamej si koupil Lova a rikal ze to je zlatej dul na vsechno, expy ma znasobeny, kredity znasobeny a minimalni opravy...
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 06/06/2011 :  09:45:48  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

Tak opet hraju za rusaky uz sem T7 - T-43 a samozrejmne mam premium ale jak tak koukam v ty hre je to samej wallet warrior pac Love je snad v kazdy hre kterou hraju a to ne jen jeden...
Znamej si koupil Lova a rikal ze to je zlatej dul na vsechno, expy ma znasobeny, kredity znasobeny a minimalni opravy...



xp ne (nekde na forech odpovidal Overlord na otazku jestli bude nekdy premium tank na farmu xp tak jako je Lowe/KV-5 na farmu creditu - a odpoved byle ne nebude)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 06/06/2011 :  09:58:09  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
3ti hru co jsme hrali povidal ze udelal 3K exp (ne doubled) s premium uctem a to zas tak moc nemakal...
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 06/06/2011 :  11:50:56  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

3ti hru co jsme hrali povidal ze udelal 3K exp (ne doubled) s premium uctem a to zas tak moc nemakal...


Tak to má znásobený určitě. My co jsme hráli, tak nejvíc dal kámoš s T54 kdy sundal 12tanků (tier 8+ většinou komplet on) hodně na blízko. Dostal snad 2400xp.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 07/06/2011 :  18:03:04  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
vynatek z offic webu

Premium tanks are an important element in World of Tanks “food chain”. They are not presented in tech trees and are available only for gold. These tanks exist only as vehicles that cannot be modified. They do not possess superpowerful cannons or impenetrable armour. Their greatest asset is profitability. In good hands they will become true source of abundance, bringing great amounts of credits and experience that can be transferred to free experience.
Go to Top of Page

Hayabusa
Starting Member

31 Posts

Posted - 09/06/2011 :  11:39:41  Show Profile Send Hayabusa a Private Message  Reply with Quote
tak ja sem teď T3, A-20 a je to neuvěřitelny pain... uvažuju jestli pokračovat do T-54 což jsem chtěl puvodně, nebo pomalu odbočit do KV-13 a pak IS a heavy tanky... nechapu že mě to pořad hazi do bitev mezi top tier, rikam si jestli neni lepsi opravdu heavy než medium, tyhle one shot one kill smrti me moc nebavi :/
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 09/06/2011 :  22:52:58  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hayabusa

tak ja sem teď T3, A-20 a je to neuvěřitelny pain... uvažuju jestli pokračovat do T-54 což jsem chtěl puvodně, nebo pomalu odbočit do KV-13 a pak IS a heavy tanky... nechapu že mě to pořad hazi do bitev mezi top tier, rikam si jestli neni lepsi opravdu heavy než medium, tyhle one shot one kill smrti me moc nebavi :/


Si nepomůžeš. I tak tě to bude stále házet k IS-3/IS-4. A taková IS-4 sfoukne KV-3 jako svíčku :-) Spíš by stálo za uvahu nezkusit ruskej server. Hraje tam více hráčů, což je víc protivníků na stejném Tieru.
Už mě totiž sere dělat premium účtům cannon-folder.
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 09/06/2011 :  23:09:23  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
T4 light tanky (tzn i A-20) to hazi hlavne to vysokych tieru protoze je to scout...
od tieru 5 to bude o neco lepsi :)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 10/06/2011 :  09:10:31  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Kamos ma problem - vymenil MoBo a grafiku (upgrade nahoru:) a hra zacala desive lagovat - narostl mu ping tak ze je to nehratelne...

Nasel jsem o to thread ale reseni ne: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/38785-lag-problem-after-patch/page__st__40

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 10/06/2011 :  09:41:11  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by Hayabusa

tak ja sem teď T3, A-20 a je to neuvěřitelny pain... uvažuju jestli pokračovat do T-54 což jsem chtěl puvodně, nebo pomalu odbočit do KV-13 a pak IS a heavy tanky... nechapu že mě to pořad hazi do bitev mezi top tier, rikam si jestli neni lepsi opravdu heavy než medium, tyhle one shot one kill smrti me moc nebavi :/


Si nepomůžeš. I tak tě to bude stále házet k IS-3/IS-4. A taková IS-4 sfoukne KV-3 jako svíčku :-) Spíš by stálo za uvahu nezkusit ruskej server. Hraje tam více hráčů, což je víc protivníků na stejném Tieru.
Už mě totiž sere dělat premium účtům cannon-folder.



http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/10168-match-making-system/

Když si vybere heavy nebo TD, tak ho to sice bude házet proti stejnejm oponentum, ale na svuj tier bude mít větší penetraci a dmg. My co jsme hráli celou betu, tak medium nejde nikdo. Není důvod, IS7 je pak skoro stejně obratná a je lepší.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/06/2011 :  14:20:35  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No mě třeba na tom dost sralo, ze medium tanky sou ve vyssich tierech prakticky k hovnu. Dodnes lituju, ze jsem si koupil premium acc a jeste i goldy. Hra na vyssich tierech me vubec nebavi. Vse je to tam jen o tezkejch tancich, TDckach a artilerce.

Ok, muzu hrat nizsi tiery, coz je ale zase nahovno, protoze dementni greedy dev team to ma nastaveny uplne nahovno. Nuti hrace do hry cpat love tim, ze je to dokud nejsou nanejvyssim tieru hazi s o 4 tiery vyssima tankama. Takze nizsi tiery prakticky nema smysl ani hrat. Me osobne nejvic bavi hrat s PzIII. Rychlej malej tank s rychlym kanonem, super na niceni artilerek, TDcek, ale ma sanci i proti heavy tanku kdyz ma dost prostor a casu na to ho uflusat a umanevrovat. Bohuzel me to 90% her hazi proti IS-3, lowe a tigrum kterym neskrabnu ani zadni pancir.

Hra je hratelna az na vyssich tierech, kde uz vam to hazi soupere v +- stejnejch strojich. Takze sem opet na zacatku meho postu. Vysledek, je proste shit, nudna hra dementnich HT a zakempenejch TDcek s arti a 0 light a medium tanku.

Kdyby tihle socialni tvurci hry nebyli tak greedy, tak to mohla byt slusna hra, ale platit jim za hru vcelku dost penez a byt nucenej hrat jen hry na nejvyssich tierech mi prijde uplne zcestny. Fakt lituju, ze sem takovejm zebrakum poslal vubec nejaky love. Az balancnou match aking system tak se do toho zase lognu, ale love sem temhle chcipakum poslal rozhodne naposled, protoze to pro me osobne neprineslo vubec zadnou vyhodu oproti free uctum. Tahle hra jedine f2p nebo nic. Platit za nic v soucasnem systemu nema opravdu zadny smysl. Tak ci tak hrajete unballanced hry 90% casu.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 10/06/2011 14:24:15
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 10/06/2011 :  15:57:17  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

....



tldr

Proste dalsi hra kde te ownej a proto je to sracka :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 11/06/2011 :  10:38:33  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Mandorallen

....



tldr

Proste dalsi hra kde te ownej a proto je to sracka :)



Má v lecčems pravdu. V té hře jsou desítky tanků, ale většina lidí se snaží se 90% z nich co nejrychleji zbavit, aby mohla hrát "ty lepší".
A přitom je to škoda, ty tanky jsou dobře udělané a hratelné a byla by zábava hrát třeba ve hře jen light + medium tier 4 only.

Abych řekl pravdu, tak ty obratné tanky na začátku se mi líbily asi nejvíc a hrál bych je raději než svého Jagdtigera, ale to bych musel mít rozumné oponenty.

quote:
Originally posted by Mandorallen

...Az balancnou match aking system tak se do toho zase lognu...



Já si stanovil, že aby ode mě viděli peníze, tak mimo matchmakingu ještě musí rozšířit platoon alespoň na 5 lidí :)

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 11/06/2011 10:42:11
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 12/06/2011 :  16:26:38  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Mandorallen

....



tldr

Proste dalsi hra kde te ownej a proto je to sracka :)

Snad ani nema smysl komentovat. Je videt, ze si uplne mimo :D.

Hod sem svuj nick at se pak muzu mrknout na tvoji statistiku, se urcite pobavim :D.

Chces teda tvrdit ze kanonem pzIII penetrujes armor IS-3? Prosim, udelej ze sebe retarda a odpovez. Vlastne ani nemusis, ty uz si ho ze sebe udelal.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 12/06/2011 :  18:08:58  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen
Snad ani nema smysl komentovat. Je videt, ze si uplne mimo :D.

Hod sem svuj nick at se pak muzu mrknout na tvoji statistiku, se urcite pobavim :D.

Chces teda tvrdit ze kanonem pzIII penetrujes armor IS-3? Prosim, udelej ze sebe retarda a odpovez. Vlastne ani nemusis, ty uz si ho ze sebe udelal.




Ty ses proste smudla - kazdej kdo s tebou nesouhlasi je retarda :)

Nechtelo se mne to az tak rozepisovat ale prosim:

Tvrdit, ze jses v 90% pripadu pairovanej s PzIII proti IS-3 je samozrejme picovina. Pz III je tier 4 a IS-3 je tier 8.
Pairing system: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/39457-match-making-system-v-064/ (Totez Lowe je T8 a jedinej Tiger je T7 takze obcas ho potkat muzes).

Pokud od tohodle odhlidnu tak samozrejme PzIII nema sanci ani proti IS nebo Tiger - ale ani nema mit - v 99% pripadu pokud se uz dostanes do bitvy kde se vyskytuje tak je tvym ukolem se mu vyhnout a delat neco jineho idealne na druhem konci mapy - a ne jako trubka strilet tim svym flusbrokem na jeho 100+mm pancir. A samozrejme v tvem "druzstvu" je jeho tierovej ekvivalent takze nakonec zalezi na tom jak dokazou lidi ukazat taktiku a strategii.

Nerikam ze je matchmaking perfektni - ani zdaleka - je nastavenej tak, aby motivoval k tomu posouvat se na vyssi tiery kde to je mnohem tezsi hrat bez premium a tim padem z toho neco meli.
Nerikam ani ze lehke/stredni tanky to maji na vyssich tierech nejak ruzove - nejvic xp/creditu je za dmg av tom proste zaostavaji.
Na druhou stranu 3 rychle se pohybujici stredni tanky jsou (specialne ve meste) nocni mura pro TD i tanky s pomalou vezi (KT).

Takze az se hodis do klidu a prestane ti tepat zilka tak skus zauvazovat jestli chyba neni taky nekdy u tebe.

Kar-chee: njn to je holt problem kazdy hry co ma levely/tiery (nazvi to jak chces) a jelkoz tohle je v zakladu FTP a penize vydelavaj tim, ze te dotlacej na vyssi tier kde uz je premium potreba tak je to cele takhle nastavene. (Ale ja treba ted cerstve jedu T7 a premium porad neni potreba :)





Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 12/06/2011 18:12:32
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 12/06/2011 :  20:36:53  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Mandorallen
Snad ani nema smysl komentovat. Je videt, ze si uplne mimo :D.

Hod sem svuj nick at se pak muzu mrknout na tvoji statistiku, se urcite pobavim :D.

Chces teda tvrdit ze kanonem pzIII penetrujes armor IS-3? Prosim, udelej ze sebe retarda a odpovez. Vlastne ani nemusis, ty uz si ho ze sebe udelal.



Ty ses proste smudla - kazdej kdo s tebou nesouhlasi je retarda :)

Nechtelo se mne to az tak rozepisovat ale prosim:

Tvrdit, ze jses v 90% pripadu pairovanej s PzIII proti IS-3 je samozrejme picovina. Pz III je tier 4 a IS-3 je tier 8.
Pairing system: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/39457-match-making-system-v-064/ (Totez Lowe je T8 a jedinej Tiger je T7 takze obcas ho potkat muzes).

Pokud od tohodle odhlidnu tak samozrejme PzIII nema sanci ani proti IS nebo Tiger - ale ani nema mit - v 99% pripadu pokud se uz dostanes do bitvy kde se vyskytuje tak je tvym ukolem se mu vyhnout a delat neco jineho idealne na druhem konci mapy - a ne jako trubka strilet tim svym flusbrokem na jeho 100+mm pancir. A samozrejme v tvem "druzstvu" je jeho tierovej ekvivalent takze nakonec zalezi na tom jak dokazou lidi ukazat taktiku a strategii.

Nerikam ze je matchmaking perfektni - ani zdaleka - je nastavenej tak, aby motivoval k tomu posouvat se na vyssi tiery kde to je mnohem tezsi hrat bez premium a tim padem z toho neco meli.
Nerikam ani ze lehke/stredni tanky to maji na vyssich tierech nejak ruzove - nejvic xp/creditu je za dmg av tom proste zaostavaji.
Na druhou stranu 3 rychle se pohybujici stredni tanky jsou (specialne ve meste) nocni mura pro TD i tanky s pomalou vezi (KT).

Takze az se hodis do klidu a prestane ti tepat zilka tak skus zauvazovat jestli chyba neni taky nekdy u tebe.

Kar-chee: njn to je holt problem kazdy hry co ma levely/tiery (nazvi to jak chces) a jelkoz tohle je v zakladu FTP a penize vydelavaj tim, ze te dotlacej na vyssi tier kde uz je premium potreba tak je to cele takhle nastavene. (Ale ja treba ted cerstve jedu T7 a premium porad neni potreba :)


Po druhe vete sem prestal cist, protoze ano, v 90ti procentech her jsem proti minimalne jednomu az dvema t7-t8 heavy tankum kterejm armor nepenetruju ani ranou zezadu. Zbytek VK 3002 . Tomu uz ze zadu dam dmg treba za 20%, ale on me sunda na jednu ranu zepredu.

Ostatne si to same muzes precist na offic forech, v nekolika desitkach postech od stovek ostatnich lidi...

GSO.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 12/06/2011 20:41:24
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 12/06/2011 :  23:28:15  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Nevím jak PZIII. Ale ted jsem hrál 7 her a v ani jedné jsem se nedostal do první desítky. I když u té sedmé to bylo spíše abecedou. U prvních pěti jsem byl dokonce poslední a nebo předposlední. KV-3 proti IS-4/Lowe/ferdinand atd. Teprve až osmá hra mě hodila jako top tier. Takže ono to 90% cca bude. Takovéto hry pak řeším stylem Kamikaze.
Takže jsem se zdravě nasral, koupil tier 2, PZII a jsem spokojenej. Všechny hry vyrovnané. Zatím mě to nehodilo k vyším jak tier 3. Skvěle hratelné a nemusím pálit 20x do IS-4 abych ji ubral jedno procento.
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 30/06/2011 :  16:29:47  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Takze v novym updatu dojebali co se dalo :( Dabing na picu, zkurvene predelane mapy, a colorblind mod nefunguje a officialni podpora taky v nedohlednu :(
Pro mne momentalne nehratelna hra :(

Edited by - Mag1cWalker on 30/06/2011 17:12:31
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 02/07/2011 :  11:54:08  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Kromě toho hrozného dabingu jsem si ničeho, vzlášt negativního, nevšimnul.
Přidali dvě mapy. Ve stejném stylu jako posledně. Tzn že lehce upravili stávající mapu a hodili ji do zimního období. Ale to je spíše plus. Současné mapy jsou již ohrané, tak máš těd možnost zase objevovat něco nového.
Dabing by potřeboval totálně změnit. Třeba v ruském tanku by ty keci mohl říkat rusky, v německém německy a amíci at si kecaj jak chtěj. Podle mého by to dodávalo na atmosféře.

Jinak kdo hraje vyšší tiery tak má možnost si stáhnou tohle
http://www.hdb-lan.net/WoT/Skins_with_hitzone.zip
přepsat si původní skiny a studovat weakspoty přímo ve hře. IS šel o 80% dolů, když jsem ho zasáhl do fialového místa z mé KV-3

Vysvětlivky:
Meantime, I think I`ll give you a short legend about color of hitzones:
Red - Engine, chance of fire
Blue - Driver
Yellow - Gun
Orange - Crew member (commander, loader etc)
Purple - weak spot (high chance of penetrating armor)
Light-Blue - weak spot with medium chances of penetrating
White - Ammo

Zdroj: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/28363-search-hitbox-skins/
Go to Top of Page

Hayabusa
Starting Member

31 Posts

Posted - 02/07/2011 :  14:55:33  Show Profile Send Hayabusa a Private Message  Reply with Quote
Nevim proč, ale slyšim pořad ty same hlasy jako předtim, asi nějaky bug, takže nemužu posoudit.
Ale kdyby tak rusaci kecali rusky a němci německy, tak mi to vadit nebude :)

Myslim že Karelia i Erlenberg jsou předělané slušně, je tam hodně víc možností postupu i schovky, stejně jako nabízejí Redshire a Arctic. Odkryté mapy s dvěma šutry kde se dá střílet z jedné strany na druhou a lidi tam nabíhaj po jednom jak prasata na porážku fakt nemusim.

quote:
Originally posted by Milan

Jinak kdo hraje vyšší tiery tak má možnost si stáhnou tohle
http://www.hdb-lan.net/WoT/Skins_with_hitzone.zip
...

Tohle vypada zajimave,diky.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 30/08/2016 :  11:46:14  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Aha, Rodier neumí psát, proto jsem ten topic nemohl najít.

Anyways, v září (od 17. 9.) bude ve WoT mise na T8 premiové medko T-44-100.

Bude to teda opět nehoráznej grind, od každé národnosti nastřílet 150.000 damage a dát 150 killů.

Ale zas na druhou stranu, tyhle mise dávaj motivaci tanky hrát.

Edited by - Rahman on 30/08/2016 11:48:12
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 31/08/2016 :  14:26:01  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Aha, Rodier neumí psát, proto jsem ten topic nemohl najít.


(opraveno)

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 02/09/2016 :  10:30:34  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

(opraveno)



Ha, díky ;-)


Jinak drobný update: Přidali ještě jednu misi na premiový tank, tentokrát T6 TDčko Dicker Max.

Od 1. září do 14. září, úkolem je ve 13 z těch 15 dní nahrát 20k expů. Expy se do mise započítají jen když se umístíte do desátého místa v týmu, počítají se ale bonusy za premko, X2 za první výhru za den, atd.

Začalo to včera, takže to stále ještě můžete stihnout.


Každopádně bych řekl, že se chlapci tak trochu zbláznili v kině. Těsně za sebou dva šílené grindy (první 15 dní, hned na to navazující 32 dní)... Podle mě se jim díky tomu na tu druhou misi spousta lidí vykašle a nebudou tudíž cálovat za tokeny, když to nestihnou.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/09/2016 :  12:35:14  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
asi rok a pul jsem to hral velmi intenzivne ale nakonec to pro me zabil ten matchmaker s +/- 2 tiery, to byl hlavni duvod proc jsem se na tu hru vykaslal pred cca rokem a od te doby jsem se tam nevratil krom par bitev kolem vanoc

http://wotlabs.net/eu/player/rashaveran

lastfm

Edited by - Rashaverak on 02/09/2016 12:37:25
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 02/09/2016 :  16:06:32  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Hmm, tak se nakonec vyprdnu i na toho Dicker Maxe. Kdyby ti dementi nevymysleli kulišárnu, že se dá ta mise plnit jen jednou denně, tak bych si to odehrál docela rád. Takhle stačej tři dny, kdy se nedostanu aspoň na pár hodin k hraní a mám po misi. Na to jim z vysoka...
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/09/2016 :  07:42:45  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
nevim jak dlouho to hrajes ale tyhle grindici mise jsoupomerne caste a na tyhle nizsi tiery jeste nebyvaji tak silene, kolem vanoc byva grind na tier 8 premium tank a to je panecku silenost

mozna se pletu ale tusim ze minule to bylo neco jako 100K xp za kazdou narodnost behem asi 3 tydnu, nebo tak nejak.

tak presne takhle
150k damage and 150 kills in tier 6+ vehicles from each nation for a Chinese tier 8 premium tank between Dec 15th and Jan 19th?

lastfm

Edited by - Rashaverak on 05/09/2016 07:45:51
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 05/09/2016 :  10:06:34  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
tak presne takhle
150k damage and 150 kills in tier 6+ vehicles from each nation for a Chinese tier 8 premium tank between Dec 15th and Jan 19th?



Ano, přesně stejná bude od půlky září na ruské T8 premko. A jako bonus před tím dvoutýdenní grind na 20k expů denně na Dicker Maxe, dohromady na úžasných 7 týdnů nehoráznýho grindu v kuse.

Jako jo, přesvědčili mě - šel jsem radši hrát Path of Exile :)
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000