Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - nábor
 Darthempty/Mor do kuli. prihlaska
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Darthempty
Starting Member

1 Posts

Posted - 13/02/2010 :  14:21:03  Show Profile Send Darthempty a Private Message  Reply with Quote
Zdravím MOR do kuli

1. Darthempty, Arcane mage, 80 lvl, rasa: undead. odkaz na armory:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Darthempty

2.) jsem první a štastný majitel postavy a postavu nehodlám dát . Ano platím si hraní sám jinak to prece nejde ale pokud to za mě nekdo chcete platit :-D kdo by si stěžoval žejo . (fun)

3.) Nesdílím ho s nikým hraju ho pouze já. A tak to má být.

4.) Je mi 18 let a pocházím asi z né moc známe osady města Třebíče

5.) Abych to presneji vysvetlil předevcirem sem transfernul z realmu Ahn Qiraj.. kde jsem chodil raidy s guildou EPIDEMY. s nimi jsem sundal na kolena v icc 25 Lord Marrowgar (25) , Lady Deathwhisper (25), Gunship Battle (25),Deathbringer Saurfang (25) a potom sme se dostali az k Festergutovi, ale toho sme nedali po té uz sem trasnferoval na dt .. bylo to kvuli anglictine ne ze bych byl uplně negramotný v angličtině ale raidy v českém nebo slovenském jazyce mi pujdou rozhodně lépe lepší než když na mě mluví angličan a říká mi kam mam běžet :-D. asi tak .

6.) jak jsem zmínil icc jsem moc neprogressoval protoze sem jeste nedostal sanci být clenem poradné progressovací guildy . jinak toc 10, a toc 25 vsechno sem prosel naxx 25, rank champion of frozen wastes, uldu..voa 25 all bossové. v icc 25 sem zmínil a v 10 jsem zazil myslim jenom marrowgara a deathwhisper a pozdeji festerguta. a byl jsem az u rutface rikam nedostal sem moc šanci zajít dál .

7.) Raidovat bych mohl asi každý den do kolika chci hodin časově nejsem nijak omezený zaleží na mě jestli se ráno vzbudím do práce :-D. Stačí když vím předem co kdy se koná.

8.) Tak jmenuji se Karel, a sem z Třebíče jak sem řekl. Učím se 3tím rokem Kuchařem (na což nejsem moc pyšný páč nemám vazne rád praxe.) Mezi moje zálibi patří hlavně hudba, slečny, kámoši a WOW. Mám rád počitačovou technologii kterou se také trochu zaobírám. Hardwarem spíše. nevím co dál vám tu říct v zivotopise pokud budete chtit cokoli vedet rád zodpovím

9.)Hledám guildu s kvalitním progressem které bych mohl přinést nejake plusy a dál se vyvíjet. Pohodové prostředí a chut raidovat mam jsem clovek co má chut být lepší a lepší a myslím si že vaše společnost také . Myslím že ste to pravé.

10.) Stálost pripojení je neomezená lagy vážně nemam pokud to zrovna není vinou serveru, na měříči tychlosti mi lítá něco kolem 3,5 mb/s. mam vnt, skype, ts, icq no prostě co se dá :-D sluchátká i mikrofon v naprostém pořádku.
Mikrofon se važně používat nebojím prošel sem již "pár" raidů kde jsem musel hodně hovořit a jsem na to zvyklý.

11.) Kontakt na icq je 331-394-641 nebo skype Tlustejkarl.

jeste chci rict k mému gearu neni to špica jak rikam nedostal sem vazne sanci moc na progress. Mám velký overcrap nad HITEM což tu urcite CL magů připomene vím o tom a budu se to snazit napravit lepsim nebo jinym gearem na který budu mít štěstí. Děkuju vám za vás čas se čtením přihlašky a pokud budete chtit cokoli vědet rád zodpovím zatím se loučím Darthempty.

Galad
New Member

107 Posts

Posted - 13/02/2010 :  18:08:59  Show Profile  Send Galad an ICQ Message Send Galad a Private Message  Reply with Quote
Tlustej Karle copak nam reknes k tomuto? :)

http://forum.darksajd.com/viewtopic.php?f=32&t=5092

Certovo kolo .... jojo je to jen 200g :)

Me gustaría invitarte a tomar una pescada, pero no puedo, lo de ayer fue un desastre...
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 14/02/2010 :  03:48:19  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Muhehe tyhle drama ohledně přihlášek můžu číst pořád. To se neokouká.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 14/02/2010 :  11:01:42  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
rofl, nejlepsi jsou ulhany deti :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 14/02/2010 :  14:45:08  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No uprimne doufam, ze MDK tohoto hrace nevemou, protoze to jak se projevuje a ty lzi okolo, to je des

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 14/02/2010 :  15:11:49  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

No uprimne doufam, ze MDK tohoto hrace nevemou, protoze to jak se projevuje a ty lzi okolo, to je des



Dekujeme, ze myslis na blaho nasi guildy!
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/02/2010 :  18:13:20  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ja se chci k vam totiz pridat az dingnu 80 a naberu gear

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000