Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 "Conquer the Seas" Expansion
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 05/12/2009 :  18:08:47  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
"Conquer the Seas" Expansion

Tak expanze je tady a herní změny jsou dost zásadní. Vypadá to na konec Vánoc pro mágy Zatím nebudu soudit, ještě je brzo, ale změn je teda kotel (možná až moc na jeden patch).

Jedno už je ale jasný teď, je to návrat ke zbraním a lukům.

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 05/12/2009 :  19:49:53  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

Jedno už je ale jasný teď, je to návrat ke zbraním a lukům.



coz je dobre ;)

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 05/12/2009 :  21:09:44  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Darkfall Online - The Kraken pwned
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 06/12/2009 :  00:19:27  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

Darkfall Online - The Kraken pwned


Hustotka
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 06/12/2009 :  10:16:54  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Mando:
quote:
U treneru. Copak je v DF tolik npc? :)


Jo dik, ja jsem jeste v tom vedlejsim noob meste u Orku, takze tam traineri toho moc neumej

Nesnizovali HP mobum ? Prijde mi, ze goblin scouta davama o dost rychleji nez predtim...

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 06/12/2009 :  10:37:27  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Tak to vypada moc pekne...
Co jinak? Neni DF treba vic friendly k hracum ktery u toho fakt nemuzou sedet furt a nebo nechteji makrovat?
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 06/12/2009 :  12:41:54  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Shatteren: no mobove byli lehci. Kdyz sem se vracel ja k DF tak se dalo vpohode solovat i deathless maga a dalsi q4 moby. Ted po patchi se prej nekteri snad ani zabit nedaji. Elementalove jsou prej imuni na physical dmg apod. :). Podle me to jeste budou predelavat. U goblinu fakt nevim.

mag1cWalker: Jo je. Uz nemusis macrovat magii :). Jako porad to neni hra kde by si dosel na 1-2 hodky denne a mohl to plnohodnotne hrat, ale rozhodne uz nemusis macrovat. Postava se da slusne vyskillovat v pve tim ze zabijis moby. samozrejme pak budes muset hodiny a hodiny tezit, mlatit moby apod. aby si nekde sehal slusny veci na pvp, ale neni to rozhodne jak to bejvalo. Aspon me se to zda vic casual friendly, ale je fakt ze ja se teda vetsinu casu venuju afk tezbe :D.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 06/12/2009 :  14:22:54  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ja mam v planu prave tezit pri prednaskach na notasu a pak doma grindovat moby nez budu mit nejaky slusnejsi skilly na PvP. Je to urcite rychlejsi, za prvnich par hodin hrani pro cerstou postavu (muj pripad) se da pomerne rychle vse zakladni vytahnout na 25 skill, pak uz to jde pomaleji ale i tak uz to neni, ze prvni mesic zkejsnes jen na goblin spawnu solo grindem, to se da rychle zmaknout a muzes se posunout dal.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Shandor
starting father

138 Posts

Posted - 15/12/2009 :  17:43:56  Show Profile Send Shandor a Private Message  Reply with Quote
ty kravo to je zmen jak sracek :) tak koukam ze se chlapci do toho obuli poradne! no ... ale chara si neudelam furt musim dojet do MW2 :)

Mr. Gentian
Reservoir Dogs

Go to Top of Page

Mlazgon
Starting Member

65 Posts

Posted - 16/12/2009 :  12:51:56  Show Profile Send Mlazgon a Private Message  Reply with Quote
Shandore neser pod hrat :)

Mrs Magenta, Reservoir Dogs [ReD]
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 16/12/2009 :  17:21:58  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
DF je ted lepsi nez kdy jindy Sandore. Navic se da hrat perfektne afk. Podivej se na bumbajse. Bumbajs a jeho imperium NOVACO zasobuje pulku DF mrazenejma rybama a to u toho prakticky ani nesedi :).

A jestli chces muzu ti poslat tezebni planek i s casovanim na vsechny nody v okoli niashe.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/12/2009 :  22:31:21  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Title questy jsou zajimavy, ted delam The 300 TROLLZ ! Jeste 150 no

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 17/12/2009 :  10:39:50  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Predpokladam ze ted delas title quest na str, ktera ti da naprosto minimalni boost. Jedinej kterej se podle me oplati aspon do doby nez mas cupnuty HPcka je title quest na vitalitu. Title questy na dex nebo cokoli jinyho se podle me vyplati az kdyz mas cup 420HP. STR i DEX ti da uplne minimalni boost do dmg, kterej se v dmg vlastne ani nijak neprojevi tak je imo lepsi mit o tech 6HP vic.

6HP te sice taky nijak nevytrhne, ale kolikrat te muzou usetrit zbytecne smrti.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Mlazgon
Starting Member

65 Posts

Posted - 17/12/2009 :  10:56:58  Show Profile Send Mlazgon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Predpokladam ze ted delas title quest na str, ktera ti da naprosto minimalni boost. Jedinej kterej se podle me oplati aspon do doby nez mas cupnuty HPcka je title quest na vitalitu. Title questy na dex nebo cokoli jinyho se podle me vyplati az kdyz mas cup 420HP. STR i DEX ti da uplne minimalni boost do dmg, kterej se v dmg vlastne ani nijak neprojevi tak je imo lepsi mit o tech 6HP vic.

6HP te sice taky nijak nevytrhne, ale kolikrat te muzou usetrit zbytecne smrti.



Ja mam pocit ze cap na HP je 450 a za 6 vit mas 12HP. Ale jinak to sedi, dle me je este pouzitelny wis buff dokud nemas 100+, pak uz na 120 staci kvuli krafteni zakouzlit.

Mrs Magenta, Reservoir Dogs [ReD]
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/12/2009 :  13:11:34  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Asi je to tak no.. podle me ta str lehce dmg zvedne a kdyz uz to mam takhle rozjety, tak by se mi nechtelo od zacatku delat vitality quest.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 17/12/2009 :  13:50:08  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No ja ti nevim, ale co sem cetl uz desitky threatu na offic foru o tom jak str ovlivnuje dmg tak teda nic moc. Tech par bodu ti fakt neudela temer nic. Zatim sem ale nevidel nejakej vzorec na vypocet dmg, kterej by vzapeti nekdo nevyvratil, tak tezko rict jestli je to tak nebo tak. Nekde jsem cetl ze 10 str = 1dmg, jinde zese ze je to 23, jinde zase ze vubec a tak :). U tech HP mas aspon jistotu.

Co se tyce zacinat znova. Vzdyt ty mas novej char ne? Ty stejne tak nebo tak budes muset mlatit low lvl moby s questem nebo bez nej :). Co vim tak sem si udelal sekery na 36 behem 2 casti title questu. Tak esi to budes chtit dat aspon na 75 tak verim ze budes mit dost casu udelat si ty title questy hned dva :).

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/12/2009 :  16:05:06  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ted mam sekery 47 no.. ja nevim, velkej fanda HP nejsem, chtel jsem radsi dmg ale jestli tam neni rozdil... Dmg se mi nicmene zvedla o 4 od ty doby co to mam zalozeny, tak ted je otazka co je pravda. Nekdo tvrdi, ze do skillu 75 se zveda dmg pouze str.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Naab
Starting Member

18 Posts

Posted - 17/12/2009 :  16:06:35  Show Profile Send Naab a Private Message  Reply with Quote
Muzu potvrdit ze STR mirne zveda dmg, ale opravdu jen nepatrne - krasne se to da odzkouset kdyz si zapisete kolik davate dmg normalne(treba 10 ran) a pak zacastite Brawn(+ STR) a zopaknete to.

STR navic zvysuje i HP - za kazdy 2 body STR je 1 HP.

Darkfall - Ratnyd Nalim
Global Agenda - Drant

"Error 1229: No keyboard installed. Press any key to continue."

"Matematická indukce - to je kdyz neco dokazes pro prvni prvek a pak dokazes, ze jestli to platilo pro n-ty, plati to i pro n+prvni... treba v trenkach, v kterych jsi prezil vcera, prezijes i dnes, takze z toho indukci vyplyva, ze dokud si nesundas trenky, jsi nesmrtelny"
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 17/12/2009 :  17:35:56  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
ten vzorec pro výpočet damage je docela složitej, ale co jsem ho tam letmo prolítnul, tak 100 STR je +6 damage

ale to je jen hrubej odhad, nechtělo se mi patlat v těch závorkách a zlomcích :)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/12/2009 :  20:06:39  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Mno, tak tim padem 6 str je fakt uplny nic...

Jenze vite co me totalne sere na DF ? Kdyz mam ted Indestructible upgrade a vzdy kdyz nasadim a pak zatahnu zbran, tak to udela ten prskaci zvuk, jako kdyby me nekdo zranil pricemz se jedna jen o sundani buffu a snizeni HP. Je to fakt hodne otravna feature

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 17/12/2009 20:07:54
Go to Top of Page

Son-Draken
New Member

165 Posts

Posted - 17/12/2009 :  21:23:39  Show Profile Send Son-Draken a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Mno, tak tim padem 6 str je fakt uplny nic...




jo je, jediny co je na nem dobry ze si vytrenujes weapon skill a clovek ma duvod se u kompu nalejt bo za strizliva to fakt nejde

jinak presneji 18str je +1 dmg

Nebojuji pro čest.Bojuji abych vyhrál!
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 18/12/2009 :  09:42:38  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Indestructible mi nekolikrat malem privodilo infarkt a uz jsem vazne premyslel o tom ze ho zrusim. Uz sem si ale zvyknulna ten debilni zvuk, sice se obcas jeste zacnu rozhlizet odkud ze to po me strili, ale uz aspon nezpusobuje zastavu srdce.

Jinak mivate taky obcas temer infarktovy stavy u hrani DF obzvlast kdyz na Vas nekdo jumpne? Ja sem tohle driv nemival, ale ted co sem se znovu vratil do DF tak se toho tresu rukou a zrychleneho srdecniho tepu nemuzu zbavit.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 18/12/2009 :  10:10:37  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Indestructible mi nekolikrat malem privodilo infarkt a uz jsem vazne premyslel o tom ze ho zrusim. Uz sem si ale zvyknulna ten debilni zvuk, sice se obcas jeste zacnu rozhlizet odkud ze to po me strili, ale uz aspon nezpusobuje zastavu srdce.

Jinak mivate taky obcas temer infarktovy stavy u hrani DF obzvlast kdyz na Vas nekdo jumpne? Ja sem tohle driv nemival, ale ted co sem se znovu vratil do DF tak se toho tresu rukou a zrychleneho srdecniho tepu nemuzu zbavit.

Ja to mam po expanzi prave uplne naopak. Farmuju tak, ze mam u sebe treba 70k goldu. Kdyz jsem s Isacem vybiral klice, tak jsem nesl do dungu asi 17 leenspar klicu najednou, z nich pak ranec penez, astrolab a k memu prekvapeni to se mnou ani nehlo. :)

Je to asi tak, ze cim bohatsi ve hre jsi, tim min ti zalezi na tom, jestli chcipnes. A kdyz ti moc nezalezi na tom, ze chcipnes a muzes se tak soustredit na boj a ne na utek/jak se z toho dostat etc... tak pak podavas lepsi vykony :)

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 18/12/2009 :  11:25:20  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No prave deime :). Me to hrozne sere, protoze ted se mi porad trepou ruce a nemuzu to zastavic. Celkove jsem v boji desne nervozni a snazim se vsechno delat rychle a ve vysledku delam jen chyby, prehazuju zbrane ktery pouzit vlastne ani nechci a tak. Co si pamatuju driv jak sme hravali tak sem byl vklidu a hralo se mi lip. Ted porad stresuju a pritom toho mam v bance si myslim vic nez driv. Mozna to je tim ze sem toho pvp zatim tolik nedelal.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 18/12/2009 :  16:47:20  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Srdecni zastavy jsem mel malem kdyz jsem zacinal s DF nejak po releasu za Mirdainy. Nemel jsem zadny goldy, armor, bez guildy.. proste socka No a pamatuju si, ze kdyz jsem mel trash loot z mobu, samy armory nejaky a 200G a nekdo me napadl, tak mi totalne cukala ruka protoze to znamenalo pro me velkej majetek.

Ted me nekdo nedavno sundal, kdyz jsem grindil goblin fightery na 1. title quest. Byl jsem linej jit to banknout, tak jsem prisel o 1200g, 600 sipu, trash loot, mounta, regy. Tehdy bych si po tom asi podrezal zily, ale ted me to mrzelo jen chvili. Je to tim, ze nemam uz takovou nouzi, goldy jsou dostupnejsi, s mobama nemam takovy problemy jako kdysi a kdybych nemel ani na chleba, tak by mi v guilde dali

Ono mit Infernal set.... no tak ho proste radsi ani nenasadim

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 18/12/2009 16:49:02
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 18/12/2009 :  17:33:16  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No jako tohle je to nejkrasnejsi na DF a hlavne to v zadne jine ze soucasnych mmo nezazijes. Ja mam treba ted vcelku slusnej majetek. Sice mam malo veci na enchant, ale treba brnko, mount, r40 zbrane pro me vlastne nic neznamenaji, protoze mam plnou banku zeleza a dreva. Stejne ale pokazde to cukani dostanu :). Verim ze se to zase ustali jako tenkrat kdyz jsem s DF zacinal, ale uz me to vazne sere :). Hlavne kdyz dobojuju a slysim jak mi tluce srdce a jen cekam kdy to se mnou slehne :).

Jinak dobry na DF je to ze i kdyz se dostanes do stavu kdy mas uplne prazdnou banku tak neni problem aby to za 5 min bylo presne naopak.

To sem si takhle jenou z amzshary nebo jak vyjel smer ten hamlet u tech oak lordu uplne nahej s krumpacem v ruce. No a na louce stoji elf ve scale brnku s pulkou hp a nic nedela. Tak sem ho serezal newbie mecem, zareagoval az kdyz mel poslednich 5 procent hp a jen blokoval. Sejmul sem ho, lootnul a tou jeho vybavou jsem jeste zabil typa od nej z guildy, kteryho si zavolal na pomoc. Nasledne mi psal ze psal do chatu a myslel si ze do nej klove mob :D

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 18/12/2009 17:36:59
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,16 seconds. on eygor Snitz Forums 2000